>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.02.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie Dyn. Kiev-Manchester City
Typ: Yaya Toure strzeli
Kurs: 3.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ciężko coś napisać w Analizie stawiając taki właśnie typ.Kieruję sie głównie przeczuciem.Często bywa tak że Yaya budzi się w LM i myśle ze dziś też tak będzie poza tym Yaya lubi grać z zespołami z wschodniej Europy twardy prosty futbol.Liczę też na jakiś faul gospodarzy blisko 16 a każdy wie że Yaya z takich pozycji strzelać potrafi.Powodzenia!
Kiepska analiza
 
arni1920 5

arni1920

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Kijów-Man City
Typ: 1
Kurs 3.50
Buk Bet365
Godz: 20:45
Analiza: Witam musiałem się w końcu przełamać i zacząć podawać swoje typy;]
A mianowicie: Dzisiaj mam na oku tylko jedno spotkanie a dokładnie rzecz biorąc Dynamo Kijów z Man City, Chyba nie trzeba mówić jak wygląda gra City w krate to max ostatnie 3 mecze co prawda z czołówką przegrane już nie mówiąc o Czelsea co ich poniżyła az 5-1 po luźnej grze.
A co do ekipy z Kijowa prezentują się dość dobrze co prawda w Towarzyskich klubowych ale na 7 spotkan 1przegrana, remis i aż 5 wygranych.
Ostatnie spotkanie tych ekip w 17.03.2011 na terenie City po ciężkiej rywalizacji zakończyło się 1-0 dla gospodarzy, a jeszcze wcześniejsze spotkanie w 10.03.2011 na Kijowie zakonczylo sie po dobrej grze Dynama 2-0.
Nie wiem czemu taki kurs na City ale moim zdaniem to zespół który coraz częściej zawodzi jak i kibiców to i osoby które na nich stawiają.
Pozdrawiam i mam nadzieje że pierwsza analiza w miare się podoba;]
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom