>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.02.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: AIK-Almtuna
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Jak to w każdej lidze albo ostatnie mecze przed Play Off, albo już są Play Offy. Trzeba się ustawić jak najlepiej przed Play Off i dlatego każdy mecz jest ważny. Dzisiaj spotyka się pierwsza drużyna czyli AIK u siebie bardzo mocni i strzelają dużo bramek. Zagrają dzisiaj z 5 drużyną Almtuną która na wyjeździe notuje wyższe wyniki niż u siebie. Ostatnia kolejka szweckiej drugiej ligi pokazała że trzeba teraz grać overy w tej lidze, aż nie zaczną sie Play Offy. Ostatnia kolejka w poniedziałek w każdym meczu tej ligi był przynajmniej over 4,5 a w większości było jeszcze więcej bramek. AIK grał u siebie z Almtuna w tym sezonie i wtedy padł wynik 4-3. Kolejny mecz który warto dzisiaj zagrać.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Dubaj
Godzina: 12.00
Spotkanie: L. Rosol - F. Lopez
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Prawdę mówiąc ten typ jak dla mnie to 50/50. Aczkolwiek kursy jakie wymyślili bukmacherzy sprowokowały mnie do postawienia na Rosola. Zawodnicy bardzo wyrównani, szczególnie patrząc na ten rok. Oboje mają bardzo dobry serwis i oboje potrafią sprawić trudności najlepszychm. Na minus Feliciano idzie to, że należy on do graczy szybko się denerwujących. Zdarzało się, że przegrywał mecze tylko dlatego, że mu się coś nie spodobało i chciał jedynie dograć mecz. Wiadomo, że tutaj tak nie będzie bo to Dubaj, ale pod tym względem może być to klucz do sukcesu dla Lukasa, który w każdym meczu wyciąga ile się da. Myślę, że spokojnie można zagrać bezpieczniej na powyżej 22.5 gema w meczu, bo chłopaki zapewne będą trzymać serwis i pojedyncze błędy zadecydują, ale ja mimo wszystko stawiam na Rosola.
⛔ 100
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSV Eindhoven - Atletico Madryt
Typ: Over 8.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60
Buk: Bwin
Analiza:
Moim zdaniem bardzo ciężki mecz dla obu drużyn. PSV ostatnimi czasy zachwyca formą w lidze. Wygrywają wszystko i to prawie każdy mecz bez straty gola. Goście zaś ostatnimi czasy zawsze na wyjeździe tracą golą.
Chociaż H2H pomiędzy drużynami wypada na korzyść Atletico, myślę, że dziś gospodarze mogą wygrać minimalnie ten mecz. Nie spodziewam się tutaj dużo goli, jakiś under 2.5 a gdzie jest under to są cornery.
Obie drużyny zdobywają ich sporo.
Średnia goli PSV w ostatnich meczach w domu to około 9 na mecz.
Średnia goli Atletico w ostatnich meczach na wyjazdach to 6 na mecz (wliczając Barce).
Myślę, że linia w meczu która podałem zostanie pokryta w 100%. Polecam również 9.5 za 1.95 ????
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina : WTA DOHA
Godzina : 16:30
Spotkanie :CoCo - A.Petkovic
Typ : 2
Kurs : 1.69
Bukmacher : Unibet
Analiza :

No panowie i panie taki kurs na doświadczoną Niemkę to pobieram z pocałowaniem dłoni . Ja czuję ze to będzie jej turniej ona jest zmotywowana do działania to widać , początek roku zmarnowany zawodziła ale teraz ewidentnie spięła poślady gra lepiej i pikuję w górę . Coco jest grozna dla każdej bez dwóch zdań ona ma uderzenie kończące ale czasami chłodnej głowy nie co w tenisie jest ważne zapewne swoją gra pomoże Niemce wygrać to spotkanie . Sezon podobnie zaczęła jak Niemka nie specjalnie spotkały się dwa razy dwa razy górą była Petka czysty win bez dwóch zdań . Z Fartem !
✅ 69
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina : ATP debel Acapulco
Godzina : 23:00
Spotkanie : Jonathan Erlich/Colin Fleming - Mate Pavic/Michael Venus
Typ : Mate Pavic/Michael Venus Dw: 2:0
Kurs : 2,25
Bukmacher : bet365
Analiza :
Powtórka finału z Marsylii sprzed 3 dni. Wtedy Mate i Michael naprawdę łatwo uporali się z Jonathanem i Colinem - 6:3,6:2. Nie widzę powodów dla których dzisiaj miało by się to skończyć inaczej. Jedynym, malutkim jest fakt rozgrywania meczu &quot;pod chmurką&quot; zamiast hali, co może sprzyjać troszkę większej przypadkowości(wiatr itp.). Dodatkowym atutem Venusa i Pavicia jest też z pewnością znakomita forma i wynikająca z tego pewność siebie- w tym roku zagrali w pięciu turniejach i oprócz nieudanego Australian i Brisbane, wygrali trzy pozostałe turnieje. Wygrane w Auckland, Marsylii i Montpellier, podczas tych turniejów zagrali 12 zwycięskich meczów w tym 9 &quot;na sucho&quot;. Erlich i Fleming na pewno nie mogą się pochwalić takimi osiągnięciami w ostatnim miesiącu - ich najlepszy wynik to właśnie wyżej wymieniona porażka w finale. Wszystko przemawia za Michaelem i Mate, kurs jest przyjemny, nic tylko grać.
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Linkopings - Rogle
Typ: 1
Kurs: 1.48
Bukmacher: Pinnacle sports
Analiza:
Starcie drużyny zajmującej obecnie 4 miejsce z beniaminkiem zajmującym miejsce 12. Linkoping po ostatniej wpadce u siebie z Vaxio 0-3 musi się zrehabilitować przed własną publicznością. Okazja dobra ,bo beniaminek nie zachwyca i w 22 meczach wyjazdowych wygrał zaledwie 6 . W 3 meczach tego sezonu jest 2-1 dla drużyny Linkoping ,a w ostatnich 2 meczach pomiędzy tymi zespołami wygrywali 4-1 i 7-2 . Liczę na Linkoping że ostro powalczy o jak najlepszą pozycję wyjściową przed playoff.
Ps. jeśli komuś mało to może podbić kurs HA -1 ( u innego buka). Jak wygrają jedną bramką to najwyżej zwrot ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – RPA 1 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mamelodi – Black Aces
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: betsson
Analiza:
Gospodarze nie przegrali w lidze od 20 meczów, zaliczając 17 zwycięstw i 3 remisy. U siebie bilans 8-2-0, bramki 22:6. Dziś przyjeżdża nie byle kto, bo drużyna z 4 miejsca, z dorobkiem wyjazdowym 4-3-3 11:9. Goście notują 4 mecze bez zwycięstwa. Ostatnio zaliczyli porażkę u siebie 1:3 z drużyną z 8 miejsca. Gospodarze zaś zremisowali bezbramkowo u siebie z drużyną z 9 miejsca. W drużynie gości pauzuje za kartki ŚO Ngalo 19(2), kontuzjowani skrzydłowy Manyama 14(2),pomocnik Mbatha 2(0) pomocnik Mulenga 2(0). Dwaj ostatni to nowe nabytki właśnie z drużyny Mamelodi. U gospodarzy bez poważnych osłabień. Sądzę, że gospodarze, którzy są piekielni mocni u siebie wygrają ten mecz i powiększą przewagę, która wynosi 7pkt. W dodatku na jesień było 1:0 dla Black Aces pomimo tego, że grali długi czas w 10, także gospodarze będą zmotywowani, żeby się odegrać.
✅ 75
 
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Kijów-Man City
godz: 20:45
Typ: Man City i obie strzela
Kurs 4,25
Buk: betclic
Analiza:
Problemem w rywalizacji z Dynamem może być jednak słaba forma The Citizens w ostatnim czasie i kontuzje podstawowych graczy, szczególnie ofensywnych jak de Bruyne, Nasri czy Bony. City przegrało dwa ostatnie spotkania ligowe i do lidera traci już sześć punktów, a na piłkarzy negatywnie mogła podziałać decyzja o tym, że obecny manager Manuel Pellegrini w przyszłym sezonie nie będzie prowadził drużyny. City liczyć będzie z pewnością na Sergio Aguero, który jako jeden z nielicznych w tym sezonie nie zawodzi, a także na Davida Silvę, Yaya Toure czy Raheema Sterlinga, który po przeprowadzce z Liverpoolu w Manchesterze jednak nie imponuje. Fernandinho ma doświadczenie z gry przeciwko Dynamu grając przez aż osiem sezonów w Szachtarze Donieck. Na Ukrainie w drużynie Metalurga Donieck grał też Yaya Toure. Będzie to drugie starcie zespołu z Manchesteru z drużyną z Ukrainy: w sezonie 2010/2011 City grali z Dinamem i w dwumeczu przegrali 1:2. Jedna statystyka działa szczególnie na niekorzyść The Citizens: nie wygrali oni żadnego z wcześniejszych trzech dwumeczów w LM lub jej odpowiedniku choć w ostatnich latach musieli się zmagać z Barceloną, która leżała po za zasięgiem zespołu z Manchesteru. Manuel Pellegrini jednak poprowadził swoje dwie wcześniejsze drużyny: Villarreal i Malagę do ćwierćfinału tych rozgrywek.
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSV - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witajcie, drugi dzień Ligi Mistrzów. Spotkanie Holenderskiego PSV z Hiszpańskim Atletico.
Koledzy wyżej typują wygraną PSV lub remis.
Owszem, Psv strzela u siebie sporo bramek ale nie w Lidze Mistrzów i nie z Atletico Madryt.
Hiszpanie owszem ostatnio zremisowali z Villarealem lecz moim zdaniem nie zagrali na 100%i myślami byli już na wyjeździe w Holandii.
Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe ale myślę że nie będzie zaskakujące. Nie często się widzi aby Hiszpanie przegrywali z Holandią - a Atletico jest drożyzna która potrafi nieźle zakręcić przeciwnika.
Stawiam 0:2 dla Madrytu.
Pomoglem lub grasz mój typ? Kliknij Dzięki! ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chalek66 99

chalek66

Użytkownik
Dyscyplina : WTA DOHA
Godzina : 14:45
Spotkanie : Wozniacki Carolina - Vesnina Elena
Typ : 2
Kurs : 3,37
Bukmacher : BAH
Analiza :
Po wczorajszym meczu Woźniacka - Gavrilova czekałem na ten kurs ???? i się doczekałem. Wiedziałem, że buki popełnią ten błąd. Vesnina rozgrywa bardzo dobry turniej, w kwalach pokonała Jabeur oraz Naomi Broady, która jest puka coraz odważniej do turniej WTA. W pierwszej rundzie pokonała Caroline Garcia, a w drugiej Simone Halep.
A Woźniacka ? Woźniacka w pierwszym meczu trzysetowy mecz z Konjuh, wczoraj z Gavrilova średnio. Jak się returnuje serwis Gavrilowej pokazała ostatnio Ivanović.
Vesnina ogólnie ostatnio zwyżkuje z formą odkąd wyszła za mąż.
Dzisiaj stawiam na Vesnine, a dla odważnych 0:2 dla Vesniny ;)
Pozdrawiam.
✅ 237
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 25

kosma92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina 20:45
Spotkanie: PSV - Atletico
Typ: Atletico i under 2.5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Betsson
Analiza:

W moim odczuciu zdecydowanym faworytem są podopieczni Diego Simeone. Odniosę się do poziomu ligi, ponieważ tutaj pojawia się pewna dominacja. Hiszpańskie zespoły do tej pory stoczyły 6 pojedynków w europejskich pucharach. Wszystkie 6 spotkań wygrali, żadna drużyna nie straciła ani jednego gola, a oni sami załadowali rywalom 15 bramek. Powinniśmy postawić sobie pytanie czy którakolwiek drużyna jest wstanie strzelić gola zespołom z Primera Division. Dzisiaj zadanie wydaje się być najtrudniejsze, ponieważ do Eindhoven przyjeżdża Atletico - 11 straconych bramek w 25 kolejkach. Na dzień dzisiejszy nie tylko najlepsza obrona w lidze, ale chyba w całej europie. Wprawdzie gospodarze w fazie grupowej wygrali wszystkie 3 mecze u siebie z nie byle jakimi rywalami w postaci Wolsburgu, CSKA i United, ale teraz jesteśmy w fazie pucharowej, a dzisiejszy rywal to mimo wszystko co najmniej półka wyżej niż wspomniani rywale. Gent również nie przegrywał w fazie grupowej, a później wystarczył jeden Draxler żeby wszystko się posypało. Uważam, że Atletico z tak żelazną obroną nie straci dzisiaj gola, a z przodu są piłkarze, którzy w pojedynkę mogą rozmontować defensywę rywali.
⛔ 100
 
jedrek1114 1

jedrek1114

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sporting Braga - Sion
Typ: Połowa / Cały Sporting / Sporting
Kurs: 2.45
Bukmacher: expekt
Analiza:
Druga spotkanie tych zespołów, pierwsze zakończyło się wynikiem 2:1 dla Bragi. W tamtym spotkaniu Sporting napoczął swojego przeciwnika już w 13min, wydaje mi się, że teraz będzie podobnie. Drużyna z Portugalii ma bardzo dobry bilans meczów na swoi terenie jest to wynik 4 w rodzimej lidze gdzie na 11 spotkań mają 7 zwycięstw 3 remisy i tylko jedna porażka. Po drugiej stronie słabo spisująca sie drużyna ze Szwajcarii gdzie w swojej lidze na wyjeździe zanotowali 2 zwycięstwa 4 remisy i aż 5 porażeń, a bilans bramkowy to tylko 8 strzelonych przy 17 straconych! Podsumowując aktualna formę i miejsce gdzie zostanie rozegrane spotkanie nie widzę tu innego wyniku jak zwycięstwa gospodarzy, a według mnie zrobią to już w pierwszej połowie spotkania, kurs na pewno warty zagrania, polecam!
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Kijów-Man City
Typ: City -1,5
Kurs 4.10
Buk Unibet
Godz: 20:45
analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się dziś mecz w Kijowie. Znalazłem kilka aspektów, które mogą przemawiać za tym typem, a mianowicie:
- odpuszczenie przez Manchester City Pucharu FA, w którym zagrali ostatni swój mecz w rezerwowym składzie przegrywając z Chelsea aż 5-1.
- Brak ciągłości meczów o stawkę w zespole z Kijowa, ostatni mecz o stawkę rozegrali w na początku grudnia. Co prawda rozgrywają mnóstwo meczów sparingowych, lecz to nie to samo co LM.
Te dwa fakty skłaniają mnie by zagrać dziś na zdecydowane zwycięstwo gości.
Dynamo dość niespodziewanie znalezli sie w rundzie pucharowej, gdyż zostawili w tyle taką markę jak Porto, co nie znaczy że są tutaj gdzie są niesprawiedliwie.
City natomiast wygrało swoja grupę rywalizując z Juventusem, Sevilla i Borussią Monchengladbach. Stawiam dziś na 2-0 dla przyjezdnych, którzy co roku marzą o wygraniu tego cennego trofeum. Pozdrawiam
✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mikeluke24 23

mikeluke24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - RPA : Pierwsza Liga
Godzina: 18.30
Spotkanie: Maritzburg United - Bidvest Wits
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: BetClic
Analiza:

Ostatnia drużyna w tabeli podejmuje na własnym boisku wicelidera Bidvest Wits. Po wczorajszej wpadce Kaizer Chiefs, Bidvest ma dzisiaj okazję odskoczyć od drużyny z Johannesburga na liczbę trzech oczek. Według statystyk, zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania są goście. Kurs 2.15 bardzo kusi i myślę, że dzisiaj mnie nie zawiedzie. Maritzburg ma najgorszą defensywę w lidze i mimo, że nie przegrał od dwóch spotkań, dzisiejszy typ na gości wydaje się być bardzo prawdopodobny.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 890,3K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Europejska
Godz 18:00
Braga : Sion
czerwona kartka w meczu / tak
3.75
Betsson

Widzę tu dosyć ostre spotkanie , zresztą ich pierwszy mecz w Sionie również do takiego spotkania należał , przypomnę w Sionie 5 żółtek a w konsekwencji dwóch takich kartoników Nicola Vukcevic w 90 min gry musiał opuścić plac gry , gdy zajrzymy do rodzimych lig obu drużyn i ich łamania zasad fair-play to tu az miło zajrzeć i tak dzisiejsi gospodarze czyli Portugalska Braga w lidze po 23 kolejkach 8 czerwonych natomiast Szwajcarski Sion po 20 kolejkach 7 czerwieni tak więc w obu przypadkach sporo czerwonych , a dziś ? mecz niezwykle ważny bo rewanż 1/16 i gra o awans do 1/8 , Portugalczycy w lepszej sytuacji bo wygrali na boisku rywala 2:1 ale jeszcze 90 min gry przed nimi aby zameldować się w 1/8 natomiast Sion ma takie same marzenie i dziś zapewne postawią wszystko na jedną kartę bo inaczej się nie da , co do fauli liczę na mnóstwo no i moją ulubioną czerwień !
⛔ 100
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja 2 Liga
Spotkanie: Mora-Bjorkloven
Typ: 1
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Godz: 19:00
Analiza:
50 kolejka na zapleczu SHL gospodarze podejmują 11 zespól w tabeli.Mora ostatnio prezentują wysoka formę ostatni mecz zakończyli z porażka lecz grali z 4 zespołem na wyjeździe i doznali minimalnej przegranej 4:3.Ostatnie 10 spotkań gospodarzy to zaledwie 3 porażki z czego 1 po dogrywce , oraz 6 wygranym w regulaminowym czasie gry.Gospodarze przede wszystkim prezentują wysoka forem na własnej tafli.Przyjezdni ostatnio graja w kratkę , poprzedni mecz wygrali z ostatnim w tabeli zespołem lecz kolejkę wcześniej ulegli liderowi aż 7:2 , goście poprzedni 3 mecze w delegacjach przegrali .Dzisiaj liczę na zwycięstwo gospodarzy i na podtrzymanie znakomitej formy i kolejne zwycięstwo a co za tym idzie marsz w gore tabeli gdyż pozostały 3 kolejki do zakończenia sezonu regularnego.
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN, LM - 20:45
PSV vs. Atletico
o2,
1.93
Unibet
Świetny kurs, któremu nie można się oprzeć choćby za minimalną stawkę. PSV ponownie walczy o tytuł w Holandii. Wygrywają mecz za meczem i do tego są bardzo skuteczni. Ostatnie cztery ligowe spotkania to 11 bramek. Zawodnikami na których warto zwrócić szczególną uwagę to Propper oraz lider klasyfikacji strzelców Eredivisie, de Jong. Ofensywa jest i dzisiaj sądzę że mają szansę strzelić co najmniej bramkę. Sytuacja podobna jak we wczorajszym meczu Juve z Bawarczykami. Atletico jest oczywiście faworytem. Mają przecież Torresa, który wciąż potrafi strzelać. I nie można zapomnieć o Griezmannie. Jednak jemu ostatnio nie wychodzi i powinien dzisiaj być nadto zdeterminowany by coś trafić. Ogółem dwa gole to dla mnie minimum w tym meczu. Oba zespoły są zazwyczaj ofensywnie nastawione. Kurs jest zbyt atrakcyjny. Polecam.
⛔ 100
 
kuczelo 6

kuczelo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plusliga 19 kolejka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów
Typ: Jastrzębski + 2,5 seta
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam serdecznie, ze względu na zmieniony format rozgrywania krajowej ligi Jastrzębie ma o co walczyć w tym spotkaniu. Widziałem spotkanie pomiędzy Jastrzębiem a Lotosem (wygrane sety do 15,19,17) gospodarze prosili aby ten mecz się zakończył jak najszybciej. Odnośnie dzisiejszego starcia Skra tracąc punkt do ekipy z Rzeszowa będzie bardzo zmotywowana wiedząc, iż w tym roku o mistrzostwo grają tylko dwie pierwsze ekipy fazy zasadniczej, jednak Jastrzębie ma realne szanse na zepchnięcie Trefla z podium i tanio skóry nie sprzeda. Maciej Muzaj w tym sezonie wystrzelił z formą pod batutą świetnie spisującego się Masnego. Rozgrywający świetnie rozumie się z byłym zawodnikiem Skry, obrazują to tegoroczne statystyki. Moim skromnym zdaniem (obserwuję Pluslige dosyć długo) Antiga powinien bacznie się przyjrzeć temu grajkowi w kontekście powołań do kadry, wątpię aby prezentował się gorzej od naszego super gwiazdora Bartosza &quot;robię małpie miny po każdej akcji&quot; Kurka. Trochę odbiegłem od analizy meczu niemniej jednak, nie wierze w łatwą wygraną Skry w dzisiejszym spotkaniu, nastroje w ekipie gospodarzy bardzo dobre, na pewno stać ich na ugranie choćby seta. Szczerze polecam granie mojego typu, mecz niedługo się rozpocznie. Powodzenia
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Doha
Buyukakcay -Vinci
godzina 19.45 (może ulec zmianie)
Typ zw Buykakcay
kurs 5.0
bet365
Moja analiza będzie krótka , typ do zagrania za drobne ale po takim kursie chyba warto spróbować.Turczynka złapała dobrą formę , ostatnio jest w gazie wczoraj pokonała Savarovą , w pierwszej rundzie po dobrym meczu Hradecką a dzisiaj bardzo trudne zadanie bo po drugiej stronie siatki o 3 lata starsza Roberta Vinci.Na pewno Włoszka jest tutaj faworytką ale w następnej rundzie na zwyciężczynię czeka Agnieszka Radwańska więc....z motywacją może być w tym meczu u Włoszki różnie.Turczynka poza aktualną zwyżkową formą góruje nieco warunkami fizycznymi no i na pewno jest bardziej głodna sukcesów i punktów rankingowych.No zobaczymy...
⛔ 100
 
zstips 0

zstips

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Capitals - Montreal Canadiens
Typ: 1
Kurs: 1.71
Bukmacher:
Analiza:
Brak analizy
Brak podanego bukmachera

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom