>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23 października 2010r. (sobota)

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Aberdeen FC - Hibernian FC
Typ: Hibernian
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Czas Marka McGhee na ławce trenerskiej The Dons powinien już po tej kolejce dobiec końca, gdyż po tym, co prezentują w tym sezonie (nie tylko ligowym, gdyż nie wolno zapominać o kompromitacji w Lidze Europejskiej) popularne Owce (4 porażki w 5 ostatnich kolejkach), nie sądzę, by byli w stanie w dzisiejszym meczu z The Hibees wywalczyć jakieś punkty, a sam McGhee najwyraźniej swój dość długi staż (jak na osiągane wyniki) na Pittodrie (które pod jego wodzą przestało być już dla rywali twierdzą trudną do zdobycia) zawdzięcza jedynie swojemu nazwisku i zasługom dla klubu w okresie jego największej świetności.
Co prawda zespół z Edynburga w ligowej tabeli wyprzedza Aberdeen jedynie o punkt i już nie raz w tym sezonie zdążył wprowadzić kibiców w konsternację, to widać, iż rzeczy na Easter Road zmierzają w dobrym kierunku. Ze stanowiska menedżera zwolniono Johna Hughesa, który najwyraźniej okazał się za słaby na tak duży klub (jak na szkockie warunki;)) i zastąpiono go w tym tygodniu Colinem Calderwoodem, który przeniósł się do Edynburga z Newcastle. Młody trener, z jasnym umysłem, w nowej lidze (w Anglii potrafił osiągnąć niemałe sukcesy, gdyż dwukrotnie z prowadzonymi przez siebie drużynami awansował z nimi o klasę rozgrywkową wyżej!), którą z pewnością potraktuje jako ciekawe wyzwanie, któremu zechce sprostać z jak najlepszym skutkiem... Poza tym gra Hibernianu zaczyna w końcu jakoś wyglądać.
Typuję drugie z rzędu zwycięstwo zespołu ze stolicy, który w połączeniu z tzw. &quot;efektem nowej miotły&quot; powinien zacząć odrabiać stratę do czołówki i wkrótce powrócić na należne mu miejsce... ⛔100
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Łęczna v Podbeskidzie Bielsko Biala
Typ: Podbeskidzie -1,5
Kurs: 4,40
Buk:bet365
Analiza: Witam dziś dojdzie do spotkania w ramach polskiej 1 ligi w piłce nożnej. Zmierzą się drużyny które wg tabeli grają o : Łęczna o utrzymanie się w środkowej części tabeli oraz podbeskidzie grające o awans do ekstraklasy. Ostatnio podbeskidzie zostało zatrzymane, ale czy na długo - nie wydaje mi się. Wygrał z nimi Piast, co dało ŁKS-owi 1 miejsce w tabeli. Podbeskidzie spadło na 2 lokatę, Myślę jednak że znów czeka ich zwycięstwo, coś koło 2-0.
I Liga Podbeskidzie vs. Warta P. Z - 2:0
I Liga Piast G. vs. Podbeskidzie P - 2:1
I Liga Podbeskidzie vs. Dolcan Z - 2:0
I Liga Pogoń vs. Podbeskidzie Z - 1:3
Puchar Polski Podbeskidzie vs. Piast G. Z - 2:0
I Liga Podbeskidzie vs. Flota Ś. Z - 2:1
I Liga Sandecja vs. Górnik Ł. P - 2:0
I Liga Warta P. vs. Górnik Ł. R - 1:1
I Liga Górnik Ł. vs. Piast G. R - 1:1
I Liga Dolcan vs. Górnik Ł. Z - 0:1
I Liga Górnik Ł. vs. Pogoń P - 1:3

⛔100
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ:2
Kurs:2,40
Buk:Expekt
Witam, dziś Podbeskidzie wicelider tabeli podejmuje gospodarza tego spotkania Górnika z Łęcznej. Podbeskidzie jest bardzo skupione przed tym meczem iż ŁKS wygrał w Czwartek z Odrą 2:0 i aby powrócić na fotel lidera podbeskidzie musi to spotkanie wygrać. Ostatnie 3 mecze podbeskidzie z Górnikiem nie potrafiło sobie poradzić ale porównując formę obydwu zespołów na chwile dzisiejszą jest to walka między dawidem a goliatem.
Podbeskidzie w tym sezonie przegrało tylko 1 spotkanie a moim zdaniem był to zwykły wypadek przy pracy. Uważam że podbeskidzie wygra min. 1 bramką co nie oznacza że nie zaryzykowałbym tego spotkania z handi.
⛔100
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Spotkanie: Spartak Nalchik - Tom Tomsk
Typ: X
Kurs: 8.00 kurs z godziny 14:10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Goście Tom Tomsk ostatnio w lidze zremisowali ze Spartakiem Moskwa co dało im 5 punktów przewagi nad strefą spadkową na 6 kolejek do końca rozgrywek.Dzisiaj upatruje w tym spotkaniu remis z dwóch powodów - Drużyna w roli faworyta nie potrafiła sobie radzic z drużynami zajmującymi dolne rejony tabeli , zbyt duża presja na nich widocznie ciąży a dochodzi do tego możliwośc wystapienia w europejskich pucharach marzenie nie jednego pilkarza.Po drugie kursy dnia dzisiejszego jak byly okolo godziny 12:00 w okolicach 1.60 spadly do UWAGA 1.16 . Nie cierpie grac masowych spotkan a tutaj wypatruje podstęp w którym obie drużyny po dzisiejszym meczu podzielą się punktami a mecz wg mnie zakonczy sie remisem 1:1 - Pozdrawiam i Polecam

⛔100
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: AS Saint-Etienne - SM Caen
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza: W 10 kolejce francuskiej Ligue 1, zagrają ze sobą beniaminek z Caen, i jedna z rewelacji sezonu - Saint Etienne. Les Verts to bardzo utytułowana drużyna, ze wspaniałą historią i rzeszą wiernych kibiców. Ostatnie sezony były bardzo rozczarowujące w ich wykonaniu, drużyna plątała się w środku tabeli. Teraz jednak Zieloni grają naprawdę dobrze, przyjaźnie dla oka, ofensywnie. Skutecznością imponuje młody Dmitri Payet, z ośmioma golami na koncie prowadzi w tabeli strzelców. Oprócz Payeta, świetnie radzą sobie inni gracze, do tej pory mniej znani, a teraz wyrastają na gwiazdy Ligue 1, np. Blaise Matuidi, Gonzalo Bergessio, czy Emmanuel Riviere. Caen to beniaminek, który przeciętnie radzi sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trzy zwycięstwa, cztery remisy i dwie porażki to całkiem niezły bilans jak na beniaminka. Drużyna mało strzela, i mało traci. Bilans 8:8 po 9 meczach daje im średnią 0,88 bramki strzelonej i straconej na mecz. Co ciekawe, drużyna w meczach z faworytami do tytułu regularnie zdobywa punkty. Pokonała Marsylię (2:1), Lyon (3:2), zremisowała z Bordeaux (0:0) i Auxerre (1:1). Słabo sobie radzi natomiast ze słabszymi, porażka 0:2 z Brestem, 1:2 z Valenciennes. Jak zakwalifikować to w kontekscie meczu z ASSE? Sam nie wiem. Wydaje mi się jednak, że Zieloni poczuli krew, i wobec słabszej formy faworytów, mogą poczuć zapach mistrzostwa, albo chociaż gry w Lidze Mistrzów. A do tego są im potrzebne takie zwycięstwa jak dzisiaj.
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: DW 1:0, 2:0 lub 3:0
Kurs: 2.50
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Dzisiaj w naszej ekstraklasie odbędzie się bardzo ciekawy mecz, Wisła Kraków podejmie na własnym stadionie bardzo dobrze spisującą się jak do tej pory drużynę Lechii Gdańsk. Wisła Kraków w tabeli ligowej plasuje się dopiero na pozycji: 8 mając na swoim koncie 12 punktów: 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 porażki. Stosunek bramkowy jaki osiągnęła Biała Gwiazda wynosi 8:9. Mimo, że Wisła Kraków ma na swoim koncie 3 porażki, to żadna nie została odniesiona na własnym obiekcie. Mecze u siebie w Krakowie, z czego tylko ostatni tak naprawdę u siebie w Krakowie a nie na Suchych Stawach wyglądają następująco: 2:2 z Koroną Kielce, 2:1 z Polonią Bytom, 1:0 z Arką Gdynia oraz 0:0 ze Śląskiem Wrocław. Lechia Gdańsk to natomiast zespół, który w ligowej tabeli plasuje się wysoko, bo na pozycji 3, przez ten czas Lechiści zdobyli 17 punktów: 5 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 porażki. Jednak aż 6 z 9 meczy rozegrali w roli gospodarza w Gdańsku. Na wyjeździe zespół ten w 3 spotkaniach zdobył 4 punkty: 1:1 z Polonią Bytom, 0:1 z GKS-em Bełchatów oraz 3:0 z Legią Warszawa. Dzisiaj jest dzień w którym Wisła się przełamuje i rozegra naprawdę dobre spotkanie, nie tracąc przy tym gola myślę, że wynik 1:0 lub 2:0 ma wielkie szanse powodzenia.
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Spotkanie: Real Madrit - Racing Santander
Typ: 1/1
Kurs: 1.42
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzis o godzinie 20.00 na Santiago Bernabeu w Madrycie przepełniony gwiazdami Real zmierzy sie z Racingiem Santander. Jose Mourinho, zapowiedział, że wygra przynajmniej dwoma bramkami, bo inaczej to będzie jakby mała ,,porażka&quot;. Ósma kolejka Primera Division to konfrontacja pierwszej drużyny w tabeli, która nie przegrała jeszcze meczu w jesiennej rundzie i z dorobkiem 17 punktów wyprzedza o ten jeden Villareal. Natomiast Racing zajmuje dopiero szesnastą lokatę z dorobkiem zaledwie 7 punktów po 7 meczach, także bilans bramkowy 4-8 (-4) pokazuje, że tracą oni dwa razy więcej bramek niż strzelają. Uważam, że mecz zakończy się wynikiem 3:0, a do przerwy ,,królewscy&quot; strzelą 1 lub 2 bramki. Ostatnie mecze Realu to coraz lepsza gra i rezultat, zaczęło się od 6:1 z Deportivo, następnie było 4:1 z Malagą, potem 2:0 z Milanem i uważam, że czas na 4 zwycięstwo z rzędu. Liczę także na dobrą strzelecko grę Cristiano Ronaldo oraz Gonzalo Higuaina. Według mnie Santander nie po to trenuje, by zadawalać się remisami i o jedną pozycję wyżej w tabeli nad strefą spadku, ale żeby wygrywać. Myślę, że Miguel Ángel Portugal, postawi na atak, mimo że Real powinien sobie spokojnie poradzić z rywalem. Początek spotkania o 20.00. Zapraszam.
✅42
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko Biała (-0.5) .
Typ : 2
Kurs : 2.40
Buk : Bet365
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 19:15 rozpocznie się spotkanie po między drugim zespołem ligi czyli Podbeskidziem a gospodarzami a mianowicie Górnikiem z Łęcznej . Faworytem są zdecydowanie przyjezdni którzy w tym sezonie idą jak burza . Ich bilans prezentuje się następująco : 9-2-1 . A drugie miejsce mają tylko dlatego że ich najważniejszy rywal czyli ŁKS Łódź w tygodniu wygrał . Jeśli dziś drużyna z Bielska wygra to awansuje na fotel lidera po 3 dniach przerwy . Łęczna to taki typowy średniak ligowy . Mogą się pochwalić następującym bilansem : 4-2-6 i bramkami 11-17 . Jak dla mnie typ w miarę dobry na dzisiejszy wieczór . Liczę na wygraną Podbeskidzia przynajmniej 2:0 , ponieważ na pewno ich stać na taki wynik z 12 zespołem 1 Ligi Polskiej . PozdrAwiam .
⛔100
 
M 4

magdalena1984

Użytkownik
Spotkanie:Real Madryt-Santander
Typ: rzut karny będzie przyznany w regulaminowym czasie
Kurs:3.1
Bukmacher:expekt
Analiza ???? ziś na Santiago Bernabeu Real zmierzy się z Rancingiem Santander i zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze.Nikt chyba nie mysli o jakiejkolwiek wpadce Królewskich którzy pod wodzą Jose Mourinho jest liderem primiera division.Real gra coraz lepiej i strzela coraz więcej bramek w dwoch ostatnich meczach zdobyl 10 bramek,równie dobrze zaprezentowali się we wtorek w lidze mistrzow pokonując w Madrycie Milan 2:0.Santander ma 10 punktów mniej niż Real i zajmuje 16 miejsce w tabeli.Mozna liczyć dziś na dobre widowisko bogate w bramki ,CR7 znowu strzela bramki .Real będzie nacierał i przy frustracji przeciwników jakiś faul w polu karnym nie jest wykluczony
✅210
 
S 0

synth

Użytkownik
Spotkanie : CF Valencia - RCD Mallorca (0:1)
Typ : 1
Kurs : 2.20
Bukmacher : BAH
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 22 : 00 zostanie rozegrany mecz pomiędzy bardzo dobrą obecnie Valencią a słabą w porównaniu do tamtego sezonu Mallorcą. Gospodarze na własnym stadionie mają bilans 2-1-0 zaś Mallorca bardzo słaby bilans 0-1-2 z bramkami 1:6 . Wydaje mi się , że Valencia jest w stanie to spotkanie wygrać przynajmniej dwoma bramkami i pewnie będą chcieli odpracować porażkę sprzed tygodnia.

Pozdrawiam
⛔100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Sochaux v Tuluza
Typ: Tuluza - Tuluza
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zdecydowałem się na taki typ, gdyż uważam, iż po serii słabszych mecz piłkarzy z Tuluzy teraz nastąpi przełamanie. Warto przypomnieć, iż goscie w pierwszych czterech meczach zainkasowali komplet punktów. Następnie przyszły słabsze mecze i aktualnie 8 pozycja w Ligue 1. Gospodarze to 10 drużyna francuskiej ekstraklasy. Potrafią co prawda wykorzystać atut własnego boiska, ale przypomne że w ostaniej kolejce ulegli 2:0 Montpellier. Podsumowując, patrząc na wyniki meczów między tymi drużynami w przeszłości, widać że goście mają szanse na zwycięstwo. Każda seria musi się skończyć.
✅400
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Spotkanie: Fiorentina - Bari
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
O godzinie 20:45 rozpocznie się 8 kolejka ligi włoskiej między Fiorentiną, a Bari. Gospodarze tego spotkania prezentują obecnie bardzo słabą formę. W dotychczasowych pojedynkach zdobyli tylko 5 pkt, a ich bilans to (1-2-4). To bardzo słabo jak na tą drużynę. W ostatniej kolejce grali z Sampdoria z która ulegli na wyjeździe 2-1, prowadząc do 81 min. 0-1. Zapewne zabrakło szczęścia do dowiezienia wyniku do końca. Bari nie spisuję się lepiej od gospodarzy. Do tej pory zdobyli 8 pkt, a ich bilans to 2-2-3. Moim zdaniem dziś gospodarze się przebudzą i ograją Bari. Gospodarze będą pewnie chcieli zrekompensować się za ostatnio wpadkę i przed własną publicznością pokazać że są lepsi od gości.
✅90
 
V 0

vaga

Użytkownik
Spotkanie: River Plate - Racing Club
Typ: 2
Kurs: 3.74
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
O 21.20 dojdzie do pojedynku między dwoma wyrównanymi zespołami w argentyńskiej Primera Division. Bez bicia przyznam się, że trochę przespałem kolejną sobotę i trzeba kombinować z typami, a najlepiej z typami o dość wysokich kursach, jednak mecz wydaje mi się całkiem, całkiem. River Plate zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli, Racing miejsce 9. Ostatnio jednak gospodarze mają gorszą passe, co by nie powiedzieć, że gra im nie wychodzi - 4 remisy z rzędu i to z zespołami z nie najwyższej półki i przegrana. Mam nadzieje, że dzisiejszy mecz nie będzie swojego rodzaju meczem na przełamanie, a Racing wyjdzie dobrze przygotowany do tego pojedynku i udowodni, że na wyjazdach też potrafi sobie dobrze radzić, obym się nie mylił. No właśnie, bo jedyne co może martwić to fakt, że Plate gra na swoim boisku dobrze, w tym sezonie zawodnicy nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania, a Racingowi na wyjazdach nie wychodzi, 3 porażki i 1 zwycięstwo nie wygląda ciekawie. Długo zastanawiałem się, czy nie puścić meczu z handicapem 0:1,ale żyje się raz, a kurs jednak kusi, a szanse są.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom