>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 23.12.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 23. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Rangers -Anaheim Ducks
Typ: New york wygra + Zuccarello strzeli
Kurs: 6.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Widziałem ostatni mecz strażników z Washingtonem i po pierwszej tercji myślałem że w końcu coś w tej drużynie ruszyło. Ale potem katastrofalna 2 tercja gdzie z 3-1 zrobiło się 3-5, kolejne 2 gole w 3 tercji dla capitals i był pogrom. NYR tej nocy mają szanse się zrehabilitować przed własna publicznością. Przyjeżdżają do nich kaczory, którzy grają mecz dzień po dniu. Daleko nie mieli bo przeniosą się z hali na brooklynie , do Madison Square Garden, ale to drużyna , która na wyjazdach spisuje się słabo, by nie powiedzieć że najgorzej w NHL. Jeśli strażnicy zagrają mecz tak jak pierwsze 20 min z Washingtonem, gdzie mieli 20% skuteczność, to o wynik można być spokojnym.
Ten typ to 2.15
Ale stawiam jeszcze na Zuccarello, który jest liderem swojej drużyny z 14 trafieniami. Kiedy on ostatnio strzelił 4 mecze temu, to drużyna wygrała z rozpędzonym Edmonton. Potem były 3 porażki i teraz znów czas na punkty tego snajpera :
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 34

farawayjoker6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna-Niemcy
Godzina: 18.30
Spotkanie: THW Kiel - RNL
Typ: 2
Kurs: 2.64
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pierwsze co napiszę - kurs roku jeśli chodzi o piłkę ręczną. Oczywiście, Thw jest w stanie wygrac z RNL, ale ich szanse wg mnie to 30-35%. Kurs taki wysoki na Gości, ponieważ są gośćmi ???? . I to jest jedyny argument THW. RNL w ostatnich meczach w Bundeslidze wygrywa wszystko co się da - mecz po meczu. Tych meczów odbyło się aż 18, a oni stracili tylko 2 pkt. THW straciło ich 6, w tym 2 w przedostatnim meczu. Kolejnym argumentem przemawiającym za gości jest mecz, który odbył się 2 miesiące temu-24:20 dla nich. 4 gole to najwyższa różnica w ciągu ostatnich 5 meczu tych drużyn! Tutaj jasno widać faworyta, a kursy są znakomite. Można także postawić x2, który ma kurs prawie 2.0(na Unibecie bo na bah chyba nie ma na razie), ponieważ w ostatnim meczu na tej hali, na której będzie rozgrywany jutrzejszy mecz padł remis 23-23.
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Belgia
Lokeren - Anderlecht
Godz: 20:30
Typ: 2
Kurs: 1,9
Buk: bet365
Analiza:
Na zakończenie 20 kolejki belgijskiej Jupiler League zmierzą się ze sobą ekipy Lokeren i Anderlecht Bruksela. Niewielkim faworytem u bukmacherów są goście i również uważam, że wywiozą oni komplet punktów. W tym momencie gospodarze z dorobkiem 23 oczek zajmują 12 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 37 punktów i plasują się na 4 miejscu. Piłkarze Lokeren są w dobrej dyspozycji i nie przegrali ligowego spotkania od 6 rund. Jednak w 2 ostatnich meczach nieco zawiedli swoich sympatyków, gdyż zanotowali tylko remisy. Najpierw 1-1 w Mechelen, a w poprzedniej kolejce także 1-1 z Waregem u siebie. Co prawda nie był to zły wynik, ale rywale po szybkim objęciu prowadzenia w 12 min już 2 min później byli zmuszeni grać w 10. Drużynie Lokeren udało się wyrównać dopiero w 90 minucie. Sporym mankamentem gospodarzy jest gra przed własną publicznością. Ich bilans wynosi zaledwie 2-3-5, co daje im dopiero 14 miejsce w lidze i spodziewam się, że dzisiaj to osiągnięcie zostanie jeszcze pogorszone. Piłkarze z Brukseli na wyjazdach spisują się bardzo dobrze i pod tym względem ustępują tylko Gent. Anderlecht ma w tym momencie 6 punktów straty do lidera, zatem wygrywając dzisiaj będzie tuż za nim i wskoczy na 2 lokatę. W poprzedniej rundzie gracze ze stolicy Belgii rozgromili w delegacji Fc Brugge 4-1, co z pewnością dodało duże wiary we własne możliwości. W 2 ostatnich bezpośrednich pojedynkach rozgrywanych w Lokeren goście okazywali się lepsi. Biorąc pod uwagę obecną formę piłkarzy Anderlechtu, myślę, że i tym razem ograją rywali, tym samym przerywając ich serię bez porażki.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie B
Godzina: 20.30
Spotkanie: Novara - Cesena
Typ: Novara
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie ma za dużego wyboru na jutro, ale tym, którzy chcieliby i w dzień posuchy coś postawić znalazłem wydaje mi się dobry typ, a może i typy.
W 2 lidze Włoskiej są 2 mecze godne uwagi.
Myślałem o meczu lidera Crotone z 11 Trappani (z tym z którym ostatnio Novara wygrała 4-1) kurs 1.8, ale nie dość, że mecz Novary z Ceseną ma wyższy kurs 2.0,to wg mnie wydaje się bardziej prawdopodobny ze względu na wyśmienitą formę Novary.
Kurs wyższy bo Novara ma 3 miejsce a Cesena 7, nie ma takiej różnicy w pozycjach w tabeli.
Novara wygrała ostatnio 6 pojedynków u siebie, m.in z drużynami z czołówki:
z 5 Brescią aż 4-0, z 6 Pescarą 1-0, z 2 Cagliari 1-0, a ostatnie 2 zakończyły się wynikiem 4-1 (z wyżęj wspomnianym 11 Trappani i 21 Lanciano).
Cesena za to przegrała 2 ostatnie mecze wyjazdowe po 0-2.
To że jeden z liderem Crotone, ok, ale z 17 Pro Vercelli? Wcześniej remisy z 17 Vicensą i 19 Salernitaną oraz przegrane z Latina (16) 0-1 i Cagliari (2) 1-3 pokazują, że Cesena raczej nie prezentuje odpowiedniej siły, aby stawić czoła rozpędzonej Novarze.
Dla odważniejszych handi 0:1, który uważam również ma rację bytu, w końcu ostatnie 4 mecze Novary pokrywały ten typ (nawet wyjazdy z Perugią 1-4 i Ascoli 1-3). Ja pozostanę przy czystej 1, bo za dużo zakładów nie trafiłem przez zbyt ryzykowne podejście, a chciałbym zwiększyć swoją trafność typów, kurs 2 mi styka. Polecam
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
makaveli23 590,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia Puchar Kobiety
Godzina: 03:00
Spotkanie: VEGALTA SENDAI VS. INAC KOBE LEONESSA
Typ: X/X
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Oferta nocna w pilce noznej w grudniu nieźle okrojona, ale znalazłem coś co moim zdaniem jest warte zagrania. Mecz kobiet w Japonii w pucharze krajowym, pomiedzy VEGALTA SENDAI a INAC KOBE LEONESSA. Obie druzyny sa w wysmienitej formie i sadze ze bedzie to mecz w ktorym zadna z druzyn nie bedzie w stanie przechylic szali zwyciestwa na swoja korzysc w regulaminowym czasie gry. Mecz w ktorym prozno szukac faworyta o czym nawet mowia nam wystawione kursy w ktorych minialnym faworytem jest druzyna gostek. Dlatego że wygrali ostatnie dwie potyczki pucharowe zdecydowanie i nie potrzebowaly do tego dogrywki tak jak to uczynily pilkarki Vegalty w ostatnim meczu.
⛔ 100
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 3:00
Spotkanie: Calgary Flames - Winnipeg Jets
Typ: Calgary Flames ML
Kurs: 1.74
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdecydowalem sie dzis zagrac na Calgary z tego względu,że u siebie radzą sobie bardzo dobrze.Gospodarze sa niepokonani na własnym lodowisku od 9 spotkań i licze na to ,że dopisza dziesiąte zwyciestwo z kolei.Ekipa gości na wyjazdach spisuje się słabo przegrali ostatnie 4 spotkania tracąc 13 bramek a strzelając tylko 5.H2H jest po stronie Flames ,którzy dotychczas wygrali u siebie z Jets 8 razy natomiast rywale 3.Obie ekipy występują w konferencji zachodniej i jeżeli zajrzymy na układ tabeli to przyjezdni znajdują sie 2 oczka wyżej ale maja tyle samo punktów 32.Taki sam dorobek ma Arizona a także Edmonton.Jak widać w dole tabeli jest bardzo duży ścisk i ekipa zwycięska z tego meczu minimalnie odskoczy.
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Denver-Lakers
Typ: Denver wygra w przedziale 11-15 punktów
Kurs 6.0
Buk Sportingbet
Godz: 03:00, 23,12.2015
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym drużyna Denver Nuggets podejmowała będzie we własnej hali drużynę Los Angeles Lakers, dla mnie gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu goscie bowiem nie potrafią ostatnio sobie poradzić z grą na wyjazdach , 15 poprzednich spotkań i zaledwie 1 wygrana oraz aż 14 meczy przegranych , jest to bilans fatalny, a ich ostatnie spotkania to bardzo wysokie porażki praktycznie wszystkie różnicą 30 punktów, gospodarze natomiast we własnej hali grają w kratkę , czasem wygrana czasem przegrana,ale z zespołem z los Angeles bilans w poprzednich kilku meczach maja dodatni, myślę ze tak też bedzie w tym meczu , nie mam bowiem argumentów żeby postawić chociażby złotówkę na wygraną zespołu przyjezdnych, może tylko taki że czasem każda seria się musi skończyć,ale myślę ze w obecnej formie gosćie nie mają co marzyć o wygranej z zespołem , który jest od nich na chwilę obecną co najminej o klasę lepszy.
⛔ 100
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Azji Południowej
Godzina: 11:00
Spotkanie: Nepal - Sri Lanka
Typ: remis
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z punktu widzenia polskiego kibica egzotyczne drużyny w egzotycznym turnieju Statystyki jednak wyglądają dość ciekawie.
Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że Sri Lanka ostatni mecz na wyjeździe wygrała... w 2009 roku (2:1 z Tajwanem). Od tamtego czasu bilans mają fatalny - 2 remisy i 16 porażek. W tym pogromy 0:10 z Malediwami i kilka razy po 0:4. Warto jednak zauważyć, że te dwa remisy uzyskali właśnie z Nepalem grając na wyjeździe. Być może dobrze się im z nimi gra.
Nepal z kolei u siebie totalnie w kratkę. Jeśli wygrają to potem kilka słabych meczów z remisami lub porażkami z rzędu.
Do tego dodać należy, że drużyny te ze sobą grały dotychczas 6 razy, przy czym 2 razy wygrał Nepal i 4 razy padł remis.
Tak więc remis jest przeznaczeniem tego meczu.
⛔ 100
 
K 10

kawhi-leonard

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 1:30
Spotkanie: Miami Heat-Detroid Pistons
Typ: 2/1 (1 połowa/2 połowa)
Kurs: 5.30
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Miami u siebie to bardzo solidny zespół, który nieprzypadkowo może pokonać każdego. W składzie wciąż mamy mistrzów NBA z niedalekiej przeszlości, a do tego wzmocnili się Whitesidem, który bardzo dobrze wpasowal się do zespołu i wykreca fajne cyferki i lideruje w klasyfikacji bloków wykorzystując swoje warunki fizyczne. Nie bez powodu należy skupić się przede wszystkim na nim w dzisiejszym spotkaniu, bo wiemy jakim ważnym ogniwem dla dzisiejszych rywali Miami czyli Pistons jest Andre Drummond, który dzisiaj będzie się pojedynkowal właśnie z Whitesidem. Goście to równie fajna drużyna, ale bardzo nie lubią grać na wyjazdach co potwierdzają statystyki, na których ciężko doszukać się kilku wygranych. Akurat w ostatnich 2 spotkaniach zwyciężyli, no ale pierwszy raz to z Philadelphia, z którą wygrywa każdy, a ostatni raz po dramatycznym pojedynku z Chicago. Poziomowo nie ma jakiejś przepaści między Heat, a Pistons jednak wydaje mi się, że to gospodarze dzisiaj zatriumfuja. Ogladajac mecze z udzialem gospodarzy zaobserwowałem, że bardzo często przegrywają 1 połowe, żeby później gonić wynik. Detroit z kolei nie ma z tym problemów stąd wydaje mi się, że opcja 2/1 jest jak najbardziej do gry. Pod znakiem zapytania stoi występ Dragica, ale to czyni to spotkanie jeszcze bardziej wyrównanym.
⛔ 100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Typ: Polski Cukier Toruń -6.5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Emocje jeszcze nie opadły po ostatniej kolejce a już dziś zaczynam 12 serię spotkań PLK. W niej między innymi spotkanie Stali Ostrów i Polskiego Cukru Toruń. Gospodarze to typowy średniak ligi i z bilansem 5-6 plasują się na 10 miejscu. Goście z kolei jak do tej pory mają bardzo udany sezon. Z 9 zwycięstwami i zaledwie 3 porażkami są wiceliderem PLK. Toruńska drużyna na pewno będzie liczyła się w walce o medale. W składzie takie gwiazdy jak Wiśniewski Michalak Kornijenko oraz przyzwoity jak na polską ligę Milosević. Do tego solidna ławka rezerwowych z Cummingsem na czele. Polski Cukier Toruń to przede wszystkim Gibson który pod wodzą Winnickiego stał się prawdziwą gwiazdą ligi. Gracz którego wszędzie pełno na parkiecie po obu stronach i ciężki do upilnowania strzelec. Nie były w stanie upilnować go najlepsze drużyny PLK i tym razem powinno być podobnie. Na przeciwko siebie będzie miał Millage&#39;a który jest stricte od zadań ofensywnych. Bardzo ważną informacją jest to że w tym meczu zabraknie jednego z liderów ostrowskiej drużyny podkoszowego Alexisa Wangmenektóry został zawieszony za uderzenie Mokrosa. W ten sposób pod koszem zostali jedynie z emerytowanym Żurawskim. Sporą luka pod koszem na pewno będą chcieli wykorzystać gracze toruńskiej ekipy i powinno im to się udać. Jeśli Stal będzie starała się zagęścić strefę &#39;pomalowaną&#39; bezlitosny powinien być obwód gości - Wiśniewski Michalak Gibson. Bez Wangmena w składzie nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Polskiego Cukru Toruń.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
:hokej: NHL
3:00 AM
Calgary Flames v Winnipeg Jets
@Calgary Flames (2.40)
Betsson
Flames po 2 porażkach w delegacjach powraca na własny lód, na którym zmierzy się z Jets. Płomienie mimo przegranych pozostawiły po sobie dobre wrażenie, szczególnie w St.Louis gdzie były drużyną zdecydowanie lepszą ale Vlad i spółka wykorzystali do maximum najlepsze stworzone przez siebie okazje. Johnny Gaudreau mimo, że nie zaliczył trafienia od 4 spotkań w każdych zawodach potwierdza wysoką formę i jest już z 34 punktami 8 zawodnikiem całej ligi (12+22). Myślę, że to on będzie kluczową postacią starcia z Odrzutowcami. Waga samego spotkania cięższa niż pozostałe bo obie drużyny typowane były w rolach kandydatów do ostatnich miejsc dających przepustkę do fazy play-off i takie jest też pokrycie w rzeczywistości. Taki sam games played i tyle samo punktów ze stratą jednego oczka do pierwszej ósemki. Typowy mecz 50/50 z tym, że tutaj czynnikiem przechylającym szalę jest Scotiabank Saddledome. Calgary nie przegrało na własnej tafli od 9 meczów odprawiając z tego miejsca najlepsze drużyny ligi więc przed Jets na czele z Wheelerem, Little czy Byfuglienem pękać na pewno nie będą tymbardziej, że podopieczni Claudea Noëla za wizytami na Alberta zbytnio nie przepadają. Zresztą już ogólnie z samym road&#39;em u Jets jest katastrofalnie bo ostatnią wygraną zaliczyli prawie miesiąc temu pokonując Wild, które w tamtym czasie było w kompletnym dołku. Wielki też dzień dla Lance Boumy, który powraca do lineup&#39;u Flames po prawie 30 meczach przerwy spowodowanej złamaniem kości piszczelowej. Winnipeg bez większych strat w ludziach. Calgary dalej bez Frolika i ze znakiem zapytania Jooris ale jego brak będzie po części spowodowany powrotem Boumy.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
H 28

herberg

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka NBA
Spotkanie Denver-Lakers
Typ: Lakers bez OT
Kurs 3.2
Buk: Bwin
Godz: 03:00, 23,12.2015
Analiza:
Ja troszkę inaczej podejdę do tego typu niż user baku193. W części na pewno zgadzam się z jego opinią, ale... No właśnie, jedno małe &quot;ale&quot;. Do składu Lakers wraca dzisiaj Kobe, który opuścił ostanie spotkanie w OKC a przed nim ustabilizował formę, która pozwalała mu zdobywać około 20 PPG. Wszyscy gracze Jeziorowców są dostępni. Po stronie Denver szpital.
Name
Danilo Gallinari F Sidelined Day-to-day
Darrell Arthur F/C Sidelined Day-to-day
Emmanuel Mudiay G Sidelined Day-to-day
Wilson Chandler G/F Sidelined Out for season
Jusuf Nurkic C Sidelined Targeting December
Gallinari i Mudiay na pewno nie zagrają, Arthur jest Questionable, okaże się. Wiem dobrze ile dla siły ofensywnej oraz defensywnej znaczy Włoch. Młody Mudiay też sporo wnosi i myślę, że ich brak to pewnego rodzaju furtka do wygranej dla Lakers, którzy mogą sprawić niespodziankę. Polecam za drobne.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik

:hokej: NHL
01:00 CET
Boston Bruins - St.Louis Blues
Blues ML @ 2,30 bet365

Rzadko zdarza mi się grać przeciw moim ukochanym Bruins. Śmiem twierdzić że robię to dopiero pierwszy raz ale widzę w tym kursie value. Już tłumaczę dlaczego.
Ekipa z Bostonu spisuje się w tym sezonie znakomicie, przyznam szczerze że sam spodziewałem się walki o pozycję w PO, a tu proszę, obecnie pozycja nr 4 na wschodzie z mocnymi aspiracjami na wyższą pozycję, ponieważ na wyciągnięcie ręki są tonący Habs. I właśnie w tym że spisują się bardzo dobrze widzę szansę Blues którzy z dobrymi drużynami grają naprawdę przyzwoicie. W bramce przyjezdnych na pewno zagra Allen który może się pochwalić SV% .925 i GAA 2,14. Statystyki naprawdę przyzwoite ale ważna jest literka W (zwycięstwa) przy nazwisku młodego Kanadyjczyka która wynosi 15 na 26 spotkań a także 4 SO. Oznacza to że Allen daje pewność swojej drużynie w tyle a grając przeciw drużynie z najlepszym PP w lidze to bardzo ważne. Zdecydowanie w formie jest Tarasenko, do dobrej dyspozycji powrócił Stastny a także Steen. Generalnie patrząc na poszczególne jednostki i konkretne pozycje wyżej na papierze cenię zdecydowanie Blues. A jaka odpowiedź na świetny PP Bruins (najlepszy w lidze z 29% skutecznością)? Świetny PK Blues który daje im drugą pozycję z 87% skutecznością. Co jednak Bruins mają na gry w przewadze Blues? Praktycznie nic. PK na niskim poziomie i tu będzie trudno zatrzymać taką ofensywę. Na koniec warto zaznaczyć że Nutki potrafią grać na TD Garden. Na ostatnie 5 spotkań wygrywali aż 4 i to w czasach kiedy Bruins byli o wiele mocniejsi.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crotone - Trapani
Typ: Crotone
Kurs: 1.80
Bukmacher: betsson
Analiza:
Spotkanie pomiędzy Crotone - liderem serie B, a Trapani - 11. zespołem ligi. Nie lubię osobiście patrzeć na drugą włoską, ponieważ często padają tam zaskakujące wyniki, jednakże mam nadzieję, że tutaj niespodzianki nie zobaczymy. Crotone wygrało 8 z 9 meczów u siebie (ten jeden to remis) i podejmować będą jutro gości, którzy tylko raz z 9 meczów potrafili przechylić szalę na swoją korzyść, z drużyną, która zbliża się do spadku z meczu na mecz. Crotone h2h u siebie ma 2:0 z Trapani, czyli regularnie odprawiają z kwitkiem praktycznie każdego, kto się zjawi u nich w domu. Na pewno są podrażnieni po ostatnim meczu, który zremisowali z Latiną 2:2, gdzie gola stracili w 92 minucie, który odebrał im komplet punktów. Nie spodziewam się gradu goli, także odradzam grania overów. Myślę, że Crotone ukłuje gości raz, może dwa, zostawiając czyste konto. Tracą bardzo mało bramek, a goście niewątpliwie mają problem ze zdobywaniem goli na terenie przeciwników - tylko 4 gole zdobyte, na 14 straconych mówi samo za siebie.
⛔ 100
 
B 1

bovi92

Użytkownik
Piłka Nożna, Belgia
Lokeren - Anderlecht
Godz: 20:30
Typ: Anderlecht -1 (trzydrogowo)
Kurs: 2,87
Buk: Bet365
Analiza: Krótko, W historii spotkań, których liczba wynosi 39, Lokeren wygrało 4 spotkania. W tym sezonie Anderlecht gra prawie swoją piłkę a Lokeren nie zachwyca. Samo zwycięztwo gości jest pewne, tym bardziej, że nie zagra DM Persoons oraz DM/AM Ngolok i dlatego kieruje się na wygraną Anderlechtu co najmniej dwoma bramkami. Anderlecht zdominuje środek boiska, spodziewam się dyktowania przez nich tempa gry, co przyniesie bramki. Jeżeli Lokeren nie będzie potrafiło, a raczej nie da rady grać atakiem pozycyjnym to będzie szukało gry z kontry, a bardziej światowi gracze anderlechtu będą kasować te próby. Spodziewam się dość wysokiego wyniku 0:3, 1:3.
⛔ 100
 
dkom 8

dkom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr , Pierwsza Dywizja
Godzina:
18:00
Spotkanie:
AEL Limassol - Apollon
Typ:
under 2.5
Kurs: 1,75

Bukmacher:
Analiza:
W dniu jutrzejszym zmierzą się ze sobą dwie najbardziej underowe drużyny z ligi Cypryjskiej.
AEL Limassol to drużyna której ogólna średnia bramek na mecz wynosi 1,9, natomiast średnia bramek na własnym boisku wynosi 1,7. Dodatkowo za typem przemawia fakt, iż drużyna gospodarzy 5 krotnie w 7 meczach pokrywała under 2,5.
Ogólna średnia liczba bramek Apollon-u wynosi 2, jednakże patrząc na średnią liczbę bramek na wyjazdach ( 1,4 ) można łatwo zauważyć, że goście nie są skłonni do otwartej gry na obcych stadionach. Kolejnym argumentem jest fakt że 7 meczów wyjazdowych aż 5 krotnie zakończyło się wynikiem underowym.
Należy również zwrócić uwagę na to że w ostatnich 5 pojedynkach owych drużyn 3 krotnie padł wynik underowy.
Uważam, że kurs godny zagrania.

Brak bukmachera ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Rangers - Anaheim
Typ: 1 ml + Nash strzeli
Kurs: 4.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie New York Rangers z Anaheim Ducks. Czarna seria obu ekip trwa. Rangersi wygrali tylko 4 mecze z ostatnich 15. Tak klasowej druzynie - zwyciezcy Pucharu Prezydenta ostatniego sezonu - nie wypada miec takiej serii. Dzis ostatnia gra domowa przed przerwą świąteczną, czas sie spiąć i wygrać. A mają z kim walczyć, bo Anaheim to druga z ekip która gra fatalnie od początku sezonu. Co prawda Ducks wygrali 7 z 15 spotkań, czyli wiecej niz Rangersi ale maja niesamowite problemy z ofensywą. Ich srednia ostatniego miesiąca nie przekroczyła 2 bramek na mecz, a i ostatnio z Islanders na wyjezdzie dali sobie strzelic 5 goli. Dzis kolejny mecz wyjazdowy, dzien przerwy mniej niz Rangersi. Minimalnym faworytem są gospodarze. Jesli chodzi o strzelca to jest problem bo gospodarze tez rzadko strzelają ostatnio i nie wyłonił się duzy kandydat do liderowania druzynie. Zucarello ma 14 bramek, Brassard 11, a Nash 10. Nash jednak w poprzednim sezonie strzelił aż 42 bramki więc on wydaje sie najpewniejszy. Strzela tez często w wykonczeniu na pustą.
⛔ 100
 
mats 9

mats

Użytkownik
⚽ Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crotone - Trapani
Typ: Crotone wygra do zera
Kurs: 2,75
Bukmacher: Betano
Analiza:

Dzisiaj dojdzie do spotkania pomiędzy 1. w tabeli drużyną Crotone oraz zespołem Trapani zajmującym 11. miejsce.
Gospodarze na własnym boisku prezentują się wyśmienicie - bilans 8-1-0, bramki 23:4 (tylko 4 bramki stracone w 9 meczach!). W tych czterech meczach, w których stracili bramki, grali przeciwko kolejno 3. 4. 5. i 8. drużynie ligi, tak więc nie przeciwko słabeuszom. Ostatni mecz u siebie Crotone przegrało w lutym. To daje pełny obraz siły jaką prezentują na swoim stadionie.
Ciekawostką jest fakt, że na początku grudnia, grając przeciwko Milanowi w Pucharze Włoch, zdołali doprowadzić do dogrywki. Czują też oddech Cagliari, które traci do nich tylko jeden punkt, a także goniącej Novary, która jest w niesamowitym gazie, powinni mieć motywację do walki. Jeżeli chcą awansować bezpośrednio, nie mogą zwalniać tempa.
Goście to przeciętna drużyna ze środka tabeli. Bilans na wyjazdach to 1-4-4, bramki 4:14 (tylko 4 zdobyte). 2 z tych goli zdobyli przeciwko 16. i 19. drużynie w tabeli. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych zdobyli tylko jedną (!) bramkę.
Kurs 1.80 na czystą 1 to również świetna inwestycja, z której sam skorzystałem. Jednak nie mogłem przejść obojętnie obok takiego kursu, kiedy wszystko wskazuje na mecz do jednej bramki.
⛔ 100
 
psotnick 938,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - NBA - sezon regularny
Godzina: 03:00 CET
Spotkanie: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
Typ: Kenneth Faried (Denver Nuggets) Powyżej 13,5 punktów
Kurs: 1,80
Bukmacher: Rivalo
Analiza: To już dawno wiadomo, Gallinari (ankle) dzisiaj odpoczywa, a na absencji pierwszej strzelby Nuggets (17.3 pts, 5.9 rebs) najwięcej w ofensywie zyskać powinni wspomniany wyżej Faried, który rzuca ostatnio przyzwoicie (14, 11, 19, 8, 21), przy dobrej skuteczności (52,8%), a to staty kiedy Gallo grał i siłą rzeczy minuty musiały być ograniczone. Dzisiaj będzie ich o wiele więcej do podziału, głównie właśnie dla Farieda, bo to on powinien być dzisiaj pierwszą opcją w ataku. zwłaszcza, że dzisiaj przyjeżdżają w gości słabi Lakersi. Faried kiedy jest bez Włocha na parkiecie bierze udział w blisko 1/3 akcji (29.4%) swojej ekipy, dzisiaj ten wskaźnik powinien wydatnie się podnieść, dzisiaj nie zagra również startowy rozgrywający Mudiay (10.7 pts, 5.7 ast), a niepewny jest również występ ważnego podkoszowego zmiennika Arthura (6.4 pts, 3.4 rebs). Ktoś tę przestrzeń będzie musiał u gospodarzy przejąć i najpewniejszym kandydatem jest właśnie Faried. Linia wystawiona ciut więcej niż jego średnia, ale też okoliczności tego meczu są wybitnie sprzyjające jego dobremu wynikowi punktowemu.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU NBA
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom