>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 23.12.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Puchar Turcji
Godzina 12:00
- Amedspor : Basaksehir
- over 4.5 gola
- 4.40 / Unibet
No to znowu zaglądam do Turcji , w meczu trzecioligowca z pierwszoligowcem powinno być ciekawie , obie ekipy grają w grupie A i obie po pierwszej kolejce z kompletem pkt , gospodarze wygrali mecz wyjazdowy z Bandirmaspor 2:1 natomiast Basaksehir wygrał u siebie z Sanliurfaspor 4:1 , w ligowych rozgrywkach trzecioligowiec spisuje sie całkiem dobrze i jest na miejscu 5 i zaglądam na bilans br. a tu 23:16 , w meczach u siebie bilans 4-3-1 i br. 12:6 i w/g mnie całkiem przyzwoicie , goście w lidze także bardzo dobrze i są na miejscu 4 i br. 23:14 tak węc patrząc na gole to u obu wygląda to dobrze , obie ekipy dosyć dawno bo to rok 2007 spotkali się także w pucharze ale na boisku Basaksehir wtedy pada 5 goli a zwycięzcą jest Amedspor wygrywając 3:2 i tak z ciekawości kurs na ich wygraną był 15 , dlatego liczę że trzecioligowiec znowu pokaże się z bardzo dobrej strony i na gole dla nich liczę oczywiście z drugiej strony również !
⛔ 100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Grecja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Panathinaikos v Kavala
Typ: Kavala +32,5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kolejna seria gier na greckich parkietach. Dzisiaj 5 meczy, wybieram ten najciekawszy dla mnie. Korzystam po raz kolejny z dodatnich handicapów na drużynę z góry skazaną na porażkę do jakich zalicza się w tym drużyna Kavali. Beniaminek rozgrywek, jak i outsider całej ligi z jednym wygranym meczem z Lavrio w 1 kolejce w starciu z Koniczynkami nie może liczyć na wiele. Jednak takie linie jakie zaproponowali powinny wystarczyć do korzystnego dla mnie rezultatu, a liczby tylko moga w tym przekonaniu utwierdzić.
Skupię się na gościach. Średnia na mecz 67,5 pkt (wyjazdy 65 pkt) ich gra opiera się głownie na rzutach z półdystansu oraz zdobywanie punktów z linii rzutów wolnych gdzie po 10 grach mają 75,7%. Siłą napędową gości jest Bułgar Chavdar Kostov (AVG 15.6) wraz z Chrisotsem Kapoutusem (AVG 13.9) zajmują miejsca w Top10 ligi jeśli chodzi o punkty. Dobrze punktuje również były gracz zespołu z Zielonej Góry, Russell Robinson średnio rzuca +10 punktów
Panathinaikos opisany wyżej, nie ma sensu tego samego pisać. Cały czas AVG 80+ na mecz.

Podsumowując, jestem zdania że handi powinno być pokryte, przypuszczam że w starciu z takim rywalem Sasza będzie rotował składam i da pograć więcej minut zawodnikom z ławki rezerwowej. Mam nadzieję, na korzystny rezultat. Linia w porównaniu z Uni jest o 4 pkt wyższa :smile:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański
Typ: Polpharma +11,5pkt
Kurs: 1.99
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Przedświąteczne spotkanie w Tauron Basket Lidze. MKS Dąbrowa Górnicza podejmuje na własnym parkiecie Polpharme Starogard Gdański. Mój typ na to spotkanie to handicap punktowym 11,5 w strone gości. W mojej ocenie kurs aż 1.99 na ten typ to zdecydowanie za dużo. Dąbrowianie niedawno zmienili trenera z powodu nie zadowalających wyników, w zeszłym sezonie pokazali się w lidze z bardzo dobrej strony, tego lata ich sztab szkoleniowy latał do USA oglądać potencjalne wzmocnienia kadry. Niestety podróże te nie okazały się zbyt udane gdyż czarni bracia, którzy dołączyli do Dąbrowian nie grają na niesamowitym poziomie. Dziś spotkają się co prawda z ostatnią w tabeli drużyną PSG ( ???? ) ale nie wieszcze im tu wysokiej wygranej. Goście w swoich pięciu porażkach wyjazdowych trzykrotnie pokrywali ten HA - w Lublinie, Ostrowie i Tarnobrzegu czyli w spotkaniach z drużynami reprezentującymi podobny poziom co Dąbrowa. Jedynie Anwil i Polski Cukier potrafili wygrać u siebie z Polpharmą więcej niz 12pkt ale to są drużyny ze ścisłej czołówki tabeli. Dodatkowo warto zaznaczyć, że MKS w swoich dwóch domowych wygranych nie pokrył ani razu tej linii. Nie sądzę aby dziś zostały przełamane te serię. Obie drużyny nie dzieli aż tak duża przepaść i jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego ( mecz życia jakiegoś zawodnika z MKS-u, zapaść całkowita ofensywy Polpharmy ) to typ powinien spokojnie wejść.
⛔ 100
 
Semtex 254,6K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Spezia - Como
Typ: Spezia
Kurs: 1.62
Bukmacher: Całoroczny
Kilka typów już padło na dzisiejsze mecze serie B i zastanawiałem się co ciekawego mogę jeszcze dorzucić, myślałem na początku o Crotone azjan -1 ale jednak padło na Spezie. Como ostatnia pozycja w lidze średnio tracą 1.8 bramki/mecz i równo 2/mecz w spotkaniach wyjazdowych, obecnie goście mają najgorszą defensywe w lidze. Spezia kilka ostatnich spotkań rozegranych w dobrym stylu, wyjazdowy remis z 5 drużyną ligi, wcześniej wygrana w pucharowym meczy po ciężkim boju z Roma - awans po karnych. Wiadomo Roma w ostatnim okresie raczej pod formą ale jednak ogranie takiego przeciwnika musi podbudować morale. Przeciwko typowi może przemawiać to, że Spezia nie jest zbyt bramkostrzelną drużyną ledwo 7 bramek w 9 meczach na własnym boisku dlatego odradzam dla spokoju grać tutaj jakieś handi chyba, że ze azjana ze zwrotem. Dwa ostatnie spotkania u siebie to jednak dwa zwycięstwa, ogólnie mecze na własnym obiekcie nie wyglądają już tak źle 4/3/2. Gospodarze powinni wygrać to spotkanie bo jak pisałem takiej defensywie jak u graczy Como wbicie jednej czy nawet kilku bramek w tym sezonie to nic trudnego.
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina:
20:30
Spotkanie: Livorno - Ascoli
Typ:
1 + BTS=NIE
Kurs:
2.30
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Wczorajsze nieudane under 2,5 sam sobie chyba wykrakałem:
Dzisiaj spodziewam się albo niskiego remisu (0:0, 1:1) albo niskiej wygranej AEK (a niech tylko spróbują zagrać na 1:2... :wink: ).
Dzisiaj wracam do BTS.
Gospodarze: 14. miejsce w Serie B, u siebie 10 meczów 4-4-2, bramki 16:8.
Goście: 20. miejsce w Serie B, na wyjazdach 9 meczów 1-0-8, bramki 5:19.
Goście w ostatnich 5 meczach wyjazdowych doznali samych porażek, a ponadto nie strzelili gola. A grali zarówno z tuzami (Bari, Cagliari), jak i drużynami niższych partii tabeli: 0:2 Salernitana (19. miejsce), 0:3 Vicenza (18. miejsce).
Livorno potrafi wygrać u siebie z drużynami z wyższych miejsc (Brescia, Trapani), ale umie też zremisować z drużynami słabszymi (2:2 Vicenza, 1:1 Salernitana). Obie te drużyny wygrały jednak wysoko z Ascoli, więc w tym upatruję zależności, która mówi mi o dzisiejszym zwycięstwie Livorno.
PS Nieco bezpieczniejszym typem jest czyste BTS=NIE za kursy w okolicach 1.60-1.70. Tak gdyby miało zdarzyć się 0:0. Ale trzymajcie kciuki, żeby się nie zdarzyło ;) Powodzonka!
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bari - Brescia
Typ: Bari
Kurs: 1.91
Bukmacher: pinnek
No jak wszyscy dzisiaj analizują Serie B to i ja coś dodam od siebie ????
Dzisiaj spotkają sie dwie drużyny z czołówki. Gospodarz tego meczu świetnie się czuje na swoim stadionie. Nie zaznał jeszcze na swoim terenie smaku porażki. Bilans 7Z-3R-0P bramki 15:6 Dzisiaj w najsilniejszym składzie.
Przeciwnikiem Bari będzie sąsiad z tabeli, drużyna Bresci która na wyjazdach legitymuje sie bilansem 2Z-4R-4P bramki 10:19
Na dzisiejszy mecz goście bez 2-3 bardzo ważnych grajków! Z powodu nadmiaru kartek nie zagrają: skrzydłowy T. Kupisz (19/5) oraz defensywny pomocnik L. Mazzitelli (18/1) a najlepszy strzelec drużyny Geijo (17/8) na pewno zacznie ten mecz na ławce bo dopiero wraca po kontuzji, więc może zagra tylko pare minut.
Zadanie dla drużyny Bari aby pokonać przeciwnika nie będzie łatwe, ale liczę, że przed własną publicznością będą walczyć do ostatniej minuty aby odjechać znacznie konkurencji. Goście grając w osłabieniu mogą maksymalnie wywalczyć tutaj remis ale mam nadzieję, że tak sie nie stanie, a drużyna Bari wygra coś w stylu 1:0 albo 2:1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 2

czaszek88

Użytkownik
Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Pro Vercelli-Perugia Calcio
Typ: FC Pro Vercelli
Kurs: 3,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jako , że dzisiaj nie ma duzego wyboru postanowilem wziąć pod lupe serie b i znaleźć ciekawy typ z duzym kursem a wiec .
Tabela Ligowa
13.Pro Vercelli 24pkt bramki 16:18
10.Perugia 27pkt bramki 20:14
Pro Vercelli u siebie 10 meczy 16 pkt bramki 11-9
Perugia na wyjezdzie 9 meczy 8pkt bramki 6-9
wiec widac lekka przewage gospodarzy przed meczem i sadze ze z niej skorzystaja typuje nie wysokie zwyciestwo Pro verelli.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Turcji
Godzina: 12-45
Spotkanie: Kastamonuspor - Galata
Typ: 2/2
Kurs: 1,71
Bukmacher: Unibet
Galata w lidze poczyna sobie słabiutko i ma spora strate do BJK i Fener. Dzis mecz w pucharze z 3-ligowcem i brak wygranej potentata bylby sensacja.
Galata nie wygrala 7 ostatnich wyjazdow we wszystkich rozgrywkach i tym bardziej dzis czas na przelamanie. Warto wiec zaryzykowac i postawic po dobrym kursie na prowadzenie gosci juz do przerwy.

✅ 71
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lokeren vs Anderlecht
Typ: Anderlecht over 1.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Nie jestem fanem tej ligi,jednak oferta mizerna a mecz wydaje sie byc ciekawy.
Lokeren na razie zawodzi w lidze,zajmuja odlegle 12 miejsce z 23 punktami na koncie.
Mimo slabej pozycji ostatnie mecze nie byly zle,poniewaz w ostatnich 5 meczach udalo sie ugrac 9 punktow nie przegrywajac zadnego spotkania.
Dzisiaj jednak Lokeren chyba polegnie przed wlasna publicznoscia,jest pare powodow,ktore moga o tym swiadczyc.
Jednym z powodow jest ostatni mecz ekipy Lokeren,druzyna podejmowala u siebie Zulte Waregem i skonczylo sie na remisie 1:1.
Gospodarze mozna powiedziec,ze sie skompromitowali,poniewaz od 14 minuty grali w przewadze i dopiero w 90 minucie udalo im sie wyrownac...Malo brakowalo a przegraliby ten mecz.
Skoro nie byli w stanie wygrac meczu,ktory mieli obowiazek wygrac to dzisiaj nie powinni stanowic problemu dla Anderlechtu.
W kadrze na dzis nie widze takich pilkarzy jak - Overmeire (19m),Persoons (13m),Ngolok (12m/5g),sa to pomocnicy,tak wiec moze byc dzisiaj problem w srodku pola.
Na Daknamstadion Lokeren wcale nie ma porywajacych wynikow,tylko dwie wygrane w 10 meczach i bilans bramkowy 13-14.

Ekipa z Brukseli natomiast jest na 4 miejscu ale jesli dzisiaj wygra wowczas wskoczy na 2 miejsce.Jesli tak sie stanie beda tracic tylko 3 punkty do prowadzacego Gentu.
Anderlecht gra tez w LE,gdzie awansowali z drugiego miejsca,rywalizowali z Tottenhamem,Monaco i Quarabag,tak wiec latwo nie bylo.
Ich ostatnie mecze jakies wybitne nie byly,ale przelamali sie w ostatniej kolejce,gdzie rozbili na wyjezdzie Brugge az 4:1.
Fiolki maja 16 strzelonych bramek na wyjazdach,nikt nie ma wiecej ale tyle samo maja tez Oostende,Zulte Waregem i Mouscron.
Lokeren jakby oslabl ostatnio,Anderlecht natomiast zagral bardzo dobre spotkanie z Brugge,tak wiec nie sadze,zeby nagle zagrali zle spotkanie.

W ostatnich bezposrednich 15 meczach Anderlecht wygral az 12 spotkan,byl jeden remis i 2 razy lepszy byl Lokeren.
Wedlug mnie faworytem sa goscie,gola powinni strzelic bez problemu,stac ich rowniez na dwie bramki.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ternana - Lanciano
Typ: over 2.5
Kurs: 2.23
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kolejny mecz drużyn, które raczej nie przepadają za włoskim stylem defensywnej gry i kibice na brak goli w meczach z ich udziałem narzekać nie mogą. Przede wszystkim Lanciano ostatnio sporo &quot;overowych&quot; rezultatów. Średnia goli w ich ostatnich 5 spotkań to 4,0. Ternana po wygranej u siebie 4:0 z Calcio, pojechała na wyjazdowy mecz z Ceseną i ten mecz przegrali 4:0, także nierówna gra. Oba zespoły nisko w tabeli i powinni zagrać otwarty futbol o zwycięstwo co może się przełożyć na kilka goli w tym meczu. Gospodarze bez poważniejszych braków a goście bez: Amenta (Obrońca 13M), Ze Eduardo (Pomocnik 12M), Ferrari (Napastnik 14M/2G). Przewiduję w tym sporo bramek. ⛔ 100
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Turcja Dywizja 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Halkbank - Inegol
Typ: dokładny wynik 3:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Co tu dużo pisać na temat typu , myślę że realny patrzą na dzisiejszą ofertę , która nie jest jakoś przesadnie bogata wybrałem mecz z ligi tureckiej . Lider z Halkbanku podejmie u siebie obecnie 6 drużynę. Warto spojrzeć tutaj na bezpośrednie pojedynki między tymi ekipami . Mianowicie Halkbank wygrywał u siebie już w tym roku z Inegolem 2 razy po 3:0 w setach , także widać sporą różnice klas między tymi drużynami . Warto dodać że Inegol zdobył w secie najwięcej 21 pkt także ta wiadomość dodatkowo pokazuje realność tego typu .
Moim zdanie warto zagrać ten typ , Powodzonka ????
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crotone - Trapani
Typ: wynik/obie strzelą - 1/nie
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś posucha przedświateczna na boiskach - jedyne jaśniejsze okienko to niespodziewanie druga liga włoska.
Liga ciekawa szczególnie dla grających progresję na remis, ale dziś w tym meczu remisu nie przewiduję - a to dlatego, że różnica zespołów jest zbyt widoczna. Lider tabeli podejmuje i to u siebie przecietniaka ze środka tabeli.
Już dziś podano dwa typy na ten mecz, bo spotkanie wydaje się ciekawe i jak rzadko kiedy pewne. Na pewno założyć można zdecydowane zwycięstwo gospodarzy (może nawet z handi).
Statystyki ostatnich meczów wyraźnie to sugerują - na ostatnie 5 spotkań u siebie - gospodarze wygrali 3 spotkania z handi, podobnie drużyna z Trapani na ostatnie 5 meczów wyjazdowych, trzy z nich zakończyły się porażką z handi. Kurs na handi - wysoki - 2,75
Ja jednak pójdę innym tropem - ten trop, to wysoka forma druzyny z Crotone i słabość wyjazdowa gości. Na ostatnie 5 spotkań gości na wyjeździe w 4 z nich goście nie potrafili strzelić nawet 1 bramki.
Przy założeniu wygranej gospodarzy dalszy ciąg rozumowania wydaje się jasny - Crotone wygrywa i obie nie strzelą !!! Kurs całkiem przyjemny, a wskazanie na niego wydaje się logiczne. Tym bardziej, że na 5 0statnich spotkań gospodarze zwyciężyli przy braku gola ze strony przeciwnej.
Natomiast nie polecam typowania 1 i under - co sugerują niektóre posty - statystyki meczów między tymi drużynami wskazują, że stale grają one na granicy under/over i typowanie w tym kierunku to prawdziwa loteria.
Osobiście uważam że najpewniej padnie wynik 2-0 lub 3-0 (choć 1-0 też nie nie można wykluczyć - lecz uważam, że prawdopodobieństwo tego wyniku oscylować może najwyżej na poziomie 10-15%).
⛔ 100
 
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Niemcy
Godzina: 20:15
Spotkanie: Flensburg-H. - Gummersbach
Typ: Flensburg handicap -6,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie pomiędzy 3 a 10 drużyną niemieckiej Bundesligi. Flensburg jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i na to wskazują też kursy wystawione przez bukmacherów. Ja stawiam w tym spotkaniu na wysokie co najmniej ośmio bramkowe zwycięstwo gospodarzy. Zerknijmy na ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami:

28.10.15 POK Gummersbach Flensburg-H.19 : 36
18.10.15 BUN Gummersbach Flensburg-H.25 : 32
12.04.15 BUN Gummersbach Flensburg-H.24 : 32
04.03.15 POK Gummersbach Flensburg-H.22 : 28
12.11.14 BUN Flensburg-H. Gummersbach 32 : 26
Jak widzimy 5 ostatnich spotkań to zdecydowane zwycięstwa Flensburga a podany przeze mnie handicap zostałby pokryty w 3 spotkaniach jednak były to mecze rozegrane przez Flensburg na wyjeździe. Przekonuje mnie jednak ostatnie zwycięstwo aż 17 bramkami rozegrane ponad miesiąc temu. Dodatkowo Gummersbach 2 kolejki temu przegrał z Rhein-Neckar 31-22. Według mnie dzisiaj wieczorem zobaczymy jednostronne spotkanie wygrane pewnie przez graczy Flensburga. Powodzenia ;D
⛔ 100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna serie B
20 30
Novara v Cesena
Novara i over 2.5
3.25
B365
Witam. W tym tygodniu mamy naprawdę małe możliwości wyboru, dziś skupiam swoją uwagę na włoskiej Serie B. Novara calcio podejmuje u siebie Cesena calcio. Novara płynie po 2 lidze włoskiej i jak narazie nie ma żadnej fali żeby ją powstrzymała, widać że idą po tytuł i powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej serie A. Ostatnie spotkania gospodarze wygrywali bardzo wysoko ale to ze średniakami lecz dziś zmierzą się z zespołem z wyższej pułki który grywał przed laty w serie A. Ale patrząc na statystyki meczów wyjazdowych gości nie błyszczą oni specjalną formą i nie zapowiada się by coś w tym meczu wyciągneli. Zapewne Novara wygra to spotkanie tylko pytanie ile. Zdecydowałem się na wygraną overem gdyż jest on bardziej prawdopodobny niż novara z bts. Goście mało strzelają na wyjazdach i nie wiadomo czy dziś strzelą. Novara grając u siebie napewno pogoni gości paroma golami gdyż ostatnimi czasy strzelają ich naprawde dużo.Powodzenia
⛔ 100
 
matess27 44

matess27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Cypr
Godzina: 18:00
Spotkanie: AEL Limassol - Apollon
Typ: 2
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do meczu pozostało niewiele czasu wiec będę się streszczał. Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi Cypryjskiej. Powiem szczerze że typ głównie opieram na statystykach i swoim przeczuciu. Goście pokazują w tym sezonie bardzo dobrą formę jak narazie schodzili pokonani z boiska tylko jeden raz, 6 razy remisowali i 8 wygrywali,zajmują 4 miejsce w tabeli. Głowny cel druzyny to zajęcie miejsca w top 3.Gospodarze nie mogą poszczycic sie juz tak dobrym dorobkiem punktowym gdyz zajmuja dopiero 9 miejsce i juz traca sporo do grupy mistrzowskiej. Warto wspomniec ze druzyna ta gra slabo na wlasnym boisku zajmuja dopiero 10 miejsce pod tym wzgledem w tabeli. Za to ostatnia forma gosci na wyjazdach jest doskonala nie przegrali od 6 meczy a ogolnie to od 12 wiec wyglada to imponujaco. Gospodarze przeplataja dobre mecze ze slabymi. Warto dodac takze ze Apollon wygral 3 ostatnie mecze z tym rywalem. Oba zespoły nie strzelaja zbyt wielu bramek mecz nie powinien obfitowac w wiele bramek powinien byc raczej spokojny. Licze tutaj na skromne zwyciestwo gosci. Powodzenia!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom