>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 23.11.2020 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 23. Listopada



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Ostatnio zmieniony przez greenvoice:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: IFK Goeteborg - Hacken
Typ: IFK Goeteborg
Kurs: 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W Szwecji pozostalo 3 kolejki do zakończenia rozgrywek. Gospodarze sa w dość trudnej sytuacji. Aktualnie zajmują 13 lokatę będąc jedna pozycje wyżej od drużyny zmuszonej do gry w barażu o utrzymanie w lidze. Ostatnia wyjazdowa wygrana w Helsingborgu 1:0 dała nadzieje a dzisiejsze ewentualne zwycięstwo w dużym stopniu uspokoiloby sytuacje.

Dzisiejszy rywal ekipa Hacken wysoko na 3 miejscu bez szans na tytuł ale w walce o wicemistrzostwo. Teoretycznie maja o co grac przyjezdni. W bezpośrednich spotkaniach h2h wyglada niezle Goeteborg , sadze ze dzisiaj będąc w specyficznej sytuacji rownież gospodarze wygraja zbliżając sie tym samym do utrzymania .To mocno zasłużony klub z tytułami mistrzowskimi , nie sadze by pozwolono na jego spadek z ligi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Piast Gliwice vs Lechia Gdańsk
Typ : Lechia powyżej 2.5 gola
Kurs : 6.75
Bukmacher : ETOTO

Jedna jaskółka wiosny nie czyni tak bym nazwał zwycięstwo zresztą pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Piasta w ostatnim meczu z Górnikiem , zresztą było to inne spotkanie niż zwykły mecz bo to DERBY , Lechia z kolei gra całkiem przyzwoicie , ostatnio u siebie pokonała Śląsk przegrywając do przerwy 0:1 jednak ostatecznie wygrali chłopaki 3:2 , H2H pomiędzy Piastem a Lechią również na korzyść Lechii a mecze rozgrywane w Gliwicach to na 12 bilans 3-3-6 , Lechia ostatni wyjazd miała do Krakowa na mecz z Wisłą i Lechia wygrywa 3:1 , ogólnie w meczach wyjazdowych Lechia z bilansem 2-1-1 i bramki 5:5 natomiast Piast ogólnie strzelił dopiero 7 bramek a stracił 15 , u siebie są najgorszą jedenastką Ekstraklasy 0-1-3 i bramki 3:8 liczę że dobrze grająca Lechia nie będzie miała problemów dzisiaj w Gliwicach a ze skutecznością ostatnio też jest dobrze to liczę na 3 bramki Lechii !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka - CVL kobiety
Godzina: 3:00
Spotkanie: Hebei vs Shandong
Typ: poniżej 129,5 pkt
Kurs: 1,84
Bukmacher: forBet

Jak jeszcze wczoraj byłem pewien, że Hebei zostanie rozgromione, tak dzisiaj stoi to pod nieco większym znakiem zapytania. Oczywiście mam drużyny przeciwko, którym stale gram. Taką drużyną jest Hebei, bo jest najzwyczajniej w świecie bardzo, bardzo słabe. Jednak linia jest niższa niż wczoraj, a Shandong jest słabsze niż Pekin. Nie dużo, ale jednak trochę słabsze, więc może się zakręcić mecz koło 130 punktów. Jednak forma Hebei nie daje mi przejść obok tego meczu obojętnie.
Shandong jak wspomniałem jest drużyną słabszą niż Pekin, ale nie aż tak. W tym sezonie zmierzyły się już w pierwszej rundzie, gdzie górą była drużyna z Pekinu. Jednak Shandong w każdym secie przekraczał próg 20 pkt, nie odstawał i nie był to łatwy mecz.
Shandong również ma w swojej kadrze reprezentantki kadry narodowej. Największa gwiazda drużyny - Qingqing Du. Środkowa Hanyu Yang i niesamowita libero Mengjie Wang. Shandong charakteryzuje się tym, że nie ma najlepszej strefy na boisku. W każdej jest zawodniczka, która może przesadzić o wyniku spotkania, jednak najwięcej grają przez Qingqing Du.
Nie ma mowy aby Shandong przegrał seta. Mecz będzie szybki. Natomiast istnieje szansa, że w którymś secie Hebei spróbuje nawiązać walkę, a linia 129,5 jest dosyć niska. Ciężko jednak o wyższą skoro w każdym meczu gospodynie dostają lanie. Spodziewam się wyniku na styku z moją linią, liczę jednak, że dziewczyny z Shandong będą do końca skoncentrowane i szybko ten mecz zakończą. Nie zdziwi mnie tutaj któryś z setów wygrany do 10, więc szanse na pewno są spore.

84
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +160
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - BSN Portoryko
Godzina: 02:30
Spotkanie: Capitanes de Arecibo - Cariduros Fajardo
Typ: Cariduros Fajardo powyżej 81,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.71
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Faworytem spotkanie na pewno ekipa Capitanes, po słabym początku w "bańce" i dwóch porażkach, kolejny trzy spotkania wygrane przy naprawdę bardzo dobrej dyspozycji, a to nie jest jeszcze ich optymalny skład - mają dołączyć w najbliższym czasie David Huertas i Jezreel de Jesus. Na razie wszystko na barkach weteranów tej ligi Rudda, Elonu, Clemente, Colliera czy Martineza. Fajardo w "bańce" bilans 2-2, z taką dużą niewiadomo co do dyspozycji, bo z jednej strony po świetnej grze potrafią wygrać z silnymi "Piratami", w meczu który wydawało się nie można juz wygrać, do tego bardzo pewnie pokonali San German, no i inny obraz gry i dużo słabsze mecze z Bayamon czy Guaynabo - w moim odczuciu, zawsze będa groźni dla wszystkich, nie można lekceważyć tej drużyny. W ostatniej grze zabrakło ich lidera Terrico Whitea (po trzech spotkaniach 24,3pkt), jest szansa, że wykuruje się na to spotkanie - decyzja na krótko przed meczem. Nie zaryzykuję tutaj wygranej drużyny Cariduros Fajardo, bo doceniam ostatnio formę ekipy Capitanes, ale spróbuję z mocniejszym punktowaniem - Fajardo preferują bardzo szybką koszykówkę, i jak dopisuje skutecznośc mogą powalczyć z kazdym, z kolei "Kapitanowie" przy obecnie węższej rotacji i jednym meczu więcej w nogach, mogą tutaj nie trzymać tak mocnej obrony. Jeżeli jeszcze zagra White, gwarant tych co najmniej kilkunastu punktów na mecz, a swoje dołożą kolejni, solidni strzelcy jak np. Reese, Josiah, Suero, Parker-Rivera czy Early, to może być ich dobry mecz w ofensywie - przynajmniej na to po cichu liczę.

71
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +109
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Brazylia
Godzina: 0:30
Spotkanie: Corinthians - Gremio
Typ: poniżej 1.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: ETOTO
Analiza
:

Gdyby rozpatrywać w kontekście tego spotkania rozstrzygnięcie między under a over biorąc pod uwagę indywidualne ostatnie mecze obydwu zespołów, to linii ustawionej na 3.5 byłbym pewny w kontekście undera. Raczej nie niżej. W większości meczów z ich udziałem padają mniej niż 3 bramki, ale nie jest to jakaś wyraźna przewaga przeciw overowi. I jednocześnie 35% ostatnich indywidualnych spotkań z udziałem obydwu ekip kończyło się maksymalnie jedną bramką. Poniekąd dużo, ale nie na taki kurs.

Dlaczego więc zdecydowałem się na typ poniżej 1.5 gola w tym meczu? Moją uwagę bardzo mocno skupiły ostatnie bezpośrednie mecze pomiędzy dzisiejszymi rywalami. Na przełomie ostatnich trzech lat z małym kawałkiem grali ze sobą sześciokrotnie i - uwaga - w sumie padły dwa gole! To daje arcyniską średnią 0,33 bramki na mecz! Uderzającą statystyka. W dodatku trzy ostatnie bezpośrednio mecze zakończyły się bezbramkowym remisem. Coś musi być w grze między nimi, że te bramki nie padają. Nie spotkałem się z przypadkiem że cztery razy z rzędu powtarza się bezbramkowy remis, więc nie typuję meczu bez goli, ale ta maksymalnie jedna bramka w tym spotkaniu to coś, co absolutnie nie wydaje się być kosmosem.

150
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +206
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 20:25
Spotkanie : Jagiellonia - Wisła Płock
Typ : x2
Kurs :
1.86
Bukmacher : Totolotek
Jest to bezpośredni pojedynek pomiędzy Jagiellonią a Wisła Płock kończący dziesiątą kolejkę w ramach naszej Polskiej Ekstraklasy. Jaga aktualnie znajduje się w tragicznej formie przegrywając mecz za meczem. Wisła natomiast po kiepskich występach ostatnio odbiła się od dna i gra znacznie lepiej co zaowocowało wygrana nad Śląskiem. W tym meczu kieruje się słaba forma gospodarzy oraz ich ogromnymi problemami kadrowymi przed tym pojedynkiem. Według mediów nie zagra kilku kluczowych zawodników wykluczonych przez kontuzje oraz Covid. Dodatkowym plusem jest bardzo dobry bilans meczy bezpośrednich na korzyść gości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Burnley-Cristal Palace
Typ: 2
Kurs: 2.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Burnley rozpoczęli tragicznie.W tym sezonie nie wygrali jeszcze żadnego z rozegranych 7 meczów.
Mało tego ,u siebie w domu rozegrali 3 mecze i wszystkie przegrali.Jakby tego było mało wszystkie domowe spotkania przegrali do ,,zera,,
Cristal całkiem przyzwoicie w tym sezonie 9m/4-1-3 w bramkach 12-12/
Ostatnie dwa mecze przyjezdni wygrali w Burnley.
Goście w dobrych humorach po wygranym meczu u siebie z Leeds 4-1.
Moim zdaniem gospodarze muszą jeszcze trochę poczekać na wygraną na stadionie Turf Moor w Burnley.Nic się takiego nie stało,aby odzyskali formę z meczu na mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolves - Southampton
Typ: Southampton więcej niż 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiejsze spotkanie wybrałem mecz pomiędzy Wolverhampton, So'ton. Nie wskażę tutaj faworyta dzisiejszego spotkania, mimo, że Święci po dwóch porażkach na początku sezonu notują świetną passę i zaliczyli remis oraz 5 zwycięstw w 6 meczach co wywindowało ich na czołowe lokaty tabeli. Z drugiej strony Wolves, które mają ambicje by mieszać gdzieś wyżej niż obecne 12 miejsce, ale jednak grają póki co mocno nierówno najpierw notując serię 3 porażek, by następnie 4 meczów nie przegrać, a ostatnio znowu zaliczyć porażkę. Z jednej strony Wolves grają póki co mocno defensywnie, z drugiej strony ekipa, w meczach której pada średnio ponad 3 bramki na mecz. Jednak mój typ kieruje się w rzuty rożne dla ekipy gości. Southampton w swoich ostatnich meczach notowało przeciwko swoim rywalom następującą ilość rzutów rożnych:
- vs. Newcastle - 7
- vs. Aston Villa - 1
- vs. Everton - 4
- vs. Chelsea - 2
- vs. West Brom - 5
Jak widać po samych statystykach proponowana przeze mnie linia rzutów rożnych pokryta została jedynie w dwóch na pięć spotkań. Jednak będzie też druga drużyna na boisku, Wolverhampton, a w ich meczach przeciwnicy notowali następującą ilość rzutów rożnych:
- Leicester - 6 rzutów rożnych
- Crystal Palace - 6
- Newcastle - 3
- Leeds - 8
- Fulham - 2
Wolverhampton jak widać trochę lepszym drużynom daje sobie nabijać rożne, i linia over 4,5 dla przeciwników pokrywana była 3 razy na ostatnie 5 meczów. Jedynie słabsze ekipy z dołu tabeli, beniaminek i Newcastle, które póki co gra słabo nie pokryło tej linii. Kieruję się jednak dzisiaj w stronę, że Southampton nie zapomni jak się gra w piłkę, dalej będą próbowali grać jak grają i zobaczymy ataki z jednej jak i drugiej strony i te 5 rzutów rożnych dla ekipy Świętych dzisiaj padnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
krzyk85 31,5K

krzyk85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, serie b
Godzina: 21:00
Spotkanie: Salernitana - Cremonese
Typ: 1
Kurs:
2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Cremonese zaczęlo sezon fatalnie, w 6 meczach ugrali 3 pkt z 3 remisów pozostałe 3 mecze przegrali strzelajac również 3 bramki a tracąc 7, więc dzisiaj też nie powinno być niespodzianki, Salernitana od września rozegrała na swoim stadionie 6 męczy z czego 5 wygrała i 1 zremisowała w 3 meczach strzelając po 3 gole i myślę że tu będzie podobnie

140
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2020
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Mark Selby vs Michael White
Typ: Liczba frame-ów - Powyżej (9.5)
Kurs: 2.80
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Nie wiem czy tu jest szansa na niespodziankę, ale faktem jest że Selby jest bardzo chwiejny ostatnimi czasy. Raz potrafi ograć w starym swoim stylu Wilsona z 2-5 na 6-5, czy walczyć do ostatnich bil z Robertsonem (5-6), by parę dni potem dostać wciry od O’Briena (3-5) czy sensacyjnie wtopić do zera z Kleckersem (0-4) w naprawdę kiepskim stylu. Trzeba jasno powiedzieć: to już nie jest ten dominator sprzed paru lat, kiedy wszystkich kosił. Teraz nawet w obrębie jednego frejma potrafi zrobić tyle baboli co kiedyś w ciągu turnieju. No i właśnie ta liczba szans jakie Selby daje swoim rywalom skłania do grania przeciwko niemu, zwłaszcza jeśli tym rywalem jest ktoś kto potrafi łątwo budować brejki, a White akurat to ma. Teraz wprawdzie ma status amatora, ale przecież kiedyś nawet wygrał jeden turniej rankingowy i był blisko top16. Moim zdaniem 3-4 frejmy Walijczyka są dość prawdopodobne a to przybliży nas do overowego wyniku, bo Selby swoje frejmy też wygra..

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

180
 
Ostatnia edycja:
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Siatkówki Kobiet
Godzina: 17:30
Spotkanie: PTPS Piła vs BKS Stal Bielsko - Biała
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs:
1,60
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Dzisiaj wracam do typowania siatkówki kobiecej. Mecz w Pile pomiędzy beznadziejnie grającą w tym sezonie miejscową drużyną, a BKS. Rzut oka na tabelę może sugerować, że powinno to być łatwe i przyjemne spotkanie dla Bielszczanek.
Opinię tę podzielają też bukmacherzy upatrując zdecydowanego faworyta w drużynie z Bielska.
Ja jednak jestem ostrożny w wydawaniu pochopnych opinii w tym "zakręconym jak słoik na zimę sezonie", w którym padały już przedziwne rezultaty. Otóż tak. Rzeczywiście dotychczasowe wyniki Pilanek to jakiś żart niewczesny. Pierwsze 8 meczów i zdobyty 1 (słownie: jeden) set!!! Co ciekawe w meczu z Rzeszowem (hehehehe). W ostatniej kolejce PTPS pokonał już jednak drużynę beniaminka ze Świecia, co stanowi jakieś tam światełko w tunelu (miejmy nadzieję, że nie oznacza ono nadjeżdżającego pociągu). Ten bilans, o którym pisałem wyżej może być jednak trochę mylący, ponieważ wszystkie te porażki odniesione zostały z ekipami znacznie wyżej notowanymi (Rzeszów, Budowlani, Radom, Police), oraz z będącym w bardzo dobrej formie na początku sezonu Kaliszem i Bydgoszczą (wyjazd). Krótko mówiąc drużyna z Piły została sprawdzona przez "możnych" tej ligi. Mecz z Jokerem pokazuje jednak, że w konfrontacji z ekipami słabszymi lub będącymi na podobnym poziomie co PTPS, Pilanki powinny nawiązać walkę. Dzisiejszy przeciwnik, a więc BKS Bielsko ma naprawdę dobry sezon (szczególnie jego początek) kiedy w pokonanym polu pozostawił ŁKS i Kalisz na wyjeździe. Bielszczanki pokonały u siebie także ekipy z Bydgoszczy i Wrocławia. Z "możnymi" ligi BKS po prostu przegrał (wyjątek to ŁKS, który w obecnym sezonie nie zachwyca). Wniosek z tego taki, że drużyna BKS Bielsko w obecnym sezonie zrobiła juz więcej niż wynikałoby to z jej potencjału. Dzisiaj w Pile znaczenie może mieć także odległość pomiędzy miastami. Oczywiście wcale tak być nie musi, ale jednak ja biorę to pod uwagę. Ponad 500 km podróż na pewno nie pomaga w zachowaniu świeżości. Korci mnie by w tym meczu postawić na underdoga czyli PTPS, ale to może być za dużo. Tak więc spokojniejszy typ na mecz o przynajmniej 4 setach. Myślę, że jedną partię Piła dzisiaj urwie, a kto wie może nawet pokusi się o niespodziankę.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie : Bilbao - Betis
Typ : 1
Kurs :
2,02
Bukmacher : Fortuna

Bilbao jak narazie w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań.
Dziś drużyna z kraju Basków podejmie na własnym obiekcie Betis.
Co ciekawe to zarówno Betis jak i Bilbao jeszcze nie zremisowało meczu w tym sezonie.
Uważam,że gospodarze wygrają to spotkanie.
Bilbao ma o jeden mecz mniej rozegrany od Betisu i ma na koncie 3 pkt mniej od swojego dzisiejszego rywala.
Bilbao u siebie wygrało z Sevillą jak i z Levante i niespodziewanie przegrało z benaminkiem z Cadiz jak narazie Bilbao u siebie rozegrało tylko 3 mecze i dlatego są tak nisko w ligowej tabeli.
Betis na wyjeżdzie rozegrał 5 meczów z czego aż 3 przegrał - z drużynami takimi jak Barcelona,Atletico Madryt oraz z Getafe.
Betis wygrał z Valencią oraz z Alaves.
Bilbao to jedna z lepszych drużyn domowych w tej lidze i uwazam,że są w stanie wygrać z Betisem.
Obie drużyny przystąpią do tego spotkania osłabione bo gospodarze zagrają bez De Marcosa i prawdopodobnie Garcia.
Betis zagra bez Fekira,Canalesa i Camarasa i Mandi i to niewątpliwie są spore osłabienia tej drużyny.

102
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie : Wolves - Southampton
Typ : Che Adams, zawodnik strzeli gola - tak
Kurs :
3.70
Bukmacher : Fortuna
Mimo, iż defensywa wilków jest solidna to Soton gra świetną piłkę od początku sezonu - problemem była rażąca nieskuteczność. Mający dobrą koncówkę sezonu Adams zaciął się po restarcie, ale teraz jest zabójczo skuteczny, trafiał w 3/4 ostatnich meczach Premier League. Brak Dannego Ingsa implikuje, że on staje się najważniejszym żądłem drużyny Hasenhuttla, ten typ ma spore szanse na wejście, jeśli Soton utrzyma swą dobrą dyspozycję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolves - Southampton
Typ: Southampton więcej niż 3.5 strzały na bramkę
Kurs: 1,75
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Dzisiaj zespół Bednarka jedzie walczyc o 3 pkt do Wolves w wygranie meczu ciezko mi tu stwierdzic ale spodobał mi się zakład na strzały nabramke dla gości. Jedynie 3,5 tak niska linia a kurs az 1,75 . Gocie na 8 meczy strzelili 16 bramek czyli w ataku radza sobie w ostatnim meczu z Newcastle oddali az 8 celnych strzałów wiec disiaj oddac 4 strzały to chyba tylko formalnosc . Patrzyłem też na mecze miedzy tym druzynami a dokładnie 5 ostatnich meczy i w kazdy meczu zawodnicy ze Southampton oddali 4 celne strzały. Dzisiaj dośc szybko pokryja ta linie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +6
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Dart PDC Home Tour
Godzina: 15:10
Spotkanie: Borland - Huybrechts
Typ: Borland
Kurs: 2.06
Bukmacher: fortuna
Analiza: Borland zagrał dzisiaj trzy spotkania, w każdym ze spotkań był faworytem i nie zawiódł. Huybrechts będzie zdecydowanie najtrudniejszym wyzwaniem dla Borlanda. Zajmuje 38 miejsce w rankingu i też idzie jak burza. Mimo wszystko, 99 w rankingu Borland prezentuje się solidnie i wydaje mi się, że jest w stanie postawić tutaj opór rywalowi. Jeżeli zagra na podobnym poziomie jak ostatnio, wyjdzie skupiony w 100 procentach, to istnieje szansa że wygra

106
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
broda90 337

broda90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolves - Southampton
Typ: 2/obie strzelą gola +
Kurs: 7,00

Bukmacher:
STS
Analiza:
Moja pierwsza analiza, więc proszę o wyrozumiałość.
Po pierwsze Wolves w ostatnich 4 meczach u siebie za każdym razem strzelają przynajmniej jedną bramkę (w tym jedną MC), a Southampton w ostatnich 3 meczach wyjazdowych strzelili ich w sumie 8 (w tym z Chelsea 3), tak więc BTTS jest bardzo możliwy do osiągnięcia. Ponadto Southampton ma dzisiaj okazję wskoczyć na 3 miejsce i mieć tylko pkt straty do liderów tabeli, więc motywować ich za bardzo nie trzeba. Wolves strzela często, ale mało, Southampton za to w ostatnim czasie strzela tych bramek dość sporo. Bezpośrednie pojedynki na korzyść Wilków, ale wydaje mi się, że po trudnym meczu to goście zainkasują 3 pkt. Kurs może trochę z kosmosu jak na pierwszą analizę, ale kto to ryzykuje ten nie pije szampana! Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Duńska
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Kopenhaga - Randers
Typ: 1 i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2,96

Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Kopenhaga gra w lidze poniżej oczekiwań i po ostatniej porażce z Midtjylland (0:4) zajmuje 9 miejsce z 10 punktami. Ich rywal - Randers jest tylko miejsce niżej z dorobkiem 7 punktów.

Zdecydowana większość pojedynków między Kopenhagą i Randers kończyła się zwycięstwem drużyny, w której gra Kamil Wilczek.
Gospodarze są faworytem dzisiejszego spotkania i powinni wygrać to spotkanie, choćby 2:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolves - Southampton
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.47
Bukmacher: fortuna
Po 5 meczowej serii na under w drużynie Wolves, kursy poszybowały do góry, zazwyczaj nie widuje się takich w Premier League. Raczej nikt się nie spodziewal że Southampton na tym etapie rozgrywek będzie zajmował 5 miejsce z możliwością wskoczenia do top3 w przypadku zwycięstwa. Wilki mimo że zajmują dopiero 12 miejsce to gdyby dzisiaj zwyciężyli to awansują sporo miejsc, więc obie drużyny mają o co grac. Jeśli popatrzymy na H2h to na ostatnie 3 mecze, 2 razy overowo. Po takim kursie uważam że warto dziś poszukać bramek, bo wątpię żeby któraś drużyna chciała tu zagrać na 0:0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Lima
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sachko - Bagnis
Typ: Sachko+6.5 gemów hc
Kurs: 1.58
Bukmacher: fortuna

Bardzo wysoka linia handicapowa na gemy młodego Ukraińca w dzisiejszym pojedynku. Co ciekawe można nawet zagrać +7.5 po kursie 1.30, jednak na potrzeby konkursu muszę iść o jedno oczko wyżej. Niektórzy mogą kojarzyć Sachko z turnieju rangi ATP we Wiedniu. Nie wiem jakim cudem się tam znalazł, ale pokazał się naprawdę z niesamowitej strony, chłopak z rankingiem ~600 wygrał z Herbertem, następnie urwał seta Gombosowi i jako lucky looser wszedł do turnieju głównego, gdzie odpadł w pierwszej rundzie z Thiemem, aczkolwiek zdołał urwać mu aż 9 gemów! 3 rakieta świata momentami nie wiedziała co sie dzieje, oczywiscie motywacja młodego Sachko była ogromna, ale pamiętajmy że Thiem grał u siebie i był faworytem całego turnieju. Były to ostatnie 3 mecze Ukraińca, od tego czasu nie rozgrywał oficjalnych spotkań. Z tego co widzę na ziemnej nie idzie mu źle, turniej w Czechach pokazał, że umie odbijać również na mące. Dziś pojedynek z Bagnisem, który... no właśnie który co? Ziemna to jego ulubiona nawierzchnia, jednak nie jest to jakiś terminator, ogrywa słabszych od siebie, ale ostatnio żadnych większych wyczynów, wygrał włoski challenger po kreczu rywala w finale, ograł przeciętniaków i to tyle. To nie jest zawodnik, który gromi rywali, a już na pewno nie takich głodnych gry i mających dobry serwis. Dziś zapewne wygra, jednak Sachko powinien go swoim serwisem trochę pomęczyć, on też musi łapać punkty żeby piąć się w rankingu, młody gra głównie ITFy, więc mimo wszystko motywacji na challenger nie braknie, gra w roli doga, może tylko zaskoczyć. Bardzo fajny kurs na to, że Sachko wyserwuje sobie 6 gemów, dla odważnych polecam wyższą linię(kursy świetne) albo set Ukraińca po kursie 2.60.

58
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom