>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.10.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 19.00
Mecz: Standard Liege – FC Sevilla
Typ: 2
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Lider grupy G, Sevilla jedzie do Belgii na mecz ze Standardem Liege. Sevilla ma 4 pkt po wygranej z Feyenordem 2:0 i remisem z Rijeką na wyjeździe 2:2 Standard Liege zajmuje drugą pozycję w grupie po wygranej z Rijeką u siebie 2:0 i porażką z Feyenordem na wyjeździe 2:1
Zacznę od Standardu Liege. W meczach u siebie kiepsko im idzie: 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. W tabeli rodzimej ligi zajmują dopiero 12 miejsce z 12 pkt po 11 meczach. Bilans meczów 3-3-5. Bramki w lidze 19 – 23, a w LE 3 – 2. Bramki strzelają, ale i tracą.
Sevilla na wyjeździe, bilans meczów to 3 wygrane, 1 remis (z Rijeką) i 1 porażka w lidze z Atletico. W rodzimej lidze idzie im bardzo dobrze, zajmują 2 lokatę z 19 pkt zdobytymi w 8 meczach. Bilans meczów: 6-1-1. Bramki w lidze: 15 – 8, a w LE 4 – 2.
Standard Liege w dołku, bez formy, Sevilla formę ma i dziś to potwierdzą. Wygrywając dziś znacznie przybliżą się do wyjścia z grupy. Czysty WIN dla Sevilli.
⛔ 100
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Aalborg - Dinamo Kiev
Typ: 2 Handicap 1-0
Kurs: 3.20
Godz: 19:00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest ekipa Dynama Kijów. Drużyna Aalborga obecny sezon ma bardzo przeciętny. W rozgrywkach ligowych ekipa z Dani radzi sobie od początku sezonu bardzo słabo i na dzeiń dzisiejszy zajmuje dopiero 8 lokatę ze stratą już 15 punktów do prowadzącego Midtjylland. W ostatniej kolejce Ligi Europy piłkarze Aalborga wygrali jednak z Portugalskim Rio Ave i w tabeli mają tyle samo punktów co drużyna Steauy Bukareszt. Jeśli gospodarze myślą o wyjściu z grupy dzisiaj muszą postarać się przynajmniej o urwanie punktów Ukraińcom. Zespół Dynama jednak posiada aktualnie bardzo silny skład i dzisiaj będzie chchiał zdobyć już 3 komplet punktów tej edycji. W rozgrywkach ligowych drużyna także spisuje się dobrze i zajmuje jak narazie pozycję wicelidra. Obie drużyny mierzyły się ze sobą 4 razy w latach 90 i wtedy to Dyanmo Kijów odniosło ąż 3 zwycięstwa. Dzisiaj to goście są także faworytem i polecam Wam postawić na ich wysoką wygraną.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna LIGA EUROPEJSKA
Godz. 18:00
Spotkanie - Krasnodar : Wolfsburg
Typ - over 4.5
Kurs - 6.00
Buk - Bet365
Analiza :
Ciekawe spotkanie , obie drużyny bez zwycięstwa jednak patrząc na wyniki to lepsze wrażenie robią wyniki Krasnodaru którzy mają na koncie 2 pkt po dwóch remisach i to z czołowymi drużynami grupy H , najpierw remis w wyjazdowym meczu z Lille 1:1 ( prowadzili w tym meczu od 35 min ) i ostatnio u siebie remis z Evertonem także 1:1 i tu także prowadzenie od 43 min , Krasnodar w LE spisuje się dobrze na swoim terenie bo w meczach kwalifikacje 3 mecze i 3 zwycięstwa i to zdecydowane , 3:0 z Real Sociedad , 3:0 z DVTK i aż 5:0 z Sillamäe Kalev , co do gości to zawodzą swoich fanów i tylko 1 pkt na koncie po 2 spotkaniach i bilans br. 2:5 tak więc dziś dla nich zdecydowanie ważny pojedynek jeżeli chodzi o dalszą grę w LE dlatego liczę że zobaczymy sporo goli w tym pojedynku no może linia over 4.5 to zbyt wysoko ale może i warto spróbować !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny, FA Cup
Godzina: 13:35
Spotkanie: Jiangsu Sainty - Shanghai Shenhua
Typ: BTS
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Rewanżowy mecz półfinału Pucharu Chin. W pierwszym spotkaniu goście z Jiangsu wywieźli z Szanghaju znakomite 2-0, mimo że nie byli faworytem. W lidze, na dwie kolejki przed końcem sezonu, oba zespołu już mają &quot;wolne&quot; - środek tabeli. Tak się złożyło, że po pierwszym meczu pucharowym, 5 dni temu zespoły te zagrały ze sobą właśnie w lidze - również na boisku dzisiejszego gospodarza i mecz zakończył się remisem 1-1. Dziś można się spodziewać ataków Shenhua od początku spotkania, jako że ta drużyna nie ma nic do stracenia. Ogółem 13 spotkań tych zespołów od roku 2009 to aż 11 przypadków BTS (obie strzelą), na boisku Jiangsu 6/6. Jak wspomniałem, ataków gości spodziewać się można od samego początku, co tylko stworzy okazję na kontry dla gospodarzy. Kurs bardzo zadowalający.
⛔ 100
 
Q 3

qladiator

Użytkownik
Dyscyplina: RUGBY EUROPA: Challenge Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: London Welsh -
Bordeaux Begles
Typ:
Bordeaux -11,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Moja pierwsza analiza tutaj mam nadzieje, że szczęsliwa..
London Welh to ekipa zajmujaca ostatnie miejsdce w tabeli Aviva Premiership
, przegrywaja wszystko równo dwucyfrową różnicą i bilans po 6 meczach to 47:272 W pucharze jeden mecz z Lyonem przegrany u siebie 10 pkt.
Dzisiaj odwiedza ich ekipa z Bordeaux która we francuskiej TOP14 radzi sobie dużo lepiej od Lyonu jest mocniejszą drużyną wiec wynik dwucyfrowy powinien wpaść spokojnie.
Wczoraj był jeszcze na Expekt, Betclic, handicap -10,5 dostępny dzisiaj już zmienili na -11,5
Na bet365 cała gama wyzszych handicapow do wyboru...
jednak dobrze wziąć pod uwage fakt że to mecz wyjazdowy, i międzynarodowy więc nawet bardzo słabi gospodarze, którzy nie mają nic do stracenia pewnie będą bardziej zmotywowani niż w lidze i mogą nie chcieć tak łatwo i łatwo gładko meczu jak zwykle.
[analiza na podstawie livesports.pl]

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 19.00
Mecz: LOSC Lille - Everton
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W jednym z ciekawszych dzisiejszym spotkań na Stade Pierre-Mauroy piłkarze Lille podejmą Everton. Do tej pory lepiej w rozgrywkach LE radzą sobie podopieczni Roberto Martíneza, którzy wygrali mecz z Wolfsburgiem oraz zremisowali z Krasnodarem. Lille jak na razie zanotowało dwa remis.
Kto jest faworytem dzisiejszego spotkania? Osobiście uważam, że nieco większe szansę należy dać piłkarzom z Goodison Park. Lille ostatnio mocno obniżyło loty, w 5 ostatnich spotkaniach Ligiue 1 odniosło tylko 1 zwycięstw. Ostatnie dwa mecze pokazują jednak, że kryzys bardzo się rozszerza niż ustępuje, bowiem porażki 0-3 z Lyonem i 1-3 z Guingamp to spore rozczarowania. Zwłaszcza, że Lille do tej pory imponowało przede wszystkim w grze defensywnej, a tutaj w dwóch ostatnich spotkaniach stracili, aż 6 goli.
Everton co prawda również nie imponuje formą w tym sezonie, raptem 2 zwycięstwa w Premiership. Na korzyść Evertonu przemawia jednak widoczna poprawa w grze. Everton ostatnio potrafił zremisować z Liverpoolem, dość pechowo przegrali z Manchesterem United, a ostatnio w końcu wygrali i to dość pewnie z Aston Villa 3-0.
Warto również zwrócić uwagę, że Roberto Martínez wcale nie podchodzi do rozgrywek LE po macoszemu, wręcz przeciwnie na dzisiejsze spotkanie powołał wszystkich swoich najlepszych zawodników. Oczywiście z powodu kontuzji nie mogą zagrać John Stones, Leon Osman, Kevin Mirallas, Steven Naismith, Arouna Koné i Bryan Oviedo, pozostali gracze natomiast polecieli do Francji i są do dyspozycji trenera.
Jeśli chodzi o Lille to w kadrze brakuje Jonathana Delaplace i Adama Soumaoro. Mimo to, uważam, że to jednak Everton jest w obecnej formie faworytem tego spotkania. Myślę, że kurs w granicach 3.00 jest na tyle zachęcający, że warto powielić mój typ. Myślę, że szansę na powodzenie są i to spore.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamilex 21

kamilex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 21:05
Mecz: PSV Eindhoven - Panathinaikos Ateny
Typ: X2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdecydowałem się dzisiaj wybrać mecz Ligi Europejskiej pomiędzy PSV, a Panathinaikosem Ateny. Według bukmacherów wyraźnym faworytem meczu są Holendrzy, jednak dla mnie ich zwycięstwo nie jest wcale takie oczywiste. Grecy po dwóch kolejkach są bez punktu i ten mecz będzie ich ostatnią szansą na włączenie się do walki o awans z grupy. Póki co zawodzą, ale mają kilku graczy na solidnym, Europejskim poziomie jak Mladen Petrić czy Danijel Pranjić którzy są w stanie sprawić, że Koniczynki zapunktują w tym meczu. Z kolei stadion w Eindhoven w LE nie jest twierdzą nie do zdobycia, co potwierdziły w zeszłym sezonie zespoły Ludogorca Razgrad czy Czernomorca Odessa. Dlatego uważam, kurs 2,4 zachęca do zagrania braku porażki Panathinaikosu, który powalczy o być albo nie być w Lidze Europejskiej.


✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: PSV Eindhoven vs Panathinaikos Ateny
Typ: Suma goli / Obie strzela
Over 2.5 / Tak
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Przed nami 3 kolejka w pilkarskiej LE,spotkanie w grupie E.
Faworytem wydaja sie byc gospodarze,ktorzy maja dzis zrobic kolejny krok w walce o awans z grupy.
Nie lekcewazylbym jednak Panathinaikosu,ktory dzis zagra z nozem na gardle,jesli mecz przegra,po 3 kolejkach na swoim koncie bedzie mial 0 punktow.
Na chwile obecna w grupie to koniczynki zamykaja tabele z zerowym dorobkiem punktowym,ekipa z Eindhoven z kolei zajmuje 3 mijesce i ma 3 punkty.
Oprocz obu druzyn w grupie tej,znajduja sie tez Dynamo Moskwa i Estoril.
PSV skromnie wygralo z Estoril 1:0 aby potem ulec w Rosji z Dynamem 0:1.
Ekipa z Aten z kolei,na inauguracje podejmowala u siebie Dynamo i przegrali 1:2,w nastepnym meczu polegli w Portugalii z Estoril 0:2.
Jesli chodzi o forme obu druzyn,to PSV w lidze holenderskiej zajmuje pozycje lidera i ma 4 punkty wiecej niz Ajax.
W ostatnim meczu pewnie pokonali przed wlasna publicznoscia AZ Alkmaar 3:0,co wiecej - na stadionie Philipsa nie stracili gola juz od 7 spotkan,a 10 z rzedu wygrali.
Panathinaikos z kolei w lidze greckiej jest na 6 miejscu i do lidera z Salonik traci 6 punktow.
Ostatni ligowy mecz to porazka przed wlasna publicznoscia z Heraklion 1:2,stracona bramka w 94 minucie..
Nie skreslalbym zbyt wczesnie gosci,dzisiaj musza zagrac o pelna pule,wiec spodziewam sie dobrego widowiska,ze strony gospodarzy mozna spodziewac sie 1-2 bramek,wraca dzis Depay,nawet bez niego PSV potrafilo strzelic 3 gole,zastapil go bardzo dobrze Maher,tak wiec ma kto strzelac gole u gospdoarzy a patrzac na defensywe gosci to te gole wpasc powinny,Panathinaikos z kolei tak jak napisalem,jesli marzy im sie awans z grupy to dzis musza powalczyc o 3 punkty,o wygrana bedzie bardzo ciezko,ale na pewno stac ich na jednego gola.
⛔ 100
 
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Koszykówka - EUROPA: Euroleague - Kolejka 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Galatasaray - Valencia
Typ: -8,5 Valencia
Kurs: 4,33
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Juz dzisiaj 2 kolejka Euroligi. Na parkiecie stana druzyna z Turcji i zespol z Hiszpani. Minimalnym faworytem wedlug bukmacherow sa gospodarze. Jednak kursy na Hiszpanów spadaja. Uwazam, ze Valencia jest to zespol zdecydowanie lepszy od Galatasaray. W 1 meczach oba zespoly odniosly porazke i na pewno w dzisiejszym meczu beda chcieli wygrac. Jednak uwazam, ze zwyciestwo bedzie nalezalo do druzyny z Hiszpani, gdyz ostatnie mecze Galaty mnie nie przekonuja. Ostatnio wiecej przytrafia im sie porazek niz zwyciestw. Skoro Valencia potrafi ogrywac Real Madryt na wyjezdzie to czemu nie moze wygrac z Galata grajaca u siebie. Uwazam, ze Valencia wygra minimum 9 pkt.
⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Inter Mediolan - AS Saint-Etienne
Typ: 1
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Serie A słaba, włoskie ekipy w pucharach sobie nie radzą... Tak, tak, znam te wszystkie stwierdzenia, powiem nawet że nie są bezpodstawne. Mimo to, dzisiaj zamierzam pograć w stronę drużyny z Italii. Do Mediolanu na słynne San Siro przyjedzie francuskie Saint-Etienne. Zieloni są ciekawą ekipą, ale sądzę że dzisiaj polegną.
Przede wszystkim chodzi mi o aktualną formę. Widziałem Inter w meczu z Napoli, gdzie moim zdaniem pokazali się z dobrej strony. Strzelili dwa gole bardzo dobre broniącemu się rywalowi i prowadzili grę przez większość meczu. Było to bardzo ważne z psychologicznego punktu widzenia, gdyż odkuli się po dwóch głupich porażkach z Fiorentiną i Cagliari. Zwłaszcza mecz z Sardyńczykami był niesamowicie dziwaczny. Inter grał, goście strzelali, dochodząc aż do czterech. Te dwa mecze ukazują nieco inny obraz Interu od tego, który widać od początku sezonu. Mazzari ma pomysł na drużynę, stara się grać ofensywnie i do przodu.
Personalnie, odpowiedzią Mazzariego na braki na skrzydłach było przesunięcie tam Joela Obi, z przeciętnym skutkiem. Do gry jednak zdolny jest Mateo Kovacić, a to niesłychanie istotny zawodnik w drugiej linii Nerazzurrich. Mózg drużyny dyktujący tempo gry. Za nim gra dwóch bardziej defensywnie usposobionych graczy, dbających o destrukcję środka pola - Hernanes i Gary Medel. Przy czym Hernanes to również świetny technik i potrafi wejść na akcję w drugie tempo i wspomóc formacje ofensywne, natomiast Medel to już typowy defensywny rzeźnik-barbarzyńca. A pamiętajmy, że w obwodzie pozostają Fredy Guarin i Yann M&#39;Vila ! Potencjał Interu w środku pola jest niesłychany.
To ważne, bo to w tej strefie ASSE może mieć największe problemy. Trójka Clement - Lemoine - Corgnet raczej nie ma argumentów, żeby opanować środek pola. Kluczem do wytypowania wyniku tego meczu jest właśnie to, zazwyczaj właśnie panowanie na tym fragmencie boiska przechyla szalę na korzyść jednej z drużyn w sytuacji gdy są w miarę wyrównane. Personalnie Saint-Etienne wydaje się nieco słabsze, a z powodu kontuzji do gry niedostępni są napastnik Melvut Erding (za niego prawdopodobnie Ricky van Wolfswinkel) oraz stoper Florentin Pogba. W Interze zabraknie Nagatomo, Campagnaro, Osvaldo, Jonathana i D&#39;Ambrosio.
Spodziewam się wyrównanego meczu, lecz z niewielką przewagą Interu. Uda się zdominować środek, co pozwoli Kovaciciowi na stwarzanie sytuacji strzeleckich parze w ataku Mauro Icardi - Rodrigo Palacio. Inter w LE gra dobrze, 6 pkt. w dwóch meczach. Drużyna jest zaprawiona w bojach, i jeśli zdoła objąć prowadzenie to raczej już go nie wypuści.
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Basel (Szwajcaria) - 1/8-finału
Godzina: 15:30
Spotkanie: De Schepper K.-Karlovic I.
Typ: Tie-Break w meczu: NIE
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
De Schepper
to zawodnik obecnie sklasyfikowany na 119 miejscu ATP. W turnieju w Basel przeszedł kwalifikacje i pierwszą rundę. De Schepper lubi nawierzchnię twardą, w hali ma drugą po grze na trawie najwyższą skuteczność zwycięstw. W tym roku w hali rozegrał 20 meczów w których wygrał 12 a 8 pojedynków zakończyło się jego przegraną. W meczach rozegranych od września nie doszedł dalej niż 1 runda. Było tych meczów 11, z czego tylko w 4 padły gemy zakończone tie-breakiem. De Schepper pokazuje w ostatnim czasie regularny poziom, a każdy mecz jest zacięty i z dużą ilością punktów w gemach. Uważam jednak, że w pojedynku z Karlovicem nie dojdzie do niespodzianki i Francuz nie pogra. Stawiam, że nie padnie tie-break. De Schepper gra ambitnie, ale przeszkodą w tym pojedynku będzie wysoko ustawiona poprzeczka w postaci umiejętności i doświadczenia Karlovica. Francuz z przeciwnikami którzy mają piekielny serwis nie ugrywa wiele. Gładko przegrywał z choćby Gulbisem, Goffinem, Youzhnym.
Karlovic zajmuje 31 miejsce w rankingu ATP. To zawodnik niezwykle doświadczony i o ile głównie wygrywa mecze atomowym serwisem, jak i często w decydującym gemie seta to gra z przeciwnikami na wyższym poziomie wyszkolenia niż De Schepper. Co prawda bardzo często doprowadza do tie-break, ale mecze te dotyczą pojedynków z zawodnikami z czołówki. Melzer, Cilic,Tomic to zawodnicy na rozkładzie ostatniego okresu. Karlovic gra od lipca na twardej nawierzchni, to też świadczy o tym jak pewnie czuje się na tej nawierzchni. Karlovic jest w formie.
Karlovic jest zdecydowanym faworytem z Schepperem, myślę, że udowodni to na korcie i wygra pewnie, bez konieczności grania tie-break.

⛔ 100
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Mecz: Aalborg - Dynamo Kijów
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Godzina: 19.00
Dobra passa trwa. We wtorek gol Aguero a wczoraj Ludogorets bez remisu. Dziś atak na Ligę Europy. Po kursie 1.80 widzę wygraną Dynama. A dlaczego? Bo Aalborg to zupełnie inny poziom. Dynamo do tej pory 2 mecze na 2 wygrane. Mają w składzie takich ekspertów jak Belhanda, Yarmolenko czy Teodorczyk ???? . Aalborg pomimo gry na swoim stadionie nie będzie faworytem tego meczu. Dynamo solidnie kroczy do awansu z pierwszego miejsca w grupie a dalej kto to wie! Poza tym wiadomo, że jeśli zamierzają coś ugrać w Europie takich rywali jak Aalborg muszą bez najmniejszego problemu łykać. Niezależnie czy to wyjazd czy nie. Goście mają ostatnio niezłą formę, która powinna dziś zaskutkowac wygraną. Kurs zachęcający do zagrania. Kończąc, Dynamo a Aalborg to zupełnie inna ranga. Ukraińcy pokażą dziś gdzie leży miejsce Aalbroga w Lidze Europy i bez problemu uzyskają komplet punktów. Zapraszam do gry!
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Bazylea 2014 (Szwajcaria)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Pospisil Vasek-Dimitrov Grigor
Typ: 0:2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365 2.50 (dałem Bet365 bo w typach dnia nie można podawać naziemnych)
Analiza:

23 października 2014 roku, tego dnia okaże się czy prz*****lę X (przy czym X to sporo) wypłat statystycznego Kowalskiego i będę pośmiewiskiem całego forum albo będę naku**ał szczęściem przez pół roku. Miałem już wiele snów na tenisa oraz obstawiania, nie było ich sporo ale o kilku pisałem w dziale HP. Bzykałem się z Radwańską (niestety Agnieszką), grałem z Nadalem na moich kortach gdzie zawsze pogrywam, z Federerem biłem się w szatni, z Djokovicem piłem piwo po wygranym US OPEN czy z Sharapovą chodziłem na zakupy. Po każdym tym śnie postawiłem na sportowca który mi się przyśnił i byłem do przodu. Dzisiaj przyśnił mi się Dimitorv, że wygra w dwóch setach ponieważ byłem w jego sztabie szkoleniowym. Ale to wszystko brzmi jak herezja,że gościu stawia tak bo mu się przyśniło, po**ny jakiś!!! Teraz przedstawię argumenty takie jakie powinny być. Bułgar ciągle ma szanse aby zagrać w turnieju mistrzów w Londynie, aktualnie jest na 11 miejscu, jeśli osiągnie tutaj wiele oraz w następnym turnieju to ma jak najbardziej szanse aby tam zagrać. Ale nie jest kolorowo ponieważ przed nim są: Raonic, Ferrer którzy też gonią i grają w turniejach. Lecz nie będę skupiał się na Hiszpanie i Kanadyjczyku tylko na samym Bułgarze. Dimitrov jeśli dzisiaj wygra to w następnym meczu zmierzy się z Federererm albo Istominem i sprawą prawie jasną jest,że jak przejdzie dalej spotka się ze Szwajcarem. Grigor w tym turnieju grał trzy razy i za każdym razem osiągał ćwierćfinał. W tym roku pokonał tutaj młodego Zvereva 2:6, 6:4, 6:2 i niestety jak dla mnie stracił seta. Wiadomo,że Alexander jest utalentowanym zawodnikiem ale jak na razie bardzo rozregulowanym. Niestety nie miałem okazji oglądać tego spotkania i mam nadzieję,że nie okaże się to gwoździem do trumny. Vasek natomiast w tym turnieju grał raz i osiągnął w tamtym roku półfinał także również ma sporo punktów do obrony. Lecz nie zapominajmy,ze Pospisil ten rok ma znacznie gorszy niż 2013. W tym roku bilans meczów ma 20/22,a na halach 2/1. W Wiedniu wygrał z Brandsem ze stratą seta,a później przegrał z Murrayem 6:4, 6:4,a tutaj wygrał z Nieminenem 6:3, 6:7, 6:4. Wygrać z Nieminenem na hali to jest dobre osiągnięcie nawet jak on nie jest w dobrej formie. Jeden jak i drugi zawodnik potrafią grać na halach i mają kilka niezłych wyników. Panowie spotkali się raz na hardzie gdzie lepszym był Dimitorv 6:4, 6:7, 6:2. Stawiam tutaj na wygraną Dimitorva w dwóch setach ponieważ jest jak na razie lepszym zawodnikiem, z większymi umiejętnościami, a przede wszystkim w wymianach jest znacznie lepszy co może w tym meczu być kluczowe. Ma lepszy sezon i ciągle jest w walce o finały w Londynie. Więcej o meczu nie będę pisał ponieważ więcej nie trzeba. W STSie stałem w kolejce chyba z 30 minut ponieważ nie chcieli mi tego puścić, kolejka dziadków się ustawiła za mną którzy wk***li się niemiłosiernie. Dlaczego w nieziemnym? Ponieważ w internetowych mam limity. Dzwoniła babka w punkcie 10 tysięcy razy i się udało. OK....czas okaże.....tutaj zamieściłem link z kuponem i od razu sobie wkleiłem świeczki....bo mogę mieć żałobę....
http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-valencia-basel-20-10-26-10-2014-a-113876-4.html#post4841563
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
figo19 34

figo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Club Brugge - Fc Copenhagen
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trzecia kolejka Ligi Europejskiej rozpoczęła się już wczoraj, gdzie w jedynym meczu reprezentanci naszego kraju - Legia Warszawa pokonali Metalista Charkow 1:0. Dzisiaj pozostałe mecze, a przede wszystkim mecz Trabzonsporu z Lokeren. Jeżeli ten mecz zakończy się remisem to Legia Warszawa będzie miała aż 5pkt przewagi nad drugim miejscem, ale nie o tym meczu powinienem pisać. Wybrałem mecz pomiędzy belgijskim Club Brugge a Duńskim Fc Copenhagen. Myślę że liga belgijska prezentuje nieco lepszy poziom niż liga duńska. Club Brugge zajmuje w swojej lidze pozcje vice-lidera i traci jedynie 3pkt do Andrelechtu. Natomiast drużyna Fc Comenhagen znajduje się na czwartym miejscu w tabeli duńskiej ligi. W tabeli grupy B (LE) gospodarze zajmują pierwsze miejsce a goście trzecie. Mają w grupie jeszcze Torino i HJK Helsinki. Prawdopodobnie drużyna z Torino wygra dziś swój mecz i może wyprzedzić lidera tabeli Club Brugge. Jeżeli gospodarze nie chcą spaść na drugie miejsce, nie pozostaje im nic innego jak wygrana, najlepiej wysoka z dzisiejszym rywalem. Spisują się wyśmienicie na własnym stadionie gdzie są niepokonani od dziesięciu spotkań. O wiele inaczej wygląda sytuacja gości którym ewidentnie nie leżą mecze wyjazdowe. Na ostatnie dziesięc spotkań wygrali tylko raz ! Te drużyny spotykały się ze sobą już trzykrotnie, dwa razy wygrała drużyna z Kopenhagi i raz był remis. Wydaje mi się że w obecnej formie drużyna Club Brugge jest w stanie odnieść w końcu zwycięstwo. Stawiam na wygraną gospodarzy i utrzymanie pozycji lidera w tabeli.
⛔ 100
 
chameau 19

chameau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Tottenham - Asteras
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Sportingbet
Witam, na dzisiejszą Ligę Mistrzów wybrałem typ na zwycięstwo ekipy z Londynu, przynajmniej dwoma bramkami. Dlaczego? Po pierwsze różnica klas - pomimo gry w kratkę Tottenham to ekipa dużo lepsza od gości. Po drugie widać w drużynie bojowe nastawienie na to spotkanie, szczególnie po dotkliwej porażce z Manchesterem City. Po trzecie w Koguty mają mocny skład, szczególnie na tle rywali. Braki są w obu ekipach, lecz nie powinny mocno wpłynąć na przebieg gry. Asteras to nieoczekiwany lider grupy, lecz po tym meczu to się zmieni. Tottenham, by myśleć poważnie o awansie muszą zwyciężyć i to zrobią, nie tylko jedną bramką. Pozdrawiam.
✅ 85
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 19.00
Mecz: Standard Liege – FC Sevilla
Typ: Handicap 1-0 typ 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam na dzisiaj postanowiłem zagrać,jak dla mnie, najpewniejsze spotkanie ze wszystkich,a mianowicie Standard Liege - Sevilla. Zacznę od gospodarzy, którzy są w totalnej rozsypce. Po pierwsze. Zaliczyli ostatnio trzy porażki z rzędu.W tym ostatnią u siebie z równie dołującym w tym sezonie Zulte Waregem 1-2 , Po drugie mają dopiero 12 pkt w lidze po 11 meczach.Po trzecie u siebie nic nie grają,będąc drugą od końca drużyną bilans 1-2-3 a po czwarte...Tonąca łódź opuścił jeszcze kapitan statku.Do dymisji podał się szkoleniowiec Guy Luzon.Będą więc grali z trenerem tymczasowym na ławce. Sevilla zaś notuje znakomite wyniki,nie ważne czy wyjazd czy dom,forma jest i w tym meczu się potwierdzi.Ostatnie mecze Sevilli na wyjazdach zakończyły sie zdobyciem przez nich po 2 bramki w każdym.W lidze na 0 z tyłu,lecz z Rijeką w pucharach było 2-2. Myślę że ta tendencja się nie zmieni i dzisiaj sobie postrzelają zachowując czyste konto jak w ostatnim meczu,więc daje handicap. Powodzenia. Pozdrawiam
⛔ 100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Salzburg - Dynamo Z.
Typ: Over 4,5
Kurs: 3.80
Godz: 21:05
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Nie bez powodu kurs na taki typ wynosi tylko 3,8. Zmierzą się między sobą dwie bardzo ofensywne drużyny. Salzburg we wcześniejszych meczach nie popisał się zbytnio, ale słaba forma (jak na tą drużynę) widoczna była również w spotkaniach ligowych. Ostatnio zaczęli wracać na odpowiednie tory i ostatnie 5 spotkań to same wygrane kolejno 12:1 w pucharze, 2:1 w lidze, 2:1 w LE i znów 4:1, 4:2 w lidze. Co do gości również mieli trochę słabszy okres, ale ostatnie 2 spotkania ligowe 3:0 i 3:1 napawają optymizmem. Mecz z Celticiem co prawda zakończył się wynikiem 0:1, ale okazji na strzelenie bramek było, jednak skuteczność zawodziła obydwie drużyny. Dziś spodziewam się bardzo żwawego meczu z dużo lepszą skutecznością piłkarzy i jak to w tym tygodniu często się zdaża, wieloma bramkami.
⛔ 100
 
sebacfc 48

sebacfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rijeka - Feyenoord
Typ: X
Kurs: 3,4
Bukmacher: Bet365
Analiza: III kolejka LE i spotkanie jakie wziąłem pod lupę to Rijeka - Feyenoord. Gospodarze zajmują ostatnią pozycję w grupie G, po przegranej z St.Liege, i remisie z faworyzowaną Sevilą 2:2. Feyenoord na 3 miejscu. Po zwycięstwie z Belgami 2:1, i porażką z drużyną Krychowiaka 2:0. Warto dodać iż wynik nie do końca odzwierciedlał gry holenderskiej drużyny. 2:0 to najmniejszy wynik kary jaki zaaplikował Sevila. Co do Rijeki na tle Hiszpanów wyglądali całkiem dobrze. Gospodarze na 20 spotkań u Siebie przegrali tylko raz, wygrali 19 razy, i tylko raz zremisowali. Bilans fantastyczny. Goście na wyjazdach tak skuteczni nie są, i wygrywają co drugi mecz. Poziom drużyn bardzo podobny z lekkim wskazaniem na gości, jednak własne boisko, które jest dużym atutem, powinno wyrównać poziom. Powodzenia!:cool:

⛔ 100
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina: 19.00
Mecz: Steuea Bukareszt - Rio Ave
Typ: 1 (handicap 0-2)
Kurs: 5.30
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Steuea Bukareszt to ekipa, która w ostatnich latach występowała w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Tym razem piłkarze z Rumuni nie zdołali przejść przez eliminacje, gdyż w decydującej rundzie przegrali z Ludogoretsem Razgrad po fascynującym dwumeczu. Drużyna gospodarzy w dotychczasowych 2 spotkaniach zgromadziła na swoim koncie 3 oczka. Na inaugurację piłkarze z Bukaresztu rozbili Aalborg 6-0, ale w swoim drugim meczu nie potrafili stawić czoła Dynamu Kijów i przegrali ten mecz 1-3. Dzisiaj kibice gospodarzy nie wyobrażają sobie innego wyniku niż wygrana i będa chcieli wesprzeć swoich graczy głośnym dopingiem. Ekipa Steauy w ostatnich miesiącach radzi sobie naprawdę dobrze co pokazuje ich bilans spotkan. Z 20 ostatnich meczy piłkarze mistrza Rumunii wygrali aż 15 a na własnym obiekcie drużyna punkty gubi niezwykle rzadko. Zespół Rio Ave w tej grupie będzie chyba tylko statystował, bowiem wyrażnie odstaje od pozostałych drużyn. Drużyna z Portugali w pierwszych 2 meczach nie potrafiła zdobyć nawet bramki i z zerowym dorobkiem na koncie zamyka tabelę. Na swoim podwórku goście radzą sobie jednak jak narazie nieźle i zajmują całkiem niezłe 6 miejsce. Dzisiaj podopieczni trenera Martinsa będę chcieli powalczyć o sprawienie niespodzianki i wywalczenie przynajmniej 1 punktu. Typuje wysoką wygraną piłkarzy z Bukaresztu.
⛔ 100
 
B 0

bye

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Inter Milan - Saint Etienne
Typ: Rzuty rożne. Powyżej 10.
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Zajmuję się głównie typowaniem Rzutów rożnych.
Dziś przedstawię wam całkiem ciekawą ofertę, gdzie Inter Milan zmierzy się z Saint Etienne.
Od początku sezonu Saint Etienne umiłował sobie grę, w której wykorzystuje żuty rożne, tworząc wiele możliwości pod bramką przeciwnika.
Piłkarze z Saint Etienne przyzwyczaili się do tego typu gry mimo że nie przynosi on tak dobrych rezultatów jakich oczekiwałby ich trener Christophe Galtier.
Grę Saint porównałbym do Interu odnośnie Rzutów rożnych. Obie drużyny bazują się na podobnych zasadach co pozwala przewidzieć ich wynik.
Średnia Rzutów obu drużyn oscyluje między sześcioma a siedmioma na mecz co daje nam mocną podstawę 10 Rzutów.
Rzutów rożnych nie można oszacować tak samo jak wyniku meczu, gdzie bierze się pod uwagę całą wystawioną drużynę, kontuzję czy transfery. Tutaj liczy się monotonia i przyzwyczajenie. Te czynniku decydują o wynikach tego typu gry.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom