>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.08.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: Bilbao - Barca
Godz: 18 30
Typ: Pierwsza kartka Bilbao
Kurs: 2,2
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Koniec maratonu pomiędzy ekipami Bilbao i Barcy. Superpuchar dla Bilbao po bardzo dobrych spotkaniach ze strony Basków. W dzisiejszym meczu buki faworyzują Barce ja jednak jestem od tego daleki i gram w tym meczu na zólte kartki a konkretnie że pierwszą zółtą w meczu zarobią gracze Bilbao. Wydaje mi sie ze zarowno gdy wynik bedzie dla Basków od poczatku korzystny czy też nie bedą grali u siebie ostro żeby pokazać że na swoim terenie są szalenie mocni. Zobaczymy jak to bedzie ewentualnie można pograc ten typ na live w zaleznosci jak ulozy sie pierwsze 10,15min meczu. Powodzenia;)
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna WŁochy
Spotkanie Inter-Atalanta
Typ: Inter dokładnie 2 golami
Kurs 4.60
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Już jutro swoje rozgrywki rozpoczyna włoska Serie A, w pierwszym spotkaniu Inter Mediolan przed swoją publicznością podejmował będzie Atalantę Bergamo. Według mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów jest drużyna gospodarzy, która zagrała bardzo dużo spotkań przed obecnym sezonem, wyniki były różne ze znacznie mocniejszymi ekipami takimi jak Bayern Monachium, Real Madryt, były to porażki, Inter zremisował też z zespołem Aeku w ostatnim sparingu, ale myślę że podczas tych kilku meczy trener wybrał odpowiednią jedenastkę , która w dniu jutrzejszym sięgnie po ligowe 3 punkty , ponieważ Atalanta pomimo tego że w sparingach grała dobrze to poziom ich rywali pozostawia bardzo dużo do życzenia. Stawiam w tej kolejce na wygraną gospodarzy, myślę że realna jest wygrana dokładnie 2 bramkami oraz wynik 2:0 ewentualnie 3:1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 0

pabloz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny - Super League
Godzina: 13:35
Spotkanie: Chongqing Lifan - Shijiazhuang Ever Bright
Typ: X2
Kurs: 2.25
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Witam forumowiczów. Przyznaję, że nie śledzę szczegółowo wyników ligi chińskiej, natomiast wydaje mi się, że tutaj kurs jest wyjątkowo nieadekwatny do sytuacji w tabeli i wyników osiąganych przez obydwa zespoły.
Bilans Lifan u siebie: 2-3-6 i tylko 2 wygrane ogółem w 10 ostatnich meczach.
Bilans Shijiazhuang na wyjazdach: 2-6-3 i bez porażki w 10 ostatnich meczach ligowych (3 porażki na wszystkie 23 spotkania).
Lifan 24 punkty, goście 34 punkty w tabeli.
W maju Shijiazhuang wygrało u siebie 2:0.

Kursy na zwycięstwo gości dość atrakcyjne (5,9 -7,55), ale stawiam na tutaj na X2.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -BPL
Godzina: 14:30
Spotkanie: West Brom-Chelsea
Typ: Żółte kartki over 3,5
Kurs: 1,8
Bukmacher:
bet365
Witam.Na dziś proponuję w/w typ.Chelsea lubi &quot;kartkować&quot; na wyjazdach.Do tego West brom nie odstawi nóg grając z mistrzem.Dla przykładu podam ostatnie mecze:West Brom-MC kartki 5(4+1) zaś MC-Chelsea kartek było6(4+2).Kurs może i nie powala ale warty zagrania.Dla mnie pewniak.Do tego proponuję jeszcze Everton-MC,gol po 75minucie(kurs 1,83).Powodzenia
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga holenderska
Godzina: 16.45
Spotkanie: Feyenoord - Vitesse
Typ: Vitesse powyżej 1,5 gola
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Vitesse to zespół, który po pierwsze dobrze wypada na wyjazdach, a po drugie dobrze wypada w meczach z pretendentami do tytułu. Ostatnie mecze wyjazdowe w poprzednim sezonie z zespołami, które za tych głównych pretendentów są uważane wygrali 4-0 i 4-1, odpowiednio z Ajaxem i z Feyenoordem właśnie. W tym sezonie na wyjeździe grali tylko z Willem II, który raczej uważany jest za kandydata do spadku i nie popisali się, gdyż po wyrównanym meczu zremisowali ostatecznie. Ale dzisiaj mobilizacja inna, bo naprzeciwko rywal szeroko znany i morale dodatkowo wysokie bo w pamięci ostatni mecz z maja tego roku. Feyenoord sezon zaczął dobrze, dwie wygrane - na wyjeździe z ze słabym Cambuurem i u siebie z przeciętnym Utrechtem, który jednak strzelił dwa gole, choć trzeba przyznać że ich obrona się nie popisała, bo Feyenoord grał od 50 minuty w dziesiątkę, a potem strzelił dwa gole. Vitesse uważane jest za poziomem podobnych do Utrechtu, ale w meczach z rywalami z wyższej półki ostatnio prezentuje się lepiej.
⛔ 100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Challenger Meerbusch
Godzina: 14:30
Spotkanie: Haider-Mauer - Berlocq
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Bardzo Mnie zdziwily kursy. Haider 61 ranking a Berlocq 151. h2h stare to nawet na to nie patrze. Wiadomo ze zawodnicy z takich ranknigow graja w kratke i nie rewelacyjnie, lecz to Haider Mauer mial gorszych rywali. Pokonał wczoraj Arguello ktory sensacyjnie wczesniej wygral z wyzej rozstawionym Hanescu. w 2 secie Haider Mauer przegrywal juz 0:4 lecz zdolal odrobic na 6:4, wiec jak widac jak chce to potrafi. I to z zawodnikiem podobnie ulozonym w rankingu jak Berlocq. Ciezko mi cos tu konkretnie opisac a wiec podsumuje to szybko. Haider Mauer zapewne bedzie chcial tu zwyciezyc bo w finale ma rywala do przejscia i pokazujac m.in wczoraj ze jak chce i sie postara to umie odwrocic los w swoja strone. Berlocq jego nazwisko raczej niczym nie powala i dla Mnie taki kurs jest godny grania i &quot;ryzyka&quot; chociaz mi sie zdaje ze Austriak (?) powinen to wygrac.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macio106 155,5K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Vyscha Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Torpedo-Belaz - Dynamo Mińsk
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dynamo ostatnio w wybornej formie, ostatnie 5 meczy to: Wygrana 2-0 z Salzburgiem, wygrana 1-0 z Soligorskiem, wygrana 1-0 z Bate, 1-1 z Zurychem(po dogrywce wygrało Dynamo 2-1), wygrana w pucharze 2-5 z Smolevichi. Gospodarze wygrana 2-1 ze słabą Slavią, remis z fatalnym Slutskiem, przegrana z Brestem, i wygrane z Naftanem i Vitebskime czyli zespołami z dołu tabeli. W Dynamie dobrą formę prezentuje Nenad Adamović, i napastnik Fatos Bećiraj nie dość ze strzela to jeszcze asystuje. Ściągnęli doświadczonego Jan Ciharau i młodego perspektywicznego Romana Begunova. Gospodarze natomiast pozbyli się nie strzelnych napastników i ściągnęli Pawło Rebenoka. Zakontraktowali także dwóch nowych napastników, ale ze słabymi wynikami bo Wadzim Dziemidowicz(15/4/1) a Maksim Skawysz (15/1 w 1 lidzie Rosji). Kończąc Dynamo ostatnio prezentuje wyśmienitą formę i jeżeli chce jeszcze powalczyć o majstra to dzisiaj musi wygrać.
⛔ 100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria - Carpi
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wreszcie startuję liga włoska. Już w pierwszej kolejce dojdzie do kilku ciekawych spotkań, np. Juventusu z Udine czy Fiorentiny z Milanem. Ja jednak chciałem się skupić na spotkaniu Sampdorii, która od chwili powrotu do serie A notowała niezłe wyniki. Kres przyszedł jednak w połowie poprzedniego sezonu, gdzie trudno im było punktować. Żeby znaleźć ostatnie zwycięstwo Sampdorii na własnym stadionie trzeba się cofnąć aż do 22 marca i spotkania z Interem (1:0), w kolejnych 5 spotkaniach na własnych śmieciach były trzy remisy i dwie porażki. Jeżeli chodzi o mecze przedsezonowe to nie było najgorzej, chociaż &quot;Blucerchiati&quot; sprawili swoim kibicom nie mały zawód dając się wyeliminować w 3 rundzie kwalifikacji do LE przez serbską Vojvodine. Carpi to absolutny beniaminek Serie A, który w meczach przed sezonowych udowodnił że nie pasuję do włoskiej elity. Jak dla mnie Goście są najmocniejszym kandydatem do zaszczytnego tytułu &quot;czerwonej latarni&quot; ligi. To czy moje przypuszczenia się sprawdzą wyjdzie w praniu, ale póki co dzisiaj typuję skromne zwycięstwo gospodarzy.
✅ 83
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina : 13:45
Spotkanie : St. Gallen - Grasshopper
Typ : Over 2,5
Kurs : 1,59
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Po raz kolejny atakujemy overa w meczu Grass. Formę od początku sezonu utrzymują świetną, bramki strzelają jak na zawołanie, w bardzo dobrej formie są Tarashaj, Ravet, Caio, Dabbur, którzy są na samym szczycie najlepszych strzelców w lidze. Defensywa co było widać w meczu z Vaduz lubi stracić. Ostatnio też stracili w meczu pucharowym z Cham, gdzie wygrali 4-1. Dzisiaj praktycznie pełny skład.
St.Gallen ostatnio ładnie wyszli w meczu pucharowym, wygrywając 9-0. W lidze wygląda tak średnio, ale potencjał w ataku pomimo paru osłabień przed sezonem pozostał, bo wciąż Bunjaku, Aleksić, Tafer, Cavusević, a doszedł przecież jeszcze Gotal, który ma za sobą dobry sezon w Hajduku. W defensywie to na ten mecz troszku słabo, bo nie wiadomo czy zagra Gelmi, a dalej poza grą jest Russo.
Mecz może być podobny do ostatniego meczu Grass z Vaduz, bo potencjał w ataku Gallen IMO ma troszku większy i na pewno są w stanie ustrzelić przynajmniej bramkę przy dość niepewnej defensywie gości, a Grass to wiadomo, moc z przodu i 2-3 bramki są jak najbardziej w ich zasięgu. Dobrym betem na pewno jest też over 1,5 gości co według mnie jest bardzo prawdopodobne, a kurs bardzo sympatyczny (1,90).
⛔ 100
 
stanley-63 905,7K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy / Bundesliga /
Godzina 15:30
Ingolstadt : Dortmund
- Ingolstadt strzeli over 1.5 gola
- 3.75 / Bet365

Może i faworytem w tym meczu są piłkarze z Dortmundu ale nie wierzę że beniaminek będzie chłopcem do bicia , w pierwszym spotkaniu Ingolstadt grało wyjazd na Mainz i chłopaki wygrali 1:0 czym chyba pokazali że ambicji im nie brakuje i zapewne będą robić wszystko aby nie pożegnać się z Bundesligą po roku obecności , dziś przeciwnik z bardzo wysokiej półki ale Dortmund pokazał że też ma różne fazy , w lidze efektowne zwycięstwo w dobrym stylu z M&#39;gladbach i to aż 4:0 ale już w LE gdzie też zapewne byli faworytem okazało się że wyprawa do Norwegi na mecz z Odd okazała się niezwykle trudna i Odd strzeliło aż 3 bramki no i rewanż w Dortmundzie może być ciekawy a to już za parę dni tak więc uważam że dziś Borussia nie będzie goniła na 100% co beniaminek może wykorzystać i przed swoimi fanami dadzą z siebie maksa , typ na over na pewno dosyć ryzykowny ale czy az tak niemożliwy no bo przeciweż kazdy typ obojętnie jaki nie jest jest w pewnym sensie ryzykowny tak więc daję over 1.5 w stronę gospodarzy !
⛔ 100
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Francja
Godzina : 17:00
Spotkanie : Lorient - St. Etienne
Typ : St. Etienne
Kurs : 3.10
Bukmacher : bet365
Analiza :
Witam,
Dzisiaj w lidze francuskiej spotykają się dwa zespoły,które nie zaznały smaku zwycięstwa w tym sezonie. Gospodarze zremisowali dwa mecze, natomiast goście przegrali z Toulouse oraz zremisowali z Bordeaux.
Poprzedni sezon dwa zespoły kończyły na rożnych biegunach ligowej Tabeli. St. Etienne po bardzo dobrym sezonie zajęło 5 miejsce, tracąc tylko do 3 Monaco 2 pkt, oraz tracąc najmniej bramek w całej lidze francuskiej !! Dali sobie Oni tylko strzelić 30 bramek, co świadczy o bardzo dobrej ofensywie.
Dlatego bardzo mnie dziwi ich postawa w tym sezonie, nie weszli w niego dobrze, o czym możne również świadczyć remis w europejskich pucharach z dużo niżej notowaną drużyną Fc Milsami. Jednak jak wiadomo, puchary rządzą się swoimi prawami. Moim zdaniem był to wypadek przy pracy, i w meczu rewanżowym na swoim boisku pewnie pokonają zespół z Macedonii.
Gospodarze natomiast poprzedni sezon ukończyli na 16 miejscu tuż nad strefą spadkowa, a ich słabej sile ofensywnej świadczy fakt iż zakończyli sezon z ujemnym bilansem bramkowym 44 strzelonych i 50 straconych.
Moim zdaniem dzisiaj swój pierwszy komplet pkt w tym sezonie zgarnie zespół gości. Posiadają Oni zespół o klasę lepszy od gospodarzy, co pokazali w poprzednim sezonie pokonując zespół z Lorient dwukrotnie, nie tracąc bramki. Drugim aspektem przemawiającym za zespołem gości jest fakt iż gospodarze nie są drużyną swojego boiska, sporadycznie wygrywają, lecz trzeba im przyznać ze tracą mało bramek, lecz jeszcze mniej strzelają.
Jest to więc idealna okazją dla St Etienne aby wejść na właściwe tory.
Jest to dopiero początek sezonu, więc ciężko opierać sie na obecnej formie, dlatego też w moim typie w głównej mierze sugeruje sie poprzednim sezonem, mam nadzieje ze przez okres przygotowawczy St, Etienne tylko poprawiło swoją formę.
Bukmacherzy nie wierzą w Gości dlatego warto łapać dobry kurs ????
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Gijon - Real Madrid
Typ: 2 (-2,5)
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:

La Liga póki co nie rozpieszcza z golami. Dwie bramki na pięć spotkań... fatalny początek. Liczę, że dzisiejsze mecze nam to odbiją. A głównie liczę na Real. Może nie było szału w meczach sparingowych, ale nie było też źle. Ostatni sparing (w sumie to mało znaczący puchar) rozegrali z Galatasaray. Wygrali 2-1. Mieli kilka dobrych sytuacji. Jeśli będą wykorzystywać, Gijon nie powinien okazać się problemem. Bo sytuacje na pewno będą mieć! Wreszcie jest Modrić, który potrafi świenie rozegrać piłkę. Jest James + Kroos. No i ta świetna trójka napastników. W dodatku zmiennicy! Cheryshev może wejść na atak czy James się przesunąć. W pomocy młody Kovacić, Illara czy Isco.
Kadra wyśmienita! Jeśli zagrają coś podobnego jak w meczu z Galatasaray to powinni wygrać wysoko! Ale liczę mimo wszystko na lepszą grę i spokojne 0-3, może nawet 0-4.
Gijon to beniaminek. W dodatku nie ten najlepszy. Awansowali głównie dzięki remisom, których mieli od groma! 19 na 42 mecze to remisy! Tylko 2 porażki. No ale nie trafiali tam na kogoś takiego jak Real.
Gramy! ????
⛔ 100
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 16:00
Spotkanie: Coritiba - Chapecoense
Typ: Coritiba
Kurs: 1.91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Z kandydatów do spadku lepiej radzi sobie Chapecoense w tym sezonie, ale Coritiba jest bliska wyjścia ze strefy spadkowej. W ostatnim meczu ligowym wygrali bardzo ważne spotkanie z Vasco na wyjeździe a przed tym jeszcze z Palmeiras. Co prawda w środku tygodnia przegrali w Pucharze Brazylii z Gremio, ale ich ten puchar wobec walki o utrzymanie nie specjalnie motywuje. U siebie Coxa ostatnio nie przegrywa w lidze i w tym meczu to oni powinni być aktywniejszą drużyną. Sytuacja kadrowa też kreuje faworyta tego meczu bo gospodarze tylko bez Galhardo (Pomocnik 16M/1G) z ważnych osłabień. U gości zabraknie: Bruno Rangel (Napastnik 11M/6G), Dener (Obrońca 18M), Elicarlos (Pomocnik 19M/1G), Neto (Obrońca 14M/1G).
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina : 14:30
Spotkanie : Alkmaar -Willem II
Typ : Alkmaar (handi -1.5)
Kurs : 3.80
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Witam
Wczoraj to jakaś masakra Stuttgart dał D..... i tyle, wygrywać z najsłabszym zespołem w lidze i przegrać w frajerskim stylu... no cóż, taka jest piłka ????
Dzisiaj nowy dzień, nowe nadzieje na ogranie buka ????
Ja zainteresowałem się meczykiem w Holenderskiej Eredivisie gdzie Alkmaar podejmować bedzie Willem II
Kursy jakie wystawione są nawet na samo zwycięstwo Alkmaaru to dla mnie jakas bajka... ja pójdę jednak nieco ostrzej i pogram na handi -1.5
AZ Alkmaar zawsze na własnym stadionie był niezwykle groźną drużyna, nawet w kontekscie meczów z PSV czy Ajaxem
Liga Holenderska się dopiero zaczeła wiec o formach obydwu drużyn nie bede pisał bo nie ma to narazie żadnego przełożenia... poprostu wszyscy się powolutku rozgrywają i komu to najlepiej wyjdzie bedzie patrzył na to co robią za ich plecami rywale...
Co do zespołu AZ Alkmaar, tak jak pisałem u siebie bardzo mocna ekipa na ostatnie 14 meczy w domu... wygrali 11 i 3 razy polegli... z takimi drużynami jak Ajax (pierwsza kolejka tego sezonu) PSV czy Feyenoord (oba mecze w poprzednim sezonie) reszta to okazałe zwycięstwa, czesto pokrywając handi -1.5
druga sprawa jest taka że w pierwszym meczu tego sezonu grali z podrażnionym, niepowodzeniem w el. do LM Ajaxem gdzie Ajax musiał uznać wyższość drużyny z Wiednia... i ten meczyk przegrali 0-3... druga kolejka mecz wyjazdowy z Exlcelsior i remis 2:2, wiec teraz przyszedł czas na zwycięstwo i zmazanie tej plamy z meczu z Ajaxem.
Willem II, taki średniak ligi, gdzieś tam zawsze coś ugrywający, ale również głównie na własnym stadionie, po 2 kolejkach 1 pkt porażka z Ajaxem też 3-0 i remis z Vitesse 1-1... zanosi się na to że po tej kolejce zostanie im ten 1 punkcik i będą musieli szukać punktów w następnej kolejce, gdzie bedą podejmować Nijmegen na własnym stadionie (tu powinni coś ugrać)

Jeżeli chodzi o H2H to drużyna AZ Alkmaar bardzo lubi i umie grać z Willem II... ostatnie 10 meczy (8zw 2r 0p) br. 22-4 i 7 z tych 10 spotkań pokrywało zakładany handi -1.5
Jak dla mnie dobry typ.... czysta 1 po kursie 2.0 na bet365 ... do wzięcia śmiało
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie: WBA - Chelsea
Godz: 14:30
Typ: Chelsea -1
Kurs: 2.45
Buk: William Hill
Analiza: Lepiej dać typ późno niż wcale tak sobie pomyślałem jak ma wjechać zakładzik. Myślę że dziś Chelsea się obudzi i wygra dość zdecydowanie dlatego gram handicap. Mourinho zapewne nakaże swoim podopiecznym by rzucili się na przeciwnika od samego początku. Szybka bramka na pewno doda im skrzydeł. West Brom bodajże w maju ograł Chelsea aż 3-0 więc tym bardziej ekipa The Blues będzie chciała zrehabilitować się za fatalny początek sezonu. Do tego wszystkiego siła Chelsea będzie największa od miesięcy bowiem debiutować będzie Pedro zapewne a on wprowadza wiele świeżości niczym Sterling w City więc spodziewam się że mój zakład wejdzie i to pewnie. Start za niecałe 15 minut więc szybko loguje się na Williamie i gram to. Powodzenia i życzę wszystkim dziś nie lada wygranych!
⛔ 100
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Seria A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - AC Milan
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie zgodzę się z poprzednim typem na ten mecz. Wyniki z poprzedniego sezonu nie mają przy okazji dzisiejszego meczu najmniejszego znaczenia, bo w obu klubach latem doszło do wielu zmian (w tym zmian trenerów) i dziś są to zdecydowanie inne zespoły. Fiorentina ma za sobą bardzo nieudane okno transferowe - z klubem pożegnało się wielu ważnych zawodników, w ich miejsce nie sprowadzono godnych następców, a najbardziej w oczy razi brak klasowego środkowego napastnika. Do tego dochodzi negatywnie odbierana przez kibiców akcja ze zwolnieniem Montelli i mamy obraz bardzo nerwowego okresu w Fiorentinie.
W obozie Milanu za to humory dopisują, drużyna ma za sobą całkiem udany okres przygotowawczy, a do nowego sezonu przystępuje bardzo poważnie wzmocniona - przede wszystkim Bakką i Mihajloviciem. Nowy trener w przeciwieństwie do poprzedników jest zwolennikiem widowiskowego futbolu opartego na ataku, co w porównaniu z antyfutbolem stosowanym przez Inzaghiego jest w Mediolanie odbierane bardzo pozytywnie. Milaniści dokonali porządnych wzmocnień latem, w pierwszym meczu &#39;o punkty&#39; bardzo pewnie rozprawili się z Perugią i dziś są dla mnie faworytem tego meczu.
⛔ 100
 
J 0

j.rockefeller

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech Poznan - Piast Gliwice
Typ: X ( Remis )
Kurs: 4.00
Bukmacher: B E T 3 6 5
Analiza :
Witam , spotkanie zostało juz przeanalizowane i wytypowane na korzyść LECHA , tak więc pokusiłem się o swoją analize i typ , a mianowicie jest to remis w spotkaniu , dlaczego - LECH jak każdy wie w tym sezonie nie zachwyca formą w Polskiej Ekstraklasie natomiast Piast jest mocnym liderem z 4 wygranymi , Lech moze i gra u siebie ale bez nowego podstawowego gracza zespołu jakim jest Robak , więc moze i beda chcieli pokazać sie przed swoją publicznościa z jak najlepszej strony ale według mnie bedzie to spotkanie dwóch mocno napierających na bramke przeciwnika drużyn i wynik zakończy się remisem ( 2:2 ) może i LECH nabierzesz wiatru w żagle po wygranej w lidze Europy to Piast będzie rownie zmotywowany i nakręcony po dobrze rozpoczętym sezonie wieć mój typ to remis .

⛔ 100
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNorwegia,Eliteserien
Godzina: 15:30
Spotkanie:ODD-VIKING
Typ:Viking
Kurs: 3,09
Bukmacher:Bet-At-Home
Analiza:
Witam, mecz za nie całą godzine wiec przejdźmy do rzeczy.W Norwegii po mału sezon dobiega do końca ,Gospodarze zajmują 5 pozycje-goście 3 tyle że gracze Odd od dokładnie mięsiąca grają mecze co 3dni i w końcu ich dobra forma zaczeła spadać co było widać w ostatnim meczu w ramach kwalifikacji LE gdzie prowadzili juz Borussią Dortmund 3:0 by ostatecznie przegrac 3:4 natomiast goście prezentują dobrą przyzwoitą forme juz od dłuższego czasu i nic nie zapowiada jej regresu,Jeśli dzisiaj wygrają zostają im tylko 4 pkt straty do drugiego w tabeli Stabaek a nastepnej kolejce podejmuja u siebie ostatnie Sandefjord i później zaczyna sie przerwa na mecze reprezentacji w ramach eliminacji do Euro 2016 więc te 6 pkt pozwoliłoby im naładowac akumulatory na ostnią prostą sezonu podczas reprezentacyjnej przerwy
⛔ 100
 
radovan 90

radovan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPOLSKA Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech Poznań - Piast Gliwice
Typ: x2
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czy mnie oczy nie mylą ? Czy ja tu widzę kurs ponad 7 na Piasta ? Ja rozumiem że może i Lech to marka, i mistrz Polski z poprzedniego sezonu ale bez przesady ! Jak dla mnie kurs dużo i to bardzo dużo przesadzony na lidera Ekstraklasy. Lech rozegrał w czwartek spotkanie ligi europy z Videoton które wygrał 3:0 no ale nie oszukujmy się liga węgierska nie stoi na jakimś super wysokim poziomie i bym się zbytnio tym wynikiem nie podniecał gdzie dodatkowo Videoton jest kompletnie bez formy, z resztą tak jak i Lech który po 5 kolejkach ma zaledwie 4 pkt. i klasyfikuje się na ten moment z najsłabszą ofensywą w polskiej lidze gdzie na koncie mają 4 bramki. Jak na mistrza Polski to nie jest to za rewelacyjny wyniki. W Poznaniu nie zagrają dodatkowo Dudka (kartki), Kownacki, Arajuuri, Jevtić, Robak (kontuzje). Ja po takim kursie stawiam z pocałowaniem w rękę bukmacherów i liczę że piast nie zawiedzie dziś, obstawiam 0:1 dla Gliwiczan.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Super Lig
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rizespor - Fenerbahce
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki tureckiej Super Lig. Zmierzą się Rizespor i Fenerbahce. Gospodarze w poprzednim sezonie walczyli o utrzymanie. Ta sztuka im się udała. W tym sezonie wzmocnili się Tuszynskim i Dzalamidze z polskiej ligi, ale oboje jak na razie odgrywają marginalne role w składzie (0 minut). Rizespor dobrze zaczął ligę wygrywając 3:2 z Gencerbirligi na wyjeździe, aczkolwiek strzelec 2 goli Kweuke powinien być dziś poza składem. Miał jakąś utarczkę ze szkoleniowcem i trenował osobno. Goście z kolei ostatnie 2 mecze wygrali do zera ale ni szarżowali (1;0, 2:0), wcześniej odpadając z Ligi Mistrzów poprzez kwalifikacje. Co można powiedzieć o gościach? Oczywiście, że będą kandydatem do zdobycia mistrzostwa, ale z drugiej strony widać że sporo tracili bramek w okresie przygotowawczym i to jest do poprawienia (dziś wraca Kjaer do linii obrony). Poprzednie spotkania bezposrednie obu druzyn konczyły się rozwałką po stronie Fenerhabce bo to były 5:1, 4:1, 2:1, 0:0, 2:4, 2:4 i tak dalej. Mnóstwo overów. Jeśli nawet miałby być dziś over to ryzykuj remis do przerwy i mógłby być 1:1. Sądze że Rizespor będzie czujniejszy w tyłach i szybko nie będzie tracić, al koniec koncow wygra Fener.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom