>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.07.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
T 4

timon007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Klub-mecze towarzyskie mężczyzn godz 01:00
Spotkanie: Chelsea FC - Paris Saint Germain
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Po zwycięstwie nad Seattle Sounder, Chelsea koncentruje się na nieco trudniejszym przeciwniku - Paris Saint-Germain.
Pierwsza dobra wiadomość dla Londyńczyków:Reprezentant Szwecji Zlatan Ibrahimovic nie zadebiutuje w PSG w meczu z Chelsea w tym tygodniu.W dzień meczu z Sounders do zespołu dołączył Florent Malouda, który powinien zagrać w meczu z PSG. W meczu z ekipą Ancelotti&#39;ego raczej nie ujrzymy jeszcze Fernando Torresa. Nie wiadomo, co z powrotem Raula Meirelesa.Na debiut w PSG mogą liczyć Marco Veratti, Thiago Silva i Ezequiel Lavezzi, o którego starała się również CFC.Z pewnością paryski klub będzie dużo bardziej wymagającym rywalem od Seattle Sounders FC. Dodatkowo mecz z PSG będzie ważny dla trenera PSG Carlo Ancelotti&#39;ego który niedawno został zwolniony z Chelsea.
Liczę na bardzo wyrównane spotkanie które zakończy się remisem.Po cichu typuję wynik 2:2.
Pozdrawiam
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 23 Lipca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaugrana7 13

blaugrana7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Dania - Superligaen
Spotkanie: AGF Aarhus - Esbjerg fB
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dokończenie 2 kolejki duńskiej Superligaen i pojedynek między drużyną AGF Aarhus, która zajęła 5 miejsce w poprzednim sezonie, a bieniaminkiem z Esbjerga, który w minionym sezonie nie miał sobie równych w Division 1 i z przewagą 17 punktów nad drugim Randers awansował do najwyższej klasy rozgrywek. Liga dopiero co ruszyła, więc ciężko ocenić formę obydwu zespołów, ale w 1 kolejce Aarhus prowadząc 1:0 z Aalborg w doliczonym czasie gry stracił bramkę i tym samym na inaugurację u siebie zdobył zaledwie 1 punkt, natomiast ekipa z Esbjerga przegrała u siebie 2:3 z zespołem Silkeborg i tym samym przekonała się na własnej skórze, że Superligaen to już nie Division 1 i nie będzie wcale tak łatwo o zwycięstwa. Ostatni raz obie ekipy grały ze sobą w sezonie 2009/2010 gdzie najpierw Aarhus zremisował u 1:1 by następnie wygrać na wyjeździe 0:4. Myślę, że doświadczenie gospodarzy w Superligaen i atut własnego boiska pozwoli im na wygranie pierwszego meczu w obecnych rozgrywkach.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Chelsea - PSG
Typ: Hazard strzeli
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Analiza: Chelsea w kolejnym spotkaniu towarzyskim zagra w Stanach z PSG. Ja jednak skupię się bardziej na nowym nabytku The Blues - Edenie Hazardzie. Belg dołączył do drużyny Abramowicza w trakcie lata, ale już w debiutanckim spotkaniu pokazał na co go stać. W meczu Seattle zdobył bramkę i w sumie zagrał ponad 60 minut. Jutro również powinien zagrać coś koło tego i mam nadzieję, że jeszcze bardziej przekona swoją grą szkoleniowca Di Matteo. Były gracz Lille nie ma zapewnionego miejsca w podstawowym składzie, lecz w spotkaniu z takim rywalem jak PSG może się zbliżyć do 11. Zobaczymy, ale kurs na bramkę Hazarda jest w miarę ogarnięty żeby spróbować.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nosku 0

nosku

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Mężczyzn ATP KITZBUHEL (AUSTRIA)
Spotkanie:
Bolelli-Zeballos
Typ: Bolelli
Kurs: 1.8
Bukmacher: TOTO-MIX
Analiza: Jutro w ATP w Austrii zostanie rozegrany mecz pomiędzy BOLLELI SIMONE, a HORACIO ZEBALLOS. Kurs w TOTO-MIXIE jest po 1.8 na obu z nich. W rankingu ATP Argentyńczyk jest 108, a Włoch 121. Ja zdecydowałem się zagrać na BOLLELIEGO ???? Kurs jest całkiem przyzwoity, obaj zawodnicy są nierozstawieni w turnieju, obaj urodzili się w tym samym roku - więc nie można mówić o wielkiej przewadze doświadczenia. Widać, ze Włoch jest aktualnie w gazie, dziś wygrał turniej w Recanati (Włochy). W fianel spodkał się z Martinem Febrice i wygrał gładko 2-0, 6:3, 6:2. Ogólnie w całym turnieju stracił tylko jednego seta w meczu półfinałowym. Przed turniejem we Włoszech grał w Bastad (Szwecja), lecz tam zakończył swój udział na R16, przegrał w meczu z bardzo znanym Davidem Ferrerem. A jeszcze przed turniejem w Szwecji, grał w Niemieckiej miejscowości Braunschweig. Tam grał bardzo dobry turniej i poległ w półfianle z rozstawionym w tamtym turnieju z 2 Belluci Thomazem.
A z kolei Argentyńczyk swój ostatni turniej w Hamburgu (Niemcy) zakończył bardzo szybko, czyli w R32. Przegrał z Florianem Mayerem, a do turnieju dostał się z kwalifikacji w których stoczył bardzo cieżki trzy setowy bój. Przed turniejem w Niemczech grał on w turnieju w Bastad (Szwecja) i tam również bardzo szybko zakończył swój udział już w pierwszej rundzie przegrywając gładko 2-0, 4:6, 2:6 z Joao Olavo Suoza. A jeszcze wcześniej podobnie jak Argentyńczyk grał w Niemczech w
Braunschweig, i tam dotarł do ćwierćfinału z Tobiasem Kamke po wyrównaym trzy setowym boju.
Reasumując: Licze na zwycięstwo Włocha, który jak powiedziałem jest w gazie, gra fajny tenis no i można powiedzieć że poprostu ma chłopak formę ???? , a Argentyńczyk ostatnie dwa turnieje kończył już na pierwszej rundzie, liczę na to że pozostanie tak jeszcze przynajmniej ten turniej. Kurs jest dość dobry - więc czemu by tu nie zagrać ????
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
bodziowlodek 16

bodziowlodek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Klubowe Towarzyskie
Spotkanie:
Chelsea - PSG
Typ: 1
Kurs:
2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotykają się dwa zespoły wspomagane pieniędzmi miliarderów. Jednak to Chelsea wydaje się bardziej ogranym zespołem. Zdecydowanym atutem jest zgrana linia defensywna, czego nie można powiedzieć o PSG. Młodość w ataku Chelsea wniosła świeżość i chęć zwycięstwa. PSG to zespół dopiero kompletujący swoją kadrę, Chelsea natomiast to super kolektyw, który przyniósł im w tym sezonie zwycięstwo w prestiżowej Lidze Mistrzów. PSG w Europejskich Pucharach nie osiągnęło zbyt wiele, gdyż Faza Grupowa Ligi Europejskiej to nie szczyt ich możliwości, ale jak widać nawet na tle Europejskich średniaków sobie nie poradzili. Nowe gwiazdy w PSG potrzebują akceptacji i zaufania od innych zawodników, a o to w pierwszym meczu może być trudno.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Atp Kitzbuhel 19-00, 23.07.2012
Jurgen Zopp - Garcia Lopez
typ: 2-0
5,00
WilliamHill
Analiza
Jutro w spotkaniu pierwszej rundy turnieju na kortach ziemnych w Kitzbuhel, Estonczyk Juergen Zopp spotka sie z Hiszpanem Guillermo Garcia Lopezem. Zdecydowanym faworytem bukmacherow jest Hiszpan, ja mysle jednak, ze szanse w tym spotkaniu sa bardziej wyrownane. Hiszpan rozegral ostatnio dobry turniej na kortach ziemnych w Stuttgarcie, gdzie przegral dopiero swoj czwarty mecz z Juanem Monaco. Hiszpan ewidentnie zlapal forme na turniej w Niemczech, czy jednak ja utrzyma? Garcia Lopez to zawodnik chwiejny, gra zrywami. Ponadto Hiszpan w przeciwienstwie do wiekszosci rodakow wcale nie czuje sie bardzo komfortowo na kortach ziemnych. Jego przeciwnik, Jurgen Zopp pokazal, ze mimo preferowania szybszych nawierzchni, na cegle grac potrafi, byl w cwiercfinale turnieju w Bastad, wygral m.in. z Filippo Volandrim, specjalista od gry na clayu. Sadze, ze moze byc to zaciete spotkanie, ale uwazam, ze na swoja korzysc rozstrzygnie ja Jurgen. Ponadto widze po jego stronie spore value przy oferowanym kursie przez wielu bukmacherow.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: TenisWTA Baku
Spotkanie: Varvara Flink – Tamarine Tanasugarn
Typ: Varvara Flink AHC+ 1.5 set
Kurs: 2.95
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek w I rundy kobiecego turnieju tenisowego WTA Baku w rozgrywanego na twardej nawierzchni w którym to zmierzą się młoda Rosjanka 16 letnia Rosjanka Varvar Flink z doświadczoną 35 letnią pochodzącą z Tajlandii Tamarine Tanasugarn. Młoda Rosjanka w aktualnym sezonie prezentuje się całkiem przyzwoicie zbierając cenne doświadczenie i co najważniejsze ogranie. Varvara głównie grywała na kortach ziemnych lecz też ma za sobą kilka występów na kortach twardych. Doświadczona Tanasugarn natomiast najlepsze lata swojej gry ma już za sobą odpadając ostatnio z reguły w I rundach poszczególnych turniejów i chodź jest ona dużo wyżej sklasyfikowana w rankingu WTA to jednak może mieć dzisiaj problemy z młodą głodną gry Rosjanką. Reasumując osobiście pobieram tutaj handicap azjatycki w postaci +1.5 seta dla Varvary Flink który jest w stanie urwać seta a może nawet pokusi się o wygraną.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
ATP-Kitzbuhel Tennis 23.07.2012r. 14.50
Martin Fischer - Attila Balazs
typ: Balazs
kurs: 2.55 -Bwin-
Pierwsza runda turnieju mężczyzn w Kitzbuhel na kortach ziemnych. Faworytem pojedynku jest Fischer. Mnie tylko zastanawia dlaczego?! Owszem turniej rozgrywany jest w jego ojczyźnie. Martin lubi korty ziemne. Jest nieco wyżej w rankingu. Jednak jego dyspozycja nie jest jakaś powalająca. Ogrywa się w różnych turniejach. Zdarzają mu się lepsze spotkania. Jednak aż takie faworyzowanie tego zawodnika jest dla mnie nieporozumieniem. Nic wielkiego przecież on nie ugrał ostatnio. Owszem Balazas gra znacznie mniej niż Fischer, a jego wyniki również nie powalają. Ostatnio odpadł po trzech setach w Poznaniu z Marcinem Gawronem. Jednak, gdy Attila decyduje się już na starty w turniejach, to zazwyczaj gra w nich na maksimum swoich możliwości. Właśnie takiej postawy oczekuję od tenisistów. W Kitzbuhel w bardzo dobrym stylu przeszedł kwalifikacje, gdzie sprawił dużą niespodziankę eliminując Dustina Browna. Moim zdaniem dzisiaj czeka go o wiele łatwiejsza przeprawa niż właśnie tamten mecz decydujący o awansie do głównej drabinki turnieju. W h2h jest 1-0 dla Balazasa, a spotkali się oni przed dwoma laty na clayu w Palermo. Dzisiaj moim zdaniem szanse w tym meczu są 50/50. Dużo będzie zależało od dyspozycji dnia. Jednak coś mi mówi, że to niedoceniany Węgier sprawi niespodziankę i wyeliminuje reprezentanta gospodarzy. Predyspozycje do tego na pewno ma. Po takim kursie ja z chęcią spróbuję!
✅155
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger
Spotkanie: Matwe Middelkoop - Guilherme Clezar
Typ: Middelkoop wygra 2:0
Kurs: 2,00
Buk: Bet365
Analiza: Z braku czasu analiza będzie dość krótka.
Dziś na korcie spotkają się Holender i Brazylijczyk. Faworytem buków jest ten pierwszy i ja również podzielam to zdanie, co więcej - myślę, że i tak kursy na niego są dość wysokie. A już 2,00 za wygraną do zera mnie całkowicie zadowala.
Middelkoop gra ostatnio bardzo dobrze, wygrywa sporo spotkań w challengerach. Na 10 ostatnio rozegranych spotkań przegrał tylko dwa, w tym w finale z Janowiczem (gdzie wiadomo Polak ostatnio wygrywa wszystko, w czym bierze udział), oraz ostatnie jego spotkanie z Ghem&#39;em. Mam nadzieję, że bardzo będzie chciał pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy.
Z kolei jego dzisiejszy rywal ostatnio gra kiepsko. Na 5 ostatnich spotkań wygrał tylko jedno, wiec o dobrej formie z jego strony nie może być mowy. Przed tymi meczami miał ponad miesięczną przerwę co jak widać mu zaszkodziło.
Myślę, że Middelkoop pewnie dziś pokona Clezara w stosunku 2:0.
Pozdrawiam!
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tampere
Mecz: Luncanu P-A. - Minar J.
Data: 23.07.2012 16:00
Typ: 2:0 dla Minara
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz tenisa mężczyzn podczas rozgrywania turnieju w fińskiej miejscowości Tampere. Jan Minar, ponieważ to właśnie na tego zawodnika stawiam to 286 zawodnik w światowym rankingu. Jest już bardzo doświadczony, ma 31 lat, a w tenisa na najwyższym szczeblu gra już 14 lat. Jego przeciwnikiem będzie 23 - letni Petru-Alexandru Luncanu pochodzący z Rumunii. Petru-Alexandru Luncanu w światowym rankingu ATP zajmuje 396 pozycję. Nie gra on jak nie trudno się domyślić w turniejach o większą stawkę i nie ma takiego ogrania co Minar, a to może być kluczowe. Petru-Alexandru Luncanu swój ostatni występ zanotował w rumuńskim Aradzie na kortach ziemnych doszedł do drugiej rundy. W pierwszej Petru-Alexandru Luncanu pokonał Martina ze Słowacji 6:0, 6:4, w drugiej Rumun nie sprostał Francuzowi Gensse i przegrał w 3 setach. Był to pierwszy wystep Petru-Alexandru Luncanu na kortach po prawie miesięcznej przerwie i zobaczymy jak wytrzyma to kondycyjnie. Jan Minar gra już regularnie od dłuższego czasu. W niemieckiej miejscowości Kassel przegrał dopiero w finale z Ignatikiem 4:6, 6:7. Jego dwa kolejne turnieje to dwa falstarty. W San Bendetto przegrał w pierwszej rundzie z Hiszpanem Gutierrez-Ferrolem oraz w Recenati uległ Simonowi Bolleliemu 6:7, 5:7. Warto zobaczyć z kim się mierzy Czech i jakie wyniki odnosi. Ja stawiam tutaj zdecydownaie na dwusetowe zwycięstwo Minara!
0
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: kosz, ME U16 mężczyzn
Spotkanie: Łotwa (U16) - Włochy (U16)
Typ: Powyżej 129,5 pkt
Kurs: 1,85
Buk: Betsafe
Z mojej perspektywy nie ma dziś za ciekawych spotkań do typowania. Jednak z tego co jest udało mi się wyłowić interesujące zdarzenie na rozgrywanych właśnie ME do lat 16 w koszykówce mężczyzn. W chwili obecnej trwa druga faza a przedmiotem tej analizy będzie spotkanie grupy E gdzie Łotysze (bilans 1:0, na razie 3 miejsce w grupie) zmierzą się z Włochami (0:2, 4 pozycja). Faworytem buków są o dziwo Włosi, jednak nie zamierzam wnikać w szczegóły odnośnie potencjalnego zwycięzcy bo w tym spotkaniu interesuje mnie jedynie over punktowy, na który widze dość spore szanse. Łotysze jak dotąd zaliczony mają jeden mecz z Ukrainą z poprzedniej fazy (wygrana 71:61) z kolei Włosi prócz zaliczonej z wcześniejszej rundy porażki z Chorwacją (80:86) zdążyli już także przegrać z Turcją (54:62). Patrząc tylko na te trzy spotkania w dwóch padło powyżej 130 pkt, w jednym sporo do tej linii zabrakło. Oczywiście mecz meczowi nierówny i trudno prognozować jak będzie dzisiaj bo typowanie over/under to mimo wszystko w dużej mierze loteria. Pewne jest jednak to, że Włosi muszą to spotkanie wygrać i to wysoko jeśli myślą o awanse do fazy pucharowej a zadanie to mimo 2 porażek karkołomne nie jest bo z grupy na 6 zespołów awansują aż 4. Tylko problem w tym, że Italia zajmuje w tej chwili właśnie 4 miejsce a mecz mniej mają na koncie Ukraincy, natomiast Hiszpanie w ogóle nie rozegrali jeszcze spotkania w tej fazie. Zwycięstwo z Łotyszami jest zatem potrzebne Włochom jak rybie woda. A na jakiej podstawie uważam, że padnie tu over 129,5 pkt? Poza tym, że Włosi muszą wygrać wysoko w oczy rzuciła mi się również różnica w ofercie buków co do linii wystawionych na overy punktowe. Betsafe i Betsson mają na 1,85 wyceniają linię 129,5 pkt, natomiast bet365 po prawie takim samym kursie (1,83) w swojej ofercie wystawił linię 134,5 pkt. Różnica dość wyraźna bo 5 pkt w koszykówce w odniesieniu do typowania over/under to bardzo dużo. Osobiście bardziej zawierzam informacjom posiadanym przez analityków b365. Skoro oni wystawili linię 134,5 pkt to moim zdaniem widząc w ofercie innych buków tak samo wycenioną linię 129,5 grzechem byłoby nie próbować tej różnicy w ofertach wykorzystać. Ja spróbuję i liczę, że się nie zawiodę.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
23.07.12 17:00
Tenis, ATP Kitzbuhel
Klizan - Thiem
Typ: 2
Kurs: 5.00
bet-at-home
Spotkanie pierwszej rundy turnieju ATP rozgrywanego na ziemi w Austriackim Kitzbuhel pomiędzy rozstawionym z numerem piątym Słowakiem Martinem Klizanem a grającym z dziką kartą Austriakiem Diminiciem Thiem. Wszyscy żyją oczywiście zaczynającą się za chwilę Olimpiadą, jednak kilku zawodników, którzy wystąpią na Olimpiadzie zagubiło się w Kitzbuhel i gra w tym turnieju. Wiadomym jest że będzie to turniej niespodzianek, ponieważ większość z graczy rozstawionych zaczyna w sobotę udział w turnieju singlowym na Igrzyskach Olimpijskich, więc pytanie brzmi kiedy będą chcieli się tam wybrać, pierwszym potwierdzającym to przykładem jest zakończony przed chwilą pojedynek rozstawionego z ósemką Słoweńca Blaza Kavcica, który bez walki przegrał z Veicem 1:6 2:6, choć dwa tygodnie temu Kavcic również na korcie ziemnym nie dał mu szans wygrywając 6:2 6:2. Patrząc tylko na umiejętności oczywiście młody Austriak nie miał by dziś szans, choć najlepsze wyniki osiąga na kortach ziemnych, na których to potrafi już powalczyć z tenisistami sklasyfikowanymi wyraźnie wyżej od niego, dodatkowo będzie to dla niego najważniejszy turniej w tym roku, gra u siebie, będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony, w normalnych warunkach nie miał by szans, ale gdy wiadomym jest, że Klizan jeszcze w tym tygodniu zaczyna zmagania na Igrzyskach jego szanse rosną i kurs 5.75 wydaje się bardzo atrakcyjnym, może i Klizan nic nie zdziała na Igrzyskach nie będzie tam walczył o medale, jednak na pewno nie będzie chciał zawieść rodaków, dodatkowo swego partnera deblowego Lacko, zapewne chce jeszcze potrenować na trawie w Londynie, więc nie wykluczone, że już dziś zakończy swój udział w zawodach, choć oczywiście jeśli tak się nie stanie trzeba w kolejnej rundzie już z dużo lepszym rywalem grać przeciwko Olimpijczykowi, oczywiście w jutrzejszym deblu także, oraz przeciwko innym graczom, którzy są na listach startowych na trawiastych kortach Wimbledonu. Nie wykluczam też, że Klizan skreczuje, co od razu rozwiąże mu sprawę czekania na jutrzejsze spotkanie deblowe, dlatego też gram w bet-at-home gdzie po pierwszej piłce krecz Klizana = wygrana

⛔100
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis Challenger Orbetello
Spotkanie: Kirche - Ciric
Typ: Kirche wygra 2:0
Kurs: 2,87
Bukmacher: bet365
Analiza:
We włoszech na kortach ziemnych w Orbetello dziś o godzinie 19 staną naprzeciwko siebie brazylijczyk Kirche i serb Ciric. Obu panów w rakingu dzielą 37 miejsca na korzyśc Kirche (jest 250 przy 287 miejscu Cirica), jednak jak wiadomo rankingi nie graja. To co zwrocilo moja szczegolna uwage, byl fakt ze Kirche w tym sezonie rozegral juz ponad 60 spotkan na clayu (zdecydowana wiekszosc wygral - 47), przy czym jego przeciwnik ma na koncie tych spotkan 27 z czego az 16 konczylo sie jego porazka. Rozgrywali mecze na podobnej rangi turniejach, czyli glownie futuresy i slabiej obsadzone challengery wiec ich bilanse powinny oddawac i moc porownac w jakims stopniu ich obecna forme w tym sezonie, na danej nawiechrzni. Zawodnicy Ci nie grali jeszcze ze sobą, więc jestem gleboko przekonany ze ich pierwszy bezposredni mecz w historii zakonczy sie latwym zwyciestwem Kirche, który po prostu jest w lepszej formie na clayu w tegorocznym sezonie.
⛔100
 
A 0

arek570

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja, Premier League
Spotkanie: Krasnodar - Rubin
Typ: 2
Kurs: 2,08
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Inauguracja sezonu obydwu drużyn. Rubin Kazań to uznana marka w Rosji, Krasnodar zalicza się do &quot;średniaków&quot;. Goście w formie, co pokazał mecz o superpuchar, wygrana z Zenitem 2-0 czy też wcześniejszy mecz z Shakhtarem, także wygrany. Gospodarze w meczach przedsezonowych przeciętnie, 2 porażki, remis, no i wygrana dopiero w ostatnim spotkaniu. Jeżeli ktoś ma tu zgarnąć 3 oczka, to tylko goście.
⛔100
 
jankes191093 6

jankes191093

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis ATP KITZBUHEL
Spotkanie : Guilermo Garcia Lopez - Jurgen Zopp
Typ : Jurgen Zopp
Kurs : 2.85
Bukmacher : Unibet

Analiza :

Dziś na kortach ziemnych w Austriackim Kitzbuhel spotkają się rakietą numer 71 Hiszpan Lozez z rakietą numer 80 Estończykiem Jurgenem Zoppem.Hiszpan ma za sobą ostatnio całkiem niezły turniej bo dotarł do półfinalu w Stutgarcie.Zopp tez ostatnio zanotował niezły występ w Szwedzkim Bastad,przegrywając w ćwierćfinale z Hajkiem po 3 setowym pojedynku.Obaj panowie są to gracze o bardzo podobnym poziomie co wskazuje ranking.Zopp jest graczem,który często sprawia niespodzianki i myśle że dziś tez tak będzie,poniewaz jak wiemy faworytem bukmacherów jest Hiszpan.Zopp jest młodu zawodnik,który bardzo szybko z dalekich miejsc wdrapal się do pierwszej setki rankingu.Uważam,że to spotkanie zakończy sie zwycięstwem Estończyka,który bardzo dobrze przygotowany jest do każdego meczu kondycyjnie.Jeżeli pomogłem kliknij dzięki.
⛔100 powtorzony
 
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Allsvenskan
Spotkanie - GAIS : Malmo FF
Typ - X
Kurs - 3.50
Buk - Bwin
Analiza :
Dzisiaj w Szweckiej Allsvenskan odbędą się dwa spotkania ja wybieram pojedynek pomiędzy GAIS a Malmo FF . Drużyna gospodarzy potrzebuje punktów jak ryba wody bo aktualnie znajdują się na miejscu 15 co niestety oznacza spadek z ligi jednak do końca rozgrywek jeszcze trochę pozostało bo to dopiero połowa sezonu , do tej pory bilans gospodarzy to 1-7-7 i w bramkach 11:18 , na swoim terenie 1-4-2 i 6:6 , goście natomiast to czołówka ligi ,aktualnie na 2 miejscu z dorobkiiem 28 pkt i stratą do lidera Elfsborg 6 pkt. czyli gdy zgarną dzisiaj pełną pulę strata zmaleje do 3 ale trzeba dziś wygrać czy dadzą radę ? wydaje mi się że nie . Goście w tym sezonie w meczach wyjazdowych za bardzo nie błyszczą bo ich bilans to 1-3-3 i o dziwo minusowy stosunek bramek 11:17 . Druga sprawa która zmusza mnie na postawienie remisu w dzisiejszym spotkaniu to ich H2H na terenie GAIS bilans ten to 1-4-1 i 6:5 w bramkach , ogólnie obie 11 spotkały się ze sobą 14 razy 1-7-6 w bramkach 11:17 oczywiście na korzyść Malmo ale mnie interesuje bilans na terenie GAIS . Tak więc sumując to wszystko wydaje mi się że gospodarze tanio skóry dziś nie sprzedadzą i wywalczą cenny dla siebie remis . Jak to wszystko się zakończy zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Challenge League
Spotkanie: Bellinzona v Lugano
Typ: 1
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betfair
Analiza: Spotkanie drugiej kolejki szwajcarskiej Challenge League. Faworytem są chyba gospodarze. W poprzednim sezonie ten zespół walczył z Aarau do ostatniej kolejki o 2 pozycję w lidze. Oba zespoły zgromadziły po 59 pkt., ale to Aarau miał lepszy bilans bramkowy. Bellinzona w tym sezonie wierzy w awans i jest to jeden z głównych pretendentów do zajęcia premiowanego miejsca. W pierwszej kolejce wygrali z 2:1 Biel-Bienne na wyjeździe. W zespole sporo dobrych graczy, 4 Włochów, ponadto znany reprezentant Szwajcarii H. Yakin czy Hiszpan Magnetti, który ma być głównym egzekutorem. Goście też wygrali pierwszy mecz, 3:1 z FC Wil 1900. Jednak goście będą raczej zespołem środka tabeli, podobnie jak w zeszłym sezonie. Sezon 2011/12 to wyniki 2x2:0. Oba mecze wygrywali gospodarze.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mcbart 13

mcbart

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Tippeligaen Rosenborg - Lillestrom
Typ - Over 1.5 First Half
Kurs - 2.00
Bukmacher - Bet365
Analiza :

Mecz niedługo, a warto przypatrzeć się mojemu typowi. Rosenborg i Lillestrom rozgrywają zaległy mecz, który dla graczy z dzielnicy Lerkendal ma szczególne znaczenie. W wypadku zwycięstwa stołeczny klub ląduje ex equo na drugim miejscu z Molde. Lillestrom to drużyna ultraofensywna a ich obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski. Tracą średnio 2 gole na mecz w meczach wyjazdowych, a Rosenborg ma o co grać. Uważam, że pierwsza połowa będzie obfita w bramki.

Powodzenia
⛔100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Los Angeles - kwalifikacje
Spotkanie: Chris Guccione - Louk Sorensen
Typ: Chris Guccione
Kurs: 1,55
Bukmacher: Tobet
Analiza: Dziś w ostatniej rundzie kwalifikacji do turnieju ATP w LA Chris Guccione zagra z Irlandczykiem Sorensenem. Sorensen nie jest tak klasowym graczem jak Australijczyk, ale w tych kwalifikacjach radzi sobie dobrze, ograł Mello oraz Duclosa, który wcześniej dość łatwo ograł teoretycznie mocnego, ale będącego kompletnie bez formy Laurynasa Grigelisa. Guccione dłuższy czas nie grał w singlu, ostatnio wrócił i przegrał z Bosselem, ale teraz wydaje się, że odzyskał część niezłej dyspozycji. Pokonał faworyta Bemelmansa, który niedawno przecież dobrze pokazał się w turnieju ATP, a także groźnego na amerykańskim betonie Dadamo, który nie jest może uznanym zawodnikiem, ale w pierwszej rundzie eliminacji ograł sporo mocniejszego od siebie rywala. U Guccione widać postęp i choć nie jest jeszcze u szczytu formy, to wygląda na to, że rośnie ona z meczu na mecz, a trzeba pamiętać, że Chris ma dużo większe umiejętności od Irlandczyka, a jego serwis potrafi być zabójczy. Także nawierzchnia będzie przewagą Guccione. Nie wyobrażam sobie, by nie zakończył tego spotkania wygraną.
✅55
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom