>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.07.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Islandia Urvalsdeild, 23.07.2012, godz. 21.15
Spotkanie: Valur Reykjavik - Fram Reykjavik
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W dniu dzisiejszym zagram coś z ligi Islandzkiej.
I tak prawdę powiedziawszy, to dzisiaj chyba jeden z ciekawszych kursów na to spotkanie. Zdziwiony jestem niezmiernie tak wysokim kursem na zwycięstwo gospodarzy.
Wartym uwagi jest fakt, iż ani drużyna gospodarzy ani gości nie zremisowała jeszcze w tym sezonie, a rozegranych zostało do tej pory 11 kolejek. Ktoś powie, że w końcu czas na remis, ale jestem przekonany, że nie teraz.
Śledząc poniekąd poczynania w lidze Islandzkiej w dniu dzisiejszym jak dla mnie faworytem i to zdecydowanym jest drużyna Valur Reykjavik. Do tej pory grając u siebie 5 ligowych spotkań bilans wygląda następująco (4-1), przy bramkach (12-4). Przegrana była z zespołem KR Reykjavik - obecnym liderem tabeli, który wygrał skromnie 1-0.
Między innymi właśnie taki bilans przemawia za tym, iż drużyna Valur, to zespół własnego boiska.
Całkowicie odmiennie wygląda sytuacja drużyny gości. Grając na wyjeździe posiadają dokładnie odwrotny bilans spotkań wygranych i przegranych (1-4), przy bramkach (6-9).
W tabeli ligowej obydwa zespoły dzieli różnica 6 pkt.
Myślę, że Valur po wygranej 3:1 dnia 15.07.2012 z drużyną Hafnarfjordur nabrało jeszcze więcej pewności siebie w grze na własnym terenie i w dniu dzisiejszym bez większych problemów pokona drużynę Fram Reykjavik.
Polecam grać, póki nie wybiła godz. 21.15.
⛔100
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Mecz towarzyski
Spotkanie: Staines Town - Warta Poznań
Typ - 2
Kurs - 2.05
Bukmacher: UNIBET
W ostatnim sparingu na koniec zgrupowania w Anglii Warta Poznań zmierzy się z VI-ligowym zespołem angielskim Staines Town.Warta Poznań tym meczem kończy okres przygotowań przed startem I ligi.Jak do tej pory Warta nie za dobrze radziła sobie w sparingach przygotowawczych gdyż wygrała tylko jeden mecz z Jarota Jarocin (5:2) ,przegrała trzy z Żalgrisem Wilno(2:1),Wisłą Kraków(3:1) i Zagłębiem Lubin(6:3) i ostatnio zremisowała bezbramkowo jeden mecz z IV ligowym angielskim klubem Aldershot Town gdzie grała eksperymentalnym ustawieniem.Wierze jednak że dzisiaj Poznaniakom uda sie wygrać gdyż bedą sobie tym meczem chcieli poprawić nastroje przed startem ligi.W wywiadzie przed dzisiejszym meczem trener Warty Czesław Owczarek powiedział &quot;Na pewno dojdzie do zmian, bo chcemy wyłonić zespół, który prawdopodobnie wybiegnie w pierwszych meczach: w Pucharze Polski i w lidze z Arką Gdynia&quot; czyli wychodzi na to że raczej wystawią najmocniejszy skład na ten mecz a co za ty idzie powinni z łatwością wygrać ten mecz gdyż nasza 2 vel 1 liga jak zwał tak zwał jest raczej bardziej profesjonalna ograna niż amatorska VI liga angielska
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Kings Lynn Stars - Swindon Robins
Typ: Jason Doyle Under 4,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Jeśli Tobet nie wie nic więcej niż ja i Doyle jedzie z 2 w parze z Andersenem to on dzisiaj 5 punktów według mnie nie zrobi. Doyle w Kings Lynn nigdy nie zdobywał dużo punktów, chyba ani razu nie przekroczył tej linii. Do tego dzisiaj w parze z Andersenem który jest mocny na Wyspach. U gospodarzy są zawodnicy który powinni go objeżdżać bo z takim Iversenem, Janowskim, Madsem czy Nermarkiem to on nie wygra. Ma jeden teoretycznie łatwiejszy bieg 8, ale 5 punktów to dużo, tym bardziej że z pozycji 1-5 to on nie punktuje najlepiej. Mecz będzie na styku ale według mnie to właśnie punktów Doyla zabraknie do wygranej Rudzików ze Swindon.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom