>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.06.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 23 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012 ⚽
Spotkanie:
Hiszpania - Francja
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie, podwójni mistrzowie przeciwko nowonarodzonej Francji. Hiszpanie pokonali Francuzów w ciągu 6 lat, dwa razy (1:0 oraz 2:0). Hiszpanie będą chcieli za wszelką cenę awansować dalej by obronić tytuł. Chociaż powolny styl gry Hiszpanów może dać się we znaki szybkiej Francji myślę, że tutaj Hiszpanie zdominują połowę rywala przez większy czas. Pamiętamy jak dwa lata temu Hiszpanie wygrywając turniej odnosili zwycięstwa po 1:0. Ten wynik jest teraz również bardzo prawdopodobny. Gra Francuzów jest trochę szarpana, brak pełnego zgrania między pomocą i atakiem może okazać się zgubna podczas wyprowadzania kontr przeciwko Hiszpanom. Oczywiście jest to o niebo lepsza Francja niż ta jaką oglądaliśmy w 2010. Uważam, że Hiszpanie nie pozwolą sobie strzelić bramki. Wspaniała obrona oraz w bramce Iker Casillas (stracili tylko jedną bramkę z Włochami). Brakuje we Francji typowego rozgrywającego, który mógłby pociągnać grę. Jedyna szansa Francji to gra skrzydłami czyli pojedynki Ribery-Arbeloa lub Alba. Hiszpanie posiadają także spory potencjał w ataku więc nawet w razie utraty bramki będą zdolni do zniwelowania straty. To jeszcze nie ten czas aby Francja zaszła daleko w tym turnieju bowiem za 4 lata to właśnie Francuzi organizują EURO 2016.

✅75
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Wynik do przerwy/końcowy: Hiszpania/Hiszpania
Kurs: 3.02
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Witam. Dziś trzecie spotkanie ćwierćfinałowe. Po obu stronach znakomite zespoły. Faworytem tego spotkania jest Hiszpania, która gra piękną piłkę. Mają w składzie znakomitych zawodników z najwyższej światowej półki. Francja mocno nie odbiega od Hiszpanii pod względem nazwisk. W ich składzie znajdują się również znakomici zawodnicy reprezentujący najlepsze kluby z Europy, ale mimo wszystko Hiszpańska piłka jest najbardziej poukładana, najpiękniejsza dla oka i chyba najbardziej skuteczna o czym świadczą w ostatnich czterech latach dwa najbardziej prestiżowe trofea globu i kontynentu zdobyte przez zawodników Vicente del Bosque. Dzisiaj zagram typ do przerwy i końcowy, bo Hiszpania będzie chciała zapewnić sobie komfort psychiczny na drugą połowę prowadząc po 45 minutach. Po takim kursie warto spróbować.


✅202
 
milan-86800 1

milan-86800

Użytkownik
Dyscyplina: Japonia J-League
Spotkanie: Sanfrecce Hiroshima v Omiya Ardija
Typ: over 4,5 gola w meczu
Kurs: 4.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Dziś o 11:30 rozpędzona Hiroshima (2 miejsce w lidze) podejmuje Omiya Ardija (15 pozycja). Dysponująca niesamowitym potencjałem ofensywnym gospodarze, strzelają gola za golem. Dla Sato czy Isihary nie ma znaczenia czy grają u siebie czy na wyjeździe. Sato z 11 golami jest liderem tabeli strzelców. Dziś widzę tutaj wysoką wygraną gospodarzy, Omiya nie radzi sobie na wyjazdach, a wypady do drużyn z czołówki kończyły się wysokimi porażkami. Nie odbieram im szans na honorową bramkę, stąd mój typ ponad 4,5 gola w meczu.Pokryją go jednak głównie gospodarze. Powodzenia i pozdrawiam

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

dawidu

Użytkownik
Dyscyplina: Formuła 1, Grand Prix Europy
Spotkanie: Kwalifikacje, TOP3
Typ: Nico Rosberg
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Mercedes od początku sezonu prezentuje bardzo wysoką formę w sesjach kwalifikacyjnych - do tej pory w każdej czasówce, przynajmniej jeden kierowca z gwiazdą na nosie był w pierwszej piątce. Według wszystkich ekspertów od F1, obiekt w Walencji powinien pasować W03. Dodatkowo, wskazują Michaela Schumachera jako kandydata do wygranej. Ja z kolei, w Nico Rosbergu widzę potencjalnego zwycięzcę sesji kwalifikacyjnej - na tym obiekcie wydaje się być zwyczajnie szybszy od bardziej doświadczonego rodaka. Podczas drugiej sesji treningowej, Rosberg był najszybszym kierowcą na twardej mieszance i jedynie wypadek Pedro De La Rosy spowodował, że zwycięzca GP Chin nie mógł pokazać swojego tempa na szybszym rodzaju ogumienia.


⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna J-League Japonia
Spotkanie - Nagoya Grampus : Jubilo Iwata
Typ - suma goli drużyny ? Jubilo Iwata powyżej 2,5 gola
Kurs - 6.50
Buk - Bet365
Analiza :

Na dzisiaj moja ulubiona liga Japońska . Wybrałem na dziś spotkanie które wydaje mi się jest jedną z ciekawszych par w tej rundzie , naprzeciw siebie staną dzisiaj Nagoya Grampus i Jubilo Iwata . Gospodarze znajdują się obecnie na 11 miejscu z dorobkiem 20 pkt. na 13 rozegranych spotkań ich bilans nie jest jakiś imponujący bo 6-2-5 i 18:19 w bramkach , na swoim terenie też raczej słabo bo na 7 meczów 4 zwycięstwa i 3 porażki . Jednak po przerwie w rozgrywkach swój ostatni mecz Nagoya rozegrała na wyjeżdzie i o dziwo po dobrej grze pokonała Kashime 3:2 dlatego można mieć nadzieję że przerwa dobrze wpłynęła na zespół i zobaczymy dzisiaj co zaprezentują . No teraz parę zdań o gościach i tu muszę stwierdzić iż ta wspomniana już przeze mnie przerwa w rozgrywkach nie za dobrze wpłynęła na zespół ... dlaczego?... przed przerwą wspaniała seria w 4 spotkaniach 1 remis i 3 zwycięstwa pod rząd mało tego drużyna niezwykle skuteczna pod względem strzelanych bramek i tak 2:2 z Urawą 6:1 z Albirex Niigata 3:0 z Kashimą 4:0 z Omiya Ardija no i przerwa w rozgrywkach , po przerwie spotkanie u siebie zKobe i porażka 1:3 co było ogromną niespodzianką . Dlatego liczę na przebudzenie gości bo wydaje mi się że ot tak nie idzie zapomnieć jak się zdobywa bramki tym bardziej że Iwata w tym sezonie jest jedną z najskuteczniejszych drużyn a ich bilans na dziś to 31 zdobytych i 20 straconych goli a ogólnie to drużyna Iwaty znajduje się na 5 miejscu w tabeli ich bilans to 7-3-4 , wyjazdowe spotkania Iwaty to 2-2-3 ale pomimo nie nadzwyczajnego bilansu na wyjazdach to popatrzmy na stosunek bramkowy który jest 17:14 a teraz porównuję z bilansem u siebie 5-1-1 i 14:6 w bramkach i tu widzimy że więcej bramek piłkarze Jubilo Iwata zdobyli w meczach wyjazdowych a gdy popatrzymy na H2H pomiędzy nimi to były mecze gdy Jubilo Iwata zdobyła 3 gole na terenie Nagoyi i tak sezon 2009 wynik 3:3 , 2004 i 3:1 dla Iwaty i 2002 3:2 dla Iwaty . Dlatego liczę na przebudzenie i uważam że w dzisiejszym bardzo ciekawym spotkaniu goście strzelą ze 3 bramki i może powtórka 3:3 . Zobaczymy . Pozdrawiam !

⛔100
 
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
WTA Hertogenbosch 23.06.2012r. 14.30
N.Petrova - U.Radwańska

typ: 2-0
kurs: 2.35
bukmacher: Pinnacle Sports

Finał turnieju kobiet na trawiastych kortach w Hertogenbosch. Urszula Radwańska od pewnego już czasu gra bardzo dobrze i ogrywa wyżej notowane rywalki. Na trawie widać, że czuje się znakomicie. Krótko mówiąc jest Polka w formie, marzy o pierwszym większym sukcesie, ale na zwycięstwo w WTA Tourze przyjdzie jej jeszcze poczekać. Petrova to bardzo doświadczona tenisistka. Na trawie zawsze prezentowała się bardzo dobrze. Jej predyspozycje sprawiają, że na tych kortach gra prawdopodobnie swój najlepszy tenis. W tym turnieju również prezentuje się bardzo dobrze i sądzę, że na Wimbledonie też może zajść dosyć daleko. Wszystko będzie zależało od drabinki i regularności Rosjanki. Ostatnio jest stabilna, więc raczej powinno być dobrze. Sądzę, że Rosjanka nie wypuści z ręki takiej szansy na zwycięstwo. Z kolei Radwańską musi ktoś w końcu sprowadzić na ziemię. Życzyłem jej finału i całe szczęście, że Kim Clijsters się wycofała. Jednak na zwycięstwo Urszuli jest jeszcze za wcześnie. Dzisiaj znacznie większa presja będzie na Polce i sądzę, że w finale wyjdzie doświadczenie Petrovej, która również powalczy później w finale debla. Rosjanka ma dużą szansę na dublet. W kluczowych momentach dzisiaj Rosjanka powinna być lepsza i mam nadzieje, że zwycięży gładko 2-0, bo jest faworytką i wszystko w zasadzie w jej rękach i nogach. Uli nie można odmówić talentu, dobrej formy i pogratulować wyniku. Trzymam dalej za nią kciuki, jednak zgodnie z rozsądkiem stawiam na Rosjankę.

✅135
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Under 1,5
Kurs: 2.88
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Wszyscy oglądaliśmy mecze Hiszpanów na tym EURO... powolne rozgrywanie piłki, nieskuteczność, nudy niesamowite. Ledwo wygrali z Chorwacją, a gdyby nie Casillas, to kto wie jakby się to skończyło.
Właśnie - Casillas. Póki co, zdecydowanie bramkarz tych mistrzostw, to, jak wybronił strzał Rakiticia z główki - klasa! Dziś ma sporą szansę na zachowanie czystego konta, bo i atak Francji jakoś szczególnie nie pokazuje klasy, większe wrażenie robiła na mnie gra Chorwacji. Francuzi dostali niezły łomot od Szwedów, dała znać o sobie indolencja strzelecka. A w meczu z Hiszpanami za dużo szans nie będą mieć.
Dla widzów bezstronnych przewiduję niestety mało bramek, grę będą prowadzić Hiszpanie, ale niewiele będzie z tego wynikało. Znamy to z poprzednich turniejów, gdzie grali lepiej, a i tak w play-offach mieluy wyniki po 1-0. Jakaś bramka w końcówce może wpaść. Odważniejszym proponuję postawienie wyniku 0-0, potem ewentualnie kontrowanie.

⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Ilośc goli? under 0.5 w pierwszej połowie
Kurs: 2.55
Bukmacher: Tobet
Analiza:

W moim odczuciu szykuje sie arcynudne widowisko. Obie druzyny nie powalają na tym turnieju. Hiszpanie grywaja bez napastnika czego chyba nikt nie może zrozumiec. Przetrzymują piłke z czego nic nie wynika. Nie ma tej wymienności pozycji, nie ma tego błusku Xaviego i Iniesty. Xavi rozgrywa średni turniej, a moze i nawet gorszy. Iniesta jest bardzo widoczny, nie da mu się zabrac piłki, ale jest również mało produktywny. Wyniki też nie powalają. Remis z Włochami, gdzie Włochy takiego rewelacyjnego moeczu nie grali w obronie, w moim odczuciu mieli sporo dziur. Z Irlandią nawet nie ma co mówic bo dostali łupnia od każdego, a poza tym to Hiszpanie nie pokazali jakiegoś super futbolu tylko wykorzystali błędy Irlandczyków. Z Chorwatami można mowic o szczęściu Hiszpanów gdyż zarówno jedna jak i druga mogł ten mecz wygrac. Co do Francuzów to bardzo się na nich zawiodłem. Nie pokazali nic w tym turnieju. Słaby mecz z Anglikami, którzy grali bez Rooneya i tylko się dobrze ustawili i wystarczyło, aby Francja stworzyła sobie raptem 2 systuacje. Oczywiście do tego oddali milion strzałów z dystansu, ale nie było z nich zagrożenia. Z Ukraina oraz tym bardziej ze Szwedami nic szczególnego nie pokazali. Co mnie najbardziej dziwi to ustawienie Benzemy. Biega ciągle po 30 metrze lub po skrzydle i nie ma go prawie w ogóle w ataku przez co grają jakby bez napastnika. Dzisiaj jak juz mówiłem nie spodziewam się cudów po tym meczu. Myślę, że drużyna, która strzeli pierwsza wygra, aczkolwiek wielce prawdopodobny jest według mnie wynik 0-0.

⛔100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: X2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś kolejny ćwierćfinał na EURO. Faworytem meczu jest Hiszpania co jest raczej nieporozumieniem patrząc na ich grę. Gdyby nie wałek w meczu z Chorwacją nie wyszli by nawet z grupy. Hiszpania bez Villi i Puyola to już nie jest ten sam zespół co na poprzednim EURO czy na MŚ w RPA. Jak dla mnie to Francja gra o wiele lepiej i dziś powinni chociaż zremisować w regulaminowy czasie gry, a z takim składem i taką grą Hiszpanów mogą nawet wygrać. W ostatnim meczu o punkty Francja wygrała z Hiszpanią 3:1, a ogólnie na 10 ostatnich meczy pomiędzy tymi druzynami Hiszpania wygrała 4 razy, tylko wszystkiet e mecze był towarzyskie, a w meczach o punkty był raz remis i 5 razy wygrywali Francuzi co o czymś świadczy. Casillas pewnie nie zagra znowu takiego świetnego meczu i myśle że dziś Hiszpania nie wygra, a jak znowu wyjdzie ten słaby Torres na murawe to już w ogóle...

⛔100
 
maverick46 17

maverick46

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie:Euro 2012 Hiszpania-Francja
Typ: remis do przerwy
Kurs:2,1
Bukmacher:Expekt
Analiza:
W dzisiejszym meczu przewiduję małą ilość bramek ,typuje remis do przerwy.Ani Francuzi ani Hiszpanie nie rzucą się do hurra ataków będą bronić przede wszystkim tyłów.Francuzi po porażce ze Szwedami powinni jeszcze bardziej zagęścić obronę wiadomo jak Hiszpanie grają.to powinno odbić się na ilości bramek.
typuję remis do przerwy

⛔100
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Eastbourne
Mecz: Andy Roddick(USA)-Andreas Seppi(ITA)
Data: 23.06.2012 15:00
Typ: A. Seppi (-1.5 Sets)
Kurs: 2.97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Kibice i fani Roda wreszcie mieli swoje dni chwały. Ale dzis podejrzewam nie beda mieli za wesołych min po spotkaniu finałowym z Andreasem. Owszem Rod wreszcie odpalił i zaszedł od nie pamiętnych czasów nawet do spotkania finałowego turnieju, ale to będzie wszystko i nie triumfuje w dzisiejszym spotkaniu w moim odczuciu. W pierwszej rundzie bez kłopotów ze swoim rodakiem z tego powodu, że Sam skreczował i nie dokończył nawet seta 5-2. Podobny przebieg spotkania miał miejsce w ostatnim spotkaniu półfinałowym z Darcisem 6-3 3-1. Następni przeciwnicy którzy nie sprostali Rodowi byli Chardy 6-2 7-6(6), Fognini 6-3 3-6 7-5. I dzisiaj przyjdzie sie zmierzyć z najgroźniejszym przeciwnikiem ze wszystkich dotychczasowych spotkań Roda w Eastbourne z Andreasem Seppim. Włoch obronca tytułu sprzed roku, bez większych problemów eliminował rywali za burtę turniejową. Berloka,Kolbe ktory skreczował w drugim secie, jak i w ostatnim spotkaniu Harrisona. Andreas gra bardzo dobrze od kilku ostatnich startów turniejowych. Gdzie za przykład można podać występ na ostatnim Rolandzie, gdzie sam Djokovic potrzebował pięciu setów do odniesienia zwyciestwa 4-6 6-7(5) 6-3 7-5 6-3 spotkania nie miałem przyjemności ogladac, ale z tego co słyszałem Andreas grał swój najlepszy tenis i dzielnie walczył przeciwko renomowanemu rywalowi. A miało to miejsce przecież nie tak dawno i forma na pewno nie wyparowała. Wracając do dzisiejszego spotkania jest lekkim faworytem, nie sadze zeby dzis nie sprostał rywalowi i nie zgarnął triumfu drugi raz rzędu.

⛔100
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -CHINY: Super Liga
Spotkanie: Hangzhou Greentown - Changchun Yatai
Typ: Over 3
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj na tapecie mecz z z Chińskiej republiki ludowej pomiędzy Hangzhou Greentown zajmującym 8 pozycję w tabeli a Changchun Yatai 5 pozycja tabeli moim faworytem tego spotkania jest Changchun Yatai ale staram się nie stawiać czystych typów 1 x 2 temu decyduję się na Over 3 a przekonuje mnie do tego :

Changchun Yatai pozyskało nowego zawodnika z CFR Cluj za 1 000 000 € zawodnikiem tym jest Weldon który strzelił 5 bramek w 11 spotkaniach jakie rozegrał .
Changchun Yatai również zajmuje pierwsze miejsce w tabeli wśród drużyn grających na wyjazdach

średnia z goli poprzednich spotkań to 3

typy dodatkowe

Changchun Yatai Over 1,5
Dw 1:2 2:2


✅210
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Roddick - Seppi
Typ: Over 23.5 Games
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dziś wybieram finał panów na trawię.. gdyż nie mogę stwierdzić na jednego faworyta, ponieważ obaj panowie na wyspach prezentują się bardzo godnie. Co powiem więcej, nie spodziewałem się że Roddick, w końcu przełamię swoją passę przegranych meczy. Oczywiście zaskoczenie jest.. bo należy im się w końcu jakieś pozytywne wzloty w tenisa, bo przecież nie może ciągle przegrywać.. Zatem Włoch, zaimponował mi w Paryżu, gdzie potrafił ugrać dwa sety, najlepszemu tenisiście na świecie.. Seppi, gra bardzo spokojny tennis, potrafi zaskoczyć.. nie widać po nim żadnej złości.. ale za to jego rywal, potrafi w ciągu swojego podania zapodać aż 4 asy.. co miało to miejsce również z Włochem.. na trawce.. bo to zawodnicy na równym poziomie, oboje posiadają wielki talent..
Nie podaję konkretnego typu kto wygra, ale myślę że na gemy można spokojnie stawiać.. Przewiduję mecz trzy setowy.. kto wygra - zobaczymy !

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna,Nacional B, Argentyna
Spotkanie: Guillermo Brown - Quilmes
Typ: 2
Kurs: 1,556
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W 2 lidze argentyńskiej ostatnia kolejka sezonu zasadniczego. Gospodarze będą grać playoffy o uratowanie ligi, a goście są na 3 pozycji w tabeli z 69 pkt. Wyżej są ekipy, które mają po 70 pkt. Tak więc Quilmes na pewno będzie grał w playoffach o awans, a jeśli któryś z zespołów z pozycji nr 1 albo 2 się potknie to Quilmes awansuje bezpośrednio. Do tego potrzeba wygranej w dzisiejszym spotkaniu. Goście w tej chwili prezentują najlepszą formę, ostatnie 7 gier to 5 wygranych i 2 remisy. Ponadto trener gospodarzy zagra rezerwami. Dzisiaj nie są przewidziani do gry:pereyra (gk 36/0), Stang(df 23/0), Caamano(df 30/1), Zanni(mf 29/5 best player), Aciar(mf 25/0), Tevez(att 26/7), Gimenez(att 35/7) i top scorer Klusener(att 24/10). W pierwszym meczu było 6:0 dla Quilmes. Według mnie wszystkie atuty w tym spotkaniu mają goście.

✅55,6
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Francja powyżej 1,5 goli w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Według bukmacherów to Hiszpania jest wyraźnym faworytem tego meczu, ja jednak widzę argumenty na to, że Francja może sprawić niespodziankę. Hiszpania nie gra już tak mocno jak na poprzednim Euro czy na ostatnim mundialu. Hiszpanie męczyli się z Włochami remisując 1:1, a mogli stracić więcej niż jednego gola, bo Włosi okazji mieli sporo. Meczu z Irlandią nie biorę pod uwagę, bo to najsłabsza ekipa tych mistrzostw. Z Chorwacją wygrali strzelając gola pod koniec meczu, ale to było dla nich trudne spotkanie. Francja już od jakiegoś czasu prezentuje się bardzo dobrze, a te mistrzostwa to potwierdzają. Dobrze zagrali z Anglią i choć zremisowali, to tak naprawdę zasługiwali na zwycięstwo w tym meczu. Z Ukrainą to była totalna dominacja Francuzów i mogli wygrać znacznie wyżej niż 2:0. Ze Szwecją im nie wyszło, ale to i tak nie zmienia mojej oceny, że Francja ma duże szanse na dobry wynik, a kurs 5,00 na strzelenie przez nich co najmniej dwóch goli kusi.

⛔100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Witam. Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się trzeci ćwierć-finał. W meczu tym zmierzą się jedni z dwóch głównych pretendentów ( obok Niemców ) do zdobycia złota - Hiszpanie oraz drużyna która nigdy, pod czas, czy to Mistrzostw Świata czy Europy nie została pokonana przez właśnie Hiszpanów a mianowicie Francja. Dlaczego w tym meczu zagram na trój-kolorowych ? Jest kilka argumentów które do tego mnie przekonują. Po pierwsze jest to atrakcyjny kurs ~ 5.00 to chyba przesada. To jest turniej i niespodzianek nie brakuje. Wiadomo że nie tylko w turniejach, ale również w ligach (piłkarskich) niespodzianki są wpisane w życie sportowe. Drugi argument, przemawiający za Francją to trójka z przodu : Ribery - Benzema - Nasri. Może i obronę Hiszpanie, personalnie mają lepszą ale na pewno nie Atak. Torres vs Benzema ... to w tej dwójce akurat zdecydowanie lepszy jest napastnik Realu, na którego, nie ukrywam, liczę dziś. W grupie Hiszpania zdobyła 7 punktów. Wygrana z Irlandią oraz Chorwacją. Remis z Włochami. Francja trochę gorzej, ale myślę że ostatni mecz przegrany ze Szwedami, był spowodowany rozlóźnieniem, mających już pewny awans Francuzów. Inne dwa mecze to remis po lepszej grze z Anglią oraz wygrana z gospodarzem a mianowicie Ukrainą. Zapraszam na spotkanie które rozpocznie się już za kilka godzin - bo o 20:45. Transmisje z meczu będziemy mogli zobaczyć ( jak każdy inny mecz ) w TV polskiej. Na koniec dodam, że nie wiem jakim interesem jest brać po 1.70 Hiszpanów...

⛔100
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dyscyplina : PIŁka nożna - Euro 2012
Spotkanie : Hiszpania Francja
Typ : Alvaro Arbeloa otrzyma kartke w regulaminowym czasie gry ? - tak
Kurs - 3.75
Bukmacher - Expekt
Analiza :

Witam.Kurs znacznie moim zdaniem zawyzony przez bukmacherow na to zdarzenie.Pilkarz Realu nie jest jakims wybitnym obronca
i czesto po prostu musi sfaulowac przeciwnika aby zapobiec jego udanej akcji.Wiadomo ze to Hiszpanie beda prowadzic gre chyba ze czyms zaskoczy
nas trener Francuzow - Blanc.Mozliwe ze &quot;Trojkolorowi&quot; jak Real Madryt bedzie w spotkaniu z Barcelona wysoko nacierac na Hiszpanie aby
uniemozliwic rozegrania pilki.Po stronie Arbeloi bedzie najprawdopodobniej gral Ribery , ktory jest bardzo szybkim zawodnikiem i da sie we znaki.
Kartka jest bardzo prawdopodobna , kurs jest genialny i warty zagrania.Doprawdy zdziwie sie jak Arbeloa nie otrzyma kartki jednakze futbol bywa nieprzywidywalny i wszystkiego mozna sie spodziewac.
Pozdrawiam i zycze powodzenia.

⛔100
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Dyscyplina: Sporty Walki-UFC
Spotkanie: Wanderlei Silva (34-11-1) vs. Rich Franklin (28-6)
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Dzisiaj do walki w walce wieczoru stanie dwóch znakomitych zawodników, którzy jednak szczyt kariery mają dawno za sobą (Silva 36, Franklin 38 lat). Według faworytów, faworytem jest Franklin, 3 lata temu wygrał walkę z Silvą, teraz pora na rewanż. Od tamtej pory obaj nie zachwycają, porażki przeplatają wygranymi. Starcie w Brazylii miało być bitwą Silva-Belfort, jednak ten drugi niedawno złamał rękę, więc w zastępstwie wrzucono tutaj Franklina, który od ponad 1.5 roku nie miał żadnej walki. Głównym argumentem jest fakt iż walka ma miejsce w Brazylii. Wiem, brzmi to zabawnie jako argument, ale w MMA ma to spore znaczenie, tym bardziej iż Silva należy do grona najbardziej lubianych. Z pewnością publiczność będzie żywiołowo go dopingować, dodając mu skrzydeł w walce. Nie zdziwię się nawet jeśli Silva powie po tej walce że to koniec, chociaż byłaby to z pewnością mega sensacja. Ostatnie tygodnie brał udział w programie The Ultimate Fighter, gdzie był trenerem jednej z drużyn, miał okazje potrenować, sam twierdzi że mimo swojego wieku nauczył się wiele nowego w ostatnim czasie. Walcząc w swoim kraju, pierwszy raz od 12 lat nie odpuści, tym bardziej że wygrana otworzy mu drzwi do udziału w kolejnej edycji Brazylijskiego TUF, porażka sprawi że nie będzie już tam trenerem. Reasumując, czyste statystyki przemawiają za Franklinem, ale to Wanderlei Silva wzniesie dzisiaj ręce w geście wygranej.
PS. Polecam wam dzisiejszą galę, ma miejsce w Brazylii, więc wiele tamtejszych talentów dostanie szanse pokazania się światu, kursy są w praktyce strzelana ze statystyk, które w sportach walki często kłamią, z moich wyliczeń na dzisiaj kumulując kursy tylko kilku (bodajże 6) walk kurs ogólny wynosił ponad 200 pln ;D

⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Hiszpania : Francja
Typ - Karny w meczu ? Tak
Kurs - 3.50
Buk - Bet365
Analiza :

Dzisiaj drugi ćwierćfinał Euro pomiędzy Hiszpanią a Francją i powiem że trudno tu przewidzieć jak to może się zakończyć bowiem nie ma jakiegoś zdecydowanego faworyta tak jak np. było w wczorajszym spotkaniu Niemiec z Grekami . Według buków no może i nie tylko trochę więcej szans awansu do półfinału daje się drużynie Vicente del Bosque jednak jak dotąd Hiszpanie podobali się kibicom zaledwie raz - w drugim meczu turnieju przeciwko Irlandii (4:0) a pozostałych dwóch spotkaniach przyjęto ich grę ze sporym rozczarowaniem.Mój typ na dziś to jest taki że zobaczymy w meczu przynajmniej 1 rzut karny . Dlaczego ? otoż widzę tu dwa powody - pierwszy to F. Ribery jaki z niego udawacz przekonaliśmy się nie tak dawno bo w finale LM kiedy to w dogrywce został sfaulowany w polu karnym ( bo tak właśnie chciał ) a udawał choćby mu urwało noga , gdy już widział że dopiął swego po chwili śmiał się jak gł............. , jak to się skończyło wszyscy wiemy ( sprawiedliwość jeszcze nie umarła ) . Drugi powód mojego typu to Włoski sędzia Nicola Rizzoli który lubi wskazywać na 11 metr np. w meczu na szczycie ligi Włoskiej pomiędzy Interem z Milanem podyktował 3 karne . Dlatego mając po jednej stronie Riberyego a z drugiej Rizzoli trudno nie myśleć inaczej , jak będzie przekonamy się za niedługo !

✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom