>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.05.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Typy Dnia - 23.05.2013 (czwartek)
Tutaj podajemy typy
na czwartek- 23 Maja

Typy podajemy według wzoru:
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:


Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Monaco - Kamke
Typ : Monaco -4,5 gema
Kurs : 2,12
Bukmacher : Unibet
Analiza :

W meczu Monaco - Kamke w mojej opinii nie będzie żadnej niespodzianki.
Argentyńczyk czuje się na cegle jak ryba w wodzie. Niemiec potrafi grać długie wymiany i jest to na pewno jego atut, szybkość, dynamika i tak dalej. Natomiast w jutrzejszym meczu nie będzie to dawało tylu punktów, ponieważ Monaco to specjalista od takiej formy gry. Nie widzę elementów tenisowego rzemiosła w których Kamke mógłby zyskać przewagę. Monaco gra kilka ładnych lat dłużej w tenisa, jest doświadczonym zawodnikiem i przed French Open na pewno będzie chciał złapać formę i wejść w rytm meczowy. Jeśli wygra turniej, przesunie się o dwa oczka w górę rankingu. Dzisiaj z turnieju odpadł Tipsarevic, czyli potencjalny rywal półfinałowy, a także Kohlschreiber z który mógłby mierzyć się w finale. Przy tak korzystnym zestawieniu warto trochę powalczyć o cenne punkty.
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna; T-mobile ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Korona Kielce
Typ: Piast Gliwice
Kurs: 1.83
Bukmacher: bwin
Analiza:Piast w chwili obecnej zajmuje trzecie miejsce premiujące do udziału w pucharach. Mają zaledwie punkt przewagi nad czwartym Śląskiem, więc bądź co bądź muszą wygrać, jeżeli chcą zagrać w kwalifikacjach ligi europejskiej. Bilans spotkań u siebie 5-4-4
Korona obecnie ma 34 punkty i zajmuje 8 miejsce w tabeli. Bilans spotkań wyjazdowych u Kielczan jest tragiczny, żadnej wygranej, 4 remisy, 9 porażek. Dodatkowo nie zagra kontuzjowany Korzym, który jest ważną postacią tego zespołu.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Roland Garros
Spotkanie: Vasek Pospisil- Dusan Lojda
Typ: Pospisil
Kurs: 1,7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziwią mnie tak wysokie kursy oferowane na Kanadyjczyka, czeskiego pochodzenia. Patrząc przez pryzmat wczorajszych meczy, typ nie wydaje się być oczywistym value. Jednak to Pospisil jest młodszy i bardziej perspektywiczny. Po za tym jest wyżej w rankingu i to o 150 miejsc. Ranking nie gra ale świadczy o poziomie zawodników. Chociaż to Lojda czuje się lepiej na clayu nie wróżę mu jutro zwycięstwa, ponieważ to człowiek który gra raczej w Challengerach a i tam często obija się o pierwszą rundę.
Patrząc na wczorajsze mecze, tak naprawdę niewiele można wywnioskować. Kanadyjczyk grał z amatorem z Francji. Niski procent trafień z pierwszego podania dobrze o nim nie świadczy ale jeśli trafiał to już raczej zdobywał punkt. W sumie tak samo Lojda, tylko naturalizowany Kanadyjczyk dysponuje lepszym drugim podaniem i tutaj upatruję szansy w jutrzejszym spotkaniu.

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Korona Kielce
Typ: Poniżej 2,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Bardzo dużo zostało napisane już o tym spotkaniu w dziale Ekstraklasy więc nie będę się zbytnio rozpisywał. Postanowiłem ugryźć to spotkanie trochę z innej strony niż wytypowanie zwycięzcy. A mianowicie w ostatniej kolejce naszej rodzimej ligi mieliśmy festiwal strzelecki bramek w większości spotkań a więc czas najwyższy wrócić do codzienności a wraz z tym na stały, niski poziom i małą ilość bramek.
Druga sprawa to ta, że wiadomą jest iż Piast walczy o europejskie puchary a co za tym idzie potrzebują w tym spotkaniu zwycięstwa. Dlatego myślę, że od początku do końca na własnym obiekcie grać będą twardo w obronie i narzucą własne warunki gry a co za tym idzie uda im się wyjść na zero z tyłu. Korona na wyjazdach gra fatalnie więc nie jest to rzeczą nie do zrobienia. Do tego brak (o czym wszyscy dobrze wiemy) najlepszego strzelca Korzyma.
Jeśli chodzi zaś o formę gospodarzy to idą oni ostatnio jak burza odnosząc 3 zwycięstwa z rzędu a wcześniej notując remisy z Legią czy na wyjeździe z Widzewem. Myślę, że nie nastrzelają w tym meczu jednak za dużo bramek bo Korona będzie zmotywowana aby wreszcie zagrać coś na wyjeździe i nie stracić po kilka bramek jak to ostatnimi czasy często bywa. Typuję 1:0 lub 2:0. Dodam, że w ostatnim meczu pomiędzy drużynami rozegranym w Gliwicach padł wynik 1:0 dla gospodarzy czyli jak widzimy underowo. Powodzenia !
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Miami Heat - Indiana Pacers
Typ: Roy Hibbert over 9.5 zbiórki
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Data (i godz): 23.05.2013 godz. 2:30
Analiza:

Bardzo fajny bet można złapać w Etoto, 9 zbiórek na Hibberta po 2.1? Biore bez zastanowienia! Przykladowe bet365 proponuje over 9.5 po 1.71. Na ostatnich 5 spotkań Roy tylko raz nie przekroczył tej linii. W meczu przeciwko Miami, myśle że Roy ma naprawde spore szanse pokryć tą linie. Miami w grze pod koszem nie prezentuje sie za dobrze, może penetracje i lay-up&#39;y mają na dobrym poziomie, to jeśli chodzi o mid range na pewno będą sporo pudłować, skuteczność Dwayna to 45%, głownie to jakies rzuty po przechwytach lub dunki, w rzutach z normalnych pozycji często się myli. Jeśli chodzi o zbiórki ofensywne to uważam że Indiana będzie w tym fragmecie prezentowała się lepiej, Bosh nie poradzi sobie z Hibbertem i Westem, LeBron coś tam zbiera ale nie wiem czy to wystarczy. Typ na zbiórki Indiany over 38.5 też prezentuje sie ciekawie lub pojedynek zbiorkowy miedzy Jamesem(+1) a Royem.
⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice- Korona Kielce
Typ: X/1
Kurs: 5.0
Buk: Unibet
Nietypowo, bo w czwartek zaczyna się 28 kolejka naszej Ekstraklasy. W Gliwicach zobaczymy pojedynek Piasta z Koroną Kielce. Jak wszyscy wiemy beniaminek walczy o europejskie puchary. Na dzień dzisiejszy zajmuje 3 miejsce. W ostatniej kolejce zespół z Gliwic pokonał Podbeskidzie 2-1. Korona zaś u siebie rozbiła Jagiellonię aż 5-0. Minimalnym faworytem tego spotkania wydaję się być Piast Gliwice, który będzie chciał wygrać z osłabioną Koroną. Zespól z Kielc zagra bez Korzyma, który w ostatnim spotkaniu złamał nogę. Potencjał piłkarski jest po stronie Piasta, ten zespół jest objawieniem tego sezonu. Grają bardzo ofensywną pilkę, mają zgrany kolektyw, a taki Podgórski jak na naszą ligę robi różnicę. Tak jak na wstępie napisałem faworytem spotkania jest Piast Gliwice, ale to nie będzie łatwe spotkanie dla beniaminka. Wybrałem typ X/1 ponieważ uważam, że rozmontowywanie defensywy Korony będzie wymagało czasu. Wiadomo jak Korona gra w pierwszej fazie meczu. Jest bardzo agresywna, gra pressingiem na całej przestrzeni boiska, nie zostawia dużo wolnej przestrzeni. Pewnie wraz z upływem czasu i utraty sił przez zawodników z Kielc zawodnicy z Gliwic przejmą incjatywę i w końcu coś strzelą. Reasumując.....faworytem meczu napewno jest Piast Gliwice, ale pamiętajmy,że gra z Koroną, która do frajerów nie należy. Myślę,że to będzie zacięte spotkanie, w którym bramki zobaczymy dopiero po przerwie. Typ X/1 po kursie 5.0 za parę złotych.... dla mnie ok.
⛔ 100
 
M 3

medek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga rumuńska
Spotkanie: Fc Brasov-Gloria Bistrit
Typ: (handicap -1) 1
Kurs: 1,9
Bukmacher: STS
Analiza:

Rewelacja rundy wiosennej zmierzy się z najgorszą drużyną ligi rumuńskiej. Widać , że piłkarzom Fc Brasov jeszcze się &quot;chce&quot; - choć wynik tego meczu już niczego nie zmieni w układzie tabeli . Fc Brasov wygrało w ostatnim spotkaniu z wiceliderem tabeli po golu w doliczonym czasie gry (3-2) , zaś Gloria praktycznie/matematycznie już spadła (choć są głosy , że nie jest to ostatecznie przesądzone). Reasumując to , że Gloria straciła w ostatnich 6 spotkaniach na wyjeździe 16 bramek (strzelajac 3) , zaś Fc Brasov gra ostatnie spotkanie w domu i jest dosyc bramkostrzelne to licze na miły wynik dla oka w granicach 3-0 .
⛔ 100

nieregulaminowy bukmacher
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Nicea 14:00 23.05
Querrey - Roger Vasselin
typ: 0-2
3,50
Williamhill
Analiza
Dzis druga runda turnieju w Nicei, a w niej reprezentant gospodarzy Roger Vasselin spotka sie z Amerykaninem Samem Querreyem. O dziwo to Amerykanin jest faworytem tego spotkania, przynajmniej wedlug bukmacherow. Ten fakt mocno mnie zadziwil, bowiem Querrey fatalnie czuje sie na ziemi. Co z tego ze w pierwszej rundzie pokonal Stkahovskyego? Coz z tego ze jest wyzej w rankingu ATP od swojej dzisiejszego rywala? Francuz dobrze czuje sie na ziemi, tak jak pisalem juz w dniu wczorajszym osiagnal kilka niezlych wynikow na ziemi juz w tym roku. W pierwszej rundzie ogral Litwina, Berankisa. Francuz gra przed wlasna publicznoscia, wiec na pewno rowniez motywacji nie powinno mu zabraknac. A wiec podsumujmy, motywacja, umiejetnosci na clayu, aktualna forma to wszystko jest po stronie Rogera Vasselina, a wiec swoj typ kieruje ku niemu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Strasburg
Spotkanie: Eugenie Bouchard – Anna Tatishvili
Typ: Eugenie Bouchard 2-0
Kurs: 2.10
Bukmacher: betclic

Mam wrażenie jakby kursy na ten mecz oparte były tylko na rankingu i nie uwzględniały aktualnej formy. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Bouchard i dość wysoki kurs poczytuję jako bonus, bo spodziewałem się sporo niższych. Ja rozumiem, że Tatishvili notuje właśnie coś na miarę małego odrodzenia po serii 8 porażek z rzędu (często w żenujących rozmiarach), ale też trzeba wiedzieć dzięki komu ta seria dobiegła końca. Gruzinka mianowicie pokonała w Strasburgu po ciężkich trzysetówkach takie aktualne tuzy WTA jak Garcia i Niculescu, która w ostatnich tygodniach jest cieniem samej siebie i potrafi przegrać z każdym. Nie deprecjonuję bynajmniej tych zwycięstw, bo każde wygrana zwłaszcza po ciężkim boju buduje morale, co jest połową sukcesu. Ale drugą połową jest aktualna forma, umiejętności i regularność w ich egzekwowaniu, a te atuty moim zdaniem stoją po stronie młodej Kanadyjki. Wprawdzie w dwóch wygranych meczach rywalki nie stawiły jej wielkiego oporu, ale też Bouchard umiała to wykorzystać i zamknąć mecz w szybkich dwóch setach. Tutaj nie spodziewam się łatwej przeprawy, ale ślicznotka z Quebecu prezentuje się wystarczająco solidnie, żeby zameldować się półfinale i dobrze nastroić się przed French Open. Potencjał drzemie w niej spory, co pokazała w ubiegłym roku wygrywając juniorski Wimbledon zarówno w singlu jak i deblu. Eugenie to jedna z tych tenisistek, na które warto zwrócić uwagę nie tylko z racji nieprzeciętnej urody.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Kumkhum L. v Zahlavova S.
2.00 Bet365
Po raz drugi w tym turnieju Luksika nie jest uważana za faworytkę a ja sądzę inaczej. Dla mnie Tajka to dobra zawodniczka z dużymi perspektywami na późniejsze sezony. Zahlavova dobre lata ma za sobą, teraz tylko chcę dorobić się dobrej sportowej emerytury. W tym sezonie gra praktycznie tylko w ITF-ach. Próbowała swoich sił w Katowicach i Stuttgardzie jednak szybko życie zweryfikowało jej plany. Na początku sezonu dobre wyniki na kortach twardych, wygranie ITF-u w Grenoble, ćwierćfinał w Bath i finał w Croissy-Beaubourg. O Kumkhum pisałem wczoraj, nie ma sensu się powtarzać. Widać po wczorajszym meczu, że ten clay nie jest taki straszny dla Tajki. Nie dała szans wczoraj swojej rywalce. Dziś myślę, że będzie podobnie. Zahlavova to zawodniczka, która już powoli upada. Nie widzę jej wygranej w tym starciu. Wszystko jednak zweryfikuje kort, polecam!
⛔ 100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. ATP Dusserdolf.
Spotkanie. Pella G - Troicki V.
Typ. Pella G wygra.
Kurs. 2.61
Bukmacher. PinnacleSports
Pelle oglądałem dzisiaj z Tipsareviczem i nie było to spotkanie w których Janko chciał oddać łatwo swe gemy. Pierwszy set to była walka o każdy punkt. Z tym, że lepiej czuł się w tym spotkaniu Pella, który po prostu umiał podążać za szybką piłką na szybkiej cegle także nie ma się czym tutaj sugerować, że cegła i jest wolno. Od kwalifikacji radzi sobie dość dobrze, więc widać że nawierzchnia mu pasuje.
Troicki w spotkaniu z Russelem miał kontuzję uda i pomimo jak wspomniałem wyżej jest to cegła, która nie obciąża specjalnie ciała/organizmu tak jest bardzo szybko i piłka ma dobry kozioł, więc prędzej czy później musi kontuzja/zmęczenie wyjść na wierzch. W kursie jest value. Ja je pobieram, a jak dziś się nie uda to zrobi to najpóźniej Gael w finale.
✅ 161
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 846,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Szwecja Allsvenskan
Spotkanie - Atvidabergs : Mjallby
Typ - Mjallby
Kurs - 3.75
Buk - Betsson
Analiza :
Goście piłkarze Mjallby w tym sezonie jak na dziś prezentują się całkiem dobrze i zajmują 3 miejsce w tabeli , w ostatnim swoim występie u siebie przeciwko Malmo FF pokazali że w tym sezonie potrafią grać i to z najlepszymi i dużo nie brakowało aby pokonali rywala który poprzedni sezon zakończył na 3 miejscu ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2 ale Malmo FF dwa razy musieli w tym meczu gonić wynik a bramkę na 2:2 zdobyli w 84 min . W meczach wyjazdowych Mjallby ma bilans 2-0-2 i bramki 6:5 w/g mnie jest ok. , ogólnie po 9 kolejkach ich bilans to 5-1-3 w bramkach 18:12 i tu daję + za bramki zdobyte bo trochę już nastrzelali tych goli co jest drugim wynikiem jak do tej pory w lidze . Gospodarze na miejscu 9 jak dotąd w 9 meczach rozegranych więcej porażek niż wygranych popatrzmy na ich bilans 3-2-4 i bramki 10:9 w/g mnie nic nadzwyczajnego , na swoim terenie bilans 2-0-2 w bramkach 8:6 , pokazę jeszcze ich H2H i tak ogólnie 19 spotkań i 4-6-9 w bramkach 18:30 na korzyść Mjallby natomiast na Atvidabergs 4-3-3 i 11:8 co pokazuje że goście mogą pokusić się o 3 pkt i na to liczę . Pozdrawiam !
__________________
⛔ 100
 
Z 10

zielony84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice- Korona Kielce
Typ: over 2.5
kurs:1.95
Buk: bet at home
Moim zdaniem padnie dziś kilka bramek. Korona co prawda bez Korzyma ale ma kto strzelać. Golański jest w dobrej formie, ma mnóstwo asyst.Korona jest bardzo groźna przy stałych fragmentach gry z czego strzelają większość bramek. Utrzymanie już mają to będą grać na luzie i kto wie czy dziś nieprzerwią tej złej passy bez zwycięstwa na wyjeździe. Natomiast Piast jest rewelacją tej części sezonu i walczy o puchary więc jakieś ciśnienie dziś będzie mieć. Na pewno będzie Piast walczył o 3 punkty. Moim zdaniem będzie ciekawy otwarty mecz.
⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP - SINGIEL: Roland Garros (Francja) - Kwalifikacje, ziemna
Spotkanie :Teixeira M. (Fra) - Cipolla F. (Ita)
Typ : 1
Kurs : 2,25
Bukmacher : Bet 365
Analiza :
Na dziś przygotowałem spotkanie Kwalifikacyjne na Roland Garros. Zdecydowałem się postawić na Francuza. Myślę że ma dziś szansę sprawić niespodziankę.
Gra we własnym kraju to może być również dodatkowy atut. Obaj zawodnicy do tej pory nie błyszczeli formą. Francuz w tym roku na nawierzchni ziemnej rozegrał
8 spotkań z których wygrał 3. Nie jest to porywający wynik. Jednak Włoch również nie ma się czym pokazać. W tym roku rozegrał 14 spotkań z których 5 wygrał. Więc szału w zwycięstwach nie ma. Jednak trzymam się swojego typu czyli Francuza. Na pewno zagra na 100% ponieważ gra aby zagrać później w czołowym turnieju więc mało kto ma taką szansę. Do tej pory na swojej drodze pokonał w kwalifikacjach Gueza który też jest z Francji. Natomiast Cipolla wygrał z Gineprim. Moim zdaniem Cipolla jest ogólnie bez formy. Pokazują to ostatnie pojedynki. Ten zawodnik często gra na korcie ziemnym a jego wyniki mówią wiele do życzenia. Francuz jest młody i na pewno nie zmarnuje dzisiejszej szansy. Na co dzień nie gra na korcie w Paryżu ,ale gra we własnym kraju więc szanse na zwycięstwo są duże.
✅ 125
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Strasburg
Spotkanie: L. Hradecka – J. Larsson
Typ: DW 2-1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Czeszka Lucie Hradecka to tenisistka, która już kilka dobrych lat gra w tenisa na dość wysokim poziomie, obecnie 112 w rankingu WTA
(najwyżej była na 41 miejscu). Na uwagę zasługuje fakt, iż lepiej czuje się na kortach ziemnych. Przypomnę, że w 2011 r. wygrała finał RG w Paryżu, co prawda w grze deblowej, ale nie umniejsza to tezie, że mączka jej służy. Według bukmacherów jest faworytką tego spotkania, lecz uważam, że Szwedka może jej urwać seta. Zawodniczki preferują podobny styl gry, silne w wymianach, większość zagrań to uderzenia kątowe, podobne warynki fizyczne, obie praworęczne. Johanna Larsson, aktualnie 65 w rankingu, może dzisiaj Czeszce przeciwstawić zdecydowany opór, raczej mało przełamań. Nigdy przeciwko sobie nie grały i tu też widzę szansę na 3 sety.

Obie zmotywowane przed wielkim szlemem w Paryżu, w 2009 roku Hradecka była już w finale obecnego turnieju. Moim zdaniem wynik tego meczu to 2:1, ze wskazaniem na reprezentantkę Czech. Dla bardziej asekuracyjnych może 3 sety ;).
⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, RUMUNIA: Liga I
Spotkanie : FC Brasov - G. Bistrita
Typ : Over 2.5
Kurs : 1.75
Bukmacher : Betsafe
Analiza:
Do końca sezonu zostało jeszcze dwie kolejki.Brasov zajmuje 7 miejsce z 48 punktami bilans bramek 46:46 u siebie 26:15.Forma na ostatnie pięć spotkań trzy wygrane,jeden remis,jedna porazka.Wygrana z Pandurii 3-2,remis z CFR Cluj 0-0,przegrana z Petrolul 6-4,wygrana z Rapid Bucharest 2-0,wygrana z CSMS Iasi 2-1.Bilans bramek na ostatnie pięć spotkań wynosi 11:9.W lidze już o nic nie grają jedynie mogą awansować o jedno,dwa miejsca.
G. Bistrita zajmuje 18 miejsce w tabeli z 18 punktami bilans bramek 19:62 na wyjezdzie 9:40.Forma na ostatnie pięć spotkań jeden remis,cztery przegrane.Remis z CSS Turnu Severin 0-0,przegrana z V. Constanta 2-0,przegrana z Steaua Bucharest 1-0,przegrana z Din. Bucharest 2-1,przegrana z Pandurii 4-0.Bilans bramek na ostatnie pięć spotkań wynosi 1:9.W lidze już na 100 % spadną o nic nie grają.
Moim zdaniem dziś padnie over 2.5 w tym meczu co prawda brasov jest w znakomitej formie a goście dziś przyjadą po kolejną porażkę w tym sezonie.A kurs na ten over 2.5 jest zbyt wysoki.
✅ 75
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej, NHL (Playoffs) , 4:30
Spotkanie : Los Angeles Kings - San Jose Sharks
Typ: 1 KZ
Kurs : 1.65
Bukmacher : Bwin
To spotkanie zwróciło dzisiaj moją uwagę. Po pierwsze gospodarze mają ten mecz u siebie, gdzie wiadomo kibice i atut własnego lodowiska, powinny pomóc w osiągnięciu sukcesu. Po drugie gospodarze są drużyną która zdobyła najwięcej punktów grając u siebie. Po trzecie 2 pierwsze mecze z ekipą z San Jose grali u siebie i je wygrali. W kolejnych dwóch na wyjeździe kończyło się po 2:1, co napewno troche rozdrażni dzisiejszych gospodarzy, bo napewno czuli jak blisko byli ogrania przeciwnika na jego własnej tafli.
⛔ 100
zła data, kiepska analiza
 
W 7

wawel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP, Nicea, ćwierćfinał
Spotkanie: Andujar - Simon
Typ: Simon
kurs: 2,55
bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o 18 kibice we Francji będą mogli obejrzeć świetne spotkanie. Ich zawodnik, zajmujący obecnie 17 miejsce w rankingu spotka się ze specjalistą od gry na kortach ziemnych, 53 aktualnie w rankingu Hiszpanem Andujarem. Simon w tym sezonie startował czterokrotnie na Clayu, w Monte Carlo odpadł w pierwszej rundzie z Hiszpanem Bautistą, w Madrycie i w Rzymie odpadał w trzecich rundach, odpowiednio z Murrayem i Federerem, w Bukarewszcie w półfinale z Rosolem. Andujar z kolei o wiele więcej grał na Clayu. W lutym brał udział w czterech turniejach w Ameryce Południowej, następnie w Europie, odpadał w drugiej rundzie w Monte Carlo i w Barcelonie, odpowiednio z Pairem i Kohlschreiberem, ale w Madrycie odpadł dopiero w półfinale z Nadalem. Andujar nie jest faworytem tego meczu, jednak ja stawiam na małą niespodziankę i moim zdaniem Andujar wygra ten mecz
⛔ 100
 
K 0

karol1921

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie : Piast Gliwice- Korona Kielce
Typ : over 2,5
Kurs : 2,15
Bukmacher : Betclic
Analiza :
Według mnie typowy over,oba zespoły w ostatnich meczach tracą jak i strzelają bramki myślę ze brak Korzyma nie zaniży tego pułapu i będzie to mecz z festiwalem bramkowym. Kolejnym argumentem jest Piast który aby zagrać w LE musi zwyciężyć czemu nic nie tracący zespół korony nie pozwoli łatwo.
kiepska analiza, typ powtórzony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom