>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 23.04.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Champions League ⚽
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Real -1,5
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
To już dzisiaj, starcie które spokojnie mogłoby być rozegrane w finale, dwa giganty europejskiego futbolu staną naprzeciw sobie na Santiago Bernabeu. Skoro celem Realu Madryt w tym sezonie jest Decima, Królewscy muszą wygrywać z najlepszymi, a już szczególnie u siebie. Wydaje mi się że jeśli przejdą Bayern to niezależnie od tego z kim spotkaliby się w finale wygraliby go. Zawodnicy Ancelottiego na pewno mają tą świadomość i dzisiaj zrobią wszystko aby zapewnić sobie zaliczkę przed rewanżem. Sporo się mówi że Bayern to nowa Barcelona, aczkolwiek do mnie to nie przemawia. Wcale nie sądzę aby Bayern Guardioli był lepszy od Bayernu Heycknessa. Guardiola na siłę stara się forsować tiki take, jednak moim zdaniem dzisiaj może nadejść jej wielki upadek. W Barcelonie każdy piłkarz był przystosowany do tego systemu od dziecka i to się sprawdzało, w Bayernie natomiast może się to sprawdzać w meczach ze słabszymi rywalami ale w meczach z tymi silniejszymi były już problemy. Mówię silniejszymi, ale czy Manchester United albo Arsenal można teraz nazwać silnym ? A nawet z tymi drużynami Bayern miał spore problemy i moim zdaniem sporo szczęścia. Z Arsenalem jak wiemy nietrafiony nonszalancki karny Ozila, potem czerwona dla Szczęsnego i to tak naprawdę ułożyło mecz, tak samo United miało szansę aby awansować. Awans Bayernu po raz kolejny do finału byłby ewenementem, to byłby już trzeci raz z rzędu, coś niesamowitego we współczesnym futbolu. I właśnie ten fakt utwierdza mnie w przekonaniu że to nie może się udać, nie bez powodu żaden zespół nie wygrał tego trofeum dwa razy pod rząd. Dzisiaj nadszedł czas aby los oddał Realowi Madryt to, co zabrał mu w dwóch poprzednich półfinałach. Mówi się o Guardioli jako o geniuszu taktycznym jednak moim zdaniem człowiek ten jest po prostu dobrym trenerem i nic więcej. Dobrym trenerem z ogromnym fartem, trafił na cud generacji w Barcelonie, na okres gdy ci zawodnicy byli w pełni swojej formy, a potem gdy sprawy zaczęły się obracać odszedł. Do Bayernu też trafił dostając w pełni ukształtowaną drużynę w pełni formy i wydaje mi się że niepotrzebnie wprowadzał tiki takę, bo Bayernowi według mnie to nie służy. Nie można też wychwalać Pepa, a zapominać o Ancelottim, który też zna smak sukcesu w Champions League, również jest to świetny taktyk. Co do składów, wiem że niepotwierdzony jest występ Ronaldo i Bale&#39;a jednak moim zdaniem jest to tylko zasłona dymna, obaj wypoczywali i na pewno będą gotowi na dzisiejsze spotkanie, a powrót Portugalczyka podniesie morale całego zespołu. Ancelotti powiedział na konferencji że na pewno zagra Coentrao, także o defensywę jestem spokojny - nie będzie autostrady do bramki Ikera tak jak wtedy gdy gra Marcelo. Dla Bayernu nie jest dobrze że zdobyli tak szybko mistrzostwo. Na pewno było długie świętowanie i poskutkowało to rozluźnieniem szyków, ciężko teraz będzie znowu przestawić się na właściwe tory. Zawodnicy Bayernu a zwłaszcza zarząd są bardzo buńczuczni w swoich wypowiedziach, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że tego meczu nie wygrają. Bayern będzie dzisiaj grał podaniami i utrzymywał się przy piłce a to jest idealne dla Realu Madryt. Za Ancelottiego zespół Realu zwiększył swoje posiadanie i umiejętności rozegrania ataku pozycyjnego. Na początku pobytu Włocha w Madrycie wyglądało to kiepsko lecz później ? Real rozbija tak zwanych ogórków po 4-0 zamiast męczyć się z nimi tak jak za Mourinho. A jak sprawa ma się z silniejszymi zespołami ? Proszę spojrzeć na ostatni mecz z Barceloną. Jak padły obie bramki ? No własnie ! Po kontrach, Real Madryt nie zatracił umiejętności szybkiego skontrowania rywala, a teraz ma do tego idealnych zawodników. Szybcy jak wiatr Ronaldo, Bale i Di Maria, oraz Modric, Isco i Alonso, którzy swoimi genialnymi podaniami potrafią napędzać te kontry. Real jest lepszym zespołem niż ten który mierzył się z Bayernem dwa lata temu, a Bayern ? Wydaje mi się że niekoniecznie. Typuje dzisiaj zwycięstwo gospodarzy 2-0 lub 3-1.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: :baseball: MLB
Godzina: 18:10
Spotkanie: Atlanta Braves- Miami Marlins
Typ: Atlanta -1,5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Miotacze » Harang A. [ATL] (3-1), Eovaldi N. [MIA] (1-1)
A dzisiaj sobie uderzę w mecz Atlanty i wydaje mi się to dość rozsądny typ na dzisiaj. Póki co 2 mecze między tymi drużynami zakończone wynikami:
23.04.14 MLB Atlanta Braves Miami Marlins 0 : 1
22.04.14 MLB Atlanta Braves Miami Marlins 4 : 2
Patrząc na te wyniki aż prosi się o to by postawić tutaj under zwłaszcza że:
Atlanta u siebie zdobywa ~4,3 run/mecz
Miami na wyjeździe tylko ~2,6 run/mecz
Ale dzisiaj wole postawić tutaj zwycięstwo gospodarzy. Dlaczego?
No a dlatego że Miami to najgorsza drużyna w lidze pod względem meczy wyjazdowych, i nawet dzisiejszy mecz w nocy nie zmienia tego że na wyjazdach są słabi. Wygrali tylko dlatego, że no kiedyś wygrać musieli a że Fernandez w tym sezonie gra dość dobrze to poradził sobie wczoraj z Atlantą gdzie pitcherem był Wood.
Co do dzisiejszego miotacza gospodarzy:
..........R H
Harang 6 12 (W)
Harang 10 11 (W)
Harang 0 8 (L)
Harang 1 3 (W)
Drużyna z Harangiem średnio zdobywa ~ 4,25 run/mecz ~8,5 wybic/mecz
Doświadczenie miotacza gospodarzy o wiele większe niż gości. Uważam że Atlanta nie popuści dzisiaj i nie da sobie odebrać zwycięstwa po raz drugi przez najsłabszą wyjazdową drużynę w lidze.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Bucharest
Godzina:
13:30
Spotkanie:
Hanescu V. - Simon G.
Typ:
Hanescu V.
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Po takim kursie warto wejść w ten typ. Gilles Simon w tym sezonie gra jak każdy widzi czyli bardzo słabo. W Monte-Carlo odpadł już w 1 rundzie z Gabashvilim, w Casablance pomimo, że grał w kwalifikacjach również pożegnał się z turniejem w pierwszej rundzie z Delbonisem. Mastersy w USA czyli mam tu na myśli Miami i Indian Wells to dwie szybkie porażki.
Hanescu w tym sezonie parę razy mnie już miło zaskoczył. Do tego warto dodać, że gra u siebie, miał już przetarcie w pierwszym meczu gdzie wygrał bardzo pewnie z Izraelczykiem Dudim Selą. Rok temu zanotował bilans na nawierzchni ziemnej 14:9. To on powinien być w tym meczu faworytem.
⛔100
 
M 10

markur1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina:
17:00
Spotkanie: Chojniczanka - Flota
Typ: 1
Kurs: 2,46
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: W jednym z dzisiejszych spotkań w ramach rozgrywek o mistrzostwo I ligi spotkają się zespoły Choojniczanki Chojnice z Flotą Świnoujście. Obie drużyny zajmują miejsca tuż nad strefą spadkową. Flota ma w dorobku trzydzieści punktów z kolei Chojniczanka o jeden punkt mniej. Zawodnicy z Chojnic ostatnio lepiej prezentują się w meczach wyjazdowych w których to potrafili pokonać Wisłę Płock czy też Stomil Olsztyn. U siebie jakoś im to nie wychodzi. Nie potrafią wygrać przed własną publicznością od 28 września ubiegłego roku. Dziś mogą to pasmo przerwać gdyż moim zdaniem Flota jest w ich zasięgu.
✅146
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2014
Godzina: 20:00
Spotkanie: Mark Davis - Dominic Dale
Typ: Under 1,5 centuries ( setek) w meczu
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obaj zawodnicy nigdy nie byli i raczej nie będą zawodnikami,którzy potrafią wbijać wysokie brejki jeden po drugim. Ich kariery zawodowe trwają już bardzo długo. W tym okresie Davis wbił 160 setek,a Dale 150. W tym sezonie także bez rewelacji. Davis swojego ostatniego brejka 100+ wbił podczas PTC w Gdyni na początku lutego. Od tego czasu się zaciął i nie jest w stanie wysoko punktować co od razu przekłada się na kilka porażek.
W całym sezonie 16 setek. Z kolei Dale ledwo 10 podejść 100+,a ostatni taki wynik miał miejsce w połowie lutego podczas kwalifikacji do China Open.
Nie spodziewam się w tym spotkaniu płynnej gry. Frejmy będą szarpane i wygrywane w kilka podejściach do stołu. Wygrywające brejki 70pkt może się pojawią,ale też ich raczej zbyt wielu nie będzie. Jedna setka jak ktoś dostanie łatwy układ do zrobienia,ale o dwie to już będzie bardzo trudno.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Słowenia Prva Liga
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Olimpija Ljubljana - FC Koper
Typ:
FC Koper
Kurs: 1.83
➤ stawka 10/10 !!!
Bukmacher:
Bet365

Analiza:

Czekałem na te informacje cały wczorajszy dzień i wreszcie oficjalnie jest wszystko jasne !
W lidze słoweńskiej jest dzisiejszego dnia spotkanie o godzinie 17:30 pomiędzy drużyną
gospodarzy Olimpija Ljubljana, a drużyną przyjezdnych jaką jest Koper.
Dlaczego ten mecz jest tak istotny dla mnie ? Mianowicie podaje źródło :
http://www.nkolimpija.si/novica/items/zdesetkani-nad-koper
Drużyna gospodarzy do tego spotkania bez 11 zawodników ! W poprzednim meczu pomocnik
K. Bajrič 9/0 otrzymał czerwoną kartkę i jest zawieszony, w tym samym spotkaniu swoją
kolejną do kolekcji żółtą kartkę otrzymał napastnik D. Djermanovič 13/2 i również na to
spotkanie jest zawieszony. Teraz będzie najlepsze bo kontuzjowanymi są trzeci bramkarz
A. Ivačič 0/0, pomocnik A. Mlinar 16/1, napastnik M. Zalaznik 2/0, pomocnik N. Omladič 22/8,
napastnik R. Baskera 6/0, pomocnik E. Đurkovič 7/1, napastnik A. Rodić 5/1, oraz napastnik
A. Šporar 17/5. Obrońca A. Zarifovič 16/1 jest pod znakiem zapytania. Dla odważnych i
bardziej pazernych większej wygranej to polecam handicap -1 dla gości, ale kurs na czystą
wygraną jest rewelacyjny.
Koper jest drugą najlepiej grającą drużyną na wyjeździe w swojej lidzie i są obecnie vice
liderem, gdzie ich ostatnie 3 spotkania ligowe zakończyły się kompletem 9 punktów !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Jaro FF-Lahti FC
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam
Dziś o godzinie 17.30 zmierzą się drużynyJaro FF z Lahti FC.
Na dzień dzisiejszy Jaro FF jest po trzech meczach w których zdobyło 4 braki oraz 4 straciło. Goście są po dwóch meczach z podobnym bilansem, 4 gole zdobyte i 2 stracone. Oba zespoły grały przeciwko sobie ostatni raz 27 września ubiegłego roku, padł wtedy wynik 2-5 dla lathi. Nieco wcześniej bo 13 lipca wygrało Jaro 7-1 !. Nie śledzę finlandzkiej ligi i w tym wypadku opieram się na statystykach jednak myślę że 3 bramki powinny spokojnie paść w dzisiejszym spotkaniu. Kurs jak na over 2,5 bardzo ładny.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów 2013/2014
Spotkanie: Real Madryt – Bayern Monachium
Typ: 1 + BTS

Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Data i godzina: 23.04.14 20:45
Stawka: 4/10

Dziś o godz. 20:45 zostanie rozegrany pierwszy mecz półfinałowy LM pomiędzy Realem Madryt a Bayernem Monachium. Real to Zdobywca Pucharu Króla i ekipa zajmująca trzecie miejsce w Primiera Division. Bayern wywalczył już Mistrzostwo Niemiec oraz zakwalifikował się do finału krajowego Pucharu.

Wszystko zostało powiedziane o tym klasyku, media huczą o tym spotkaniu od czasu kiedy Luis Figo złączył na losowaniu obie ekipy w meczu półfinałowym. Dwie wielkie marki stoczą bój w „przedwczesnym finale” o awans do decydującej potyczki o tytuł w Lizbonie .

Bayern przegrał dwa mecze w Bundeslidze – z Augsburgiem oraz Borussią. W sobotę rozegrał mecz „na przełamanie” z ostatnim Eintrachtem Brunszwik. Mimo osłabień Mistrz Niemiec pokonał beniaminka 2:0. W tym spotkaniu Guardiola przede wszystkim sprawdzał zachowanie swojej drużyny w defensywie – najważniejszym scenariuszem na spotkanie ligowe była gra „na zero z tyłu”. Wyjazdowe zwycięstwo 2:0 z znacznie osłabionym składem można traktować jako pełne spełnienie oczekiwań managera FCB.

Real przez cały tydzień nie grał, ostatni mecz to pojedynek z Barceloną w Pucharze Króla. Fakt, iż przez 6 dni piłkarze Ancelottiego odpoczywali może wpłynąć pozytywnie na grę Królewskich, grających ogromną ilość spotkań w sezonie.

Real przegrał u siebie tylko z Barceloną oraz Atletico, pozostałe 14 spotkań ligowych na Santiago Bernabeu wygrał. W Lidze Mistrzów wygrał 5 spotkań w fazie grupowej i 3 w fazie pucharowej, zremisował z Juventusem w Turynie oraz przegrał z Borussią w Dortmundzie.

Bayern w lidze rozegrał 16 spotkań wyjazdowych: 13 z nich wygrał, dwa razy zremisował oraz raz przegrał w Augsburgu. W Lidze Mistrzów wygrał 5 spotkań w fazie grupowej i 2 w fazie pucharowej, zremisował u siebie z Arsenalem, zremisował na Old Trafford z MU oraz przegrał u siebie z Manchesterem City 2:3 wygrywając 2:0.

Na murawie dziś nie zobaczymy na pewno Khediry (pomocnik, 11/1), Albeloi (obrońca, 16/0) oraz Jese (napastnik, 18/5) w Realu oraz Alcantary (pomocnik, 16/2), Contento (obrońca, 9/0), Shaquri’ego (pomocnik, 17/6), Starka (bramkarz, 2/0), Badstubera (obrońca, 0/0) oraz Van Buytena (obrońca, 11/1) w Bayernie.

Różne spekulacje krążą wokół występów Bale’a, Ronaldo, Alaby, Javiego Martineza i Thomasa Mullera, jednak sądzę że informacje o ich nieobecności są tylko elementem „wojny psychologicznej” między obiema ekipami.

Real musi wygrać to spotkanie by z odpowiednią zaliczką jechać do Monachium. W Bawarii Królewskich czekać będzie piekło, a jeśli bramkowo zremisują lub przegrają mecz misja awansu do finału może okazać się niewykonalna. Obstawianie rezultatu meczu tak klasowych drużyn na takim poziomie gier to loteria, ja po zobaczeniu gry Realu w ostatnich potyczkach w tym w Pucharze Króla stawiam na ich zwycięstwo.
⛔100
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - MS 2014
Godzina:
15:30
Spotkanie: Neil Robertson v Robbie Williams
Typ: Wynik po 1. czterech frame&#39;ach: Neil Robertson 4-0
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Byly mistrz Swiata i aktualny numer 1 rankingu zmierzy sie z absolutnym debiutantem w tak wielkiej imprezie.
Australijczyk juz jakis czaz temu pobil rekord ilosci wbitych setek w sezonie, brakuje mu jeszcze kilku aby osiagnac magiczne 100 setek w jednym sezonie, moze tu uczynic nawet w tym jednym meczu, jezeli sie postara.
&quot;Thunder from Down Under&quot; ma rowniez 9 zwyciestw w turniejach rankingowych i 342 setki wbite ogolem.
Jak ma sie sprawa z Anglikiem? Pomimo 27 lat dopiero zaczyna kariere jako zawodowiec, to jego drugi sezon. Wbitych 17 setek i polfinal srednio obsadzonego i dziwnego India Open 2013 (oraz latwa drabinka do polfinalu) nie napawaja optymizmem, jezeli chodzi o jego gre i wynik w dzisiejszym meczu. Robo powinien zdemolowac Swiezaka, 4:0 po poczatku meczu niewykluczone, a nawet bardzo prawdopobne. Gram dzisiaj cos takiego, bo handicapy na tych MS poki co nie wchodza, strasznie nierowno graja zawodnicy.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Liga Mistrzów /
Godz. 20:45
Spotkanie - Real M : Bayern M
Typ - żółta kartka / Dante /
Kurs - 4.25
Bukmacher - Betsson
Analiza :
Niewątpliwie mecz nr. 1 jeżeli chodzi o dzisiejszy dzień , sporo na ten temat zostało już napisane dlatego ja tak trochę pójdę w innym kierunku a mianowicie na kartki , na początku powiem że sędzią jest znany nam wszystkim Anglik pan Howard Webb , w tym sezonie sędziował jeżeli chodzi o LM 6 spotkań i pokazał 20 żółtych i 1 czerwoną kartkę i chyba to nie jest mało przeszło 3 żółtka na mecz a w ogólnej jego statystyce mamy 36 meczy i 160 żółtych i 6 czerwieni , teraz zaglądam do jego bilansu w/g tych klubów i tak mecze z udziałem Realu a było ich 6 pokazał 16 żółtych dla Realu a dla przeciwników Realu także 16 żółtek a teraz Bayern i 7 meczy 14 żółtych dla Bayernu a dla przeciwników oj tu się nazbierało 21 żółtych i 1 czerwona , teraz mecz pomiędzy nimi w ramach 1/2 finału LM na Bayernie 17 kwiecień 2012 oczywiście sędziował pan Howard i pokazał 9 żółtych kartoników 3 dla Bayernu a 6 dla Realu i rewanż na Santiago Bernabeu 7 kartoników żółtych 3 dla Realu i 4 Bayern tak więc widzimy że w te kartoniki jest dosyć obficie dlatego liczę że i dziś parę zobaczymy , ja liczę na kartkę dla Dante który już sporo tych kartoników uzbierał w tym sezonie bo 7 , raz już pauzował za żółte w tej edycji LM dlatego konto u niego wyczyszczone a dziś zapewne będzie miał sporo starć z przeciwnikiem a po kursie 4.25 myślę że warto spróbować bynajmniej ja spróbuję !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska I liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Termalica BB Nieciecza - GKS Tychy
Typ: 2
Kurs: 5.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, dziś 26 kolejka zaplecza Polskiej Ekstraklasy. Spotkanie broniącego się przed spadkiem GKS-u Tychy z grającą w środku tabeli Termalicą. Dzisiaj czwarty raz zagrają ze sobą te zespoły. Bilans jest korzystny dla „Słoników”. Dwa razy wygrywały, raz przegrywały. Wszystkie zwycięstwa odniosły jednak na wyjeździe.
W poprzednim sezonie “Słoniki” w Jaworznie pokonały GKS 3:0. W rundzie rewanżowej lepszym okazał się GKS. W Niecieczy pokonał Termalicę Bruk-Bet 3:1 i dzis liczę na powtórkę z tego meczu. Zespół prowadzony przez Jana Żurka potrzebuje punktów i dziś zagra w najsilniejszym składzie. Termalica Bruk-Bet wystąpi bez leczących kontuzję Vojtecha Horvatha i Mateusz Abramowicza. Poprzedni mecz piłkarze z Niecieczy polegli z bardzo słabą ekipą Stomila 2:0, co może być oznaką małego kryzysu co powinni wykorzystać Tyszanie, którzy w poprzedniej kolejce również ulegli Olimpii Grudziądz 0:1, lecz zespół z Grudziądza to inna półka niż Stomil Olsztyn. Liczę na wyrównany mecz ze wskazaniem na drużynę GKS-u która zagra z większą ambicją.
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Koszykówka Euroliga
mecz Macabi Tel Aviv - Armani Milano
TYP money line -Armani Milano
kurs 2.87
Bukmacher WilliamHill
Mecz ten analizowałem w ostatni poniedziałek i obstawiałem podobnie(ale się nie udało ) więc nie będe sie rozpisywał.Armanii Milano z nożem na gardle , dalej jestem zdania że są w stanie odrobić stratę meczu u siebie i wygrać z Macabi w Tel Avivie , choć napewno łatfo nie będzie ale ja zwiększe ciut poprzednią stawkę i znowu zaryzykuję.WilliamHill zaproponował naprawdę atrakcyjny kurs a czy się uda?zobaczymy powodzenia wszystkim.
Na agresywnym kuponie zagram też Armani Milano - 4,5 pc na ten handi wiilliamhill proponuje kurs 4.33
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Słowenia
23.04.2014 17:30
Olimpija Ljubljana - Koper
Typ: EH(1:0) 2
Kurs: 3.40
Bet365
Bardzo popularny typ dziś z ligi słoweńskiej, w lidze tej mamy dziesięć zespołów a w interesującym mnie spotkaniu zagrają tam zajmujący siódme miejsce zespół Olimpiji Ljubljana i wicelider Koper. Gospodarze mają ogromnego pecha do kontuzji, w tym meczu nie będzie mogło zagrać aż 11 zawodników z kadry pierwszego zespołu w tym tak ważni piłkarze ofensywni jak Omladic, Sporar czy Djermanovic. Są ostatnio w bardzo słabej formie, nie wygrywają spotkań, mają problem ze zdobywaniem bramek, ostatnie dwa mecze to porażki. Koper natomiast nie ma takich problemów kadrowych, a forma jest niezła, wygrali trzy spotkania z rzędu, nieźle spisują się na wyjazdach i wciąż liczą się w walce o mistrzostwo, oczywiście nie są faworytem, ale 5pkt straty oczywiście stawia sprawę tytułu otwartą, więc na pewno z mobilizacją problemu nie ma. Natomiast gospodarzom w tym sezonie już nic nie grozi, puchary dawno odjechały a nad spadkowym miejscem i play-offu mają wyraźną przewagę. Uwaga na kursy mocno skaczą, nawet o 0.15 w ciągu minuty ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20-45
Spotkanie: Real Madryt vs Bayern Monachium
Typ: Under 1,5 bramki
Kurs: 4,85
Buk: Betsson
Analiza:
Drugie półfinałowe starcie w Lidze Mistrzów. Z pewnością wielu z nas zastanawia się jakiego meczu możemy się dziś spodziewać. Czy któraś z drużyn się otworzy, zobaczymy. Drużyny są to grające niezwykle ofensywnie. Nie mamy zdecydowanego faworyta względem tego meczu. Więcej nieobecności szykuje się w zespole gości. Na pewno nie wystąpią Holger Badstuber, Xherdan Shaqiri i Thiago Alcantara, a pod znakiem zapytania stoi występ Javi Matineza, Holgera Badstubera, Thomasa Mullera i Davida Alaba. W ostatniej kolejce podopieczni Guardioli wygrali na wyjeździe 0-2 z Brunszwikiem. Bayern przeważał w ostatnim meczu, jednak bramki zostały strzelone pod koniec meczu. Ancelotti również ma spory ból głowy przed dzisiejszym meczem. Alvaro Arbeloa, Isco i Sami Khedira to zawodnicy, którzy dziś nie wystąpią. Niepewny jest występ Cristiano Ronaldo. W ostatniej kolejce Królewscy nie grali. Wcześniej w Pucharze Króla w meczu finałowym pokonali Barcelonę 2-1. Dziś spodziewam się również wyrównanego starcia, moim zdaniem max jedna bramka będzie-powodzenia
Przewidywane składy:
Real:
Casillas - Coentrao, Pepe, Ramos, Carvajal - Modrić, Alonso, Di Maria - Isco, Benzema, Bale
Bayern: Neuer - Alaba, Dante, Boateng, Rafinha - Lahm, Kroos, Robben, Gotze, Ribery - Mandzukić
✅385
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20-45
Spotkanie: Real Madryt vs Bayern Monachium
Typ: Bayern Monachium wygra po przejęciu prowadzenia
Kurs: @ 11.00
Buk: Bet365
Czytając dzisiejsze komentarze większość stawia na Real i własciwie sam im kibicuje ale ten typ w moim przekonaniu to jest value i warto spróbować za drobne. Ok real gra u siebie, Real jest mocny ale obrona realu jest dziurawa wystarczy chwila i jest 0:1 dla bayernu i w 50% zakład siedzi, Real ma kim straszyć więc myślę że się otworzą i za wszelką cenę będą chcieli to wygrać a wystarczy chwila i maszyna z Niemiec ukuje drugi raz. Moim skromnym zdaniem wynik może zakończyć się 1:2 dla Bayernu.
BTS jest w tym spotkaniu bardzo prawdodobny i liczę na otwartą i ofensywną grę obu zespołów niz pilkarskie szachy w stylu atletico i chelsea.
Przewidywane składy:
Real: Casillas - Coentrao, Pepe, Ramos, Carvajal - Modrić, Alonso, Di Maria - Isco, Benzema, Bale , są spore szanse że zobaczymy także Ronaldo
Bayern: Neuer - Alaba, Dante, Boateng, Rafinha - Lahm, Kroos, Robben, Gotze, Ribery - Mandzukić,
Powodzenia.
⛔100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Nozna Liga Mistrzów
Real Madryt - Bayern Monachium
Typ half time /ful time Bayern
kurs 5,5
bukmacher betfair
Ja dzisiaj sobie zaryzykuję i zagram sobie po kursie 5,4 wygraną Bayernu zarówno do przerwy jak i po końcowym gwizdku.Uważam że wygra dzisiaj drużyna,która pierwsza
strzeli bramkę.Ten mecz to trochę przedwczesny finał , obie ekipy świetne i nie przywiązywał bym wagi do ewentualnych absencji , gdyż zmiennicy w obu ekipach nie odbiegają jakością od podstawowych graczy.Widzę taki atut po stronie Bayernu że zagra pod mniejszą presją , to Real jest pod presją dobrego wyniku na własnym boisku ( (Bayernowi często wychodzi pierwszy mecz na boisku gosci , przypomnę tylko 2 do 0 z Arsenalem w Londynie , oczywiscie szczesliwe bo Arsenall nie wykorzystał karnego , również wysoko wygrali w Manchesterze pierwszy mecz z City, ) Ktoś powie że ostatnio Bayern lekko spóscił z tonu , ale niby dlaczego miałby nie spóścic zdobył mistrzostwo , trochę motywacja spadła a w przegranych meczach PEPE mógł trochę poeksperymentować i potraktował je ciut treningowo.Na ostatnie ważne mecze Bayern sie zmobilizował i grał swoje z pozytywnym skótkiem zarówno w puccharze niemiec jak i w lidze mistrzów.Dzisiaj można z całą pewnością powiedziec że to dla obu drużyn jak dodtychczas najważniejszy mecz w tym sezonie , ważniejszy dopiero może ewentualnie nadejsc po ewentualnym przejsciu do kolejnej rundy , więc mobilizacji obu ekipom nie zabraknie.Napewno mniejsza presja po stronie Bayernu , jesli strzelą pierwszą brakmę i to w pierwszej polowie to myslę że szansę na wejscie mojego typu dość duże.Real ostatnio w meczu z Barceloną miał dużo szczęśćia choć , Barcelona co tu dużo mówić przeważała i co z tego.Atutem Bayernu jest też trener który jak mało kto zna hiszpańską ligę i futbol , choć trener Realu jest włochem ( a piłka to taka gra w której wygrywają Niemcy o ile nie trafiają na Włochów bądz Argentynę:).Także nie polecam grać grubo raczej za drobne i do podbicia jakiś dubelów bądz trypli ale myślę ze spróbować warto.Jeżeli padnie szybko bramka dla Bayernu to gra będzie musiała się otworzyć , wtedy wariant że Bayern skontruje i podwyższy rezulatat też całkiem możliwy .Zdziwie się bardzo jesli Bayern wygra do zera , spodziewam sie rezulattu 1 : 2 , 1 : 3 ale jak mawiał Pan Kazimierz pilka jest okrągła a bramki są dwie a gra się tak jak przeciwnik pozwala , ostatnio Real Barcelonie nie pozwolił ale czy zdoła Bayernowi nie pozwolić?ja z przyjemnością obejrze:)
powodzonka wszystkim:)
⛔100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 18:30
Spotkanie: Toulouse - Lyon 1 połowa
Typ: x
Kurs: 2.20
Bukmacher: BET365
Analiza:
Pojedynek we francuskiej Ligue 1. Toulouse podejmuje na własnym terenie zespół Lyonu. gospodarz zajmuje 9 miejsce w tabeli ligowej z 44 pkt na koncie. Bilans spotkań to 11 zwycięstw, 11 remisów i 11 porażek. Goście plasują się na pozycji 5 z 54 pkt na koncie. Lyon do tej pory w rozgrywkach ligowych zwyciężał 15 razy, 9 razy remisował i 9 razy przegrywał. Oba zespoły wielokrotnie grały ze sobą i ostatni raz drużyna występująca w roli gości wygrała 15.11.2005 roku. Zazwyczaj starcia te wygrywał gospodarz. Toulouse u siebie zagrało dotychczas 16 spotkań i w 8 z nich remisowało do przerwy. Lyon na wyjazdach do przerwy remisował tylko 3 razy, natomiast przegrywał 8-mio krotnie. Lyon nie może pozwolić sobie na zbyt otwartą grę by nie narazić się na niebezpieczne kontry. Punkty są dla niego teraz niezwykle cenne by móc zagrać w europejskich pucharach a do końca sezonu 5 spotkań. Lyon ma 3 pkt straty do St. Etienne i 10 pkt straty do trzeciego Lille. Typuje wyrównany pojedynek do przerwy bez szaleńczych ataków i remis po pierwszych 45 minutach gry.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
F 0

filipoos

Użytkownik
Kings Lynn Stars - Wolverhampton Wolves (Anglia - Elite League, żużel, 20:30)
Typ: Tai Woffinden over 8 punktów
Kurs: 2.00
Stawka: 6/10
Bukmacher: BET365
Tajski to mistrz świata z poprzedniego sezonu, w Anglii reprezentuję drużynę Wilków z Wolverhampton. W tym sezonie jeździ w Anglii nierówno, ale zawsze na dobrym poziomie, zdobywał w meczach od początku sezonu kolejno 15 pkt, 8+1 pkt, 8+2 pkt, 6 pkt (w 4 startach), 8 punktów, daję to średnią równą 2pkt/na bieg.
W ostatnim meczu ligowym jechał reprezentując barwy Wrocławia w Toruniu, gdzie zdobył 7+2 pkt na bardzo trudnym terenie przeciwko drużynie aspirującej do wywalczenia mistrza kraju. Woiffinden widać, że szuka formy z zeszłego sezonu, i już jest blisko jej znalezienia.
W ostatnim tygodniu pracował wraz z mechanikami nad poprawą swoich silników, co widać przyniosło efekt w Toruniu, lecz nie do końca wiedział, jak jechać na tym torze, lecz mimo tego on jako jeden z niewielu nie musi sie wstydzić swojego występu na Moto Arenie
Dziś Wilków czeka trudny mecz, gwiazdami drużyny są Pawlicki i właśnie Woiffinden, i kto inny jak nie oni mają zdobywać punkty w tym meczu. Tajski dobrze się czuję na torze Kings Lynn Stars, a linia 8 punktów jest dla mnie zdecydowanie za niska, powinna być na poziomie 10 pkt
⛔100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie Real Madryt- Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 2,40
Buk: bet365

Analiza:
Przeglądając typy na forum trochę się zaskoczyłem że nikt nie typuje zwycięstwa Królewskich.
Bayern ma szanse jako pierwszy w historii zdobyć puchar LM drugi raz z rzędu. Jednak nie będzie to łatwe, brak Holger Badstuber, Xherdan Shaqiri i Thiago Alcantara jest już sporym osłabieniem a do końca nie wiadomo czy wystąpi Thomas Muller i David Alaba.
Real z pewnością będzie chciał się zrewanżować za ostatnią przegraną w półfinale LM w sezonie 2011/2012 w którym dopiero seria rzutów karnych przesądziła o awansie, dodam jeszcze że w obu spotkaniach wygrywali gospodarze 2:1 co świadczy o sile zespołów na własnym obiekcie.
W ubiegłym roku królewscy również odpadli w półfinale LM z innym zespołem niemieckim a mianowicie BVB co powinno być dodatkową motywacją.
Uważam że gospodarze dzisiaj zrobią wielki krok w strone upragnionego awansu do finału tych prestiżowych rozgrywek i wygrają dzisiejsze spotkanie a kurs na takie rozwiązanie bardzo dobry 2.40. Powtórka wyniku z ostatniej potyczki na Santiago Bernabeu jest bardzo możliwa 2:1 Real WIN.
✅140
 
A 7

artabazos

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godz. 20:45
Spotkanie - Real Madryt - Bayern Monachium
Typ - Rzuty rożne, powyżej 10
Kurs - 1,83
Bukmacher - Bet365
Analiza :
Pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy dwoma głównymi faworytami do ostatecznego triumfu w rozgrywkach. Zarówno Real jak i Bayern grają bardzo ofensywnie, posiadają świetnych zawodników w ofensywie oraz wspomagających ofensywę w pomocy. Ewentualne braki kadrowe mogą być stosunkowo łatwo zapełnione przez obu trenerów. Wysoka intensywność tego meczu jest niemal zapewniona - Real i Bayern strzelili najwięcej goli w swoich ligach, a także w LM nie szczędzą przeciwników. Obsesja Realu Madryt na punkcie Decimy zwiększona tym, że po raz ostatni Królewscy podnosili to trofeum aż 12 lat temu zderzy się z niewyobrażalną chęcią obrony tytułu przez Bawarczyków. Myślę, że ostatnie mecze obu ekip niewiele będą miały wspólnego z wieczornym spotkaniem, prestiż rozgrywek oraz ich obecna faza nie wymaga motywacji.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom