>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 23 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
E 19

erfelur

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- NBA Playoffs
Spotkanie: LA Clippers - Memphis Grizzlies
Typ: Handicap (0:5.5) 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Dzisiaj w nocy o godz. 4.30 zostanie rozegrane drugie już spotkanie play offs NBA pomiędzy zespołami LA Clippers a Memphis Grizzlies.
Zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest drużyna z Los Angeles, ja również upatruję w nich zwycięzców spotkania. W pierwszym meczu 21 kwietnia padł wynik 112-91 dla gospodarzy, czyli różnicą 21 pkt. Według mnie handicap 0:5,5 przy takim kursie jest godny polecenia. Gospodarze z pewnością będą chcieli za wszelką cenę wygrać drugie spotkanie i wykorzystać atut swojego parkietu. Pokazali niedawno, że są zdecydowanym faworytem do awansu do następnej rundy play-off.
Ekipa z wyjściową piątką- C. Butler, B. Griffin, D. Jordan , C. Billups, C. Paul i świetnymi rezerwowymi- J. Crawford oraz L. Odom z pewnością udowodnią,
że nie bez kozery zajęli tak wysokie miejsce w rundzie zasadniczej. Drużyna z Memphis opiera swoją grę przede wszystkim na świetnej defensywie, jednak jak ostatni mecz pokazał Clippersi są w stanie złamać ich obronę i zdobyć powyżej 110 pkt. LA Clippers dzisiejszy mecz muszą wygrać, a nie sądzę, aby do końca gwizdka toczyła się wyrównana walka punkt za punkt.
Sądzę, że wygrana gospodarzy różnicą 6 pkt. jest całkiem realna.
⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Barcelona
Typ: Bayern
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na jutro spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów w którym zespół Bayernu zmierzy się u siebie na Alianz Arena z ekipą Barcelony.Moim zdaniem faworytem są Bawarczycy , którzy po prostu wszystkich gniotą i to na wszystkich frontach .Zespół gospodarzy biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki w ostatnich 5 meczach strzelił aż 19 goli i stracił zaledwie 2 bramki.W ćwierćfinale ligi mistrzów moim zdaniem wylosował najcięższego rywala (Juve) , którego ograł bez problemów 4:0 w dwumeczu , a pamiętamy , że w pierwszym meczu u siebie mógł wygrać znacznie wyżej , także dosyć łatwa to była przeprawa dla drużyny z Monachium.Bayern mając już spokojnie mistrzowski tytuł skupia się tylko i wyłącznie na LM i ewentualnie po jutrzejszym meczu na Pucharze Niemiec gdzie zagra już w finale.Mimo tego , że tytuł Bundesligi już mają to ostatnio wygrali na wyjeździe z Hannoverem 6:1 , a wcześniej właśnie w Pucharze Niemiec ograli w takim samym stosunku Wolfsburg , naprawdę rewelacyjne wyniki mają Bawarczycy.Natomiast przeciwnikiem jest dziś Barcelona i wiadomo , że to o wiele silniejsza drużyna niż te pokroju Wolfsburg czy Hannover , lecz myślę , że Bayern , który gra u siebie i Bayern w takiej dyspozycji z takimi piłkarzami i ze świetną obroną powinien we wtorek wygrać.Barca ostatnio ledwo pokonała Levante u siebie , bo tylko 1:0 gdzie gol padł w 84 minucie , Barca grała bez Messiego , któremu dali odpocząć i zobaczymy jak Leo poradzi sobie jutro po takiej lekkiej przerwie z obrońcami typu Dante , Boateng. Według mnie Bayern ma ogromną przewagę jeśli chodzi o stałe fragmenty gry i gdy będą mieli rzuty rożne lub wolne (wrzutka) to naprawdę deffensywa Barcelony będzie na pewno miała kłopoty , bo minimum 3 graczy Bawarczyków ma po 190 wzrostu i świetnie grają głową.Typuje 1:0 dla Bayernu , lecz myślę , że może być więcej , ale zobaczymy.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Detroit - Phoenix
Typ: Phoenix
Kurs: 3.2
Bukmacher: bet365
Analiza:

Fajny kurs na Phoneix więc będę próbował tu coś ugrać. Phoneix jak dla mnie prezentuje się lepiej niż Detroit.
Detroit u siebie na ostatnie 5 meczy to cztery porażki. Bardzo słabo jeśli myślą o PO jeszcze.
Detroit Red Wings - San Jose 2-3D
Detroit Red Wings - St Louis 0-1
Detroit Red Wings - Colorado 3-2
Detroit Red Wings - Chicago 1-7
Detroit Red Wings - Minnesota 2-4
Phoneix wygląda dobrze tym bardziej, że wygrali po dogrywce z Chicago w swoim ostatnim meczu. Mimo minimalnych szans na PO widać, że walcza minusem ich było to że późno wzięli się za grę.
Phonix ostatnie 5 meczy na wyjazdach to dwie wygrane i trzy porażki.
Chicago -Phoenix Coyotes 2-3D
St Loius - Phoenix Coyotes 2-1P
Calgary-Phoenix Coyotes 3-2D
Edmonton-Phoenix Coyotes 1-3
Vancouver-Phoenix Coyotes 2-0
Porażki jak i wygrane były po dogrywkach, ale tacy przeciwnicy jak Chicago, St Loius, Calgary u siebie i Vancouver pokazują, że potrafią grać w hokeja z najlepszymi wiec myślę, że i dziś powalczą ze średniakami z Detroit.
⛔ 100
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets- Chicago Bulls
Typ: over 182
Kurs: 1,83
Bukmacher: Pinnacle

Drugie spotkanie PO rozgrywane w Nowym Jorku. Postanowiłem zagrać over w spotkaniu, over jak na warunki NBA niezbyt wysoki , patrząc na ekipy już , już może nie dziwić taka ilość pkt. W 1 spotkaniu 21 kwietnia mieliśmy wysoki wyniki 106-89 więc dzisiejszy over zostałby pokryty znacznie. Liczę ,że dzisiaj spotkanie będzie podobnie wyglądać, a około 90 pkt. na drużynę spokojnie padnie. Tym bardziej ,ze składy jak nigdy niemal optymalne. Patrząc na historie spotkania z tego sezonu , zawsze z sumowany wynik oscylował w okolicach właśnie tych 182, tylko w poprzednich spotkaniach trenerzy niemili wszystkich graczy do dyspozycji jak przed dzisiejszym meczem. Liczę na pokrycie tego handi i bardziej wyrównany mecz. 4/10

Tak na marginesie, jutro wtorek 23 kwietnia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna:AUSTRIA: Erste liga
Spotkanie: KSV 1919 - SV Horn
Typ:1 (Hp 0:2)
Kurs:5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Zaległe spotkanie, przesunięcie teminu spowadowane długą zimą. Gdyby ten mecz rozgrywany był w planowanym terminie sklaniałbym się nawet do remisu, ale obecnie to olbrzymia JEDYNKA.
Może zacznę od drużyny gości. To ekipa, która bardzo dobrze rozpoczęła sezon po przerwie zimowej. Wygrane mecze u siebie (bez straty gola) i remis na wyjeździe. Szczególne wrażenie robi wynik pierwszego spotkania w rundzie wiosennej, gdzie piłkarze SV Horn rozbili wicelidera tabeli, A. Lustenau, a mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla miejscowych. Gracze z Horn u siebie przegrywają bardzo rzadko, a jeżeli to z czołówką tabeli.
Mimo kilku kontuzji graczy przyjezdnych trener znalazł odpowiednich zmienników, dużo do gry wnosił bramkostrzelny Sandro Gotal. Ale to była romantyczna przeszłość, ostatnie występy drużyny gości to praktycznie pasmo porażek i fatalny poziom.
Jeśli spojrzymy na gospodarzy, to będzie łatwy mecz dla miejscowych. KSV teraz w kapitalnej formie, szczególnie w rundzie wiosennej bardzo solidni u siebie, prawie wszystkie mecze wygrane, zanotowali tylko jeden remis.
Uważam, że jeżeli piłkarze KSV 1919 zagrają na maksimum swoich umiejętności i biorąc pod uwagę obcy i trudny teren dla graczy Horn, to powinni ugrać łatwe 3 punkty.
Kursy spadają w dramatycznym tempie, ten Hp poleciał z 9,00. Wiele buków wycofuje to spotkanie z oferty... ;). Moim zdaniem, bardzo pewna jedynka. ⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów, 1/2 finału
Spotkanie: Bayern Monachium vs FC Barcelona
Typ: Leo Messi strzeli bramkę a jego drużyna wygra
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1/2 finału Ligi Mistrzów i hit hitów na Alianz Arena gdzie Bayern podejmuje Barcelonę.Faworytem całego dwumeczu jest Barca ale akurat w tym meczu jak faworyt uważany jest niemiecki zespół.Bawarczycy to w tym sezonie drużyna która pokazuje że należy do ścisłego topu europejskiego.W Bundeslidze zapewnili już sobie mistrzostwo dlatego mogą skupić się na LM.Barcelona również już ma praktycznie mistrzostwo w kieszeni więc obie drużyny mogą postawić wszystko na ten dwumecz.Najprawdopodobniejszym scenariuszem będzie atakowanie Bayernu który za wszelką cenę będzie chciał wygrać u siebie.Jak dla mnie jest to dobra sytuacja dla Barcelony która może jutro zagrać z kontry.Bayern mimo tak małej ilości straconych bramek nie ma jakiejś genialnej obrony i na pewno tacy zawodnicy jak Messi, Iniesta, Fabregas czy też Pedro potrafią rozmontować taką defensywę.Jutro spodziewam się kontr ze strony Katalończyków które niewykluczone że przyniosą im bramki.W ostatnim meczu Barcelony w LM z PSG dało się odczuć jak ważną postacią dla zespołu jest Leo Messi.Brak Argentyńczyka może i wystarczy na takie drużyny jak Levante ale na Bayern Messi jest koniecznie potrzebny i jak się okazuje Leo zagra w jutrzejszym starciu.W meczu z PSG do czasu kiedy Messi siedział na ławce Barcelona nie potrafiła przeprowadzić składnej akcji i ich szanse szybko spalały na panewce.Po wejściu na boisko Messiego cała sytuacja się zmieniła.Gra od razu przeniosła się pod bramkę Paryżan a w wyniku tego Barca strzeliła gola na 1-1 co dało jej awans.Wcześniej również Messi zapewnił swojej drużynie awans kiedy to po trudnym meczu na San Siro gdzie Barcelona przegrała 2-0 w meczu na Camp Nou Messi szybko zdobył 2 bramki czym przywrócił Barcelonę &quot;do życia&quot;.Kto jeśli nie on miałby jutro pokonać Manuela Neuera i zapewnić Barcelonie zwycięstwo.Ja liczę że Barcelona zagra z kontry i kilka razy skutecznie zaatakuje Bayern co spowoduje bramki ze strony szczególnie Messiego.Może i Barca nie jest faworytem ale ja w nich wierzę a liczę także że to Argentyńczyk zapewni im zwycięstwo dlatego po takim kursie chyba warto zaryzykować.Pozdrawiam i Polecam!!!
⛔ 100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Singapore » S-League 2013
Spotkanie: Geylang - Tanjong Pagar
Typ:under 3.5 FT
Kurs:1,50
Bukmacher: Sportingbet

Przed Nami mecz ligi Singapurskiej. Przeglądając spotkania na 23 kwietnia, to za wiele interesujących mnie meczy nie zauważyłem. Właściwie to chyba tylko ten jeden mecz (z wyjątkiem głównego spotkania dnia Bayern - Barca).
Dziesiąta drużyna ligi Singapurskiej podejmie na własnym boisku Tanjong Pagar - druga drużynę obecnego sezonu po dziewięciu kolejkach.
Analizując mecze pomiędzy tymi drużynami cofając się łącznie do 2011 roku zauważyłem że na 5 spotkań (bez różnicy na jakim boisku) 5 razy padał wynik under 2.5 czyli skutecznośc 100%
Oto wyniki:
Geylang Tanjong Pagar 0:0 2012
Tanjong Pagar Geylang 1:0 2012
Geylang Tanjong Pagar 2:0 2011
Tanjong Pagar Geylang 0:1 2011
Geylang Tanjong Pagar 2:0 2011
Poprzednie mecze między tymi drużynami to rok aż 2004 więc nie biorę do statystyk. Obecnie na under 2.5 jest kurs 2.35 który jest bardzo zadowalający, Ja osobiście pobiorę under 3.50
Ostatnio podawałem zbyt wiele ryzykownych typów o wysokim kursie, tak więc nie ma co ryzykować bo przecież w końcu może typ zawieść. Dlatego typ o kursie 1.50 jest dla mnie mniej ryzykowny ale i zadowalający.
Podsumowanie:
TYP: under 3.5 FT
KURS:1.50
SPORTINGBET
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Bayern - Barcelona
Typ : Barca wygra pierwszą połowę
Kurs : 3,80
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Bayern na własnym stadionie na pewno będzie miał przewagę, ale czy na tyle dużą żeby powstrzymać magię Barcelony? Myślę, że klub zza zachodniej granicy nie gra w piłkę na tyle dobrze, by pewnie ograć Katalończyków.
Widzę to tak, Barca ciśnie od samego początku, próbuje zdobyć gola jak najszybciej, bo każda bramka strzelona na wyjeździe jest na wagę złota. Jeśli w pierwszej połowie wyjdą na prowadzenie, potem będą starali się grać twardo w obronie, by w rewanżu na Camp Nou nie pozostawić żadnych złudzeń, jednocześnie grając na luzie z zaliczką goli bądź goli na wyjeździe.
Wraca Messi, ta przerwa na pewno dobrze mu zrobiła, nie dość, że wyleczył kontuzję, to trochę odpoczął, na nim na pewno będzie spoczywać ogromna odpowiedzialność i presja, ale kto sobie z tym lepiej poradzi jak nie najlepszy piłkarz świata?
Iniesta, Xavi, Sanczez i wielu innych to piłkarze najwyższej klasy.
Przewagę Bayernu widzę jedynie w bramce, to co robił i robi Neuer jest niesamowite, jeden z lepszych bramkarzy na globie.
Jeśli Barca powstrzyma Gomeza i Mandzukica, nie zostawi większego pola go gry Schweinsteigerowi, Robbenowi i Riberemu, powinna dać sobie radę w pozostałych elementach gry i wywieźć z Niemiec pełną pulę punktów.
Barcelona ma opanowaną do perfekcji grę na jeden kontakt, piłkarze Barcy posiadają szereg gestów, na które przeciwnik zwraca uwagę, a są stosowane tylko do zmylenia.
Z takim przygotowaniem taktycznym, Bayern nie będzie miał łatwego zadania, a Messi na pewno pokaże na co go stać.
⛔ 100
 
A 5

adw222

Użytkownik
Witam. Jest to moje pierwsze typowanie na stronie. Bukmacherką zajmuje się od około pięciu lat.
Dyscyplina: Piłka nożna, Walia PREMIER LEAGUE
Spotkanie: Bala Town-Aberystwyth g:20:30
Kurs: 1,55
Bukmacher: Toto-mix
Analiza:
Gospodarze jutrzejszego spotkania będę potrzebowali zwycięstwa ponieważ walczą w lidze o miejsce 2 a tracą tylko 4 punkty do Airbus.
Kolejnym atutem przemawiającym za Bala Town jest ich genialna passa 8 zwycięstw z rzędu!
nieregulaminowy bukmacher, kiepska analiza
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Brooklyn - Chicago Bulls
Typ: Deron Williams over 1 total steals / powyżej 1 przechwyt
Kurs: 1,72
Bukmacher: betsson
Analiza: Całkiem fajna linia, wystarczą tylko dwa przechwyty ale czy dla Derona to taka duża liczba? W poprzednim meczu miał trzy, u niego jest taki typowy miszmasz z tymi stealami. Dużo zależy od tego jak zagrają Bulls - w obronie liczę na poprawę i jak zwykle w skuteczności, bo ostatnim razem była ogromna klapa. Chicago znajduje się w coraz większych tarapatach, Deron nie ma na przeciwko siebie Rose&#39;a w formie, a Hinricha i Robinsona, któremu po prostu brakuje cm , żeby zatrzymać rozgrywającego Nets. Williams jest w dobrej formie i przy natłoku akcji, uważam że jest w stanie zanotować dwa przechwyty. Z tego co mi wiadomo przy jednym jest zwrot i związku z tym nie jest wcale tak źle. Lider Nets będzie aktywny w ofensywie i spędzi pewnie koło 35-40 minut na parkiecie dlatego też niewykluczone, że ponowi akcje z przechwytami z ostatniego pojedynku.
✅ 72
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Bukareszt, 12:30, 23.04
Lukas Rosol - G. Muller
typ: 2-0
2,2
WilliamHill
Analiza
Jutro kolejne spotkania pierwszej rundy turnieju ATP W Bukareszcie, w jednym z nim, Czech, Lukas Rosol spotka sie z Lukemburczykiem, G. Mullerem. Faworytem bukmacherow jest reprezentant naszych poludniowych sasiadow, mysle ze powinien on wygrac w sposob zdecydowany, a juz pisze dlaczego. Dla obu panow cegla nie nalezy do najbardziej ulubionych nawierzchni. Szczegolnie zle czuje sie tu jednak Muller. Unika ona jak ognia jakiejkolwiek gry na kortach ziemnych, gra tu tylko kiedy musi. W ogole od prawie miesiaca nie bral udzialu w zadnym turnieju, mogl wypasc z rytmu meczowego. Co wiecej nie gral w tym sezonie wcale na korcie ziemnym. W tym jednak aspekcie Czech mu dorownuje, Rosol rowniez nie ma na koncie zadnego spotkania na clayu. Jednak wystepuje on na tej nawierzchni czesciej i z o wiele wiekszym skutkiem. I tak na przyklad zaliczyl cwiercfinal w Kitzbuhel, polfinal w Bordeaux czy druga runde Rolland Garros, to wyniki z ubieglego sezonu. Nie sa one oczywiscie porywajace, ale przy dorobku Mullera robia wrazenie. Styl gry reprezentanta Luksemburgu wybitnie nie pasuje do gry na korcie ziemnym i wcale nie powinno nikogo dziwic, ze nie osiaga on tutaj jakichkolwiek wartych odnotowania rezultatow. Wszystko wiec wskazuje na pewne zwyciestwo Czecha w jutrzejszym spotkaniu.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 4

kloczeffsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Kapfenberg ₋ Horn - Austria 2
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Mało jest jutro ciekawych spotkań (poza LM), ale zdecydowałem się przyjrzeć spotkaniu w 2-giej lidze austriackiej. Pierwszym argumentem za postawieniem na Kopfenberg jest to że ostatnio wygrali z Hornem na ich boisku aż 3 do 0. A miało to miejsce 4dni temu. Dodatkowo patrząc na 7 ostatnich spotkań gospodarze mają bardzo dobrą passę: 6-1-0, zaś goście: 1-2-4. Myślę ze gospodarze będą chcieli się pokazać przed własną publicznością i możemy liczyć na gole. Gościom wyraźnie ostatnio nic nie idzie, od dwóch spotkań nie strzelili bramki a ich gra była po prostu słaba.
Dla większego kursu można pokusić się o hc 1.5 ????
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern- Barcelona
Typ: obie strzelą / TAK
Kurs :1.65
Bukmacher: Unibet.
Ponownie trzeba zapiąć pasy i delektować sie Ligą Mistrzów. Wieczorem na Alianz Arenie dojdzie do spotkania w półfinale tych rozgrywek pomiędzy Bayernem Monachium a FC Barceloną. Faworytem spotkania wydają się Bawarczycy...tylko jest jedno małe &quot;ale&quot; grają z Barceloną, której potencjał każdy zna. Na pewno Bayern u siebie jest piekielnie mocny, ich potencjał ofensywny jest niesamowity. W lidze gromią niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe. W Bundeslidze strzelili 89 bramek. To musi budzić szacunek. Tylko tak jak powiedziałem na wstępie jest małe &quot;ale&quot;..........czy to wszystko wystarczy na Messiego i spółkę. Ja niestety nie wiem i dlatego wybieram typ w mojej ocenie bezpieczniejszy tj BTS. Napewno w tym spoitkaniu Bayern będzie musiał zaatakować jeśli realnie myśli o awansie.Zapowiada się więc otwarte spotkanie, w którym jedna i jak i druga drużyna swoją szansę dostanie na strzelenie bramki, a że ma kto w tych drużynach trafiać to typ że obie strzelą wydaje się bardzo realny.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Barcelona
Typ: x2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bez jaj, pobieram typ z takim kursem aż miło. I wszystkim stawiającym w stronę Barcy radzę nawet jeszcze trochę poczekać bo z tego co obserwuje kursy na gości cały czas rosną i rosną. Jak dla mnie wg nie wiem czym to jest spowodowane. Może trochę tym, że niby Barcy bez obrony, no ok brakować będzie Mascherano i Puyola ale tak na dobrą sprawę trzeba załatać tylko jedną lukę - na środku. Czy będzie to Bartra? a może Abidal lub cofnięcie Busquetsa. Najprawdopodobniejsze jest wyjście młodzieniaszka ale ja wolałbym Abidala, który rozegrał świetne spotkanie z Levante. Doświadczenie w obronie będzie na pewno mile widziane, nie wiadomo tylko do końca jak z siłami. Załóżmy jednak, że w obronie wyjdzie Francuz lub Bartra więc na pomoc trzeba desygnować Busquetsa, Xaviego i Fabregasa po to tylko a, żeby z przodu mógł wyjść Iniesta. Do niego oczywiście Messi i (tutaj może wielu zaskoczę) Tello a nie żaden Alexis, Villa lub Pedro. Śmiem twierdzić, że właśnie taka wyjściowa jedenastka dawała by nam jutro nawet zwycięstwo. Ale zapewne to co napisałem a propo wyjściowej 11-tki nie pokryje się w 100% więc daje podpórkę. Tym, że Blaugrana grała słabo wyjazdy w LM nie ma się co przejmować, jutro ważny mecz i ciężki przeciwnik a na takie coś Barca zawsze się mobilizuję i przewrotnie gra świetne spotkania. W dodatku Bayern nie będzie się bronił, gdyż też będzie chciał prowadzić grę (określenie będzie chciał zapewne idealnie będzie obrazować jutrzejsze spotkanie bo nic więcej się nie spodziewam, nie wierzę, że Barca da się zdominować) a to otworzy wolne przestrzenie na boisku co sam Messi nie raz zapewne skrzętnie wykorzysta siejąc popłoch w szeregach Gwiazdy Południa. A wracając do absencji to wspomnieć trzeba, że Bawarczycy też mają je wg mnie dość poważne. Zabraknie mózgu drużyny Krossa, lepszego od Gomeza Mandzukicia i Badstubera (najmniejsza strata). Także zapowiada się świetne spotkanie i jestem święcie przekonany, że najlepsza obecnie drużyna świata wzniesie się na swój fenomenalny poziom i zwycięży jutro na Allianz Arena, a jak nie to na pewno tego spotkania nie przegra. Najlepsze rozgrywki świata wkroczyły w decydującą fazę i trzeba odpowiedni na tym etapie poziom zaprezentować (Andreas Iniesta obyś miał jutro dzień jakie już nie raz miewałeś--&gt;poziom high!). Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nozna LM
Bayern Munich - Barcelona
Typ = Czy M. Gomez strzeli bramke TAK
kurs 2,50 betsson
M. Gomez pilkarz ktory w swojej karierze w Europejskich pucharach na 39 spotkan strzelil 23 bramki . W swojej calej karierze na 366 meczy zdobyl 217bramek . Ostatnie mecze pokazuja ze pilkarz ten wraca do wysokiej formy strzeleckiej i w pelni moze zastapic Mandzukicza . W meczu z Wolfsburgiem pilkarz ten na strzelenie hart tricka potrzebowal 6 minut . W ostatnich 3 meczach strzelil 6 bramek , widac ze forma strzelecka rosnie . Szanse na złamanie tego zakladu oceniam na dosc duze .
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies
Typ: Los Angeles Clippers (ML)
Kurs: 1,417
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Los Angeles Clippers wyglądają bardzo mocno i kto wie czy nie jest to aktualnie druga siła zachodu zaraz za Oklahomą City Thunder. Clippers pod koniec sezonu zasadniczego złapali bardzo dobrą formę i wygrali siedem ostatnich spotkań w sezonie zasadniczym, z czego jedno było z Memphis i to na wyjeździe. W pierwszym meczu fazy playoff Clippers roznieśli rywali aż 112:91. Najciekawsze było jednak to, że zdominowali ich na tablicach, co jest ogromną sztuką, gdyż podkoszowi to przecież jest największy atut Memphis Grizzlies. Memphis to drużyna, która ma bardzo dobrą defensywę, niestety bardzo słabo wyglądają jeśli chodzi o ofensywę. Brakuje tej drużynie rzutów za 3 punkty, natomiast Clippers sypią trójki, że aż miło. Zawodnicy Los Angeles Clippers nie muszą się obawiać rzutów Grizzlies zza łuku i spokojnie mogą się skupić na uprzykrzaniu życia podkoszowym Grizzlies. Uważam, że więcej atutów jest po stronie Los Angeles Clippers i to oni są według mnie i bukmacherów wyraźnymi faworytami tego meczu.
✅ 41,7
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 891,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia Puchar Ligi
Spotkanie - Omiya Ardija : Shimizu S-Pulse
Typ - Shimizu S-Pulse powyżej 1.5 gola
Kurs - 3.50
Buk - Bet365
Analiza :
Na dzis pokuszę się na gole w spotkaniu o Puchar Ligi Japońskiej , w grupie A dojdzie do spotkania pomiędzy Omiya Ardija a Shimizu S-Pulse . Gospodarze po 4 kolejkach na miejscu 4 z dorobkiem 6 pkt natomiast goscie zamykają tą grupę są na ostatnim 7 miejscu z dorobkiem zaledwie 2 oczek , ja jednak liczę na gosci a konkretnie na przynajmniej 2 gole w ich wykonaniu , wiadomo że mecze pucharowe w porównaniu z meczami ligowymi to całkiem inna bajka jak w każdym kraju . W lidze Omiya Ardija po 7 kolejkach nie doznała jeszcze porażki i zajmuje wysokie 2 miejsce a za 3 dni zagra ważne spotkanie na wyjezdzie z Kashiwą i chyba więcej uwagi poswięcą ligowemu spotkaniu niż dzisiejszemu ( może nawet nie zagrają dzisiaj w podstawowym składzie oczywiscie to jest takie moje przypuszczenie ) porównując gospodarzy w meczach ligowych i pucharowych widać różnicę popatrzmy LIGA bilans 5-2-0 i 11:5 a Puchar 2-0-2 i 5:6 . Goscie natomiast w lidze także nie zachwycają bo są na miejscu 11 ich bilans ligowy to 2-3-2 i 6:13 natomiast w Pucharze po 3 kolejkach 0-2-1 i 2:6 ja jednak stawiałbym w dzisiejszym spotkaniu na nich . W poprzedniej edycji Pucharu Ligi Shimizu S-Pulse doszło do finału gdzie polegli po dogrywce z Kashimą Antlers a porównując w tym miejscu ligę i puchar to w poprzednim sezonie ligowym Shimizu S-Pulse zakończyło sezon na miejscu 9 , dlatego można sądzić że więcej uwgi poswięcili na mecze pucharowe , jeszcze dodam ich H2H : na 20 pojedynków bilans 4-7-9 bramki 19:29 dla Shimizu S-Pulse , obie drużyny spotkały się też w poprzedniej edycji Pucharu Ligi i górą było Shimizu S-Pulse wygrywając 3:1 a ogólnie w meczach Pucharu Ligi doszło między nimi do 3 spotkań i wyżej wymienione 3:1 ( na terenie Shimizu S-Pulse ) 3:0 także na terenie Shimizu S-Pulse i 2:1 własnie tutaj na Omiya Ardija i na cos podobnego liczę i dzis . Pozdrawiam !
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 9

brymki

Użytkownik
Spotkanie: Bayern - Barcelona
Typ: Messi powyżej 1.5
Kurs: 7.45
Bukmacher: Betsson
Witam.Na dzis próbuje kosmicznego typu.Nie stawiam 1x2, ale na strzelca przynajmniej dwóch bramek.Każdy wie jakim zawodnikiem jest Messi.Jego panowanie nad piłką oraz to co robi ze swoimi przeciwnikami jest niesamowite.Bije rekordy za rekordami, ostatnio kontuzja i mniej grał ale jak wchodził robił robotę.Dziś pewnie zagra od początku spotkania, bo bez Niego Barca bardzo dużo traci jeśli chodzi o aspekt ofensywny, na co nie może sobie pozwolić w dzisiejszym meczu.Messi już nie raz udowadniał, że strzelenie dwóch bramek w meczu nie stanowi dla niego jakiegoś problemu, ale robił to z drużynami dużo słabszymi od Bayernu, ale dlaczego akurat miałoby to się dziś nie udać? jest głodny gry, jeśli zagra od początku spotkania to typ prawdopodobny, mimo bardzo dobrej defensywy Bayernu Monachium.Kurs kusi do zagrania za jakieś drobne.Analiza krótka, ale cóż tu więcej można napisać ? chyba to, że ten mecz powinien odbyć się w finale, nie w półfinale...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Bucharest
Mecz: Muller G. - Rosol L.
Data: 23.04.2013 12:20
Typ: 1
Kurs: 3.13
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Mecz pierwszej rundy turnieju w Bukareszcie na nawierzchnii ziemnej. Dla obydwu panów będzie to debiut na tej nawierzchnii w tym roku, więc nie wiadomo czego tak dokładnie możemy się spodziewać po grze obydwu z nich. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają Lukasa Rosola pochodzącego z Czech. Zawodnik obecnie 48 w rankingu. Ostatnio zdobył 2 punkty dla swojej reprezentacji. Wygrał 4:6, 6:4, 6:2, 7:6 (6) z Golubevem i 7:6 (5), 6:7 (2), 7:6 (5), 6:2 z Korolevem. Wcześniej doszedł do półfinału w Le Gosier wygrywając 5:7, 6:1, 6:0 z Borvanovem, 6:3, 1:1 i krecz Copila, 7:5, 2:6, 6:4 z Selą i przegrał 6:2, 4:6, 5:7 z Stakhowskim. Wcześniej w Miami pokonał właśnie Mullera 7:5, 6:4, jednak ten mecz mógł potoczyć się znacznie inaczej, gdyż Czech obronił wszystkie 7 break pointów, a Muller 3/5. Statystyki nieco na korzyść Czecha, który w kolejnym meczu przegrał z Djokoviciem 1:6, 0:6. Wcześniej w marcu przegrywał z Kudlą i Hewittem. 68 w rankingu Muller to zawodnik, którego lubię oglądać i widziałem go w starciu z Sugitą, gdzie dominował od początku do końca wygrywając 6:3, 6:2. Wcześniej pokonał Cedrika-Marcela Stebe 7:5, 7:5, a w kolejnym meczu przegrał 6:7, 3:6 z Stakhowskim. Przeciwko Węgrom zdobył 2 punkty, pokonując 3:0 Fucsovicsa i 3:2 Balazsa. Wcześniej jeszcze kończył 4 kolejne turnieje w pierwszych rundach, lecz nie bez walki. W Marsyli jeszcze w lutym wygrał z Gasquetem i Granollersem, aby minimalnie przegrać z Tursunovem (mimo, że zdobył o 14 punktów więcej). Podsumowując, będzie to z pewnością zacięty pojedynek, więc nie stawiam na wynik setowy, lecz na cały mecz. Obydwaj zawodnicy debiutują sezon na ziemii, lecz po takim kursie stawiam zdecydowanie na Mullera, który według mnie jest lepszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem i powinnien udowodnić to na korcie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom