>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.03.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 23. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 2 )
Spotkanie: AS Nancy - AJ Auxerre
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Francji gdzie trwa 29 kolejka ligowa tamtejszej Ligue 2.
W mieście Nancy na Stade Marcel Picot mogącym pomieścić ponad 20 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Association Sportive Nancy-Lorraine założonym w 1967 roku o barwach czerwono-białych a w gości z miasta Auxerre przyjedzie drużyna założona w roku 1905 o barwach biało-niebieskich a mianowicie Association de la Jeunesse Auxerroise.
AS Nancy rozegrało w tym sezonie ligowym 28 spotkań w których zdobyli 40 punktów co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 41-31 a AJ Auxerre zdobyte 42 oczka w swoich 28 meczach i 8 pozycja we francuskiej Ligue 2, bilans bramkowy 35-28.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 6-6-2 co daje 24 oczka w swoich 14 domowych meczach, bilans bramkowy na swoim Stade Marcel Picot 23-13 a goście na wyjazdach 5-8-1 czyli w 14 spotkaniach 23 punkty, bilans bramek 18-13.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 2 oczka a w ostatnich 10 spotkaniach pomiedzy tymi zespołami o ligowe oczka w mieście Nancy 4 razy wygrywali gospodarze, 3 razy padły remisy oraz 3 razy komplet 3 oczek pojechał do miasta Auxerre, bilans bramek w tamtych meczach 13-9 na korzyść AS Nancy.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Association Sportive Nancy-Lorraine u siebie w tym sezonie ligowym gra dobrze i choć grają tylko 1 nominalnym napastnikiem to posiadają ich bardzo dobrych 2 w swoich szeregach a mianowicie Dembele M. oraz Hadji Y. odpowiednio 10 i 8 goli strzelonych i bardzo dobrze się potrafią wymieniać w tym strzelaniu goli a Association de la Jeunesse Auxerroise na wyjazdach zdobyli niezła ilość oczek ale dużo z nich na drużynach słabych u siebie jak na przykład Arles-Avinion, Valenciennes lub AC Ajaccio i moim zdaniem gospodarze tego spotkania postawią im dużo wyżej poprzeczkę której goście z Auxerre nie będą potrafili przeskoczyć i komplet 3 oczek pozostanie na Stade Marcel Picot w Nancy.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej:Szwecja-SHL
Godzina: 18-30
Spotkanie: HV 71 - Linkopings
Typ: over 4.5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle
Szósty mecz ćwierćfinałowy. W serii prowadzą goście 3-2, zatem aby nie odpaść HV musi ten mecz wygrać. Dotychczasowe wyniki w tej parze to: 3:2 dla Linkopings(dom), 3-2 dla HV(dom), 3:2 dla HV(wyjazd), 4:2 dla Linkopings(wyjazd) oraz 3:2 dla Linkopings(dom). Jak widać gołym okiem - w każdym spotkaniu pokryty &quot;over&quot; 4,5 i to w regulaminowym czasie! Spójrzmy jeszcze jak było w sezonie zasadniczym: 6:4 HV(d), 2:0 Linkopings(d), 2:1pd. Linkopings(w), 5:2 Linkopings(d) i 4-2 Linkopings(w). Tu z kolei dwa z pięciu wyników &quot;poniżej&quot;, ale łącznie mamy 7/10 przypadków pokrycia interesującej nas linii. Jak wspomniałem ten mecz może okazać się decydujący w tym ćwierćfinale, zatem o kalkulacji mowy być nie może. Osobiście spodziewam się wygranej HV i 7-go spotkania, niemniej przekroczenie tutaj 4.5 bramki bardzo prawdopodobne.
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Portugalia
Spotkanie:Setubal-Ferreira
Godz:21:00
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 4.30
Buk Unibet
Analiza: Na poniedziałkowy wieczór postanowiłem zagrać spotkanie z ligi Portugalskiej, gdzie Setubal podejmował będzie przed własną publicznością drużynę Ferreiry. Pomimo tego że bukmacherzy mniej więcej po równo rozłożyli szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu , dla mnie tutaj faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna gospodarzy, zaraz postaram się powiedzieć dlaczego. Ekipa z Setubal , jest co prawda wyżej w ligowej klasyfikacji ale w poprzednich spotkaniach radziła sobie znacznie lepiej aniżeli przyjezdni, którzy na 8 poprzednich wyjazdowych spotkań wygrali jedno , zanotowali jeden remis oraz aż 6 razy schodzili z boiska jako pokonani, dużo lepiej wygląda bilans gospodarzy, 8 spotkań 4 zwycięstwa , 2 remisy oraz 2 porażki. Ogólnie rzecz biorąc to Fereira na tym stadionie nie potrafi wygrać już od 2010 roku, podczas 4 rozegranych spotkań w tych latach gospodarze wygrywali tutaj dwukrotnie i dwa razy obie ekipy dzieliły się punktami, myślę że w dniu jutrzejszym bedzie podobnie i to druzyna z Setubal po raz kolejny okaże się zespołem , przynajmniej o tą jedną bramkę lepszym, postawiłbym na wynik 1:0.

⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 1:30
Spotkanie: San Martin - Boca
Typ: X/2
Kurs: 4.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
6 kolejka argentynskiej Primera Division. Beniaminek z San Martin podejmuje wielokrotnego mistrza, Boce Juniors. Gospodarze tego meczu awansowali do Primera z 5 miejsca w Primera B. Znaczący wynik jak na ostatnie premiowane miejsce i raczej słabe statystyki. Jedynie w domu grali dobrze, gdzie nie przegrali meczu tracąc w 10 meczach... jedną bramkę. Wszystko ok, ale to poziom niżej. W tym grali 5 meczów z czego 3 zremisowali, jeden wygrali i jeden przegrali. W 4 z nich padały bramki. U siebie grali 2 razy: 0:0 i 1:1. Boca z kolei w bardzo dobrej formie. Ostatni raz przegrali 8 grudnia, a pozniej grając 13 meczów aż 11 wygrali. Ostatnio dwumecz z Zamorą w Copa Libertadores zakonczyli wynikiem 10:1. Na wyjazdach wygląda to dość underowo. 1:1, 0:2. Takie wyniki sie powtarzają. Ostatnio te zespoly graly ze soba w 2013 r i wtedy San Martin rozgromił Bocę 6:1. Czas na rewanz. Mysle, ze Boca to wygra, ale nie bedzie to wysoki wynik.
⛔ 100
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nancy - Auxerre
Typ: DW - 1:1
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ja tutaj widzę rozwiązanie remisowe... Meczyk ogólnie pachnie mi remisem albo po 0 albo po 1. Skłaniałbym się bardziej do bramkowego jednak, bo obie ekipy prezentują bardzo dobry poziom. Ekipa Nancy z bilansem 6-6-2 (23:13) u siebie a jutrzejsze Auxerre to druga ekipa pod względem udanych wyjazdów w lidze z bilansem 5-8-1 (18:13). Żadna z tych drużyn nie będzie chciała przegrac tego meczu i stąd pomysł na remis. Poza tym Auxerre ma serie dwóch zwycięstw pod rząd, więc liczę, że teraz nie dadzą rady wygrac i spotkanie to skończy się podziałem punktów i DW 1-1.
⛔ 100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna MLS USA
Godzina: 00:00
Spotkanie: San Jose Eartquakes-Chicago Fire
Typ: San Jose i BTS
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet 365
Faworytem tego meczu sa gospodarze, ktorzy w ostatniej kolejce odniesli cenne zwyciestwo na wyjezdzie z Seattle 3:2 teraz beda liczyc na pierwsze zwyciestwo u siebie.Goscie jak na razie maja 2porazki z rzedu i forma nie zachwycaja.Mysle, zgodnie z nazwa gospodarzy i gosci mozna sie tu spodziewac trzesienia ziemii i ognia...Goscie nie strzelili jeszcze gola w tym sezonie i na pewno zrobia wszystko by zmazac ta plame, warto dodac ze maja w skladzie znanego z gry w Europie Shauna Maloneya wiec do kompletnych ogorkow nie naleza, licze na bramkowe zwyciestwo faworyzowanych gospodarzy po zacnym kursie.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
0:30
New York Rangers - Anaheim Ducks
Rangers OT @ 1,85 Unibet !
Niewątpliwie czeka nas dla prawdziwych koneserów najlepszej ligi hokeja na świecie matchup z górnej półki. Ja jako fanatyk tejże ligi od razu biorę pod lupę to spotkanie. Kaczory, grają kapitalny sezon, jak z płatka bym powiedział. Ich mecze są meczami walk, ale i pełnego zaangażowania. Po kontuzji Perry, jeszcze nie zdarzyło mu się aby strzelał co mecz bramkę. Ale razem z Getzlafem tworzą świetny duet, który biję o klasę wyżej inne ekipy również z górnej półki. Strażnicy natomiast zrobili ogromny progres. Ich gra jest pełna determinacji i nie ma mowy już o przelewkach, by w meczu gdzie mają właśnie takich przeciwników jak Kaczory, po prostu spoczywali na laurach. Defensywa na wysokich obrotach. Nie stoją w miejscu, też dużo punktują. A jakie strzały oddają z niebieskiej to tylko czapki z głów. Oba teamy stoją przed zdobyciem 100 pkt, w tabeli. (choć Strażnikom braknie tylko punkt) jeśli tylko wygrają, ale ja jestem dobrej myśli. Z taką grą jaką prezentują Strażnicy można śmiało stwierdzić, że dopiero zwojują na playoff. Nikogo chyba nie zdziwi, że mogą dojść nawet do finału. O ile tylko paliwa nie zabraknie, bo są w gazie i cementują to mecz za meczem. Bo porażka z Blackhawks, wcale mnie nie zraża. Grają świetny hockey-time i dziś będzie mecz &#39;&#39;mistrza, z mistrzem&#39;&#39; Swoich konferencji. Dwie mega silne drużyny walczące o największe trofea. Kreider i spółka zrobią robotę. Mam nadzieję. Stawiam na gospodarzy.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej:USA: NHL
Godzina: 23.03.2015 01:00
Spotkanie: Arizona Coyotes - Vancouver Canucks
Typ: over 6,5
Kurs: 3,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przyznam ze typ na przelamanie po 18 porazkach z rzedu szukalem niskiego kursu i znalazlem. W amerykanskiej lidze nejedzel za kilkadziesiat minut rozpocznie sie spotkanie ostatniej w tabeli konferencji zachodniej Arizony Kojotes 14 miejsce z 6 druzyna konferencji zachodniej Vancouver Canucks. Gospodarze nie pamietaja co to jest zwyciestwo, ostatnie mecze zupelnie jak Homel przegrywaja, traca gole i sa w tragicznej sytuacji, rozmowy z psychologiem nie pomagaja , Arizona przegrala 7 spotkan, dlatego pocieszylem ich wysylajac mejla z tabelę za marzec w Typach Dnia z naszego forum i zeby sobie popatrzyli na moj bilans. Nadzieja zawsze jest, mysle ze slowa otuchy ode mnie troche pomoga i gospodarze przelamia sie - w ostatnim meczu postawili na defensywe i troche pomoglo, przegrali tylko 3-1 z Pittsburgh Penguins, dwa mecze temu notowali 2-5 z Colorado Avalencze - dzisiaj licze na podobny rezultat. Goscie maja chrapke na punkty, sa w strefie plejoffowej i na pewno ciulac punkty dobrze jest na ostatnie 5 spotkan wygrali 3 , a ostatni mecz pewnie rozklepali Los Angeles King na wyjezdzie 4-1. Forma jest, motywacja jest nic tylko strzelac .
⛔ 100
 
Dyrone93 272

Dyrone93

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna, Primera Division
Godzina: 1:30
Spotkanie: San Martin de San Juan - Boca Juniors
Typ: remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po dwóch nie trafionych typach tym razem postawie na ten remis .... Wybrałem oczywiście najlepszą ligę specjalizującą się w remisach zaraz po Włochach ???? Goście to typowa drużyna swojego podwórka choć na wyjazdach grają otwarcie i czasem za to płacą przegranymi, jednak dzisiaj przeciwnik jest idealny pod remis. Goście w ostatnich 5 meczach w domu zremisowali 4/5 meczy oraz jest to również nie wyjazdowy zespół gdzie tracą większość punktów. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 6:1 dla San Martin więc nie sądzę by to było takie lanie jak wskazują kursy. Mam nadzieje że tym razem robię dobrze i wejdzie ten remis ????
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 57

lnr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Godzina: 17:00
Spotkanie: Concordia Chiajna - Ceahlaul Piotra Neamț
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam. W ten ubogi piłkarsko poniedziałek zapraszam do Rumunii na mecz Ligi I, gdzie spotkają się drużyny z miejsc 10. (gospodarze) i 16. (goście). Analizując tabelę ligi rumuńskiej szybko możemy dostrzec że piłkarze z Piotra Neamț nie są w najlepszej dyspozycji = brak wygranej od 5 spotkań po przerwie zimowej i chyba powoli muszą zacząć przyswajać myśl że czeka ich spadek z ligi... &#39;Gwoździem do trumny&#39; dla Ceahlaul wydaje się ostatni pojedynek z liderującą Steaua (0-1), gdzie przed własną publicznością robili co mogli i nawet mieli swoje sytuacje, ale ostatecznie schodzili z boiska w &quot;10&quot; (czerwoną kartkę dostał jeden z ich lepszych zawodników; Markovic - strzelec ich ostatniej bramki) i dość mocno załamani. Co można dodać to to że na 11 wyjazdowych spotkań w lidze, 7 zakończyli porażką. Gospodarze natomiast są w dobrych nastrojach = dwa ostatnie mecze to przekonujące wyjazdowe zwycięstwo 0-3 z Dinamem Bukareszt (z którym kolejkę wcześniej Ceahlaul przegrało 3-1), a wcześniej remis z 2.w tabeli ASA Targu Mures. Co prawda gospodarze tego spotkania to ligowi rekordziści pod względem zremisowanych pojedynków (aż 11) i mają tylko 2 wygrane &#39;u siebie&#39;, lecz warto wspomnieć że jeden z tych 2 meczów to ostatnie spotkanie na własnym obiekcie, z innym outsiderem - ostatnim w tabeli Otelul. Patrząc przez pryzmat dobrych dwóch ostatnich spotkań z silniejszymi rywalami oraz ostatniego pewnie wygranego spotkania na własnym stadionie, a także pryzmat wykartkowanych gości i ich słabe morale, faworyt wydaje się tylko jeden. Gospodarze na pewno wyjdą na boisko mocno zdyscyplinowani żeby zdobyć &#39;3 oczka&#39; i przeskoczyć na bezpieczniejsze miejsce w tabeli. Powodzenia!
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Mistrzostwa Azji 2015, Kobiety
Godzina: 10:00
Spotkanie: China - Kazachstan
Typ: Kazachstan w DNB
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Heja, witam. Na dzisiaj przygotowałem analizę meczu o 3 miejsce w Mistrzostwach Azji 2015 roku w piłce ręcznej kobiet. Ja uważam, że 3 miejsce zajmie reprezentacja Kazachstanu. Prezentuje się ona dużo lepiej niż reprezentacja Chin. Z resztą obie reprezentacje grały już w tych mistrzostwach w jednej grupie i wtedy wygrała reprezentacja Kazachstanu 4 bramkami. Z resztą w tamtym roku również obie reprezentacje grały w tamtym roku ze sobą i górą były Kazachski. W półfinale Kazachstan uległ reprezentacji Japonii, a Chiny uległy Koreankom. Dzisiejszy mecz o 3 miejsce nie jest jedynie walką o medal, a także walką o 3cie, ostatnie z Azji miejsce, które daje awans do tego rocznych mistrzostw świata, które zostaną rozegrane w Danii. Ja stawiam na Kazachstan.
⛔ 100
 
stanley-63 919,1K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy / 2 Bundesliga /
Godzina 20:15
Spotkanie - FC Nurnberg : VfL Bochum
Typ - Bochum strzeli gola w pierwszej połowie
Kurs - 2.20
Buk - Sportingbet
Dokończenie 26 kolejki w 2 Bundeslidze i mecz pomiędzy Norymbergą a Bochum wpadł mi dziś w oko , obie ekipy na bezpiecznych pozycjach i tak gospodarze na miejscu 10 a ich dorobek po 25 kolejkach to 10-4-11 a gole 30:36 natomiast goście na miejscu 12 i bilans 6-14-5 a br 41:38 i tu się na chwilę muszę zatrzymać bo mój typ pada na gola ze strony gości , jak widzimy Bochum strzeliło do tej pory 41 bramek i jest to najskuteczniejsza drużyna w 2 lidze , ostatnie wyniki pokazują że są skuteczni i tak ostatni mecz to wygrana u siebie 4:1 z Heidenheim ( pierwsza bramka 11 min meczu ), wcześniej wyjazd i remis 2:2 z Dusseldorf ( pierwsza bramka 9 min ) i 3:3 u siebie z FSV Frankfurt ( pierwsza bramka 16 min ) teraz jak 41 bramek przekłada się w czasie i 0-15 / 7 goli , 16-30 / 4 gole i 31-45 / 8 goli czyli sporo tych bramek w pierwszej połowie gry a gole strzelone w pierwszej połowie w grze na wyjazdach to 9 zdobytych , teraz zaglądam do H2H z Norymbergą i w pierwszym meczu tego sezonu u siebie Bochum strzeliło bramkę w 44 min gry i do przerwy wygrywali 1:0 ostatecznie 1:1 a w sumie to Norymberga nie za bardzo radzi sobie z dzisiejszym rywalem bo bilans 2-5-4 i br 13:16 na korzyść VfL Bochum tak więc liczę że goście są w stanie dziś uzyskać dobry wynik na Grundig Stadion w Norymberdze a gola strzelą już w pierwszej połowie !
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Austria Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kapfenberg-Gussing
Typ: over 160,5 punkta
Kurs: 1.88
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Austryjackiej ligi koszykówki gdzie zmierzą się ze sobą będący na 4 miejscu Kapfenberg a zagrają z liderem drużyną Gussing, lepszą formę prezentuje lider i dzisiaj zapewnie wygra ten mecz. Kapfenberg zajmuje 4 miejsce 36 punktów 18-0-0-12 rzucone punkty 2432-2271 średnia punktów na mecz wynosi 156,8. Gussing 1 miejsce 44 punkty 21-1-2-6 rzucone punkty 2565-2291 średnia na mecz wynosi 161,9. Ich ostatnie bezpośrednie spotkania to wyniki 91-77, 71-88, 58-60, 77-76, 72-76.
Według mnie typ ma szanse powodzenia i myślę że na styka wejdzie.
⛔ 100
 
K 12

klingos

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Słowacja: Extraliga - Play Offy
Godzina: 17:00
Spotkanie: B. Bystrica - Nitra
Typ: Nitra +1,5
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dokładnie ten sam typ jak wczoraj. Byłem zniesmaczony wygraną chłopaków z Nitra, dwie szybkie bramki, przewaga na tafli a zaczęli się gubić i popełniać proste błędy. Gdyby to były Koszyce zamiast Bańskiej - byłoby solidne lanie. W każdym bądź razie, jak dla mnie - typ pewny. Analizy nie będę powtarzał, bo powinna być dokładnie taka sama jak z wczoraj.
⛔ 100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka nożna - Francja ( Ligue 2 )
Spotkanie: AS Nancy - AJ Auxerre
Typ: Do przerwy/koniec meczu - Nancy/Nancy
Kurs: 3.10
Godzina: 20.30
Bukmacher: Bet365​
Dzisiaj ostatnie spotkanie 29 kolejki 2 Ligi francuskiej. Nancy podejmie na własnym stadionie Auxerre. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami zakończyło się remisem 2:2 na stadionie Auxerre.
Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują 9 miejsce z dorobkiem 40 ligowych punktów. Nancy nie wygrało od 3 spotkań(2 remisy i przegrana). Dzisiaj będzie to niezwykle ważne spotkanie dla gospodarzy aby przełamać się, wygrać i przeskoczyć dzisiejszego rywala w tabeli. Tracą tylko 2 pkt, i w razie zwycięstwa przeskoczą rywali o punkt. Nancy bardzo dobrze radzi sobie w meczach na własnym boisku.
Nancy bez poważniejszych kontuzji podchodzi do tego spotkania. Bardzo ciekawym faktem jest to że Auxerre nie przegrało od 13 spotkań wyjazdowych z rzędu. Kiedyś się taka dobra passa kończy i miejmy nadzieje że dzisiaj. Liczę na to że gospodarze będą chcieli już na początku ustawić spotkanie i szybką postarają się o bramkę. Moim zdaniem typ do przerwy/koniec meczu w kierunku gospodarzy jest super typem z dobrym kursem. Jeśli chodzi o bramki to grałbym szybciej w kierunku undera niż overa 2,5. Liczę na łatwe zwycięstwo gospodarzy, 1-2 do zera. Oczywiście przy bramce w pierwszej połowie.
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Grecja (U17)
Typ: 2
Kurs: 4,8
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Po blamażu z Białorusią, nasze młode &quot;gwiazdeczki&quot; zmierzą się z rówieśnikami z Grecji. Ci choć prowadzili w Irlandii już 2:0, ostatecznie tylko zremisowali 2:2. Grecka kadra opiers się przede wszystkim na zawodnikach Olympiacosu Pireus. Jedną z gwiazd drużyny jest Ioannis Tsingos, grający obecnie w młodzieżowej drużynie Schalke 04. Oglądałem kompromitację Polaków z Białorusią i trzeba przyznać, że brakowało niewiele, aby wynik był jeszcze gorszy. Uważam, że tak grająca drużyna nie będzie w stanie pokonać Greków, którzy naprawdę nieźle pokazali się w Irlandii. Wysoki kurs na przyjezdnych z południa Europy mocno kusi.
✅ 380
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej:Szwecja-SHL
Godzina: 18-30
Spotkanie: HV 71 - Linkopings
Typ: over 5.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: Betathome
Analiza:
Kolega wyzej uprzedzil mnie i postawil na over 4.5 w takim razie ja zagram ,ze bedzie jeszcze bramka wiecej w tym spotkaniu.Jest to kolejne cwiercfinaloe spotkanie tym razem na tafli HV7.Dotychczasowy wynik jest korzystny dla gosci ,ktorzy prowadza 3-2 i dzis moga zakonczyc rywalizacje i awansowac do polfinalu.Wyniki w dotychczasowych 5 spotkaniach srednio na mecz pada pięc bramek i mysle ,ze w tym meczu tez bedzie dobre strzelanie.Licze na otwarta gre i duzo bramek ????
✅ 138
 
fanchelsea 0

fanchelsea

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Rumuńska 1 liga
Spotkanie: Municipal Studentesc Iasi - Universitatea Cluj
Godzina spotkania: 19:30
Typ:1
Kurs: 1.90
Bukmacher:bwin
Analiza:
Drużyna gospodarzy z ostatnich pięciu spotkań wygrała 4 i raz zremisowała. Ich bilans bramkowy w tych spotkaniach wynosi 7-0. Drużyna gości natomiast w ostatnich pięciu spotkaniach odniosła 2 porażki a trzy spotkania zakończyły się remisem. Ich bilans bramkowy w tych spotkaniach wynosi 0 bramek strzelonych i 4 stracone.
Gospodarze znajdują się tuż nad strefą spadkową mając 25 punktów, a goście są w strefie spadkowej i mają 20 punktów. Podsumowując gospodarze są w wysokiej formie a goście bez formy, więc moim zdaniem warto postawić na zwycięstwo gospodarzy.
✅ 90
 
K 21

kanonier1106

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Miami kwalifikacje
Spotkanie: Taro Daniel - Facundo Bagnis
Typ: Facundo Bagnis
Kurs: 2.10
Godzina: 16:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym w kwalifikacjach do turnieju w Miami zmierzą się ze sobą japończyk Taro Daniel i argentyńczyk Facundo Bagnis. Będzie to pierwsze spotkanie ze sobą tych dwóch zawodników. Daniel zajmuje obecnie 229. miejsce w rankingu ATP i ma 22 lata, natomiast Bagnis plasuje się na 106. pozycji i ma 25 lat. Patrząc na grę w ostatnich tygodniach obu tenisistów można zaobserwować różnicę w formie. Mianowicie, japończyk ostatnie spotkanie rozegrał w kwalifikacjach do Indian Wells i przegrał z Berrerem 4-6 2-6. Wcześniej startował w Challengeru Quimper i musiał uznać wyższość Marchenko 3-6 3-6. Tydzień wcześniej występował w Challengeru Cherbourg i doszedł tylko do 2 rubdy gdzie przegrał z Authomem 2-6 3-6. Także widać, że Taro nie gra zbyt dobrze w ostatnim czasie i brak u niego ogrania czy też formy. Z kolei Bagnis dwa tygodnie temu wygrał Challenger w Santiago wygrywajać w finale z Clezarem 6-2 5-7 6-2. Wcześniej brał udział w turnieju ATP w Buenos Aires przechodząc kwalifikacje odpadł w drugiej rundzie turnieju z Rolą 2-6 1-6. Jeszcze wcześniej uczestniczył w turnieju ATP w Sao Paulo i przechodząc kwalifikacje odpadł także w drugiej rundzie z Cuevasem po kreczu przy stanie 1-5. Podsumowując, uważam że w tym spotkaniu może wygrać Bagnis po 3-setowym meczu. Wygrał on ostatnio turniej i jest na pewno tym podbudowany. Będzie chciał kontynuować zwycięską passę, a tak jak było przedstawione wcześniej Daniel jest bez formy i przegrywa wszystko co może. Jak dla mnie Bagnis przejdzie do dalszej rundy kwalifikacji.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom