>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 23.03.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Rumunia, Liga I, godz. 19:30
Spotkanie: CSMS Iasi - U. Cluj
Typ: CSMS Iasi (-1 HE)
Kurs: 4,20
Buk: Williamhill

Analiza:
Dzisiaj uboga oferta jak to poniedziałek. Ja jednak wybrałem moim zdaniem ciekawe spotkanie w rumuńskiej najwyższej klasie rozgrywkowej. CSMS Iasi podejmie przed własną publicznością Universitatea Cluj. Oba kluby znajdują się w dolnej części tabeli. Gospodarze tuż nad strefą spadkową czyli na miejscu 12, a goście już w strefie spadkowej na 15 miejscu. Oba zespoły dzielą zaledwie 5 punktów. Iasu zdobyło 25 &quot;oczek&quot;, a goście 20. W ekipie gospodarzy na pewno panuje bardzo dobra atmosfera. W rundzie wiosennej grają bardzo dobrze. Wydostali się ze strefy spadkowej i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Wygrali 4 z 5 spotkań w tym roku oraz raz zremisowali. Bardzo dobrze grają w defensywie gdyż nie stracili jeszcze żadnej bramki w 2015 roku! Strzelili natomiast 7, także niezły wynik. W zimowym okienku transferowym wypożyczono/sprzedano graczy, którzy mało grali bądź w ogóle. Natomiast wzmocnili skład m.in dwoma Bośniakami i Brazylijczykiem. Z kolei goście to zupełnie odwrotna historia. Po rundzie jesiennej byli zdecydowanie wyżej w tabeli. Przez beznadziejne wyniki w rundzie wiosennej spadli o kilka lokat. W tym roku w 5 spotkaniach nie potrafili zwyciężyć. Zaledwie 2 remisy i 3 porażki. To co wyprawiają w ataku woła o pomstę do nieba. W żadnym z tych spotkań nie potrafili chociaż raz pokonać bramkarzy rywali. Być może przyczyną tak słabych wyników są osłabienia. Zimą odeszło kilku bardzo ważnych graczy, zawodników pierwszego składu. Dokonano kilku wzmocnień. Do zespołu dołączyło 3 Holendrów i Portugalczyk. Jednak grali wcześniej w słabych klubach i to dość mało. A po samych wynikach widać, że nie były to jednak trafne wzmocnienia. Spotykają się więc kluby, które są aktualnie w skrajnych formach. Gospodarze grają bardzo dobrze, strzelają, bezbłędnie w defensywie. Goście natomiast w bardzo słabej dyspozycji, z niemocą w ataku, widać, że źle w klubie wykorzystano przerwę w rozgrywkach, zarówno okres przygotowawczy jak i to, że zamiast się wzmocnić to się osłabili. Warto na koniec dodać, że goście nie wygrali nigdy na boisku Iasi. Co prawda zagrali tylko 3 razy to jednak za każdym razem lepsi okazywali się gospodarze, wygrywając bardzo pewnie: 4:0, 3:0 i 2:1. Stawiam dzisiaj na przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo CSMS Iasi.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 0

cwaniak11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia 1 Liga
Spotkanie: Concordia Chiajna - Neamt
Typ: Concordia Chiajna
Kurs: 1,57
Godzina: 17:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, z dzisiejszej ubogiej oferty wybrałem mecz ligi rumuńskiej. Głównie opieram się na statystykach, myślę jednak, że jest to dość pewne spotkanie.
Concordia Chiajna zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 pkt, natomiast goście - 16 miejsce, z 16 pkt. na koncie. 10 pkt więcej w 22 spotkaniach, to moim zdaniem pierwsza oznaka, że Concordia jest zespołem lepszym. Kolejna rzecz, która przemawia za gospodarzami, to seria zwycięstw - 8 z rzędu. Natomiast goście od 17 spotkań (!) nie potrafią wygrać na wyjeździe.
Osobiście gram ten mecz za większe pieniądze, polecam też innym. Powodzenia!
⛔ 100 powtórzony typ
 
G 0

gamal80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia 1 Liga
Spotkanie: Platanias - Kalloni
Typ: Kalloni DNB
Kurs: 7,00
Godzina: 18:30
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Obydwa zespoly nie blyszcza w lidze jednak to Kalloni jest wyzej w tabeli i ma 9 oczek wiecej. W przypadku porazki gosci do strefy spadkowej pozostanie ich juz tylko 6. Licze wiec ze goscie sie postawia i ugraja cos . Tak jak to w pilce niezawsze ten kto gra pilka wygrywa. Sugerujac sie bilansem gospodarzy to w domu tylko 5 wygranych na 13 meczy a Kaloni 7 porazek na 14 meczy . Biorac to pod uwage o zwycieztwo bedzie ciezko. W sumie wszytsko moze sie zdazyc ale kurs 7 przy zwrocie za remis jest wart ryzyka. Nie wiem jak graja oba zespoly bo nigdy ich nie widzialem w akcji. Typ opieram tylko na liczbach.
⛔ 100 / to nie rumuńska tylko grecka liga.
 
manji 14

manji

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja LNB
Spotkanie: Lion-Villeurbane - Dijon
Typ: Dijon -1,5
Kurs: 3,46
Godzina: 20:30
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Co można powiedzieć o tym meczu? Po pierwsze goście ewidentnie nie &quot;leżą&quot; gospodarzom, ostatnie 10 meczy meczy to 7 zwycięstw gości i 3 gospodarzy w tym ostatnie 4 mecze wygrane przez gości. Kurs ewidentnie zawyżony jest przez 2 czynniki - słabsza forma gości - ostatnie 6 meczy w lidze przegranych (jednak w pucharze ograli wysoko stojące Nancy) i własne boisko. Forma gospodarzy może być myląca wprawdzie ostatnimi czasy wygrywają mecze jednak z rywalami stojącymi znacznie niżej, a ewidentnie mają problemy z drużynami które znajdują się w górnej połówce tabeli. Za handi -1,5 przemawia wg mnie fakt, że w 18 meczach rozegranych w tym roku przez druzyne Dijon tylko raz miała miejsce dogrywka i był jeszcze jeden mecz, w którym różnica punktów wynosiła mniej niż 2 oczka, a H2H tych drużyn wskazuje że od 2003 roku tylko jeden mecz skończył się mniejszą różnicą. Uważam, że w tym meczu wygrana drużyna nie pozostawi drugiej złudzeń i uważam, że to świetny moment na przełamanie gości, dlatego radze zaryzykować za niezbyt wysoką stawkę, gdyż kurs jest tego warty.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Miami Q
Spotkanie: Donna Vekic - Ingrid Neel
Typ: 2
Kurs: 9.5
Godzina: 21:00
Bukmacher: Pinnacle
W Stanach rusza kolejny prestiżowy turniej kobiecego tenisa - tym razem w Miami. Póki co odbywają się kwalifikacje i tu wpadł mi w oko ciekawy pojedynek: 19-letnia Chorwatka Donna Vekic zagra z młodszą o 2 lata Amerykanką Ingrid Neel. Zdecydowaną faworytką bukmacherów jest ta pierwsza i obiektywnie patrząc nie ma się co dziwić - w rankingu WTA zajmuje 85.e miejsce, czyli o 680 wyżej niż rywalka. Ja jednak myślę inaczej. Po pierwsze Europejka nie prezentuje się ostatnio zbyt dobrze - w kiepskim stylu przegrała 7 z 10 tegorocznych spotkań. Z drugiej strony natomiast wystąpi młodziutka Neel - ogromna nadzieja amerykańskiego tenisa. Powiem szczerze niewiele o niej wiedziałem i słyszałem, do wczoraj. A to za sprawą programu sportowego o tenisie, jaki oglądałem w tv, w którym to właśnie poruszano jej temat. Mówiono, że jest ona niesamowicie utalentowana i już w tak młodym wieku gotowa do walki na szczeblu WTA. Stawiam zatem na Amerykankę i liczę, że pokaże swój spory potencjał i wygra ten mecz.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Argentyna 1, 22:10
Aldosivi - Union Santa Fe
Over 3.5 gola
5.00
Bet365
Na poniedziałkowy wieczór wybrałem mecz z ekstraklasy argentyńskiej. W 6 kolejce Primera Division zmierzy się ze sobą drużyna Aldosivi i Union Santa Fe. Obie ekipy jeszcze do niedawna występowały w 2 lidze. Póki co z dwojga beniaminków lepiej radzi sobie Union, który nie przegrał jeszcze meczu. W dzisiejszym pojedynku typuję na over 3.5 gola. Po pierwsze Union Santa Fe w tym sezonie zaliczył już 2 mecze, w których wpadały co najmniej 4 gole. Były to spotkania z River Plate (2:2) i z Nueva Chicago (2:2). Co ciekawe ekipa gospodarzy również zanotowała wynik over 3.5 gola w tym sezonie był to taki sam rezultat jak wyniki Unionu Santa Fe czyli rezultat 2:2 (z Sarmiento Junin). Jak widać obie drużyny strzelają jak i tracą sporo goli. Ciekawostką jest fakt, że Union w każdym dotychczasowym z 5 meczy strzelał co najmniej 1 gola. Moim zdaniem to właśnie oni będę nadawać ofensywny ton temu spotkaniu i powinni strzelić dzisiaj kilka bramek. Przy zwycięstwie mają szansę wskoczyć do pierwszej połowy tabeli. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu wpadnie kilka bramek, a kibice w Aldosivi będą świadkami bardzo ciekawego spotkania. Mój typ na ten mecz to wygrana gości 2:3 i over 3.5 gola.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Miami 2015 (USA)-kwalifikacje
Godzina: 23:00
Spotkanie: Brown Dustin-Ram Rajeev
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Brwon tutaj jest faworytem co według mnie jest strasznie mylne. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Niemiec 3:2 a ostatni raz spotkali się w 2012 roku na Wimbledonie także nawierzchnia niecodzienna plus odległa data. Turniej rozgrywany jest na nawierzchni twardej czyli na takiej gdzie Dustin nie czuje się najlepiej ponieważ ma bilans meczów od początku kariery 98/82. Tak naprawdę poza jednym wygranym challengerem w 2010 roku na hardzie nie prezentuje na taj nawierzchni niczego konkretnego. Tym bardziej forma od początku roku też nie dopisuje ponieważ wygrał zaledwie trzy mecze. Usprawiedliwieniem na może być to,że przegrywał z dobrymi zawodnikami takimi jak: Ferrer, Dimitrov, Karlovic, Anderson ale z Janowiczem, Johsonem, Golubievem czy Bagietą mógł powalczyć. W każdym bądź razie ma serię 5 meczów z rzędu w plecy co na pewno dla jego głowy dobrym argumentem nie jest tym bardziej,że nie zawsze u niego z nią dobrze jest w meczach.
Przeciwnikiem Brwona będzie reprezentant gospodarzy Rajeev. Rajeev który w przeciwieństwie do przeciwnika właśnie na twardych kortach czuje się najlepiej, jego bilans meczów to 281/244. Wiele meczów wygrał ale niestety też dla niego dużo przegrał. Ale mimo wszystko ma tam więcej lepszych wyników niż Brown. Wygrana w 2014 roku Leon challenger, w 2013 roku Rio Quente challenger, finał Guadalajara challenger, w 2012 finał Leon challenger, w 2009 roku finał Baton Rouge challenger i tak naprawdę wiele półfinałów i ćwierćfinałów rangi challenger. Warto wspomnieć też, że wyżej wymienieni tenisiści radzą sobie nieźle w deblu ale w tej charakterystyce również Ram prezentuje się lepiej. Rajeev, może też nie zachwyca jakoś formą w tym sezonie ale na pewno wygląda u niego to znacznie lepiej z racji dojścia do finału Dallas challenger na hali.
Jeden jak i drugi ma po 31 lat i ich najlepsze miejsce to było 78. Jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne to Dustin jest bardzo ubogim tenisistą ale nie ma się co dziwić tyle lat spędzonych na Jamajce to kto miał tam go szkolić. Na pewno jego plusem jest poruszanie się na korcie, jest bardzo zwinny, serwis który ma bardzo silny ale tak naprawdę to wali na pałę bez większych rotacji, z forhendu kończy piłki bez problemu ale z bekhendu ma wiele braków no i często gęsto jest mało regularny i przez to się sam wykańcza. Ram w przeciwieństwie do Dustina jest bardzo regularny ale czasem mam wrażenie,że brakuje mu pomysłu na grę. Na pewno pod każdym aspektem technicznym jest lepiej wyszkolony od Niemca. Moim zdaniem kursy powinny być wystawione po 1.90 na każdego. Tym bardziej,że Ram gra u siebie więc publika będzie za nim. Mam nadzieję,że Ram zagra dobry mecz a Brwon pomimo kilkunastu sztuczek odpadnie ponieważ rywal będzie za regularny.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom