>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 23.03.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: NHL- Hokej
Godzina: 18:00
Spotkanie: St. Louis Blues @ Pittsburgh Penguins
Typ: Malkin +1,5 pkt w meczu (bramki + asysty)
Kurs: 2,8
Betsson
Rusek jest w wybitnej formie, 6 pkt Malkina w ostatnich dwóch meczach mówi samo za siebie. Zarówno z Detroit jak i Tampa Bay to on odrabiał straty swojej drużny strzelając po 2 gole. Wczoraj do tego dołożył jeszcze dwie asysty. Trzeba kuć żelazo póki gorące, Penguins grają dziś ważny mecz w kontekście jak najwyższego rozstawienia przed play-off i ich liderzy po raz kolejny dziś nie mogą zawieść. Trzeba kuć żelazo póki gorące. Malkin dziś pójdzie za ciosem, a Betsson płaci za to fajną kaskę ????
⛔ 100
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska 2 liga Wschodnia
Godzina:15:00
Spotkanie: Pogoń - Radomiak
Typ: over 3.5
Kurs: 3.2
Bukmacher: Expekt
W powyższym meczu typuje zdecydowanie over. Miałem okazję oglądać mecz w 1 rundzie i był to jeden z bardziej absurdalnych meczy jakie widziałem w życiu. Pogoń powinna już w 1 połowie prowadzić różnicą 2-3 bramek a mecz przegrała. Nie wiem czy Pogoń chce awansować ale nawet jeśli nie , jeszcze nie może sobie pozwolić na odpuszczanie gdyż ma tylko kilka punktów zapasu nad strefą spadkową. Dla Radomiaka każdy kolejny mecz będzie niczym mecz sezonu. Muszą zagrać lepiej niż tydzień temu ..... bo gorzej naprawdę będzie trudno. W sparingach Radomiak wygrał z Olimpią Grudziądz 4-3 ale zanotował też kilka dużo gorszych wyników...
⛔ 100
 
C 29

crusader

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Norwegia: Elitserien - Play offy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lillehammer - Stavanger
Typ: X
Kurs: 4.40
Bukmacher: sportingbet
Analiza: A ja dalej swoje - czyli skandynawski hokej. Ostatnio wszystko wchodzi jak w masło, więc postanowiłem dzisiaj &quot;iść na całość&quot;. Skupiam się na meczu ligi norweskiej pomiędzy Lillehammer a Stavanger. Pierwszy mecz pewnie zgodnie z oczekiwaniami wygrała ekipa Stavanger, lecz grali na własnej tafli. Pojedynek play-off przenosi się teraz do Lillehammer i całkowicie zmienia oblicze. U siebie Lillehammer jest bardzo mocną ekipą (wyniki z rundy zasadniczej z własnej tafli: 16 zwycięstw, 2 porażki, 2 zwycięstwa po dogrywce, 3 porażki po dogrywce). Jak widzimy więc jest to drużyna &quot;własnego lodu&quot;. Jeśli chodzi o Stavanger na wyjazdach w rundzie zasadniczej również byli mocni - 13 zwycięstw, 6 porażek, 3 zwycięstwa po dogrywce, 1 porażka po dogrywce, więc dobrze sobie radzą na wyjazdach. Sądząc po statystykach mecz powinien być bardzo wyrównany i o zwycięstwie będą decydować detale.
Warto również wspomnieć o kilku ostatnich meczach pomiędzy tymi ekipami w Lillehammer, 2-2, 2-2, 4-4. W roku 2013 każdy mecz w Lillehammer między tymi ekipami kończył się dodatkowym czasem gry i dzisiaj również myślę, że tak się stanie, tym bardziej, że są to play-offy i każda drużyna gra &quot;byle nie przegrać&quot;. Silniejszą ekipą z pewnością jest Stavanger, jednak ja zaryzykuję i postawię na remis.
Pozdro.
⛔ 100
 
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Świata - Kobiety
Godzina: 23:30 CET
Spotkanie: Kanada - Szwajcaria
Typ: Powyżej 12.5
Kurs: 3.07
Bukmacher: pinnacle
Analiza: W finale Kanadyjki z Homan na czele pewnie nie zawiodą pełnej hali swoich kibiców, ale też już były precedensy niedawno, kiedy Kanadyjczycy (mę ż czy ź ni) palili się zupełnie w finale MŚ 2013 i wtopili ze Szwedami. Inna sprawa, że Szwedzi to zdecydowanie inna półka niż Szwajcarki pod Feltscher. Nieważne, ważne jest to, że kursy na czysty win są chyba zbyt niskie, z kolei handicapy ryzykowne, bo przecież to mecz o złoto i liczy się sama wygrana, a nie jej rozmiary. Za jakieś value widzę w overze w tym meczu. Przede wszystkim obie ekipy ofensywnie nastawione, nie boją się wstawiać sporej ilości kamieni do domu licząc na punkty w jednym endzie. Kursy chyba przesadzone, bo to wprawdzie finał i stawka najwyższa z możliwych, ale przecież nie będą non stop zerować endów. Na ogarnięcie overa będą miały co najmniej 8 endów, a pewnie i cały dystans, bo nie wyobrażam sobie, żeby w finale poddawały mecz przed 10 endem, a każdy dodatkowy end to więcej punktów. Na razie w tym turnieju obie ekipy na remis, w fazie zasadniczej wygrały Szwajcarki (9-3), w playoffach Kanadyjki wzięły rewanż dokładnie takim samym wynikiem, więc w obu przypadkach były blisko tej linii mimo pogromów w obu meczach i wcześniejszego oddania meczu. Tym razem powinno być bardziej ciasno na tablicy wyników, dlatego over widzi mi się jako value.
✅ 207http://www.youtube.com/user/WorldCurlingTV
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Primera División
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Barça
Typ: Barça +1,0
Kurs: 1,40
Bukmacher:

Jestem zaskoczony taką różnicą w kursach między oboma zespołami, spodziewałem się, że będą bardziej wyrównane. Owszem, za Realem przemawia atut własnego boiska, ale to Barcelona przystąpi do tego meczu z większym zaangażowaniem. Dla gości będzie to mecz o wszystko. Real może, a Barça musi. Jeśli piłkarze Ancelottiego przegrają, wciąż utrzymają przewagę nad największym rywalem. Niewielką, ale jednak. Barcelona wraca do formy, dwa zwycięstwa nad City, coraz lepsza dyspozycja Messiego. Real w ważnych meczach w tym sezonie zawodził: porażka, a późnej uratowany w końcówce remis z Atletico, a także przegrane El Clasico w pierwszej rundzie. W spotkaniach z najgroźniejszymi nie potrafli pokazać tego, czym imponowali w pozostałych pojedynkach. Barcelona co prawda zmaga się z problemami w defensywie, ale ma za to niesamowitą siłę w ataku.
⛔ 100 / bukmacher
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - St Louis Blues
Godzina: 18:00
Typ: Więcej strzałów na bramkę - Pitsburgh
Kurs: 1,72
Buk: Bwin !
No to dziś kolejna perełka, na wieczór! Do Pensylwanii udają się Nutki, po którym na pewno czują niedosyt ostatniego meczu z Lotnikami, gdzie zostali nie co zmiażdżeni w ostatniej tercji. Plasują dwie porażki w delegacji więc ich spotkania w domu, a w delegacji są zróżnicowane. Dziś kolejny rywal jacy będą mieli goście, to Pingwiny! Moje Bestie. Po przegranych derbach, grają jak z nut i u siebie nie pozwalają praktycznie nikomu na wyjazd do domu z kompletem punktów. Jak wiadomo siła Pingwinów to ofensywa i znakomity powerplay, którzy maja najlepszy w tym sezonie 24,6% I na pewno na tym nie poprzestaną. Osobiście fatygowałbym się wygraną Pittss, ale jednak rozum mi odmawia posłuszeństwa, bo Nutki potrafią wiele. Również mają ogromny potencjał, zbudowany ze sporym atutem broni zbudowanych z solidnych graczy. Steen, ostatnio obniżył loty, ale dziś czeka go kolejne podwójnie ciężkie zadanie. Backes, Oshie to również kapitalni zawodnicy, potrafią odpalić w najmniej oczekiwanym momencie, lecz ja sobie zaufam Pingwinom pod względem strzałów. U siebie ich mają sporo, co by nie powiedzieć, że średnio. U siebie wyznaczają swój rytm i prowadzą solidnie swoją grę. Forecheking na wysokim poziomie. Spodziewam się wyrównanego meczu, bo łatwy dla obu ekip nie będzie, lecz strzały po stronie Pingwinów. Duży atut jest taki, że grają u siebie, a pod tym aspektem strzeleckim czują się jak ryba w wodzie. Mecz o 18!
✅ 72
 
J 43

jakuubiak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Primera División
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Strzelec gola: L. Messi STRZELI
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj Grand Derbi, najsłynniejszy mecz w rozgrywkach nie tylko europejskich ale i światowych. I Real i Barcelona przyzwyczaili nas do dużej ilości bramek w swoich spotkaniach. Istnieje dużo różnych statystyk wziąnych z El Clasico w tym tabela strzelców bramek w tych prestiżowych spotkaniach. Napastnik Dumy Kataloni - Leo Messi plasuję się w niej na drugim miejscu, zaraz za swoich rodakiem Aldredo di Stefano. Oboje mają po 18. strzelonych bramek, jednak to di Stefano ma więcej trafień w rozgrywkach Primera Division. Młodszy z Argentyńczyków ma zatem świetną okazję do wysunięcia się w tej statystyce na pierwsze miejsce. Abstrahując od tabelek związanych z meczami pomiędzy Królewskimi a Barcą, to Messi jest w znakomitej strzeleckiej formie, bowiem w ostatnim ligowym spotkaniu strzelił hat-tricka&#39;a a w 4/5 ostatnich meczów ligowych swojej drużyny strzelił przynajmniej jedną bramkę. Fakt, iż to jest Grand Derbi, daję mu dodatkową motywację, a koledzy z zespołu na pewno będą szukać świetnej okazji do podania futbolówki rewelacyjnemu Argentyńczykowi.
✅ 108
 
bartooo 16

bartooo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vitkovice - Sparta Praga
Typ: +4.5
Kurs: 1.67
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Czwarte spotkanie pomiędzy tymi zespołami w Play Offach, jak na razie prowadzi faworyt 2:1. Faworyt czyli oczywiście Sparta Praga, która niszczyła wszystko i wszystkich w rundzie zasadniczej. W całej rywalizacji Vitki prawdopodobnie polegną, ale dziś jeszcze powinni stawiać opór. Dla nich to arcyważne spotkanie i spróbują powalczyć na własnej tafli. Ja na to spotkanie przygotowałem sobie over z którym dość długo czekałem ze względu, że nie określiłem sobie konkretnej linii. Wybrałem tę mniejszą z mniejszym kursem i mam nadzieję że dużo pewniejszą.
Sparta to bardzo mocny zespół, który jak zagra w pełni skoncentrowany i skupiony potrafi rozjechać każdego jak walec. Dlatego też liczę na trzy trafienia z ich strony ?
Vitków dziś jeszcze nie skreślam bo chciałbym jeszcze spotkanie na Sparcie. Prażanie w spotkaniach z Vitkami zawsze byli stroną dominującą i z reguły kończyło się w granicy pięciu goli z ich strony.
Jak zwykle w dobrej dyspozycji Ton więc trzeba na niego liczyć.
Razem z Hlinką tworzą fajny przód i to oni powinni dziś siać postrach.
Mecz powinien być ciekawy i pełen goli.
✅ 67
 
P 22

prograruleta

Użytkownik
Real Madryt - Fc Barcelona
21:00
Typ 1
Kurs 2:15
Bukmacher Bet365
Dziś o godzinie 21:00 na stadionie Sabtiago Brenabeu odbędzie się spotkanie pomiędzy zespołami Realu Madryt i Barcelony. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Real bo po pierwsze za tym przemawia tabela, dwa Barcelona w swoich dwóch ostatnich wyjazdowych spotkaniach w Primera Division przegrała z Realem Sociedad, a następnie niespodziewanie przyszła porażka z Valladolid. real w ostatnich spotkaniach pokazuje fenomenalną formę w Lidze jak i w Lidze Mistrzów. Kolejnym argumentem jest to, że gracze gospodarzy są bardziej wypoczęci, gdyż nie musieli wkładać dużo sił w spotkanie bo jak wiemy awans zapewnili sobie w pierwszym spotkaniu z Schalke. . Z pewnościa Pojedynek Ronaldo vs Messi to będzie coś .
⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie AHL
Godzina: 21:00
Spotkanie:Chicago Wolves-Grand Rapids Griffins
Typ:Grand Rapids Griffins -1 [EH]
Kurs:3,80
Bukmacher:Unibet
Liga AHL i spotkanie wilków z gryfami czyli czwartej drużyny na zachodzie z liderem konferencji i wiceliderem całej ligi.Dziwią mnie trochę kursy na gości bo drużyna gryfów jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji co potwierdziła wygrywając cztery ostatnie mecze z Wilds i Barons.Może i drużyny z Iowy i Oklahomy nie należą do czołówki lecz fakt że gryfy przegrały tyko jeden mecz w regulaminowych 60 minutach na ostatnie 10 spotkań mówi sam za siebie.Jeśli chodzi o hokeistów Chicago to u nich z formą jest trochę gorzej jednak 6 zwycięstw w 10 ostatnich meczach nie wygląda tak źle choć co dziwne mimo swojej pozycji grają dość przeciętnie u siebie i pod tym względem zajmują dopiero siódmą lokatę w konferencji.Po przeciwnej stronie stają gryfy najlepiej grająca ekipa na wyjazdach w całej lidze a bilans 110-81 w bramkach pokazuje że ich gra na wyjazdach jest jakby na wyższym poziomie..Dorzućmy do tego dobry bilans spotkań bezpośrednich na wyjazdach w ostatnich latach a przy obecnej formie zwycięstwo wydaje się więcej niż pewne.Owszem na pokrycie handicapu są mniejsze szansę choć w takiej formie gryfy powinny sobie poradzić a kurs jest na prawdę zachęcający.Polecam
⛔ 100
 
H 4

harry309

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wilstermann-Real Potosi
Typ: Real Potosi DNB
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza: Gdy oczy całego swiata beda skupione na Gran Derbi ja wybieram sie do Ameryki Płd a konkretniej do Boliwi gdzie swoj kolejny mecz rozegra jedenastka z Potosi.
Real jak dotad bez porazki w lidze, kilka meczy zremisowanych ktore mozna bylo spokojnie wygrac ale za kazdym razem czegos brakuje, moze koncentracji nie wiem czym jest to spowodowane ze Real pomimo prowadzenia w meczu nie umie dowiezc zwyciestwa do meczu i gubi cenny punkty. Dzisiaj licze ze podtrzymaja passe bez porazek a tym samym po kilku remisach wygraja swoj mecz, ide w ten mecz z bezpieczna opcja bez remisu.
Mecz juz za chwile.
✅ 155
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom