>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 23.03.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska T-Mobile Ekstraklasa /
Data : 23.03.2014 / godz. 13:00 /
Spotkanie - Podbeskidzie : Cracovia
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 3.60
Bukmacher - Unibet
Analiza :
Wczorajszy typ zmieniłem z czerwonej na karny no cóż mogłem iść za pierwszą myślą , dziś w naszej Ekstraklasie dosyć ważny pojedynek pomiędzy Podbeskidziem a Cracovią . Podbeskidzie niestety pozostanie w tej grupie walczącej o utrzymanie , chłopaki mają po 26 kolejkach tylko 23 pkt i zaledwie 4 mecze wygrane co za tym idzie to jak jest słabsza gra to i atmosfera nie zbyt dobra co przekłada się na ogrom nieczystych zagrań a tak ogólnie to Podbeskidzie zawsze gra bardo ostro dlatego w tym sezonie chłopaki zarobili już 51 żółtek , co do gości to pomimo bardzo słabszej ostatnio gry 6 ostatnich spotkań to 4 porażki pod rząd remis i ostatnio chłopaki się pozbierali i w ostatnim pojedynku pokonali Jagę 1:0 i ciągle mają szansę na awans do tej grupy bezpiecznej dlatego uważam że dziś w Bielsku może być ostro . Cracovia zarobiła w tym sezonie 64 żółte kartoniki , sędzia w tym pojedynku jest Mariusz Zlotek który dopiero jeden mecz sędziował w Ekstraklasie i pokazał 7 żółtych kartoników a było to spotkanie Cracovia Śląsk i 6 kartoników o kolorze żółtym zobaczyli piłkarze Cracovii tak więc chyba pan Mariusz nie lubi ostrych starć w ich wykonaniu , gdy zajrzymy na ogólne jego sędziowanie to w 73 meczach pokazał 256 żółtych 17 czerwonych i podyktował 20 rzutów karnych i tu znowu mój dylemat ale po wczorajszej wpadce to jednak postawię na czerwoną !
⛔ 100
 
kudel 300,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: pilka nozna ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie - Cracovia
Typ: Cracovia wygra do zera
Kurs: 4,75
Godzina: 13;00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz odbedzie sie w Bielsku o godzinie 13;00. Minimalnym faworytem tego spotkania przez bukmacherow sa gospodarze, ktorzy na wlasnym stadionie ostatni raz przegrali w 10 kolejce t=mobile ekstraklasy! Jednak ja uwazam, ze kazda passa sie kiedys musi skonczyc i mysle, ze bedzie to w dzisiejszym dniu. Cracovia jest nadal w walce o pierwsza osemke. W pierwszej rundzie grała bardzo fajny futbol i wygrywala swoje mecze. Ta runda jest dla nich trudnych okresem, poniewaz graja bez swoich najlepszych zawodnikow (Nowak, Budzinski, Ntibazonkiza). Myysle jednak ze dzisiaj stana na wysokosci zadania i wyrwia 3 punkty z ciezkiego terenu. Pilkarze na pewno beda bardzo zmotywowani bo mierza w pierwsza osemke, a gdy nie wygraja pierwsza czesc tabeli im sie znaczaco oddali. Wojciech Stawowy jest w konflikcie z prezesem, ktory osadza go o slaba gre... Zawodnicy sa zwiazani z trenerm w klubie panuje dobra atmosfera. Mysle, ze dla coacha pilkarze zrobia wszystko by wygrac. Decyduje sie tutaj na wynik do zera, poniewaz wiemy jak w Bielsku malo pada bramek. Dlatego przyjmuje scenariusz ze Pasy wygraja 1-0.
⛔ 100
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna, Dania, Superligaen
Godz: 14:00
Spotkanie: Sonderjyske - Aalborg
Typ: Aalborg
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rozumiem, że w Danii każdy może ograć
każdego, ale taki kurs na Aalborg biorę z
pocałowaniem ręki. W wielu innych ligach w
starciu ostatniego zespołu z wiceliderem
mielibyśmy @1,70-@1,80 max. i taki też kurs ja
wystawiłbym w tym meczu. Sonderjyske
widziałem w meczu z Kopenhagą. Zagrali fatalnie,
mimo tego osiągnęli swój cel, czyli 0-0. Dopisało
im szczęście, bo nie było ani obrony
(przypominam sobie 3 setki przeciwnika), ani
ataku (nie przypominam sobie naprawdę groźnej
akcji Sonderjyske). Ich wyniki w rundzie wiosennej
są... dziwne. Pokonali 4:0 Vestsjaelland, przegrali
1:2 z Aarhus, 0:2 z Midtjylland, no i remis 0:0 z
FCK. W sumie bez zaskoczeń, tylko po tym co
oglądałem w meczu z Kopenhagą zachodzę w
głowę, jak oni strzelili aż 4 bramki Vestsjaelland.
Aalborg na wiosnę w świetnej formie. 5 meczów:
3 wygrane, 2 remisy. 12 bramek strzelili, 6 stracili.
Na wyjazdach zdobył aż 11 z tych 12, więc
można być optymistą. Ta drużyna obecnie jest na
fali, są w najlepszej formie w całej lidze. Ciekawy
jestem tylko, jak podziałają na nich dwa
zdarzenia: zwycięstwo z Midtjylland w ostatniej
kolejce i porażka Midtjylland z Nordsjaelland w
tej kolejce. Dla niewtajemniczonych informacja: to
oznacza, że Aalborg może zająć dzisiaj fotel
lidera. Mam nadzieję, że nie zadziała to na nich
paraliżująco, lecz mobilizująco. Są dużo lepsi od
rywala i powinni wygrać.
⛔ 100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -Filipiny 10:15
Spotkanie: Ginebra Kings - Text Texters
Typ: over 198.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Niedzielne spotkania na Filipinach to niemal już rytuał. Zwykle dobrze mi się kojarzą te overy, które wtedy grałem. Jeszcze dzisiaj szykuje się niezwykle interesujące spotkanie. Niepokonany w tym sezonie Text Texters jedzie na spotkanie z Ginebrą Kings. Gospodarze to zespół, który w rozgrywkach o Commissioners Cup gra narazie bardzo nie równo. Chociaż muszę przyznać, że porażki z San Mig Coffie i San Mig Beerman ujmy nie przynoszą. W dotychczasowych spotkaniach Ginebry padało średnio 202.5 pkt. Zespół ten prezentuję ofensywną koszykówkę niezbyt przykładając się do obrony. Mnóstwo rzutów oddaje 34-letni nowy nabytek amerykański Leon Rodgers. Jeżeli będzie w dobrej dyspozycji to ok.40 pkt można się u niego dzisiaj spodziewać. Są jeszcze będący w niezłęj dyspozycji Tenorio, Caguia czy Aguilar. TNT prezentuje się w tym sezonie świetnie. Słaba gra w obronie Ginebry na pewno będzie im na rękę bo potrafią oni grać kontre. Dobrze rzucająrzuty wolne co na FIlipinach często się przydaje szczególnie w zaciętych końcówkach. Zespół ten ma wyrównany i mocny skłąd jak na tą ligę. Atutami są będący w świetnej formie Castro, Ocampo czy świetnie pokazujący się ogromny center jak na warunki azjatów Richard Howell. Goście w meczach w ofensywnie grającymi zespołąmi Barako Bull czy San Mig Beerman bez problemy wrzucali ponad 100 pkt. Do tego jeśli spojrzeć na historię spotkań tej pary to niezwykle często były to szalone mecze. Także za pół godziny kawa, ciastko i Filipiny ????
⛔ 100
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Tottenham - Southampton
Typ: Tottenham
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Ostatnie wyniki meczów kogutów nie powalają na kolana. Seria 4 meczy bez zwycięstwa to obecna forma Tottenhamu. Można jednak zauważyć, że dwa ligowce to przegrane z zespołami ze ścisłej czołówki, Chelsea i Arsenal. Ostatni mecz to remis wyjazdowy z Benfica, gdzie wygrali drugą połowę. To daje do myślenia.
Southampton 2 ostanie mecze wygrane, z Norwich i Crystal. Nie były więc to drużyny pokroju Chelsea czy Arsenalu. Z Crystal na wyjeździe wygrana 0:1 po golu w 1. połowie, później mam wrażenie ze już tylko szanowali wynik, tylko 4 sytuacje bramkowe i jeden strzał w światło bramki.
Ostatnie spotkania obydwu drużyn to wygrane Tottenhamu, zawsze różnicą jednej bramki, niezależnie czy to było 2:3 czy 1:0 lub 1:2.
Mam wrażenie że po tej serii meczów bez wygranej, nadarza się okazja wygrania meczu i myślę, że koguty postarają się z niej skorzystać, tym bardziej że nagrodą może być gra w Lidzie Europy.
✅ 110
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelon
Typ: Barcelona wygra i obie drużyny strzelą
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
To, że obie drużyny strzelą w tym meczu gola jest według mnie rzeczą pewną, mimo że w futbolu możliwe jest wszystko. Dla obydwu zespołów dzisiejszy mecz to finał, który rozstrzygnie walkę o mistrzostwo między tymi drużynami (nie zapominajmy o Atletico). O ile Real będzie mógł przełknąć porażkę ponieważ posiadają czteropunktową przewagę. Dla zespołu ze stolicy Katalonii jest to mecz o wszystko, w przypadku porażki mogą pożegnać się z mistrzostwem - co przyznał nawet sam Gerardo Martino, ale myślę, że to sprawa oczywista dla wszystkich sympatyków piłki nożnej na świecie. Ja stawiam dzisiaj na dwa typy w jednym: obie drużyny strzelą i wygra Barcelona.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP MIAMI
Godzina: 16:00
Spotkanie: Robredo - Benneteau
Typ: Robredo
Kurs: 1.73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kolejna runda turnieju Masters Miami i spotkanie moim zdaniem bardzo jednostronne nam się szykuje, nie miałem czasu ostatnio i trochę mnie dziwi, że nikt nie wrzucił tego typu tutaj. Spotkanie dwóch weteranów męskiego tenisa. Osobiście wyżej cenię Hiszpana który swoją dojrząłością i mądrością pokazuje, jak głową można wygrywać mecze. Jest jak wino im starszy tym lepszy. Wielu mówi, że na hard kortach nie radzi sobie najlepiej i to nie jest dobre połączenie jednak to stek bzdur. Już nie raz udowodnił, że grać na twardych mieszankach potrafi i to z pozytywnym skutkiem. Przez swój wiek widać, że jest mocno niedoceniany przez buki co na pewno mnie cieszy przed spotkaniem z Bennetem. Julien nigdy do wielkich tenisistów nie należał. Umiejętności techniczne na dużo niższym poziomie od Hiszpana. Z głębi kortu gra poprawnie ale często oddaje incjatywę przez co traci tutaj sporo.Robredo w konfrontacji z Austriakiem Thiemem nie był faworytem a wygrał 2:0. To jeden z moim ulubionych tenisistów. Profesjonalista i dużo myśli na korcie. Umiejętności posiada o niebo większe od rywala który w moim odczuciu już powinien pakować się do Francji. Ostatnie 3 spotkania H2H padały łupem Hiszpana. Robredo moim zdaniem bije na głowę atutami, mentalnymi czy umiejętnościami zagrań. Na pewno Hiszpan jest bardziej opanowany i wie kiedy przycisnąć Francuza którego notabene już w tym turnieju być nie powinno. Julien w 1 rundzie stracił seta, w 2 grał z niepokornym Gulbisem który również w Miami nigdy nic wielkiego nie osiągnął. Ernests w trakcie meczu krzyknął do siebie &quot;Gram chyba najlepszy mecz w tym roku&quot; (ironia fatalnej gry). W 3 secie Łotysz miał 5:2 a i tak nie potrafił skończyć meczu i wygrać tego spotkania. Na prawdę Francuz nic wielkiego nie pokazał aby wystawić tak porównywalne kursy na jego osobę. Dla mnie pewniaczek dla. Vamos Robredo!
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godz: 21.00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: ile goli drużyna 1-żadnych goli
Kurs: 4.60
Bukmacher:Bet at home
Analiza: Najważniejszy mecz w ligach europy. Mam co do niego przekonanie w kierunku zdecydowanie x2.Przede wszystkim są dwa najważniejsze aspekty którymi zawsze się kieruje. Po pierwsze mam przekonanie że w głowach graczy na całym świecie to Real jest dość zdecydowanym faworytem,myślę że mało kto zdecyduje się zagrać w tym meczu 2 lub nawet x. To oczywiście skutkuje tym że będzie w tym meczu jedna z odrzuconych opcji. Drugi ważny aspekt to PASSY. Real bez porażki od 18 meczów. Barca 2 porażki z rzędu wyjazd. Chociaż w sumie kiedy w historii nadaży się znów taka okazja żeby barca przegrała 3 razy z rzędu na wyjeździe. Ale pozwolę sobie pominąć ten statystyczny argument. Real ma też 21 ze zdobytym golem. Real ma też 13 bez X w domu a Barca 8 bez X w ogóle, często też po dwóch porażkach faworyta przełamuje się on remisem a nie od razu wygraną a wiadomo że barca ma właśnie takie dwie porażki z rzędu away. Instrumenty którymi posłuży się los by utwierdzić ludzi w przekonaniu że to tylko sport są takie: Barcelona jest cały czas lepszym zespołem,z tego względu że ma wielu niskich spryciarzy. Ronaldo czy Bale nie da rady ukryć się przed radarami obrońców FCB bo po prostu są zbyt wysocy.Grająca z kontry barca będzie pod tym względem miała zdecydowaną przewagę. Raz po raz z dużą łątwością będą się urywać. Reansumując w tym meczu najbardziej prawdopodobne jest 0-0 lub wygrana Barcy,przełamująca passe Realu. Chociaż zdaję sobie sprawę że mecz ten jest swego rodzaju narzędziem mamiącym fanatyków i żeby mamił jeszcze mocnieje powinno być kilka goli i z jednej i z drugiej strony.
⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Gwatemala Liga Narodowa
Godzina:
19:00
Spotkanie: Heredia - Marquense
Typ:
over 2,5
Kurs: 1.72

Bukmacher: bet365

Analiza: Heredia w roli gospodarzy bilans 5/1/0, bardzo widoczny jest fakt że na swoim
podwórku wymiatają. Ostatnie ich spotkania w roli gospodarzy :
http://pl.soccerway.com/teams/guatemala/club-deportivo-heredia/5080/matches/
Ostatni mecz u siebie przegrali 4 sierpnia ubiegłego roku. Ponad to drużyna gości w tym
spotkaniu będzie bez obrońcy Fuentes 36/1, obrońcy Leon 32/0, pomocnika
Velasqez 32/0, pomocnika Norales 32/1, pomocnika Grajeda 34/4, oraz bez napastnika
i tym samym najlepszego drugiego strzelca Brown 36/10. Spotkania w 2014 roku u siebie :
02/02/14
Heredia 4 - 0 Halcones ➤ over 2,5
12/02/14
Heredia 4 - 0 Mictlán over 2,5
23/02/14
Heredia 2 - 0 Xelajú
09/03/14
Heredia 3 - 2 Iztapa ➤ over 2,5
12/03/14
Heredia 4 - 1 Suchitepéquez ➤ over 2,5
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
leebo 236

leebo

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 18.00
Spotkanie: St.Louis Blues @ Pittsburgh Penguins
Typ: Pens OT
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:

Ostatnio gra Nutek na wyjazdach to czysta tragedia, 0:4 z Hawks, 1:4 z Flyers, czas na porazke z Pens. Wczoraj Pingwiny wygraly po dogrywce z bardzo dobrze dysponowana ostatnia Tampa, w ktorej blyszczal Stamkos. Widac, ze Burze dostaly wiatru w zagle po wyleczeniu kontuzji tego napastnika. Nutki slaba forma, kontynuacja gry w delegacji z pewnoscia nie wplynie na nich dobrze, nie ma innej opcji musza dzisiaj zebrac baty. Pens nie graja moze nic specjalnego, ale z przodu coraz lepiej rozumieja sie Kunitz, Crosby i Stempniak. Wspolpraca tej trojki wyglada coraz lepiej. Dodatkowo dobrze dysponowani jeszcze dwaj napastnicy: Neal i Malkin, ktorzy z reszta wczoraj trafiali do siatki Tampy. Nutki stracily rezon i nie porywaja juz tak bardzo swoja gra, jezeli dzisiaj Pingwiny beda graly tak jak wczoraj to nie widze szans dla ekipy z St.Blues. Odwazniejszym proponuje grac Pens -1,5 OT po kursie 3.50 w bet365.

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Francja
Godzina:
14:00
Spotkanie: St.Etienne-Sochaux
Typ: X/X
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Już za dwie godziny odbędzie się spotkanie Francuskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym na przeciwko siebie staną ekipy, Saint Etienne, oraz Sochaux. Gospodarze mają na swoim koncie 48 punktów i 4 pozycję w ligowej klasyfikacji, tracą do 3 pozycji 5 punktów, goście natomiast maja jak na razie 25 punktów zdobytych i do bezpiecznej pozycji tracą już 6 punktów, ponieważ Evian znajdujące się na bezpiecznej 17 pozycji wczoraj ugrało remis w Toulousie, myślę że pomimo tego że gospodarze są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem dla bukmacherów wystawiajacych kursy na to spotkanie , to może w tym spotkaniu paść wynik niespodziewany , ponieważ goscie po prostu muszą spróbować zdobyć w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt, stawiam że jeśli dobrze to spotkanie rozpoczną to będą w stanie wywieźć stąd korzystny rezultat, postawiłbym tutaj na remis do przerwy i poział punktów na koniec spotkania.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
devillo 8,1K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 13:00
spotkanie: Podbeskidzie - Cracovia
typ: X/2 (HT/FT)
kurs: 6.55
bukmacher: Oddsring
analiza:
Cracovia przyjeżdża do Bielska - Białej wyłącznie z myślą o 3 punktach. Mają tym większe szanse na zrealizowanie swojego planu, iż Podbeskidzie w bardzo dołujący sposób oddało remis w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej podczas minionej kolejki. Jak powiedział na pomeczowej konferencji trener Ojrzyński czują smutek, ból, rozgoryczenie i nie ma co się dziwić. Po głupim faulu Sokołowskiego w 95 minucie tuż za linią pola karnego stracili bramkę i wracali bez jakiejkolwiek zdobyczy. Widać było wczoraj na przykładzie Lecha jak mobilizująco podziałała bramka Możdżenia i moim zdaniem w dokładnie odwrotny sposób odczuło to Podbeskidzie. Cracovia z pewnością zdominuje posiadanie piłki tak, jak to robiła w wielu wcześniejszych spotkaniach. Z reguły mecze Górali i Pasów do przerwy są rozgrywane przede wszystkim na zero z tyłu, a co za tym idzie gram remis do przerwy i liczę na bramkę gości w drugiej odsłonie. Jest to o wiele bardziej ryzykowny typ niż DC X2, które absolutnie musi wejść, ponieważ jeśli ekipa trenera Stawowego liczy na górną połowę tabeli to dzisiaj muszą zainkasować 3 punkty. U siebie Pasy są najgorszą drużną w Ekstraklasie, a więc muszą liczyć oczka na wyjazdach. Mecz będzie raczej nudny, mam nadzieję, że nie zakończy się wynikiem bezbramkowym po ostatnim gwizdku, ale podczas pierwszych 45. minutach można być raczej pewnym, że żaden z bramkarzy nie wyciągnie piłki z siatki. Wszystko rozstrzygnie się w drugiej połowie, najbardziej prawdopodobna wydaje się wygrana gości jedną bramką.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Catania Calcio - Juventus Turyn
Typ: X
Kurs: 4.50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Najlepsza drużyna Serie A Juventus Turyn dziś zagra na Stadio Angelo Massimino z aktualnie najsłabszą drużyną ligi Catanią Calcio. Niby zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Juventus ale ja przeczuwam tutaj mimo wszystko niespodzianki jaką byłby podział punktów w tym meczu.
Juventus ostatnio wygra swoje spotkania, ale swoją grą już nie porywa. Zarówno w Lidze Europy gdzie dość szczęśliwie wyeliminowali Fiorentinę, jak i w ostatnich meczach ligowych, gdzie zwycięstwa również odniesione były dość szczęśliwie - chociażby ostatni mecz z Genuą.
Catania natomiast jest co prawda najsłabszą drużyną aktualnie w lidze, ale trzeba napisać, że wygrywać z Catanią na ich stadionie wcale rzeczą łatwą nie jest. W tym sezonie na 13 spotkań domowych przegrali tylko 3 razy, co ciekawe najwięcej razy Catania w meczach u siebie remisowała - 6 razy.
Postanowiłem więc dziś zaryzykować i zagrać remis, tym bardziej, że również patrząc na historię starć Catanii u siebie z Juventusem zauważyłem, że remisy padają w tych starciach co drugi sezon:
28.10.12 SER Catania Juventus 0 : 1
25.09.11 SER Catania Juventus 1 : 1
05.12.10 SER Catania Juventus 1 : 3
02.05.10 SER Catania Juventus 1 : 1
08.02.09 SER Catania Juventus 1 : 2
12.01.08 SER Catania Juventus 1 : 1
W poprzednim sezonie Juventus wygrał, więc patrząc na tą zależność dziś wypada, że będziemy mieli remis.
Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu klubach przed dzisiejszym starciem? W ekipie Antonio Conte nie zobaczymy dziś Claudio Marchisio, Andrei Barzagliego, Angelo Ogbonny i Federico Peluso, poza kadrą są również Mirko Vucinić i Simone Pepe, no i przede wszystkim Paula Pogby, który dziś pauzuje za kartki. Sporo więc jest tych osłabień przed dzisiejszym spotkaniem w ekipie &quot;Starej Damy&quot;. Gospodarze natomiast muszą radzić sobie bez Alberto Frisona, Nicolása Spolliego, Sergio Almiróna i Lucasa Castro.
⛔ 100
 
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godz: 17:30
Spotkanie: Leverkusen- Hoffenheim
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Już pewnie nikt nie pamięta jak dobrą drużyną jest Leverkusen. Fatalna końcówka i początek 2 rundy.Ostatnie 5 meczy to:pRPPP. jednak nadal utrzymują wysoką lokatę (4 miejsce) które premiuje kwalifikacjami do LM. Tuż za nimi plasuje sie Moenchengladbach,które traci coraz mniej punktów i stara się dogonić dzisiejszego gospodarza.Dzisiaj liczę na przełamanie Leverkusen. Mają o co walczyć,muszą sie w końcu obudzić. Okazja do tego dobra,zmierzą się z 10 w tabeli Hoffenheim : PPZRZ. Hoffenheim jest drużyną głównie punktującą u siebie,nie walczą ani o utrzymanie ani o puchary.Myślę że ekipa z Leverkusen da dziś radę i wywalczą upragnione 3 punkty.
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis- ATP
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kevin Anderson -Richard Gasquet
Typ: Kevin Anderson
Kurs: 2,16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Anderson od kilku tygodni prezentuje niebywałą formę, dwa zacięte finały z Ciliciem i Dimitrovem, w których po 3setówkach uległ rywalą. Świetny występ w zeszłym tygodniu na IW, gdzie pokonał jako pierwszy w tym sezonie Stanisława Wawrinkę. Jego największy atut to serwis, w 1r Miami nie dał najmniejszych szans nawet na bp Zeballosowi, ponad 80% pierwszego podania robi wrażenie. Dużo winnerów z potężnego fh.
Dzisiaj zmierzy się z Richardem, który od początku sezonu nie prezentuje się dobrze na kortach, nie wrócił jeszcze do optymalnej gry po kontuzji pleców. Pojawia się dużo błędów, można zauważyć odbicia ramą, mało winnerów, a jego zawsze efektowny jedneręczny bh służy główie do przebijania wysokich piłek na środek kortu. Anderson będzie z tego korzystał i szybko przechodził do ataku.
Ich pojedynki zawsze były zacięte, zawsze był w nich tiebreak, ostatnio po 3setówce górą był Anderson, dziś lepsza forma po stronie Andersona i liczę na jego łatwe zwycięstwo.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina:
17:30
Spotkanie: Leverkusen - Hoffenheim
Typ: Leverkusen -1
Kurs: 2.75
Bukmacher: bwin
Analiza:
Po prostu nie wierze w kolejna porazke lub remis zespolu z Leverkusen. W ostatnich 8 spotkaniach liczac wszystkie rozgrywki dwa razy zremisowali i odniesli 6 porazek! To jest po prostu nie do ogarniecia, jak taki zespol z ambicjami tak slabo moze grac. Spadli juz na 4 miejsce w lidze i traca 6 punktow do 3 miejsca dajacego udzial bez eliminacji w Lidze Mistrzow na przyszly sezon i maja tylko 2 punkty przewagi nad miejscem 5. Ostatni mecz w Monachium napawa optymizmem. Leverkusen przegral z Bayernem tylko 1-2 po dobrym meczu. Hoffenheim druzyna dziwna jak dla mnie, potrafi zaskoczyc i wygrac z najsilniejszym, ale zdazaja sie wpadki z najslabszymi druzynami z Bundesligi. Wiesniaki zajmuja miesce w srodkowej czesci tabeli i o nic juz praktycznie nie walcza a napewno nie maja juz szans na miesce w Bundeslidze dajace gwarancje gry w europejskich pucharach, wiec w dzisiejszym spotkaniu nie beda mieli cisnienai zeby wygrac. Stawiam na pewne zwyciestwo druzyne Leverkusen minimum 2 bramkami, bo ile ta zla passa moze trwac.
⛔ 100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Turcja -PTT 1. Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Adanaspor - 1461 Trabzon
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W niedzielny wieczór w Adanie miejscowy Adanaspor podejmie gości z Trabzonu w ramach 31 kolejki 1.Lig. Nie będzie to jednak rozsławiony w Europie Trabzonspor (który zresztą gra szczebel wyżej), ale ich ubogi krewny zza miedzy 1461 Trabzon - klub który w ostatnim czasie przegrywa wszystko co się da. Widać że bordowi niezbyt dobrze przepracowali krótką jak na nasze standardy przerwę zimową i jeszcze gorzej weszli w tą drugą połówkę sezonu w której od stycznia zdobyli raptem 7 punktów na 30 możliwych. W ostatnich 3 meczach ligowych stracili aż 10 goli, a fatalna postawa zaowocowała spadkiem niemal na dno tabeli. Różnice punktowe nie są znaczące także 2-3 lepsze mecze mogą ich uratować przed spadkiem, wydaje mi się że przełom jednak szybko nie nastąpi, albowiem ich rywal - Adanaspor po niemrawym początku sezonu, już kilka kolejek temu wydostał się ze strefy spadkowej, solidnie punktuje (ostatnie 5 meczy-10 punktów) i konsekwentnie pnie się w górę ligowej tabeli. Biorąc pod uwagę jeszcze atut własnego boiska, oraz to że goście mają za sobą 5 porażek z rzędu, nie trudno wskazać dzisiejszego zwycięzce, którym w moim mniemaniu będzie ekipa &quot;pomarańczowo-białych&quot; z Adany.
⛔ 100
 
L 4

lukasz.b

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Bundesliga
Godzina:
16:30
Spotkanie:
Red Bull Salzburg - SC Wiener Neustadt
Typ:
Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: bwin
Analiza: Kurs może nie zachwyca jak na tak dużą ilość goli ale Salzburg na własnym podwórku potrafi się rozstrzelać.
1. Pięć ostatnich spotkań tych drużyn to dominacja dzisiejszych gospodarzy i wyniki: 5-1 / 8-1 / 5-1/ 6-0 / 3-1
2. Pięć ostatnich spotkań w lidze Salzburga również prezentuje się okazale: 5-0 / 1-3 / 6-3 / 6-1/ 1-4 oczywiście wszystkie wygrane.
3. Liczę, że u piłkarzy Salzburga obudzi się sportowa złość po przegranej z
FC Basel i odpadnięciu z Ligi Europejskiej, i wyżyją się na SC Wiener Neustadt.
✅ 80
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Polska, Piłka nożna, II liga wschodnia
Godzina: 15:00
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Radomiak Radom
Typ: Pogoń
Kurs: 1,50
bwin
Dzisiaj o godzinie piętnastej na stadionie przy Jana Pawła II w Siedlcach tamtejsza Pogoń podejmie Radomiaka Radom. Zarówno jedni jak i drudzy rundę wiosenną rozpoczęli w nie najlepszym stylu. Gospodarze w pierwszym meczu zremisowali ze Stalą Rzeszów zaś tydzień temu ulegli na wyjeździe Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki. Radomiak natomiast wypadł jeszcze gorzej przegrywając dwa spotkania z Siarką Tarnobrzeg zero do czterech i Wigrami Suwałki jeden do dwóch. Będzie to dwudzieste czwarte spotkanie tych ekip, bilans przemawia zdecydowanie na korzyść Radomian. Pogoń wygrała tylko pięciokrotnie i zanotowała trzy remisy. Ostatnie spotkanie to porażka w Radomiu trzy do pięciu po tym pojedynku zwolniony został trener Wójcik a zastąpił go obecny selekcjoner Daniel Purzycki. Zimą w Radomiaku wymieniono prawie cały skład i jak dotąd nie przyniosło to efektu w postaci zwycięstw. W Pogoni nie było aż takich zawirowań. Do składu dołączyli Piotr Kosiorowski z Sandecji, Wojciech Wocial z Victorii Sulejówek oraz Jakub Więzik ze Śląska Wrocław który miał zastąpić Czerkasa. Myślę że dzisiaj podopieczni Daniela Purzyckiego są w stanie się przełamać i pokonają rywala. Pamiętam mecz z poprzedniego sezonu gdy &quot;Biało-Niebiescy&quot; rozgromili Radomian cztery do zera. Oby dzisiaj było podobnie.
✅ 50
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: FC Red Bull Salzburg - SC Wiener Neustadt
Typ: over 1.5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak gra Salzburg w swojej ogórkowej lidze każdy widzi, leją wszystkich po kolei. Jeżeli zwyciężą w dzisiejszym spotkaniu zostaną mistrzami już po 28 kolejkach ligowych, co będzie nowym rekordem w Bundeslidze, gdyż do tej pory rekord ten dzierżył od sezonu 1997/1998 Sturm Graz. Drużyna Sturm Graz zapewniła sobie tytuł po 29 kolejkach, także motywacja u graczy Salzburga jest. Wiadomo po czwartkowym odpadnięciu z Ligi Europy pozostał niedosyt, że nie udało się zrobić czegoś więcej w pucharach, jednak to doświadczenie zaprocentuję w przyszłym sezonie europejskich rozgrywek.
W dzisiejszym spotkaniu trener gospodarzy ma do dyspozycji najsilniejszy możliwy skład, zawodnicy Red Bulla są pazerni na bramki, asysty, bo każdy z nich wie, że po takim sezonie mogą pojawić się dobre oferty z mocniejszych klubów od Salzburga.
Drużyna gości to prawie najgorsza defensywa w lidze, mają straconych aż 60 bramek, tylko o 1 mniej od ostatniej drużyny w tabeli.
02.02.14TIPNeustadtSalzburg1 : 5,29.09.13TIPSalzburgNeustadt8 : 1
H2H pokazuję, że Salzburgowi bardzo dobrze gra się z tą drużyną, kolejny argument to chęć rehabilitacji przed własną publicznością za czwartkową porażkę. Gospodarze głownie stawiają na atak, także jestem pewien, że i dzisiaj rzucą się na przeciwnika od samego początku. Dodam jeszcze, że większości spotkań tego typu opcja wchodziła.
✅ 83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom