>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.12.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpańska Liga BBVA
Spotkanie: Getafe - Barcelona
Typ: Remis
Kurs: 5
Bukmacher: Expekt
W ramach 17-ej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division ekipa Getafe zmierzy się z Barceloną. Patrząc na wyniki dzisiejszych gospodarzy, którzy w ostatnich pięciu ligowych meczach wygrali tylko raz, a 3 razy przegrywali, można wyciągnąć wniosek, że są w kryzysie i nie mają dziś szans z utytułowanym rywalem. Nie mogę się z tym jednak zgodzić, gdyż i Barca ma problemy, głównie kadrowe - brak czołowych napastników Messiego i Neymara, bramkarza Valdesa oraz niepewny występ Xaviego i Pique - absencje tych zawodników muszą niekorzystnie wpłynąć na grę Dumy Katalonii.
Zauważmy, że Getafe całkiem nieźle radzi sobie na własnym stadionie: 4 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki; na dodatek pewna wygrana w tygodniu nad Gironą w Pucharze Króla na pewno doda im &quot;skrzydeł&quot; i wiary we własne możliwości. Wobec osłabień w w drużynie Barcelony, Getafe ma spore szanse zdobyć cenny punkt i umocnić się na 8.ej pozycji w tabeli. Dwa lata temu udało się im nawet pokonać mocniejszą Barcę, wiec czemu dziś nie mogliby wywalczyć remisu?
⛔100
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpańska Liga BBVA
Spotkanie: Valencia - Real Madryt
Typ: Real over 1.5 gola
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Jak dla mnie lokata na dziś. Real dzisiaj bez kilku waznych zawodnikow ale nie zmienia to faktu ze siła w ofensywie jest wciąż solidna. Cristiano bedzie grał a dawno juz nic nie strzelil, dzisiaj w waznym meczu bedzie chcial pokazac klase. Dla lubujacych w sie statystykach dodam ze Real w tym sezonie tylko w 2 meczach ligowych nie pokryl tego overa, w meczach z Atletico i Barcelona... Valencia tez w defensywie nie zachwyca tracac 26 bramek w 16 spotkaniach. Ofensywny styl gry Realu pozwoli nam dzisiaj zobaczyc wiele bramek. Polecam!!!
✅44
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Proszę o usunięcie poprzedniego posta coś mi net zamuliło.

Dyscyplina: Piłka Nożna
- Liga Włoska
Spotkanie: Inter -Milan
Typ: Żółta kartka - Mario Balotelli (musi zacząć mecz)
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsson
Analiza ???? ziś derby Merdiolanu, klasyk włoskich boisk .Dziś wynik kompletnie mnie interesuje ważne by pan wymieniony wyżej dostał kartkę .Szanse są ku temu duże kilka argumentów które przemawiają za taki typem.
Po 1 Mario ma bardzo słabą psychikę często przekłada się to na jego faule
Po 2 to były zawodnik Interu dziś kibice na pewno przywitają gromkimi gwizadami każde jego zagranie.Na pewno będzie się mu bardzo ciężko grało co prawda nie bezpośrednio ,ale przeszedł do drużyny największego rywala takich rzeczy kibice nie wybaczają.
Po 3 to są derby tu się nogi nie odstawia remis oznacza porażkę.Walczy się o zwycięstwo do ostaniej minuty.
Po 4 sędziuje Paolo Silvio Mazzoleni który powinien zapewnić kilka kartek żółtego koloru
Po 5 co robi Mario w ważnych meczach ? strzela bramkę .... hymm czasem tak ,lecz chętniej w tym sezonie zbiera żółte niż bramki w meczach na szczycie.W tym sezonie zagrał w 17 meczach 8 kartek (z LM ) z kim dostał kartki a no z samą smietanką ligi
Werona, Lazio, Roma, Napoli, Florentina, Parma, 2x Ajax .Gdzie był prestiżowy mecz i wymagający rywal tam Balloteli dostawał kartkę liczę ,że po dzisiejszym meczy również do tej listy dopiszemy inter.Powodzenia.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania ACB godz 19:15
Spotkanie: Valencia - Real
Typ: over 165
Kurs: 1,9
Bukmacher:bet365

Na mój pierwszy tu typ wybieram spotkanie z koszykówki hiszpańskiej. A teraz garść statystyki :

Bezpośrednie ostatnie 2 spotkania :
07.04.13 ACB Valencia Real Madrid 88 : 79 20.12.12 ACB Real Madrid Valencia 87 : 84

Ostatnie 5 spotkań każdej z ekip

valencia
17.12.13 EUR Valencia Lyon-Villeurbanne 97 : 70 14.12.13 ACB Valencia Murcia 88 : 86 11.12.13 EUR Varese Valencia 62 : 94 08.12.13 ACB Laboral Kutxa Valencia 78 : 79 04.12.13 EUR Valencia Union Olimpija 91 : 93

real
19.12.13 EUR Anadolu Efes Real Madrid 61 : 86 15.12.13 ACB Real Madrid Xacobeo Blusens 82 : 59 13.12.13 EUR Real Madrid Strasbourg 79 : 66 07.12.13 ACB Laguna Canarias Real Madrid 74 : 85 05.12.13 EUR Armani Milano Real Madrid 71 : 78

Myślę, że warto zaryzykować. Powodzenia ????

kiepska analiza
⛔100
 
damianox77 1

damianox77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Spotkanie: Celta-Osasuna
Typ: 2
Kurs: 4,50
Bukmacher: William Hill
Analiza
Spotykają się Celta (16) z 15 punktami i Osasuna (18) z 14 punktami. Gospodarze u siebie grają słabiutko, prócz ostatnich dwóch zwycięstw nie potrafili wygrać na swoim boisku w tym sezonie, a te dwa mecze to myśle już za dużo o ta mini seria zostanie przerwana. Celta przegrała dwa ostatnie mecze do 0, a Osasuna po 3 remisach z rzędu w końcu wygra, a że grać potrafią pokazali w meczu z Realem (2:2). Świetna gra w tym meczu spowoduje moim zdaniem, że piłkarze uświadomią sobie, że potrafią i ten remis ich podbudował. Dla bezpieczeństwa można zagrać Osasune DNB, ale ja osobiście uważam, że Osasuna bez problemu sobie poradzi.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom