>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.12.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
R 1

reptile19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Swansea vs Everton
Typ: X2
Kurs:
1.41
Bukmacher:
Betfair

Witam, zaproponuje niski kurs typowo na podbicie zakładu. Wybrałem spotkanie w Premier League pomiędzy Swansea City a świetnie się spisującym w tym sezonie Evertonem. Everton w Premier League 2013/2014 przegrał tylko raz co miało miejsce 05.10.2013 na Etihad Stadium z Manchesterem City.
Po wygranej 21.12.2013 Liverpoolu i Manchesteru City ze stratą 5 pkt. do lidera plasuje się obecnie na piątej pozycji. Natomiast Swansea to typowy średniak w tym sezonie z dorobkiem 20 pkt. utrzymuje się w środku tabeli na jedenastym miejscu. Obie drużyny nie będą mogły wystąpić w najmocniejszych składach, po stronie Swansea nie będą mogli zagrać (Alvaro Vazquez, Gary Monk, Michel Vorm, Nathan Dyer). Everton będzie sobie musiał poradzić bez (Leightona Baines’a, Arouny Kone, Darrona Gibsona, Gerarda Deulofeu). Motywacją dla Evertonu w tym spotkaniu będzie poniedziałkowy - bezpośredni pojedynek rywali (również ich) w walce o najwyższe cele w tym sezonie, Arsenal vs Chelsea. W przypadku wygranej gospodarzy mogą znaleźć się już na czwartej pozycji ze stratą 4 pkt. do Arsenalu po 17. kolejce. Nie proponuje tutaj pewniaka z tego względu że Everton remisował już ze słabszymi rywalami na wyjazdach (Norwich 2:2), (Cardiff 0:0) czy (Crystal Palace 0:0).
Niemniej jednak w obliczu szans i celów do jakich dążą w tym sezonie gracze Evertonu powinni ten mecz zakończyć tylko i wyłącznie na swoją korzyść.

Życzę powodzenia.
Pozdrawiam.
✅41
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
Typ: HT/FT : Oklahoma / Oklahoma
Kurs: 3,40
Bukmacher: William Hill
Analiza: Od jakiegoś czasu w meczach pomiędzy tymi drużynami wygrywa ta druzyna, która gra na własnym parkiecie. Tym razem liczę na to, że nastąpi przełamanie i wygrają goście, czyli Oklahoma. Oklahoma City Thunder na chwilę obecną jest chyba najmocniejszą drużyną w całej lidze, no może obok Indiany Pacers. Durant i Westbrook są w rewelacyjnej formie i inne drużyny nie potrafią znaleźć recepty, by ich powstrzymać. Oklahoma to jednak nie tylko ta dwójka, ale reszta graczy również jest w wysokiej formie i mocno pomagają swoim wielkim gwiazdom. Oklahoma ma teraz serię ośmiu wygranych i wielka szkoda, że 5 grudnia przegrali z Portland, bo wtedy by mieli serię 17 zwycięstw o ile dobrze liczę. W każdym razie 16 zwycięstw na 17 ostatnich rozegranych spotkań to też wielki wyczyn. San Antonio gra bardzo dobrze ze słabszymi drużynami, ale wielkie mecze w tym sezonie przegrywają, jak np. ich niedawny mecz z Los Angeles Clippers, gdzie przegrali bardzo wysoko. Nie sztuką jest ogrywać słabsze drużyny, sztuką jest wygrywać w tych najważniejszych meczach i ten argument jest po stronie Oklahomy. Durant i Westbrook już od początku powinni pokazać kto tu rządzi i wyrobić sobie przewagę już w pierwszej połowie, a w drugiej dowieźć spokojnie ten wynik.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Celta Vigo - Osasuna
Osasuna +0,5
2,08
Pinnacle

Celta mi się nie podoba. Grają strasznie nierówno, a na własnym boisku publiczności nie porywają. Czasami patrząc na niektórych graczy odnoszę wrażenie jakby mieli gdzieś niektóre spotkania. Szczególnie dobrze to widać w przypadku kiedy dostają gola w plecy. O traceniu głupich punktów wspominać nie będę.

Osasuna kolejny raz zaimponowała mi w meczu z Realem. Teraz szykuje się wyjazd więc ta gra pewnie potoczy się trochę inaczej, ale z Królewskimi grali bardzo dobrze. Nie chcę pisać, że byli drużyną lepszą, bo zaraz ktoś będzie miał inne zdanie. Skrzydła fajnie chodziły, wrzutki w pole karne były zabójcze.

Riera pokazał, że jest zawodnikiem, którego brakowało Osasunie w ostatnim czasie. Goście nie przegrają tego meczu, jestem o tym w dużej mierze przekonany
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanley-63 906,8K

stanley-63

Typer
Holandia / Eredivisie
- PSV Eindhoven : ADO Den Haag
- PSV powyżej 4,5 gola
- 5.00 / Bet365

PSV po fatalnej serii 5 porażek i 2 remisów w ostatniej kolejce chyba przełamali ten swój niechlubny wyczyn i pewnie wygrali na Ultrecht aż 5:1 , dziś u siebie na Philips Stadium podejmują jednego z kandydatów do spadku drużynę ADO Den Haag i wydaje mi się że urządzą sobie kolejny festiwal bramkowy . Po tym zwycięstwie trener Boeren Philipp Cocu powiedział że w końcu chłopaki zrealizowali plan taktyczny w 100% a przy tym byli do bólu skuteczni . Gdy zajrzymy do H2H pomiędzy PSV a ADO to chyba nie ma wątpliwości kto powinien dziś zgarnąć trzy punkty zresztą zobaczmy , na 20 pojedynków które obie drużyny ze sobą rozegrali bilans 18-1-1 no i te gole 66:10 mówią nam wszystko . W poprzednim sezonie PSV wręcz zmiażdzył rywala z Haagi strzelając im w dwumeczu aż 13 goli tracąc tylko 1 i tak na wyjeżdzie Boeren wygrali 6:1 a tu na Philips Stadium 7:0 i myślę że i dziś w ostatnim spotkaniu w tym roku przynajmniej 5 goli zobaczymy w ich wykonaniu no bo patrząc jeszcze na mecze wyjazdowe ADO w tym sezonie 2-0-6 a przede wszystkim gole 8:20 trudno mi nie zaryzykować na 5 bramek PSV po tak wysokim kursie !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Roda - Ajax
Typ: over 4,5
Kurs: 3,7
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
W dniu dzisiejszym w lidze Eredivisie Roda Kerkrade podejmuje u siebie drużynę Ajaxu. Obie drużyny są dość mocne w ostatnim czasie, chociaż nie zawsze to widać po wynikach. Roda bardzo stara się jak może by wygrywać mecze bo jest tuż przed strefą spadkową, jednak nie zawsze dobrze ustawiona obrona pozwala na wygraną. Obrona Rody w ciągu wszystkich meczy do tej pory puściła już 39 goli a Ajaxu 16. Obie drużyny się otworzą na grę i padnie dużo goli, takie jest moje zdanie chociaż rzadko kiedy pada over 4,5 ale over 3,5 z drużyną Rody zdarza się dość często więc czemu nie zaryzykować na 4,5.
W ostatnich 15 meczach Rody over 4,5 i większy padł 6 razy więc moim zdaniem jest dość duża szansa bo Roda od początku zaatakuje. Może nawet w pierwszych minutach strzelić gola.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Sporty zimowe - Skoki Narciarskie - Puchar Świata Engelberg
Spotkanie: HS137 : Zwycięzca
Typ: Anders Bardal
Kurs: 4.40
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Wczoraj na Gross Titlis w Engelbergu mieliśmy sporo niespodzianek w czołówce, największą oczywiście było zwycięstwo Janka Ziobry, ale przypomnę, że w pierwszej &quot;10&quot; wczorajszego konkursu byli tacy zawodnicy jak Diethart, Janda, Murańka czy Ingvaldsen czyli zawodnicy dla których awans do &quot;30&quot; był już sukcesem. Wczorajszy konkurs pokazał jednak również kto tak naprawdę jest mocny z czołówki Pucharu Świata. Jak wiemy końcówka zawodników skakała w słabych warunkach i jedynie Anders Bardal skoczył ładnie i daleko w efekcie zajmował 2. miejsce po pierwszej serii ze stratą 0.2 pkt do Ziobry, również dobrze skoczył Stoch, który po pierwszej serii zajmował 7.miejsce.
I właśnie Bardal ze Stochem w tym momencie według mnie to dwaj zawodnicy w najwyższej formie. Stoch w tym sezonie wygrał już jedne zawody, Bardal natomiast był drugi, był trzeci, był chyba dwa razy czwarty ale jeszcze nie udało mu się wygrać w tym sezonie. Faworytem zawodów dzisiejszych według bukmacherów jest Stoch, ale Bardal również jest uważany za jednego z kandydatów do zwycięstwa.
Wczoraj Bardal zepsuł lądowanie przy drugim drugim skoku (na odległość 140m) i gdyby nie to to wydaje się, że to właśnie Bardal wygrałby wczorajsze zawody - ze Stochem przegrał o 0.9pkt, natomiast z Ziobrą o 7.1 pkt. Bardal dostał noty 15,5; 16,0; 16,5, natomiast Ziobro, który również miał kłopoty z lądowaniem dostał 16,5; 17,0; 17,0, łatwo więc policzyć, że gdyby Norweg lądował jak w pierwszej serii i otrzymał noty 18.5-19.0 to wczoraj by te zawody wygrał.
Można więc napisać, że Bardal cały czas czeka na to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i patrząc na jego formę według mnie długo już nie będzie musiał czekać. Być może dziś w końcu stanie na najwyższym stopniu podium, bo w sumie i podczas treningów i podczas zawodów pokazuje, że lubi i potrafi skakać w Engelbergu i przede wszystkim jest w bardzo wysokiej formie. Myślę, że kurs 4.40 na zwycięstwo Bardal jest nieco zawyżony (tak samo jak kurs 2.00 na zwycięstwo Stocha jest nieco zaniżony) i myślę, że warto dziś spróbować zagrać na wygraną Norwega.
⛔100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Lega Pro C1/B
Spotkanie: Nocerina-Ascoli
Typ: 1
Kurs: 2,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pisałem wcześniej o problemach finansowych Ascoli, dzisiaj nic się nie zmieniło, klub ma 35 milionów długu, oni tak naprawdę nie maja pieniędzy na ten wyjazd, co ciekawe podobno fani złożyli się wyjazd drużyny na ten mecz.. Nocerina jest dobrym zespołem u siebie, co prawda ostatnio graja słabe mecze a ich fani są wściekli żądają dzisiaj od piłkarzy zwycięstwa, jeśli nie to planują ‘zamieszki na stadionie’. Wydaje mi się że większa presja jest na drużynę gospodarzy i to oni powinni wygrać.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Polska vs Dania
Typ: 1 ( w regulaminowym czasie gry)
Kurs: 3,70
Buk: Sportingbet
Data/godzina rozpoczęcia: 22.12.2013/14-30
Analiza:
Spotkanie o trzecie miejsce na rozgrywanych w Serbii Mistrzostw Świata Kobiet w piłkę ręczną. Postawa Polek jest miłym, fajnym zaskoczeniem. Mało kto przed rozpoczęciem turnieju dawał im szansę, że będą walczyły o awans do finału tego prestiżowego turnieju. Okazało się inaczej. Nie ma co ukrywać, że spotkanie półfinałowe z Serbią nie wyszło. Zakończyło się porażką 18-24. Pierwsza połowa nie była zbyt dobra w wykonaniu biało-czerwonych. Świetną skutecznością w bramce Serbek popisywała się bramkarka. Po pierwszej połowie przegrywały Polki 14-6, jednak odpowiednie reprymendy udzielone w szatni dobrze podziałały, jednak straty nie były do odrobienia. Druga odsłona gry to wygrana Polek 12-10. Przypomnę ćwierćfinałowe spotkanie Polek z Francją. Sprawiły sporą niespodziankę eliminując wyżej notowaną drużynę, jednak nie o tym mowa, o ile się nie mylę podopieczne Rassmusena przegrywały 10-5, jednak świetnie zagrały i wyszły na prowadzenie 10-12. Agnieszka Jochymek przed dzisiejszym spotkaniem mówi: ,,Musimy jak najszybciej zapomnieć o półfinałowym spotkaniu z Serbią i z nowymi siłami przystąpić do pojedynku o brąz. Dania stylem gry nie zachwyca na tych mistrzostwach i jest jak najbardziej w naszym zasięgu, ale pod warunkiem, że zagramy swoje, tak jak z Rumunią czy Francją&#39;&#39;. Dunki jak wielu ekspertów zauważa nic specjalnego nie prezentują na tym turnieju. Dwukrotnie zarówno w fazie grupowej jak i w meczu półfinałowym nie mogły znaleźć sposobu na Brazylijki. W półfinale uległy Brazylijkom różnicą sześciu bramek. Z pewnością Polki będą musiały dziś uważać na Kristinę Kristiansen, która zdobyła 35 bramek. Ważnymi zawodniczkami w drużynie Jana Pytlicka są Maria Fisker, Louise Katharina Burgaard, Mette Bjorholm Gravholt i Trine Ostergaard Jensen. Duński trener Polek mówi, że dziś nie będzie sentymentów. Powinien ,,rozpracować&#39;&#39; rywalki i zapewnić Polkom historyczny medal-powodzenia
⛔100
 
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Dyscyplina:Hiszpańska Liga BBVA | Hiszpania | Piłka Nożna
Spotkanie: Valencia - Real Madrid godz. 21:00
Typ: 2
Kurs:1.54
Bukmacher: betsafe
Analiza: W tym spotkaniu zabraknie kilku graczy po stronie realu, są to Bale, Khedira, Varane,Coentrão i Pepe. Zaplecze realu jest bardzo szerokie,Carlo Ancelotti na pewno będzie miał kim zastąpić tych graczy. Real może liczyć na świetnie dysponowanego CR,który nie raz sam wygrywał mecze ;).Mają na pewno o co grać,muszą gonić Barcelone i Atletico. Jest to już ostatni gwizdek by brać się do roboty jeśli chcą myśleć o mistrzostwie.Valencja ostatni mecz przegrała z Atletiko 3-0,wcześniej wygrana ze słabą Osasuną i przegrana z Elche. Myślę że Real wyjdzie bez szwanku z tego spotkania,a typ powinien jak najbardziej wejść.
✅54
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: ????Koszykówka Turcja TBL
Spotkanie: Banvitspor - TED Kolejliler
Typ: over 155.5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Unibet
Analiza: Po wczorajszym niepowodzeniu, dzisiaj w ramach rewanżu podaje typ na odzyskanie strat i wyłowiłem dla Was prawdziwą perełkę. Linia wg mnie to prawdziwy ukłon w naszą stronę z ramienia buków i trzeba korzystać. Co jak co ale gdy te dwie drużyny się spotykają mamy ultra ofensywę i wesołą koszykówkę. Banvit lider i bardzo ofensywnie usposobiony u siebie z dobrymi strzelcami na obwodzie Rowlandem i Mejią plus Davisem na skrzydle powinni zrobić swoje. Zapowiada się ofensywny mecz z szybkimi akcjami. Dodatkowo wręcz wymarzone h2h wówczas kiedy Banvit był gospodarzem:
03.11.12 TBL Banvitspor - Kolejliler 112 : 76
05.10.12 PUC Banvitspor - Kolejliler 100 : 81
08.03.09 TBL Banvitspor - Kolejliler 85 : 80
No i cóż liczę na podtrzymanie tych świetnych ofensywnych tradycji w okresie przedświątecznym, tym bardziej że obie drużyny rozegrały 11.12 swoje mecze w ucharach i liczę na świeżość, a tym samym dużą skuteczność z gry. Jak dla mnie dobry typ na niedzielne granie. PowodzeniaGrudzień 12/14 ????
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Southampton - Tottenham
Typ: Southampton powyżej 1,5
Kurs: 2.25
Buk: bet365
Southampton to ekipa własnego boiska. Głównie tutaj punktuje (15 pkt w 8 meczach). U siebie strzelili 14 bramek. Potrafili zremisować z rozpędzonym City 1-1, nie strzelili bramki tylko raz u siebie w tym sezonie, z West Ham. Tottenham w kryzysie. Trener tymczasowy, porażka u siebie 0-5 z Liverpoolem i odpadnięcie z Capital One Cup po porażce na własnym boisku w zeszłym tygodniu. Goście w kryzysie i czekają już na pewno na przerwę, bo muszą złapać drugi oddech. Southampton nie będzie na nic czekał, dobrze wiedzą, że mogą ten mecz wygrać i zapewne tak też się stanie. 2-0 dla Świętych.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia Eredivisie
Spotkanie - Groningen : Nijmegen
Typ - czerwona kartka / tak
Kurs - 3.95
Betsson
.. no wczorajszy typ na czerwień nie wszedł chociaż było bardzo blisko a jeden faul w/g mnie nadawał się na taki kolor kartonika ale trudno , dziś znowu zaglądam do Eredivisie i szukam czerwieni w tym meczu pomiędzy Groningen a NEC , gospodarze wysoko w tabeli bo na miejscu 6 natomiast NEC zamyka tabelę jednak różnica między bezpiecznym miejsce 15 które zajmuje Roda a nimi to zaledwie 3 pkt różnicy i dlatego spodziewam się dziś ostrej walki o punkty , NEC gdy zajrzymy do ich wspólnych spotkań z Groningen to nie wygląda najgorzej bo na ogólny ich bilans na dzień dzisiejszy jest na + bo 13 razy wygrali z Groningen a polegli 10 razy natomiast na boisku Groningen ten bilans 6-6-4 tak więc będzie walka do końca spotkania o każdy punkt , mecz ten sędziuje Ed Jansen który lubi pokazywać bezpośrednio czerwone kartoniki w sumie jego bilans jeżeli chodzi o czerwień to 8 czerwonych po konsekwencji 2 żółtych natomiast 12 bezpośrednio czerwonych , w tym sezonie wygląda to proporcjonalnie równo bo 1 czerwień po dwóch żółtych i 1 bezpośrednio tak więc zaglądając jeszcze do statystyki fauli obu ekip to tu w czerwonych kartonikach aż 3 mają gospodarze no i mnóstwa żółtych w obu ekipach !
⛔100
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Serie A
Spotkanie - Sampdoria - Parma
Typ: Sampdoria
Kurs: 2.60
bet365
Gospodarze w niesamowitym gazie, po fatalnym początku sezonu, starają się teraz odbić od dna. Dorobek 17 punktów nie zapewnia im jeszcze niczego, teraz każde punkty dla nich są niesamowicie ważne, albo święta mogą spędzić w stresie. Jak na razie są na dobrej drodze, nie przegrali meczu od 4 kolejek. Ostatnio odnieśli bardzo ważne 2 zwycięstwa - z Chievo na wyjeździe oraz pewnie ograli Catanie u siebie. Gościom również ostatnimi czasy idzie całkiem przyzwoicie, aczkolwiek ciężko im strzelać zwycięskie bramki, na ostatnie 5 meczy, aż 4 razy zremisowali. Do tego w dzisiejszym meczu zabraknie im ich najlepszego i najbardziej doświadczonego strzelca A. Cassano (16/6), który jest zawieszony za kartki. Nie zagra również ważny pomocnik W. Gargano (9/1). To na pewno wpłynie na jakość gry przyjezdnych. Rozpędzona Sampdoria powinna wykorzystać takie prezenty od przeciwników i postarać się wygrać ten mecz.
⛔100
 
Psychosocial 887,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Southampton-Tottenham TYP BTS kurs 1,73 6/10 g.14.30
PS: Tym razem w pełni się zgadzam z pracownikiem goal.pl. chciałem po zobaczeniu ostatnich meczów obu drużyn sam zrobić analizę ale ta mnie urzekła:
BAŁAGAN W KURNIKU
&quot;Wśród moich znajomych jest wielu fanów Spurs, naturalnie często dyskutujemy na temat Premier League i co mnie zaskakiwało, kiedy zwracałem im uwagę, że z Andre Villasem Boasem u steru ich ukochane Koguty do Ligi Mistrzów nie dotrą, pouczali mnie, że oni lepiej znają realia ich klubu i są spokojni o nowy sezon, widząc jak Tottenham zbroi się na potęgę. Zapowiadając mecz Pucharu Ligi, odniosłem się do zwolnienia Andre Villasa Boasa powołując się na znany cytat pewnego polskiego przywódcy, który tak skomentował pewną kampanię wojenną – na nic męstwo i brawura armii tygrysów, jeżeli są one dowodzone przez barana . Tottenham był fatalnie prowadzony od początku tego sezonu i nawet w meczach wygranych nie przekonywał swoją grą. Liverpool obnażył jak marnie prezentują się wojska zaciężne Spurs – w całym meczu nie oddali ani jednego celnego strzału i ponieśli najwyższą klęską na White Hart Lane od 16 lat! Dla Daniela Levy’ego to był ostateczny sygnał – już więcej upokorzeń nie był w stanie znieść, zwłaszcza po zainwestowaniu takich sum pieniędzy. Levy zwolnił Villasa Boasa. Podjął jedyną słuszną decyzję, tyle że spóźnioną.
Southampton – co się dzieje w obozie Świętych? Rewelacja początku sezonu, straciła gdzieś instynkt zwycięzcy. W ostatnich pięciu meczach The Saints zdobyli tylko dwa punkty i spadli na dziewiąte miejsce, a przecież jeszcze miesiąc temu mówiono na St.Mary&#39;s Stadium o ambicjach sięgających Champions League. Trudno tą nagłą zapaść nie wiązać z momentem, w którym kontuzji doznał Artur Boruc, bez względu na jakie błazeńskie ciągotki (vide mecz z Arsenalem), Polak może był dobrym duchem drużyny i jego obecność na boisku miała dobry wpływ na kolegów, tak czy inaczej, nieszczęśliwa seria Southampton zaczęła się w momencie kiedy Polak opuścił murawę podczas meczu z Chelsea. Paolo Gazzaniga nie daje pewności w działaniach obronnych. Na St.Mary&#39;s Stadium Święci potrafią jednak bronić swej siedziby i tylko Aston Villa wygrała na tym terenie w tym roku.
Tottenham – o sytuacji w klubie pisałem na wstępie, ale nie wspomniałem tam o jeszcze jednym wydarzeniu. W środku tygodnia Tottenham odpadł z Pucharu Ligi, po raz drugi w tym sezonie dając się ograć u siebie piłkarzom West Ham. To tylko pokazuje jaka jest skala zapaści w obozie Spurs. Kupiono w lecie siedmiu zawodników, za ogromne pieniądze, ale Andre Villas Boas nie potrafił zrobić z tego materiału drużyny i nowy szkoleniowiec będzie musiał mieć trochę czasu zanim będzie w stanie poukładać klocki i zrobić z nich jakiś zgrabny projekt. Tymczasowo budowy podjął się były piłkarz Tottenhamu – Tim Sherwood, ale szczęście mu nie sprzyja. Porażka z West Ham pogłębi tylko stan przygnębienia, a na stadion St.Mary&#39;s Stadium Koguty przyjeżdżają w poważnie okrojonym składzie. Przede wszystkim nie zagra Andy Townsend, kontuzjowany w środowym meczu, kontuzjowany jest także Sandro, a za czerwoną kartkę musi pauzować Paulinho.
Prognoza – przy całym moim narzekaniu na Tottenham nie sposób jednak zaprzeczyć, że Koguty dużo lepiej spisują się poza White Hart Lane, i tylko Arsenal w delegacjach zdobył równie dużo punktów, co Tottenham. Z kolei Southampton u siebie przegrał zaledwie jeden mecz. Trudno wskazać, która z tych ekip przełamie się i zacznie marsz w górę tabeli. Na początku sezonu obie drużyny imponowały przede wszystkim – żelazną defensywą i bardzo rzadko traciły gole. To się jednak ostatnio zdecydowanie zmieniło. Southampton nie potrafi zachować czystego konta w żadnym z ostatnich siedmiu meczów, a Tottenham traci bramki w sześciu kolejnych spotkaniach (w ostatnich pięciu meczach Koguty były trafiane aż 15 razy!). W tej sytuacji najrozsądniejszym typem jest – obie drużyny strzelą gola, z kursem 1,73.&quot;
Ode mnie:
07.12.13 PRE Southampton Manchester City 1 : 1
04.12.13 PRE Southampton Aston Villa 2 : 3
09.11.13 PRE Southampton Hull 4 : 1
26.10.13 PRE Southampton Fulham 2 : 0
06.10.13 PRE Southampton Swansea 2 : 0
28.09.13 PRE Southampton Crystal Palace 2 : 0
24.09.13 CAP Southampton Bristol City 2 : 0
07.12.13 PRE Sunderland Tottenham 1 : 2
04.12.13 PRE Fulham Tottenham 1 : 2
28.11.13 LIG Tromsø Tottenham 0 : 2
24.11.13 PRE Manchester City Tottenham 6 : 0
03.11.13 PRE Everton Tottenham 0 : 0
24.10.13 LIG S. Tiraspol Tottenham 0 : 2
20.10.13 PRE Aston Villa Tottenham 0 : 2
03.10.13 LIG Anzhi Tottenham 0 : 2
24.09.13 CAP Aston Villa Tottenham 0 : 4
22.09.13 PRE Cardiff Tottenham 0 : 1
Do rozpatrzenia jeszcze jak dla mnie dwa fajne BTS-y:
Lorient-Lyon g.17.00
Ath. Bilbao-Vallecano g.19.00
PS: Lorient wyśmienita forma, do tego Lyon traci dużo goli na wyjeździe. Ale goście to nie pajace i spokojnie mogą dziś coś wcisnąć.
Bilbao to dla oddsmakerów zdecydowany faworyt ja jednak uważam że Vallecano stać na strzelenie minimum jednego gola ponieważ bardzo lubią strzelać na stadionie Athletico:
11.01.13 PRI Ath. Bilbao Vallecano 1 : 2
28.08.11 PRI Ath. Bilbao Vallecano 1 : 1
11.11.09 COP Ath. Bilbao Vallecano 2 : 2
17.11.02 PRI Ath. Bilbao Vallecano 2 : 1
16.12.01 PRI Ath. Bilbao Vallecano 1 : 1
26.11.00 PRI Ath. Bilbao Vallecano 4 : 2
09.04.00 PRI Ath. Bilbao Vallecano 1 : 2
15.12.99 COP Ath. Bilbao Vallecano 0 : 1
Pzdr..
BRAK BUKA I OGÓLNE NIEWIADOMOCO..
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - TBL
Spotkanie:Jezioro Tarnobrzeg (-6.5) - Czarni Slupsk
Typ: 1
Kurs:4.33
Bukmacher: WilliamHill

Gospodarze po wielu problemach i słabym początku sezonu prezentują się coraz lepiej. Do drużyny wrócił amerykanin Tony Weedene, który podpisał niedawno kontrakt ze Stabill Jeziorem Tarnobrzeg. Do gry powrócił również Dariusza Szczubiała i od tego momentu Jeziorowcy wygrali dwa mecze ligowe oraz rewanżowe starcie z Polpharmą w ramach Intermache Basket Cup. W składzie gospodarzy zabraknie dzisiaj Krzysztofa Krajniewskiego i pauzującego już od dłuższego czasu Dawida Przybyszewskiego. Koszykarze ze Słupska po świetnym początku sezonu zaczeli grać słabo w duże mierze przyczyniły się do tego kontuzje liderów oraz postawa Keitha Wrighta, który w ostatnim czasie gra bardzo słabo. Czarni Słupsk przegrali dwa ostatnie spotkania a w dzisiejszym meczu zabraknie jednego z liderów drużyny Rodericka Trice&#39;a, który boryka się z kontuzją. Z urazami zmagają się także Michał Jankowski i Marcin Dutkiewicz. U gości lekki szpital, forma też przemawia za gospodarzami to daje nadzieje na wygraną gospodarzy.
⛔100
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SuperLiga
Spotkanie: Antalyaspor - Genclerbirligi
Typ: Antalyaspor/Antalyaspor
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz z gatunku o &quot;6 punktów&quot;. Wygrana gospodarzy pozwoli im odskoczyć do środa tabeli i bez większego stresu grać swoje o spokojne utrzymanie. Goście czują na plecach oddech trzech ligowych ogonów i nie będą chcieli łatwo się poddać. Forma jednak i korzyść meczu rozgrywanego na własnym terenie przemawia za Atalyasporem. Remisowali tu ostatnio ze świetnie grającą Kasimpasą, czy dzielnie poczynali sobie z Fenerbache(1:2). Goście z tylko dwoma bramkami na wyjeździe i jedną wygraną w 7 meczach nie mają tu czego szukać.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Francja p/n
Marsylia-Bordeaux
typ-x2
kurs 1,83
bukm bwin
o godz 14.00 na Stade Velodrome 8ma Marsylia podejmie 6 Bordeaux mające 30 pkt /dwa oczka więcej od marsylczykow/.Obie drużyny w LM i LE zagrały totalny piach.W lidze jednak Zyrondyści grają naprawdę dobrze.W ostatnich 10 meczach wygrali 7 razy ,zaliczyli dwa remisy i raz tylko przegrali.Grudzień to 4 zwycięstwa i stracona zaledwie 1 bramka.
Marsylia w grudniowych pojedynkach przegrała z Lile i Nantes oraz zremisowała z Lyonem.Po porażce z Lile podziękowano trenerowi Elie Baupowi.Zastąpił go chwilowo Jose Anigo dotychczasowy dyrektor sportowy.Brak Ayewa i Valbueny
.U gości jednak dużo większe ubytki
.Brak Poco,Traore,Kaabouniego,Fauberta,Rolana i Sertica.
Ostatnie spotkania między nimi w sezonie 2012/13 to jednobramkowe/po1-0/zwycięstwa gospodarzy.
Dobra passa Żyrondystów skłania mnie do grania takiego typu.Za drobne gram również gołą 2 kurs 4,1.
✅83
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Piłka nożna - Primera Division
Getafe - Barcelona
under 2.5
2.37
Pinnacle

Barcelonę czeka jutro chyba jeden z najtrudniejszych meczów w tym sezonie. Brak Messiego, który leczy kontuzję, o którym można było zapomnieć na rzecz Neymara, brak właśnie Neymara, czy też &#39;serca&#39; drużyny z Katolonii Xaviego. Messi, Neymar w pojedynkę mogli przesądzić o losach meczu, strzelić bramkę z niczego, a jutro ich niestety dla sztabu trenerskiego oraz wszystkich kibiców Blaugrany zabraknie. Kolejną postacią w postawi Xaviego, który napędza ofensywne akcje Barcelony oraz świetnie rozmontowuję defensywy kolejnych rywali prostopadłymi piłkami. Moim zdaniem te absencję przełożą się na ilość sytuacji zespołu gości i o festiwalu strzeleckim będzie można jutro pomarzyć. Iniesta w tym sezonie nie zachwyca. Cesc ostatnio przygasł. Alexis i Pedro byli odciążani przez Neymar show, a jutro będą musieli pokazać, na co ich stać. Getafe prócz sromotnego lania na Vincente Calderon notuję wyniki underowe. Często w ich meczach decyduję o losach meczu pierwsza bramka. W ofensywie nie mają czym straszyć, a ostatnio gra Barcelony w defensywie nie wygląda najgorzej. Jutro na środku obrony w drużynie Barcy zagrają zapewne Pique i Bartra, którzy moim subiektywnym okiem spisują się lepiej niż Puyol i Mascherano. Carles zresztą dostał wolne od Martino. Getafe bez większych braków i osłabień. Widzi mi się jutro underowy wynik, Barca zapewne będzie zadowolona z wygranej 1-0, 2-0 i nie będą narzucać wysokiego tempa, a nie wykluczone jest bicie w mur zespołu z Madrytu.
⛔100
 
abruzzi23 26

abruzzi23

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - ANGLIA, PREMIER LEAGUE
St. Mary&#39;s Stadium - 22.12.2013 r.; 14:30

VS.

Southampton FC - Tottenham Hotspur [HT/FT]
TYP: X/X @ 5.50
BUKMACHER: BET365
Na samym początku niedzielnej serii spotkań w angielskiej Premier League dojdzie do bardzo ciekawego spotkania rewelacji obecnego sezonu Southampton z zawsze mocnym Tottenhamem. W dniu dzisiejszym jednak obie drużyny znajdują się w dołku i nie prezentują tej formy, do której przyzwyczaili kibiców na początku sezonu.
Po ostatniej porażce aż 0:5 z Liverpoolem z ciepłą posadą na White Hart Lane pożegnał się Andre Villas-Boas i zastąpił go dotychczasowy asystent Tim Sherwood. W debiucie jednak uległ w domowym spotkaniu z West Hamem i odpadł z rozgrywek Capital One Cup. Oprócz zawirowań wokół posady trenera Tottenham botryka się także z zawieszeniami kilku ważnych zawodników. W drużynie gości problemy ze zdrowiem mają Kane, Vertonghen, Kaboul i Townsend, zawieszony za czerwoną kartkę jest Paulinho.
W równie nieciekawej sytuacji znajduje się Southampton, które notuje serię gorszych spotkań. Trener Świętych Mauricio Pchettino od dłuższego czasu nei może korzystać ze swoich najlepszych zawodników i musi radzić sobie zawodnikami, którzy dotychczas pełnili rolę rezerwowych. W dzisiejszym meczu na pewno nie wystąpią Fox, Boruc, Do Prado, Kelvin Davis oraz Wanyama. Pod znakiem zapytania stoi z kolei występ Nathaniela Clyne&#39;a.
Spodziewam się podziału punktów pomiędzy obiema ekipami po ciekawym, jednak bardzo ostrożnym z obu stron spotkaniu. Wydaje mi się bowiem, że żadna z ekip nie będzie bez opamiętania atakowała bramki przeciwnika, gdy w swoich kadrach mają takie braki.
⛔100
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Spotkanie: Lorient-Lyon
Typ: over 3,5
Kurs: 3.75
WilliamHill
Lorient jest w znakomitej formie - 5 zwycięstw z rzędu. W 5 ostatnich meczach Lorient zdobyto 14 bramek więc średnia wynosi prawie 3 bramki na mecz.
Lyon z pewnością ma większe oczekiwania niż zajmowane miejsce w tabeli. W 5 ostatnich meczach Lyonu padło 16 bramek co daję średnią ponad 3 bramki na mecz. W 8 wyjazdowych meczach Lyonu w tym sezonie zdobyto 30 bramek co daję średnia prawie 4 bramki na mecz!!!
W ostatnich 4 meczach pomiędzy tymi zespołami 3 razy widziano co najmniej 4 bramki. Myślę że dziś ta tendencja będzie podtrzymana....
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom