>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 22.10.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Turcja
Akhisar - Adanaspor
Godz: 18:00
Typ: under 2,5
Kurs: 1,75
Buk: bet365
W 8 kolejce tureckiej Superlig zmierza się ze sobą ekipy Akhisar Belediye i Adanaspor. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze, ja jednak poszukam innej opcji i obstawię na liczbą goli, poniżej 2,5. Będzie to spotkanie pomiędzy sąsiadującymi ze sobą klubami w tabeli. Gospodarze z dorobkiem 6 oczek zajmują 13 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili o 1 oczko mniej i są na 14 miejscu. Piłkarze Akhisar mają bardzo kiepski dorobek strzelecki, gdyż wynosi on zaledwie 3-6. To daje średnią tylko około 1,3 trafienia na mecz. Przed własną publicznością bilans ten jest nie co wyższy, gdyż wynosi 1-5, czyli równo 2 gole. Ale należy zaznaczyć, że gospodarze zdobyli u siebie tylko 1 gola. Natomiast zawodnicy Adanaspor mają ogólny stosunek strzelecki 6-9, czyli ponad 2 bramki na starcie, jednak w delegacjach, po 3 rundach różnica ta, to zaledwie 1-3. Czyli na obcych boiskach strzelili tylko raz. Biorąc pod uwagę takie „osiągnięcia” dzisiejszych rywali nie spodziewam się festiwalu bramkowego. Lokaty oby dwu klubów zapowiadają zaciętą rywalizację, ale myślę, że nie padnie więcej niż 3 gole.
✅75
 
D 4,7K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U19 Kobiety
Godzina: 13:00
Spotkanie: Węgry - Czarnogóra
Typ: Węgry HT/FT
Kurs: 1.53
Bukmacher: BET365
Analiza: Turniej mistrzowski trwa w najlepsze wyniki hokejowe praktycznie w każdym spotkaniu. W grupie Węgierki trochę pechowo zremisowały 1:1 ze Słowaczkami za to Czarnogóra 0-7 z Dunkami. Myślę że młode Węgierki spokojnie rozprawią się z rywalkami. Pod rozwagę zostawiam również over 2.5 gola za 1.36
kiepska analiza
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna
Data: 22.10/20:30
Spotkanie: Legia-Lech
Typ: kto pierwszy 9 rożnych?Legia
Kurs: 5.2
Bukmacher:betano
Analiza:
Legia na niespełna półmetku rundy zasadniczej osiąga katastrofalne wyniki, naprawdę nie wiele brakuję aby zlecieć na ostatnie miejsce w tabeli, choć tak na dobrą sprawę w strefie spadkowej mogą znaleźć się jeszcze dzisiaj popołudniu.To że Legia ma krajowy potencjał tłumaczyć nie trzeba, jednak w meczach ligowych nie potrafili należycie rozwijać skrzydeł a zmotywowani na Legię rywale skrzętnie wykorzystywali ich słabości.
Osobiście uważam że wszystkie niepowodzenia ligowe Legii wzięły od el LM, rozgrywek o których kibice marzyli już 2 dekady, to one stały się głównym priorytetem, cel osiągnięto, no ale coś tam umknęło i takie mamy efekty, poważna zabawa w piłkę Legię jednak przerosła a nie tak mieć było, przecież nasze drużyny z powodzeniem grywały z potentatami piłkarskimi, no ale właśnie LM a LE to dwie różne bajki i ktoś polską piłkę w końcu sprowadził na ziemię, robiąc z mistrza kraju chłopców do bicia, przewodników niechlubnych rekordów w tych rozgrywkach.
Ostatnio w Madrycie Legia przegrała 5-1 z Realem, a mimo wszystko na Legię posypały się gromkie pochwały, trochę na pocieszenia ja się do tego odnosić nie będę, natomiast przyznam że mimo porażki wstydu na boisku nie było czego nie można powiedzieć o meczach z Borussią i Sportingiem (i tu nie chodzi o wynik, a o samą postawę)
Ten mecz w Madrycie powinien dać Legii trochę pewności siebie, i na ten ważny mecz z Lechem odpowiednio naładować dając trochę gazu.Ciężko określić czy padnie dzisiaj dużo bramek czy mało, myślę że Legia dzisiaj da radę i wygra.Lech i tak jest drużyną która może namieszać Legii, ale ja tu raczej przewiduję inicjatywę Legii, także idę w tym meczu na stałe fragmenty na dosyć pokaźną ilość.Typ ryzykowny pod konkurs, ale myślę że klasyczne overki na Legię do grania.
⛔100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Antwerpia
Godzina: 14:05
Spotkanie: Richard Gasquet - Kyle Edmund
Typ: Kyle Edmund -1.5 seta AH
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Doprawdy nie wiem czemu bukmacherzy faworyzują Gasqueta w tej parze. Chyba tylko przez wzgląd na nazwisko Francuza oraz jego aktualny ranking. H2h na korzyść Brytyjczyka, który zmiażdżył Gasqueta na US Open wygrywając 6-2 6-2 6-3. Ostatnie występy, jak i forma również na korzyść Edmunda. Richard poza wygraną w Belgii ze Struffem i Cervantesem, przegrywał z kim leci: Dimitrovem, Carreno Bustą i Berdychem. Z kolei Kyle wygrał tu z Ferrem, zaś jego ostatnie porażki miały miejsce po spotkaniach z Murray&#39;em i Wawrinką. Widać, że Edmund robi kolosalne postępy, zaś Francuz po kontuzji notuje jeden ze słabszych sezonów w karierze. Reasumując choć spodziewam się kolejnej rzezi Kyle na Richardzie i wygranej w dwóch setach.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
15:00
Politechnika Warszawa - AZS Olsztyn
Typ: 2
Kurs: 3,00
Buk: bet365
Stawiam na Olsztyn bo podoba mi się gra tej drużyny. Ciekawe transfery Śliwki czy Włodarczyk, ponadto atakujący leworęczny Hadrava też mnie pozytywnie zaskoczył póki co. W Warszawie nie zagra Wrona co jest znacznym osłabieniem. W Polibudzie nie przekonują mnie przyjmujący. Grę ciągnie wspaniały jak do tej pory Filip, ale jest to jeszcze chimeryczny zawodnik i czasem zdarzają mu się bardzo słabe mecze. Polecam grać bardziej handicap Olsztyn +1,5 seta, bardziej pewny i kurs 2,00 też świetny.
Dziś wiele siatkówki i moim zdaniem dobrych kursów, zatem myślę że powinny wejść też:
Bielsko-Biała - Katowice typ: 2, kurs:1,70
Kędzierzyn-Koźle - Lubin (+2,5seta) typ: 2, kurs: 1,95
⛔100
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Inglostadt - Dortmund
Typ: brak BTSu
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pamiętacie moją analizę na temat HSV? Inglostadt to drużyna prawie identyczna jak HSV (w tym sezonie). Gospodarze grają piach od dawna, cytując kolegę Fragille - &quot;Ostatni mecz jaki wygrali był rozgrywany w kwietniu tego roku, a dokładniej 21 spotkań temu!&quot;. To świetnie pokazuje w jakiej są formie. Nawet w spotkaniach podwyższonej rangi, czyli w meczach o 6 punktów grają słabo. Wymęczony remis właśnie z HSV, a tak to same porażki. Jedyne co może cieszyć, to najczęściej gdy przegrywają tracą &quot;tylko&quot; 2 lub maksymalnie 3 bramki. Ostatnio nawet lepiej w ekipie Inglostadt wygląda ofensywa, która chyba sama siebie zaskakuje i potrafi ustrzelić gola (gol w ostatnich dwóch meczach). Oczywiście ironizuję, ale co mam innego powiedzieć o tym zespole. Cztery bramki w 7 spotkaniach to wynik słabiutki jak sik pająka. Do tego dochodzi ich gra defensywna, która jest o wiele lepsza. Bowiem w 7 spotkaniach stracili już 14 bramek. Ta drużyna nie pasuje do Bundesligi i takie jest moje zdanie. Na koniec dodam, że Inglostadt ma fatalną serie w ostatnich spotkaniach, łącznie z meczami towarzyskimi aktualnie mają 8 przegranych pod rząd. Amen
Na Audi Sportpark przyjeżdża dziś zespół Borussii Dortmund. Lekko przetrzebiony kontuzjami, ale to będzie miało bardzo małe znaczenie w tym spotkaniu. Do składu wrócił Bartra więc defensywa wygląda już bardzo solidnie. Borussia nie tak dawno wygrała swój mecz ze Sportingiem Lizbona w LM więc ich morale wzbiły się na wyyysoki poziom. W dodatku to spotkanie może być dla nich meczem na przełamanie &quot;złej passy&quot; w lidze. Dwa ostatnie mecze to tylko 1 punkt (remis z Herthą i przegrana z Leverkusen). Ekipa z Dortmundu pokazała już w tym sezonie, że w meczach ze słabymi drużynami wklepać kilka bramek, mecz z Wolfsburgiem czy Darmstadt jest dobrym tego przykładem. Jeśli chodzi o H2H tych drużyn. To w poprzednim sezonie kiedy Inglostadt było beniaminkiem i grali zacznie lepiej padły wyniki 2-0 i 4-0 dla Borussii. Poza tym z kim Burki ma łapać czyste konta jak nie w meczach z ogórkami? Solidna defensywa Borussii mu w tym pomoże, a słabiutka ofensywa Inglostadt raczej dużo problemów nie będzie stwarzać.
⛔100
 
przybciu 4

przybciu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna IV Liga zachodnia
Godzina: 15:00
Spotkanie: Unia Oświęcim-Beskid Andrychów
Typ: X
Kurs: 3.4
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Stawiam na Remis podczas IV-ligowego szlagieru pomiędzy Unia a Beskidem , najważniejszy mecz dla obu ekip ponieważ są to derby , Unia zajmuje 5 lokate w tabeli , natomiast Beskid jest uplasowany na 10 miejscu .Jedna jak i druga drużyna maja podobny bilans bramkowy (Unia 14-11) , (Beskid 12-12), Ekipa z Andrychowa jest bardzo zmobilizowana przed tym spotkaniem ponieważ jest to ich najważniejszy mecz w sezonie , Unia w ostatnim meczu nie pokazała nic okazałego porażka 3-1 z Jutrzenką Giebułtów , Zaś Beskid zremisował 1:1 ze wzmocnionymi rezerwami Cracovi , moim zdaniem będzie to bardzo wyrównane spotkanie , które ostatecznie zakończy sie remisem.
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Plus Liga Mężczyzn
Godzina: 15:00
Spotkanie: Politechnika Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn
Typ: 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: Toto-mix
Analiza:
Olsztyn oraz Politechnika nie stracili w ostatnich dwóch kolejkach punktów ,więc na razie zajmują miejsca w czołówce: Indykpol AZS Olsztyn jest czwarty ,a Politechnika — szósta. W sobotę na Torwarze czyjaś passa się skończy...
Zdecydowanie lepszy skład według mnie ma zespół z Olsztyna. Tak jak kolega wyżej pisał ciekawe transfery Śliwki czy Włodarczyk oraz Hadrava oraz wielki strata ,ponieważ w tym meczu zabraknie środkowego (Andrzeja Wrony) który w ubiegłym sezonie występował w PGE Skra Bełchatów. Są to bardzo pozytywne jak na razie transfery. Według mnie Politechnika jak ugra seta to będzie wszystko co mogą zrobić w tym meczu. Powodzenia i pozdrawiam.
__________________
Jak pomogłem w typowaniu kliknij &quot;dzięki&quot; zajmie ci to chwilę a naprawdę motywuje do dalszej pracy !!!
⛔100 nieregulaminowy bukmacher, powtórzony typ
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Puławy - GKS Tychy
Typ: X
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz drużyn z kolejno 14 i 15 miejsca w tabeli, a to już grupa drużyn bezpośrednio bliska strefie spadkowej. Gospodarz tego meczu w ostatnich 5 meczach u siebie nie wygrał żadnego spotkania, na zmianę przegrywając bądź remisując. Troszkę lepiej wyglądają rezultaty tej drużyny na wyjeździe. Z kolei GKS Tychy na odwrót, bo 5 ostatnich wyjazdowych meczy to 2 porażki i 3 remisy. Każda z drużyn oczywiście będzie chciała dziś ugrać dla siebie 3 pkt, jednak obydwa zespoły grają bardzo równo, o czym świadczy ta sama zdobycz punktowa, jak również identyczny stosunek wygranych, przegranych i zremisowanych meczów. Sądzę, że do tego zestawu obydwie strony dołożą dziś po remisie. A jeśli padnie bramka, przeciwnik nie odpuści odpowiadając tym samym, a mecz i tak zakończy się remisem, który z założenia nie będzie dla żadnej z tych drużyn w pełni satysfakcjonujący, jednak realnie pokazujący równość w zaangażowaniu na boiskach tych zespołów.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Sztokholm 2016
Godzina: 13:00
Del Potro J. - Dimitrov G.
Typ: Dimitrov G. +1,5 seta
Kurs: 1,79
Bukmacher: Pinnnacle
H2H 3:0 z lat 2013-2016, grali ze sobą w tym roku na trawie w Stuttgarcie. Jednak to było bardzo dawno. Dimitrov 1 część sezonu przede wszystkim na mączce miał beznadziejną, jednak w 2 części na hardzie gra świetnie, bilans 30-15 na hardzie gdzie rok temu miał 13-10. Ćwierćfinał Masters w Toronto, półfinał w Cincinnati, 4 runda US Open, półfinał w Chengdu, finał w Pekinie, a Sztokholm jak już wczoraj wspomniałem Dimitrov kojarzy bardzo dobrze. W końcu tu grał w 2 finałach z czego 1 wygrał, w końcu tu trenował, szukał trenerów itd.
JMDP poza srebrnym medalem na Igrzyskach Olimpijskich w Rio zdarzały mu się wpadki w tym sezonie. Może nie aż takie wpadki, jednak potrafił przegrać 2:0 z &quot;Kolbą&quot;, Querreyem, Isnerem, Sockiem, Zeballosem, Berdychem więc lista dość spora. Na pewno zawodników typu Almagro, Isner czy Karlovic nie są aż w takim gazie jak ostatnio Bułgar dla którego turnieje w Szwecji są dość wyjątkowe.
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 17:30
Spotkanie: Polfarmex Kutno vs AZS Koszalin
Typ: AZS Koszalin
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przeceniany jest ten Polfarmex... Szczęśliwa wygrana z Czarnymi i teraz ten walkower ze Stelmetem który jakby nie patrzeć może negatywnie odbić się na ich formie. Większość drużyn łapie rytm meczowy a taka 2 tygodnia przerwa raczej nie wpłynie na nich korzystnie. Gospodarze w 99% to Berisha Fraser Wallace i od czas do czasu Kowalczyk z Bartoszem. Nie wygląda to imponująco tak samo jak ich obrona. Czy rzeczywiście tercet ten jest zdecydowanie lepszy od Harrisa Nelsona i Manigaulta? Wydaje mi się że nie a biorąc pod uwagę że w składzie Akademików mamy jeszcze zawodników typu Stelmach Zalewski Wall składy prezentują się podobnie a na pewno już nie tak jak przedstawiają to buki. Jeśli AZS tylko nie zagra tak jak to ma w zwyczaju na wyjeździe to mają całkiem realne szanse na zwycięstwo.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina ;tenis
Godz ; 15,30
Spotkanie ; Goffin- Schwartzman
Typ ;Schwartzman /plus 5,5 gema/
Kurs ; 1,80
Bukmacher ;Winmasters
Analiza ;
Półfinał-Antwerp/Belgia
Nawierzchnia;Twarda/hala
Pula nagród ;250 tys dolarów
Goffin 12 ty zawodnik rankingu/gospodarz pojedynku/ podejmuje 77go Argentyńczyka....kurs 1,12 do 6,5.Zgadzam się z tym,że Belg jest faworytem,ale czy aż takim?
Schwartzman rozgrywa super zawody
1 runda 2-0 /7-6,7-5/z Mahutem/40 ATP/wygrana po kursie 3,78
1/8 finału 2-0/6-4,6-4/ z Fritzem Taylorem/70 ATP/ kurs 2,50
1/4 finału 2-0 /7-6,6-3/ z Cuevasem/22 ATP/ kurs 2,10
W tym turnieju nie oddał nawet seta,grał z zawodnikami teoretycznie dużo lepszymi od siebie.Wystarczy nawet /do typu/jak przegra 2-0/6-3,6-4/
Goffin wygrał z F.Mayerem/55/ 2-0..... 7-5,6-4,a 198my Rumun Copil urwał mu seta.Bukmacher wyceniał te wygrane identycznie,po 1,12
Uważam,że to typ godny uwagi ,a kurs bardzo przyzwoity.Gram ,,na bogato,,.
Jak będzie przekonamy się po meczu.
✅80
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia – Vanarama National League North, kolejka 15
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stelybridge – Alfreton Town
Typ: Alfreton over 2,5 gola
Kurs: 3,35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ponownie zaglądam do najbardziej overowej ligi w tym sezonie, tj. na 6 poziom w Anglii. Tam wybrałem spotkanie przedostatniej drużyny w tabeli z mega overowcem tego sezonu – Alfreton Town, którzy mam nadzieję, ustrzelą tu 3 brameczki.
Gospodarze to jak na razie prawie najgorszy zespół tego sezonu, prawie, bo ma tylko 2 pkt. przewagi nad ostatnią drużyną. Bilans fatalny, tylko 2 wygrane i aż 12 porażek (2-0-12). Celowniki napastników bardzo słabe, bo tylko 9 bramek zdobytych, co jest najgorszym wynikiem do tej pory, a także aż 35 straconych , co przebija tylko 2 inne drużyny. Z 6-ciu spotkań domowych gospodarze przegrali 5 (1-0-5), stracili 18 goli, co daje stratę średnio 3 goli na mecz:
08.10.16 VNL Stalybridge Altrincham 0:2
06.09.16 VNL Stalybridge Gainsborough 3:2
03.09.16 VNL Stalybridge Nuneaton 0:4
27.08.16 VNL Stalybridge Gloucester 1:3
13.08.16 VNL Stalybridge Salford 0:4
09.08.16 VNL Stalybridge Stockport 1:3
Aż w 4 spotkaniach gospodarze stracili co najmniej po 3 bramki.
Goście to właśnie ta drużyna, która straciła jak dotąd najwięcej goli , ale z kolei z drugiej strony, to 3-ci najlepszy zespół pod względem strzelonych bramek. Zatem bilans bramkowy Alfreton to 32:39 i mimo takich zdobyczy goście są obecnie tylko na 18.miejscu (4-1-8). W delegacjach goście nie spisują się najlepiej, jeśli chodzi o wygrywanie meczów. Zwycięstwem gości zakończyły się tylko 2 spotkania, a 5 pozostałych porażkami. Ale nawet pomimo tych przegranych meczów, Alfreton w delegacjach zdobył aż 19 bramek, tj. średnio 2.7 gola na mecz. W każdym z tych spotkań strzelali przynajmniej 1 bramkę, a aż w 5 z nich zdołali strzelić co najmniej 3 bramki:
08.10.16 VNL United of Manchester Alfreton 4:3
13.09.16 VNL Boston Alfreton 3:2
06.09.16 VNL Worcester Alfreton 5:3
03.09.16 VNL Salford Alfreton 4:1
27.08.16 VNL Darlington Alfreton 3:4
16.08.16 VNL Brackley Alfreton 2:3
06.08.16 VNL Stockport Alfreton 4:3
Podsumowujac, gospodarze w każdym z meczów domowych tracili przynajmniej 2 gole, a w większości z nich 3 gole. W ostatnim meczu domowym grali z ostatnia drużyną ligi i nawet z nimi przegrali 0:2 nie strzelając nawet 1 bramki. Zatem goście powinni mieć tutaj dużo łatwiejsze zadanie niż w poprzednich delegacjach. Normalnie proponowałbym tu wysoki over, ale mając na uwadze niemoc gospodarzy w zdobywaniu bramek oraz z kolei łatwość ich strzelania po stronie gości, stawiam na ilość goli tylko jednej drużyny i mam nadzieję , że tym razem ponownie się nie zawiodę.
Powodzenia !
✅235
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 13

bartek8793

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BPL
Godzina: 13:30
Spotkanie: Bournemouth - Tottenham
Typ:Tottenham więcej rr
Kurs:1,69
Bukmacher-Unibet
Analiza:Tottenham to maszyna do zdobywania rzutów rożnych naprawdę zauważyłem tą regułę w bardzo dużo spotkaniach czy to grają na wyjazdach czy w domu nabijają ich sporo_OSTATNIE 5 MECZY
Leverkusen 0-0 Tottenham ROGI 5-5
West Brom 1-1 Tottenham 5-8
Tottenham 2-0 Manchester City 4-3 RR
CSKA Moscow 0-1 Tottenham 4-8
Middlesbrough 1-2 Tottenham 2-10 na wyjazdach jak i w domu nabijają rogi ja gram za 100 zł i dożucam typ na Barcelonę -1 Powodzenia dziś coś wpadnie
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1. Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork
Typ: Remis
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Dzisiaj w Olsztynie od rana non stop pada deszcz i czeka nas mecz na wodzie, a w takich warunkach trudno będzie o składne akcje i gole na tym szczeblu rozgrywek. Remis w tym spotkaniu zadowoli chyba wszystkich. Kluczbork przegrał ostatnie cztery wyjazdowe mecze i oprócz tych porażek mają na koncie trzy remisy, a Stomil z siedmiu domowych spotkań wygrał trzy, tyle samo mają remisów i jedną porażkę. Drużyna gości przyjedzie tutaj z zamiarem wywiezienia jednego punktu, a że Stomil w tym sezonie najczęściej remisuje (4 wygrane, 5 remisów, 4 porażki) jest na taki wynik duża szansa biorąc pod uwagę złe warunki pogodowe. Kluczbork ogólnie w tym sezonie jest zespołem, który najczęściej remisuje w lidze swoje spotkania - 7 remisów!
zwrot
 
RBR1one 535,8K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - LaLiga Santander
Godzina: 16:15
Spotkanie: Valencia - FC Barcelona
Typ: Over 2.5 kartki Barcelony
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bwin
Wlasciwie do wejscia zakladu potrzebujemy 2 kartek zawodnikow Barcelony bo trzecia dostanie na 99% Suarez zeby sie wykartkowac. Pisalem juz taka analize w dziale Ligi Hiszpanskiej takze ja zacytuje &quot;Najblizszy mecz z Valencia na trudnym terenie i mysle ze Suarez bedzie chcial tutaj sie wykartkowac. Dlaczego? Powod jest prosty nastepny mecz Barcelona gra u siebie z ostatnia Granada wiec nieobecnosc Suareza nie bedzie az tak odczuwalna dla Dumy Katalonii. Na razie Urugwajczyk w obecnym sezonie La Liga uzbieral 4 zolte kartki i jest o jedna kartke od zawieszenia. Barcelona zawsze dobrze rozgrywa &quot;wykartkowania&quot; i jeszcze ani razu mnie w tej kwestii nie zawiedli. Robia to bardzo umiejetnie i w sposob inteligentny. A wiec w skrocie wyglada to tak.. Suarez dostaje kartke w najblizszym meczu z Valencia, potem pauzuje z Granada i wraca na arcy wazny mecz z Sevilla na wyjezdzie.&quot; Chcialem zagrac typ tylko na kartke Suareza ale niestety zaden bukmacher nie wystawil na to kursu.. dlatego posiadajac taka wiedze o Suarezie zostalem zmuszony do postawienia czegos pod tym katem. No i znalazlem taki oto zakladzik. 2 kartki zawodnikow Barcy na mega ciezkim terenie na Estadio Mestalla powinny pyknac. Barca w oczach bukmacherow mega wielkim faworytem ale nigdy im sie tutaj latwo nie gralo nie wazne w jakiej formie byli zawodnicy Valencii. Podsumowujac 2 karteczki to nie jest nic trudnego a 3 Suareza bardzo prawdopodobna. Ten zaklad mozna jeszcze zagrac na Unibecie. Jesli ktos z was zauwazyl owy zaklad na kartke Suareza u jakiegos buka bardzo prosze o informacje na priv badz tutaj.
✅100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ulm - Ludwigsburg
Typ: Ludwigsburg win
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Witam,
Krótko na wstępie w temacie moich typów. Dzięki wszystkie za &#39;repki&#39; i budujące komentarze, to motywuje do dalszej pracy ????
Dziś oferta bogata, z której wybrałem mecz z niemieckiej Bundesligi pomiędzy Ulm a zespolem Ludwigsburgu.
Gracze Ulm grają u siebie i są w niezłej dyspozycji, i to tylko dla mnie w jakiś sposób broni kurs 1,36 wystawiony przez buki. W lidze 3 wygrane na 3, na rozkładzie Alba, Bremenhaven i Frankfurt. Czyli dwie dobre drużyny aktualnie w przeciętnej dyspozycji (Alba, Frankfurt).
O sile drużyny decydują amerykanie utrzymani w zespole, Babb, Braun,Butler,Morgan. Przyszedł Hobs z Giessen i doświadczony Suttun z Ternto. Ten drugi wydaje się być większym wzmocnieniem, ale to Hobs prezentuje się lepiej aktualnie.
Drużyna gra tak jak rywale w Eurocup, i tam wygrana z Union Olimpija 87-82, i dotkliwa porażka w Valencii 58-95.
Po drugiej stronie ekipa Ludwigsburg, świetnego w poprzednim sezonie, z dużymi oczekiwaniami w obecnym. Ludwigsburg ma jeden problem na tą chwilę, nieregularność podczas meczu. Dobra grę przeplatają ta gorszą. Kwestia dogrania, ponieważ poza utrzymaniem trzonu drużyny w postaci Cottona,Martina, Gonzalveza,Loesinga czy mlodego Thiemanna, kilka wzmocnień...23 letni Washpun że Stanów,z Northem Lova czy 25 letni Cooley z Unicaja Malaga. Jest też ściągnięty z Bilbbao 30 letni Ruoff.
W lidze porażka z Frankfurtem 65-63, a tak wygrane z Oldenburgiem, Braunschweig i Vechta.
Ludwigsburg jest drużyna z większym potencjałem w zespole, jest kolejny mecz, i gra będzie wyglądać coraz lepiej. Ulm jest jaknajbardziej dziś w zasięgu Ludwigsburgu, nawet we własnej hali.
Powodzenia ????
⛔100
 
devillo 10,3K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
godzina: 13:30
spotkanie: Bournemouth - Tottenham
typ: 1
kurs: 4,36
bukmacher: Oddsring
analiza:
Jedyną niepokonaną w tym sezonie drużyną w Premier League jest Tottenham. Od tej kolejki rozpoczynam grę przeciwko Kogutom na wyjazdach, bo muszą w końcu skapitulować. Bournemouth natomiast to wymagajacy rywal na swoim stadionie. Odnotowuje póki co bilans 3-0-1 i po ostatniej wygranej przekonująco 6-1 nad Hull apetyty są duże. Trener ekipy gospodarzy zapewnia efektowny futbol, drużyna ma 12 strzelonych bramek i tyle samo straconych co daje nam średnią 3 bramki na mecz, a mówiąc w przenośni 1,5 gola wpada do siatki rywali co spotkanie. Tottenham bez Kane i również bez Jannsena, który tym razem zacznie mecz na ławce, a w ataku zagra Ali:
Lloris, Walker, Dier, Vertonghen, Rose. Wanyama, Dembele. Lamela, Eriksen, Alli, Son
Bournemouth w swoim teoretycznie najmocniejszym składzie i z Polakiem w bramce:
Boruc; Smith, Francis, Cook, Daniels; Surman, Arter; Wilshere, King, Ibe; Wilson.
Na koniec dodam jeszcze, że liczę na większą oporność w wymienianiu podań drużyny gości ze względu, że mają w nogach mecz Ligi Mistrzów w środku tygodnia z Bayerem Leverkusen. Z kolei świeżość gospodarzy i narzucenie swojego stylu może namieszać w przygotowanej taktyce przez Pochettino. Typ z szansą powodzenia, ale bez szaleństw ze stawką, nie mniej po takim kursie warto.
⛔100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia-Lech
Typ: Legia czyste konto/ nie
Kurs:1.53
Bukmacher: bet365
analiza: Kurs nie powala, lecz na moje oko ma bardzo duże szanse na wejście. Legia gra w kratke, często puszcza gole a do tego ma pecha do drużyny Lecha. Zwycięstwa Lecha bym tutaj raczej nie stawiał ale typ z bramką dla gości wygląda zachęcająco. Pozdrawiam
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Willem II Tilburg - FC Utrecht
Typ: 2
Kurs: 2,44
Bukmacher: Oddsring
Utrecht po bardzo słabym wczesnym początku sezonu, ewidentnie odżył. Ostatnie 4 mecze tej drużyny, pomijając sparing, to 3 zwycięstwa i porażka 2:3 z Ajaksem na wyjeździe po emocjonującym spotkaniu. Dodać należy, że w ostatnim czasie inne, nawet będące wyżej w tabeli, drużyny są w lidze ogrywane przez Ajax z dużo większą łatwością. Mecz w Amsterdamie to nie jedyny dobry wyjazdowy występ Utrechtu w tym sezonie, ich poprzedni wyjazd do Enschede zakończył się pokonaniem Twente 1:3 i awansem do kolejnej rundy pucharu KNVB Beker. Gdy cofniemy się jeszcze bardziej w analizie, zauważymy, że Utrecht na wyjeździe nie przegrał żadnego meczu w tym sezonie oprócz tego z Ajaksem. Remisował z mocnymi Vitesse i Heerenveen, a także ze Zwolle. Myślę, że Utrecht w ogóle zacznie piąć się w górę tabeli, a obecne słabe miejsce jest efektem ciężkiego terminarzu (oprócz meczu z Ajaksem, w pierwszych 3 kolejkach grali z Heerenveen, PSV i Alkmaar - obecnie kolejno: 3., 4. i aktualny Mistrz Holandii, 5. drużyna ligi).
Ekipa Willem II nie może za to pochwalić się żadną dobrą serią, nie wygrali od 7 meczów, notując 3 porażki i 4 remisy, strzelając 1 bramkę w 3 ostatnich spotkaniach na własnym stadionie. Ponadto na liście kontuzjowanych zawodników Willem jest ich kapitan Peters, a także obaj nominalni prawi obrońcy; Pele van Anholt i Joppen. Informacje o kontuzjach prawdopodobnie poskutkowały odczuwalnym spadkiem kursów, wczoraj można było łapać jeszcze okolice 2,80, może jeszcze spadać.
P.S.
Wszystkich typujących i analizujących mecze ligi holenderskiej i belgijskiej zachęcam do umieszczania ich również w dziale tematycznym. ;)
✅144
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom