>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 22.10.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
T 3

typer098

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie : Leicester - Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Typer098
Analiza:STS
Lisy w tym sezonie w lidze grają nieco słabiej niż w lidze mistrzów. Dlatego dziś w 110% jestem pewien że wygrają. Przede wszystkim nie wygrali od ostatnich 5 kolejek w lidze, grają na własnym stadionie, muszą odbić się od dołu tabeli, więc moim zdaniem kurs na Leicester jest wymarzony aby trochę się wzbogacić. Jeśli ktoś lubi ryzko to może dać handicap (-1 ) na Leicester.
Nieregulaminowy bukmacher
Zły zapis
(ty nie jesteś bukmacherem, bukmacher to firma która umożliwia ci zagranie danego typu)
⛔100
 
W 208,5K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Girondins Bordeaux - AS Nancy Lorraine
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po wczorajszym totalnym niewypale z 2 ligi Francuskiej na dziś znów Francja z tym, że najwyższa klasa rozgrywkowa. W tym meczu polecam grać na Bordeaux, które zajmuje 6 pozycję a ich przeciwnik jest na ostatnim 20 miejscu. Dziś będzie krótko bo nie mam za bardzo czasu. Jak tabela pokazuje w dużo wyższej formie są gospodarze tego meczu a dodatkowo oni dzisiaj zagrają prawie najmocniejszym składem. W zespole są tylko dwie absencje. Nie zagrają obrońca Guilbert (3 występy w tym sezonie) i napastnik Toure (6 występów w tym sezonie). Po stronie gości jest więcej nieobecnych. W Nancy nie zagrają dzisiaj obrońca Muratori (6 występów w tym sezonie), pomocnicy N&#39;Guessan (3 występy w tym sezonie) i Puyo (6 występów w tym sezonie i 1 gola na koncie) i napastnicy Hadji (5 występów w tym sezonie) i Mandanne (7 występów w tym sezonie). Nancy zatem udaje się na ten wyjazd dużo bardziej osłabione od swych rywali i myślę, że Bordeaux z tym przeciwnikiem nie powinien mieć problemów.
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia - Legue Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newport - Plymouth
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz z League Two. W życiu nie oglądałem żadnej z ekip, ale moją uwagę zwrócił dosyć wysoki kurs 2.15, jak na grę lidera z ostatnią 24 drużyną w tabeli. Plymouth bilans 9 wygranych 2 remisów i tyle samo porażek.
W zasadzie lepiej gra wyjazdy, bo tylko raz przegrali, na początku rozgrywek. Potem zanotowali serię 5 kolejnych wygranych, z Notts County (12), Blackpool (17), .Exeter (20), Leyton Orient (22), Stevenage (18). Jak widać, potrafią grać z zespołami z dolnych rejonów tabeli.
Newport u siebie bez wygranej. 2 remisy (z 10 Crewe i 14 Cheltenham) i 2 porażki (z 15 Mansfield i 17 Cambridge).
Dzisiaj też nie powinni wygrać. Typuję, że to Plymouth przedłuży swoją serię wygranych na wyjazdach.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szwecja Superettan
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dalkurd - Asyrisska FF
Typ: 1/1 ht/ft
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dalkurd w lidze u siebie gra nie przegrało 7 zwycięstw i 6 remisów natomiast drużyna gości 2 zwycięstwa 3 remisy i 8 porażek. Ponadto między sobą gra drużyna w czubie tabeli i drużyna z blisko ostatnich miejsc. Porównując, że goście nie strzelają wiele bramek a gospodarze w każdym meczu strzelają typuje, że wygrają 1 połowę i cały mecz.
⛔100
 
R 8

rafal107

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Niemiecka Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern - Monchengladbach
Typ: Czerwona kartka w meczu - Tak
Kurs: 5.09
Bukmacher: bet-at-home

Swoją analizę opieram na tym, mecze pomiędzy tymi drużynami są ciężkie i zacięte. Bayernowi zazwyczaj nie gra się dobrze ze źrebakami z monchengladbach. Ataki zapewne będą z obydwu stron, zaryzykuję że któryś ze środkowych pomocników bądź obrońców popełni kilka błędów i obejrzy czerwony kartonik.
kiepska analiza
 
I 43

iamhardstyle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Cracovia
Typ: HT/FT X/X
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj pod lupę mecz ekstraklasy.Śląsk Wrocław mierzy się dzisiaj z Cracovia.Goście trochę w lepszej formie natomiast gospodarze graja fatalnie u siebie na 6 spotkań 3 remisy i 3 przegrane zero wygranych spotkań.To jest ciekawe,a drużyna Cracovi na 6 spotkań na wyjezdzie 3 remisy i 3 przegrane Oo.Bilans bramek jest podobny gospodarze u siebie:2 strzelone 8 straconych natomiast Cracovia na wyjezdzie : 3 strzelone i 5 straconych.To będzie bardzo zacięte spotkanie obie drużyny będą chciały wygrać.Cracovia po 2 wygranych spotkaniach będzie miała głód na kolejne 3pkt ale zaraz ? Cracovia słabo gra na wyjezdzie warto to dodać zero wygrancyh i częste remisy ! Dla Gospodarza jakby nie było też jest to ważny mecz,bo ile można przegrywać u siebie ?Stawiam tu na mała remis do połowy i do końca wcalę bym się nie zdziwił jakby padła mała ilość goli,albo i nawet wynik spotkania zakończył się bilansem 0-0.
Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1 - kolejka 10
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dijon - Lorient
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy: Ponad 1.5
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spośród tysiąca rozgrywanych dzisiaj meczy na całym świecie wybrałem spotkanie z najwyższej ligi francuskiej pomiędzy Dijon ( 17 mce w lidze ) a Lorient ( 19 mce w lidze ). Jak widać grają zespoły z dołu tabeli a takie spotkania dla obu z nich są bardzo ważne ponieważ każdy punkt jest na wagę złota. Mimo że kursy na to spotkanie są całkiem wyrównane z nieznaczną przewagą w stronę Gospodarzy, mnie zainteresowała ilość goli jaka może paść w tym meczu. Zacznijmy zatem od Dijon - grają u siebie a dwa ostatnie spotkania na własnej murawie zakończyły się u nich wynikiem 3:3 z Montpellier i 3:0 z Rennes. Szczególnie tak wysoka z Rennes może wzbudzać wrażenie, ale jak się okazuje ekipa z Dijon regularnie punktuje u siebie - w 5 meczach domowych zdobyli łącznie 10 goli ze średnią 2gole/mecz. Patrząc sezonowo zaliczyli 12 trafień w 9 spotkaniach czyli średnio ~1.33gol/mecz. Najlepszym strzelcem tego zespołu w tym sezonie jest L. Diony i jest w pełni gotowy na dzisiejsze spotkanie. Z drugiej strony mamy ekipę Lorient, która w tym sezonie w 4 meczach wyjazdowych straciła łącznie 8 goli ze średnią 2gole/mecz a w całym sezonie puściła 15 goli w 9 spotkaniach czyli średnio ~1.67gol/mecz. Warto zaznaczyć, że będą osłabieni brakiem swojego najlepszego strzelca czyli B. Moukandjo z powodu kontuzji.
Podsumowując: liczę na co najmniej dwa gole strzelone przez Gospodarzy w tym spotkaniu, którzy u siebie robią to regularnie a ekipa Gości jest w stanie im to umożliwić.

⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Las Vegas (USA)
Godzina: 23:00
Spotkanie: Samuel Groth - Sekou Bangoura
Typ: 2-1
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Półfinał w Las Vegas. Na przeciw siebie staną tenisiści z trzeciej setki rankingu ATP. Dla Australijczyka to bardzo trudny, przeplatany m.in. komplikacjami zdrowotnymi i problemami ze znalezieniem optymalnej formy - sezon. Jego wynik na ulubionej nawierzchni ciągle z ujemnym bilansem zwycięstw do porażek. Groth w Las Vegas doszedł jednak do półfinału co jest najlepszym rezultatem tego sezonu w rozgrywkach singlowych. W meczach tego turnieju pokazał, że nadal może liczyć na pewność swojego serwisu. Zawodnik z dużym doświadczeniem i nie mniejszym potencjałem (53 najlepsze miejsce w rankingu ATP). Bangoura jest cztery lata młodszym tenisistą od 29-letniego Australijczyka. Gra przed własną publicznością. W niemal każdym dotychczasowym turnieju w którym dochodził do ćwierćfinału pokonywał na swojej drodze wyżej notowanego rywala. Czarnoskóry tenisista ze Stanów Zjednoczonych jest bardzo wszechstronnym tenisistą, który potrafi grać pod presją i w meczach z bardziej utytułowanymi rywalami nie raz postarał się na wygranie seta, a nie rzadko zwycięstwo. W meczu z doświadczonym Australijczykiem będzie mu bardzo trudno o pełen sukces, ale przy swoich umiejętnościach seta jest w stanie ugrać. Statystycznie to właśnie drugie partie potrafi przechylić na własną korzyść i wydaje mi się, że w meczu z obecnie tak dysponowanym Grothem tak właśnie będzie.
zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom