>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.10.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - LIGA MISTZÓW
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Real Madrid
Typ: C. Ronaldo strzeli gola - TAK
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj szlagier piłkarski - mecz dwóch wielkich europejskich kulbów - Liverpool vs Real Madrid.
Moim jak i bukmacherów faworytem są zawodnicy Królewskich i powinni wygrać to spotkanie. Jednak zdecydowałem zagrać inne zdarzenie po praktycznie takim samym kursie co i na wygranie Realu w tym meczu.
Liverpool nie jest w dobrej formie w tym sezonie, po odejściu Suareza do Barcelony nie ma kto ciągnąć tak tego ataku jak on to robił i zdobywał mnóstwo goli w ubiegłym sezonie. Obrona Liverpoolu jest jaka jest, chyba każdy widzi po ich wynikach, a przy takiej ich grze Real stworzy sobie sporo sytuacji bramkowych, a jak takie będą to i na pewno nie zabraknie gola dla Cristiano.
Ronaldo ma serię 8 meczy, w którzych zdobywa gola lub więcej. Jest chłopak w gazie i ciężko go zatrzymać, a ciąg na bramke ma ogromny. Po takim kursie myślę, że warto zagrać, że to własnie on strzeli gola, bo jest na to duża, a nawet bardzo duża szansa patrząc na jego formę oraz statystyki indywidualne.
Polecam grać już, bo kurs na pewno przed meczem poleci w dół.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets Razgrad - FC Bazylea
Typ: 2
Kurs: 2.7
Bukmacher: Bet-at-home
Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie Ligi Mistrzów a mianowicie spotkanie, które odbędzie się na Stadionie Narodowym Vasil Levski w Bułgarii. Gospodarze w swoim debiucie jak narazie przegrali dwa z dotychczasowych spotkań. Dziwi mnie tak odważna wypowiedź właściciela klubu z Bułgarii. Bułgarski biznesmen powiedział - &quot;Naszym celem jest drugie miejsce. To sprawa życia i śmierci. Nic innego mnie nie interesuje i powiedziałem już o tym moim piłkarzom. Zagraliśmy już dwa mecze w fazie grupowej i wiemy o co chodzi&quot;. Moim zdaniem na dobre wyniki w tych rozgrywkach jeszcze jest za wcześnie. To jest dopiero pierwszy awans do rozgrywek grupowych LM. Teraz coś o gościach. Jest to drużyna bardziej doświadczona na gruncie Europejskich boisk. FC Basel już dwa razy uczestniczyło w LM w latach 2002 i 2008. Goście powinni przejąć inicjatywę w meczu oraz pokazać o wiele lepszą grę niż gospodarze tego spotkania. Basel w lidze radzi sobie całkiem nieźle. Są na drugim miejscu z jednopunktową stratą do lidera, którego ograli 4:1. W ostatnim spotkaniu LM pokonali u siebie zespół z Anglii Liverpool 1:0. Zespół z Szwajcarii najczęściej gra wysuniętym napastnikiem (Marco Streller) i to właśnie on dzisiaj będzie wielkim zagrożeniem dla drużyny z Bułgarii. Do Marco Strellera może dołaczyć drugi także groźny Luca Zuffi i wtedy Basel zagra ustawieniem 4-4-2. Myślę że bardziej doświadczony Basel pokaże gospodarzą miejsce w szeregu. Dla mniej odważnych proponuję zagrać z podpórką dla FC Basel.
⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool FC - Real Madryt
Typ: Real over 2,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dla obrony Liverpoolu nie ma nadziei - jak powiedział klasyk. Posunę się o krok dalej, Liverpool nie ma obrony. Taka formacja w drużynie Brendana Rodgersa nie istnieje. Fizycznie została anihilowana przez zbaraniałego menadżera The Reds. Brendan nie ma zielonego pojęcia o grze defensywnej, nie potrafi w żaden sposób stworzyć schematów, nie ma pomysłu jak neutralizować gwiazdy rywali. Co gorsza, bez przerwy rotuje obroną, która nie ma nawet szansy się zrozumieć. Sadza na ławce najzdolniejszych defensorów (vide Mamadou Sakho) bądź pozbywa się ich z klubu (vide Daniel Agger). Sprowadza pachołków bez jaj i ambicji. Każdy defensywny zawodnik pod wodzą Brendana traci 50% swoich umiejętności. Bierze się to też z braku wsparcia pomocników. Odsunięty został typowo defensywny Lucas. Gra dziadek Gerrard, który kompletnie załamał się psychicznie po straconym poprzednim sezonie. Daleki jest od najwyższej formy fizycznej. Nie te nogi, nie te płuca. Nadal wybitny dowódca z poziomu boiska (daje więcej wsparcia kolegom niż śmieszny Brendan), długie piłki, stałe fragmenty, ale niestety w defensywie już tyle nie pracuje. Jordan Henderson to walczak, ale sam nie radzi sobie biegając za trzech, zwłaszcza że warunki fizyczne Jordana są średnie. Trójkę środkowych uzupełnia zazwyczaj Philippe Coutinho, kompletnie nie zainteresowany grą obronną, zresztą podobnie jak Adam Lallana ostatnio próbowany na tej pozycji. Słowem, do bramki Liverpoolu prowadzi autostrada. 12 straconych bramek to najwyższa liczba górnej połówki tabeli. Brendan się wozi na vicemistrzostwie, które zaciemnia obraz. Już w zeszłym roku defensywa była koszmarna, ale swoje z przodu robił genialny Suarez i zawsze strzelił o jedną więcej niż zawaliła obrona. Teraz go nie ma, to i wyniki słabsze.
Potencjału ofensywnego Realu opisywać raczej nie trzeba. Ronaldo w genialnej formie, świetnie ostatnio grają Benzema i Rodriguez. Zabraknie Bale&#39;a, ale mimo to dzisiaj spodziewam się pogromu. Liverpool być może coś strzeli, może nawet zremisuje, bo Rodgers zna tylko jedno słowo: atak. Sam Ronaldo może pokryć moje overy.
Dla obrony Liverpoolu nie ma nadziei.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 20

kera1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 18:30
Spotkanie: Robredo T.-Lu Y-H.
Typ: DW 1-2
Kurs: 6.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Moim dzisiejszym typem dnia jest wygrana Lu Y-H..Ostatnio obaj zawodnicy grali ze sobą na powierzchni trawiastej wtenczas wygrał Lu Y-H..Przed tym spotkaniem stoczyli ze sobą jeszcze dwa spotkania na powierzchni twardej które wygrał Robredo T..Tym razem spotkanie będzie wyglądało inaczej Lu Y-H. przełamał przegrana z Robredo T. wygrywając 3-0.Będzie to bardzo ciężkie spotkanie dla obu zawodników.Jednak wygrana Lu Y-H. jest jak najbardziej pewna.Robredo T. zajmuje miejsce 21 w rakingu ATP natomiast Lu Y-H. 42.Jest to typowe spotkanie pod przełamanie złej gry.Teraz gracze od dłuższego czasu grali tylko w turniejach na kortach twardych.Sądzę że Lu Y-H. zdecydowanie nauczył się wygrywać na tych odmianach kortów.Dla Lu Y-H. Robredo nie jest mocnym przeciwnikiem do ogrania o czym świadczy ostatnia wygrana 3-0.Sądzę,że może być trochę zamieszania w meczu gdyż Robredo T. nie odda tak sobie wygranje zwłaszcza,że doszedł już do drugiego etapu konkursu więc stawiam na DW 1-2.
⛔ 100
 
adiz2 0

adiz2

Użytkownik
Mecz: Galatasaray - Dortmund
Typ: 1
Kurs: 4,43
Buk: STS
Pod lupę na dzisiaj biorę mecz Turków z Dortmundem. Jak wiadomo na gorącym terenie jakim jest stadion Galatasaray już nie jedne cuda się zdarzały. A w tym meczu nawet takiego cudu turki nawet nie potrzebują, gdyż Borussia gra w lidze beznadziejnie. Pewna era tej drużyny już dawno się skończyła. Borussia zanotowała najsłabszy start w lidze od 27 lat i po ośmiu kolejkach obecnego sezonu ma na swoim koncie zaledwie siedem oczek, co plasuje ją na kompromitującym, 14 miejscu. Galatasaray przegrało tylko trzy z ostatnich 19 spotkań na własnym stadionie w europejskich pucharach i wątpię żeby słaba Borussia to zmieniła.
Mecz: Liverpool - Real Madryt
Typ: liczba goli powyżej 3,5
Kurs: 2,15
Buk: STS
Tutaj bez głębszych analiz. Cristiano Ronaldo bije wszelkie rekordy w lidze a obrona liverpoolu pozostawia wiele do życzenia sądze że w tym meczu posypie sie grad goli ????
Niepoprawny zapis, bukmacher ⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - Liga Mistrzów
20:45
Liverpool vs. Real Madryt
Balotelli strzeli bramkę,
2.80
WilliamHill
Wiem, że Włoch razi nieskutecznością, ale przypuszczam, że dzisiaj będzie w stanie strzelić bramkę. Liverpool co prawda skazywany przez wielu na porażkę - i patrząc na formę obu zespołów jest to słuszne, Real jest w niebotycznej dyspozycji z Ronaldo na czele - to sądzę, że The Reds powalczą na Anfield. Gospodarze bowiem będą mieli trudności z awansem do kolejnej fazy jeśli dzisiaj przegrają. Bazylea bowiem pokazała swoją wartość, a Real to peFFka na awans. Zatem dzisiaj podopieczni Brendana Rodgersa postawią wszystko na jedną kartę. Balotelli dotychczas zdobył jedyną bramkę w barwach Liverpoolu w LM przeciwko teoretycznemu outsiderowi z Bułgarii. Dzisiaj będzie chciał się wykazać i poprawić swój mierny procent skuteczności. Tacy zawodnicy często pokazują się z lepszej strony ze znacznie silniejszymi przeciwnikami. Kurs co prawda powinien być nieco wyższy (3.00+), ale jako że to na nim będzie ciążyło brzemię strzelania goli - no może jeszcze na młodym Sterlingu - to sądzę, że przyjdzie w końcu chwila dla Włocha w Liverpoolu. Stawka oczywiście niska.
⛔ 100
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Effctor Kielce- AZS Częstochowa
Typ: 2
Kurs: 1.84
Bukmacher: BetClick
Kielczanie rozczrowują na początku sezonu , zakupiono nowych zawodników i potrzebują zgrania .W dotychczasowych czterech meczach ugrali zaledwie dwa sety, które dały jeden punkt. Ostatnie dwa pojedynki wyraźnie pokazały, że przed zawodnikami z Kielc jeszcze bardzo dużo pracy. Częstochowa po serii 3 porażek,wreszcie odnieśli zwycięstwo i bedą chcieli udowodnić że to zwycięstwo nie było przypadkiem . Stawiam na Częstochowe mają bardziej ustabilizowany skład i coraz wyższą forme.
✅ 84
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Mecz: Ludogorets Razgrad - FC Basel
Typ: Ludogorets bez remisu (1 DNB)
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Godzina: 20.45

Kolejny dzień Ligi Mistrzów. Wczoraj można powiedzieć, że łatwo było wygrać bo w sumie pewniaki w miarę powchodziły. Ja wczoraj pisałem o golu Sergio Aguero i weszło, także zapraszam też dziś! ???? W cieniu zmagań Monaco z Benficą oraz Liverpoolu z Realem Madryt ja spoglądam na mecz chyba najmniej ciekawy z dzisiejszych. O zespole z Razgradu do niedawna zapewne mało kto co słyszał. Dopiero awans do tegorocznej LM wywalczony po serii karnych dał im pogłos. W Lidzie Mistrzów mieli pełnić funkcję dostarczyciela punktów. Jak to na razie wygląda? Odpowiedź: nieciekawie! Dwa mecze i dwie przegrane. Najpierw na wyjeździe z Liverpoolem a potem z Realem u siebie. Mecz z Realem pokazał, że potrafią postraszyć nawet najlepszych. Dziś grają &quot;podobno&quot; najlepszy dla nich mecz. U siebie z FC Basel. Gdzie szukać punktów jak nie tutaj? Władze klubu mówiły o woli walki i o tym, że nie będą jedynie chłopcem do bicia. Wiara we własne możliwości może ich ukrócić w meczu z Realem czy coś ale dziś zagrają z Basel, jedynym zespołem w grupie, z którym można coś ugrać. Basel do tej pory jedno zwycięstwo i jedna porażka. U siebie pokonali Liverpool ale na wyjeździe w Madrycie tragedia. Tu zapala się właśnie płomień nadziei dla Bułgarów. Stąd mój typ na bez remisu gospodarzy. Zapowiada się mecz walki, który może obfitować w gole. Jeśli będzie remis mamy zwrot a Razgrad musi w końcu coś zagrać. Polecam serdecznie i pozdro ????
✅ 83
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik

Dyscyplina:
Hokej - Czechy: 1. liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kadan - Benatky
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kadan
to drużyna z czołowej 6tki ligi czeskiej. W tym sezonie prezentuje równy poziom. Ostatnie 5 pojedynków to 3 zwycięstwa i 2 porażki z liderem ligi. U siebie po początkowych dwóch niepowodzeniach przyszła świetna passa 4 zwycięstw w 5 meczach na własnej tafli. Strzelili u siebie 17 bramek co zalicza się do czołówki ligi. Mocni strzelcy zespołu Ton i Chlouba wyróżniają się na polu ligi.
Benatky to drużyna ze środka tabeli, obecnie sklasyfikowana na 10 pozycji w lidze. Ostatnie 5 pojedynków to 2 zwycięstwa i 3 porażki. Na wyjeździe w ostatnich 5 meczach zagrali w kratkę przeplatając 2 zwycięstwa z 3 porażkami. Porażki wyraźne, stracili 4 gole zarówno z Sumperk (8) Jihlava (6) i Havirov (5).
Kadan po dwóch meczach na wyjeździe wraca na własną taflę. Kibice z pewnością zdopingują ich do pokazania swoich najwyższych możliwości. Wygrana pozwoli im nie tylko utrzymać wysoką 4 lokatę w lidze, ale i po ewentualnym zwycięstwie w zaległym meczu z Sumperk przesunąć się bliżej czubka tabeli.
Benatky po dwóch ostatnich porażkach z Sumperk (1:4) i Kladno (0:4) czeka bardzo trudne zadanie. Zwłaszcza, że statystyki mówią, że 3 spotkania wstecz Kadan na własnym stadionie pokonał Kladno 4:2.
Ich ostatni pojedynek we wrześniu zakończył się zwycięstwem Kadan 3:2 na tafli dzisiejszego gościa. Acz trzeba zaznaczyć, że był to początek sezonu kiedy Kadan prezentował się przeciętnie. Obecna forma i znacznie wyższa siła rażenia strzelców zespołu w połączeniu z własną taflą przemawiają na korzyść gospodarza.

⛔ 100
 
P 87

plmati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Mecz: Anderlecht : Arsenal
Typ: 2
Kurs: 2,03
Buk: Betsson
Obydwie drużyny mają coś do udowodnienia swoim fanom i samym sobie. Porażka dla Anderlechtu skutkować będzie bardzo trudną sytuacją w grupie D. Porażka Arsenalu natomiast tylko jeszcze bardziej wznieci falę oburzenia fanów Kanonierów, a mediom da pretekst do tworzenia ironicznych nagłówków w swoich gazetach. Gra będzie więc rozgrywana &#39;na noże&#39;, musi być, bo stawka jest wysoka. Dodatkowo katastrofalne wyniki Anderlechtu w LM.. Ktoś może powiedziec, że zgarnęli punkt w Turcji, ale świadczy to tylko o nieudolności tureckiego zespołu, który został ośmieszony przez Arsenal i wynik 4:1 był najniższym wymiarem kary... Osobiście postawię na ten mecz większą sumę i możliwe, że za 100 spróbuje pograć Arsenal w handi -1,5. Kurs 3.5!!!
Powtórka zakładu ⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Metalist Kharkiv - Legia Warszawa
Typ: Metalist Kharkiv -1.5 gola (AH)
Kurs: 5.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tuż przed zmaganiami w Lidze Mistrzów, Polskich kibiców czeka inny (może nawet bardziej) interesujący mecz w ramach Ligi Europy. W Kijowie Matalist Charków podejmie Legię Warszawa. Dla zespołu z Ukrainy jest to bardzo ważny mecz, bowiem w dwóch pierwszych kolejkach LE nie zdobył ani jednego punktu i chcą zachować szansę na wyjście z grupy muszą dziś wygrać. Legia jest natomiast w zdecydowanie lepszej sytuacji, bowiem po 2 kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów. A więc nawet w przypadku dzisiejszego niepowodzenia wciąż mają spore szansę na wyjście z grupy.
Wydaje się, że dla Legii jest to dość ważna informacja, bowiem ostatnio podopieczni Henninga Berga mają nieco słabszy okres.
Już przed przerwą na reprezentacje Legia przegrała z Piastem 1-3 i to przegrał w pełni zasłużenie. W miniony weekend wygrali co prawda z Lechią 1-0 ale nie da się ukryć, że był to słaby mecz w wykonaniu Legii i na dobrą sprawę nie zasłużyli na to zwycięstwo. Wpływ na to mają zapewne problemy kadrowe, które również dziś Legii nie ominą. Kontuzjowani są Bartosz Bereszyński, Dossa Junior, Tomasz Brzyski i przede wszystkim Miroslav Radović, zabraknie również Michała Żyro, który pauzuje za kartki.
Osobiście więc postanowiłem zagrać nieco hardkorowo a mianowicie zwycięstwo Metalista przynajmniej dwiema bramkami (handicap -1.5). Skąd taki pomysł? Przede wszystkim Legia dziś nie zagra w najmocniejszym składzie w dodatku widać, że aktualnie są w słabszej formie. Ponadto linia defensywna nie budzi zaufania: Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme. Dodajmy również do tego, że Kuciakowi zdarzają się słabsze spotkania i wcale mój typ nie jest tak nierealny jakby mogło się zdawać.
Owszem Metalista nie jest tak mocną ekipą jak w poprzednim sezonie, w dodatku dziś nie zagra Cleiton Xavier, Papa Gueye i Rodrigo Moledo. Mimo to uważam, że stojący pod ścianą zespół Metalista zrobi dziś wszystko by wygrać i myślę, że można spróbować zagrać tutaj zwycięstwo gospodarzy z handicapem bramkowym .
⛔ 100
 
chameau 19

chameau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anderlecht - Arsenal
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: Sportingbet
Witam, z dzisiejszej Ligi Mistrzów wybieram typ na ilość strzelonych goli w meczy Anderlechtu z Arsenalem. O tym meczu zostało już dużo napisane w poprzednich analizach więc ode mnie krótko. Arsenal = szpital, tym nikogo nie zaskoczę i do tego każdy się przyzwyczaił. Dla mnie natomiast kluczową informacją jest brak Szczęsnego jak i Ospiny. Między słupkami Kanonierów w dzisiejszym meczu będzie stał junior!! Myślę że w tym meczu piłkarze z Londynu nieco się otworzą, gdyż jak to mówią - &quot;najlepszą obroną jest atak&quot;, i swoje strzelą. Jednocześnie przy ofensywnej grze i braków w obronie mogą dostać z jedną brameczkę od gospodarzy, dzięki czemu over się pokryje. Typ prawdopodobny, więc gorąco polecam.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, LM

Spotkanie : Liverpool - Real
Godz : 20:45
Typ : 1X
Kurs : 2.05
Buk : Oddsring
Analiza :
Póki co idzie bardzo fajnie w ostatnich dniach, oby dziś było podobnie, choć dziś trochę ryzykowniej. Typ jest całkiem prawdopodobny, ma swoje podstawy, które opisałem poniżej, ale lokaty bym nie robił ;)
Tylko parę zdań bo zaraz mecz, więc czas goni… W tym meczu bukmacherzy widzą dość sporego faworyta w postaci przyjezdnych, ja nie do końca. Zwróćmy uwagę na pierwszy aspekt, The Reds, grają u siebie, przed własnymi kibicami, gdzie nierzadko rozgrywają bardzo dobre spotkania, nieraz potrafili się spiąć i powalczyć o wynik do ostatnich minut i wydaje mi się, że podobnie będzie i dziś. Ktoś mi wypomni słaby mecz z QPR, ale jednak potrafili go wygrać, to też może działać trochę jako przełamanie, lub jeden z powodów do niego. Kolejnym faktem jest absencja wspaniałego Garetha Bale’a, dzięki jego nieobecności Real traci dość sporo, jednak nie można zapominać że wciąż jest fenomenalny CR7, James, Modrić, Kroos i inni. Natomiast Królewscy za 3 dni mają ważniejsze spotkanie, niż to – Gran Derbi, Wielkie Derby Hiszpanii, czyli El Clasico. Mecz z Barceloną na Santiago Bernabeu. Niepewny jest występ Bale’a a nawet dość mało prawdopodobny, i wątpie aby haratali dziś na 120% z myślą, że przed nimi GD, w którym jeśli chcą gonić Barcę w wyścigu o mistrza zwyczajnie powinni pokonać Blaugranę. Uważam, że jeśli by na Anfield zremisowali czy nawet ewentualnie przegrali, co naprawdę nie będzie łatwe, ale też niemożliwe, nie będzie tragedią, bo załóżmy że wygrają pozostałe spotkania, z których dwa mają u siebie – wyjdą z grupy z pierwszego miejsca. Remis z teoretycznie najgroźniejszym rywalem w grupie, i to na jego boisku, to całkiem dobry wynik, biorąc pod uwagę, że będą grać bez Walijczyka, z myślą o sobotnich Gran Derbi. Na czystą dwójkę mamy kurs 1.79, a tym typem który wcale nie jest niemożliwy, a po analizie wydaje się całkiem prawdopodobny, mamy wyższy kurs, pokrywający dwa z trzech możliwych wyników. Wytoczyłem sporo argumentów i wydaje mi się, że je obroniłem, podsumowując uważam, że można spróbować tak pograć – lecz nie czyniąc z tego jakiejś lokaty. ????
⛔ 100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Benfica
Typ: X - do przerwy
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Benfica mecz o zycie. Monaco bez Berbatova a Benfica bez podstawowego bramkarza. Mysle ze 1 polowa bedzie nudna. Bo Monaco bedzie chcialo atakowac a Benfica nie moze sobie pozwolic na dopuszczenie ich do groznych sytuacji bo skonczy sie to golem i w rezultacie moze oznaczac koniec marzen o dalszej fazie gry Portugalczykow. U Francuzow zwlaszcza u Monaco czesto pada under ale i rowniez remis do przerwy. Mysle ze tu rozstrzygnie sie wszystko w 2 polowie bo druzyny nie beda chcialy sobie pozwolic na strate gola i potem nerwowe odrabianie strat.
http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413
✅ 100
 
Z 24

zefir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anderlecht - Arsenal
Typ: Welbeck D. (ARS) - strzeli co najmniej 3 gole (Zawodnik musi rozegrać przynajmniej jedną, pełną połowę
Kurs: 40,00
Bukmacher: STS
Analiza:
Danny Welbeck to obecnie najlepszy snajper drużyny z Londynu.
W ostatnim meczu ligi mistrzów z Galatą już w 52 minucie wpisał się po raz 3 na listę strzelców, teraz czas się zmierzyć z drużyną słabszą i z pewnością stać Welbecka na zaliczenie kolejnych 3 goli do dorobku bramkowego.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100​
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool FC - Real Madryt
Typ: Real (Handicap: Real - 2 bramki)
Kurs: 6.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:

W najciekawszym dzisiejszym spotkaniu w Champions League zmierzą się ze sobą ekipy Liverpoolu i Realu Madryt. Drużyna gospodarzy od początku sezonu prezentuje bardzo przeciętny styl co przekłada się na nienajlepsze wyniki osiągane przez klub z Anfield Road. W Premier League drużyna jak narazie punktuje głównie na własnym obiekcie bo z delegacji przywiozła niewiele punktów. W ostatni weekend piłkarze z miasta Beatelsów co prawda wygrali z QPR na Loftus Road, ale w głównej mierze dzięki samobójczej bramce obrońcy QPR w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. W Champions League jak narazie Liverpool ma 3 punkty za wygrany mecz z Ludogoretsem Razgrad. W poprzedniej kolejce piłkarze The Reds przegrali z FC Basel i teraz głównie z tym zespołem będzie trwała batalia o awans do fazy pucharowej. Real Madryt jest jednym z głównych faworytów do wygrania tej edycji Ligi Mistrzów. Drużyna posiada olbrzymi potencjał co potwierdza w ostatnich spotkaniach. W Champions League gracze z Madrytu mają na swoim koncie 6 punktów i są liderem tabeli. W lidze zespół notuje ostatnio też dobrą serię i zdołał awansować w tabeli już na 3 miejsce i ma zaledwie 3 punkty straty do prowadzącej Barcelony. Dzisiaj podopieczni Carlo Ancelottiego będą chcieli z Liverpoolu wrócić z kompletem punktów by móc w spokoju przygotowywać się do weekendowego Grand Derby. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest ekipa Realu Madryt, która z bardzo przeciętnie radzącym sobie w tym sezonie Liverpoolem powinna poradzić sobie bez większych problemów. Dodatkowo goście będą się chcieli zemścić za ostatni mecz tych drużyn, kiedy toThe Reds wygrali z Realem Madryt aż 4-0. Dzisiaj o bramki w tym spotkaniu powinien zadbać nam największy gwiazdor ekipy gości C. Ronaldo, który jest w wyśmienitej formie. Polecam Wam postawić na wysoką wygraną piłkarzy Królewskich.
✅ 400
 
ulter 803

ulter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray - Borrusia
Typ: 1
Kurs: 5.00
Data: 22.10.2014
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet365
Borrusia kompletnie bez formy, ostatnie dwa spotkania ligowe to kompromitacja z HSV i FC Koln(oba po 1-2). BOrrusia nie prezentuje tej piłki która dorpowadziła ją do finału dwa lata temu. Jeśli zespół mądrze się ustawi w defensywie, wybija ich z rytmu i wyprowadza zabójcze kontry( a o takie nie będzie dziś trudno przy szybkich Yilmazie i Pandevie) mają piekielne problemy co pokazały ostatnie dwa mecze Bundesligi. Galatasary w LM zbudował sobie u siebie małą twierdze. Osatnia porażka przytrafiła im się na inaugurację zeszłorocznej edycji z Realem.Potem wygrane z FC Kopenhaga 3-1, Juventusem(!) 1-0, Chelsea(!) 1-1 i Anderlechtem 1-1. od dwóch edycji regualrnie wychodzą z grupy, jeśli chcą powtorzyc ten suckes w tym roku, wygrana jest obowiązkowa. Borrusia na wyjazdach gra słabo, okej zdarzają się mecze jak ten z Anderlchetem wygrany 3-0 ale częsciej przegrane jak te z Mainz 0-2 czy FC Koln 1-2. Dla mnie kurs o wiele przesadzony na Turków, oni u siebie i na wyjeździe to zupełnie dwie różne ekipy co udowodnią i ten mecz będzie się róźnił od tego przegrane z Arsenanelem 1-4. Dla mnie duże volue.
⛔ 100
 
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Liverpool - Real Madryt
Typ: penalty awarded
Kurs: 3.75
Godzina: 20:45
Bukmacher: WH
Analiza:
Dziwne ze jeszcze nikt na to nie wpadl, moim zdaniem typ pewny. Wczoraj wiele bramek wiele tez karnych, zgadzam sie z komik3jshgdhg na pierwszej stronie ze tutaj bedzie blowout Realu a jezeli tak bedzie to jest szansa na karnego. Dla Realu najprawdopodobniej gdy Ronaldo bedzie nurkował albo jak Liverpoolowi nie bedzie szlo to moze sedzia sie zlituje i da gospodarzom. Dziwi mnie tez kurs, moim zdaniem powinno byc na takie rowiazanie co najwyzej 2.2. Pewnie karny bedzie dzisiaj ale w innych meczach ale ja gram ten telewizyjny zeby sie lepiej ogladalo. Sedzia Rizzoli, Włoch ostatni mecz jaki dal karny to mecz Milan - Lazio 3-1.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom