>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.10.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20;45
Spotkanie: Atletico Madryt-Malmoe
Typ: 2:0 Dokładny wynik
Kurs: 5,40
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Obie drużyny są &quot;na gazie&quot; w ostatnich 5 meczach wygrały po 4 razy i tylko raz oddając punkty przeciwnikowi. Obie drużyny mają po 3 punkty w rozgrywkach LM i obie zdobyły o wygranych na własnym boisku. Typ ryzykowny, ale często stawiam &quot;sercem&quot; a Atletico zajmuje dużo miejsca w moim sercu:grin: Postawić na samo zwycięstwo Atletico czy nawet z handi to trochę za niski kurs. Myślę, że drużyna z Madrytu upokorzy i pokaże miejsce w szeregu drużynie z Malmoe. Atletico ma wszystko aby wygrać z drużyną przyjezdnych, głównie gwiazdeczki: Griezmanna i Mandzukicia.
Przewidywane składy to
Atletico: Moya Juanfran, Godin, Miranda, Ansaldi; Suarez, Gabi, Koke; Turan, Mandzukic, Griezmann
Malmoe: Olsen; Ricardinho, Tinnerholm, Konate, Halsti; Hammar, Adu, Forsberg, Cibicki; Rosenberg, Eriksson
Wiem że nazwieska nie grają ale po bliższym obejrzeniu nazwisko i zastanowieniu się kto wygra, każdy stwierdzi, że Atletico. Mam nadzieję iż dwóch zawodników o których wspomniałem powyżej strzelą po jednej bramce i typ pewnie mi wejdzie.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 1:50
Spotkanie: Atletico GO - Luverdense
Typ: 1/1
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet365
Na dzis mecz z Serie B. Niestety z góry zaznaczam, że to kolejny mecz podwyższonego ryzyka, gdzie Luverdense może spokojnie go wygrać. Czemu? Ano dlatego ,ze w tej lidze to juz koniec sezonu i obie druzyny grają juz o nic. Kwestia motywacji - nieznana. Jesli tego nie liczyć, to jednak jak w moim typie. Gospodarze 60% wygranych u siebie, goście tylko 3 mecze na 15 na wyjazdach. Forma - gospodarze. 5 meczow bez przegranej, 2 z rzędu ostatnio. Goście 2 wygrane na 7 ostatnich meczów - 5 porażek. Ostatnio obstawiałem też na Atletico i mnie nie zawiedli, aczkolwiek gole strzelili w 90+ minutach... dzis jednak licze, ze zabiora się do roboty szybciej.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Dyscyplina: Japonia J-Leaguge
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kashiwa - G-Osaka
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś zmierzy się wicelider z ósmą drużyną w tabeli Kashiwą, na pewno to dla Gamby będzie bardziej zależeć na zwycięstwie. Mają oni tylko 4 punkty straty do lidera i zapewne myślą o mistrzostwie. W lidze od 6 spotkań są niepokonani.
Niewykluczone, że to będzie ciężkie spotkanie dla gości, ponieważ Kashiwa jako gospodarz radzi sobie świetnie i wygrali ostatnie spotkanie z Gamba na wyjeździe 1:2 ale liczę, że wezmą rewanż za tamto spotkanie i dziś to oni będą górą.
⛔ 100
 
stanley-63 825,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia J-League /
Godz. 12:00
Spotkanie - Kashiwa : G-Osaka
Typ - Gamba Osaka strzeli powyżej 2.5 gola
Kurs - 4.75
Buk - Sportingbet
Jeżeli grają w Japonii to ja konsekwentnie gram na Gambę która dziś rozegra mecz na wyjeżdzie z Kashiwą . W poprzednim moim typie na Gambę pisałem że grają świetnie i do lidera Urawy tracą 7 pkt dziś to powtarzam z małą poprawką bo dalej grają świetnie ale strata na 6 kolejek do końca zmalała do 4 pkt i myślę że zawodnicy Gamby zdają sobie świetnie sprawę że po powrocie w tym sezonie do J-League mają ogromną szansę aby być mistrzem no ale do tego jest jeszcze daleka droga jednak aby tak się stało trzeba pokonać kolejną przeszkodę którą dziś jest Kashiwa , zaglądając do ich H2H to wygląda to raczej remisowo i tak na 30 spotkań bilans 11-5-14 i br. 45:53 natomiast tutaj na Todoroki Athletics Stadium 5-2-5 i 15:17 dlatego uważam że dziś może być ciekawe spotkanie ze sporą ilością goli . Kashiwa w tym sezonie gra bardzo dobrze na swoim terenie gdzie chłopaki przegrali jak do tej pory tylko jedno spotkanie a było to dawno bo w drugiej kolejce tego sezonu 15.03.2014 i porażka skromna 1:0 z Nagoyą , co do wyjazdów Gamby to wygląda to także bardzo dobrze 7-3-4 i br. 24:18 ja jednak wierzę że Gamba po raz kolejny wzniesie się na wyżyny i zgarnie tu komplet pkt tak jak to było w ich ostatnim meczu wyjazdowym gdzie po fantastycznym spotkaniu z Kashimą Antlers wygrali 3:2 i dwa razy musieli gonić wynik a ostateczny cios na 3:2 zadali w 93 min gry , to spotkanie myślę że może być powtórką meczu z Kashimą Antlers a Gamba zdoła strzelić 3 bramki !
⛔ 100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J.League
Spotkanie: Kashiwa Reysol - Gamba Osaka
Typ: Obie strzelą w pierwszej połowie

Kurs:
4,33
Bukmacher: Bet365
Godzina: 12:00


Analiza:
Zapraszam do Japonii a konkretnie na stadion &quot;Hitachi Kashiwa Football Stadium&quot; na którym zmierzy się wicelider grupy &quot;Gamba Osaka&quot; z tutejszą drużyną plasującą się na Ósmej pozycji &quot;Kashiwą Reysol&quot;.
Gospodarzy nad wiceliderem do wyrównania dzieli tylko 10 punktów gdzie nie łatwiej zdobyć punkty jak na swoim terenie? Jak wspomniałem są na 8 miejscu na 28 rozegranych spotkań zdobyli 32 punkty, Obecnie bilans to 11 wygranych, 9 remisów i 8 przegranych. Ostatnie 5 meczy natomiast to 2 wygrane, remis i 2 porażki. Gospodarze tracą bramki tak łatwo jak je zdobywają. Jeżeli chodzi o wicelidera grupy Gambe Osakę to od poziomu lidera dzieli ich 5 punktów więc nawet gdyby wygrali dzisiejsze spotkanie szczęścia wielkiego im to nie przyniesie.. Ogólnie to zdobyli 52 punkty na 28 rozegranych spotkań 16 wygranych, 4 remisy i 8 porażek. Mają farta do strzelania goli bo bilans bramek to 51:27. Ostatnie 5 spotkań to 5 wygranych z rzędu.
Jeżeli chodzi o bezpośrednie starcia oraz o mój typ to tak: w 2012 roku były 2 spotkania - pierwsze skończyło się przegraną dzisiejszych gości aż 2:6 Kashiwa rozwaliła Gambę - w pierwszej połowie już padł wynik 2:3 //// drugie spotkanie było prawie 4 miesiące później - Kashiwa grałą wtedy tak jak dziś i padł wynik 2:2 - w pierwszej połowie były już 3 bramki a konkretniej 2:1 //// 6 miesięcy temu Gamba Osaka przegrała na własnym stadionie 1:2 - taki wynik padł w pierwszej połowie i utrzymał się już do końca! Jak widać na te 3 mecze 3 razy obie drużyny strzeliły bramki już w pierwszej połowie. Tak więc licze iż w tym meczu padnie sporo bramek ale już nawet w pierwszej połowie obydwie drużyny po tym golu zdobędą..
⛔ 100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Tour Championships - Singapore (Świat), twarda (w hali)
Godzina: 10:00
Spotkanie: Williams Serena v Halep Simona
Typ: Suma Gemów (Powyżej 20.5)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Dziś wybrałem spotkanie doświadczonej i niekwestionowanej faworytki Sereny Williams z wielkim Rumuńskim talentem Simoną Halep. Panie spotkały się 3 razy, i H2H zdecydowanie po stronie Sereny. W 2011 roku na Wimbledonie gdzie Simona nawiązała walkę i przegrała w 3-setowym boju, oraz dwa razy w 2013 roku, gdzie rok należał do Sereny i poprostu zmiażdżyła Rumunkę. Simona ograła w pierwszym spotkaniu Kanadyjkę Bouchard (2-0), w tym sezonie gra w miarę równo, w Paryżu doszła do finału gdzie przegrała z Sharapovą, oraz do półfinału Wimbledonu gdzie uległa Bouchard. Widać że na dużych turniejach gra swoje. Serena jak jest w swojej optymalnej formie potrafi zmiażdżyć rywalkę, jednak ostatnio zdarzały się jej wpadki. Przegrana dwa razy z Cornet, wcześniej z Muguruzą, pokazuje że Amerykanka nie jest niezniszczalna. Serena jest tutaj faworytką, jednak wierzę że spotkanie potrwa dłużej.
⛔ 100
 
czipsowy 4

czipsowy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Basel, twarda
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gulbis - Coric
Typ: 2:0 Gulbis
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Kompletnie nierozumiem kursów na to spotkanie. W moim odczuciu przepaść pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Gulbis w Moskwie odpadł z Bautistą Agutem który później zagrał w finale tego turnieju. Chociaż ewidentnie twarde nawierzchnie to nie jego konik, ale gra coraz lepiej na tego typu kortach. Natomiast Coric jedynie ma jakieś podrygi w challangerach. W zeszłym tygodniu turniej ATP w Wiedniu zakończył szybciutko ulegając gładko w dwóch setach Nischioce. Jak dla mnie jest to mecz tak jak w typie na 2;0 jak i linie handicapu gemowego (-3.5 po 2.1 kursie). Pozdrawiam Good Luck.
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mostostal Kędzierzyn Koźle - Resovia Rzeszów
Typ: Resovia Rzeszów
Kurs: 1.6
Bukmacher: Unibet
Kolejne spotkanie na szczycie w Plus Lidze spotykają się Zaksa drużyna ,która zaczęła fatalnie sezon jednak usprawiedliwiona jest absencją trzech podstawowych graczy: Bociek - choroba, Możdżonek wyjazd do Turcji, Ruciak kontuzja. Resovia też bez rewelacji na razie ostatnio wymęczone zwycięstwo z Jastrzębiem właściwie dzięki postawie w tie breaku na zagrywce Penczewa. Jedna kmoim zdaniem na ten moment te dwie drużyny na zupełnie innym poziomie Mostostal przegrywa u siebie z beniaminkiem Cuprum Lubin. Dziś według mnie Resovia pokaże swoją wyższość. Wszystko przemawia za Resovią mocny wyrownany skład z mistrzami świata Drzyzga , Konarski, Nowakowski świetny Penczev. Moim zdaniem dziś nie widaćinnej opcjijak wygrana Rzeszowian.
✅ 60
 
kamilex 21

kamilex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anderlecht - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Anderlechtem, a Arsenalem. Dla mnie kurs na Kanonierów jest mocno zawyżony, ponieważ pomimo kilku absencji (Szczęsny,Ozil, Giroud, Debuchy, jeszcze nie w pełni zdrowia jest Walcott) mają więcej argumentów aby wygrać ten mecz. W ostatnich kilku sezonach Fiołki za każdym razem zawodzą w LM nie zbliżając się do pozycji premiowanych awansem, w meczach z rywalami z wysokiej Europejskiej półki widać różnicę klas. Arsenal za to, mając po 2 meczach 3 punkty, nie może czuć sie pewny awansu i będzie niezwykle zmotywowany, aby walczyć o 3 punkty. Do zwycięstwa powinni pociągnąć ich będący ostatnio w fenomenalnej dyspozycji Alexis Sanchez (5 bramek, 3 asysty w tym sezonie) oraz Danny Welbeck, który udanie wkomponował się w zespół, strzelając w poprzedniej kolejce hat-tricka. Jest jeszcze jeden, lekko pozasportowy powód, mianowicie 65 urodziny Arsene Wengera, któremu Kanonierzy postarają sie zrobić prezent.

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Y 118

yasiu1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA
Godzina: 19.30
Spotkanie: Kaizer Chiefs - Maroka Swallows
Typ: Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola - Kaizer Chiefs/Nie
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obecnie najlepsza drużyna w RPA podejmie na własnym stadionie Maroka Swallows. Drużyna gości w 8 meczach ligowych tego sezonu zdobyła 9 punktów, co plasuje ją na 12 pozycji. Gospodarze dzisiejszego pojedynku po 8 spotkaniach mają na koncie komplet punktów. W bierzącym sezonie wygrali wszystkie spotkania, zarówno w lidze jak i w spotkaniach pucharowych. Bilans bramkowy Kaizer Chiefs prezentuje się imponująco. W spotkaniach ligowych strzelili już 12 bramek, tracąc tylko 2, co pokazuje jak skuteczną są drużyną. To wszystko za sprawą naprawdę klasowych jak na tamtejsze warunki zawodników. Do reprezentacji RPA selekcjoner regularnie powołuje po kilku zawodników z Kaizer Chiefs. Jako największe gwiazdy można wymienić takich piłkarzy jak: Siphiwe Tshabalala, Bernard Parker czy Siboniso Gaxa, którzy mają na koncie po kilkadziesiąt występów w narodowych barwach. Takich zawodników jest oczywiści więcej, stąd wydaje się, że ekipa Maroka Swallows, która jest przeciętnym ligowym zespołem będzie miała niewiele do powiedzenia z mistrzami RPA sprzed 2 sezonów i aktualnymi wicemistrzami kraju.
⛔ 100
 
D 34

dymek24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool- Real Madryt
Typ: Strzelec gola-H2H/C.Ronaldo - M.Balotelli
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Według mnie bardzo fajna oferta. Watpie szczerze mowiac zeby Liverpool duzo strzelil, a szczegolnie Balotelli, ktory sobie raczej za duzo nie pogra. Ostatni marnie z jego forma i bramkami jesli chodzi o lige angielska. Natomiast Ronaldo to Ronaldo. Chlopak w gazie jak zawsze, ma ciag na bramke. Mysle, ze strzeli tu bramke moze nawet dwie jak Anglicy sie otworza i padnie szybko pierwsza bramka
✅ 83
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Basel
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gulbis E. - Coric B.
Typ: Gulbis E.
Kurs: 1.47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Łotysz Gulbis gra przede wszystkim najlepiej właśnie na turniejach w hali co już pokazał na początku tego sezonu. Teraz co prawda o niebo gorsze wyniki, ale nadal pokonuje tych zawodników których jest w stanie, a do takich w mojej opinii należy właśnie wkraczający powoli dopiero do ATP Borna Corcic dla którego ulubioną nawierzchnią do gry jest przede wszystkim nawierzchnia typu clay. Dziś grają w hali gdzie Gulbis czuje się jak ryba w wodzie.

⛔ 100
 
matush892 2

matush892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Metalist-Legia
Typ: 2
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365

Witam. Postanowilem postawic cala 2 na ten mecz. pomimo osłabien Legi uwazam ze wygraja. Widac juz golym okiem efekty pracy Berga w Legii, chca wyjsc z pierwszego miejsca w tabali a jezeli wygraja tutaj z metalistem znacznie przyblizy ich do tego celu. metalist gra w kratke, bez rewelacji w tym sezonie 2 porazki w europejskich pucharach. Legia mimo wpadki w gliwicach gra dovry futbol i co warte uwagi znacznie inaczej podchodzi do meczow ligowych w ktorych czesto graja rezerwowi zawodnicy, aby odpoczol pierwszy sklad po meczach pucharowych. Dodatkowym atutem jest takze to, ze metalikst nie gra na swoim stadionie tylko w kijowie.
podsumowujac Legia powinna wygrac to spotkanie nieznacznie, moze nawet jedna bramka. powodzenia
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna LIGA EUROPEJSKA
Godz. 18:00
Spotkanie - Metalist K : Legia W
Typ - Legia wygra i over 2.5 gola w meczu
Kurs - 4.33
Bukmacher : Bet365
Analiza :
3 kolejka w LE nasza Legia wybiera się do Kijowa gdzie rozegra swój mecz z Metalist K i uważam że podopiecznych Henninga Berga stać na komplet pkt , w ostatnim meczu także wyjazdowym Legia też nie była faworytem a wiemy jak się zakończyło spotkanie w Turcji . Metalist w kwalifikacjach grał z Chorzowskim Ruchem i gdyby nie bramka w dogrywce z rzutu karnego dla Metalist to nie wiadomo jak by się zakończyła ta rywalizacja i czy dziś grali by w fazie grupowej i w/g mnie poziom Legii a Ruchu to jest wielka różnica i Legia powinna to dziś udowodnić w tym meczu , Legia jak wiemy prowadzi w grupie L z kompletem pkt po dwóch kolejkach natomiast gospodarze zawodzą i na ich koncie 0 pkt i bramki 1:3 , co do składów obu drużyn to w obu ekipach osłabienia tak więc szanse wyrównane jednak pomimo że w Legii nie zagrają Bartosz Bereszyński, Dossa Junior, Tomasz Brzyski i przede wszystkim główny autor sukcesów Legii, Miroslav Radović, a czerwoną kartkę musi odcierpieć Żyro , natomiast z Metalist K rozstali się m.in. Jonathan Cristaldo, Alejandro Gomez, Sebastian Blanco, Willian, Diego Souza, Marcio Azevedo i Marlos a w dzisiejszym pojedynku nie wystąpi również Cleiton Xavier .
Stawiam na 2:1 dla Legii !
⛔ 100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Tour Championships - Singapore (Świat), twarda (w hali)
Godzina: 13:30
Spotkanie: Bouchard E. - Ivanovic A.
Typ: 2:1 DW
Kurs: 6.00
Bukmacher: UniBet
Analiza:
Moim zdaniem dziś zobaczymy ciekawy mecz i bardzo ciekawy wynik. Dla mnie faworytką tego spotkania jest Eugenie, która mimo swojego młodego wieku gra naprawdę bardzo dobrze - chociaż jeszcze słabo idzie jej gra &quot;głową&quot;. Dlatego też uważam, że może jednego seta oddać z tego powodu. Co do Ivanović, to naprawdę dobra zawodniczka i jestem pod wrażeniem jak czasem naprawdę świetnie potrafi rozegrać spotkanie dopasowując je pod swój rytm gry. Niemniej jednak jestem za tym, że to właśnie takie zawodniczki jak Bouchard wygrywają naprawdę dobre spotkania (bo na turnieje jeszcze trochę brakuje jej). Po takim kursie można śmiało spróbować, ew. pograć samą wygraną Kanadyjki.
Pozdrawiam i polecam!
P.S. Jeśli mój typ Ci pomógł, bądź podoba Ci się, kliknij &quot;+dzięki&quot;, niby mały gest, a motywuje do dalszego typowania.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Liverpool vs Real Madryt
Typ: Liverpool over 1.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Wielki mecz sie szykuje na Anfield Road,osobiscie nie moge sie go doczekac,oczywiscie kibicujac gospodarzom.
Faworytem dla wielu osob jest Real,ktory jest w gazie,strzela duzo goli no i ma..Ronaldo,dla ktorego chyba nie ma limitu bramkowego..
Skupmy sie najpierw na druzynie gosci.
Tak patrze na ich wazne mecze o punkty od sierpnia tego roku..
Przed rozgrywkami ligowymi,krolewscy rywalizowali z Atletico Madryt o Superpuchar Hiszpanii.
Na Bernabeu bylo 1:1 a w rewanzu lepsi okazali sie gracze Diego Simeone,ktorzy wygrali 1:0 po golu Mandzukicia.
Kolejne starcie i szansa do rewanzu przyszla bardzo szybko w meczu ligowym,gdzie ponownie obie ekipy spotkaly sie na Bernabeu,wynik?Zwyciestwo 2:1 dla Atletico.
Tak wiec 3 starcia z Atletico i 0 wygranych.
Przed porazka ligowa z Atletico,bylismy swiadkami pogromu na Anoeta,wowczas Real Sociedad dal pokaz walecznosci i wygral przed wlasna publicznoscia 4:2,mimo,ze po 11 minutach bylo 0:2.
Zobaczmy z kim gral jeszcze Real..Cordoba,Basel,Elche,Bilbao - to ekipy,ktore przyjechaly na Bernabeu i przegrac po prostu musialy,zadna z tych druzyn nie miala szans rywalizowac na wyjezdzie z Realem,no moze po za Bilbao,ale musieliby byc w swojej optymalnej formie a jak wszyscy wiemy graja po prostu totalny piach w tym sezonie.
Poza tym wyjazdowe mecze z - Deportivo,Villarreal,Ludogorets,Levante,oczywiscie tez wygrane,jak dla mnie nawet wygrana 8:2 na de Riazor nie byla niczym wyjatkowym,tam po prostu Deportivo wyszlo na mecz bez obroncow.
Podsumowujac mecze Realu,jak dla mnie pogromy z &quot;ogorkami&quot; nie sa wyznacznikiem ich formy,poniewaz na ziemie sprowadzilo ich Atletico Madryt,a wiec rywal,ktory wspial sie na szczyt Primera Division i jest obecnie rownorzednym rywalem,skoro Real jest taki mocny to dlaczego nie wygral zadnego z 3 spotkan z Atletico?
Tyle o Realu,teraz Liverpool.
Niestety ale pod nie obecnosc Sturridge&#39;a i braku w skladzie Suareza ogladamy inna druzyne na boisku.
Wiadomo,ze forma nie jest najwyzsza na chwile obecna ale The Reds,to zespol,ktory grajac na Anfiled z pewnoscia moze dokonac rzeczy wielkich z kazdym rywalem.
Patrzac na ich mecze do tej pory to byli w stanie ograc Southampton 2:1,Tottenham na wyjezdzie 3:0 i to by bylo na tyle z wygranymi z &quot;lepszymi ekipami&quot;.
Przegrali na Etihad z Manchesterem City 1:3.
Poza tym ich wyniki byly dosc slabe,a raczej bardzo slabe z druzynami teoretycznie slabszymi.
Porazka u siebie 0:1 z Aston Villa,wymeczona wygrana 2:1 z Ludogorets,porazka 1:3 z WHU,wygrana po karnych z Middlesbrough w meczu pucharowym,derbowy remis 1:1 z Evertonem,porazka z Basel 0:1 i w koncu dwie wygrane - z WBA 2:1 oraz z QPR 3:2.
Ogolnie rzecz biorac ostatni mecz z QPR byl meczem ciezkim do racjonalnego opisania...
Do 86 minuty Liverpool prowadzil 1:0...Potem wpadly jeszcze 4 gole,w tym samobuj w 95 minucie dajacy komplet punktow podopiecznym Brendana Rodgers&#39;a.
Liverpool od 17 sierpnia 2013 roku rozegral przed wlasna publicznoscia 27 spotkan o punkty z czego przegral jedynie z Southampton 0:1,z Chelsea 0:2 i nie dawno z Aston Villa 0:1.
Wygrali 20 spotkan.
Bilans bramkowy - 72 - 27.
Ostatnio na Anfield obie ekipy spotkaly sie w 2009 roku,wowczas Liverpool rozbil Real 4:0,gole strzelali Torres,Gerrard x2 oraz Dossena.
Jestem przekonany,ze gospodarze strzela minimum jednego gola,sytuacje byc powinny.
Osobiscie licze dzis na Coutinho i Sterlinga,mlodzi szybcy zawodnicy z bardzo dobra technika,powinni sprawiac problemy defensywie gosci.
Moze odpali ( nie chodzi mi o fajerwerki ) dzis tez Balotelli...
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Teramo – Ascoli
Typ: 2
Kurs: 2,0
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Teramo to 2 drużyna Serie C (tzn teraz to się nazywa Lega Pro). Ascoli 4 stopnie niżej. Prezentują podobny poziom. Teramo to beniaminek, Ascoli naromiast w tamtym sezonie bardzo nisko, ale to dlatego, że odjęto im 7 punktów. W tym sezonie rozpoczęli zdecydowanie lepiej. W tej chwili są na 2 miejscu jak wspomniałem i tracą naprawdę mało goli! Prawdopodobnie (bardzo prawdopoodbnie ???? ) zagrają podstawowym składem w tym spotkaniu, gdyż zależy im na tym pucharze jak większości zespołów.
Ternamo zależy widocznie mniej, bo trener zdecydował &#39;zmieszać&#39; drużynię. Zmieszać w takim znaczeniu, że ma zamiar wystawić pół rezerowy skład, pół podstawowy.
Mamy już ustaloną kadrę na ten mecz, więc przynoszę info prosto ze źródła włoskiego ????
Z zawodników grających trochę, lub podstawowych, będzie tylko sześciu.
Czterech zawodników, którzy są w kadrze pierwszwgo zespołu, ale grali albo max jeden mecz lub nie grali nawet jednej minuty. Oczywiście na tym kadra się nie kończy.
Trener powołał także aż siedmiu czy nawet ośmiu graczy z... juniorów ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anderlecht - Arsenal
Typ: 2 (AH -1, przy wygranej jedną bramką zwrot)
Kurs: 2.675
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kurs 2 na wygraną Arsenalu to czysty prezent od bukmachera. Niby Anderlecht gra prawie w każdej edycji LM w tym wieku, ale inną sprawą jest jak się spisuje w tych rozgrywkach. Nazwa brzmi poważnie, ale gdy popatrzymy w tabele, to już tak kolorowo nie jest, Belgowie są przeważnie tylko dostarczycielami punktów. Fakt że prawie wygrali na wyjeździe z Galatasaray, ale zespól ten przegrał potem w Londynie 1:4. W tej grupie wyraźnie widać kto będzie walczył o pierwsze, a kto o trzecie miejsce. Załapanie się do LE byłoby dla Anderlechtu dużym sukcesem, ale w tym będzie kluczowy mecz z Galatasaray - wątpię bowiem żeby urwali punkty Arsenalowi czy BVB. Kanonierzy są dziś zdecydowanym faworytem i myślę że wygrają kilkoma bramkami, może nie tak jak wczoraj Szachtar czy Bayern, ale te dwie czy trzy - spokojnie.
ZWROT
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Real Madryt
Typ: Real + over 1.5 gola w meczu
Kurs: 2,22
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie szlagierowe. Spotykają się dwie wielkie drużyny a mianowicie Liverpool oraz wielki Real Madryt. Ja tutaj niespodzianki dzisiaj nie przewiduję. Liverpool kompletnie bez formy, po obejrzeniu skrótu z ostatniego meczu gdzie wygrali szczęśliwe po wielkiej pomocy ze strony zawodników QPR którzy na 5 bramek w meczu strzelili 4 (w tym dwie do swojej bramki), a okazji kilka jeszcze mieli, nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak oni mieli by to dziś wygrać. Real jest w formie, wygrywa wszystko co popadnie. Ostatni mecz między tymi ekipami zakończył się zwycięstwem Liverpoolu aż 4:0 co tylko umacnia mnie w dzisiejszym typie. A taki kurs naprawdę zachęcający.
✅ 122
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: Hokej
Spotkanie-Cheliabińsk-Dynamo Minsk
typ: under -4,5 gola
stawka 1,90
bukmacher: bet 365
Witam na dzisiaj chcialem sie podzielic typem jakim jest -4,5 gola w tym meczu wg bukmacherow wieksze prawdopodobienstwo jest na over ja uważam ,ze w tym meczu biedzie malo bramek po pierwsze srodek tygodnia ???? dobrze ale teraz po skrócie jak wiemy te stawki są często manipulowane by ludnosc stawiajaca mecze stawiale te najmniejsze stawki by potem wygrywaly mecze po wiekszym kursie jak wiemy nie nalezy stawiac meczy po kursie mniejszym juz te czasy poszly wsina dal a wiec koncząc druzyna gosci jest to druzyna mocno underova jak strzela to wiecej goli u siebie jak na wyjezdzie druzyna gospodarzy tez gra w kratke ja bym tu polecal -4,5 gola , -1,5 w pierwszej kwarcie lub gołą jedynke na win traktora goscie są cienc zwłaszcza na cudzej tafli
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom