>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 22.10.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 22 października

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Argentyna Liga A, 2:30, 22.10.2012
Gimnasia – Argentino
typ: -5,5 pkt Gimnasia
2,04
Pinnacle
Analiza
Dziś w nocy polskiego czasu w ramach rozgrywek argentynskiej, Ligi A dojdzie do spotkania pomiedzy Gimnasia i Argentino. Musze przyznac, ze nie znam obydwu druzyn, kieruje sie statystykami, ktore na temat tego spotkania dobitnie wskazuja na faworyta tego pojedynku. Argentino to obecnie 7. druzyna ligi, legitymujaca sie bilansem 7-4, Gimnasia jest obecnie 10. i ma bilans 5-6. Popatrzmy jednak na pojedynki obydwu druzyn u siebie i na wyjezdzie. Gimnasia na wlasnym parkiecie ulegla tylko liderowi, Penarol, pozostale piec spotkan wygrala. W tym m.in. ostatnimi czasy z Lanus czy Estudiantes, a wiec czolowymi ekipami ligi. Argentino na wyjazdach w kratke, trzy zwyciestwa i trzy porazki. Argentino w roli gosci wygrywa raczej z dolem tabeli. Forma obydwu druzyn rowniez wskazuje na gospodarzy, ktorzy wyraznie sa w fazie, wygrali z Lanus, pewnie pokonali de Julio. Argentino rowniez mierzylo sie w dwoch ostatnich kolejkach wlasnie z tymi zespolami, Lanus ulegli wyraznie, natomiast z de Julio co prawda wygrali, ale mniejsza roznica punktow. W ostatnich trzech latach w hali druzyny Gimnasii zawsze wygrywali gospodarze, licze, ze i tym razem bedzie podobnie.
⛔ 100
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Seul
Spotkanie: U. Ignatik - P. Gojowczyk
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po raz kolejny w mojej analizie opierać się będę na obserwacjach z gry live. Ignatik ostatnio świetnie radził sobie w Taszkiencie. Wygrał, a było tam kilku niezłych tenisistów, np. Dodig, pokonany w finale Lacko, Dudi Sela czy Cipolla. Poza tym pamiętam go z kilku wcześniejszych meczów, i wywarł na mnie wrażenie naprawdę niezłego tenisisty, który już niebawem powinien wskoczyć do najlepszej setki. Gojowczyk z kolei nie przykuł mojej uwagi. Obserwowałem kilka jego spotkań i pamiętam, że niedawno coś wygrał ale mimo to uważam, że z Ignatikiem nie wygra.
✅ 80
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna, Primera
Spotkanie: Boca Juniors vs Estudiantes
Typ: Boca Juniors- Handicap PK (DNB)
Kurs:
1.529
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na poniedziałek, a w zasadzie noc z niedzieli na poniedziałek wybrałem spotkanie argentyńskiej Primera Division.Trzydzieści minut po północy naszego czasu na boisku w Buenos Aires zmierzą się drużyny gospodarzy- Boca Juniors i gości z La Platy - Estudiantes.
Każdy kto choć troche interesuje się piłką nożną słyszał kiedyś o drużynie Boca Juniors i wie, że jest ona marką samą w sobie, niczym Juve czy Real w Europie. Jednak ostatnio w drużynie nie dzieje się najlepiej. &quot;Młodzież z Boca&quot; nie wygrała meczu od 3 kolejek, ostatni grany 2 tygodnie temu (przerwa na rozgrywki międzynarodowe) przegrali na wyjeździe z Belgrano 1:3. Presja przed kolejnym meczem na pewno jest ogromna; trener podczas treningów testował nowe ustawienia drużyny mające w kolejnym spotkaniu przynieść sukces, zwłaszcza jeśli chodzi o zmiany personalne. Przeciwnicy - Estudiantes nie są druzyną słabą - 3 z ich pięciu wygranych meczów wygrali na wyjazdach. Z drugiej strony zaś drużyna z Boca meczu na własnym stadionie nie przegrała (1 remis, 4 wygrane u siebie). Oba składy mają taki sam bilans bramek (0), ale to BJ gra piłkę bardziej otwartą i ofensywną , co stety lub niestety przekłada się na to, iż zarówno więcej bramek strzela, jak i traci. Jak dla mnie własny stadion, temperament drużyny i chęci przełamania serii &quot;bez wygranej&quot; przemawiają z Boca. Dla bezpieczeństwa stawiam Handi PK na BJ, czyli typ: 1 (DNB).

0 ZWROT
 
P 66

pekin66

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykowka NBA-Pre-sezon
Spotkanie: Sacramento Kings - Los Angeles Lakers
Typ: 1
Kurs: 2,90
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Witam
Dzis zagram koszykowke, glownie ze wzgledu na slaba forme Lakersow, typ oparty na statystykach. Maja oni 5 porazek w tym sezonie i nic pozatym. Przegrywaja rowniez z gorszymi od siebie ekipami.
Ich przeciwnicy z Sakramento maja jedno spotkanie mniej a koncie, ale przegrali tylko jedno z nich z 4 ekipa na dzis.Swe spotkania wygrywaja przewaga przynajmniej 5 pkt, czyli kontrolujac sytuacje.
Dwa dni wczesniej rozegrali mecz w LA, ktory zakonczyl sie wygrana przyjezdnych, teraz gdy mecz odbedzie sie na parkiecie Sacramento wieksze szanse daje gospodarza.
Podsumowywujac Lakers nie prezentuja zbyt wysokiej formy w tym Pre-sezonie w porownaniu do ich rywali.W poniedzialkowa nocy gora moim zdaniem beda gracze Kings&#39;ow.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lisandro88 3

lisandro88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: obie drużyny strzelą - TAK
Kurs: 1.85

Bukmacher: Expekt
Analiza:
Paradoksalnie w poniedziałek zmierzą się dwie drużyny, które mają problemy z napastnikami, jednak pomimo tego strzelają sporo bramek. Pogoń w ostatnim meczu z Widzewem zagrała bez klasycznego napastnika, a jego miejsce zajął Edi. Wyszło to drużynie na dobre, Portowcy strzelili aż trzy gole Widzewowi. W Legii po problemach Saganowskiego również drużynie brakuje klasowego napastnika. Jednak nie zważając na takie ubytki oba zespoły strzelają aż milo.
Ostatnie wyniki Pogoni:
3-1 z Widzewem
1-1 z Jagiellonią
1-1 z Lechem
2-0 z Wisłą
A Legii:
2-1 z Wisłą
2-2 z Zagłębiem
1-1 z Polonią
2-2 z Górnikiem
Jak widać oba zespoły strzelają sporo bramek. W tym sezonie Legia nie zanotowała żadnego meczu bez strzelonej bramki. Pogoń miała dwa takie spotkania, jednak oba miały miejsce na początku sezonu (z Lechią i Piastem) w tych meczach okazji do zdobycia bramki Portowcy mieli sporo, zabrakło tylko skuteczności. Legia do Szczecina przyjedzie po zwycięstwo, a dla szczecinian to dobra wiadomość, ponieważ potrafią dobrze zagrać z kontry. Na domiar złego w Legii nie zagra Artur Jędrzejczyk, który pauzuje za kartki, a to na pewno nie pomoże linii defensywy warszawian. Zapowiada się dobre widowisko w którym nie zabraknie okazji bramkowych, a to powinno przełożyć się na gole.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 22.10.2012 1:35
Spotkanie: San Francisco Giants - St. Louis Cardinals
Typ: Giants wygrają różnicą czterech lub więcej runs
Kurs: 5,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dla mnie wyraźnym faworytem tego meczu jest San Francisco Giants. Giants przegrywają w tej serii 2:3, ale te dwa mecze które wygrali to były bardzo wysokie zwycięstwa, bo 5:0 i 7:1. Starterem Cardinals ma być Carpenter, który zawalił ten przegrany 1:7 mecz, zagrał tam fatalnie. W sezonie zasadniczym bardzo niewiele Carpenter grał. Giants z pewnością mają lepszego startera. Vogelsong bardzo dobrze się spisuje w tych playoffach. W dwóch meczach playoff, w których Vogelsong był starterem, to Giants stracili tylko po jednym runie. W sezonie zasadniczym, gdzie Vogelsong był starterem Giants roznieśli rywali aż 15:0. Widać, że Cardinals nie mają na niego sposobu. Uważam, że po tym meczu stan rywalizacji będzie 3:3. Spodziewam się tutaj wysokiego zwycięstwa Giants.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia
Spotkanie - Jaro - Mariehamn
Typ - Mariehamn handicap 0:1
Kurs - 6.00
Buk - Sportingbet
Analiza :
Już tylko dwie kolejki pozostały do zakończenia rozgrywek w Fińskiej Veikkausliga i jeszcze wszystko może się zdarzyć , ja wybrałem spotkanie pomiędzy Jaro a Mariehamn i tu obie drużyny mają o co walczyć bowiem gospodarze mają zaledwie 3 pkt przewagi nad ostatnim w tabeli Haka natomiast goscie 4 pkt straty do 3 miejsca gwarantującego udział w kwalifikacjach do LE . Goscie po ostatnim zwycięstwie nad TPS z którym własnie rywalizują o 3 miejsce przywrócili sobie jeszcze nadzieję że mogą ten cel osiągnąć i zapewne dzisiaj będą walczyć o pełną pulę bo chyba znowu jest okazja na zmniejszenie tego dystansu do TPS bowiem rywal znowu musi grać swój mecz na wyjezdzie i to nie z byle kim bo jedzie na Inter który w tym sezonie aktualnie jest na miejscu 2 a strata do lidera HJK to tylko 2 pkt. tak więc jak widać sytuacja na dwie kolejki przed koncem jest ciekawa . Mariehamn natomiast dosyć dobrze radzi się z Jaro w tym sezonie na dwa spotkania jakie zostały rozegrane pomiędzy tymi zespołami dwa razy lepsze Mariehamn najpierw wygrana na wyjezdzie 3:0 i drugie spotkanie u siebie to wygrana 2:0 jeżeli dodamy do tego ich H2H to wygląda to następująco na 19 meczy bilans 3-6-10 oraz 18:31 w bramkach , Mariehamn również dobrze radzi sobie na boisku przeciwnika bo tu jest bilans 2-3-3 i 9:9 tak więc ja zaryzykuję i stawiam zwycięstwo Mariehamn z handi , jak będzie przekonamy się wieczorem . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Premiera Division
Spotkanie: Sevilla - Mallorca
Typ: połowa/koniec spotkania X/1
Kurs: 4,33
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
O godzinie 21:30 zmierzy się faworyzowana Sevilla z Mallorcą.
Sevilla - zespół walczący o miejsca 1-4 w Premiera Division. bardzo solidna drużyna drużyna, warto wspomnieć, że na własnym terenie pokonała Real Madryt 1-0, a z Barceloną w dziwnych okolicznościach przegrali 2-3, a wygrywali 2-0! Tak więc są bardzo silni i z pewnością wygrają to spotkanie.
Mallorca - zespół &quot;średniak&quot;, myślę, że interesuje ich spokojne utrzymanie w Premiera Division - górna część tabeli, a jak się uda to europejskie puchary. Zajmują 7 miejsce, ale jak na razie z najmocniejszymi w tym sezonie nie grali.
Uważam, że do przerwy będzie remis, a mecz skończy się zwycięstwem Sevilli. Typ bardzo ciekawy i możliwy, przykładowo, wczoraj postąpiłem tak samo w spotkaniu Atletico Madryt i dałem do przerwy X, a potem 2 - kurs jeszcze większy. Dziś uważam, że będzie tak samo, Sevilla większość meczy wygrywa w 2 połowie. Według mnie przebieg będzie wyglądał następująco: Sevilla atakuje - Mallorca broni. Bronić będą się tylko do przerwy, bo potem zacznie się strzelanie ze strony Sevilli.

Mój typ do przerwy X, a spotkanie wygra Sevilla - jeśli pomogłem kliknij &quot;DZIĘKI&quot;
⛔ 100
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: FC Nantes - Dijon FC
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz FC Nantes - Dijon FC rozegrany zostanie w ramach 11 kolejki francuskiej 2 ligi. Spotkanie zapowiada się interesująco, gdyż obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli (Nantes jest 6, zaś Dijon 5) - są to więc czołowe drużyny tej ligi. Pierwszym argumentem za podziałem punktów jest to ... że w tej lidze często padają takie wyniki (szczególnie Dijon często remisuje - co drugi mecz kończył się w ten sposób).
Nantes w ostatnim czasie gra strasznie w kratkę: u siebie zwykle wygrywa (4:0 z Lens, 2:0 z Le Mans oraz 3:1 z Laval) a na wyjazdach traci punkty (porażki z Ajaccio 1:3, Arles 1:2 oraz remis z Le Havre 1:1).
Dijon w poprzednim meczu wyjazdowym co prawda przegrało (2:4 z Chamois), ale wcześniej zanotowało 2 remisy (Monaco i Lens po 1:1, czyli z mocnymi rywalami).
Żeby było ciekawiej poprzednim mecz obu drużyn zakończył się ... remisem 1:1.
Porównując te ekipy można odnieść wrażenie, że posiadają one podobny potencjał - skutecznością niewiele się różnią (Nantes strzeliło 16 bramek, a Dijon 13), a i w obronach nie widać jakieś wielkiej różnicy (Nantes straciło 9 bramek, zaś Dijon 11).
Ciężko przewidzieć jak zakończy się to spotkanie, lecz jest niemal pewne że zobaczymy jakąś bramkę (większość spotkań z udziałem tych drużyn kończyła się wynikiem bramkowym). Ponadto zapowiada się zacięty bój, w którym według mnie nie będzie zwycięzcy.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy 2 Bundesliga
Spotkanie - Monachium 1860 :Erzgebirge Aue
Typ - suma goli drużyny ? Monachium 1860 powyżej 3,5 gola
Kurs - 6.00
Buk - Bet365
Analiza :
Dzisiaj na Allianz Arena miejscowe Lwy podejmować będą zespół Erzgebirge Aue i niewątpliwie są faworytem w tym spotkaniu ja osobiscie liczę na sporo goli w ich wykonaniu . Monachijczycy aktualnie na miejscu 5 z dorobkiem 16 pkt jednak uważam że po dzisiejszym spotkaniu przesuną się o jedno miejsce wyżej i zbliżą się do czołówki , na swoim terenie w 4 spotkaniach 3 zwycięstwa i 1 remis no i nie zły bilans bramkowy bo 9:1 , natomiast Aue na wyjazdach totalna klapa bo na 4 mecze 4 porażki 1 bramka zdobyta i 9 straconych . Goscie na 16 miejscu z dorobkiem 8 pkt i z ujemnym stosunkiem bramkowym bo 7:12 . Decydując się na taką ilosc goli w wykonaniu gospodarze brałem pod uwagę ich bezposrednie spotkania i tak ostatnie np. 4 pojedynki na Allianz Arena to wyniki 4:0 , 0:0 , 5:0 i 4:0 natomiast ich H2H na Allianz Arena to 6 meczy i bilans 4-2-0 no i bramki 15:1 tak więc przy słabej grze gosci w tym sezonie na wyjazdach no i te H2H wychodzi mi że może być dzisiaj znowu pogrom . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna ,Szwecja
Spotkanie - Syrianska-Sundsvall
Typ - obie strzelą
Kurs - 1,72
Buk - Bet365
Analiza :

W 27kolejce ligii Szweckiej spotkają sie druzyny Syrianski z Sundsvall.Są to sąsiedzi w tabeli ,tylko tej dolnej czesci ,bo miejscowa ekipa zajmuje 13-ste miejsce ,a goście zajmują 14-stą lokate.Druzyna Syrianski w ostatnich meczach 2 meczach przegrała z Hacen 5-1 i ulegli u siebie Malmo 0-2 .W druzynie gospodarzy najskuteczniejszym zawodnikiem jest Felic Dinko ktory strzelil 6goli ,dzis powinien dołozyc choc jednego gola do swojego dorobku.Druzyna gości w ostatnich spotkaniach zremisowali z Örebro 2-2 i przegrali u siebie z Aik 3-2.W dziesiejszym spotkaniu raczej nie powinna rządzic defensywa ,jesli miejscowi gracze strzelą bramke ,to ekipa gosci bedzie musiala sie otworzyc ,jest to bardzo wazne spotkanie dla obydwu druzyn ,a Sundsvall nie ma nic do stracenia ,musi atakowac.
✅ 72
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga II
Spotkanie: 1860 Munchen - Aue
Typ: 1
Kurs: 1.41
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Po ostatniej wysokiej porażce z Herthą piłkerze TSV będą chcieli za wszelką cenę zmazać plamę, a okazja dobra, ponieważ mecz u siebie z niezbyt wymagającym rywalem. Główni faworyci w ten weekend odjechali, ( Hertha, Braunschweig, Kaiserslautern ), dlatego dziś nie też nie będzie niespodzianki. Kurs mało atrakcyjny ale pewny. Polecam i pozdrawiam!
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Spotkanie: PPts Piła - Pałac Bydgoszcz (+12.5 punkta)
Typ: 2
Kurs: 1.86
Bukmacher: William Hill
Mecz 3 kolejki Orlen Ligi spotykają się drużyna PPTS Piła która odniosła dwa zwycięstwa z Legionovią na wyjeździe 3-1 po zaciętym spotkaniu oraz również wyjazdowe zwycięstwo z drużyna Gwardii Wrocław , która po wzmocnieniach bardzo rozczarowuje. Również drużyna Pałacu Bydgoszcz pokonała Gwardię 3-1 u siebie. Moim zdaniem dziś czeka nas wyrównany mecz a kursy wystawione przez buków to lekka przesada.Piła przeprowadziła co prawda bardzo trafne transfery Lis na srodku oraz Malesevic na przyjęciu bardzo dużo wnoszą do drużyny. Dochodzą doświadczona Wysocka oraz bardzo dobra młoda przyjmująca Krawulska . Według mnie Pile stać na wiele niespodzianek szczególnie w pierwszej fazie rozgrywek.Natomiast Bydgoszcz ma drużynę bardzo przebudowaną. Odeszła największa gwiazda drużyny Patrycja Polak. Przybyły natomiast między innymi Liliom, Adams oraz doświadczona Kuczyńska. w spotkaniu z gwiazdą świetnie grała Czyżnielewska ,która wyrasta na gwiazdę drużyny dzielnie wspomagała ją Adams. Moim zdanie zespól Bydgoszczy jest stać na pokrycie handicapu +12.5 punkta gdyż Piła jest lepsza drużyna jedna nie tak mocną by wygrywać zdecydowanie z Bydgoszczą.
✅ 86
 
akade 41

akade

Użytkownik
Tenis.
Kubot, L - Lacko, L
Typ 2.
Kurs 1.90
Unibet
Poczytałem dziś troszkę o lepszej formie Łukasza, ale nie wiem skąd by ją miał wziąc. 6:2, 6:0 to może i rzeczywiście jakieś przełamanie w 2 i 3 secie wczoraj z kwalifikacjami z Bjornem, ale dzisiaj jest dziś. I dla mnie statystyki są ważniejsze Lacko - Kubot, brak ostatnio słuchu o jakiś kontuzjach, więc idę do formy na kort twardy w tych graczy, patrzę h2h i dla Lacko 2:0. Lacko na dodatek &#39;świeżo&#39; jest po finale w Taszkiencie, gdzie uległ. Chodzi mi dokładnie o kort twardy, więc tutaj zgranie i przywiązanie będzie po jego stronie. Mecz może nie na 0:2 ale 1:2 czemu nie?
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja KHL
Spotkanie: Mytishi - St. Petersburg
Typ: over 6.5
Kurs: 2.88
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Gracze St. Petersburga kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Dziś po serii trzech meczy przed własną publicznością podejmują ekipę Mytishi na jej terenie. O sile ofensywnej graczy Petersburga nie ma co kolejny raz się rozpisywać bo jest ona najlepsza w KHL(67 bramki w 16 spotkaniach, gwiazdy Tarasenko, Kovalchuk robią swoje plus reszta świetnych graczy ). Gospodarze tego pojedynku ostatnio spisują się tragicznie bez wygranej od 6 spotkań i raczej szans na przełamanie tej passy w dzisiejszym pojedynku nie mają co liczyć. Jednak liczę tutaj również na bramki w ich wykonaniu bo gracze z Petersburga nie zawsze z tymi słabszymi ekipami grają na maska w obronie często w tej formacji mamy jak by to określić troszeczkę luzu min. tak było w spotkaniu ze słabym Ekaterinburgiem gdzie stracili 5 bramek, a Mytishi u siebie potrafi te bramki zdobywać. Co do bramkarzy w tym spotkaniu to zapewne zobaczymy dwójkę graczy ściągniętych na czas lockoutu z NHL u gospodarzy Khudobin 8 meczy 2.77 GAA, 91.8% u gości Bobrovsky 5 meczy 2.76 GAA, 89.7% - czyli moje ulubione określenie obaj panowie wpuszczają to co mają wpuścić. Rok temu w sezonie zasadniczym na lodowisku Mytishi padł wyniki 3:4 liczę i w tym spotkaniu na tyle bramek.
⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Bundesliga, godz 20.15
TSV 1860 München - FC Erzgebirge Aue
TYP: over 3
KURS: 2.24
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20.15 rozpocznie się ostatnie spotkanie 10 kolejki 2 Bundesligi. Zmierzą się w tym meczu TSV 1860 München z Erzgebirge Aue. Faworytem tego meczu są gospodarze ale to nie powinno dziwić ponieważ gospodarze ostatnio zaczęli dosyć dobrze się prezentować. TSV 1860 München w tabeli ligowej znajdują się na piątej pozycji z dorobkiem 16 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni cztery mecze w których to trzy spotkania wygrali i jeden mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili jedynie jedną bramkę. Na wyjeździe rozegrali pięć meczy w których to jeden mecz wygrali, trzy mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach cztery gole i stracili ich pięć. A więc jak widać na własnym boisku potrafią grać i co najważniejsze sporo bramek zdobywają w tych meczach. Natomiast goście tego dzisiejszego meczu w tabeli ligowej znajdują się na 16 pozycji z dorobkiem ośmiu czek. na własnym stadionie rozegrali oni pięć meczy w których to dwa mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach sześć goli i stracili trzy bramki. Na wyjeździe rozegrali oni cztery mecze w których to wszystkie spotkania przegrali tracąc 9 goli i zdobywając jednego gola. A więc jak widać na wyjazdach tracą bardzo dużo bramek a odo czasu jeszcze potrafią strzelić kontaktowego gola. Ja w tym meczu postanowiłem zagrać over 3 ponieważ kurs jest bardzo wysoki, po drugie oba zespoły spotykały się ze sobą sześć razy i w trzech meczach padał wynik większy niż trzy bramki. A więc jak widać w tym meczu sądzę że albo padną trzy albo cztery bramki. Dlatego na wszelki wypadek zagrałem over 3 a nie over 3.5. W ostatnich sześciu meczach gospodarze trzykrotnie kończyli over 3 a goście w ostatnich dwóch swoich spotkaniach kończyli powyżej over 3. Moim zdaniem w tym meczu padnie wynik 4:1 i mój typ spokojnie wejdzie jestem tego pewien na 80% że ten typ powinien wejść lub zakończyć się zwrotem warto jednak postawić bo kurs za tym przemawia aby stawiać na taki mecz ;)
⛔ 100
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Kayserispor - İstanbul B.B. 19:00
Typ: 1 @ 2.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś poniedziałek, także oferta dosyć mała ale ja znalazłem coś, co według mnie warto zagrać. Już o 19:00 na Kadir Has Şehir Stadı dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy średniakami tureckiej Super Ligi. Od lat wiadomo, że w tamtejszej lidze prym wiodą takie ekipy jak Fenerbache, Galatarasay czy też Besiktas jednakże w tym sezonie tylko Galata jest w stanie prezentować futbol, do jakiego przyzwyczaiła swoich kibiców. Jak już wspominałem pojedynek dzisiaj dojdzie do pojedynku pomiędzy Kayserispor a Istanbul BB. Jak do tej pory po ośmiu kolejkach lepiej prezentuje się ekipa ze Stambułu bowiem po 7 kolejkach zajmuje dwunastą pozycje. Gospodarze to dosyć overowa drużyna, obecnie pietnaste miejsce w tabeli.. Po kiepskim wrześniu, kiedy to musieli mierzyć się ze zdecydowanie lepszymi drużynami w październiku drużyna w lidze rozegrała jedno spotkanie, co ważne zwycięskie. Goście natomiast w ostatnim czasie spisują się fatalnie (pięć ostatnich meczów kończyło się aż trzema porażkami) także mam nadzieję, że to dzisiejszego wieczora górą będą gospodarze, którzy to pewnie wykorzystają atut własnego boiska. Jako ciekawostkę podam iż w drużynie ze Stambułu występuje były reprezentant Polski Marcin Kuś.
⛔ 100
 
G 2

gajes20

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: 2 @ 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jest to moja pierwsza analiza na tym forum.
Wybrałem Poniedziałkowy mecz przyjaźni pomiędzy Pogonią Szczecin a Legią Warszawa. Każdy doskonale pamięta jak zakończył się poprzedni sezon dla stołecznej drużyny. Porażka w Gdańsku podirytowała warszawian do tego stopnia iż w tym sezonie są oni jeszcze bardziej zdeterminowani na zdobycie mistrzostwa Polski. W Szczecinie zabraknie pauzującego za kartki Artura Jędrzejczyka ( jego miejsce na prawej stronie obrony zajmie Kuba Rzeźniczak). Do składu wraca natomiast będący w bardzo dobrej dyspozycji Kuba Kosecki. Uważam, że dodatkowym atutem dla warszawian będzie fakt, że kibice w Szczecinie nie będą śpiewać anty-legijnych przyśpiewek a wręcz odwrotnie, piłkarze poczują się tu jak w domu. W analizie tej skupiam się przede wszystkim na Legii gdyż przy jej dobrej dyspozycji Pogoń nawet jeśli zdobędzie się na wyżyny swoich umiejętności nie zdobędzie nawet punktu z Legią. Na koniec dodam, że W Pogoni nie zagra wracający po kontuzji kapitan Bartosz Ława. Podsumowując: Jeśli Legia chce zdobyć MP a jestem przekonany, że chce mecz z Pogonią po prostu musi wygrać. Wszak Pogoń to beniaminek, uważam, że dobra passa tego klubu się skończyła.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja KHL
Spotkanie: Mytishi - St. Petersburg
Typ: 1
Kurs: 4.4
Bukmacher: bet365
Analiza: hej mam dla was dzisiaj kosmiczny kurs w hokeja. szczerze powiem tak mam takie przeczucie ze bedzie w tym meczu niespodzianka. nie mam rozklepanej analizy tego meczu ale mam takie przeczucie ze bedzie w tym meczu 1 czyli wygrana gospodarzy. gospodarze masakrycznie graja ostatnio a goscie sa w wybornej formie kazdy czlowiek przy zdrowym rozsadku stawial by na gosci i wcale sie nie dziwie bo statystyki przmawiaja bezlitosnie na gosci. sport jest tak nie przewidywalny ze az piekny. gospodarze maja ostatnio same porazki a goscie same zwyciestwa ale kiedys goscie musza przegrac i gospodarze wygrac i mysle ze to nastapi teraz. czesto kursy 1.6 nie wchodza na wyjazdach. JESLI POMOGLEM KLIKNIJ DZIEKI LUB NAPISZ NA GG
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom