>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 22.10.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja KHL
Spotkanie: Vitiaz Chehov - Barys Astana

Typ: under 4,5
Kurs: 2.2
Bukmacher: bet365
Analiza: Zakład
na under dla granicy 4,5 dość ryzykowny, nawet jak na realia KHL. Jednak jeśli przyjrzymy się dokładniej wynikom Vitiazu to już 5 i więcej bramek wydaje się mało realne w tym spotkaniu. Gospodarze to zespół wyjazdowy, na wyjazdach gra o wiele lepiej niż na własnym terenie. Średnia ilość goli, padająca w meczach z ich udziałem wynosi 4,5 gola/mecz. Zespół zanotował 10 underów na 18 gier dla takiej granicy. U siebie ten zespół strzelił zaledwie 12 goli w 7 grach i wygrał tylko 1 mecz. Goście to zespół raczej overowy. Srednia ilość goli padająca w meczach z ich udziałem wynosi 5,7gola/mecz. Zaledwie 5 underów na 18 gier dla granicy 4,5 gola. I jeszcze o bramkarzach. Gospodarze wystawiają Kasutina z 1,95GAA i 94,7% obronionych strzałów, u gości prawdopodobnie Lassila z 2,28GAA i 91,1% obronionych strzałow. Według mnie góra 4 gole w regulaminowym czasie, szczególnie ze względu na gospodarzy. Barys raczej nie nastrzela tyle co w ostatnich meczach u siebie (5, 5 i 6 goli).
✅ 120
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY: 2. Bundesliga
Spotkanie: Munich 1860 - Aue
22.10.2012 20:15
Typ:1
Kurs: 1,53
Bukmacher: Pinnacle Sports
Jest to ostatnie spotkanie dziesiątej kolejki niemieckiej drugiej Bundesligi. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest gospodarz jakim jest Turn- und Sportverein München von 1860, dlatego też pojedynek ten odbywać się będzie w Monachium na Allianz Arena gdzie w tym roku odbywał się finał ligi mistrzów. Lwy w meczach u siebie radzą sobie całkiem nieźle wygrywając trzy z czterech spotkań i tylko raz remisując. Dzisiejszy gość- FC Erzgebirge Aue, nie zdobył jeszcze punktu w dotychczas rozegranych czterech spotkaniach na wyjeździe.
Ekipa z Monachium zajmuję wysoką piątą pozycję natomiast ich przeciwnik uplasowany jest na dalekim szesnastym miejscu z zdobyczą ośmiu punktów dla porównania Lwy zdobyły tych punktów raz więcej. Jedyna porażka drużyny prowadzonej przez ReineraMaurera miała miejsce w ostatnim spotkaniu na wyjeździe z uplasowaną na drugiej lokacie Hertha Berlin.
Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się bezbramkowym remisem jednak wtedy to gospodarzem byli przyjezdni z Aue. Dlatego według mnie większe szanse na zwycięstwo ma ekipa Lwów i trzy punkty po tym spotkaniu trafią do klubu z Monachium.
⛔ 100
typ powtórzony
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: ROSJA: KHL Hokej
Spotkanie: Dynamo Riga - Magnitogorsk
22.10.2012 18:30
Typ:eek:ver 5,5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz na przełamanie z overem dla Magnitogorska.Od ośmiu spotkań przyjezdni nie trafili z drużyną przeciwną przynajmniej sześciu bramek co jest dla mnie szokiem.dziś tak stawiam bo liczę na ich przełamanie w strzelaniu bramek.Kiedyś w końcu przychodzi czas że musi paść taki wynik i myślę że to właśnie dziś nastąpi.Gospodarze grają w kratkę z tymi under /over a goście właśnie czekają na taki mecz.Gospodarze nie wygrali od trzech spotkań a goście są na fali z dwoma zwycięstwami.dziś moim zdaniem Ryga będzie grała o zwycięstwo i wpadnie na jej konto kilka bramek.Goście tak łatwo nie odpuszczą i powinni trafić minimum dwie-trzy bramki. Myśle ze w tym spotkaniu o wynik over nie powinienem sie martwić i Mag dziś w końcu się przełamie z tym overem.
✅ 140
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
Dyscyplina: Dania, Superliga
Spotkanie: Aarhus- Randers
Typ:1
Kurs: 1,92
Bukmacher: Pinnacle Sports
Spotkanie w ramach 13. kolejki duńskiej ekstraklasy. Aarhus po wpadce z początku sezonu, w postaci dwukrotnej porażki z anonimową gruzińską Dilą Gori w Lidze Europejskiej, pomału znów zaczyna grać jak w poprzednim sezonie. Choć na początku rozgrywek przegrali 3 mecze, obecnie plasują się na 4 pozycji, mając w dorobku 21 punktów i bilans bramek 23:14. Najlepiej o transformacji, jaką przeszli, świadczy fakt, że z ostatnich ośmiu meczów wygrali.. siedem. Goście natomiast także spisują się w tym sezonie solidnie. Zdobyli 19 punktów i są w tabeli tylko 2 miejsca niżej od Aarhus. Nie mają jednak na tyle mocnego składu jak gospodarze i w walce o miejsca, promujące grą w europejskich pucharach uczestniczyć nie będą. Przegrali 3 z 6 dotychczasowych meczów i mam nadzieję, że dziś nie będzie inaczej, Rozpędzony Aarhus, po wyrównanym meczu, pokona zespół gości. Przynajmniej moim zdaniem.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkane: Pogoń - Legia
Typ: 1 DNB (remis nie ma zakładu)
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Legia dzisiaj bez Jędrzejczyka. Na prawej flance Rzeźniczak, który nie jest ostatnio asem. Wawrzyniak nie jest w takiej formie jak na początku sezonu. Wówczas był naprawdę mocny. Myślę, że na reprezentacji już nie angażował się tak bardzo w ofensywę. Poza tym może być trochę zmęczony psychicznie po reprezentacji. To samo z Koseckim, który na reprezentacji nie powąchał nawet placu gry. Ponadto brak Saganowskiego.
Pogoń natomiast myślę, ze utrzymała formę. Mobilizację miała na pewno większą niż Legia. Kolendowicz i ten Japończyk robią kapitalną robotę. Nie będę pisał, ze zawsze może błysnąć Edi, bo Legia tęz ma swojego asa. Ale atut własnego boiska powinien być na pewno na korzyść Pogoni. Dlatego Pogoń ma dzisiaj szansę na zwycięstwo.
⛔ 100
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - 2. Bundesliga Spotkanie: TSV 1860 Monachium - FC Erzgebirge Aue
Typ: TSV 1860 Monachium -2.0
Kurs: 3.90
Bukmacher: bet365
W ostatnim meczu 10. kolejki 2. Bundesligi spotykają się zespoły skazane na te klasę rozgrywkową, ale z diametralnie różnych perspektyw. TSV 1860 niemal co roku mierzy w awans, jest wiodącą siłą w lidze, ale na końcu zawsze czegoś brakuje, przez co Lwy od niemal dekady utknęły na zapleczu Bundesligi. Z kolei Aue w tym samym czasie przeważnie okupowało miejsca w strefie spadkowej prowadząc zaciętą walkę o utrzymanie, zwykle skuteczną. Tę pobieżną charakterystykę obu drużyn potwierdza aktualna tabela: TSV 5.miejsce (16 pkt.), zaś Aue 16.miejsce (8 pkt.) w strefie spadkowej. Już tylko te informacje wskazują, w której drużynie należy upatrywać faworyta tego meczu. Za gospodarzami jeszcze bardziej przemawia porównanie wyników obu zespołów u siebie i na wyjeździe. Die Löwen w 4. meczach na własnym stadionie zanotowało 3 przekonujące wygrane (1-0 z Regensburgiem, 3-0 z Duisburgiem, 4-0 z Sandhausen) i jeden remis z rewelacyjnym w tym sezonie liderem tabeli Braunschweig (bilans bramkowy 9-1). Z kolei Aue zupełnie nie radzi sobie na wyjazdach. Przegrało wszystkie mecze, zwykle w kiepskim stylu (bilans 1-9). Warto również wspomnieć, że piłkarze Aue nie wspominają zbyt dobrze wizyt na Allianz Arena: w 4. ostatnich meczach trzykrotnie doznawali klęsk (np. w ubiegłym roku 0-4) i raz udało im się wymęczyć bezbramkowy remis, tracąc w tych meczach aż 13 goli i nie strzelając żadnego. Już tylko te suche fakty powinny skłonić do wniosku, że mocnym faworytem tego meczu są gospodarze. Die Löwen są w dobrej formie, grają na własnym stadionie,
który wyraźnie im sprzyja w tym sezonie, zaś za przeciwnika mają zespół wyraźnie gorszy, na dodatek zupełnie nie radzący sobie na obcych boiskach. Wynikiem takiej konfrontacji może być tylko pewne zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Tenis, ATP Basel, 22.10.12 (20:00)
Spotkanie: R. Haase - R. Gasquet
Typ: Gasquet asian handicap -5 gemów
Kurs: 2,38
Bukmacher: Pinnacle
Uwazam ze Gasquet powinien to wygrac bez najmniejszego problemu i to w szybkim tempie. Ryszard odpoczal po turniejach w Azji, zrobil przerwe prawie 2 tygodnie i powinien byc w pelni wypoczety zeby w Basel zagrac dobre zawody. Na pierwszy ogien dostal Robina Haase ktory nie dosc ze gral ostatnio bardzo malo to jeszcze kolekcjonowal same porazki ktorych na razie ma 7 pod rzad i 9 w 10 meczach. Marna statystyka ale w pelni uzasadniona bo ta druga czesc sezonu zupelnie Holendrowi nie lezy. Forma bardzo slaba spowodowana tez problemami zdrowotnymi, Haase na pewno chce juz zapomniec o tym sezonie i skupic sie na przygotowaniach do kolejnego. Oczywiscie w koncowce bedzie sie chcial dobrze pokazac ale dzisiaj mu sie to nie powinno udac bo Gasquet jak jest w formie, a jest i jak jest wypoczety a tez jest to jest bardzo mocny na twardym korcie, takze w hali. Uwazam ze z Haasem poradzi sobie szybko w dwoch setach i bedzie to wygrana okazala takze w gemach bo Holender wedlug mnie nie ugra ich duzo.
0 zwrot
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sparta vs. Volendam Holandia 2 - PN
powyżej 2.5 gola,
1.57
Pinnacle
Omijam granie 1x2, ponieważ powinien to być dość wyrównany pojedynek. Oba zespoły prezentują się podobnie, mają tę samą liczbę punktów w lidze. Sparta jednak ostatnio osiąga lepsze wyniki i to jest fakt. Wygrywali jednak z zespołami słabszymi, a i tak tamci potrafili stawić im czoła. Zespół AGOVV czy Almere to żaden przeciwnik dla Sparty na zapleczu Eredivisie, a wygrywali ledwie jednym golem. Kiedy jednak przyszło zmierzyć się z zespołem równym potencjałem, Cambuurem - polegli. Dzisiaj dlatego odpuszczam granie na Spartę. Poza tym Volendam ma silną kadrę, a to, że ostatnio przeplatają wygrane z porażkami nic nie znaczy. Chwilowa słabość + odpuszczenie pucharu na rzecz ligi. Dzisiaj sądząc jednak po obu kadrach warto zainwestować w ten overek. Dość silne ofensywy, gospodarze słaba obrona, goście ostatnio również bez werwy w tej linii. H2H różnie, choć ostatnio overka nie było, zatem pora dzisiaj taki wystrzelać.
Polecam ten zakład.
✅ 57
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Armani Milano - Lottomatica Roma
typ: 2
kurs: 5,61
bukmacher: Pinnacle
Dokończenie czwartej kolejki koszykarskiej ligi włoch . Kurs od razu mnie zastanowił . Nie jestem mocno obeznany w tej lidze ale patrząc na same wyniki pierwszych meczy , widać , że coś tu nie tak . Milano narazie jedno zwycięstwo 97-71 z Cesertą , oraz porazki z Virtusem Bilogna 64-67 i Avellino 58-80 ! Ta ostatnia najbardziej wymowna bo Avellino przegrało pozostałe trzy swoje mecze , więc potentatem nie jest . Druzyna z Rzymu zaczęła od dwóch zwycięstw - 75-71 z Pesaro i 77-66 z Reggianą , oraz porażki 70-84 z Cantu . Może i jest zdecydowanym faworytem Milano , ale jeszcze chyba nie ta forma , do jakiej przyzwyczaili i po takim kursie można zaryzykować tu niepodziankę .
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom