>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.10.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
kuzkes 1

kuzkes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue1
Spotkanie: Bordeaux vs Brest
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś wybrałem spotkanie Ligue 1 pomiędzy Bordeaux a Brest. Obie drużyny bardzo słabo rozpoczęły bieżący sezon i zajmuja dolną część tabeli. Wg. mnie dziś w końcu przełamie się Bordeaux który to jeszcze w tym sezonie nie wygrał meczu na własnym stadionie. Patrząc na braki kadrowe sądzę że spotkanie będzie wyrównane ale ostatecznie na korzyść Bordeaux.
Gospodarze zagrają bez kontuzjowanych Henrique, Jussie i Abdou Traore. Goście natomiast będą osłabieni brakiem Jonathana Ayite, Ahmeda Kantariego, Tomasa Micoli, Omara Dafa, Moise Apangi i Brahima Ferradja.
⛔ 100
 
M 16

mefius

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna AUSTRIA: T-Mobile Bundesliga
Data: 22.10.2011 18.30
Spotkanie.Admira - Innsbruck
Typ: (1 poł) 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Williamhill
Dzisiaj odbędzie się mecz 12 kolejki ligi austriackiej w którym Admira zmierzy się na własnym stadionie z Innsbruck. Moim zdaniem gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania, mają duże szanse na wygraną, o czym świadczą statystyki które zaraz wam przedstawię. Otóż gospodarze są obecnie liderem tabeli ligowej, po 11 spotkaniach uzyskali 22 punkty po 6 wygranych 4 remisach i tylko 1 porażce. Grają bardzo ofensywną piłkę o czym świadczy ilość strzelonych goli (23 gole to ok 2 gole na mecz). Pomimo tego grając u siebie Admira wygrała 5 ostatnich meczy i 1 zakończył się remisem. Gospodarze na własnym stadionie są niepokonani w tym sezonie. Wracając do meczy na własnym stadionie chciałbym wam przedstawić szczegóły spotkań i wyniki do połowy:
01.10.2011 18:30 Admira 4 - 3 Rapid Vienna (1:0)
25.09.2011 16:15 Admira 2 - 1 Salzburg (2:0)
10.09.2011 18:30 Admira 4 - 2 Sturm (3:0)
13.08.2011 18:30 Admira 2 - 1 Mattersburg (1:0)
30.07.2011 18:30 Admira 3 - 0 Neustadt (3:0)
Jak widać w każdym z tych meczy Admira wygrywała do połowy, i na koniec oczywiście też. Myśle że i tym razem nie będzie miała kłopotów z pokonaniem Innsbruck, tym bardziej że potrafi wygrywać z lepszymi drużynami takimi jak Austria Wiedien czy Salzburg. Teraz parę słów o Innsbruck. Szczerze mówiąc jest to średniak tabeli ligowej tóry plasuje się na 7 miejscu z dorobkiem 12 punktów. Myśle ze w tym spotkaniu padnie dużo goli (oczywiście ze strony Admiry), jest to pewny typ na który naprawde warto zagrać.
⛔ 100
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Lech
Typ: Która drużyna strzeli pierwszego gola? Lechia
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bwin
Analiza: Czy Lechia dzisiaj wygra spotkanie, tego nie wiem, ale wiem, że drużyna Lechii jest pod ścianą na swoim stadionie mają tylko jedną wygraną reszta to remisy, kibice domagają się dobrej gry Lechii i zwycięstw, sądzę, że remis zadowoli kibiców ale z bramkami, to może być dobry mecz pod tym względem, że Lechii o wiele lepiej idzie z lepszymi zespołami, z Wisłą wygrali 0:1 ale tym razem przeczuwam, że padnie parę bramek, i pierwszą bramkę strzeli Lechia motywacja + kibice mogą sprawdzić, że Lechia nawet zwycięży to spotkanie.
⛔ 100
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Pilka nozna, Francja, godzina 19.00
Nancy - Nice
2/2
6.00
William Hill
Analiza:
Dzis o godzinie 19.00 zostanie rozegrane spotkanie Ligue 1 w ramach 11 kolejki pomiedzy Nancy a Nice. Obie druzyny jak dotychczas nie radzą sobie na pewno tak jakby sobie zyczyli wladze klubów i kibice. Nancy po 10kolejkach zajmuje ostatnie, 20 miesjce a Nice 13. Gospodarze nie mają na koncie zadnego zwyciestwa, zremsiowali 5 spotkan i 5 przegrali. Nancy razi niesktecznoscią, niemocą w ofensywie, jest to w tej chwili najgorsza druzyna pod wzgledem strzelonych bramek. Ze straconymi nie ejst az tak źle biorąc pod uwage ze ejst to ostatnia druzyna w tabeli, mają straconych 13, sporo druzyn ma straconych wiecej. Przejdzmy do gosci, otoz Nice ma na koncie 2 zwyciestwa, procz tego 4 remisy i 4 porazki. W bramkach mają 11-10 czyli 1 bramka na plus. Nice ma dobrą forme..3 spotkania bez porazki, zremisowali z Caen i Dijonem i wygrali z Bordeaux az 3-0. W szatni druzyny gosci musi panowac dobra bojowa atmosfera, pilkarze tego klubu wiedzą ze mają szanse odbic sie od tego 13 mejsca w tabeli. W koncu grają z ostatnią siłą Francji. Uwazam ze Nice po atakach w pierwszych minutach meczu strzeli gola i utrzyma wynik do konca.
⛔ 100
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Primera Division , godz.22.00 22.10.2011
Spotkanie: FC Barcelona - FC Sevilla
Typ: Goście nie strzelą
Kurs: 1,80
Buk: Betsafe

Analiza:
Przed nami ostatnie zaplanowane sobotnie spotkanie pomiędzy Barceloną i Sevillą.Faworyt jest tylko jeden oczywiście Barcelona która moim zdaniem jest najlepszą drużyną na świecie ale po takich kursach jakie są wystawione na ich wygraną nie ma sensu grać.Dlatego znalazłem typ na to że goście nie strzelą bramki.Gospodarze prezentują bardzo dobrą formę.W tym sezonie jeszcze nie przegrali.Zdobyli 17 punktów [5-2-0] w 7 meczach.Strzelając aż 26 bramek przy tylko 4 straconych.Camp Nou to taka twierdza że nikt nie potrafi tu wygrać.A ten sezon to tylko potwierdza.W 4 meczach cztery komplety punktów.A bilans bramkowy aż powala na kolana.21 strzelonych goli i ani jeden stracony!!!U siebie ogrywali takie drużyny jak Athletico Madryt i Villarreal po 5:0 tak więc to musi robić wrażenie i goście będą czuli ogromny respekt.No właśnie Sevilla w tym sezonie jeszcze nie przegrała.I z 15 punktami zajmuje 4 miejsce.Bardzo słabo wychodzi gra w ofensywie gdyż jak na tak klasową drużynę tylko 8 bramek?Co prawda dobrze radzą sobie w defensywie bo tylko 4 puszczone gole przez bramkarza Sevilli, jednak aby wygrywać mecze muszą coś zmienić w ataku.No właśnie swoją wysoką pozycję w lidze zawdzięczają tylko wygranymi przed własną publicznością gdzie w 4 meczach zdobyli komplet punktów.Na wyjazdach już tak kolorowo nie jest.W 3 spotkaniach 3 remisy.Z Athletico M., Osasuną i Villarreal z którymi Barcelona gładko sobie na Camp Nou.A z Osasuną było aż 8:0.Bezpośrednie mecze pomiędzy dwoma ekipami również na korzyść Barcelony.Ostatnie 3 przyjazdy Sevilli na Camp Nou kończyły się porażkami i to wysokimi bez strzelonego gola.Kolejno 5:0, 4:0 i 4:0.Nie pozostaje nic innego jak postawienie na wygraną gospodarzy bez straty gola.Camp Nou jest ciężko zdobyć, a do tego przyjeżdża tu Sevilla która w tym sezonie jest nieskuteczna a w ostatnich dwóch spotkaniach wyjazdowych nie strzeliła nawet bramki.
✅ 80
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Netherlands Eredivisie
Spotkanie: Excelsior Rotterdam - Heracles Almelo
Typ: Excelsior Rotterdam
Kurs: 5,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ostatnia drużyna w tabeli dzisiaj o 19:45 podejmie na swoim stadionie Heracles Almelo. Faworytem tego meczu są z pewnością goście 7 pozycja w lidze świadczy o tym, że są w formie. Ja jednak upatruje tutaj niespodzianki, głównie w tym, że Excelsior w końcu się zmobilizuje i na własnym stadionie będzie w stanie wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i sięgną po 3 punkty. Dzisiejsi gospodarze wciąż pozostają bez zwycięstwa, mieli bardzo dobrą okazje do wygrania spotkania z Twente w 8 kolejce, lecz tam De Jong w ostatniej minucie zapewnił remis Twente. W zeszłym roku, Excelsior był w stanie wygrać z dzisiejszym rywalem 2:1, uważam że i dziś ich stać na zwycięstwo, które w kwestii utrzymania w lidze będzie bardzo ważne.
⛔ 100
 
modrzas92 2

modrzas92

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Portugalska

Spotkanie: Beira Mar - Benfica
Typ: under 1.5
Kurs: 4.10
Bukmacher: bwin
Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz 8 kolejki pomiędzy Beira Mar, a Benfica Lizbona. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być zespół przyjezdny, osobiście jednak upatruje szanse w typie, że nie padnie więcej niż 1 bramka. Gospodarze w tym sezonie mają wielkie problemy ze zdobywaniem bramek. W 7 ligowych potyczkach zdobyli zaledwie 3 bramki, co za tym idzie są w klasyfikacji bramkowej na ostatnim miejscu. Nie strzelają bramek, ale też ich nie tracą (2 bramki wpuszczone). Większość ligowych spotkań kończyły się bezbramkowym remisem. Sporting Lizbona gościł w tym sezonie na Estadio Municipal de Aveiro i również odnotował taki wynik. A więc nie tylko z &#39;ogórkami&#39; zawodnicy Auri-negros potrafią walczyć. Typ dość ryzykowny, ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije ;)

✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: Juventus - Genoa
Typ: X
Kurs: 4.15
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Kurs niezwykle kuszący i uważam, ze warty ryzyka. Juve osłabione brakiem Vidala. Z Pepe i młody Estigaribią na skrzydłach. Z Del Piero na ławce. Moim zdaniem będzie im brakować siły z przodu. Poza tym niezdrowa atmosfera w związku z ostatnią wypowiedzią prezydenta Juve pewnie już udziela się na stadionie. Nerwów dodaje fakt, ze Juve ostatnio zremisował i za wszelką cenę musi wygrać. A Genoa nic nie musi i podejdzie do tego meczu na luzie. Sądzę, ze stać ich na znalezienie dziur w defensywie Bianconerich. Poza tym w Juve brak Buffona. Myślę, że remis jest wielce prawdopodobny w tym spotkaniu.
✅ 315
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania.
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: Więcej punktów za kartki : Sevilla
Kurs: 1.40
Bukmacher: William Hill
Analiza: Ledwo zdążyłem ... Dobra do rzeczy. Dziś o godzinie 22:00 rozpocznie się spotkanie w którym to Barcelona podejmowała będzie na Cam Nou Seville. Nie ma wątpliwości która drużyna jest faworytem tego meczu. Nie ma również wątpliwości która z drużyn powinna wygrac to spotkanie. Ale, no właśnie kursy w granicach 1.15 raczej nie na miejscu. Ja z dość bogatej oferty wybrałem zdarzenie które myślę ma dużą szansę powodzenia. Mój typ to - więcej punktów za kartki zdobędzie drużyna Sevilii. Wg. mnie Sevilla będzie miała jeden, jedyny cel na ten mecz ... Nie przegrać go. Barcelona z minuty na minutę będzie się rozpędzać. JAk trudno ją zatrzymać ... to wszyscy wiemy. Myślę że dziś zobaczymy sporo fauli ze strony gości. Czasem już tak w piłce bywa że lepszego się zatrzymać zgodnie z przepisami nie da, a co za tym idzie kwestią czasu jest ... a raczej są kartki dla gości. Zapraszam na mecz który już za 6 rozpocznie się na jednym z kanałów sportowych platformy cyfrowej ( cyfra plus )
✅ 40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom