>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.10.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
ak23 2

ak23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk - Podbeskidzie
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Ten mecz będzie pierwszych spotkaniem tych drużyn ze sobą w ekstraklasie. Co ciekawe obie te drużyny grały ze sobą we wtorek w ramach Pucharu Polski, w Bielsku Białej lepszy okazał się Śląsk, który wygrał 1-0 po bramce Voskampa. W lidze zdecydowanie lepiej spisuje się zespół z Wrocławia, oprócz ostatniej wpadki z Bełchatowem, drużyna Lenczyka gra całkiem fajną piłkę szczególnie na swoim terenie, gdzie pokonali Polonie i Lecha. Podbeskidzie drużyną grającą porywającą piłkę, dlatego uważam, że w starciu z vce Mistrzem Polski nie mają zbyt wielkich szans na powodzenie.

✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maczo19 25

maczo19

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka nożna - HISZPANIA: Segunda Division
SPOTKANIE: Gimnastic - Hercules
TYP: 2
KURS: 2,30
BUKMACHER: EXPEKT
ANALIZA:
Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie dziewiątej kolejki segunda division, pomiędzy Gimnastic Tarragona który aktualnie jest na 21 miejscu z 4 pkt. w tym cztery remisy i cztery porażki u siebie jako gospodarz nie wygrał w tym sezonie trzy razy przegrał i raz wywalczył remis, a Herculesem który aktualnie jest na 1 miejscu z 19 pkt. w tym sześć razy wygrywał jeden remis i porażka .Po statystykach widać że Tarragona nie radzi sobie w tym sezonie zbytnio dobrze w porównaniu do jego rywala, jak wiadomo Hercules to spadkowicz primera division, i jak można się domyślić będzie chciał wrócić więc przegrana w grę nie będzie wchodzić, za Herculesem przemawia też to że na wyjeździe jeszcze nie przegrał a Tarragona nie wygrała u siebie .Pozdrawiam
✅ 130
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Moskwa
Spotkanie: Kaia Kanepi (EST) - Lucie Safarova (CZE)
Typ: Lucie Safarova
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Kaia Kanepi wczoraj rozegrała bardzo dobre spotkanie z Svetlaną Kuznetsovą jednak też trzeba przypomnieć, że wcześniejsze mecze z Sarą Errani czy w szczególności Francescą Schiavone w jej wykonaniu były dość słabe. Z Errani wygrała co prawda bez większych problemów ale z Włoszka miała spore kłopoty i wygrała dość szczęśliwie. Tego szczęścia może jej nie wystarczyć w dzisiejszym pojedynku z Czeszką Lucie Safarovą, która w Moskwie prezentuje się zaskakująco dobrze.
Czeszka z mecz na mecz gra coraz lepiej w typ turnieju. Zaczęła od niezbyt przekonywującego zwycięstwa nad Parra Santonja, następnie sprawiła sporą niespodziankę eliminując po zaciętym mecz Agnieszkę Radwańską, gdzie w tamtym momencie wydawało się, że porażka zamyka drogę Isi do turnieju Masters w Stambule. W trzeciej rundzie natomiast ograła Verę Dushevinę 64 64. Tak jak wiec powiedziałem z meczu na mecz jej gra wygląda pewniej i lepiej i wcale nie będzie to niespodzianka jeżeli znajdzie się w finale tego turnieju.
Warto też podkreślić, że Lucie Safarova ma bardzo korzystny bilans bezpośrednich pojedynków z Kanepi. Wygrał z nią 4 z 5 pojedynków i warto też podkreślić, że cztery ostatnie mecze padły łupem właśnie Czeszki. Ktoś oczywiście powie, że takie statystyki nie grają a bardziej liczy się forma i dyspozycja dnia ale przecież Czeszka podobny bilans gier miała z Radwańską, która była po dwóch zwycięstwach w turniejach azjatyckich i z Czeszką przegrała. Kanepi w takiej formie jak Radwańska nie jest więc według mnie warto zagrać tutaj właśnie Lucie Safarovą.
⛔ 100
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk - Podbeskidzie
Typ: H(0:1) 1
Kurs: 2,2
Buk: Tobet
Analiza:
Po ostatnich 2 wpadkach z udzialem Slaska powiedzialem sobie, ze dlugo nie odzyskaja mojego zaufania, jednak takiej okazji nie potrafilem odpuscic. Wroclawianie podejmuja dzis u siebie ekipe beniaminka Ekstraklasy, Podbeskidzie Bielsko - Biala. Gorale jak wiadomo chca sie utrzymac w najwyzszej klasie rozgrywkowej, ale wydaje mi sie, ze dzisiejsze spotkanie z wicemistrzami Polski ich do tego nie przyblizy, a wrecz przeciwnie - na 90 minut na pewno wybije im to z glowy. Slask zegna sie dzis ze swoim stadionem przy Oporowskiej i juz za tydzien przenosi sie po raz pierwszy na nowy Stadion Miejski. Obie ekipy spotkaly sie ostatnio w pucharowym spotkaniu we wtorek, Wroclawianie wygrali 1:0 na wyjezdzie po bramce Voskampa. Obie druzyny graly wtedy okrojonymi skladami, a mimo to Slask potrafil pokonac Podbeskidzie na ich ciezkim terenie. U siebie Wroclaw ma niezle statystyki (3-1-1). W tym sezonie polegly tu takie firmy jak: Polonia
Warszawa (4:0) czy aktualny lider Lech Poznań (3:1). Tak wiec biorac pod uwage to, ze Slask gra u siebie naprawde dobra pilke i to, ze trzeba sie godnie pozegnac ze swoim starym stadionem mysle, ze wicemistrzowie Polski sa w stanie spokojnie wygrac i to nawet w wiekszym wymiarze, a nizeli tylko dwiema bramkami. Powodzenia.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Jagiellonia : GKS Bełchatów
Typ : 2
Kurs : 5,00
Buk : bet365
Godzina : 13.30
Analiza :
Ciekawym spotkaniem będzie dzisiejszy pierwszy mecz tej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią a GKSem.
Ja stawiam dzisiaj na niespodziankę i wygraną gości w tym spotkaniu.
Jaga miała w tym sezonie być bardzo mocna ale jak narazie jest przeciętnie.
Zwykło się już mówić że jak ktoś nie potrafi wygrać z nikim, to na pewno Jaga pomoże i da się pokonać.
I to w idiotycznym stylu zwykle - i dzisiaj może być podobnie.
Jak narazie mają bilans 4-2-4 i w bramkach wysokie 17:20.
GKS Błechatów sezon jak narazie rozpoczęło źle i na pewno nie takiego wyniku od nich oczekiwano.
Mają zaledwie dwie wygrane, dwa remisy i już sześć porażek.
Ostatnio jednak coś zaczęło się dziać i zniszczyli u siebie będący w niebywałym gazie i w niebywałej formie Śląsk - 3:0, a wcześniej remisowali z Lechią 0:0.
Tak więc ostatnio widać jakąś poprawę, dwa mecze bez porażki w tym wysoka i efektowna wygrana z kandydatem na Mistrza, a więc można upatrywać podtrzymania tej formy i wygrania kolejnego spotkania.
Jaga ostatnio przeplata wygrane z przegranymi, ale dzisiaj moim zdaniem przyjdzie czas na kolejną porażkę w ich wykonaniu, pewnie po dosyć efektownym i obfitującym w bramki meczu bo u nich to standard.
Polecam
⛔ 100
 
C 9

charlierinkle

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Typ: 1
Kurs: 1,77
Bukmacher: Tobet - nie ma mogę podawać linków z powodu braku 10 postów.
Analiza:
Może zacznę od drużyny gości. GKS oprócz 2 efektownych zwycięstw 6-0 i 3-0 kolejno: z beniaminkiem z Bielsko Białej i ostatnio ze Śląskiem nie pokazał w tym sezonie nic co mogło by przemawiać za tą drużyną. Oba zwycięstwa ta drużyna zaliczyła na własnym stadionie, a na meczach wyjazdowych zdobyła tylko 1 pkt na 5 meczy! Bilans bramek na meczach wyjazdowych to 2-7. Jak dla mnie to brak pozytywów.
Gospodarze: Na 5 meczów domowych zdobyli 13 pkt, 4 zwycięstwa i remis. Ostatnio faktycznie nie idzie im najlepiej, bo na 5 meczy zaliczyli aż 3 porażki i 2 zwycięstwa. Ale porażki nie były z zespołami, które by w tabeli sąsiadowały z Bełchatowem, ale z Lechem, Widzewem (tu dość zaskakująca porażka) i Wisłą, której to sędzia pomógł w zdobyciu pkt, bo jakby te mecz się potoczył gdyby zamiast bramki został odgwizdany faul?
Reasumując. Jagielonia zremisowała tylko 1 mecz u siebie i reszte wygrała, a GKS na wyjazdach przegrał 4 mecze i 1 zremisował. Po prostu 2 przeciwieństwa. Jeżeli nie dzisiaj to kiedy Jaga ma zamiar wymazać porażki z Wisłą i RTSem?
Życzę powodzenia.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Spotkanie : Juventus Turyn - Genoa
Typ : Juventus Turyn (-1) AH
Kurs : 2.00
Buk : Pinnacle
Dziś wieczorem, na Juventus Arena, gospodarze podejmą zajmującą 11 miejsce ekipę Genoa. Bianconeri jeszcze nie przegrali w tym sezonie, notując bilans 3-3-0. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza dotychczasowe spotkania na własnym obiekcie, gdzie rozprawili się z 4:1 z Parmą, a także pokonali 2:0 AC Milan oraz zremisowali 1:1 z ekipą Bologna. Jak na razie w Serie A zawodzą potentaci z ubiegłych lat - Milan i Inter. Juventus dobrze rozpoczął sezon, a mając na uwadze, iż w tym roku &#39;ominęły&#39; go europejskie puchary, może w 100% skoncentrować się na Serie A i nawiązać wyrównaną walkę o miejsca dające awans do Champions League. Nawiązując jeszcze do ekipy Genoa, w 3 ostatnich spotkaniach wywalczyli zaledwie 1 punkt, dlatego w dzisiejszym spotkaniu nie daję tej ekipie większych szans.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń (-1)
Kurs: 4,15
Bukmacher: Tobet
W końcu mecz na który bardzo długo czekałem. Cieszę się zarówno pod względem sportowym jak i kibicowskim, bo w końcu w tym szarym mieście jakim jest Płock, w końcu zawita jakaś solidna marka. Ostatnio Nafciarzom nie wiedzie się najlepiej. Przegrywają praktycznie z każdym, chociaż i tak tragiczne wyniki nie martwią mnie tak jak sama gra zespołu. Płocczanie grają bez pomysłu, ich gra kończy się przed polem karnym przeciwnika. Tu nawet nie chodzi o te &quot;ostatnie&quot; podanie, ale brakuje nam fajnych, składnych akcji. Zmiana trenera nic tutaj nie da. W Wiśle próbowaliśmy już wszystkiego, a problem nie leży nigdzie indziej, niż w piłkarzach. To oni grają słabo. Co z tego że się starają, walczą, skoro brakuje im umiejętności. Fachowej wiedzy trenerskiej to ja raczej nie posiadam, ale potrafię obserwować to co się dzieje. Fajnie, że klub buduje młody zespół, począwszy od bramkarza (do którego jeszcze wrócę), kończąc na zawodnikach z pola. W ekipie brakuje kogoś doświadczonego, z charakterem, kogoś kto uniósłby ciężar gry. Gdy przegrywamy piłkarze robią szklane oczy i mówią że się starają, ale ciągle coś brakuje. Pretensje, a to że sędzia karnego nie podyktował, a to że szczęścia zabrakło, czyli typowe polskie gadanie. Wracając do bramkarza, Kamińskiego wiele osób krytykuje. Ja widzę jednak w nim potencjał. Ktoś kto ogląda jego w pojedynczym meczu, w którym przydarzył mu się klops, nie ma prawa mówić że bramkarz jest słaby. Jest młody, brakuje mu czasami pewności siebie, ale to solidny chłopak. Nie rozbija się po klubach, ciężko pracuje i miał wiele fenomenalnych interwencji. Problem w tym że klub ... szuka nowego bramkarza. Podobno jest to bałkański bramkarz i tylko tyle wiem. Kamiński z myślą że już szykują następcę na pewno nie będzie grał dobrze, bo tak jak powiedziałem ciężko mu się gra pod presją. Sam bramkarz meczu nie uratuje, więc za złe wyniki to ja Kamińskiego bym nie winił. Piłkarze z pola za to nie poczuwają się do odpowiedzialności. Wyczałkowski niby profesor i ostoja płockiego klubu ale robi szkolne błędy i pozwala sobie wrzucić piłkę za kołnierz. Najbardziej zawiodłem się na Bilińskim. Kamil był obiecującym piłkarzem, co prawda czasami gubił głowę podczas gry, ale ogólnie wyglądało to fajnie. Tymczasem, nie potrafi wykorzystać nawet najprostszych sytuacji. Na pewno oczekiwałem po nim więcej, a teraz klub niech bije się w pierś że wypuściła Twardowskiego. Chłopak miał papiery na piłkarza, a odszedł do Rzeszowa. Drugim piłkarzem który najbardziej rozczarowuje mnie w tym sezonie to Matar. W tamtym sezonie grał pięknie. Fajne crossy, niezły drybling, potrafił się zastawić, potrzymać piłkę, a po tym jak poleciał na testy do Legii zaczął gwiazdorzyć. Masa niecelnych zagrań, stałe fragmenty w jego wykonaniu to śmiech, rzuty rożne nawet nie przechodziły pierwszego zawodnika. Liczyłem na niego bardzo, jednak jak się okazało może iść do piaskownicy z cały zagranicznym zaciągiem. Nie potrafimy strzelać bramek, to nasz podstawowy problem. Modlę się tylko, by runda się skończyła i można zakupić, ewentualnie wypożyczyć kilku zawodników do ataku. Dobrze że niedługo wraca Chwastek. Lubię tego piłkarza, predyspozycje ma podobne do Sławomira Peszki, ale wraca po kontuzji, a w meczu z Pogonią i tak nie wystąpi więc nie ma o czym gadać. Przegraliśmy w ostatnim meczu z Polonią praktycznie walkowerem. Piłkarze nie podjęli walki w ogóle. Dużym problemem Wisły jest brak wiary w siebie, kiedy drużyna przegrywa mecz. W meczu z Arką jakoś to wyglądało, ale to było bardzo daleko od wymagań kibiców jak i zarządu. Dwa ostatnie mecze, dwie porażki po 2:0, teraz powinno być podobnie. Pogoń od każdej strony jest lepsza od Wisły. Zarówno skład, który prezentuje się równo, a po drugie szeroka kadra. Tam jest w czym wybierać, a u nas niektórzy mają zapewnione miejsce w składzie bo po prostu nie ma ich kto zastąpić. Fakt faktem Pogoń nie gra tego samego na wyjeździe co i u siebie, ale chcę przypomnieć że Arka która przyjechała do Płocka liczyła na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Udało im się to pokrywając nawet handicap. Wracając do Portowców, Pogoń gra fajnie z kontry. Szybkie skrzydła, wymienność pozycji, wszystko razem dobrze funkcjonuje. W zespole nie ma gorszych i mocniejszych ogniw. Wszyscy tworzą dobry kolektyw, nie trzeba liczyć na szczęście ani dobrą grę poszczególnych zawodników. Chcę tutaj pochwalić pracę jaką wykonują obrońcy Pogoni Szczecin. Nawet w meczu z silniejszymi rywali, ci nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Pogoń jest w gazie, systematycznie pną się w górę, a w tej kolejce mają szansę na lidera. Wielu kibiców krytykowało trenera Sasala, ale teraz widać efekty jego pracy. Dobry mecz z Zawiszą, chociaż tutaj zabrakło kilka razy skuteczności. Wcześniejsze mecze z Katowicami, czy też fantastyczny mecz z Łęczną, to wszystko składa się na mój sobotni typ. Kurs jest wyśmienity. Moim zdaniem bukmacherzy zbytnio ufają tym pustym statystykom w meczach wyjazdowych i dlatego wystawili taki kurs. Jestem niemal przekonany, że spadnie on poniżej 2. Warto brać to co jest i nie zastanawiać się po to dobry typ.
⛔ 100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 4 liga zachodniopomorska
Spotkanie: Kluczevia Stargard Lech CZaplinek
typ: 1
kurs: 1,55
Bukmacher: tobet
Goscie przyjadą dzisiaj bez napadu. 3 zawodników przez kontuzje i zawieszenia nie wystapi w dzisiejszym meczu. Nawet bez tych osłabień zdecydoanym faworytem jest zespol cukrowników który zajmuje 3 pozycje tuz za potentatami tej ligi tj energetykiem i lesnikiem. Byc moze jest to pozycja troche na wyrost bo jeszcze sezon temu Kluczevia walczyla o utrzymanie ale jak na razie grają poprawnie czego nie można powiedziec o Lechu który z 10 punktami znajduje sie tuż nad kreską. Pewne zwyciestwo Kluczevii wobec braków kadrowych gości
⛔ 100
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Spotkanie: reading -southampton
Typ: połowa/wynik koncowy X/2
Kurs: 4.60
Bukmacher: BETATHOME
Analiza
southampton zajmuje 1 pozycje w chempionship graja w tym sezonie bardzo dobra piłke w ofensywie graja na prawde bardzo dobrze z dorobkiem 27 bramek strzelonych natomiast straconych maja zaledwie 13 w 12 rozegranych meczach czyli jedna bramke na mecz . w ostatnich
6 spotkaniach przegrali tylko raz z cardif i jedna porazke jeszcze za notowali z druzyna leicestern . z ostatnich spotkan na wyjezdzie southampton nie wygrał 3 meczy z rzedu mam nadzieje ze tym razem sie przełamia . druzyna reading zajmuje 14 miejsce w chempionship z dorobkiem 16 punktow na własnym boisku nie spisuja sie najlepiej wygrali tylko 1 raz na 6 spotkan nie błyszcza na własnym boisku lepiej sie spisuja na wyjazdach . wyniki z 2 ostatnich spotkan miedzy tymi druzynami na terenie reading
22/11-08 Championship Reading vs. Southampton 1:2
10/02-06 Championship Reading vs. Southampton 2:0
według mnie najbardziej prawidłowym wynikiem bedzie remis do pierwszej połowy a pozniej zabujcze kontry zespołu southampton zeby wywiesc 3 punkty i przełamac sie na wyjezdzie .
TYP POŁOWA/KONIEC (X/2) KURS 4.60
⛔ 100
 
river 148

river

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Excelsior - Heracles
Typ: 1X
Kurs: 2,20
Buk: Expekt

Analiza:
W meczu 10 kolejki holenderskiej Eredivisie ostatni w tabeli Excelsior podejmie siódmy Heracles Almelo.
Gospodarze jak dotąd spisuja sie fatalnie, ledwie dwa punkty w 9 meczach. U siebie wywalczyli tylko jeden punkt i to dość szczęśliwie remisując z De Graafschap. Poza tym przegrali z Feyenoordem, Utrechtem i Vitesse.
Goście z Almelo do tej pory rozegrali cztery mecze wyjazdowe i nie wygrali żadnego. Przegrali z NEC Nijmegen a ponadto zaliczyli trzy remisy z Waalwijk, Utrechtem i Heerenveen.
Jak widać Heracles na wyjeździe jeszcze nie zdołał wygrać, nawet z beniaminkiem z Waalwijk. Gospodarze w końcu muszą wygrać u siebie a Heracles nie jest zbyt klasowym zespołem, do tego jest drużyną, która na wyjazdach nie zachwyca. Dodatkowo Heracles nie wygrał w Rotterdamie z Excelsiorem od sześciu lat i mimo jak dotąd fatalnej gry Excelsioru, to zakładam, że i dziś nie wygrają w Rotterdamie. Typ 1X.
⛔ 100
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Spotkanie: Wolves - Swansea
Typ: powyżej 3,5
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet365
Analiza
Wolves po bardzo dobrym początku odniosło 5 kolejnych porażek z rzędu. Co prawda grali z nienajłatwiejszymi rywalami, ale i tak powinni pokonać chociażby QPR. Ciekawa sytuacja jest również u dzisiejszych gości, bo na 4 dotychczasowe spotkania wyjazdowe, 4 przegrali, ale mierzyli się głównie z czołówką. Wracając do Wilków, potrzebują oni punktów. Aktualnie 16 pozycja i trudno się oprzeć wrażeniu, że wrócili na swoje miejsce. W każdym bądź razie potrzebują punktów, żeby nie wpaść do strefy spadkowej, z której potem może być trudno wyjść. Ostatnia porażka była dość pechowa, bo Wolves zagrali niezłę zawody, mieli kilka świetnych okazji, zawiodła jedynie skuteczność. W obronie niestety gorzej, duże problemy z kryciem i odbiorem piłki. Najtrudniej drużynie McCarthyego rozbijać ataki po ziemi. Zazwyczaj takie rozprowadzanie akcji kończy się lukami w defensywie, rozdartym środkiem lub wolnymi skrzydłami. W ten sposób WBA stworzyło sobie tydzień temu kilka bardzo dobrych okazji i dwie z nich wykorzystało. Piszę to dlatego, gdyż dzisiejsi goście Wilków, Swansea uwielbia wręcz rozgrywać piłkę po ziemi. I co najważniejsze, umie to robić. Jest w stanie narzucić swoje tempo gry niemalże każdej drużynie. Poza tym, Łabędzie również w kontrze dobrze sobie radzą. Błyskotliwi i szybcy skrzydłowi potrafią świetnie podciągnąć piłkę oraz wyminąć dryblingiem obrońców. Swansea ma potencjał w ataku, o tym mówiłem praktycznie po 2 meczach. Po przełamaniu się w ataku, w każdym kolejnym meczu strzelali gole. To tyle o ataku, teraz o obronie. Ostatni mecz z Norwich pokazał słabości defensywne Łabędzi. Słaba gra w powietrzu, nieumiejętne krycie przy stałych fragmentach, łatwe ogrywanie bocznych obrońców. Warto zwrócić uwagę, że Wolves głównie grają górnymi piłkami w pole karne lub rozprowadzają piłkę skrzydłami. Wróżę tutaj spore kłopoty defensywie gości.
Myślę, że Wolves od początku zaatakują. Punkty im są bardzo potrzebne, a w takich meczach jak ten po prostu trzeba je zdobywać. Myślę że chęć przełamania się będzie większa niż zdrowy rozsądek, nakazujący zabezpieczenie najpierw tyłów. Piłkarze McCarthyego są głodni wygranej. Z kolei Swansea ma satysfakcjonującą sytuację w tabeli i dzisiaj może się ustawić na kontry, bo wystarczy im remis. Jednak że do potentatów defensywnych nie należy, to nie było by to zbyt rozsądne z ich strony. W każdym bądź razie oba zespoły prezentują się nieźle w ataku i słabo w obronie, więc powyżej 2,5 gola powinno wejść.
Powodzenia ????
✅ 255
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Data: 22.10.2011
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Lech
Typ: 2
Kurs: 2,12
Bukmacher: Tobet
Godzina rozpoczęcia: 18:00
Ciekawie zapowiadające się starcie na pięknym stadionie w Gdańsku. Dość słabo spisująca się Lechia, nie potwierdza aspiracji do walki o tytuł i dobrej formy z zeszłego sezonu zajmując dopiero 10 miejsce w tabeli z zaledwie 12 oczkami na koncie i bilansem bramkowym 6-7 po 10 kolejkach ligowych. Kolejorz to obok Legi dla mnie główny kandydat do zdobycia mistrzostwa kraju. Gra może nie strasznie efektownie, lecz z takim strzelcem jak Rudniev wystarczy zagrać na zero z tyłu, lub chociaż bardzo przyzwoicie, a Łotysz zapewne coś ustrzeli i da punkty drużynie z Poznania.
Lechia jak do tej pory wygrała 3 mecze, tyle samo zanotowała remisów oraz przegrała 4 spotkania, lecz ani jednego u siebie, gdzie ma na koncie jedno zwycięstwo oraz 3 podziały punktów z przyjezdnymi. Lecz sama gra jest bardzo słaba. W starciu u siebie z Bełchatowem byli słabsi i jakby nie fatalna skuteczność Buzały, mecz zakończył by się wynikiem 0:3 dla gości, gdyż Paweł zmarnował przynajmniej 3-4 sytuacje sam na sam. A tak Lechia uratowała jedno oczko po bezbramkowym remisie. Nawet ostatnia wygra w Lubinie z Zagłębiem 1:0 nie zmienia obrazu słabej gry Gdańszczan.
Lechici mają na swoim koncie 19 punktów. Wygrali 6 spotkań, jeden raz zremisowali oraz przegrali 3 mecze. Na wyjeździe grają dość dobrze: 3 wygrane, remis oraz 2 porażki, lecz oczywiście chcą poprawić te statystyki. Ostatnie wygrana z Koroną u siebie 1:0 oraz na wyjeździe 3:0 z Cracovią dały dużą pewność siebie drużynie Kolejorza. Ten zespół jest często trochę słabszy od rywala, bądź rozgrywa równorzędne spotkanie co rywal, lecz i tak przechyla szalę zwycięstwa na swoją korzyść. To jest właśnie ekipa Lecha.
Lech jest liderem, Lechia obecnie jest dziesiąta. Tak więc chyba widać o co się w tym sezonie te zespoły biły. Tak więc na pewno strasznie gościom zależy na wygranej, ponieważ wczoraj Korona przegrała i mogą uciec Kielczanom na 3 punkty.
⛔ 100
 
M 19

maras89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 4 liga zachodniopomorska
Spotkanie: Gryf Kamień Pomorski- Hutnik Szczecin
Typ:1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Tobet
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się kandydat do awansu czyli bardzo groźna na własnym boisku drużyna Gryfa Kamień Pomorski z drużyna które jest w całkowitej rozsypce a mianowicie Hutnika Szczecin. Hutnik nie zachwyca znajduje sie na miejscu spadkowym z 8 punktami na koncie i na domiar zlego w rozegranym zaleglym spotkaniu w srode przegrali na wlasnym boisku z druzyna ktora jeszcze w tym sezonie nie wygrala a w swoim dorobku miala tylko 1 punkt. Atmosfera w Hutniku nie jest za ciekawa wszyscy czekaja na dymisje trenera a Gryf poki co gra ponizej oczekiwan ale z 19 punktami znajduje sie na 6 miejscu z dobra pozycja startowa. Ostatnie 2 mecze rozegrane przez Gryf na wlasnym stadionie to zwycięstwa po 3-1 natomiast Hutnik z bilansem wyjazdowym 0-1-5 jest druzyna ktora zdecydowanie najslabiej z calej ligi radzi sobie na wyjazdach i watpie aby po tym meczu to sie zmienilo.

✅ 65
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Piłka nożna, Premier League, Anglia
22.10.2011, 13:45
Wolves - Swansea
Typ: X
Kurs: 3,49
Buk: PinaccleSports
Analiza

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to Wilki powinny wreszcie przełamać złą passę i zgarnąć tutaj komplet punktów. Faktycznie, pomimo porażek w ostatnich meczach gospodarze nie grali jakoś katastrofalnie, ale na pewno brakowało skuteczności, troszkę zaangażowania i szczęścia. Dzisiaj w obozie Wolves panuje na pewno atmosfera motywacji i czuć woń szansy punktowej otwierającej się w spotkaniu ze Swansea. Problemem może być brak Stevena Fletchera, najlepszego strzelca Wilków. W składzie nie znaleźli się też Ronald Zubar i Kevin Foley - dwóch ważnych obrońców. Na niekorzyść gospodarzy działa fakt, że jest to jeden z najgorzej grających zespołów w lidze u siebie (1-0-3). Wydaje się, że niemoc punktowa powinna wreszcie zostać przełamana.
Swansea to zespół własnego boiska. U siebie dzisiejsi goście nie przegrali jeszcze meczu. Zupełnie odwrotna sytuacja panuje w meczach poza Liberty Stadium, gdzie Swansea doznała porażki we wszystkich 4 spotkaniach. Ciężko zatem określić formę tego zespołu, ale wydaje się, że w starciu z Wolves, które nie jest w najwyższej formie, szansa na pierwsze wyjazdowe punkty jest całkiem spora. Osłabienia u gości: Steve Caulker (O, 4/0), Stephen Dobbie (N, 6/0), Alan Tate (O, 1/0), Kemy Agustien (P, 4/0).
Ważna informacja: od 5 spotkań ligowych żadna z drużyn nie zanotowała remisu. Do tego dorzućmy fakt, że gospodarze grają słabo u siebie, a Swansea na wyjeździe. Osłabienia porównywalne. Wiele wskazuje zatem na remis. Nieco więcej szans daję tutaj gospodarzom, ale najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest tutaj podział punktów.
✅ 249
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Polska vs Czarnogóra
Typ: 1 połowa 1
Kurs: 6,00
Buk: Tobet
Data/godzina rozpoczęcia: 22-10-2011/14-45
Analiza:
Nie ma co ukrywać, że jest to bardzo ważne spotkanie dla Polek. O ile w ostatnim meczu z Rosjankami nie miały większych szans to może dziś powalczą. Do tamtego spotkania jeszcze wrócimy. Tymczasem skupmy się na ostatnich wynikach tych drużyn. Polki jak wiadomo może i nie są światową potęgą w tym sporcie. Kadra jest szeroka. 16-osobowa drużyna jest w pełni przygotowana na to spotkanie. Zawodniczki może i po ciężkim meczu narzekały na drobne urazy jednak: ,,nie ma obaw aby którakolwiek z nich nie była gotowa do gry przeciw Czarnogórze&#39;&#39;. Jest to wypowiedź polskich fizjoterapeutów. Polki na piątkowym treningu otwartym przez kilka chwil dla mediów grały w... piłkę nożną. Było to tak zwane urozmaicenie. Kim Rasmussen podczas zamkniętego treningu przeprowadził już normalny trening. Zawodniczki skupiły się przede wszystkim na rzutach na bramkę, co miejmy nadzieję, że przełoży się na lepszą skuteczność podczas kolejnego meczu właśnie z Czarnogórą. Zawodniczki z Czarnogóry są już od kilku dni w Polsce, trenowały w Krakowie. Odnotowują przyzwoite, a nawet rzekłbym dobre wyniki. Świadczy o tym chociażby ostatnia wygrana z Wielką Brytanią różnicą szesnastu bramek. Nie wiem czy Polki są w stanie wygrać dziś, jednak zapowiadają walkę do pierwszej do ostatniej minuty. Prawie wszystkie bilety są wykupione na to spotkanie. Selekcjoner zadał podczas konferencji pytanie dziennikarzom gdzie zdobywać punkty jak nie u siebie. Sądzę, że będzie dobrze. Spotkanie do oebjrzenia na TV4-powodzenia
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Szwecja 2 liga
Data - 22.10.2011
Godzina - 15:00
Spotkanie - Vasteras vs Landskrona
Typ - 1 DNB (Remis niema zakladu)
Kurs - 2.25
Ostatnia kolejka drugiej ligi szwedzkiej,Vasteras ma mecz ostatniej szansy aby utrzymac sie w lidze,a raczej zajac miesjce premiowane gra w barazach o 2 lige,jednak szanse na to sa mizerne,Vasteras zajmuje przed ostatnie miejsce,ktore niestety dla nich oznacza spadek do 3 ligi,do miejsca barazowego zespol ten traci dokladnie 3 punkty,wiec musi liczyc dzis na potkniecie zespolu Brage i wygrac z Landskrona.
Landskrona nie gra juz o nic,zespol ten zajmuje 9 miejsce,zespol ten na pewno utrzyma sie w lidze i na pewno nie zagra w nastepnym sezonie w 1 lidze.
Nawet jesli Vasteras nie da rady wyprzedzic zespolu Brage to powinien wygrac na pozegnanie chociazby dla kibicow,tak wiec mozna probowac.
zwrot
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - FC Koln
Typ: FC Koln powyzej 1,5
Kurs: 5
Buk: Bet365
Analiza: W spotkanie 10 kolejki Niemieckiej Bundesliga Borussia Dortmund podejmuje FC Koln. Gospodarze tego spotkanie w 9 spotkan zdobyli 16 punktow, zajmuja 4 pozycja w tabelii i traca do lidera 6 punktow. Goscie w 9 spotkan zdobyli 13 punktow, zajmuja 10 lokata i maja tylko 5 punktow przewagi nad spadkowa strefa. W 3 ostanich spotkan ligowych pilkarze Borussii zdobyli komplet punktow i napwno dzis zrobia wszystko zeby ta seria przedluzyc. Pilkarze Koln po fatalnym poczatek zdobyli w 4 ostanich spotkan 9 punktow i znacznie pprawili swoja sytuacja w tabelii. W 10 ostanich spotkanie pomiedzy oba zespolami gospodarze byli goraz az 9 krotnie i tylko raz nie zdolali pokonac ich rywale. Kilka dni temu gospodarze tego spotkanie wysoko przegrali w Grecji 1-3 w spotkanie fazej grupowej LM. Napewno dzis goscie sprubuje wykorzestac ten fakt i zaskoczyc rywale zeby wrezcie osiagnac dobry wynik przeciwko Borussi i przerwac ta czarna seria. Moim zdaniem pilkarze Dortmund w tym sezonie graja na kilku frontach i to moze znacznie skomplikowac ich sytuacja kadrowa oraz miec duzy wplyw na kondycji ich pilkarze. W kilku ostanich spotkan, pilkarze Koln pokazali ze coraz lepiej graja i wykorzestuja sytuacje zeby zdobyc gole. Uwazam ze dzis grajac z kontry goscie beda w stanie nie raz zaskoczyc ich rywale i pokonac ich bramkarza. W 5 spotkan oficjalnych na wyjezdzie w tym sezonie, pilkarze FC Koln zdobyli 12 gole i tylko raz nie udalo im sie pokonac bramkarza rywale. Licze na dobra dyspozycja Podolskiego, Jajalo i Novakovica, i ze uda im sie zdobyc w to spotkanie gola. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Borussia Dortmund i FC Koln, goscie zdobeda powyzej 1,5 gola.
⛔ 100
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Premier League
Spotkanie: Newcastle - Wigan
Typ: Pierwszy strzelec Bramki : Demba Ba
Kurs: 5,50 -&gt; 5,00
Buk: Betsafe
Analiza:
Dziś o godz 16 czyli za kilkanaście minut odbędzię sie spotkanie w ktorym popularne sroki podejma na wlasnym obiekcie drużyne Wigan. Faworytem tego sptokania bez wątpienie jest ekipa gospodarzy, która początek tego sezonu moze zaliczyc do jak najbardziej udanych , czego nie mogą powiedziec dzisiejsi goscie. Newcastle po 8 meczach zajmuje znakomite 4 miejsce z 16 pkt ( 4 zwyc i 4 rem ) warto zaznaczyć ze druzyna srok w tym sezonie jeszcze nie przegrała żadnego spotkania . Ekipa gości w 8 meczach zgromadzila zaledwie 5 oczek ( 1 zwyc , 2 rem i az 5 porazek) .
W szeregach Newcastle gra kilku naprawde swiatowej klasy graczy , jest miedzy nimi Demba Ba, który dla Newcastle w tym sezonie strzelil juz 5 bramek i jest w bardzo dobrej formie , mysle ze to potwierdzi dziś strzelając bramkę na 1:0 dla Newcastle. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to wygrana srok 2:0.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Rosja Premier League 22.10.2011 16:30
Kuban Krasnodar- Krylia Sowietow
typ: under 1.5 gola
3.20
BAH
Analiza
Dziś w spotkaniu rosyjskiej ekstraklasy pilkarskiej kuban krasnodar na wlasnym stadionie podejmie druzyne krylji sowietow samara. Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmuja aktualnie siodme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem czterdziestu czterech punktow w dwudziestu siedmiu spotkaniach. Krylija jest duzo nizej w tabeli, na pozycji czternastej, bez szans na znalezienie sie w czolowej osemce rozgrywek. Krylija w tym sezonie zdecydowanie zawodzi swoich kibicow, musza oni sie martwic czy ich pupilom uda sie utrzymac w ekstraklasie. Ja w dzisiejszym spotkaniu przygladam sie jednak opcji ponizej 1.5 bramki. Obydwie druzyny w tym sezonie nie imponuja strzelecka dyspozycja, jednak dosyc uwaznie graja w obronie. W ostatnich szesciu spotkaniach Kubanu, az trzy z nich konczyly sie podobnymi rezultatami. 0:0 z Cska, 1:0 ze spartakiem nalczik, 1:0 z Anzhi, taki wynik usatyfkacjonowalby mnie w dzisiejszym spotkaniu. W spotkaniach z udzialem krylii rowniez pada malo bramek. W czterech z ostatnich szesciu spotkaniach nie padlo wiecej niz jedna bramka. Podobnie z reszta w ostatnim meczu obydwu zespolow w krasnodarze, kiedy to padl wynik bezbramkowy. Dziś rowniez licze na podobny rezultat.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom