>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.08.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 22 Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 400,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Santos - Gremio
Typ: 2/2
Kurs: 5.00
Bet365
W pierwszym meczy miedzy tymi druzynami w lidze (drugi za miesiac) bylo 1-1. Gremio prowadzilo do przerwy i do 78 minuty kiedy to stracili bramke z karnego. Ostatnio buki nie doceniaja Gremio i daja wysokie kursy na ich wygrane, a mimo ze kontuzjowani sa Ze Roberto i Elano, to zmienncy graja dobrze i probuja przekonac do siebie trenera. Oprocz nich mamy jeszcze do czynienia z brakiem Vargas (6/3 NAP) i Adriano (11/0 POM). U gospodarzy sporo nieobecnosci takze; nie zagraja: Arouca (9/0 POM), Cicinho (6/0 OBR). Santos slabo sie spisuje w lidze i juz za dwa dni maja mecz z Vitoria i to na nim beda musieli sie najbardziej skupic, bo zajmuja miejsce ledwo ledwo nad grupa spadkowa. Gramio za to jest w swietnej formie (4-0-1) i pewnie zmierza w kierunku kolejnej wygranej nad slabym Santosem, który w ostatnich meczach gra najnudniejsza pilke w lidze remisujac z rzedu 4 mecze. Taka jak juz mowilem Gremio niedoceniane tutaj i rownoczesnie Santos jest przeceniany pewnie glownie z nazwy, bo z gry to bym nawet nie wystawil ich jako faworytów w tym meczu, uwazam ze &quot;publika&quot; podwyzszy jeszcze kursy na Gremio grajac na Santos tak wiec mozna poczekac do polnocy i zlapac jeszcze wiecej niz 3.1 na czysta wygrana. Ja stawiam ryzykanta na win Gremio do przerwy i na koniec.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna Kolumbia Liga Postobon
Once Caldas-La Eqiudad
TYP: wygra Once Caldas ( 1 )
KURS: 1,65 Sportingbet
Krótko i zwięźle parę statystyk. Po czterech rozegranych kolejkach w lidze Kolumbijskiej gospodarze tego meczu nie mają się czym chwalić zajmują dopiero 15 miejsce z 3 porażkami na kącie i 1 wygraną ( u siebie) zresztą z wysoka wygraną bo 4-0 z Tolimą co akurat jest na plus dzisiejszego typu bo oznacza że na własnym obiekcie chłopaki z Once Caladas jako tako się prezentują. Goście nieco lepiej 10 miejsce z 1 zwycięstwem 1 porażką i 2 remisami. H2H stanowczo przemawia za gośćmi. Once Caladas ostatni raz wygrał z La Egiudad w 2007 r. Dzisiaj jednak myślę że gospodarze po tylu latach w końcu wygrają z La Equide. A mają ku temu najlepszą okazję gdyż i (to jest najważniejsza informacja tego meczu) Goście dzisiaj 21,08,13 w nocy ( naszego czasu 03:30 ) grali mecz w Copa Sudamericana który zresztą zremisowali 0-0. A teraz też w nocy naszego czasu o godzi. 01:00 grają kolejny mecz tylko że w lidze. Jak to się dzieje ??? proste dzisiaj w lidze zostanie wystawiona drużyna rezerwowa La Eqiudad tak raczej dla odbycia meczu niż jakieś zdobyczy punktowej. Dla tego myślę że pomimo nie dużego kursu warto zagrać ten typ.
⛔100
 
dominiqo 14

dominiqo

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna/ Dania / Nordicbet ligaen
Spotkanie: Fredericia - Vejle
Typ: x
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Duzy wybor na czwartek z LE, ale ja zaproponowalbym na ten dzien spotkanie w jednej z nizszych lig dunskich, pomiedzy Fredericia a Vejle. Sezon, jak w wiekszosci lig, w powijakach. Jestesmy po 4 kolejkach ligowych w ktorych obie druzyny zdobyly po 7 punktow i plasuja sie w gornej polowie tabeli. Generalnie tabela ma w tym momencie niewielkie znaczenie. Kierowalem sie glownie historia spotkan pomiedzy tymi druzynami, ktora podpowiada nam, za na ostatnie 5 meczow 4 razy zakonczylo sie podzialem punkto i raz wygralo Vejle. Niby tez nie jest to jakis specjalny wyznacznik, ale obie druzyny sa na podobnym poziomie i mysle, ze kolejke nr 5 obie zakoncza z 8 pktami na koncie.
✅250
 
O 5

owl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League Qualification
Spotkanie: Maccabi Haifa - Astra Giurgiu
Typ: 1
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs marzenie ;) Chyba największe value czwartkowych spotkań w LE.
Co prawda Astra jest na fali, wyeliminowała omonię nikozję, dobrze spisuje się na wyjazdach, ale to koniec jej drogi. O ile Astra wymeczyla swój awans do tej rundy to dla Maccabi Haifa było to formalnością.
Obserwowałem mecz Astry z Domzale, i postawa druzyny mnie nie powaliła.
Swój typ głownie opieram na obserwacji formy zespołów, grze dom/wyjazd, w tym porównania jakości ostatnich rywali.
PS.
Niestety więcej nie napiszę, dopiero raczkuję, aczkolwiek chętnie przyjmę wiadomość na priv od ludzi dobrze poruszajacych sie w temacie skąd najlepiej pobierać statystyki, info o wartości graczy, jak i skladzie na dany mecz.
z/0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qbix101 20

qbix101

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Tromso - Besiktas
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Godzina: 20:00
Analiza:
Z spotkań kwalifikacji Ligi Europejskiej wybrałem pojedynek Tromso z Besiktasem. Jestem przekonany, że Turcy wygrają w Norwegii. Tromso &quot;ślizga&quot; się w tym sezonie na arenie międzynarodowej, niewiele brakowało, a odpadliby w poprzedniej rundzie z luksemburskim Differdange(awans po karnych). We wcześniejszych rundach też nie zachwycali, gdyż potrafili przegrać z słoweńskim Celje. W tym sezonie w lidze norweski zespół zawodzi zajmuje ostatnią bezpieczną pozycję, co prawda większość punktów zdobył na własnym boisku. Jednak Besiktas to jest już wyższa półka i bez problemu powinien poradzić sobie z zespołem, który walczy o utrzymanie w norweskiej Tippeligaen. Drużyna z Turcji dokonała wzmocnień w letnim okienku transferowym i posiada teraz szerszą ławkę rezerwowych, to pokazuje, że przygotowali się do walki na kilku frontach(Liga Europejska, Liga Turecka). Obecny sezon Superligi zainaugurowała niedzielną wygraną z Trabzonsprem(2-0).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa do Brasil
Mecz: Cruzeiro - Flamengo
Typ: 1/1 ( wynik do przerwy/wynik końcowy )
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
W nocy ze środy na czwartek mecze pucharu Copa do Brasil a ja sobie wygrałem akurat ten, bo myślę, że to dobry typ. Lepiej - uważam, że Cruzeiro wygra i do przerwy i ogólnie. Najpierw trochę statystyki zaczerpniętej z livesports.pl. Cruzeiro u siebie jest dosyć mocne - u siebie wygrali 4 z ostatnich 5 meczy z czego w każdym z tych 4 meczy prowadzili do przerwy. Myślę, że Flamengo nie będzie w stanie przerwać tej świetnej serii. Cruzeiro ogólnie uważam za zespół lepszy niż Flamengo. W tabeli Cruzeiro jest 2 a Flamengo 12. Proponuję też spojrzeć na ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami na stadionie Cruzeiro. Ostatnie 5 spotkań to 4 wygrane gospodarzy. Nawiasem mówiąc uważam, że Cruzeiro jest na tyle dobre, żeby nie tylko wygrać cały mecz ale też do przerwy ( hmmmm chyba mówiłem o tym wcześniej ale to nic ). Zespół z Belo Horizonte ma myślę nie tylko przewagę stadionu ale też składową. Dobra po prostu typuję 1 do przerwy i 1 na koniec meczu pozdrawiam ????
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , ATP - SINGIEL: US Open (USA) - Kwalifikacje, twarda
Spotkanie: Olivetti A. (Fra) - Lajovic D. (Srb)
Typ:1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Na dziś zdecydowałem się wybrać spotkanie które będzie rozgrywane w ramach kwalifikacji do US OPEN. Na przeciw siebie stanie Francuz Olivetti oraz Serb Lajovic. Oczywiście minimalnym faworytem do zwycięstwa jest francuz i z tym się zgadzam.Postanowiłem dziś właśnie jego zagrać. Moim zdaniem kurs jest okazyjny i dość dobry. Zacznijmy od Serba. Lajovic przyjeżdża całkiem goły jeśli chodzi o grę na Hardzie. Dotychczas regularnie grywał na kortach ziemnych gdzie również mu za bardzo nie idzie. Ostatnie spotkanie na hardzie stoczył dokładnie 13 Marca a więc jest to trochę czasu. Moim zdaniem jest bez formy na co wskazują statystyki. Jego ostatnie 10 spotkań na hardzie to 4 zwycięstwa i 6 porażek. Więc nie jest to wyczyn jakiś tam. Co do Francuza jestem pewien. Obecnie grywa na kortach twardych już od Czerwca i to dość regularnie.Dziś będzie to jego 5 pojedynek w tym miesiącu. Myślę że już trochę ograł się i przyzwyczaił się trochę do tej nawierzchni. Jego bilans z 10 spotkań to 7 zwycięstw i 3 porażki. Chciałem zagrać czyste 2-0 w setach ,ale myślę że jednego seta francuz może oddać. Jest w formie co mówia staty,więc nic nie pozostaje jak tylko zagrać. Polecam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Kwalifikacje Ligi Europy
Spotkanie: Udinese – Slovan Liberec
Typ: Udinese handi 0:1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bwin
Po Lidze Mistrzów czas na mecze kwalifikacyjne Ligi Europy. Dziś bierzemy na tapetę mecz Udine ze Slovanem Liberec. Faworyzowani gospodarze grają u siebie pierwszy mecz i prawdopodobnie w tym spotkaniu będą chcieli rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, aby bez stresu jechać do Czech.
Udine w poprzedniej rundzie dosłownie zdemolowało przeciwników z Bośni i Hercegowiny wygrywając dwumecz 7:1. W tym przypadku nie spodziewam się tak ogromnego lania, ale z pewnością zdecydowane zwycięstwo szczególnie na Stadio Fruili. Kto wiem może nawet uda nam się zobaczyć w tym meczu Piotra Zielińskiego.
Slovan Liberec z kolei wyeliminował szwajcarski FC Zurich wygrywając dwumecz 4:2, ale mam wrażenie, że trafiając na Udine to sami chyba porzucili nadzieję :). Jasne to są profesjonaliści i takie podejście nie może mieć miejsca jednak fakty są takie, że argumentów piłkarskich po stronie
Slovana jest zdecydowanie mniej niż po stronie Udine. Całkiem inaczej myślą fani czeskiej drużyny, którzy na swojej stronie aż w 75% uważają, że to właśnie ich ulubieńcy awansują dalej – wesołe chłopaki – eliminując włoskich faworytów.
Kursy na mecz są wyjątkowo atrakcyjne bo na handi za każdą złotówkę płacą dwa. Jeśli chodzi o zwycięstwo kurs wynosi 1.35 co wg mnie stanowi dość atrkacyjną ofertę ponieważ za postawiony tysiąc przy niskim wg mnie ryzyku mamy zwrot 350 zł, ale to tylko moje przemyślenia na temat stawiania na ten mecz. Proponuję zagrać w handi i uszczuplić budżet buków o parę złotych :). Powodzenia
⛔100
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, IV runda eliminacji LE
Spotkanie - Karabach - Eintracht
Typ - 1
Kurs - 4,95
Bukmacher - Pinnacle
Analiza -
Po raz kolejny gram na drużynę z bliskiego wschodu grającą u siebie. Nie ważne w jakiej formie byłby tamtejszy gospodarz, w tym przypadku niesamowitym atutem jest własny teren. Najlepiej przygotowane drużyny pod względem kondycyjnym po przyjeździe tam w okolicach 60min zaczynają oddychać rękawami. Do tego dochodzi fakt motywacji - Karabach gra u siebie, Liga Europy na pewno wydaje się być dla nich atrakcyjna więc nie będą się oszczędzać. Eintracht w zeszłym sezonie wystrzelił jak z armaty, z czasem zaczął wyhamowywać, ale do pucharów jakoś dotarł. W lidze im się nie wiedzie, a to raczej ona będzie dla nich priorytetem w tym sezonie. Oprócz tego czeka ich przecież rewanż u siebie, gdzie będą mogli ze spokojem odrobić ewentualne straty. Na pewno w pierwszym meczu padnie mało goli, a jeśli goście mieliby wygrać to naprawdę skromnie. Małą stawką warto zaatakować.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska Kwalifikacje
Spotkanie: FC Salzburg v VMFD Zalgiris
Typ: Salzburg over3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:00
Austriacy przegrali bój o LM z Fenerbahce, troszkę pechowo i na własne życzenie, w pierwszym meczu byli stroną dominującą i mogli spokojnie pokonać Turków 2-0, skończyło się karnym w doliczonym czasie gry i piłkarze ze Stambułu wywieźli cenny remis 1-1. W Tureckim piekle nawet udało się wyjść na prowadzenie, później już mecz był pod dyktando gospodarzy 1-3 i marzenia o LM trzeba odłożyć na przyszłość.
Salzburg to obecnie najbogatsza i najlepsza drużyna w Austrii, są liderem w lidze po 5 meczach 3x wygrali i zaliczyli 2 remisy.
Na swoim stadionie gromią rywali, właśnie w tym upatruję jutro szansę na złapanie fajnego kursu. 4-1 z Grodig i szalone 5-1 z najgroźniejszym rywalem Austrią Wiedeń. Na wyjazdach już tak dobrze im nie idzie, ostatnio 1-1 ze Sturmem, 1-1 Innsbruck i w pierwszym meczu sezonu pogrom 5-1 Neustadt.
Muszę wspomnieć niestety o małej pladze kontuzji w zespole, jutro nie zobaczymy: E. Gustafsson (GK 0/0), I. Vorsah (D 0/0), F. Schiemer (D 0/0), C. Schwegler (D 3/0), V. Lazaro (M 0/0) i H. Nielsen (S 2/0).
Jak widać do kontuzjowanych od początku sezonu dołączyło dwóch graczy, więc dramatu nie ma.
Gospodarze są w gazie, formę na pewno wycelowali na dwumecz z Fenerbahce, hiszpański napastnik Soriano może nawet jutro ustrzelić hattricka.
Nie sądzę też żeby Austriacy odpuścili sobie LE (przy niektórych zespołach można mieć takie obawy, np. włoskich), drużyny z Austrii zawsze starają się jak najlepiej wypaść w tych rozgrywkach.
W końcu dochodzimy do kopciuszka który jak wszyscy wiemy wyeliminował Lecha. Moim zadaniem gdyby Rumak odważył się zagrać 2 napastnikami i wystawił trzech obrońców to spokojnie wypunktowali by rywala. No i jeszcze gdyby nie był ślepy i nie wystawiał Drewniaka...
Litwini wykorzystali swoją szansę, w pierwszym meczu wygranym 1-0 mogli nawet wygrać trzema bramkami, to co wyprawiali Poznaniacy to już zakrawało na kabaret. Jaka bramka taki mecz można powiedzieć.
Goście są najlepszą ekipą na Litwie, prowadzą w lidze ze spora przewagą, w zespole sa polskie akcenty, nawet można powiedzieć że dwie kluczowe postacie: najlepszym strzelcem jest Kamil Biliński (19/14) a trenerem Marek Zub. Nie wiem czy jest sens pisać o formie drużyny (10 zwycięstw w lidze z kolei, ostatnio marnie bo tylko 1-0 na wyjeździe z Dainava Alytus), nie wiem czy jest też sens porównywać ligi i obie drużyny, Austria kilka klas wyżej.
Przed dwumeczem z Lechem Litwini pokonali z małymi problemami Irlandzkie St. Patricks 2-2 dom 2-1 wyjazd.
Jeżeli będzie się chciało Austriakom chociaż trochę postrzelać, to możemy zobaczyć nawet więcej niż 4 gole. Jak ktoś się obawia czy strzelą te 4 bramki to polecam typ na 3 gole dla gospodarzy @2.00.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
LE
TROMSO - BESIKTAS
PONIZEJ 1,5
KURS: 3.40
BUK: BET365

ANALIZA: 1 mecz odbedzie sie w Norwegii. Spotkanie zostalo zaplannowane na godzine 20:00. Faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow jest Besiktas. Stawiam tu typ ponizej 1,5 bo mysle, ze zespoly nie rzuca sie na siebie tylko podejda spokojnie do tego meczu i ktoras druzyna wygra max 1-0. Chociaz bardzo prawdobodobny wydaje mi sie tu nawet remis 0-0. Na ostanie 5 spotkan Besiktasu, 3 zakonczyły sie własnie ponizej 2 bramek. Tak samo było w przypadku Tromso. Więc mysle ze typ dosc ryzykowny, ale patrzac na statystki prawdopodobienstwo ze wejdzie JEST.

⛔100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Liga Europy
Spotkanie: Dinamo Tibilisi- Tottenham Londyn
Typ: Tottenham handicap -1,
Kurs: 2,25
Bukmacher: bwin
godz:18:00
Analiza:
Może na początek napiszę jak Dinamo Tibilisi dostało się do tej fazy eliminacji ligi europejskiej. Drużyna z gruzji zaczęła swoje rozgrywki od II rundy kwalifikacji LM najpierw wyeliminowali drużynę z Wysp Owczych, czyli Streymur. W pierwszym meczu Dinamo triumfowali aż 6-1. W rewanżu zawodnicy Dusana Uhrina zwyciężyli 3-1 bramki: Xisco z rzutu karnego, Dvali, Glisić - Danielsen i przypieczętowali swój awans. Potem nadszedł czas na dwumecz ze Steauą Bukareszt. U siebie podopieczni Dusana Uhrina pokpili sprawę i mimo kilku dogodnych okazji między innymi karny Xisco przegrali z Rumunami 0-2 (Iancu x2). W rewanżu który sie odbył w Bukareszcie padł remis 1:1 i Tibilisi pozostała walka o Ligę Europy. Zawodnicy mistrza Gruzji w potyczkach z Tottenhamem Hotspur bedą musieli zaryzykować w pierwszym spotkaniu i pójść do przodu jeżeli chcą realnie myśleć o awansie do fazy grupowej.
Tottenham po wygranym pierwszym meczu sezonu z Crystal Palace bez Gareth’a Bale’a, ale za to z Paulinho, Chadlim, czy Roberto Soldado w podstawowym składzie skromnie wygrali 1:0. Myślę ze oba te zespoły dzieli przepaść i nie wydaje mi się żeby drużyna z Londynu miała większy problem żeby już w pierwszym meczu przesądzić o losach awansu MÓJ TYP tOTTENHAM -1, po ładnym kursie 2,25
Powodzenia trafnych typów.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 948,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna ( kwalifikacje LE )
Spotkanie - Swansea City : Petrolul Ploiesti
Typ - Swansea City strzeli powyżej 3,5 gola
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :
... ostatnia runda kwalifikacji do LE z wszystkich dzisiejszych pojedynków wybieram spotkanie na Liberty Stadium pomiędzy Swanseą a Petrolul .
Walijczycy nowy sezon w Premier League zaczęli od tęgiego lania i w pierwszym pojedynku u siebie przegrali z Manchester United aż 1:4 co chyba podziałało na nich jak przysłowiowa płachta na byka i dzisiaj zapewne będą żądni rewanżu , faworytem w tym dwumeczu jest niewątpliwie zespół prowadzony przez Michaela Laudrupa co zresztą widać po kursach jakie buki wystawiły na zwycięstwo dziś Swansea ( Bet365 , 1.36 ! ) W poprzedniej rundzie kwalifikacji Swansea pokonała w dwumeczu Szweckie Malmo i tak u siebie chłopaki wygrali 4:0 w meczu wyjazdowym remis 0:0 i w tym pierwszym meczu na Liberty Stadium dobrą formę pokazał Wilfried Guemiand Bony który zdobył dla Swansea 2 gole on też zdobył gola w przegranym na inaugurację meczu z Manchester United tak więc 24 letni środkowy napastnik z WKS widać że jest w formie i dziś też na niego liczę . Drużyna Rumuńska natomiast w poprzedniej rundzie pokonała w dwumeczu Holenderskie Vitesse Arnhem , trzecia drużyna rumuńskiej ekstraklasy z poprzedniego sezonu zremisowała na własnym boisku 1:1, z kolei w rewanżu wygrała niespodziewanie 2:1 , w tym nowym sezonie Petrolul Ploiesti po 5 kolejkach zajmuje w lidze 5 miejsce z 9 pkt a ich bilans 2-3-0 i 5:3 i co ciekawe to że na swoim terenie w 3 meczach 3 remisy natomiast 2 mecze wyjazdowe to 2 zwycięstwa tak więc dziś może być ciekawie na Liberty Stadium ja jednak liczę na zadziorność Swansea a przede wszystkim skuteczność tak jak w poprzednim meczu z Malmo , a celem na dziś Swansea jest wywalczenie wystarczająco wysokiej zaliczki, by rewanż w Rumunii okazał się tylko formalnością . Pozdrawiam !

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maer 272,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Esbjerg - St. Etienne
Typ: 2
Kurs: 1.75
Data: 22.08.2013
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na czwartą rundę kwalifikacji do Ligi Europejskiej.
W meczu spotkają się Esbjerg oraz St. Etienne.
Esbjerg tym meczem rozpocznie swoją przygodę w tym roku z Ligą Europejską i można sugerować w ich przypadku tylko macierzysta ligą a tam zajmują drugie miejsce po pięciu meczach z dziewięcioma punktami na koncie .
St. Etienne swoją przygodę w Lidze Europejskiej zaczęło od trzeciej rundy kwalifikacji ogrywając w niej dwa razy po 3:0 macedońskie Milsami.
Goście w swojej macierzystej lidze po dwóch meczach mają komplet punktów, wygrali w Ligue 1 raz na wyjeździe i raz u siebie.
Mój typ to dwójka, St. Etienne w nowym sezonie wygrało wszystkie mecze o coś i w lidze i kwalifikacjach do Ligi Europejskiej, a Esbjerg nie grał jeszcze w tym sezonie w pucharach a u siebie w lidze zaliczał porażki.
⛔100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
22.08.13 / 21:30
Piłka nożna, LE
Sevilla - Śląsk Wrocław
Typ: Powyżej 3,5 bramek w meczu
Kurs: 2,50
Buk: WilliamHill
Po wczorajszym wyniku Legii gdzie wszyscy, łącznie ze mną wieszczyli wyraźną porażkę i zastanawiali się z jakim bagażem bramek w plecy Wojskowi wrócą do Warszawy aż strach jest stawiać dziś przeciw Śląskowi, który teoretycznie jest skazany na pożarcie jeszcze bardziej niż Legia. O ile Legia ma więcej szczęścia niż to wynika z ich gry, o tyle Śląsk do tej pory osiągnął wszystko dzięki własnej pracy, własnej grze, która zachwyca od początku tych eliminacji. W Hiszpanii nie będą na pewno faworytami, ale można liczyć, że walkę podejmą i osobiście liczę na bardzo emocjonujący mecz. Najbardziej realne scenariusze na to spotkanie są według mnie dwa: albo Sevilla chcąc załatwić sprawę awansu już w pierwszym meczu tak siądzie na WKSie, że pozostanie liczyć tylko padające za plecy Gikiewicza bramki, albo Polakom uda się z początku meczu jakaś kontra i mecz się otworzy totalnie co również zwiastuje sporą ilość okazji bramkowych i samych goli także mam nadzieję. Problemem Wrocławian w dzisiejszym meczu może być wysoka temperatura. Szacuje się, że w porze spotkania może ona sięgać około 40 stopni Celsjusza. Wprawdzie w Polsce mieliśmy już do czynienia z takimi warunkami całkiem niedawno, no ale nie na tyle, by piłkarze przywykli już zupełnie do gry w podobnych warunkach. Dla Hiszpanów to z kolei normalka, więc warunki pogodowe mogą stanowić dla nich dodatkowy spory handicap, który sprawi, że gdy narzucą wysokie tempo meczu Śląsk po pewnym czasie wyraźnie spuchnie, a wtedy o bramki jeszcze łatwiej. Nie łudziłbym się też, że Hiszpanie zlekceważą polską drużynę. Mogłoby tak być gdyby pierwszy mecz był we Wrocławiu i gdyby Śląsk w poprzedniej rundzie nie wyeliminował mocnego Brugge a jakiś inny, mniej znany zespół. A tak w Sevilli już wiedzą, że WKS to nie takie ogórki i atut własnego boiska gospodarze będą chcieli wykorzystać najlepiej jak się da. Winni są to dodatkowo kibicom po inaugurującej rozgrywki Primera Division porażce u siebie z Atletico 1:3. Generalnie rzecz biorąc nastawiam się dziś na kolejny super emocjonujący mecz. Gdyby Śląskowi udało się wywieźć z Hiszpanii korzystny wynik to byłaby wielka sprawa. Teoretycznie bardziej prawdopodobny jest pogrom w wykonaniu Sevilli, ale polskie zespoły już nie raz udowodniły, że z tymi najlepszymi potrafią wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Kto wie, może dziś będzie tak samo.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mrx 69

mrx

Użytkownik
Piłka nożna - El. LE
Spotkanie: Hafnarfjordur - Genk
Typ: under 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365

Drużyna Hafnarfjordur potrafi się bronić, a to będzie musiała pokazać w tym spotkaniu. Wcześniej w el. do LM pokonali w dwumeczu litewski Ekranas 3:1, tracąc bramkę jedynie z karnego. Później odpadli z Austrią Wiedeń 1:0. Austriacy w spotkaniu u siebie trafili w 25 min, ale przez następne 155 min gry nie potrafili już trafić do bramki Islandczyków. W lidze chwilo są liderem, ale puchary rządzą się swoimi prawami. Dla Hafnarfjordur marzeniem jest tu 1:0, ale z 0:0 na pewno też będą się cieszyć.
Genk oczywiście jest tu faworytem. Nie tak dawno rozpoczął rozgrywki ligowe. Po 4. kolejkach zgromadzili 6 pkt - mogłoby być lepiej. Dla Genku będzie to pierwszy mecz w pucharach w tym sezonie. Co prawda w ubiegłym sezonie wyszli z pierwszego miejsca w grupie LE, ale w spotkaniach grupowych każdy chce zgarnąć 3pkt. Dwumecz to całkiem coś innego.
Po tym co pokazała drużyna z północy mogę przypuszczać, że Belgowie nie będą czuli się pewnie w tym spotkaniu. Nawet jeśli padnie 0:0, to jest jeszcze rewanż u siebie, także nie musi im tu jakoś specjalnie zależeć na wygranej, właszcza w kontekście dobrej gry obronnej Hafnarfjordur. Stawiam, że padnie tu 0:0 lub Genk wygrają 0:1 po ciężkim boju.
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Kwalifikacje Ligi Europy
Spotkanie: Sevilla- Śląsk Wrocław
Typ: Obie strzelą/ TAK
Kurs: 2.20
Buk: Unibet
Dzisiaj późnym wieczorem mecz o fazę grupową Ligi Europejskiej. Śląsk, który jest skazany przez wielu na pożarcie zmierzy się w dalekiej Hiszpani z Sevillą.
Nie podlega żadnej dyskusji, że zespół trenera Levego nie jest faworytem spotkania. Ale czy stać Śląsk na strzelenia bramki Sevilli?......w mojej ocenie zdecydowanie tak. Śląsk w tej edycji europejskich pucharów gra bez kompleksów. Gra ofensywną piłkę, nie boi się atakować. A, że ma do tego stworzonych grajków to skrzętnie to wykorzystuje. Bo kto przed spotkaniem w Belgii spodziewał się tak ofensywnie usposobionej drużyny....niewielu.
Jak już wcześniej wspomniałem zespół z Wrocławia dzisiaj znów może liczyć na bardzo &quot;szybkie skrzydła&quot; w postaci Plaku i Soboty. W szczególności ten drugi jest w niesamowitym gazie i dziś zapewne będzie chciał to udowodnić. Właśnie z bocznych sektorów boiska można spodziewać się największego zagrożenia ze strony wrocławian. Liczę też na Dudu, który swoimi dośrodkowaniami może zaskoczyć Hiszpanów. Paixao będzie tylko czekał żeby dostawić gdzieś swoją nogę.
Swoją drogą Śląskowi na wyjeździe łatwiej jest zdobyć bramkę niż u siebie. Śląsk w Sevilli będzie przez większość część meczu się bronił i tym samym zmuszony będzie do gry z kontry. A to jak wiemy Mili i szybkim skrzydłowym Śląska dobrze wychodzi.
Reasumując z oferty na ten mecz wybieram typ BTS po fajnym kursie 2.20, bo w mojej ocenie w tym spotkaniu zobaczymy wiele bramek i fajnych akcji. Przy słabej defensywie Śląska o bramkę dla Sevilli martwić się nie trzeba, dlatego skupiłem się tylko na argumentach przemawiających za tym że Śląsk dzisiaj coś strzeli.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
the 25

the

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska – Kwalifikacje 4. runda Spotkanie: Pandurii Targu Jiu - Sporting Braga
Typ: Braga
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Dziś o godzinie 20:00 w Rumuni, Pandurii Targu Jiu podejmie portugalską Bragę. Gospodarze są debiutantami Ligi Europejskiej, z kolei Sporting miał już okazję uczestniczyć w tej imprezie w sezonie 2010/11, co więcej, doszedł do finału i tam przegrał z FC Porto 1:0.

To że gospodarze zaszli do czwartej rundy wielu zaskoczyło. Po bezbramkowym remisie w Estonii, w rewanżu Rumuni rozbili Levadie Tallin 4:0. W kolejnej rundzie tego turniej napotkali izraelski Hapoel Tel Aviv. W meczu u siebie już w czwartej minucie meczu strzelili bramkę, jednak w 29` goście wyrównali i spotkanie zakończyło się remisem. W rewanżu rozgrywanym na wyjeździe Pandurii nie było faworytem i po 20 minutach straciło bramkę na rzecz Izraelczyków po rzucie karnym. Udało im się jednak podnieść i w pierwszej połowie strzelili na wyrównanie, zaś w drugiej zwycięskiego gola.
Jeżeli chodzi o grę w lidze krajowej to zespół po 5 spotkaniach zajmuje dopiero 9. lokatę. W pierwszym meczu u siebie wygrali z cieniutkim FC Brasov 3:1, z Petrolulem na wyjeździe zremisowali 1:1, a w kolejnym meczu jako gospodarze znów wygrali 2:1 z Otelul. Potem nie było już tak różowo, najpierw na wyjeździe przegrali 0:1 z zespołem zawsze walczącym o utrzymanie w Liga I – Ceahlaul, a następnie w domu z Astra (obecny lider) polegli 1:3. W zeszłym sezonie w lidze zespół zajął 2. miejsce, a bilans bramkowy wynosił po 34 spotkaniach 57-43. W domu grali zdecydowanie lepiej, tym razem jednak w domu nie zagrają – mecz odbędzie się w Cluj, oddalonego o 300km od Targu Jiu z prostej przyczyny, miejski stadion nie spełnia wymogów UEFA.
Braga w pierwszym spotkaniu Liga Sagres pokonała na wyjeździe Pacos Ferreire (grającą w kwalifikacjach do LM) wbijając im 2 bramki i nie tracąc żadnej. Zespół ma kilka drobnych wzmocnień, pomocnik Ruben Micael po rocznym wypożyczeniu został wykupiony za 3 mln euro z Atletico Madryt. Wątpię by zespół powtórzył w tym roku sukces z przed dwóch lat, ale myślę że kwalifikacje przejdzie bez większych problemów. Sporting Braga zeszły sezon zakończył na 4. miejscu, strzelając w 30 kolejkach łącznie 60 bramek i tracąc 44 bramki (dość dużo stracili na tle pierwszych trzech zespołów). W spotkaniach towarzyskich przed rozpoczęciem sezonu spisywali się całkiem dobrze.
Liga rumuńska i liga portugalska to dwa różne światy, i zdecydowanie w tym drugim świecie gra się na wyższym poziomie. Pandurii mimo że zajęło drugie miejsce w lidze to po ostatnich spotkaniach widać, że ich gra jest dość niestabilna – przegrali z liderem i z drużyną, która ostatni sezon kończyła na 14 lokacie, tuż nad strefą spadkową. Braga może nie robi szału, ale ostatnio na wyjeździe pewnie wygrała z lepszą drużyną. W tej rywalizacji na pewno będą chcieli wygrać, ponieważ odpadnięcie z Rumunami było by dla nich wielką porażką. Nie jest to zespół sprzed trzech lat, ale myślę że nadal jest w stanie zdominować przeciwnika. Zwłaszcza że Pandurii nie zagra na swym lokalnym stadionie. Dla bardziej odważnych polecam BTTS&amp;wygra [email protected] na WH.
Powodzenia.
✅110
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Data: 22.08.2013
Godzina: 21:30
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje LE
Spotkanie: FC Sevilla - Śląsk Wrocław
Typ: Suma bramek Sevilli: Powyżej 3,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: WilliamHill
Sevilla bardzo dobrze grała w sparingach przed sezonem, podobnie jak w eliminacjach do Ligi Europejskiej. We wszystkich meczach bardzo ofensywnie grali, padało dużo bramek. No i dzisiaj za rywala mają Śląsk, zespół na papierze duży słabszy, ale też potrafiący grać ładną, ofensywną piłkę i stawiający bardziej na atak niż na obronę. Porównywać ligi hiszpańskiej do polskiej nie ma sensu tak samo jak pisanie, który z tych zespołów jest lepszy. Sevilla powinna wygrać wyraźnie, ale Śląsk stać na strzelenie bramek w Hiszpanii. To powinien być mecz grany w myśl zasady, że wygra ta drużyna, która więcej strzeli, a nie ta, która mniej straci. Taka jest filozofia gry Sevilli i Śląska, wszystko albo nic, grają ofensywny futbol to widać po statystykach. Sevilla ostatnie mecze domowe: 3:0 z Mladost, 1:3 z Atletico, w międzyczasie na wyjazdach 6:1 z Mladost i 3:1 w sparingu z Manchesterem. Śląsk mecze wyjazdowe: 2:2 z Rudarem i Pogonią Szczecin, 3:3 z Club Brugge, 1:1 (3:1 po dogrywce ze Stalą w PP). Śląsk nie ma dobrej obrony, nadrabia wszystko atakiem. To samo można powiedzieć o Sevilli. Nie potrzeba chyba więcej argumentów bo te przedstawione są wystarczająco mocne i na ich podstawie można wierzyć, że ten mecz będzie tak samo bardzo ofensywny i dostarczy kibicom dużo emocji oraz dużą ilość bramek. Śląsk ma małe szanse na zwycięstwo, ale to jest piłka nożna i może w tym sezonie będą jednym z tych kopciuszków, które piękną grą zachwycą Europę wygrywając z wielkimi firmami i pokazując, że pieniądze na boisku nie grają a zaangażowaniem, pasją i determinacją można przenosić góry. Intuicja jednak mówi mi, że chociaż Śląsk bramki strzeli to Sevilla strzeli więcej i wygra ten mecz.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom