>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.08.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska - kwalifikacje
Spotkanie: Grasshoppers - Fiorentina
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Fiorentina była jedną z najaktywniejszych drużyn w mercato. Sprzedali Jovetica, ale przyszedł Gomez, Juan Cuadrado, Joaquin czy choćby stary weteran Ambrosini. Zdecydowanie mogą powalczyć w tym sezonie w Serie A o pierwszą czwórkę. Razem z Napoli tworzą obóz anty-Juve. Jak wiemy Juventus zdemolował w 6 minut Lazio w niedzielę w meczu o Superpuchar. Montella będzie chciał w jakiś sposób temu odpowiedzieć. Dlaczego? Bowiem nie będzie chciał się skompromitować, aby nikt nie wytykał drużynie z Florencji. Co prawda to prawda, że przegrali dwa ostatnie mecze sparingowe z Villarreal i Sporting, ale Szwajcarzy też nie błyszczą. Grają w kratkę - raz remis, raz zwycięstwo, później porażka (tych jest więcej niż zwycięstw). Montella we Florencji spędza drugi sezon, a już w zeszłym miał bardzo dobre okresy gry swojej drużyny. W niedzielę czeka Fiorentinę 1. kolejka Serie A w meczu z Catanią. Włosi na pewno będą chcieli wywalczyć jakąś zaliczkę przed rewanżem na półwyspie Apenińskim. Dla odważnych handicap -1 z kursem 3,1. Powodzenia!
✅105
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Dyscyplina -Tenis
Spotkanie - Klara Zakopalova- Elena Vesnina
Typ - Wygra Vesnina
Kurs - 1.55
Buk - Bet-At-Home
Analiza :
Bardzo ciekawy pojedynek ćwierćfinałowy pomiędzy Rosjanką i Czeszką. Na pierwszy rzut oka ciężko wskazać faworyta, jednak gdy przyjrzymy się na to jak obie zawodniczki grają na kortach twardych sytuacja się zmienia. Faworytką według bukmacherów jest Rosjanka i ja ich zdanie podzielam. Vesnina uwielbia grac na kortach szybkich, największe sukcesy ma na kortach trawiastych. Korty na turnieju w Winston na pewno nie zaliczają się do wolnych. Klara to zawodniczka która w odróżnieniu do Rosjanki bardzo lubi korty wolne i w tym sezonie to pokazywała wielokrotnie. Ale gdy przychodzi do grania na szybszych kortach to wszystkie atuty Zakopalovej znikają. Podczas turnieju w Winston pokonała dość niespodziewanie Cibulkovą, ale zdania nie zmienię ze faworytką jest Vesnina. W przypadku takich tenisistek jak Vesnina i Zakopalova tez nie ma mowy o odpuszczeniu meczu żeby przygotować się do US Open.
JA długo się nie zastanawiałem i widząc wyniki Zakopalvej na kortach twardych postawiłem pieniądze na Vesninę.

z/0
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska, kwalifikacje
Spotkanie: Grasshoppers Zurich - ACF Fiorentina
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Nie da się ukryć, że faworytem tego dwumeczu jest przedstawiciel włoskiej Serie A ACF Fiorentina. Niemniej jednak uważam, że Grasshoppers Zurich szczególnie w pierwszym meczu u siebie na Letzigrund Stadion jest wstanie postawić ciężkie warunki podopiecznym Vincenzo Montelli i przynajmniej tego meczu nie przegrać.
Tym bardziej, że Grasshoppers w dotychczasowych spotkaniach nieźle prezentował się szczególnie w grze obronnej, owszem przegrali dwumecz z Ol. Lyon w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów (oba mecze po 0:1) ale te wyniki mogą być mylące ponieważ sam szkoleniowiec Szwajcarów Michael Skibbe, wspomina te spotkania jako te w których brakowało jego drużynie skuteczności i jak sam twierdzi mieli więcej okazji na bramki niż ich rywale. Jednak już w Swiss Super League jak do tej pory w 5 meczach ligowych nie przegrali jeszcze meczu (stracili 3 bramki). Według mnie czeka więc Violę dziś naprawdę ciężka przeprawa. Kolejną kwestią jest natomiast jak Fiorentina w ogóle podejdzie do tego spotkania, nie od dziś wiadomo, że Włoskie kluby nieco lekceważąco podchodzą to Ligi Europejskiej tym bardziej, że Montella na konferencji prasowej owszem mówił, że ten mecz jest ważny ale pozostaje jeszcze rewanż, co osobiście odczytuje jak zapowiedź, że dziś nie będą starali się za wszelką cenę wygrać, a i remisem się zadowolą.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w przypadku Szwajcarów nic mi nie jest wiadome co do nieobecnych - wydaje się, że zagrają najmocniejszym składem. Jeśli chodzi natomiast o Fiorentinę to pewne jest, że dziś nie zagra kontuzjowany David Pizzaro, w kadrze meczowej nie ma również takich graczy jak: Ahmed Hegazy, Matías Vecino, Rubén Olivera, Mounir El Hamdaoui i Juan Vargas ale ich brak nie będzie, aż tak znaczący jak brak Pizzaro.
Podsumowując myślę, że nie będzie to łatwy mecz dla Violi, mają w świadomości, że rewanż mają za tydzień u siebie przede wszystkim zapewne nie będą chcieli tego meczu przegrać. Remis? Według mnie jest to nieco ryzykowne rozwiązanie ale chyba (patrząc po kursie) warte zagrania.
⛔100
 
G 72

grzesiaczek300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -kwalifikacje ligi europejskiej
Spotkanie:SV Zulte Waregem - Apoel Nicosia
Typ:eek:ver 2.5
Kurs:2.1
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:jak dla mnie jeden z wielu typów które dzisiaj warto zagrac,wiec zagrywam to bo juz inni pobrali ciekawe typy i ich nie moge zagrac,wiec teraz szybka analiza,wiec zulte jak dla mnie jest klase wyzej od Apoela, to takie mocny beligijski sredniak a aopel to tez sredniak ale ligi cypryjskiej,lepsi klasowo pilkarze belgijscy sa lepsi od Nicosii,wiec tutaj nie powinno być ze strzeleniem bramek gospodarzy a apoel tez powinien cos strzelic,teraz troszke statysyk,Zulte dobrze rozpoczelo sezon od remisu i wygranej odpowiednio 2:0 i 1:1,natomiast goscie cos slabo w okresie przygotowawczym i myśle ze tutaj jest roznica klas,ale podkreslam apoel nie stoi na przegranej sytuacji i powinien strzelic brameczke a zulte jest klasa sama dla siebie na tle rywala i te 2 bramki no moze 3 powinien strzelic,pozdrawiam
⛔100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy
Spotkanie:Karabakh-Eintracht
Typ: Eintracht poniżej 0.5 gola
Kurs:4.50
Bukmacher:Betclic
Analiza:
Bardzo imponuję mi forma drużyny z dalekiego wschodu w tych eliminacjach mogą naprawdę zajsc daleko i awansować do kolejnej fazy grupowej Ligi Europy co na pewno by napsuło mocniej europejskim klubom krwi gdyby musiały latać na wyjazdy właśnie tam . Typ na zwycięstwo Karabakhu został już pobrany dlatego ja proponuję pocelować w stronę braku bramki ze strony gości . Kurs na gospodarzy spada . Według mnie głównym celem na dzisiejszy mecz będzie go wygranie to na pewno ale również nie stracenie bramki u siebie to będzie bardzo ważne w aspekcie meczu na wyjezdzie jeśli pojadą do Niemiec z czystym kontem naprawdę strzelając tam bramkę a dziś nie tracać uważam że awans będą mieli w kieszeni . Typ również jest podparty obecną formą jaką ogólnie prezentuję zespół gospodarzy pamiętam że z tych egzotycznych zespołów zawsze pamiętałem tylko Inter Baku oraz Khazar Lenkoran natomiast widać że na przestrzeni kilku lat zmieniło się wiele i to obecnie Karabkh świetnie sobie radzi w lidze jak i w pucharach . Ostatnimi czasy pokonał te 2 drużyny co wywarło na mnie ogromne wrażenie . Pozdrawiam
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / UEFA / play off
Spotkanie: Pandurii ₋ Braga
Typ: Braga
Kurs: 2,20
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: w przerwie sezonu drużyna Sportingu Bragi rozegrała 8 meczy towarzyskich gdzie żadnego nie przegrała. Pierwszą kolejke wygrała z Paços de Ferreira 2:0 i plasuje się póki co w czołówce tabeli. Jeśli weźmiemy pod uwagę niski budżet Pandurii i ich ogólną wartość zespołu to jestem zdumiony że tu dotarli wygrywając z Hapoel Tel Aviv. W tym momencie jak dla mnie kończy sie ich droga o europejskie puchary. Obecnie w swojej lidze zajmują 9 miejsce i R/W/W/P/P, w dodatku przegrana z FC CEAHLĂUL PIATRA która zeszły sezon walczyła o utrzymanie. Dla mnie drużyną o większych moralach, wartości i lepszych zawodnikach jest drużyna przyjezdnych.
Postscriptum: Pandurii nie zagra na swojej ojczystej ziemi, ich stadion nie spełnia standardów narzuconych przez UEFA i będą musieli grać w Cluj, który jest 300 km oddalony w pizdu !. Za pewne wielu tam fanów Pandurii nie bedzie mogło ich wspierać, a jak wiem z własnego doświadczenia to kibice są 12 zawodnikiem na boisku !

⛔100/ Powtórzony
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Winston-Salem (USA), twarda
Spotkanie: F.Verdasco - G.Monfils
Typ: over 22,5
Kurs: 1,85 Sportingbet
O Verdasco pisałem kilka słów wczoraj. Mimo, że najlepsze lata ma już za sobą, zawsze pozostaje groźny i już nie raz udowodnił, że nie można go lekceważyć. Z turnieju po dwóch 3-setówkach odprawił już Smyczka i Haase. Po drugiej stronie siatki nieobliczalny Monfils. W drugiej rundzie turnieju gładko odprawił Guido Pella, natomiast wczoraj po trzech setach pokonał Robredo. Myślę, że z Verdasco będzie miał jeszcze ciężej bo o ile Robredo to typowy &quot;clejowiec&quot;, to Veradsco na hardzie grać napewno potrafi. Serwis wg mnie na podobym poziomie. H2H na korzyść Francuza, który ani razu nie został pokonany przez Hiszpana, jednak zawsze były to zacięte pojedynki. Mam tylko nadzieję, że żadnego odpuszczania przed US Open nie będzie i znów zobaczymy zacięty pojedynek, trzy sety bardzo prawdopodobne.
✅85
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, US Open
Spotkanie: Pouille L. - Gojowczyk P.
Typ: Galowczyk wygra 2:0
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
godz: 21:30
Analiza:
przed nami spotkanie rundy kwalifikacyjnej wielkoszlemowego turnieju US Open rozgrywanego na kortach twardych pomiędzy Francuzem Lucasem Pouille, a Niemcem polskiego pochodzenia Peterem Gajowczykiem. Lucas obecnie w rankingu ATP sklasyfikowany jest na 217. pozycji dorobkiem 216 punktów, natomiast Peter zajmuje w tym rankingu 146. miejsce dzięki zgromadzonym 371 punktom. Obaj Zawodnicy są raczej mało znani szerszej publiczności, spowodowane jest to tym, że głównie występują w Challengerach oraz w turniejach ATP najniższej kategorii. Pouille w tych turniejach spisuje się dosyć przeciętnie, czyli wygrywa z zawodnikami teoretycznie słabszymi (aczkolwiek zdarzają mu się wpadki), a przegrywa z kretesem z mocniejszymi rywalami. Przygoda Gajowczyka z turniejami ATP wygląda bardzo podobnie, ostatnio bardzo dobrze zagrał w turnieju w Oberstaufen, gdzie po walce przegrał finał z Rufinem. Reasumując typuje zwycięstwo Gajowczyka w dwóch setach, bo jest bardziej ograny i w mojej opinii dużo lepszy.
⛔100
 
S 2

sep

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Winston Salem tenis
Spotkanie: Gael Monfils - Fernando Verdasco
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Francuzem a Hiszpanem. Gael Monfils jest w formie i gra regularnie. Gael jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, w jego grze jest szybkość i intuicja. Hiszpan Verdasco jest zawodnikiem z mocnym serwisem, gra siłowo, jednak czasami brakuje szybkości. Fernanando postawi na serwis. Sądzę że właśnie szybkość zadecyduje na kortach szybkich. Dotychczasowe spotkania obu zawodników na korzyść Francuza, dzisiaj może być kolejne.
✅73
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Kwalifikacje Ligi Europy
Spotkanie: Udinese – Slovan Liberec
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Krótko i na temat. Udinese już potwierdziło, że na LE im zależy więc gramy pewnie w ich stronę. Różnica co najmniej 2 klas między zespołami (nie wiem czy nie obraziłem teraz włoskiej drużyny) więc nie ma o czym dyskutować.
Slovan wyeliminował we wcześniejszej rundzie szwajcarski FC Zurich wygrywając oba mecze po 2:1 mimo, iż zawsze musieli odrabiać straty za co należą im się słowa uznania. W lidze póki co 3 miejsce więc też nie najgorzej ale potrafili już dostać na wyjeździe z Mladą Boleslaw 4:0 i podobny wynik przewiduje dzisiaj.
Udine bez problemowo odprawiło wcześniej Siroki Brijeg z bliansem po dwumeczu 7:1. Dalej fantastyczny jest Di Natale, którego licznik lat się nie zatrzymuje ale wraz z nim odmiennie niż innym piłkarzom licznik bramek też się nie zatrzymuje - genialny piłkarz i legenda klubu. Do tego w świetnej dyspozycji jest kolumbijczyk Luis Muriel. Ogólnie trzeba zaznaczyć, że Zebry do obu spotkań w el. LE wychodziły bardzo mocnym składem i tak samo zapewne będzie i dziś.
Kurs na czystą 1 nie zachwyca ale jak dodamy do tego prowadzenie do połowy to mi już to odpowiada. Myślę, że gospodarze załatwią dzisiaj sprawę awansu do LE i rewanż będzie już tylko formalnością. Powodzenia !
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
WTA - Kwalifikacje - US Open USA
Hlavackova A. - Paszek T (1.70)
Czeszka, na hardzie może nie pogrywa jakoś specjalnie dobrze, ale zawodniczka Paszek, chyba każdy wie, jak ona potrafi &#39;przegrać wygrany mecz&#39; Obie zawodniczki na hardzie, grają strasznie mizernie i z pewnością będzie tu dużo przełamań i nierównej gry. Ale mimo wszystko widzę większe szanse po stronie Czeszki, która powinna wygrać, z Tamirą. Choć grały ze sobą już wcześniej i górą była Tamira, ale Tamira, to słaba psychika w grze i mnóstwo błędów. Nie widzę raczej innej opcji jak wygraną dzisiaj Czeszki.
WilliamHill
✅70
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje Ligi Europejskiej
Spotkanie: Pandurii - Braga
Typ: over 3.5
Kurs: 4.00
Buk: William Hill
Godz.: 20:00
Analiza:
Po wczorajszych emocjach związanych z ostatnią rundą eliminacyjną w Lidze Mistrzów dziś do walki staną zespoły walczące o awans do Ligi Europy. Mnie zainteresował pojedynek Rumuńsko – Portugalski.
Faworytem dwumecz jest zespół z Bragi który po słabym zeszłym sezonie w tym chce zdecydowanie poprawić swoje wyniki i nawiązać walkę z Porto i Benficą w Lidze Portugalskiej oraz wywalczyć awans do fazy grupowej. Skład praktycznie nie uległ zmianie a wręcz przeciwnie został uzupełniony i wzmocniony a dodając do tego świetnego szkoleniowca Jesualdo Ferreira mamy naprawdę bardzo dobry i poukładany futbol. Siłą zespołu na pewno jest gra w przodach, szybkie i kombinacyjne akcje z który mają mnóstwo sytuacji do zdobywania bramek i jeśli skuteczność nie zawodzi to potrafią dużo ich strzelać. Na pewno widać różnice w grze defensywnej a ofensywnej. Dziś problemem dal tej pierwszej formacji na pewno będzie brak „mózgu” defensywy a więc środkowego obrońcy Viniciusa który w pierwszej kolejce zdobył nawet jedną z bramek, oczywiście to tylko sprzyja dzisiejszemu typowi. Kolejnym minusem goście będzie fakt że dopiero w ten weekend rozpoczęli zmagania ligowe a więc tego idealnego rytmu będzie jeszcze brakowało. Oglądałem to spotkanie pierwszej kolejki pewna wygrana 0:2. Mogło być wyżej tylko zmarnowali kilka świetnych kontr, było też widać to o czym wspomniałem czyli tego automatyzmu w kilku sytuacjach głupio stracone piłki ale z każdą minutą było co raz płynniej.
Troszeczkę fałszywi gospodarze bo ze względów licencyjnych nie mogą zagrać na swoim stadionie to sensacyjny wicemistrz Rumuni z zeszłego sezonu. Sensacyjny to oznacza że nie udało się zatrzymać w ekipie najlepszych graczy, a największe straty zostały poniesione w defensywie z zeszłego sezonu został tylko jeden podstawowy defensor reszta to nowi zawodnicy. Widać brak zgrania na początku sezonu w tej formacji siedem bramek straconych w pięciu kolejkach ligowych jest trzecim jak na razie najgorszym wynikiem. Jednak właśnie plusem zespołu jest rytm meczowy wspomnianych pięć spotkań ligowych plus dwa mecze w poprzedniej rundzie eliminacyjnej w której uporali się z Izraelskim Tel Aviv remisując u siebie 1:1 i wygrywając na ciężkim w rewanżu 1:2, tak wiec widać że nie jest to słaba ekipa. Z tego co czytałem bardzo groźni są w stałych fragmentach gry. Podsumowując opcja bramkowa po takim kursie jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.
⛔100
 
B 25

bobo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: FK Baumit Jablonec - Betis Sevilla 18;00
Typ: Betis -1
Kurs: 3,05
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W dniu dzisiejszym swoją przygodę z europejskimi pucharami zaczyna zespół Betisu Sevilla. Andaluzyjczycy w pierwszym swoim spotkaniu IV rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej zagrają z czeskim FK Baumit Jablonec. Zespół gospodarzy dzisiejszego pojedynku jak na razie w tym sezonie nie prezentuje się jakoś wybitnie. W lidze jak na razie plasują się na szóstej pozycji z dwoma wygranymi, takim samym bilansem remisów i jedną porażką. Gospodarze dość niechlujnie prezentują się w obronie co można było zobaczyć w ich ostatnio zremisowanym meczu z Znojmo (5:5!), a z takim zespołem jak Betis w obronie trzeba będzie być w 100 % skoncentrowanym. Jablonec wyeliminował w III rundzie norweski Stromsgodset. Betis natomiast w swoim pierwszym oficjalnym pojedynku w tym sezonie przegrał z zespołem Realu Madryt na Santiago Bernabeu 2:1, ale pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie i tylko pech zadecydował o nie zdobyciu choćby 1 pkt, bo były nawet okazję na wywiezienie ze stolicy Hiszpanii kompletu pkt. Stawiam tutaj na pewny wynik Hiszpanów gdzie rewanż to będzie tylko formalność.
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open Kwalifikacje
Spotkanie: Kukushkin - Basic
Typ: Kukushkin 2-0
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Kurs leci i trzeba to grać szybko bo sądzę, że to może spaść nawet do 1,6. Każdy kto choć raz widział w akcji Basica to wie, że to zwykły &quot;wynalazek&quot;. Ma co prawda serwis (jak ma dzień to całkiem przyzwoity i ciężko go złamać), ale cała reszta jego gry opiera się na jednostrzałowym graniu i lataniu co jakiś czas do siatki (do tego w większości przypadków w nieprzygotowanej pozycji). To ma rację bytu jeśli po drugiej stronie siatki stoi jakiś nieogarnięty kelner. Dziś jednak Basica spotka przykra niespodzianka, bo Kuku umie na tyle dobrze grać w tenisa, że będzie go z łatwością mijał i to z obu stron (zarówno forhendowej jak i backhandowej). Wczoraj Kuku spokojnie poskładał bardzo faworyzowanego Delbonisa i to gładko 2-0. Basic z kolei wygrał ze Schwankiem, który o hardzie wie tyle, że jest bo nie wiem nawet kiedy grał na takiej nawierzchni. Mimo tego Basic dał mu 11 bp !!!. Nie wiem jak on (Schwank) przegrał ten mecz, ale jeśli tak obecnie wygląda dyspozycja serwisowa Basica to Kuku go szybko wyśle pod prysznic, bo jego potencjał jest na hardzie co najmniej 2 klasy większy niż Schwanka. Do tego jeśli spojrzymy na formę Kuku (oglądałem jego 3 mecze w Astanie z Gabą, Gołym i żydkiem Selą) to myślę, że to jest typ wart mocnego grania.

✅90
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka- EuroBasket- Kwalifikacje
Spotkanie:
Bułgaria-Szwajcaria
Typ:
under 145,5
Kurs:
1,95
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:

Szwajcarzy grają bardzo wolno, sa bardzo zdyscyplinowani, atak konstruują nawet przez 24 sekundy. Bułgaria jest zespołem którzy może tutaj zmiażdżyć Szwajcarów ale nie wydaje mi że Szwajcarzy łatwo meczu nie oddadzą, graja bardzo dobrze w obronie. Jeśli chodzi o ostanie mecze Szwajcarów to średnia punktów oscyluje w granicach 120-130 ptk., a Bułgarów 130-140 ptk. Linia jaka jest w Pinnacle jest kusząca.
⛔100
 
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - Allsvenskan
Spotkanie: Norrkoping - Djurgarden
Typ: 1
Kurs: 2.16
Bukmacher: pinnacle
Dziś o godzinie 18:30 rozpocznie się ostatni mecz 20 kolejki ligi szweckiej pomiędzy IFK Norrkoping i Djurgarden IF. Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują 7 miejsce w lidze (29 punktow), a ich rywale 13 (20 pkt). Stawiam dziś na zwycięstwo Norrkoping, ponieważ ich rywale grają fatalnie na wyjazdach. Goście w 9 meczach wyjazdowych zdobyli zaledwie 3 punkty 3 razy remisując, pozostałe 6 meczy kończyło się porażkami, strzelili tylko 3 bramki, tracąc 21!!! Gospodarze nie mają może jakiś świetnych statystyk jeśli chodzi o gre na własnym boisku 5-0-4, ale nie jest też najgorzej. Norrkoping jest w niezłej formie w ostatnich 5 meczach 3 zwycięstwa i 2 remisy i uważam, że powinni sobie poradzić z przyjezdnymi ;)
⛔100
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, kwalifikacje Ligi Europy
Spotkanie: Sevilla - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk strzeli gola
Kurs: @2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Śląsk prezentuje w tym sezonie dwa różne oblicza, jedno przeciętne w lidze i dobre w eliminacjach do Ligi Europy. Ostatnią przeszkodą do fazy grupowej jest hiszpańska Sevilla, która słusznie jest faworytem tego meczu. We Wrocławiu po wyeliminowaniu niespodziewanym Bruggi jest apetyt na kolejną niespodziankę a ambicja i walka jaką prezentują na europejskich boiskach daje cień nadziei mimo rywala z Primera Division. Ostatni mecz Śląska to wygrana po dogrywce ze Stalą w Pucharze Polski. W lidze w ostatnim meczu zremisowali 2:2 z Pogonią. Jak już pisałem na polskich boiskach piłkarze Śląska mają inne podejście niż w LE, dlatego skupiać się na wynikach ligowych nie będę - jedyny wniosek jest taki, że obrona kuleje w każdych rozgrywkach. Wrocławianie nie mają nic do stracenia i stawianie autobusu przy polu karnym nie ma sensu przy tak mizernej obronie. Atutem polskiej drużyny są kontry, które napędza Sobota mający za sobą dobry występ w kadrze przeciwko Danii a w ataku Paixao i Plaku, którzy już strzelali w eliminacjach do Ligi Europy w tym sezonie. W środku pola dzielą doświadczeni Mila i Kaźmierczak. Spodziewam się, że Śląsk będzie chciał zadbać mocno o defensywę wobec potencjału rywala, ale nie będzie to rozpaczliwa obrona. Przewiduję, że często będą wychodzić z akcjami ofensywnymi. W Belgii strzelili trzy gole, w Czarnogórze dwa gole a więc pokazali, że w ofensywie dobrze funkcjonują.
Sevilla w lidze zaliczyła falstart bo przegrali u siebie z Atletico Madryt 1:3. Porażka z Atletico wstydu nie przynosi, ale zawód jest bo po wygranym meczu towarzyskim z Manchesterem United liczyli na kolejne zwycięstwo z mocnym rywalem. W pierwszym dwumeczu Sevilla spotkała się z Mladostem a więc podobnie jak Śląsk mogli się zmierzyć z drużyną czarnogórską. W pierwszym meczu wygrali pewnie 3:0, ale to nie skłoniło ich do oszczędnej gry w rewanżu i ponownie rozbili rywala, tym razem 6:1. W zespole Sevilli w dniu dzisiejszym nie zagra m.in. Pareja, Daniel Carrico, Trochowski, czy Reyes, którzy mają kontuzje - informacje sevillafc.pl czyli polski serwis fanów hiszpańskiej drużyny. Pareja i Carrico to obrońcy a więc obrona gospodarzy będzie osłabiona w tym meczu.
Nie możemy przyjechać do Sewilli się bronić czy grać na 0:0 - przyznaje szkoleniowiec WKS-u Stanislav Levy. - Musimy zagrać ofensywnie i jeszcze lepiej niż w starciu z Club Brugge - dodaje. Opiekun zielono-biało-czerwonych będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników z wyjątkiem powracającego do zdrowia Rafała Grodzickiego i z pewnością w pierwszym meczu desygnuje do walki najsilniejszy skład. Kluczowymi ogniwami mogą być skrzydłowi, w szczególności Waldemar Sobota, który napsuł wiele krwi piłkarzom z Brugii w poprzedniej rundzie.
http://www.slaskwroc.../10651016.dhtml

Trener Śląska więc widzi to podobnie - Seville trzy próbować &quot;ugryźć&quot; i rozpaczliwa obrona sensu nie ma. Obie drużyny lepiej czują się w ataki, niż w obronie gdzie dziur nie brakuje. Znając hiszpański styl gry i grę Śląska w pucharach można się spodziewać kilku goli i to z obu stron. Stawiam, ze obie ekipy strzelą gola w tym meczu. Sevilla wiadomo - grają u siebie, są mocniejsi a obrona rywala słaba. Czy Śląsk trafi? Stawiam, że tak bo pokazali potencjał ofensywny w tym sezonie i indywidualne akcje groźne też są w stanie tworzyć pod bramką Sevilli.
__________________
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 71

osk4r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europy
Spotkanie: Aktobe - Dynamo Kijów
Typ: Dynamo - 1,5
Kurs: 2.675
Bukmacher: bet365
Analiza:
Krótko zwięźle i na temat bo zaraz mecz.
Dynamo to drużyna ograna na europejskich boiskach, przewyższa w tym aspekcie gospodarzy kilka razy , w lidze im się trochę chwilowo nie wiedzie, ale nie zapominajmy jak mocna jest liga ukraińska, poza tym sądzę , że skupiają się na awansie do LE . Mają w swoim składzie piłkarzy jak Blhanda, Treumolinas, Shovkovski , także to piłkarze, którrzy praktycvznie sami mogą &quot;wygrać mecz&quot;
Aktobe ? no cóż drużyna z kazachstanu, nie prezentująca swoją grą niczego specjalnego .. W lidze są pierwsi ale ta liga to śmiech na sali .. być pierwszym po 23 meczach i miec 24 punkty ? żarty jakieś
Nie sądze, aby klub z kazachstanu nawet u siebie przeciwstawił się tak solidnej drużynie jaką jest Dynamo, stąd tak odważny typ.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna eliminacje Ligi Europy
Salzburg - Zalgiris Wilno
1 H(0-1)
1,61
Spotingbet
W ostatniej fazie eliminacji do fazy grupowej Ligi Europy Salzburg podejmuje co by nie mówić rewelacje tego sezonu w europejskich pucharach mianowicie Żalgiris Wilno. Salzburg po nieudanej próbie awansu do Ligi Mistrzów gdzie odpadł z tureckim Fenerbache ulegając w dwumeczu 4-2. Tym razem już nie dopuszczają już porażki. Jak wiemy jest to klub, który został stworzony aby zarabiać na młodych uzdolnionych piłkarzach, a wartość tych piłkarzy może wzrastać szybko właśnie m.in. dzięki dobrej grze w Europejskich pucharach, gdzie możliwość dotarcia do potencjalnych kupców jest największa. Gospodarze w lidze zajmują pozycję lidera mając na koncie 3 zwycięstwa i 2 remisy. Trener Salzburga Roger Schmidt w wypowiedziach przedmeczowych mówi, że sposób gry został Żalgirisu został dosyć mocno prześwietlony. Szczególnie dużo dał mu dwumecz z poznańskim Lechem, gdzie zobaczył jak goście radzą sobie jako Ci skazani na pożarcie przez &quot;faworyta&quot; ???? . Jednak uważa, że jeżeli jego drużyna szybko narzuci swój sposób gry to spokojnie wygrają to spotkanie. W Salzburgu nie zagrają dziś :
Isaac Vorsah,
Valentino Lazaro, Fränky Schiemer, Havard Nielsen, Eddie Gustafsson, Christian Schwegler. Powracają za to : Andy Ulmer, Stefan Ilsanker. Żalgiris w lidze radzi sobie wybornie zajmując pierwsze miejsce w tabeli i ma na koncie tylko jedną ligową porażkę. W poprzedniej rundzie eliminacji obnażyli słabości Lecha Poznań, chociaż w drugiej połowie Lech pokazał, że jak się przyciśnie troche Litwinów to zaczynają się gubić. Jednak Kolejorz był za słabą drużyną aby awansować dalej. Teraz Żalgiris trafił na drużynę regularnie grającą w Pucharach, która nie może sobie pozwolić na brak awansu. Dlatego dzisiaj liczę, że kwestie awansu Salzburg będzie chciał rozstrzygnąć wygrywając u siebie jak najwyżej się da. Ja mam nadzieję, że będzie to przynajmniej zwycięstwo różnicą dwóch bramek. Powodzenia.
✅61
 
S 13

siemasze

Użytkownik
Spotkanie: FC Mińsk - Standard Liege
Typ: 2
Kurs: 1.5
Bukmacher:bet365
Witam,dziś mecz w ramach kwalifikacji do LE między drużyną z Białorusi,a beligijską drużyną. FC Mińsk w ostatniej rundzie,zapewniło sobie awans po pokonaniu szkockiej ekipy St. Johnstone,przegrywając u siebie 0-1,odrabiając straty w Szkocji i finalnie wygrywając po rzutach karnych. Na własnym podwórku po 21 kolejkach FC Mińsk,plasuje się na 8 pozycji na 12 drużyn,co daje im aktualnie grę w grupie spadkowej. Ostatnio przegrali dwa mecze: z liderem tabeli Szachtiorem 1-4(wyjazd) i z zespołem Naftanu 1-2 u siebie,który plasuje się aktualnie na 10 miejscu.
Zespół Standardu jest w gazie,przewodzi w zdecydowanie silniejszej lidze niż liga białoruska. W Pro League na 4 mecze ,odnieśli 4 zwycięstwa.
Liege jest klasową i silną drużyną. W 3 rundzie pokonali dwa razy po 2-1 grecką drużynę Xanthi . Myślę,że dziś wygrają na Białorusi ze zdecydowanie słabszą drużyną od siebie,nie przewiduje tutaj jakiegoś pogromu,ale wynik 0-1, 0-2.
✅50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom