>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.03.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
O 32

oktawia88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: Liverpool -1
Kurs: 3.85
Bukmacher: betsson
Analiza: Proponuje tutaj zagrac ze The Reds i to z handicapem -1 przeciwko United. Co prawda nie widziałem meczu diabłow z totkami ale to że United jest mocne u siebie pisałam również w analize meczu pucharowego przeciwko Arsenalowi lecz teraz graja na wycieczce i przyjezdzaja na Anfield. Ostatni mecz tych druzyn wygał United demolując Liverpoolu 0:3 ale kto widział mecz ten wie że wynik nie odzwierciedla tego co działo sie w tym meczu(kapitala nieskutecznosc zawodników liverpoolu, powinno byc z 5:3 dla The Red). Jednak od dluzszego czasu Liverpoolu zmienil sie w czołg rozjezdzajacy swoich przeciwnikow w BPL. Kapitalna defensywa i do bólu skuteczni zawodnicy! Zawodnikom z Anfield najbardziej teraz zależy na znalezieniu sie w koncówce sezonu na miejscu 1-4 a po dzisiejszej wygranej moga zepchnac United na 5 miejsce i jednoczesnie awansujac na 4 wiec motywacji i woli walki dzisiaj nie zabraknie! Nie ma co sie oszukiwac ale United na tym etapie nie poradzi sobie z dobrze dysponowanym Liverpoolem! Zwyciestwo jest nieuniknione...a jak wiadomo te druzyny lubia sie nawzajem ponizac wiec licze na zwyciestwo z handicapem! You&#39;ll never walk alone...buziaki Tajka ;*

⛔ 100
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Villareal - Sevilla
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.62
Bukmacher: Unibet

Analiza: Witam. Dziś o 17:00 spotkają się drużyny z Villareal oraz Sevilli. Jest to ich trzeci mecz w ciągu 11 dniu, trudno w to uwierzyć, ale tak się złożyło (dwumecz w LE). Moim zdaniem BTS w tym meczu to &#39;perełka&#39; dzisiejszego dnia, którą można pograć za większą kwotę. Obydwie ekipy w tabeli dzielą 3 punkty. Po dwóch porażkach, sądzę że Villareal będzie chciał się odegrać a stawka tego spotkania nie jest mała, ponieważ mogą zrównać się punktami z Sevilla. Będzie to bardzo otwarty i ofensywny mecz. Na ostatnie 10 pojedynków między nimi, aż 8 razy padał BTS, więc uważam że dziś będzie podobnie. Kurs może nie jest powalający, ale &#39;jest wysokie prawdopodobieństwo wejścia tego typu&#39; ???? . Powodzenia!

⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Feyenoord-PSV Eindhoven
Typ: over 2,5 bramki i obie strzelą
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj prawie w każdej lidze jakiś hicior ja wybieram spotkanie z Holenderskiej Eredivisie gdzie zmierzą się ze sobą Feyenoord i PSV mecz wydaje się być wyrównany nie ma faworyta, Feyenoord walczy o drugie miejsce a PSV chyba już nie musi się martwić o mistrzostwo Holandii bo przewaga nad drugim Ajaxem jest wystarczająca żeby być pewnym tego pierwszego miejsca i w dzisiejszym meczu i ogólnie teraz w meczach mogą podchodzić do tych meczy na luzie. PSV i tak utrzymuje dobrą formę ale czy Feyenoord jest w gorszej nie powiedział bym w dzisiejszym meczu nie martwie się że obie strzelą i o te trzy bramki bo według mnie to jest pewne ich ostatnie bezpośrednie spotkania także pokazują że mój typ wchodzi bo wyniki 3-4, 2-0, 2-1, 2-1, 1-2 jak widzimy bramki padają z obu stron no w tym jednym nie ma tego wyniku ale i tak H2H jest bardzo korzystne. Feyenoord zajmuje 3 miejsce 51 punktów 15-6-6 bramki 46-26 średnia na mecz zdobytych bramek to 2,66 ich ostatnie mecze to wyniki 2-1, 3-0, 0-0, 1-2, 3-2. PSV zajmuje 1 miejsce 70 punktów 23-1-3 bramki 70-23 średnia na mecz wynosi 3,48 ich ostatnie mecze to wyniki 2-1, 3-0, 1-3, 0-3, 3-0.
W dzisiejszym meczu widzę otwartą grę z dużą ilością bramek po obu stronach do czego przyzwyczaiła nas Holenderska liga i bez problemowe wejście mego typu.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Indian Wells
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Djokovic N. - Federer R.
Typ:
Federer R. +1,5 seta
Kurs:
1.60
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 17:20 z lat 2006-2015 i nadal faworytem meczu jest Djokovic pomimo to, że Federer wygrał ostatnie 2 mecze z Djokovicem bez straty seta. Grali ze sobą dość niedawno w Dubaju i górą był Szwajcar 6:3 7:5. Na Wimbledonie padło 5 setów, rok temu w Monte-Carlo ponownie górą był Szwajcar, a w Indian Wells 2014 wygrał Serb, ale dopiero w 3 secie po tie-breaku. O czym to świadczy? Że ich mecze są niezwykle zacięte i co by nie mówić, z delikatnym wskazaniem na Rogera. A skoro na niego jest kurs ponad 2,50 odpuścił Masters w Miami to cel Rogera jest wszystkim dobrze znany. Wygrać Indian Wells.
Wczoraj Murray zawiódł mnie na całej linii, bardzo słabo zagrał na serwisie, tylko 51% trafionego 1 podania przy 4 podwójnych błędach. Federer z Raonicem miał o wiele lepsze statystyki i zagrał aż 5 asów. Djokovic to okropnie inteligentny gracz i na pewno wyciągnął wnioski z ostatniego meczu, ale czy dorówna klasie Rogera? Tym razem liczę na 3 setowe spotkanie, a kto wygra ostatniego seta to Bóg jeden wie. Value jest oczywiście po stronie Federera.


✅ 60
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 20:00
Spotkanie: Atlético de Rafaela - Rosario Central
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.64
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Analiza napisana była na typ X2, ale ze względu na spadek kursów w trakcie pisania proponuję typ na 2DNB. Heja, witam. Na dzisiaj przygotowałem analizę z piłki nożnej z Argentyny. Proponuję mecz pomiędzy zespołami Atlético de Rafaela - Rosario Central i w tym meczu proponuje remis lub wygraną gości. Bardziej jestem zdolny powiedzieć iż padnie tu zwycięstwo gości. Są oni naprawdę w formie. Jak do tej pory w tym sezonie rozegrali 5 meczów i 5 razy wygrali. Są liderami tabeli z 15 punktami na koncie i bramkami 8 do 2, z czego na wyjeździe grali 3 razy i tam lepiej sobie radzą niż u siebie. Zdobyli tam 9 punktów i strzelili 5 bramek, tracąc tylko 1. W tym sezonie ograli niezłe marki takie jak: Racing Club i Tigre. W ostatnim meczu grając pół meczu w osłabieniu byli w stanie strzelić bramkę i dociągnąć wynik do końca. Ogólnie są zespołem dosyć minimalistycznym bo strzelają mało ale też tracą jeszcze mniej. Są naprawdę w formie. Zagrają dzisiaj z zespołem ostatnim w tabeli (30), który jak do tej pory w 5 meczach zdołał jedynie 1 raz zremisować i 4 razy przegrał. Daje to tylko 1 punkt i bramki 3 do 10. Co prawda ten punkt zdobyli na własnym stadionie, ale też grali tam 2gi mecz i już przegrali. H2H według mnie jest pół na pół. Grali ze sobą 8 meczów i 4 razy wygrali jedni i 4 razy drudzy.
Powodzenia.
ZWROT
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Spotkanie: Barca - Real
Godz: 21
Typ: Neymar strzeli TAK
Kurs: 2,3
Buk: Unibet
Analiza:
Tak bardziej wbrew jakiejkolwiek logice ten typ może sie wydawać, ale ja czuje że to bedzie wieczór Neymara. Ostatnio Brazylijczyk w dołku formy, z City mógł wpakować hat tricka niestety nic nie wpadło. Jednak dzisiaj mecz najważniejszy, wielkie derby, każdy chce zostać bohaterem i ja upatruje w nim Neya. Strzelił w przegranym meczu na Bernabeu jak również na Camp Nou w zeszłym sezonie. Nie to jest jednak najważniejsze, nie to że ten zawodnik to geniusz i przyszłość piłki jest w jego nogach, najważniejsze że ma obok siebie najlepszego piłkarza globu, Messi bedzie dzisiaj obsługiwać cudownymi zagraniami swoich kolegów, przede wszystkim Neymara a ten przełamie sie dzisiaj i zostanie królem Barcy. Zdaje sobie sprawę że wielu z was po przeczytaniu tej analizy pomyśli ze jestem śmieszny myśląc ze grajacy ostatnio tak słabo Neymar dzisiaj akurat cos strzeli, mówie wam czuje ze to bedzie jego wieczór. Powodzenia;)
⛔ 100
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I.liga, Polska
Godzina: 13:00
Spotkanie: Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin
Typ: 2
Kurs: 1.8
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dla Lubina szybki powrót do Ekstraklasy jest priorytetem w tym roku dwa zwycięstwa na Płocku oraz u siebie z Wigrami wydaje się że dziś nie ma mowy o potknięciu. Drużynę z Bytowa czeka heroiczna walka o utrzymanie aktualnie plasuje się an 15 pozycji czyli na miejscu barażowym o obronę 1 ligi. Bytów przegrał na inauguracje w Olsztynie i zremisował w Siedlcach. Faworytem jest Lubin i wydaje mi się że to on spokojnie dziś wywiezie 3 punkty z Bytowa pozdRawiam. :grin:
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: gospodarze powyżej 3,5 gola
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
W mediach po meczu Real - Levante tytuły &quot;Bale wraca do formy&quot; / &quot;Bale nie słucha krytyków&quot; - po tej &#39;cieszynce&#39; przy golu zdaje się na 1-0.
Wiecie co ja na to powiem? Moim zdaniem Bale nadal nie jest w formie! Oprócz tych dwóch goli (w sumie jeden to fartowny), nie był to jego dobry występ. Co najwyżej średni. Bale potrafi więcej. Jednak to nie jest jego moment. Podobnie zresztą jest z Ronaldo.
Strzela gole co prawda, ale wykorzystuje jedynie umiejętność dobrego ustawienia się. Błysku nie widać. Portugalczyka kojarzymy z szybkości, z dryblingu, a także z gry głową. O ile to ostatnie mu nadal wychodzi, powiedzmy... o tyle te dwie pierwsze jego szczególne umiejętności go opuściły chwilowo Emotikon unsure
Gran Derbi... &quot;rządzi się swoimi prawami&quot;. Moim zdaniem jest następująco... wystarczy widzieć co grają obie drużyny i wcale to nie jest tak do końca, że w meczu dzieje się co chce. Oczywiście na pewno zaangażowanie każdego zawodnika 101%, dlatego czasem pokazywane są czerwone kartki, bo jest gra do końca, bez odpuszczania. To one często zmieniają mecz w GD i dlatego &quot;trudno przewidzieć mecz&quot;, jak to wiele osób mówi. W tym spotkaniu Barcelona wydaje mi się zdecydowanym faworytem, nawet jak na taki mecz, który &quot;rządzi się swoimi prawami&quot;. Blaugrana nawet w dziesiątkę może sobie poradzić z wbiciem trzech goli. Ale wydaje mi się, że jeśli tu ktoś dostanie czerwoną kartkę to Real. Messi pokazuje w ostatnim czasie, że jest w wyśmienitej formie. Nie zawsze strzela, a jednak w styczniu w 90% meczów Barcelony był wybierany najlepszym zawodnikiem spotkania. W środę ośmieszał zawodników Manchesteru City. widać, że bawi się tą piłką! I to na tym zawodniku może zostać podyktowany faul, po którym zostanie wyciągnięta czerwona kartka. Czemu tak wałkuje tą czerwoną kartkę...wystarczy spojrzeć w ostatnie Gran Derbi jak często sędziowie wyciągali czerwone kartoniki. To jest nieodzowna część spotkań Blagrana - Los Blancos.
Jedyne co może mnie martwić to psucie tych setek w meczu z City przez Neymara i Suareza. Mogli się zablokować jakoś.
Oby nie!
⛔ 100
 
V 0

vesend

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina:: 17:00
Spotkanie: Hull - Chelsea
Typ: Chelsea -2 rzuty rożne
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś Chelsea zmierzy się z Hull i myślę, że przyjezdni przycisną gospodarzy i padnie wiele rzutów rożnych. Chelsea już w Lidze Mistrzów nie walczy, Puchar wygrany, więc została im tylko liga. Ostatni mecz przeciwko tymi zespołami zakończył się 2:0 dla The blues, w rzutach rożnych było 5:4 dla Chelsea, dziś jednak czuję, że goście &quot;nabiją&quot; więcej kornerów i wygrają ten mecz pewnie. Niezły kurs, warty zagrania. ;) Jeśli jednak ktoś szuka coś do podbicia AKO w kuponie warto zagrać na więcej kornerów Chelsea po kursie 1.36.
Przewidywane składy:
Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Terry, Cahill, Ivanović; Matić, Fabregas; Hazard, Oscar, Willian; Costa.
Hull: McGregor; McShane, Bruce, Dawson; Robertson, Meyler, Livermore, Ramirez, Elmohamady; Hernandez, N&#39;Doye.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań – Legia Warszawa
Typ: over 3.5
Kurs: 3.50
Buk: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
Po emocjach związanych z hitem na boiskach Angielskiej Premier League przeniesiemy na nasze boiska na nasz hit pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa. Nie ma co ukrywać jest to starcie zespołów które toczą ze sobą bezpośrednio walkę o tytuł. Lech Poznań jest co prawda trzeci ze stratą sześciu oczek do lidera ale w przeciwieństwie do drugiej Jagiellonia, Wisły czy Śląska gra równiej od nich i to on będzie rywalem Legii w walce o tytuł. Jest to ważny pojedynek dla gospodarzy jeśli go przegrają 9 punktów to już będzie duży komfort aktualnego mistrza Polski nawet po podziale punktów. Podopieczni Skorży najwięcej problemów mają z grą w delegacji gdzie stracili sporo punktów bo u siebie jest to w tej chwili najlepsza ekipa w lidze. Ta różnica w grze tego zespołu jeśli chodzi o wyjazdy a grę u siebie jest widoczna w każdym aspekcie. Szczególnie w poczynaniach ofensywnych mają zdecydowanie więcej do zaoferowania ale to nie może dziwić kibice nie dość że oczekują zwycięstw to jeszcze chcą przy tym ofensywnej gry no i trzeba przyznać ze Lech stara się to wypełniać. Nie boją się dziś o poczynania w ataku Lech bo Legia dla mnie w tym okresie to na pewno nie stanowi monolitu w defensywie. Podopieczni Berga mimo sześciu porażek i czterech remisów na koncie prowadzą w ligowej stawce z 5 oczkami przewagi nad drugą Jagiellonią. Z Ligi Europejskiej już odpadli tak wiec cała uwaga idzie na rozgrywki krajowej gdzie już nie będzie takiej rotacji składu dlatego gra Legii powinna wyglądać według mnie coraz lepiej a aktualnie jest wiele zastrzeżeń do ich poczynań. Wygrali co prawda z Śląskiem na wyjeździe 1:3 ale wcale dobrze nie grali zadecydowały dwa proste błędy defensorów Śląska bo to gospodarze prowadzili grę i mieli naprawdę dużo miejsca w ofensywie. Tydzień temu szczęśliwie wywalczyli remis u siebie Wisłą która była zespołem po prostu lepszym. Forma Legii na pewno nie jest najwyższa zarówno w defensywie jak i ofensywie w tym drugim przypadku są jednak indywidualności które robią różnicę a jak do tego dojdzie po prostu lepsza forma to zapewne po raz kolejny tytuł trafi dość szybko i pewnie do ekipy ze stolicy. Jak to w hitach każdy wynik jest możliwy możemy być świadkami szachów i na boisku będzie tylko królowała walka lub może być to mecz na wymianę ciosów, jak bym się skłaniał ku tej drugiej opcji a argumenty dla mnie są proste obie ekipy maja jak na polskie realia ogromne pole do popisu w ofensywie to co jednak najważniejsze to fakt że obie ekipy wiosną widziałem we wszystkich spotkaniach. W ostatnim spotkaniu tutaj goście wygrali 1:3, dziś coś czuje wysoki remis 2:2.
⛔ 100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Liverpool - Man United
Godzina 14:30
Typ : Over 2,5 + BTTS
Kurs : 2,20
bet365
Witam, dzisiaj pod lupę biorę sobie szlagier 30 kolejki BPL. Niestety chyba trochę więcej w tym historii niż futbolowego topu, aczkolwiek i tak te mecze elektryzują całą Anglię i piłkarski świat.
Liverpool miał bardzo słaby początek sezonu, natomiast po nowym roku obudzili się i hurtowo zbierają komplety punktowe. Wcześniej mieli z tym niemały problem gubiąc głupie punkty. Teraz wiedzie się im znacznie lepiej. O tym meczu zostało dość dużo napisane nie tylko tu, ale faktem jest, że The Reds sporo postawili na defensywę, dając pole do popisu zawodnikom ofensywnym i jak widać przynosi to skutki, czego efektem jest 5 miejsce, ze stratą 6 pkt. do trzeciego Arsenalu i 7 do drugiego City.
Manchester ostatnio gra dobrze, a ich występ przeciwko Kogutom zasługuje na oklaski. Ofensywny zespół i jak widać, dają sobie radę bez RVP, który nie zagra i dziś. Mają zaledwie punkt więcej niż ich dzisiejsi rywale. Grają fajny ofensywny futbol co pokazują ostatnio.
Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ważne w kontekście walki o Top4 na koniec sezonu. United będzie mieć do końca nie najłatwiejszy terminarz, więc dobrze by było zdobyć dziś komplet, ale o to będzie szalenie ciężko bo Liverpool ma dokładnie takie same plany, bo również, chcą zagrać w LM w przyszłym sezonie a te 3 pkty przybliżą ich do upragnionego celu. Granie 1X2 jest tutaj ciężkie, bo zarówno znalazłbym 5 argumentów, żeby grać na LFC jak i na MU, dlatego wolę uciec w bramki jak to często robię w klasykach. Jak pisałem wyżej, mamy do czynienia z dwiema drużynami, które dość fajnie grają z przodu i tu szukam swojej szansy. Liverpool w 15 meczach u siebie, 8x miał pokryty over 2,5 a Manchester na wyjazdach zaledwie 5/14. Ostatni mecz to 1:3 na korzyść ManU.
Co do absencji to jak pisałem w ekipie Van Gaala nie zagra RVP a oprócz niego Evans i Wilson a zagrożony jest występ Rojo i Shawa. W drużynie Liverpoolu nie zobaczymy Ibe i Flanagana, niewiadomą jest występ Leivy i Enrique. Braki w LFC mniejsze, bo w drużynie z Manchesteru nie zagra strzelec 10 bramek, aczkolwiek wg mnie ni zmniejsza to szans na over z btsem. Spodziewam się otwartego spotkania z jednej jak i drugiej strony oraz na parę bramek ;)
Powodzenia! ;)
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Grand Prix 2015
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Ronnie O&#39;Sullivan (ENG) - Judd Trump (ENG)
Typ: Więcej niż 1,5 century break&#39;ów w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza:
Chyba najciekawszym betem na finał będzie over setek, bo linia i kurs świetna, tak jakby buk nie sprawdził kim są finaliści. A przecież obecnie nie ma lepszych breakbuilderów na świecie, na dobrą sprawę każdy z nich może spokojnie sam przekroczyć tę linię, ale najpewniej obaj się na nią złożą. W swojej karierze obaj wbili w sumie 1120 setek, ale co ważniejsze już 105 w tym sezonie, Trump jest liderem tej klasyfikacji z 67 setkami, Ronnie jest trzeci (38) co biorąc pod uwagę, że bierze udział tylko w wybranych turniejach jest to świetny wynik. Najlepiej potwierdza to częstotliwość wbijania setek przez Rakietę (jedna setka na 8.39 frejmów) i jest to najlepszy współczynnik wśród wszystkich graczy, którzy rozegrali przynajmniej kilkadziesiąt frejmów. Oczywiście dotrzymuje mu kroku właśnie jego dzisiejszy rywal, który ma drugi najlepszy wynik (8.91). Typ na przynajmniej dwie setki w finale dodatkowo uprawdopodabnia fakt, że O’Sullivan jeszcze w tym turnieju nie wbił żadnej setki, co samo w sobie jest ewenementem, i długo ta posucha nie może trwać. Dzisiaj na to okazja wymarzona, długi dystans meczu, topowy rywal, który sam będzie kreował sobie (a w razie pudła również rywalowi) szanse na punktowanie, do tego jeszcze dochodzi świetne miejsce i publika, co nigdy nie przeszkadza. Ronnie wielokrotnie chwalił ten turniej za wszystko, nie ma lepszego momentu na odpłacenie się fajerwerkami przy stole. A już nieco żartobliwie: setki muszą paść choćby z tego powodu, że finału nie będzie sędziował Marcel Eckardt, którego Ronnie obwinił po meczu z Milkinsem, że jego niezdarność uniemożliwiła mu wbicie 2 setek w tamtym meczu.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 12

klingos

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Słowacja: Extraliga - Play Offy
Godzina: 17:00
Spotkanie: B. Bystrica - Nitra
Typ: Nitra +1,5
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po dwóch meczach pomiędzy tymi drużynami mamy w serii remis. Oby dwa zacięte, z dużą ilością goli. Nitra - bardzo bramkostrzelna drużyna, problem pojawia się tylko i wyłącznie wtedy, kiedy tracą pierwsi gola i zaczynają grać padakę. HC 05 to solidna drużyna, ale nie błyszcząca niczym specjalnym. Zeszłoroczni medaliści - chłopaki z Nitra srebrny medal, Bańska Bystrzyca - brąz. Podejrzewam, że mecz będzie na styku, ale HK finalnie przegra w dogrywce, czyli +1,5 pasuje jak ulał.
✅ 45
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Francja Ligue1
Spotkanie:
St. Etienne - Lille

Godz: 14:00
Typ: Lille over 0.5
Kurs 1.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś oprócz Gran derby jest parę ciekawych meczy, między innymi powracające do formy Lille które zagra na wyjeździe z Saint Etienne. Gospodarze są na piątym miejscu w tabeli i walczą o puchary lecz mają na ogonie kilka innych drużyn i walka o puchary będzie ciekawa, podobnie ma się rzecz z Lille po ewentualnym zwycięstwie też mogą się włączyć do walki, w tym meczu trudno mi wytypować zwycięzce, mój typ jest skierowany na bramkę dla Lille, jest spora szansa na wejście tego typu ponieważ w trzech ostatnich meczach Lille grało dobrze, ostatnio strzelając 3 bramki u siebie, natomiast gospodarze dużo strzelają ale też i tracą, były wyniki 3-3 z Lens i 2-2 z Marsylią a ich ostatni mecz to wygrana 3-2 z Metz. w H2H bywało różnie raz obie drużyny strzeliły po bramce a raz nie ale wydaję mi się, że dziś padnie wynik 1:1.
⛔ 100
 
manji 14

manji

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Real Sociedad - Cordoba
Typ: 2X
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jeśli Cordoba myśli o walce o utrzymanie jest to dla nich ostatni gwizdek by zacząć łapać punkty. Ich rywal nie walczy już w sumie o nic, więc może im zabraknąć motywacji na to spotkanie, a H2H wskazuje na to, że Cordoba jest dla Sociedad dość niewygodnym rywalem, gdyż gospodarze od 4 meczy nie mogą sobie z nimi poradzić. Niechlubna passa 8 porażek gości i 9 meczy bez wygranej pod rząd musi się kiedyś skończyć, a gospodarze są raczej pewni utrzymania i bez szans na grę w europejskich pucharach więc ewentualna strata punktów przez nich jest tu według mnie bardzo prawdopodobnym scenariuszem. Kurs jest bardzo zachęcający i zachęcam do zagrania tego typu choć może za niezbyt wygórowaną sumę.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: wynik meczu/obie drużyny strzelą - X/TAK
Kurs: 4.65
Bukmacher: sts
Analiza: Najbardziej ogladany mecz na swiecie! 400mln ludzi + 90.000 na zywo. O meczu zostalo napisane juz chyba wszystko. Barcelona jeszcze w grudniu bylaby po 3.0 a Real za 1.50 ale obecnie sytuacja wyglada kompletnie inaczej. Balonik medialny i bukmacherski napompowany do oporu na strone bordowych. Tak ostatnio grali dobrze ale pamietam 0-1 u siebie z Malaga czy 3-2 po ciezkim meczu z Villareal a to sa mecze z lutego wiec nie czasy prehistorii. Barcelona dodatkowo grala na tygodniu z MC. Krolewscy na mecz z Barcelona przygotowuja sie od dluzszego czasu, Modric i Ramos byli przygotowywani specjalnie na ten mecz. Mecz z Schalke byl katastrofalny, ale z podstawowych obroncow byl tylko Pepe, reszta skladu miala ogladac gladkie 3-0 i odpoczywac. Wyszlo tak jak zawsze gdy lekcewazy sie przeciwnika i mysli o nastepnych spotkaniach. Widac golym okiem ze Real na mecz z Barcelona przygotowuje sie tak naprawde od miesiaca, a lawina krytyki jaka spadla na Krolewskich i pogubione ostatnio punkty w lidze sprawily ze przegrana dzisiaj praktycznie zalatwia lige. Spodziewam sie szalonego meczu, bramek i remisu na koniec. Granie takiego meczu za 1.6 na faworyta to moim zdaniem nieporozumienie.
Zły bukmacher ⛔ 100
 
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: Wynik/Obydwie drużyny strzelą Gola : Liverpool/tak
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Już za chwilę na murawę Anfield Road wybiegną drużyny Liverpoolu i Manchesteru united . Obie drużyny są w dobrej formie i grają ładną piłkę . Liverpool w ostatnich 10 spotkaniach wygrał 8 meczy a tylko 2 zremisował . są zdecydowanie na fali i grając z tak wymagającym przeciwnikiem jak Manchester United będą chcieli jeszcze bardziej podbudować swoją pewność siebie . Manchester również jest w gazie , aczkolwiek statystyki ostatnich 7 spotkań między tymi drużynami na tym stadionie to aż 5 wygranych The Reds i Aby Jedna Red Devils. Spodziewam się podtrzymania serii zwycięstw przez Liverpool po zaciętym meczu
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Dyrone93 272

Dyrone93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: 1. FSV Mainz - VfL Wolfsburg
Typ: VfL Wolgsburg
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz Bundesligi lecz nie polecam grać tego typu bo sam nie jestem pewien. Wolfsburg w ostatnim czasie praktycznie cały czas rozgrywa mecze co trzy dni co przy dość wąskim składzie może dzisiaj wyjść przy defensywnym stylu i kontrach Mainz . Maszynka do strzelania Wolfsburga czyli Bas Dost gra w ostatnim czasie trochę słabiej i myślę że dzisiaj wiele nie zdziała ale to jednak wicelider tej ligi i ma kto grać, mam tylko nadzieje że wyjdą w najmocniejszym składzie od pierwszej minuty i nie padną po 30 minutach. Mainz grało z Augsburgiem, który ostatnio wygrał z Wolfsburgiem jako pierwsza drużyna w tym sezonie. Goście zaskoczyli strzelając szybko bramkę Augsburgowi po czym ustawili się defensywnie. Dzisiaj możliwy jest podobny scenariusz i może paść remis, taki sam scenariusz był w ostatnim meczu między tymi zespołami, mam nadzieję że goście wyciągną wnioski i zaatakują od pierwszej minuty. Jeśli nie wpadnie szybka bramka to obawiam się remisu i tak też można obstawiać lecz ja zaryzykuję jednak wygraną gości.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - TURCJA: Super Lig - Kolejka 25
Godzina: 22.03.2015 15:00
Spotkanie: Trabzonspor - Akhisar Belediye
Typ: over 4,5
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Szosty w tabeli tureckiej superligi Trabzonspor podejmie jedenaste w tabeli Akhisar Belediye. Gospodarze to czolowa druzyna ligi tureckiej ktora walczy o puchary do miejsca dajacego ta strefe brakuje im 3 punkty, wiec na pewno beda zmotywowani przed tym meczem. Obydwie druzyny potrafia grac w ofensywie, maja najlepszych strzelcow ligowych jednych z lepszych u gospodarzy Trabzon szaleje Oscar Cardozo, paragwajczyk strzelil juz 14 goli w tym sezonie , Turek Ekici tez swoje dolozyl dla gospodarzy 9 goli w tym sezonie, u gosci super forme osiagnal grecki weteran pola karnego Gekas , ktory mimo swojego podeszlego wieku ma niewiele mniej bramek niz Cardozo 12 goli . DO overa sugeruje sie tym ze w ostatnich meczach obydwie ekipy maja problemy w defensywie, takie wyniki Trabzonsporu wygrana 5-1 z Mersin, 3-2 z Karbuksporem , goscie pokonali w ostatnim meczu 5-1 Krabukspor , a na wyjezdzie zrobili 2-2 z Kasimpasa. Trabzon ostatni mecz mial wpadke i na pewno chce sie przelamac przegrali 2-0 z Gaziantepspor i nie moga sobie pozwolic na nastepne wpadki bo oddali to ich od czolowki ligi.
⛔ 100
 
abegie 0

abegie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II Liga
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Pruszkow - ROW Rybnik
Typ:
Pruszkow DNB
Kurs:
1.72
Bukmacher:
Bet365

Analiza:
Pruszków wyeliminowany z Puchu Polski może wreszcie skupić się na lidze, gdzie w dzisiejszym meczu podejmie vice lidera II Ligi. Rybnik na wyjeździe grając ma bilans 5/4/1, gdzie dokładnie taki sam ma Pruszków grając u siebie. Ten mecz wygląda mi na remis dlatego warto się zabezpieczyć tu grając draw no bet.
Obrońca jakim jest Dawid Gojny w meczu z Siarką Tarnobrzeg otrzymał żółty kartonik, tak więc w dzisiejszym meczu będzie pauzował za ich nadmiar. Dawid Jarka jest w dalszym ciągu kontuzjowany i na 100% nie zagra w tym spotkaniu. Trener Prasoł nie jest pewny występu dwóch swoich podstawowych graczy jakimi są Michał Plonka oraz Mateusz Bodzioch
. Gdyby cała ta czwórka nie zagrała to drużyna gości będzie mieć spore problemy gdyż gracze z Pruszkowa w lidze bez porażki są od początku sezonu! Ci zawodnicy łącznie strzelili dla Rybnika 9 z 30 goli, tak więc ich brak na pewno niekorzystnie wpłynie na grę drużyny gości.


⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom