>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.02.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia - Lechia
Typ: X/X (do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 4,5
Bukmacher: Unibet

Jak już wiadomo w Polonii są duże osłabienia,odeszli Dwaliszwili, Teodorczyk, Brzyski, Cotra, Baszczyński.Więc jak widać kadra &quot;czarnych koszul&quot;została mocno &quot;przewietrzona&quot;, zawodnicy Ci wnosili dużą wartość do gry warszawian, po ich odejściu siła ofensywna znacznie spadła. Tak naprawdę z wartościowych zawodników został tylko Wszołek,Jnjac,Kokoszka,Todorovski,Kiełb.Pobrałem typ remis do przerwy i na koniec meczu ponieważ uważam że Polonia u siebie w dalszym ciągu będzie trudna do pokonania, gra z Lechią która straciła swoją największą broń (Traore) Zastąpić ma go Buzała, a jak wiadomo zawodnik ten do najskuteczniejszych nie należy. Lechia przerwę między rundami przepracowała bardzo spokojnie. Siłą tego zespołu na pewno będzie stabilny skład, który już ze sobą od jakiegoś czasu gra. Mecz w Warszawie zapowiada się &quot;underowo&quot;, myślę że wielu bramek w tym spotkaniu nie zobaczymy. Żadna z drużyn nie będzie chciała już na początku rundy stracić punkty. Więc pewnie nie zobaczymy otwartego spotkania, być może w tym spotkaniu nie zobaczymy żadnej bramki....no co po cichu liczę ????


Pomogłem? Kliknij dzięki! :smile:
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - WTA Bogota
Spotkanie - Torro Flor - Ormaechea
Typ - Ormaechea
Kurs. 2.20
Bukmacher. William Hill
Mecz ćwierćfinałowy turnieju w Bogocie spotykają się dwie młode zawodniczki rocznik 1992 specjalizujące się w grze na kortach ziemnych dotyczy to zwłaszcza Hiszpanki Torro Flor która jest prawdziwą królową Turniejów ITF 11 wygranych turniejów w tym 7 w 2012 roku . Zawodniczka z Hiszpanii obecnie zajmuje 98 miejsce w rankingu i wyprzedza Ormaechea o 100 miejsc w rankingu. Jednak moim zdaniem to Argentynka jest lepsza zawodniczką co udowadnia ostatnio dobrą grą półfinał w Cali gdzie pokonała w I rundzie dzisiejszą rywalkę 6-3 7-6. W Bogocie Argentynka pokonała już Bratchikową i Schiavone ,której to zawodniczki przedstawiać nie trzeba.Argentynka jest mocna psychicznie co pokazała wczoraj ze Schiavone przegrywała w decydujacym secie 5-6 jednak odłamała Włoszkę i wygrała po tie breaku.Zalety młodej Argentynki to niezły serwis i mocna gra z głębi kortu. Moim zdaniem dziś wygra Ormaechea ,która ma szanse już niedługo na pierwszą setkę. Natomiast Torro Flor to będzie raczej zawodniczka turniejów ITF i moim zdaniem potencjał gry nie pozwoli jej na więcej. Serwis przeciętny gra może solidna jednak moim zdaniem Argentynka to zawodniczka dużo lepsza i powinna dziś wygrać.
✅ 120
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Marsylia (godz. 14)
Spotkanie: Dmitry Tursunov - Gilles Muller
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

Jakoże Haas poddał mecz walkowerem, podaje drugi typ. Pojedynek 2 nieoczekiwanych w tej fazie turnieju zawodników. 31 letniego Rosjanina - Tursunova (119 miejsce w rankingu) z Gillesem Mullerem (70 pozycja, 29 lat). Trzeba przyznać, że obaj ostatnimi czasy nie zachwycali lekko mówiąc. Tursunov, to zawodnik, który w tym miesiącu już grał aż 9 razy (Muller tylko 4). Tutaj Tursunov przebijał się przez kwale, grał łącznie 5 spotkań w 6 dni (pokonał Bourque w 3 setach, Maceirasa, Hernycha, Vasselina oraz Tipsarevica). Gilles zaś ograł Gaqueta i Granollersa. Moim zdaniem, Muller wraca do formy, i jest to jego turniej jak najbardziej. Stary rusek musi być już wypompowany tyle meczy codziennie grając. Zresztą, drogę do tego ćwierćfinału Muller miał znacznie trudniejszą, podziw bierze, jak można ograć Gasqueta na jego śmieciach, przegrywając 1 seta. Obaj opierają swoją grę na serwisie, Muller dobrze potrafi skrócić wymianę dojściem do siatki. Bet365 jak zwykle wystawia kursy &quot;pod hak&quot; (1.72 / 2.00) minimalnie faworyzując Tursunova (nie rozumiem tego). Oglądałem obu tutaj i Muller i zdecydowanie bardziej podchodzi, co prawda ograć Tipsę to nielada sztuka, ale kto widział mecz, ten wie, że Tipsa przegrał spotkanie przez własną głupotę. H2H nie ma co poruszać bo grali tylko raz ze sobą na hardzie, i to 10 lat temu... Moim zdaniem, Muller to lepszy zawodnik, wraca do formy, jest to jego turniej, jest świeży (przy ogromnym zmęczeniu starego Tursunova). Według mnie wszystko przemawia za wygraniem Gillesa @ 2.00 i polecam jak najbardziej pograć!
⛔ 100
 
rudywszarz 21

rudywszarz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Marsylia
Spotkanie: Janowicz -Berdych
Typ: Janowicz
Kurs: 3,6

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybieram Jerzyka...Wczoraj udowodnił wszystkim że jest grajkiem który potrafi wygrac z każdym...Potrafił pokonacBennetau który jest w wysokiej formie i to na jego terenie , respekt ...Dzisiejszy rywal już z wyższej półki ale czy napewno??? W lutym grał tylko 3 mecze,wygrał e pucharze Davisa z Wawrinką i przedwczoraj już w turnieju z Gulbisempo niemałych problemach...Powiem krótko,Berdych nie olśniewa formą, jeżeli Janowiczowi bedzie siedział 1 serwis to potrafi kazdego pokonać ,no prawie ???? czemu ma się nie udać dzisiaj???Myślę że kibice będą mu sprzyjać bo jest lubianm zawodnikiem i poniosą go do półfinału gdzie czekać będzie Tursunov albo Muller a więc jak najbardziej zawodnicy do ogrania...Finał na wyciągnięci ręki a na przeszkodzie Czech...Jerzyk dasz radę!!!

⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
tenis, Marsylia, debel, mezczyzni
spotkanie: Knowle/Polasek - Bopanna/ Fleming
typ: DW 2-0
kurs 3
expekt
analiza:
przed nami starcie polfinalowe turnieju deblowego panow, rozgrywanego na korach francuskiej Marsylii. Los na tym etapie rozgrywek skojarzyl dwie znakomite pary rozstawione w tym turnieju kolejno z 2 oraz 3 . i tak po jednej stronie siatki para austriacko slowacka Knowle/ Polasek a ich rywalami panowie z Indonezji oraz Wielkiej Brytanii Bopanna/ Fleming. wszyscy ci czterej slyna wlasnie z gry deblowej. Bopanna bardzo dlugo wystepowal w parze z Quareshi odnoszac sukcesy natomiast Fleming nie gozej radzil sobie w towarzystwie Hutchinsa. Co do samego juz meczu. Knowle Polsaek w drodze do polfinalu pokonali kolejno bez straty seta: francuzow Gueza/ Ouanne oraz w 1/4 finalu naszego jerzyka, ktory wystepowal w parze z Nielsenem. Do tegororycznych sukcesow nalezy zaliczyc zwyciestwo przed 2 tygodniami w Chorwackim Zagrzebiu. Ich rywale sa para zlozona na ten turniej a ich pojedynki w Marsylii to wygrana z Haase Norman 2-0 oraz 2-1 z para Cerretani Shamasdin. Dzis stawiam tutaj na wieksze zgranie tych pierwszych i wygrana w dwoch setach. 2-0 Knowle Polasek.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Athletic Bilbao - Real Sociedad
Typ: X
Kurs: 3,58
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś o godzinie 21:30 spotkanie tych drużyn zainauguruje 25 kolejkę najwyższej ligi piłkarskiej w Hiszpanii. Baskowie będący na 15 miejscu w tabeli podczas ostatnich 5 spotkań zdobyli 5 punktów notując bilans 1-2-2. Drużyna przyjezdnych jest na całkiem innym biegunie: obecnie na 6 miejscu z 37 punktami,walcząc o puchary, z bilansem w ostatnich 5 meczach 3-2-0 i odpowiednio 11 pkt zdobytymi. Typ dość ryzykowny ale oczywiście mam nadzieję że gospodarzę będą chcieli za wszelką cenę to spotkanie wygrać i wydostać się z dołu tabeli. Jednak nie będzie to łatwe. Real Sociedad to ostatnimi czasy silny przeciwnik ogrywający samą Barcelonę. W ostatnim meczu Baskowie nieznacznie przegrali z Malagą na wyjeździe 1:0 więc mam nadzieję że dzisiaj u siebie nie pozwolą sobie na przegraną i zdobędą 1 punkt. Stawiam X. Powodzenia
⛔ 100
 
zgwg11 21

zgwg11

Użytkownik
Tenis, Dubai WTA, Półfinał
Spotkanie: Petra Kvitova - Caroline Wozniacki
Typ: Petra Kvitova
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betclic
Analiza: Na wstępie chciałbym wszystkich serdecznie powitać na tym forum ???? Jest to mój pierwszy typ którym chcę się z Wami podzielić. Oglądam praktycznie wszystkie mecze w tym turnieju od jego rozpoczęcia i widzę jak z meczu na mecz i widzę jak czeszka odzyskuje formę która imponowała w 2011 roku. Jest jeszcze młoda i wszystko przed nią, a wygrana w tym turnieju będzie początkiem jej drogi na szczyty WTA ???? Wczoraj bez problemów odprawiła z &quot;kvitkiem&quot; naszą Agę. Dzisiaj nie powinna też mieć problemów z (może już nie do końca naszą) Wozniacką. Jesli dobrze będzie funkcjonował serwis Petry mecz zakończy się w dwóch setach, natomiast wygraną Kvitovej biorę w ciemno. To taka moja pierwsza analiza więc proszę o wyrozumiałosć. Pozdrawiam ????
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Hiszpania: Primera Division
Data i godzina: 22.02.2013 21:30
Spotkanie: Athletic Bilbao - Real Sociedad
Typ: HT/FT X/2
Kurs: 8,25
BUK: Unibet
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21.30 rozpocznie się 25 kolejka w lidze Hiszpańskiej. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Bilbao a zespołem Real Sociedad. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 15 pozycji z dorobkiem 26 oczek. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni 12 meczy w których to 5 meczy wygrali, 2 mecze przegrali i 5 spotkań przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili 17 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni również 12 meczy w których to 2 mecze wygrali, 3 mecze zremisowali i aż 7 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli a stracili aż 30 bramek. W tym sezonie bardzo słabo się spisują. Zdecydowanie lepiej idzie gością ponieważ znajdują się na 6 pozycji z dorobkiem 37 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 13 meczy w których to 7 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 21 goli i stracili 9 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to 3 mecze wygrali i zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 21 bramek.

Sądzę że bardzo atrakcyjny kurs jak na remis lub zwycięstwo gości. Gospodarze grają w kratkę jeden mecz potrafią wygrać wysoko a kolejny przegrać wysoko. Mają strasznie nie ustabilizowaną formę. Gospodarze w ostatnich 5 meczy zgromadzili 5 punktów. W tym czasie zremisowali z Betis i Valladolid, wygrali wysoko z Atletico Madryt 3:0 i w ostatnim czasie dwie porażki u siebie z Espanyol aż 4:0 i na wyjeździe z Malagą przegrali 1:0. A więc jak widać grają po prostu fatalnie i mają nierówną formę. O tym samym nie można powiedzieć o zespole gości. W ostatnim czasie grają bardzo dobrze. W ostatnich 5 meczach zgromadzili oni aż 11 punktów. Wygrali oni z zespołem Barcelony, Mallorcy i zespołem Zaragozy a zremisowali z zespołem Levante i Celtą. A więc grają bardzo dobrze.
Do tego gospodarze mają poważne braki kadrowe ponieważ w tym meczu nie wystąpią kilku ważnych graczy:
Gurpegi PO M:18 G:0
Ekiza OB M:14 G:0
Inigo Perez PO M:5 G:0
Inigo Ruiz PO M:3 G:0
De Marcos PO M:23 G:5
Muniain PO M:21 G:0
Fernando Amorebieta PO M:11 G:0
A więc jak widać poważne braki kadrowe ma zespół Bilbao i w tym meczu na pewno będzie im ciężko wywalczyć choćby remis.
Natomiast zespół gości bez poważnych braków kadrowych. Jedynie nie zagra jeden zawodnik który wchodził dotychczas z ławki rezerwowych:
Elustondo PO M:6 G:1
Moim zdaniem warto jest na zwycięstwo gości ponieważ mają bardzo wiele atutów i ja również zagram ten typ ????
✅ 400
 
ryzyk_fizyk 11

ryzyk_fizyk

Użytkownik
dyscyplina:pilka nożna, Francja, Ligue 2
spotkanie:Nimes-Istres
typ:1
buk:bet-at-home
kurs:1.80
Nimes w ostatnich 10 meczach, 2 razy przegrali, 1 poniesli remis i 7 razy wygrali. Bardzo dobry wynik, jak na druzynę która zajmuje 6 miejsce w tabeli. Widać żę są rozpędzeni. O Istres natomiast nie można powiedzieć tego samego. W 10 spotkaniach, przegrali 6 razy, 3 razy mecz zakonczyl sie remisem, i tylko raz w dogrywce pokonali słabiutkie Valenciennes. Tak oto rozkładają się statystyki. Mecz będzie rozgrywany na stadionie Nimes, co też doda im pewnie sił.
✅ 80
popracuj nad analizami
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: FIS World Championship 2013 - Val di Fiemme - Women HS106
Spotkanie: Women HS106 (Zwycięzca)
Typ: Sarah Hendrickson
Kurs: 3.40
Bukmacher: betsafe

W walce o tytuł liczą się praktycznie tylko dwie zawodniczki, czyli świeżo upieczona zdobywczyni Pucharu Świata, Japonka Sara Takanashi i jej amerykańska imienniczka Sarah Hendrickson, która w PŚ jest wiceliderką. Młodziutka Japonka zdominowała Puchar świata wygrywając 8 z 14 konkursów i już przed dwoma ostatnimi konkursami zapewniła sobie tytuł. Pewnie z tego powodu to Takanashi jest zdecydowaną faworytką dzisiejszego konkursu, choć ja nie byłbym tego taki pewien, bo Amerykanka zaprezentowała się co najmniej tak samo dobrze, jeśli nie lepiej. Hendrickson wygrała 2 treningi, Takanashi jeden, obie faworytki ze sporą przewagą nad resztą zawodniczek (tylko im udało się przekroczyć granicę 100 m), a zwykle startowały z niższych belek. Amerykanka pokazała swoją moc zwłaszcza we wczorajszym treningu, ostatnim przed konkursem, gdzie oddała dwa równe, a co najważniejsze bardzo dalekie skoki (99.0 i 102.0 m). Jeśli podobne odległości pokaże dzisiaj, to będzie ją bardzo trudno pokonać. Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że trening to tylko trening i trudno powiedzieć jak zawodniczki podchodzą do próbnych skoków itd. Ale biorąc pod uwagę, że u babek nie ma kwalifikacji (z uwagi na liczbę startujących) i treningi to jedyna możliwość poważnego sprawdzenia się przed mistrzowskim konkursem, to wydaje się, że wyniki treningowe są dużo bardziej miarodajne niż u mężczyzn. A biorąc te wyniki pod lupę, to Hendrickson suma summarum wypadała lepiej od Japonki. Dla mnie za jakąś umiarkowaną stawkę warto pograć na jej zwycięstwo, bo forma jest bardzo dobra. A już medal wydaje się pewny, zresztą podobnie jak Japonki. Aż szkoda, że nie można łączyć typów na top3, bo byłby to chyba typ dnia po niezłym kursie.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Memphis
Spotkanie: Marinko Matosevic vs Alexandr Dolgopolov
Typ: Marinko Matosevic
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ćwierćfinał ciekawego turnieju w amerykańskim Memphis.Ta para to może być lekkie zaskoczenie ale myślę że to bardzo fajny mecz do obstawienia.Australijczyk to bardzo pozytywne zaskoczenie tego turnieju.W pierwszym swoim meczu pokonał Japończyka Go Soedę.W 2 rundzie był twórcą bardzo dużej niespodzianki gdyż pokonał Sama Querreya który był w dobrej formie.Marinko zagrał w tym meczu bardzo solidny tenis.Mimo aż 15 asów Sama, Marinko przeciwstawił mu się bardzo regularnym tenisem.Mierzący 190cm wzrostu Matosevic grał bardzo dobrze po swoim 1 serwisie który miał dość regularny.Nie posyła może on zbyt wielu asów ale potrafi swoim serwisem ustawić sobie akcję.Myślę że Australijczyk bardzo pozytywnie zaskoczył podczas 2 ostatnich spotkań więc dlaczego nie miałby pokonać Ukraińca? Dolgopolov to solidny gracz który miał zostać światową gwiazdą tenisa jednak na razie jego potencjał nie przekłada się na wyniki.W Memphis Alexandr Phau oraz Williamsa jednak ten drugi pokazał że z Ukraińcem można wygrać.Williams toczył bardzo wyrównany mecz z Dolgopolovem i detale zdecydowały o jego porażce.Sądzę że Matosevica stać na wygraną z Ukraińcem i nie będzie to wtedy niespodzianka choć zdecydowanym faworytem jest Dolgopolov.Marinko pokazał w meczu z Querreyem że nie może go skreślać dlatego ja dziś gram na jego zwycięstwo i liczę że się nie zawiodę.Będzie to 1 spotkanie pomiędzy tymi tenisistami.
✅ 225
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie Kobiet HS 106 M
Spotkanie: Ulrike Graessler
Typ: TOP 3
Kurs: 7
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Zainteresował mnie typ na Niemiecką skoczni Ulrike Graessler,która oddaje tutaj bardzo dobre skoki.Bardzo prawdopodobne jest iż o złoto powalczą Takanashi oraz Hendrickson lecz jak wiemy startujemy na małej skoczni więc będzie bardzo ciasno,wydaje mi się że tutaj właśnie najłatwiej o niespodzianki.

Jak widać na grafice wygrała ona tutaj 2 trening oraz za każdym razem była w czołówce to pokazuje że przywiozła na Mistrzostwa Świata bardzo dobrą formę grzechem było by jej nie zaryzykować.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej,Szwajcaria 2
Spotkanie : Lions-Lagenthal
Typ : Lagenthal
Kurs :1,57
buk :bet365
godz:20:00
Po rundzie zasadniczym obie ekipy dzieliły przepaść.GCK Zürich zajmowalo 7miejsce z dorobkiem70pkt,zaś ekipa gości Lagenthal 2miejsce z 103-ma punktami na koncie.Lagentahl mierzy znow wysoko i pewnie bedą chcieli wejsc do NLA. W pierwszym spotkaniu tych dwoch ekip dzielilo i rządzilo Lagenthal,w drugim zaś na wyjezdzie wygrali 5-3, wtrzecim spotkaniu u siebie juz troszke sie meczyli ,ale wygrali 4-2.Dzis mysle ze zakonczy sie ta seria w stosunku 4-0 dla faworyta tej ligii.W tych spotkaniach bardzo dobrze spisywał sie Brent Kelly ktory asystowal i strzelal jak na zawołanie ,dzis tez licze na niego ,a takze na Jeffa Campbella.
✅ 57
 
G 2

grojo

Użytkownik
Dyscyplina. ATP : Marseille (Francja)
Spotkanie. B.Tomić - J.W.Tsonga
Typ. : over 21.5
Kurs. 1.61
Bukmacher. Bet365
Spotkaniem jakie wziąłem pod lupę na dzisiaj jest mecz pomiędzy faworytem gospodarzy Wilfriedem Tsongą, a młodym wilkiem, Bernardem Tomiciem. Obaj panowie zgodnie odpadli ostatnio w turnieju w Rotterdamie(kolejno z Sijlslingiem i Dimitrovem) przegrywając 1:2.Pozwoliło im to na pewno na złapanie odpowiedniej świeżości, aby po tygodniowej przerwie powrócić i osiągnąć jak najlepszy wynik w Marsylli. Panowie jeśli mają swój dzień potrafią bez problemów utrzymywać swoje podania.Przegrali jedynie dwa mecze w tym roku w tym po jednym na Australian Open z Federerem. Tsonga wypadł korzystniej, urwał Szwajcarowi 2 sety , jednak kto oglądał mecz Bernarda z Rogerem wie, że Australijczyk miał swoje szanse i mógł wygrać chociaż 1 seta, gdyby nie to że nie wytrzymał napięcia które sam zbudował przed pojedynkiem.
Przechodząc do statystyk : h2h 1:0 dla Francuza jednak grali ze sobą 1,5 roku temu .
Reasumując: Olbrzymi potencjał Australijczyka i Francuza, świetny serwis oby zawodników pozwala bardzo realnie liczyć na tie breaka w tym meczu.Publiczność po stronie Tsongi, fantazja po stronie Tomicia, nawierzchnia korzystna dla jednego i drugiego, mój typ to 2:0 dla Tsongi po 2 bardzo wyrównanych setach ~ 7:6,6:4 bądź 1:2 dla Tomicia jeśli dojdzie do seta nr 3. Pozdrawiam
✅ 61
 
M 0

maly789

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA Tour
Spotkanie : Petra Kvitova- Caroline Wozniacki
Typ : Caroline Wozniacki
Kurs : 2,50
Bukmacher : Expekt
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz tenisa ziemnego pomiędzy pogromczynią naszej Agi czyli Petrą Kvitovą i Caroline Wozniacki! Wozniacki znacznie lepiej radzi sobie z takimi mocnymi siłowo rywalkami niż nasza Aga mecz nie będzie tak jednostronny jaki wczoraj miała Kvitova , patrząc na jej kondycje stwierdzam że dzisiaj nie ma dużych szans z Caroline nie wiem skąd taki duży kurs na Wozniackią i to jeszcze mocniej mnie mobilizuje na granie na nią !!
⛔ 100
///popracuj też nad analizą
 
K 0

kyouraku

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Francja, Ligue 2
Spotkanie : Angers - Ajaccio GFCO
Typ : 1
Kurs : 1,75
Bukmacher : Bet-at-home

Mój pierwszy post na forum, ale proszę się niczym nie sugerować. Spotkanie piątej, walczącej o awans drużyny gospodarzy Angers z przedostatnim, walczącym o utrzymanie zespołem GFCO Ajaccio. Pierwsze co rzuca się w oczy to fatalna seria gości. 5 przegranych spotkań pod rząd. O wiele gorzej to wygląda, kiedy rzucimy okiem na mecze wyjazdowe. Ostatni raz zanotowali wygraną 17 września 2012 roku. Pokonali wtedy skromnie 1:0 drużynę Nimes. W ostatnich 5 meczach strzelili 2 gole, tracąc przy tym 9. Drużyna Angers prezentuje się lepiej. W ostatnich 5 meczach zanotowali 2 zwycięstwa (oba u siebie), remis (wyjazd) i 2 porażki (wyjazd). Warto spojrzeć na to, że do porażek przyczyniły się czerwone kartki. W obu meczach, piłkarze kończyli grać w 10. Grając w osłabieniu tracili bramki. W meczach u siebie wyglądają nieco lepiej. 3 zwycięstwa, remis i porażka. W ostatnich 5 meczach strzelili 7 goli i stracili 6 bramek. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami odbyło się 21 września 2012 roku. Zespół Angers wygrał wtedy na wyjeździe 1:0. Myślę, że wszystkie uwagi przemawiają na korzyść dzisiejszych gospodarzy, którzy powinni dzisiaj odnieść zwycięstwo.
✅ 75
 
qish 80

qish

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eerste Divisie
Spotkanie: Volendam - Sparta Rotterdam
Typ: BTS
Kurs: 1.40
Buk: William Hill
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie Volendam - Sparta. Gospodarze na ostatnich 5 meczy wszystkie over 2.5 i bilans 3-2-0 i 16-10 ( w każdym meczu bramka). Goście z Rotterdamu ostatnie 5 meczy 3-1-1 i bramki 10-3 ( W ostatnich trzech ligowych bramki). Argumentem przemawiającym za tym typem jest mocniejsza drużyna która przyjeżdża. Sparta na 1 miejscu w lidze, a Volendam na 5 z wielką szansą na awans. Mecz powinien obfitować w bramki z obydwu stron. Myślę, że dobrym typem jest też over 3.5 @ 2.30, a nawet over 4.5 @ 4.00
✅ 40
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Węgry
Spotkanie: Balatonfuredi - Gyongyosi
Typ: Gyongyosi
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bwin
Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy sąsiadami w tabeli Balatonfuredi a Gyongyosi. Gospodarze zajmują siódmą pozycje z 11pkt. natomiast goście zajmuja szóstą pozycje wyprzedzając ich o pięć oczek. Balatonfuredi jesli chce zagrac w play-offach musi dzisiaj ten mecz wygrac co moim zdaniem im sie nie uda. Są w bardzo kiepskiej formie, przegrali ostatnie siedem meczów. W ostatnim spotkaniu zaprezentowali sie bardzo kiepsko, mieli słaba skuteczność w ataku i w obronie. Gością wystarczy wygrac dzisiejszy mecz i mają pewny awans, Gyongyosi gra ostatnio bardzo dobrze, w pucharze przegrali tylko trzema oczkami z wiceliderem Szeged, w lidze tez graja bardzo dobrze w sześciu meczach wywalczyli siedem punktów.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Marsylia
Spotkanie: Tomas Berdych - Jerzy Janowicz

Typ: Over 23 gemów
Kurs: 1.943
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

W walce o półfinał w Marsylii Jerzy Janowicz zmierzy się z rozstawionym z &quot;jedynką&quot; w tym turnieju Czechem Tomasem Berdychem. Faworytem tego spotkania będzie Czech ale nie spodziewam się tutaj łatwego, a tym bardziej szybkiego zwycięstwa Berdycha, być może będzie to nawet trzy setowe spotkanie.
Zarówno Janowicz jak i Berdych należą bowiem do zawodników bardzo dobrze serwujących. Polak widać, że bardzo dobrze się czuje w tym turnieju jeśli chodzi o serwis. W spotkaniu z Lukasem Rosolem, 63% pierwszego serwisu z czego miał skuteczność 78% skuteczności pierwszego podania i 68% punktów zdobytych z drugiego podania (9 asów serwisowych). Wczoraj z Benneteau te statystki wyglądały jeszcze lepiej: 67% pierwszego serwisu z czego, aż 82% punktów zdobytych z pierwszego podania i 64% punktów zdobytych z drugiego podania (14 asów serwisowych). Już po tych samych statystykach możemy stwierdzić, że Janowicza będzie dzisiaj bardzo ciężko przełamać Czechowi i kto wie może któryś z setów rozstrzygnie się w tie-breaku.
Berdych w pierwszej rundzie miał wolny los, w drugiej natomiast musiał sporo się namęczyć w pojedynku z nieźle serwującym Ernestsem Gulbisem (Estończyk miał 19 asów serwisowych). Czech wygrał jednak po 3-setowym pojedynku, przede wszystkim dzięki równej grze przy swoich podaniach serwisowych. Gulbis miał kilka okazji na przełamanie Berdycha ale wykorzystał tylko jedną, Czech natomiast miał 3 okazję na przełamanie i wszystkie wykorzystał.
Według mnie możemy spodziewać się naprawdę wyrównanego spotkania i myślę, że w miarę długiego (może 3 sety). Myślę, że niezłym pomysłem w tym meczu jest granie overu gemów ja skuszę się na granicę 23 gemów (w przypadku 23 gemów - zwrot).
✅ 94,3
 
H 60

howard

Użytkownik
Spotkanie: Zagłębie Lublin - Pogoń Szczecin
Typ: 1
Kurs: 1,95
Stawka: 100zł
Wygrana: 195zł
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj stawiam na Zagłębie, bo wydaje mi się, że tak jak w poprzednim sezonie wiosna będzie należała do nich oraz będą chcieli odegrać się za srogie lanie, które zebrali na początku poprzedniej rundy w Szczecinie(4-0). Dodatkowo Lublinianie rozkręcili się pod koniec poprzedniego roku i na ostatnie sześć spotkań wygrali 4 (z Wisłą, GKS-em, Górnikiem i Polonią), 1 zremisowali (z Lechią) i zanotowali 1 porażkę (z Podbeskidziem). Jeśli chodzi o taktykę na mecz z Pogonią, to Zagłębie zapewne zacznie mecz tak jak lubi najbardziej, czyli od wysokiego pressingu i mocnego ataku od pierwszych minut.
Pogoń jak na drużynę środka tabeli świetnie broni swojej bramki i żeby ją pokonać Zagłębie będzie musiało zaatakować większą liczbą piłkarzy. Pogoń zimą testowało system 3-5-2 z bardzo miernym efektem, a więc zapewne w meczu z Zagłębiem zagrają w tradycyjnym ustawieniu z jednym napastnikiem z przodu.
Statystyki:

Przypuszczalne składy:

✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom