>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.12.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobote - 21. Grudnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Isthmian Premier League
Spotkanie: Lowestof-Dulwich Hamlet
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Lowestoft to średniak plasujący się w środku tabeli. W ostatnich 3 meczach zagrali bardzo słabe mecze z 21 w tabeli Thamesmead (2-2) i przegrali 0-3 z Hamptonem 0-3 zespół ten zajmuje 16 miejsce. Te słabe występy nie wzięły się z nikąd, zespół opiera się na bardzo młodych piłkarzach i tak naprawdę trener w drużynie ma zaledwie 9 profesjonalnych graczy. Dulwich jest jednym z kandydatów do awansu obecnie plasuje się na 4 miejscu w tabeli z 44 punktami, maja także do rozegrania jeszcze dwa zaległe mecze i jeśli je wygrają to będą na czele stawki. Pierwszy mecz Dulwich wygrał 2-0, jeśli chodzi o skład gości to nie będzie żadnych osłabień , dla mnie value jak się patrzy.

⛔ 100

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 581,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Cleveland Cavaliers - Millwauke Bucks
Typ: Millwauke Bucks ML
Kurs: 4.01
Pinnaclesports
Cleveland ostatnio mieli wielkie mecze, które przegrali w koncowce. Ich motywacja na ten mecz moze nie byc największa. Szczególnie ze jutro mają na rozkladzie Bulls w Chicago. Moim zdaniem jest to calkiem mozliwe. Odpoczynek moze dostac Kyrie Irving i Dion Waiters. Jezeli nie zagraja a tylko na to licze w przypadku tego zwariowanego typu to mysle ze sa duze szanse powodzenia. Irvinga moga przeciez odciazyc na jeden mecz. Do Millwauke Bucks moze wrocic Caron Butler, co by bylo duzym wzmocnieniem. Bucks ostatnio sporo porazek ale na wyjeździe maja 3 wygrane z ostatnich to bedzie z Wizards, po dogrywce i z Bulls. Ostatnio przegrali tym zdepletowanym skladem z Knicks ale to glownie dlatego ze Knicks zagrali dobrze defensywnie z powracajacym Chandlerem po kontuzji w skladzie. Walczyli do konca ale polegli dopiero w drugiej dogrywce. Z Wizards tez byli -10 UnderDog a zdolali wygrac. Obrony nie mają najgorszej, wiec nie powinni byc bez szans akurat z Cavaliers. Jakos nie widze napewno wygranej -9 gospodarzy a mam przeczucie ze dojdzie do dogrywki kurs na remis 16.00 ???? No kursy spadly i linia handicapu rowniez moze to znaczy ze Irving nie zagra, aktualnie jest razem z Waitersem game time decision.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Hokej na Lodzie / NHL
Chicago Blackhawks- Vanncouver Canucks
1 (60’) @ 1,87 Bwin
Już dziś w nocy na tafli United Center w Chicago rozpocznie się ciekawy mecz w którym zmierzą się miejscowi Hawks i sensacja grudnia czyli drużyna Nucks. Oczywiście po ostatnich meczach słowo sensacja trzeba wziąć w cudzysłów ponieważ Kanadyjczycy zaczęli strasznie cieniować. Oglądałem ich ostatni pojedynek z Dallas i niby nie zagrali źle a mimo to przegrali 4:1. Zawiodła w sumie skuteczność ale defensywa Stars, przynajmniej w 1 części gry popełniała błędy na poziomie PLH. Wspominałem ostatnio o wspaniałej grudniowej serii Canucks. Sen w postaci 7/0 (W/L) nie trwał długo. A właściwie do meczu z Wild. W nim polegli w serii rzutów karnych. Cóż mogło się zdarzyć. Jednak porażka w meczu ze Stars uświadomiła mi że to był tylko jednorazowy wyskok ze strony Kanadyjczyków.
Nie byłoby tej analizy gdyby rywalem Nucks byłoby Buffalo Sabres czy inne Calgary Flames. Jednak dziś rywalem jest drużyna fantastyczna, kompletna, grająca i przede wszystkim skuteczna. Mowa o nikim innym jak Blackhawks. Co prawda drużyna pokazała że również ma spadki formy (porażka 7:3 z Leafs w Toronto), ale u siebie po prostu nie zawodzi. Chicago pewnie zmierza po kolejny Puchar Stanleya. W formie jest Kane, który strzela jak na zawołanie. W roli statystów nie pozostają również tacy hokeiści jak Keith, Sharp czy Toews. W bramce świetnie spisuje się Raanta. Warto przypomnieć również ostatni domowy mecz Hawks z Kings. Wygrali wtedy pewnie 3:1 a Królowie którzy również mieli fantastyczną serię, przy Blackhawks wyglądali jak przeciętna drużyna PLH. Inny wynik jak zwycięstwo Chicago w regulaminowym czasie gry będzie po prostu niespodzianką.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
abruzzi23 26

abruzzi23

Użytkownik
KOSZYKÓWKA - NBA
Bankers Life Fieldhouse - 21.12.2013 r.; 02:00
VS.

Indiana Pacers - Houston Rockets [Paul George over/under 22.5 pkt]
TYP: UNDER @ 2.00
BUKMACHER: BWIN
Fantastyczny początek sezonu Indiany Pacers to już przeszłość. W końcu na ekipę prowadzona przez Franka Vogela przypadł gorszy okres gry, który dobrze wykorzystały ekipy Detroit Pistons, Miami Heat oraz Oklahomy City Thunder.
Na te porażki Indiany z pewnością wpłynął gorszy okres w grze ich lidera Paula George&#39;a. Już w meczu z Charlotte było widać, że George jest coraz bardziej zmęczony sezonem, w którym w każdym meczu zmuszony jest grać około 40 minut na pełnych obrotach. W wyżej wspomnianym meczu rozegranym sześć dni temu George zdobył zaledwie 10 punktów w 37 minut, trafiając tylko 2 z 12 oddanych rzutów.
Wydaje mi się, że 22.5 punkta to próg, którego w aktualnej formie George nie jest w stanie pokonać, tym bardziej, że stanie naprzeciw dwójki Harden-Parsons, których priorytetowym zadaniem będzie wykluczyć go z gry, tak jak zrobił to duet Taylor-Walker z Charlotte Bobcats.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Koszykówka , NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Phoenix Suns
Typ: Phoenix
Kurs: 2,60
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Oddmakerzy dzisiaj wyraźnie przesadzili, ale kurs jak obserwuję od rana spada. Phoenix to już nie ta sama drużyna. W poprzednim sezonie była drużyna Marcina Gortata uchodziła za chłopców do bicia i zakończyła go na ostatnim miejscu w dywizji.
To złe wrażenie w połączeniu z faktem, że grają na wyjeździe przyniosło zawyżony kurs. Poza tym statystyki z poprzedniego sezonu przemawiają za Denver.
Jednak w tym roku Suns już 2 razy pokonali Nuggets. Co prawda raz w meczu przedsezonowym ale już wygrana u siebie była przekonująca.
Dlaczego tym razem wygrają?
Po odejściu statycznego Gortata Słońca grają inaczej... Szybko i skutecznie a wg statystyk kontrują najlepiej w lidze. Ostatni mecz przegrali na wyjeździe, ale przeciwnikiem było San Antonio. Wcześniej mieli passę 5 zwycięstw pod rząd. W tym sezonie mają już w kolekcji zwycięstwa z takimi drużynami jak Portland czy Houston.
Kluczem do wygranej będzie duet Goran Dragić i Eric Bledsoe, który zachwyca swoją grą. W tym sezonie to dominatorzy piłki, w kontrach nie do zatrzymania.
Świetnie gra też Channing Frye, który powrócił po problemach z sercem i doskonale punktuje za 3. Życiowy sezon notują też bliźniacy Morris.
Rozpisałem się o Słońcach, a teraz krótko o Denver. Na amerykańskiej stronie przeczytałem, że pod znakiem zapytania stoi występ Ty Lawsona, który cierpi na grypę żołądkową i rano nie wziął udziału w treningu. To spore osłabienie. Statystycznie mają ten sam bilans co Suns (10/4)
Po takim kursie i wobec powyższego... Stawiam na Słońca.

✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Spotkanie: Bastia-Montpellier
Typ: x/x
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z ligi francuskiej w którym na przeciwko siebie staną ekipy Bastii , aktualnie na 13 pozycji z dorobkiem 23 punktów na koncie, oraz Montpellier , które w 18 kolejkach zdobyło zaledwie 16 oczek i znajduję się na 17 pozycji, czyli tylko jedną pozycję nad strefą spadkową, Faworytem w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która na 8 spotkań na własnym stadionie wygrała aż 6 meczy raz zremisowała i raz przegrała, daje im to dobre 4 miejsce pod względem spotkań na własnym terenie w tym sezonie, goście natomiast wcale nie przypominają ekipy z poprzedniego sezonu, gdzie rywalizowali z najlepszymi jak równy z równy, teraz ekipa Montpellier, tuła się dolnych rejonach tabeli, przegrywa bardzo dużo spotkań i zajmuję słabą pozycję. Ja jednak w tym spotkaniu zagrałbym na remis do przerwy jak i na koniec spotkania, ponieważ uważam że goście nie mogą wszystkich meczy przegrać , a gospodarze wygrać. Więc zaryzykuję taki typ na jutro.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Championship )
Spotkanie: QPR - Leicester
Typ: 1
Kurs: 2.20
Data: 21.12.2013
Godz: 13.15
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na dwudziesta pierwsza kolejkę angielskiej Championship.
W bardzo ciekawym meczu spotkają się ze sobą QPR oraz Leicester.
QPR rozegrało w lidze dwadzieścia meczy w których zdobyło czterdzieści dwa punkty po dwunastu zwycięstwach, sześciu remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje obecnie pozycje lidera zaplecza angielskiej Premier League, bilans bramek 24-10.
Leicester zdobył trzydzieści dziewięć punktów w swoich dwudziestu meczach po dwunastu zwycięstwach, trzech remisach oraz pięciu porażkach i zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli Championship, bilans bramek 32-22.
Gospodarze zagrali u siebie dziesięć razy i zdobyli dwadzieścia sześć punktów po ośmiu wygranych oraz dwóch remisach, bilans bramek u siebie 14-2.
Goście na wyjazdach rozegrali dziesięć spotkań w których zdobyli szesnaście punktów po pięciu zwycięstwach, jednym remisie oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 15-13.
Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ spotkają się w pojedynku dwie bardzo dobre drużyny w tym sezonie które moim zdanie będą walczyć o awans do Premier League.
Mój typ w tym meczu to jedynka, OPR w tym sezonie u siebie gra bardzo dobrze i traci bardzo mało bramek w dziesięciu meczach u siebie zaledwie dwie stracone a Leicester ma teraz małą zadyszkę i widać to po ostatnich dwóch porażkach z rzędu na wyjazdach i remisie ostatnio u siebie z Burnley oraz do tego będą zmęczeni wtorkowym ciężkim meczem w Capital One Cup z Manchesterem City i uważam że Leicester przegra w tym wyjazdowym meczu z tak dobrze u siebie dysponowanym QPR.

⛔ 100
 
M 5

marxx1989

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Indiana Packers-Houston Rockets
Typ: Houston Rockets powyżej 96 pkt
Kurs: 1.83
Data: 21.12.2013
Godzina: 02:00
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Witam od dłuższego czasu śledzę to forum ale dopiero teraz postanowiłem napisać i dać cos od siebie. Pierwszy mecz ktorego będzie dotyczyła moja analiza to według mnie najciekawsze spotkanie NBA tej nocy gdzie lider konfederacji wschodniej podejmie ofenswnie grająca drużyne z houston. Swoja analizę opieram przede wszystkim na statystykach &quot;rakiet&quot; w tym sezonie oraz historią spotkan miedzy oboma zespolami. Jak widać drużyna przyjezdnych nie jest drużyną nastawiona na ofensywe i w zdecydowanej wiekszości przekraczają granicę nawet 100 pkt i to z niebyle jakimi zespolami (portland 104 san antonio 106) wiec nawet gdy przegrywają mecz linia 100 pkt jest przekraczana stosunkowo czesto a juz nie wspomne o 96. Linia ustawiona tak nisko zapewne dlatego ze indiana to z goła odmienna mentalnosc druzyny ustawiona raczej na obrone niz na wymiane ciosow lecz i tu patrzac w historie spotkan mozna zobaczyc ze nie raz rakiety przekraczały granice puntow jaka oferuje nam bukmacher. Tak więc bet jak najbardziej do grania. Osobiscie upatruje tutaj przekroczenia przez houston magicznej 100 tym bardziej ze wedlug mnie indiana chyba w lekkiej zadyszce. Pozdrawiam ;)
⛔ 100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 1
Spotkanie: Sochaux - Rennes
Typ: Rennes
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam do Francji. Ligue 1 jest bardzo ciekawą, emocjonującą ale i zaskakującą ligą, gdzie każdy może wygrać z każdym..(Kochane Monaco które mi zepsuło kupon na piątek). Rennes (14.) podejmuje ostatnie Sochaux (20.) Rennes jest w miarę solidną ekipą natomiast Sochaux w tym sezonie to typowy chłopak do bicia.. Rennes stać na wygraną aby przełamać ostatnią złą passę.. Myślę że to będzie skromna wygrana, ale dająca Rennes szanse na podbudowę morale.
Ostanie mecze H2H:
23.02.13 LIG Rennes Sochaux 2 : 2
06.10.12 LIG Sochaux Rennes 0 : 1
11.02.12 LIG Rennes Sochaux 1 : 0
21.09.11 LIG Sochaux Rennes 2 : 6
20.07.11 MIE Rennes Sochaux 0 : 2
⛔ 100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata: FIFA Club World Cup
Guangzhou Evergrande - Atletico Mineiro
Typ Athletico hand -1
kurs 2.87
buk betfair
Cóż brazylijski legendarny klub w półfinałowym meczu ewidentnie zlekceważyli przeciwników i z buńczucznych zapowiedzi niewiele zostało a przyjechali by wygrać z Bayernem w finale.Przyjechali ewidentnie za późno bo weszli na murawę kilkanaście godzin po przylocie w dodatku przeciwnicy zagrali optymalnie przygotowani i zmotywowani a na dodatek sędza Hiszpan dupek ewidentnie im pomógł karny przy stanie 1do 1 z czpy.Nie wiem jak drużyna Athletico podejdzie meczu o trzecie miejsce ale wydaje mi się że będą chcieli pokazać że mecz półfinałowy to był wypadek przy pracy i będą chcieli pokonać Chińczyków wyżej niż Bayern albo co najmniej taką samą ilością bramek.Podobno nie wiadomo czy Ronaldinio wyjdzie na ten mecz ale w końcu powinien przeciez po to ludzie kupują bilety a telewizje płacą za transmisje żeby chciało mu się ruszyć tylek.Chińska drużyna całkiem niezła widać dobrą pracę i rękę włoskiego trenera , umieja bronić ale graja dość ostro i tu upatruję szansę dla Athletico na gola lub dwa do tego gol lub dwa z gry .Wydaję się ze mogą trochę odpuścic obronę więc Chinczycy jakiegoś gola honorowego może trafią z kontry .Typ ciut ryzykowny ale kurs wart ryzyka powodzenia wszystkim:)
⛔ 100
 
A 8

adam-malysz

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie PŚ Engelberg HS137
Spotkanie: Severin Freund vs Piotr Zyla
Typ: Severin Freund
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam , wracam po krótkiej przerwie aby nadgonić stratę . Dzisiaj stawiam na Freunda w pojedynku z Piotrkiem Żyłą , jak wiemy forma naszych skoczków jest Dobra ale nie jest to , to samo co u Freunda , Skoczek ten skacze równo oddaje 2 równe skoki na imponujące odległości a Piotrek ? Jest pogodny ale to mu nie pomaga wręcz przeciwnie uważam że przez to nie potrafi oddać dwóch równych skoków , możecie sobie prześledzić wyniki od początku sezonu Piotrka nie oddał 2 równych skoków na daleką odległość w Pucharze Świata , Owszem w Kwalifikacjach pokazał tą swoja &quot;Bombę&quot; ale tej bomby zawsze brakuje w drugim skoku , oczywiście sercem i duchem jestem za naszym orzełkiem z Cieszyna ale rozum podpowiada mi że jednak to Freund będzie górą . Pozdrawiam Adam Małysz !
⛔ 100
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi Narciarskie - Sprint techniką klasyczną - Asiago
Godzina: 8:30
Typ: Justyna Kowalczyk wygra
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Wcześnie rano w sobotę, bo już od godziny 8:30 rozpoczną się kwalifikacje sprintu techniką klasyczną. Na starcie zobaczymy miedzy innymi Justynę Kowalczyk, która od początku sezonu w technice klasycznej nie ma sobie równych. Wygrała wszystkie 3 biegi (sprint oraz na 5 km zaliczane do Ruka Tripple, a także na 10km w Lillehammer).
Każdy, kto śledzi tą dyscyplinę wie, że Justyna boryka się z problemami w technice łyżwowej i stąd dopiero 4 miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ.
Wyprzedzają ją Norweżki Marit Bjoergen, Therese Johaug i Szwedka Charlotte Kalla.
Wymienionych wyżej zawodniczek zabraknie jednak w jutrzejszych zawodach.
Szczególnie brak tej pierwszej jest dla Kowalczyk dobrą informacją, bo ani Kalla ani tym bardziej Johaug sprinterkami nie są.
W zasadzie jedynym zagrożeniem dla Justyny jest Amerykanka Kikkan Randall, która w sprincie w Kuusamo zajęła 2 miejsce za Polką, a także Niemka Denise Herman, która w tym samym biegu zajęła najniższy stopień podium.
Myślę jednak, że jeśli na trasie nie zdarzy się nic nieprzewidzianego, typu upadek i Kowalczyk dostanie się do finału, to go bezproblemowo wygra, bo jak już wspomniałem na początku, w technice klasycznej bije każdą.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 184

ramos4

Użytkownik
???? NBA ::: Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves (-5,5) ::: 1.91 ::: Betsson
Dzisiaj sprobuje pograc na handicap, ostatnio ladnie siedzialy overy, wiec czemu nie sprobowac zagrac na spokojne zwyciestwo jednej z ekip?
Do rzeczy: Lakersi zawsze sa mocni u siebie, jednak ostatnio przegrywaja na wlasnym parkiecie. Ich rywalami nie byli potentaci typu Heat czy Thunder, a rewelacja sezonu Blazers, Raptors i Suns, ktorzy pokazali Jeziorowcom ich miejsce w szeregu.
Co prawda do gry wrocil Kobe, ale poki co jego gwiazda nie swieci takim blaskiem jak zyczyliby sobie fani Lakers.
W zespole z Minnesoty swietnie dysponowany jest Kevin Love, ktory wspierany przez Nikole Pekovicia i Ricky&#39;ego Rubio wygrywa spotkania Wilkom. Poza tym Minnesota gladko wygrala ostatnie spotkanie w Staples Center. Wydaje mi sie, ze ich obecna dyspozycja w zupelnosci wystarczy na zagubionych Lakersow. Ja zagram za drobne.
Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership
Spotkanie: Liverpool - Cardiff City
Typ: Liverpool zwycięży w obu połowach
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początku statystyki (po 5 ostatnich meczów obu drużyn w Premiership - dom/wyjazd, najpierw wynik całego meczu, a w nawiasie tylko 2. połowa):
Liverpool - WHU 4:1 (2:1) /notabene samobój Skrtela, dość przypadkowy/
Liverpool - Norwich 5:1 (2:1)
Liverpool - Fulham 4:0 (1:0)
Liverpool - WBA 4:1 (2:1)
Liverpool - Crystal Palace 3:1 (1:1)

Crystal Palace - Cardiff 2:0 (1:0)
Stoke City - Cardiff 0:0
Aston Villa - Cardiff 2:0 (2:0)
Norwich - Cardiff 0:0
Chelsea - Cardiff 4:1 (3:0)
A więc Cardiff na wyjeździe albo przegrywa 2. połowę, albo 0:0 w całym meczu, tutaj remisu nie będzie, więc moim zdaniem smakowity kąsek taki typ. Sporym osłabieniem będzie jedynie fakt, że nie zagra Gerrard, ale Suarez potrafi strzelać bramki i bez niego.

⛔ 100
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia(A league)
Spotkanie:Melbourne Heart-Melbourne V.
Typ:2
Kurs:1,91
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na drugi mecz 11 kolejki w Australii gdzie zmierzą
się ze sobą M Heart(10 miejsce) i M Victory(6 miejsce).
Jeżeli chodzi o drużynę gospodarzy to nie wygrali jeszcze
żadnego meczu w lidze (mają zaledwie 4 pkt).Natomiast
goście w razie wygrania może awansować na 4 miejsce.
Co prawda goście nie wygrali jeszcze w tym sezonie na wyjeździe
ale w końcu muszą wygrać a najlepiej uczynić to z najgorszą drużyną w lidze.
Gospodarze w ostatnich pięciu meczach zdobyli 2pkt, natomiast
goście zdobyli 7pkt.Jeżeli chodzi o absencję to w drużynie
gospodarzy zabraknie Dylana Macallistera(napastnik)
i Jonathana Miguela Germano(defensywny pomocnik), natomiast
w drużynie gości nie ma żadnych absencji.
Powodzenia!!!

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
damianox77 1

damianox77

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Winnipeg Jets-Florida Panthers
Typ:1
Kurs:2.05
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Winnipeg Jets w tym sezonie gra bardzo słabo, wręcz fatalnie. Ostatnio u siebie przegrywają co tylko się da, bo aż 6 ostatnich spotkań. . Myślę, że dzisiaj ekipa Jets musi się wziąść w garść i poprawić swoje mierne statystyki. Z kolei pantery ostatnimi czasy zaskoczyły i w tej chwili mają serię 6 spotkań z rzędu, Co paradoksalnie nie przemawia za ich korzyścią, ponieważ sądze iż dzisiaj seria się w końcu skończy, bowiem ostatnią taką serię zaliczyli w 2008 roku i było to 7 zwycięstw z rzędu. Jestem niemal pewien, że ten rekord nie zostanie pobity jak i również wyrównany w spotkaniu z odrzutowcami.

kiepska analiza

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 11

msk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Werder Brema - Bayer Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Jako dzisiejszy typ dnia wybrałem mecz pomiędzy czternastą drużyną w lidze niemieckiej - Werderem Brema, a drugą czyli Bayerem Leverkusen.
Po ostatniej porażce Bayeru na własnym boisku z Eintrachtem Frankfurt drużyna z Leverkusen z pewnością będzie chciała udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Przed ową porażką Bayer miał w lidze passe 4 zwycięstw z rzędu (w tym z Borussią na wyjeździe). Doliczając wygraną z Pucharu Niemiec to liczba zwiększa się do 5 - liczba ta mówi sama za siebie.
Z kolei Werder Brema nie radzi sobie najlepiej w lidze. Ich odległe miejsce przekłada się na jakość, którą prezentują na boisku. Patrząc przez pryzmat ich 10 ostatnich spotkań to wygrali TYLKO 1 (w dodatku z Hannoverem na własnym boisku, który nie zdobył w tym sezonie ANI JEDNEGO PUNKTU na wyjeździe), 4 razy zremisowali oraz zaliczyli 5 porażek. Wliczając to przegraną z Bayernem na własnym terenie 0:7.
Ewidentnie widać, kto wychodzi na wyraźnego faworyta tego spotkania. Bayer na pewno zmobilizuje szyki na jutrzejszy mecz, aby dobrze zakończyć ten rok. Mój typ to zdecydowanie 2.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks - Toronto Raptors
Typ: HT/FT : Toronto Raptors / Toronto Raptors
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Toronto to nie jest czołówka ligi, ale nie można tej ekipy lekceważyć, bo potrafią zagrać dobry mecz. Toronto Raptors dużo lepiej spisuje się w meczach wyjazdowych niż w meczach na własnym parkiecie. W meczach wyjazdowych mają bilans 5 zwycięstw i 6 porażek, co pod tym względem daje im wysokie czwarte miejsce na wschodzie. Dwa ostatnie mecze wyjazdowe Toronto to ładne zwycięstwa 99:77 z Chicago Bulls oraz 106:94 z Los Angeles Lakers. Toronto miało teraz wymianę, w której oddali Rudego Gay&#39;a, ale w zamian dostali paru naprawdę dobrych zawodników i moim zdaniem ta wymiana wcale nie musiała ich osłabić, a może nawet ich wzmocni. Dallas Mavericks u siebie mają co prawda świetny bilans, ale trzeba przyznać, że rywali mieli w większości słabych, stąd ten ich dobry bilans może być trochę mylący. W mojej ocenie Toronto Raptors są tutaj zbytnio niedoceniani i wcale nie będę zdziwiony jeśli sprawią niespodziankę i ograją gospodarzy. Kursy na typ który podałem oraz na samo zwycięstwo Toronto jak najbardziej mi pasują.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: ????Koszykówka BBL
Spotkanie: Ulm - Frankfurt
Typ: under 152,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi niemieckiej gdzie mierzy się 3 z 8 drużyną. Zapowiada się ciekawy mecz w którym goście mogą się mocno postawić ekipie z Ulm, która podmęczona jest troszkę grą co trzy dni w lidze i Eurocupie i tutaj bym upatrywał szansy dla ekipy z Frankfurtu. 18 grali swój mecz i teraz znowu liga, pewnie troszkę zostanie w nogach takie tempo rozgrywek. Dla mnie sprawa wyniku drugorzędna jeśli chodzi o win, natomiast spodziewając się zaciętego meczu, stawiam na dobrą i mocną obronę, a co za tym idzie mało punktów. Linia wydaję mi się odpowiednia do tego żeby przyatakować underka i pobieram. Dodatkowo 3 ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami to zdobycz rzędu 140 pkt, tak więc wydaję się opcja odpowiednia i zobaczymy. Podsumowując gospodarze mogą być troszkę zmęczeni, natomiast goście przyjeżdżają z mocnym postanowieniem wygrania spotkania. Jak będzie, zobaczymy. Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom