>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.12.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
arcioo 7

arcioo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1
Spotkanie: Valenciennes - Lyon
Typ: 2
Kurs: 2,42
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Powiem tak, typ trochę ryzykowny, ale kurs naprawdę kusi. Tym bardziej, patrząc na formę Lyonu w ostatnich meczach; w przeciągu ostatniego miesiąca na 4 mecze ligowe - wygranych... 4! Są w gazie i jakby jeszcze przypomnieć sobie 7:1 w Zagrzebiu w ramach LM, daje nam to obraz formy Lyonu. Z drugiej jednak strony Valenciennes dobrze spisuje się na swoim stadionie; tylko jedna porażka w tym sezonie na osiem rozegranych meczy, a ostatnio pokonali lidera tabeli Montpellier! Uważam że to by było za dużo sukcesów, gdyby dzisiaj jeszcze pokonany wyjechał Lyon. Gospodarze w ostatnich czterech meczach zdobyli 3 punkty. I jeszcze zerknijmy na tabelę, Lyon na miejscu czwartym, Valenciennes na 19. A jako, że jest to ostatnia kolejka pierwszej rundy, Lyon ma wciąż szansę na lidera po jesieni!
Powodzenia!
⛔100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Fulham FC - Manchester United
Typ: 2 (hc 1-0)
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy drużynami Fulham i Manchesteru
United . Drużyny zajmują odpowiednio 11 i 2 miejsce w tabeli , jednak
punktowo dzieli je przepaść Fulham ma na koncie 18 punktów natomiast
ManU ma ich 39 . Myślę że dziś Manchester pokaże na co ich stać ostatni
mecz przed przerwą zimową muszą umocnić swoją pozycję w tabeli muszą
wygrać i myślę że wygrają dosyć wysoko . ManU jak narazie w tym roku
nie przegrali żadnego meczu na wyjeździe , natomiast gospodarze
na 8 meczów u siebie zdobyli zaledwie 12 pkt z bilansem 3-3-2 .
Mam nadzieję że dziś Manchester gładko sobie poradzi ze średniakiem jakim
jest Fulham .
✅200
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Liga Mistrzow Panów 18:00 21.12.2011r
CSKA Sofia - Noliko Maaseik
typ: 2/2
1.95
Gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu czwartej kolejki fazy grupowej ligi mistrzow CSKA Sofia na wlasnym parkiecie podejmie belgijski Noliko Maaseik. Po trzech kolejkach sytuacja obydwu tych zespolow w tabeli grupy A ligi mistrzow jest zgola odmienna, CSKA Sofia z zerowym dorobkiem punktowym zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, Noliko z dorobkiem siedmiu punktow piastuje obecnie pozycje lidera rozgrywek. CSKA Sofia przegralo wszystkie trzy spotkania na wyjazdach z Arkasem Spor 1:3 i Noliko 1:3, i u siebie z Iraklisem 0:3. Noliko wygralo dwa spotkania, przegralo na wyjezdzie z iraklisem 2:3, u siebie pokonalo sofie 3:1 i Arkas Spor w tym samym stosunku. Nie ulega watpliwosci, ze druzyna z bulgarii to zdecydowany outsider tej grupy. CSKa ma juz tylko iluzoryczne szanse na awans do dalszych gier, Noliko jako lider grupy musi wygrac spotkanie z najslabszym zespolem, aby zdecydowanie przyblizyc sie do awansu do dalszych gier, tym bardziej, ze belgow czekaja jeszcze ciezkie mecze z iraklisem i arkas sporem, w turcji. Belgowie to na papierze duzo lepsza druzyna, ktora w dzisiejszym spotkaniu powinna udowodnic swoja wyzszosc.
⛔100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy Exstraliga
Spotkanie: Karlovy Vary - Vitkovice
Typ: 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: bwin
Analiza:
Klub Vitkovice szargany jest plagą kontuzji. Szczególnie ostatnich dwóch formacji ataku. Jak w takim wypadku grać ? Ciężki temat. Karlovy Vary grają u siebie. Kibice będą gorączkowo dopingować swoich. W związku z kontuzjami forma Vitkovic jest słaba ostatnio 2 porażki. W Karlovych Varach coś drgnęło. Nowy trener nowe koncepcje gry i co najważniejsze sprawdzają się.Ucieczka Karlovych ze strefy spadkowej jest ciągle możliwa. Na pewno podejmą próbę zdobycia tych 3 punktów u siebie. Widać u nich motywację. U Vitkowic sorry, ale nie koniecznie. Siłą gospodarzy będzie z pewnością bramkarz, który moim zdaniem o głowę bije bramkarza przyjezdnych. Mój typ jak powyżej. Wysokich trafień!

✅145
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Fulham - Manchester United
Typ: Rio Ferdinand kartka TAK
Kurs: 4.15
Bukmacher: Tobet

Analiza:
Po pierwsze ciężki teren dla United od dawna, więc i tym razem nie będzie łatwo. Po drugie w ostatnich spotkaniach United często kończyło w &quot;10&quot;. Sędzią będzie Pan Mark Helsey, który nie obcuje na stałe z EPL. Moim zdaniem będzie chciał pokazać, kto rządzi na boisku. Rio to były kapitan United, opaskę poprzez kontuzje stracił na rzecz Vidica,który niestety jest także kontuzjowany. Obecnie kapitanem MU jest przeważnie Evra ale Rio lubi pogadać sobie z sędziami a teraz po prostu nie może za co został ukarany chociażby w meczu z QPR.
Pójdę w odważniejsza analizę, United gra teraz z Fulham, potem z Wigan by potem na OT podjąć Rovers a więc łatwi rywale. Rio ma na koncie 3 kartki do zawieszenia brakuje mu dwóch kartoników.
Ważne jest to,że United w styczniu gra w FA CUP z City a jak wiadomo kartki z EPL przechodzą także na puchary, więc moim zdaniem Rio zważywszy na kontuzje Vidica, SAF może nie oficjalnie kazać wykartkować się Anglikowi aby ten mógł zagrać z City, a ten mecz to więcej jak mecz o kolejną fazę.
United z Rovers poradzi sobie bez Rio i tego jestem pewny ale na tak wazny mecz musi być, tym bardziej,że przed meczem z City czeka MU mecz z NU... wiem,zę to analiza bardzo do przodu ale Rio, to już nie ten sam zawodnik lata robią swoje, pogadać lubie a kapitanem nie jest, trudny teren i wazny mecz a kurs zachęca ;)
Sam pobieram go za drobne ;) Trafiłem kartkę Messiego to z Rio nie powinno być tak trudno.
powodzenia!
0
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Manchester City - Stoke
Typ: X (hc 0:1)
Kurs: 4,05
Bukmacher: Betsafe
Machester City podejmuje na własnym stadionie Stoke City. Faworyt oczywiście tylko jeden i są to gospodarze, a pytanie brzmi tylko jakim rozmiarem wygrają to. Mecz teoretycznie może być ciężki, Stoke jest w solidnej formie bo ma 4 zwycięstwa pod rząd: Blackburn 3:1, Everton 1:0, Tottenham 2:1 oraz Wolves 2:1, ale ogólnie ta ekipa nie gra najlepiej na wyjazdach co pokazuje bilans 3-1-4 i w bramkach 6-16. Ale City w ostatnim meczu z Arsenalem bardzo się męczyli i nie do końca jestem przekonany czy zasłużyli na wygraną. Ale wiadomo liczą się bramki, a nie kto zasługuje itp. Postanowiłem dziś zaryzykować na wygraną tylko jedną bramką, co prawda jestem przekonany, że tu może być wysoko ale kilka argumentów za przewagą dokładnie jednej bramki w tym meczu można znaleźć. MC w tym sezonie u siebie bilans 8-0-0, straty punktów się nie spodziewam ale może jakiś słabszy znów mecz ze słabszą ekipą. Stoke znowu w wielkiej formie, podbudowani za pewne passą zwycięstw i wiedzą doskonale, że grunt to nie dostać lania w tym meczu. Do tego goście mają świetnych napastników którzy mogą strzelić ze stałych fragmenów, a może i obrona zadziała, że nie stracą wiele bramek. Typ bardzo ryzykowny ale taki wynik jak 2:1 możliwy.
⛔100
 
billi 207

billi

Użytkownik
Piłka Nożna, Ligue 1
Evian-Montpellier
typ: over 2,5
kurs: 2.2
bukmacher: Pinnacle
analiza:
Bądź co bądź sensacyjny lider Ligue 1 Montpellier jedzie na wschód kraju na mecz z dobrze spisującym się beniaminkiem Evian. Goście strzelają wiele goli na wyjazdach,12 w ostatnich 6 (wyjazdowych) ,czyli średnio 2 bramki na mecz. Lider rozgrywek w ostatnich 2 meczach nie zaznał zwycięstwa,boisko beniaminka wydaje się być idealnym miejscem do &#39;&#39;odkucia&#39;&#39;.
Evian z kolei pragnie podtrzymać zwycięską passę w meczach u siebie ,która trwa już od 3 meczy (Valenciennes,Lorient,Auxerre). Nie bez kozery jest fakt iż w KAŻDYM meczu w tym sezonie rozgrywanym na boisku w Evian padał over 2,5 , w sumie padło już tam 23 bramki .
Reasumując , przed nami ciekawe spotkanie ,które może obfitować w wiele goli. Liczę ,że O.Giroud zostawi po sobie kilka śladów w meczowym protokole.
✅120
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, National
Spotkanie: Le Poire Sur Vie - Nimes
Typ: 2 remis nie ma zakładu
Kurs: 2,3
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie 3 ligi francuskiej między 12 w tabeli Le Poire Sur Vie, a 5 Nimes. Według mnie 3 pkt. powinny trafić do gości. Ostatnio drużyna gości spisuje się dobrze, a ich bilans w ostatnich 5 meczach to 2-2-1. Natomiast drużyna gospodarzy na ostatnich 5 rozegranych meczach 2 wygrała 1 zremisowała i 2 przegrała. Moim zdaniem Nimes powinno to spotkanie wygrać gdyż goni 3 drużynę w tabeli (3 miejsce; awans do 2 ligi francuskiej), do której traci 4 pkt. Natomiast Le Poire Sur Vie znajduję się w środkowej strefie tabli dość bezpiecznie od strefy spadkowej. Myślę, że po takim kursie 2.3 DNB warto postawić.
✅130
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Euroliga, koszykówka
Spotkanie: PANATHINAIKOS vs BROSE BASKETS
Typ: over 163,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ostatnia kolejka fazy grupowej Euroligi w tym sezonie. Jak wiadomo Koniczynki już awansowały i niezależnie od wyniku tego meczu zajmą 2 pozycję w grupie B. Gospodarze mają bilans 6-3. Goście po fatalnym meczu w ostatniej kolejce ulegli u siebie 68-82 Zalgirisowi Kowno. Brose w tej chwili ma bilans 3-6, taki sam jak Zalgiris, a ci zagrają ostatni mecz u siebie z KK Zagreb i na pewno wygrają. Jeśli Zalgiris wygra to zajmie ostatnią premiowaną pozycję do awansu w grupie, bo ma lepszy bilans meczów z Brose. Tak więc Brose nawet wygrywając w Atenach zajmie 5 pozycję. A co ważne Panathinaikos przegral w Bambergu 76:79 i chyba powinni coś temu zespołowi udowodnić. Tak więc liczę na wysoki wynik tego meczu, a przede wszystkim dobrą gre miejscowych i ich wygraną. W tym sezonie Panathinaikos w 9 grach 4 razy notował over dla wyznaczonej granicy, Brose tylko 2 razy, ale to ostatnia kolejka i wszystko jest już rozstrzygnięte, więc na twardą defensywę w tym spotkaniu nie ma co liczyć.
⛔100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Prostejov- Atom trefl Sopot
Typ: -1,5 Atom( Handicap sety)
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle
Za chwilę rozpocznie się spotkanie siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Polską drużyną z Sopotu a gospodyniami dzsiejszego mecze VK Prostejov. Zdecydowanymi faworytkami dzisiejszego mecze jest drużyna Atomu Trefla Sopot. W meczu przed tygodniem Sopocianki wygrały z dziejszymy rywalkami bardzo pewnie bez straty seta.Atomówki zagrają w środę w Czechach nie tylko o kolejne punkty w lidze Mistrzyń, ale również o poprawę nastrojów po porażce w meczu na szczycie polskiej ligi. Sopocianki w niedzielę uległy we własnej hali Muszyniance Fakro Muszynie 1:3. Po tej przgranej zawodniczki z Sopotu straciły lidera w tabeli Żeńskiej Plus Ligi. Po 3 meczach w tabeli Sopocianki są drugie z dorobkiem 5 punktów. Natomiast dzisiejsze gospodynie zajmują ostanie miejsce i mają tylko jedno oczko. Polecam ten typ. Pozdro
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna - Serie A
Spotkanie - Udinese - Juventus
Typ: 2 (handicap 1-0)
Kurs: 4.75
Bukmacher: bwin
Ktoś powie - Juve męczyło się ostatnio z Novarą. Ja powiem tak, ale bez Vidala i Matriego, absolutnie kluczowych zawodników. Ponadto Juve zagrało w wolnym jak na to, co potrafi, tempie. Śmiem twierdzić, że na kilkadziesiąt procent swoich możliwości. Powód? Oszczędzali się na bardzo ważny mecz właśnie dzisiaj.
A za Udinese seria ciężkich spotkań. Do końca drżenie o awans w Lidze Europejskiej i walka o każdy punkt w Serie A, by zdobyć czołowe lokaty musi odkładać się zmęczeniem na gospodarzach dzisiejszego meczu.
Rok temu, czy nawet dwa lata temu Udinese miała więcej atutów. Młodszy Di Natale, swego czasu jeszcze Sanchez, Inler. W mojej ocenie mocniejszy zespół niż teraz. A wtedy w Udine Juve potrafiło wygrać wbijając rywalom 4 gole, mimo że &quot;Stara Dama&quot; przeżywała kryzys.
W tym roku Juventus jest na fali i tym łatwiej powinien wygrać. Polecam gorąco ten typ. Wart grania po takim kursie
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Fulham- Manchester United
Typ: 1 lub X
Kurs: 2.10
Bukmacher: bwin
Analiza: Fulham nie gra w tym roku dobrej piłki i wiem, że za ten typ zostanę przez was forumowicze zlinczowany ???? . Ja jednak tym się nie przejmuje a ku temu typowi skłonił mnie jeden niesamowity fakt. Otóż, Fulham ma na Craven Cotage sposób na Manchester, w ostatnim meczu padł tam remis 2:2 natomiast wcześniej Manchester uległ im 2:0 i 3:0. Manchester jak widać ma zadyszkę formy i gra tak naprawdę średnio. Widać to gołym okiem. Rooney kompletnie bez formy, Young też nie gra tak cudownie jak na początku sezonu. Tak wiem Machester to Manchester, ale skoro tyle razy już udało się sprawić u siebie niespodziankę to czemu nie ma tak być dzisiaj? Uważam, że warto spróbować.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zdarzenie: Piłka nożna 1 liga Francja
Spotkanie: Lorient - Caen
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 19 kolejki Francuskiej Ligue1 w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 10 pozycję w tabeli zespół Lorient z 13 Caen. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 9 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 5x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 12 bramek a stracili 4. Goście natomiast w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zwyciężyć 3x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 14 bramek a stracili 18. Na pierwszy rzut oka faworytami tego pojedynku wydają się być gospodarzy którzy całkiem dobrze prezentują się na Stade Yves Allainmat lecz w ostatnim czasie jak by uszło z nich powietrze czego najlepszy dowodem może być 7 straconych bramek w ostatnich 3 występach. Goście natomiast również nie prezentują się najlepiej w ostatnim czasie w takich pojedynkach jak ten kursy nie mają większego znaczenia gdyż każda z ekip będzie chciała udowodnić, że to właśnie ona jest lepsza. Reasumując stawiam tutaj na przełamanie gości po bardzo dobrym kursie.
⛔100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Everton - Swansea
Typ : ( Hc 0-1) X (czyli Everton wygra jednym golem @ 3,50 Expekt
Wkraczamy w okres świąteczno- noworoczny a więc forma Evertonu musi wzrastać. Od paru sezonów staje się to powoli normą pod dowództwem Moyesa. I na to liczę też w tym sezonie. Poprzedni mecz na Goodison Park to zaledwie remis 1:1 z Norwich, ale dominacja The Toffes była ogromna i wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Wystarczy rzucić okiem na statystyki :
Everton - vs - Norwich
1 - Bramki - 1
8 - Strzały celne - 1
12 - Strzały niecelne - 6
9 - Zablokowane strzały - 0
13 - Rzuty rożne - 0
62% - Posiadanie piłki - 38%


Widać więc znaczną dominację. Jeżeli idzie o skład to Rodwell i Coleman pod znakiem zapytania, a reszta gotowa na ten mecz. Ważne, że Drenthe wrócił do gry i to on pociągnął zespół po wejściu z ławki do remisu w meczu z Norwich. Myślę, że powinien teraz zagrać od początku przeciwko Swansea.
Póki co Everton u siebie haniebny bilans 2-2-4! A teraz przychodzi im grać z najgorzej spisującym się zespołem na wyjazdach czyli Swansea, którzy legitymują się 0-3-5 na obcych obiektach. Co prawda w sobotę wywieźli 0:0 z St.James&#39;s Park, ale tym razem tyle szczęścia Vorm i spółka mieć nie powinni. Spodziewam się, że 3pkt zostaną w Liverpoolu. Obecne miejsce Evertonu nie oddaje ich potencjału na pewno. Skromnie bo skromnie ale wygrają z 2:1 wg mnie stąd typ na wygraną jednym golem ;)
Powodzenai
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 0

easybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja - Super Liga 19:30
Spotkanie: Galatasaray - Manisaspor

Ile padnie goli?
Typ: Więcej niż 2,5
Kurs: 1.78

Bukmacher: Bwin

Analiza:
Galatasaray jest to obecnie najlepsza drużyna w Turcji. Nie przegrali od 5 spotkań. Mój typ jest typowo statystyczny poniewaz na 10 meczy pomiedzy tymi druzynami aż 8 konczyło sie z minimum 3 bramkami. Moim zdaniem Gospodarzy stać na 2-3 bramki. Pozdrawiam
Kiepska analiza.
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Turcja Superliga
Spotkanie: Sivasspor-Samsunspor
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś o 19:30 w Turkish Super League dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Sivassporem a Samsunsporem.Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest drużyna Kamila Grosickiego.Podejmą zespół beniaminka, który w tym sezonie radzi sobie wyjątkowo słabo w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Sivaspor u siebie zajmuje 9 miejsce strzelonych 11 straconych 9 zdobytych 13 punktów bilans (3-4-1) W ostanim spotkaniu grali na wyjezdzie przeciwko Istanbul i padł wynik remisowy. Sivasspor w tabeli zajmuje 11 miejsce strzelonych 23 staconych 27 zdobytych 21 punktów bilans (5-6-5)
Samsunspor jako beniaminem na wyjazdach gra bardzo zle zajmujac 16 miejsce strzelonych 1 bramke,a straconych 10 zdobytych tylko 2 punkty bilans (0-2-6)
W ostanim spotkaniu grali u siebie przeciwko Besiktas i pał wynik remisowy. Samsunspor jako beniaminek zajmuje przed ostanie miejsce strzelonych 10 straconych 19 zdobytych 12 punktów bilans (2-6-8) Mysle ze w pierwszej połowie bedzie remis,a w drugiej wygra Sivasspor.ale jak bedzie zobaczymy.Pozdrawiam!
⛔100
 
M 3

masterkarol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy Serie A
Spotkanie: Atalanta Bergamo - AC Cesena
Typ: x
Kurs: 3.2
Bukmacher: Tobet
dzisiaj Krótko i na temat
Ostatnie 5 meczy Atalanty to remisy... Atalanta po 15 meczach, ma 8 remisów, 5 wygranych i 2 porazki. Dwa poprzednie mecze miedzy tymi druzynami to tez remisy (0-0 1-1). Atalanta zajmuje 15 miejsce z 17pkt na koncie, a cesena jest 18 z 12 pkt.
17/12/11 SA Fiorentina - Atalanta 2-2 R16
11/12/11 SA Atalanta - Catania 1-1 R15
04/12/11 SA Chievo - Atalanta 0-0 R14
26/11/11 SA Atalanta - Napoli 1-1 R13
20/11/11 SA Siena - Atalanta 2-2 R12
Mysle ze Ta passa sie nie skonczy i w tym meczu tez bedzie remis.
⛔100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
siatkowka, liga mistrzow women
spotkanie: muszyna- pesaro
typ: muszyna 1 set/ pesaro mecz
kurs 8,5
gamebookers
analiza:
przed nami 4 seria gier siatkarskiej ligi mistrzow kobiet. naprzeciwko siebie stana- druzyna reprezentujaca nasz kraj fakro muszynianka muszyna oraz wloskie scavolini pesaro. polki ostatnio w totalnym gazie wygrywaja wszystko co popadnie zarowno w lidze jak i w pucharach. w lidze mistrzow sa liderem grupy z 8 pkt. wygrane w moskwie oraz w pesaro mowia same za siebie.takze na krajowym parkiecie bardzo cenna ostatnia wygrana w sopocie za 3 pkt. pesaro z kolei zaliczylo ostatnio porazke w lidze mistrzow wlasnie z polska ekipa. dzis pora na rewanz. sytuacja w tabeli dla nich bardzo nie korzystna, bowiem przy dzisiejszym zwyciestwie dinamo nad belgradem ich awans powaznie zostanie zagrozony. maja one bowiem jeszcze wyjazd do Rosji. typuje ich koncowe zwyciestwo natomiast pierwszy set obstawiam dla muszyny
⛔100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Spotkanie: Valenciennes - Olympique Lyon
Typ: X
Kurs: 3.24
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Podbudowany niedzielnym trafionym kursem 4.83 (takie przeczucie miałem, że zagrałem to za 50 zł, kto podłapał temu gratuluję, kto się zbiesił temu kij w mrowisko) idę za ciosem. Liga francuska rzadko mnie zawodzi, jednak ostatnio przydarzyła mi się wpadka. Węszyłem kolejkę remisów, wszystkie mecze były wyrównane, ale ostatecznie skończyło się nie po mojej myśli. Skoro w weekend nie weszło, to mam nadzieję, że tym razem moneta się odwróci.
Dzisiejsze spotkanie, rozgrywane pomiędzy 4. a przedostatnią drużyną w tabeli jest w teorii łatwy do przewidzenia. Lyon ostatnimi czasy wraca do formy i należytej pozycji w Ligue 1. Świadczy o tym również zdobyty w kontrowersyjnych okolicznościach awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Nie należy jednak zapominać, że zespół ze Stade de Gerland tego sezonu mimo wszystko do najbardziej udanych zaliczyć nie może. Mnóstwo wpadek, słaba gra, rozgoryczenie kibiców, to wszystko powoduje, iż nad Lyonem w dalszym ciągu wiszą czarne chmury.
Z kolei w obozie Valenciennes na pewno nie optymizm, ale również nie można okoliczności nazwać napiętą atmosferą. Od początku sezonu wiadomo było, iż będą oni walczyli od utrzymanie, a jak do tej pory nie można wnioskować, że są na przegranej pozycji, gdyż w dole tabeli panuje niesamowity ścisk, i każde 3 punkty mogą diametralnie odmienić sytuację. Po wygraniu dwie kolejki temu z liderem z Montpellier, kibice ostrzą sobie zęby na sprawienie kolejnej niespodzianki z drużyną z top4.
Odnośnie samego meczu: Valenciennes nieźle radzi sobie na własnym stadionie, i stać ich na urwanie punktu faworyzowanemu Lyonowi. W ekipie Olympique zabraknie Bastosa i Gomisa, ale zagra od początku Lisandro Lopez (a kiedy Argentyńczyk wychodził w podstawowej 11. Lyon nie przegrywał w tym sezonie!). Moim zdaniem forma gości nie jest na tyle imponująca, żeby zdołali wywieźć dzisiaj 3 punkty z Valenciennes, dlatego proponuję remis. Powodzenia ;)
⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy Serie A
Spotkanie: Inter Mediolan - Lecce
Typ: liczba bramek w 1 połowie - over 1.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Tobet

Można już chyba co raz odważniej mówić, że Inter wyszedł z kryzysu. Dzisiaj do Mediolanu zawita ostatnia drużyna Serie A - Lecce. Goście ostatnio próbują za wszelką cenę cokolwiek ugrać i ciułają punkty jak tylko mogą. Oglądałem ich ostatni mecz z Parmą i nie mogę pojąc jak można było nie utrzymać prowadzenia 1:3. No nic zabrakło zimnej krwi po prostu. U Interu widać już poprawę i jak najbardziej dzisiaj są faworytem potyczki. Może nie aż takim murowanym, jak to przedstawiają buki, ale jednak murowanym. Poniżej statystki meczy na San Siro z Lecce.
Statystyki ze starć Interu z Lecce na Stadio Giuseppe Meazza:
- 13 zwycięstw Interu
- 0 remisów
- 1 wygrana Lecce
- 38 trafień Interu
- 5 trafień Lecce

Inter w tym sezonie zdecydowanie mało strzela. Osobiście liczę na jakieś przełamanie i jak najbardziej oby się to stało w dzisiejszym meczu. Lecce jak dotąd prezentuje najsłabszą defensywę w lidze. Myślę, że jednak Inter spokojnie powinien to spotkanie wygrać i liczę już na bramki w pierwszej połowie spotkania. Kurs jak najbardziej warty gry;-) Dodatkowo idealna szansa na przełamania dla atakujących Interu w dniu dzisiejszym. No bo w jakim innym meczu? jak nie z drużyną prezentującą się w defensywie dosyć mizernie. A może jakaś niespodzianka ze strony Lecce, która ostatnimi czasy pokazała również, że potrafi również strzelać.

Przypuszczalne składy:

Inter: J. Cesar; Maicon, Lucio, Ranocchia, Nagatomo; Zanetti, Motta, Cambiasso, Coutinho; Milito, Pazzini.

Lecce: J. Sergio; Oddo, Carrozzieri, Ferrario, Esposito; Strasser, Giacomazzi, Olivera, Cuardado; Muriel, Di Michele.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom