>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.10.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
marian77 541

marian77

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 21 Października

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
POLSKA: Tauron Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot
typ: Trefl Sopot
kurs: 3,2
buk: bet365
analiza:
Zawodnicy Stelmetu Zielona Góra nie mają czasu na odpoczynek. Po pojedynku z Bayernem Monachium w piątek, w poniedziałek zmierzą się z Treflem Sopot na własnym obiekcie.
Piątkowy mecz z Bayernem kompletnie nie wyszedł Łukaszowi Koszarkowi i jego kolegom.
Trener Uvalin po meczu z Bayernem prosił wszystkich, aby pamiętać, że Euroliga i Tauron Basket Liga wymagają od zawodników mnóstwo wysiłku. Dlatego w poniedziałkowy wieczór więcej szans na grę otrzymają zapewne ci, którzy z Bayernem grali mniej.
Stelmet w pierwszej kolejce pokonal Kotwice Kołobrzeg 73:70.
Z kolei gracze Trefla Sopot dopiero zainaugurują rozgrywki Tauron Basket Ligi.
Fakty: Z siedmiu oficjalnych spotkań Trefla rozegranych z drużyną z Zielonej Góry w Hali CRS, aż pięć zakończyło się zwycięstwem sopocian. Sopocianie musieli uznać wyższość rywali tylko w pierwszej potyczce obu drużyn po powrocie Zastalu do ekstraklasy w sezonie 2010/11 oraz rok później w drugim etapie sezonu zasadniczego. Wygrali za to trzy pozostałe mecze ligowe, finał Intermarche Basket Cup w 2012 roku i Tauron Superpuchar Polski dwa tygodnie temu.
Ostatni mecz: Sarunas Vasiliauskas trafił aż sześć trójek, a sopocianie wygrali ze Stelmetem 76:71. W trzeciej kwarcie gospodarze mieli już 15 punktów przewagi, ale świetna gra Litwina oraz Michała Michalaka pozwoliła Treflowi odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Fragment meczu na przełomie trzeciej i czwartej kwarty sopocianie wygrali aż 27:3.
Myślę, ze zważając na okoliczności prawdopodobieństwo skuteczności typu jest duże.
Pomogłem?Daj dzięki
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks
Typ: Vancouver Canucks incl.OT
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś na tapetę biorę starcie pomiędzy Columbus Blue Jackets a Vancouver Canucks. Mecz odbędzie się o godz. 0:00 czasu polskiego w Nationwide Arena w Columbus.

Obie ekipy przystępują do dzisiejszej rywalizacji w sytuacji b2b. Gospodarze dostali srogie lanie od Washingtonu 4-1 na ich terenie , natomi ast goście musieli uznać wyższość Pingwinów 4-3 po konkursie rzutów karnych na ich lodowisku.

Kurtki w obecnym sezonie są dla mnie zaskocze niem in minus. Wielu liczyło zapewne że ekipa z Columbus bedzie zdecydowanie trudniejszym rywalem a póki co zawodzą na całej linii. Bilans 2-5-0 w tym dwie porażki w dwóch grach na własnych śmieciach (z Calgary 3:4 i z Bostonem 1:3) nie wprawiają miejscowych kibiców w zachwyt. Dziś Blue Jackets wracają do siebie po mini road tripie w któr ym doznali 3 porażek. Sam liczyłem , że wzocnieni jeszcze w ubie głym sezonie kilkoma ciekawymi graczami z Marianem Gaborikiem na czele + Sergiey em Bobrovskim w bramce pokażą wiele ciekawego dla oka hokeja ale póki co nic z tego nie wychodzi.

Orki z koleji prezentują coś zbliżonego do tego do czego wszyscy ich fani przywykli w ostatnich sezonach. Co prawda zmieniono trenera na klau na Tortorelle ale ju ż powoli zaczyna być widać jego szlify (o ile jego zachowanie mi się nie podoba o tyle styl gry jego drużyn jest do zniesienia). Bilans 5-3-1 może nie jest powalający to jednak coś zaczyna się dziać pozytywnego w ich szeregach. Po dwóch klęskach z San Jose i Montrealem (obie w stosunku 1:4) potrafili wygrać z Flyers i Sabres na wyjeździe i postawić ciężkie warunki Pingwinom na ich terenie.

Vancover jest jak dr Jekyll i mr Hyde - ich power play jest przedostatnim w całej lidze (zaledwie 8.3% - 2 gole w 24 okazjach!!!) z koleji penalty kill jest najlepszy w całej lidze (90%)!!!

Dziś jestem w stanie zaufać ekipie z Vancouver. Zmęczenie obu ekip na podobnym poziomie jednak większą wolę walki i chęć zwycięstwa mam nadzieję zobaczyć u gości. Wszak bracia Sedinowie swoje powinni dziś zrobić( 3 gole i 16 asyst w ich wykonaniu w tym sezonie) ...
Póki co to zespół z Kanady wydaje mi się bardziej poukładany...Let&#39;s Go Canucks!!!

P.S. 3 ostatnie pojedynki obu ekip kończyły się dogrywkami!!! ⛔100
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dyscyplina: Superliga - Dania, piłka nożna
Spotkanie: ⚽ Sonderjyske - Odense
Typ: pow 1,5 do przerwy
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365
Analiza:​
Sytuacja sie troche skomplikowala, zawsze w dunskiej lidze bylo duzo wiecej goli niz w tej kolejce.
Cala ta kolejke gram progresja, jestem negatywnie zaskoczony, ale takze niemal pewny, ze w tym meczu padnie pow 1,5b do przerwy.
Wyniki ostatnich 5 meczy rozegranych na stadionie gospodarzy to wyniki:
4:1 (dwie bramki do przerwy)
1:2 (jedna bramka)
0:4 (dwie bramki)
0:2 (zero)
1:3 (cztery bramki)
Tak wiec bramek w tych meczach nie brakowalo. Progresje mam zagrana bardzo wysoko, jezeli ktos lubi tego typu granie,
to zachecam kontynuowac w przyszlej kolejce w ktorej goli zapewne nie zabraknie!
pozdrawiam ⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL
Spotkanie:Winnipeg Jets-Nashville Predators
Typ:Nashville Predators
Kurs:3,10
Bukmacher:bwin
Liga NHL i pojedynek Predators z Jets czyli jedno z trzech spotkań które zostanie rozegrane dzisiejszej nocy.Ostatnimi czasy NHL typuje mi się całkiem dobrze i to tylko w oparciu o przedmeczowe zapowiedzi i komentarze kibiców.Dziś jest podobnie ponieważ przedmeczowa &quot;PREVIEW&quot; w zupełności mi wystarcza aby wyciągnąć sensowne wnioski.Po pierwsze i co najważniejsze Pekka Rinne podstawowy bramkarz Predators nie przegrał jeszcze meczu z Jets notując 4 zwycięstwa w tym trzy w regulaminowym czasie oraz GAA 2,49.Po drugie dziś w ekipie Jest nie zagra jeden z czołowych defensorów Jacob Trouba którego zastąpi Adam Pardy gracz z AHL.Warto też odnotować że ostatnie dwa mecze ekipy z Nashville to tylko dwie stracone bramki oraz skuteczność Rinne na poziomie 96%.Uważam że Predators w końcu złapali wiatr w żagle i dziś powinni sobie poradzić z Jets zwłaszcza że wszelkie statystyki oraz H2H przemawiają na ich korzyść.Dorzućmy do tego fakt że center pierwszej linii Legwand jest ostatnio w dobrej dyspozycji czego dowodem są cztery asysty w czterech ostatnich meczach,natomiast lewoskrzydłowy pierwszej linii Wilson obchodzi dziś 24 urodziny więc na pewno będzie miał większą motywacje aby uświetnić swoje święto dobrą grą Kurs jest zacny więc Polecam
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 184

ramos4

Użytkownik
Dyscyplina:vHokej , KHL
Spotkanie: Chabarowsk - Omsk
Typ: Omsk
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu zmierza sie mozna powiedziec dwie warte siebie druzyny. Gospodarze, ktorzy ruszyli troche z forma i zaczynaja powoli wygrywac i goscie ktorzy ostatni ligowy mecz na wyjezdzie wygrali 13.03.13r. w Czelabinsku z Traktorem. Nie ukrywam, ze jest to bardzo ciezkie spotkanie, dla niektorych z was tzw. &quot;No Bet&quot;. Ja jednak pokusze sie o ruszenie tego spotkania. Jezeli hokeisci z Omska nie wygraja teraz na wyjezdzie, to kiedy? Ciezko nawet wytypowac liderow w spotkaniu 11. z 13. druzyna Konferencji Wschodnej KHL. Omsk przegral ostatnie trzy spotkania, pora na przelamanie zlej passy. Byc moze A. Perezhogin i A. Popov poprowadza swoja druzyne do pierwszego wyjazdowego zwyciestwa od ponad pol roku? Licze na przebudzenie Awangardu i wlaczenie sie w walke o play-offy. W mysl zasady: &quot;Kto nie ryzykuje - ten nie pije szampana postawie to spotkanie za drobne.
Powodzenia!
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zapalek 27

zapalek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Gambrinus liga
Spotkanie: Brno - Teplice
Typ: 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz zamykający 11 kolejkę czeskiej ekstraklasy. Drużyna Teplic zajmuje dobre 3 miejsce z zwycięstwo w tym meczu pozwoli im wskoczyć na drugą lokatę. W dziesięciu meczach zanotowali tylko jedną porażkę (1-0 z Mladą), oraz strzeli 30 bramek co im daje pierwsze miejsce razem z liderem z Pragi. O sile zespołu stanowią Mahmutovic - najlepszy strzelec ligi (10 bramek), oraz Litsingi z 6 bramkami na 3 miejscu. Po drugiej stronie zagra zespół z Brna, pomimo przewagi własnego boiska ma zdecydowanie mniej argumentów do wygrania tego meczu. W dotychczas rozegranych 10 meczach zdobyli tylko 7 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis) i zajmują przedostatnią pozycję (15 miejsce). Ostatnie zwycięstwo zanotowali nad ostatnim w tabeli Znojmo. Tracą dużo bramek średnio 1,5 gola na mecz, ale także strzelają 1 gola na mecz.
Podsumowując, Teplice muszą ten mecz wygrać jeśli chcą się zbliżyć do lidera i wszystkie argumanty (oprócz włąsnego boiska) ku temu są po ich stronie.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna &gt; Polska
Spotkanie: Ruch-Pogoń
Typ: 1 /1
Kurs: 4.50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Na jutrzejszy dzień wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie T-Mobile Ekstraklasy, w którym na przeciwko siebie zagrają ekipy Ruchu Chorzów, oraz Szczecińskiej Pogoni. Bukmacherzy mniej więcej po równo rozłożyli kursy w tym spotkaniu. Gospodarze w tej chwili po rozegraniu 11 kolejek zajmują 11 pozycję z dorobkiem 14 oczek na swoim koncie, goście natomiast po takiej samej ilości spotkań zajmuję 5 pozycję z 19 punktami na koncie. Ruch na własnym stadionie gra nierówne mecze, jest w stanie pokonać u siebie Legie zremisować z Wisła, a następnie przegrywa ze słabo grającym Zagłębiem. Pogoń jak do tej pory w spotkaniach wyjazdowych radzi sobie rewelacyjnie i stąd wysoka 5 pozycja w lidze , na 5 spotkań wyjazdowych zawodnicy ze Szczecina wygrali 4 razy i 1 zremisowali, moim zdaniem to bardziej szczęście niż umiejętności wywindowały te ekipę tak wysoko, Pogoń stwarza sobie mało sytuacji,ale je wykorzystuję. Ja w tym spotkaniu uważam że Ruch pokona gości ze Szczecina do połowy jak i na koniec spotkania, mam wrażenie że szczęscie Pogoni i świetna passa dobiegnie końca., stawiam na wynik 1:0 do przerwy i 2:0 na koniec spotkania.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL, Hokej.
Anaheim Ducks - Dallas Stars
Ducks over 2.5
(1.53) Unibet !
Kaczory czują się na swoich śmieciach pewnie i agresywnie i mimo, że dziś rywal nie jest im lekkim rywalem (wnioskuję po wynikach) to mimo że wystąpi debiutant w bramce gości to szanse na over są większe. Nie od dziś wiemy jak Kaczory wchodzą w mecz i jaki kawał dobrej roboty wykonują. Fakt, końcówka sezonu w tamtym roku nie była najlepsza w ich wykonaniu bo i przegrywali z zespołami, z którymi powinni wygrywać, ale dziś overek może być dobrą opcją. Także sam to gram, w rankingu NHL również to opisałem więc można śmiało pobierać.
A jeszcze wcześniej na Kaczory kurs był 1.6 teraz ciutkę mniejszy i nie sądzę by zmalało ani wzrosło. Sam jestem przekonany, że mecz nie będzie to łatwych należał, ale over gospodarze powinni pokryć już po dwóch tercjach.
kiepska analiza.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru Primera Division
Spotkanie: A. Lima - Garcilaso
Typ: 1
Kurs: 1,86
Bukmacher: Oddsring
Analiza: 45 minut po północy rozpocznie się kolejne spotkanie drugiej rundy peruwiańskiej primera division pomiędzy Lima a Garcilaso. Moim faworytem tego spotkania są gospodarze co również potwierdzają bukmacherzy swoim kursem. Ogólna forma obydwu zespołów wygląda tak że przeplatają oni zwycięstwa remisami i porażkami choć to gospodarze mają więcej zwycięstw na swoim koncie. Jeśli popatrzymy natomiast na zespół Limy u siebie to już całkowicie deklasują rywali gdzie od 6 meczy są niepokonani a i porażki się im zdarzają bardzo rzadko. Goście natomiast na wyjazdach ma wyjazdach bardzo słabo ostatnio bo ostatni raz wygrać się im udało w sierpniu. Ostatnie pojedynki między tymi zespołami również wypadają na korzyść Limy gdzie wygrywali 1:0 i 2 razy z rzędu po 2:0 na własnym boisku. W tabeli sytuacja też wygląda dość jasno i to gospodarze po tym meczu mogą objąc fotel lidera a Garcilaso jako ostatnia drużyna no nie liczę na to że mają jakiekolwiek szanse w tym starciu przeciwko obecnemu wiceliderowi. Wszystko przemawia na korzyść Limy więc dla mnie to jest łatwy typ a i kurs nie taki znowu zbyt mały żeby się nie opłacało postawić.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Federer - Mannarino
Typ : Mannarino +1,5 seta
Kurs : 4,10
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Tym razem naprawdę krótko i jak najbardziej na temat.
To co teraz oglądamy w akcji to nic innego jak cień Federera sprzed lat. Nieważne, że gra niejako u siebie. Szwajcar jest w tak poważnym dołku jeśli chodzi o formę, że jest mi go szkoda. Gracz tego formatu nie zasługuje na taką końcówkę kariery.
Spóźnione uderzenia zatrzymujące się albo na siatce albo poza linią końcową boiska, brak pomysłu na grę, serwis nie funkcjonuje tak jak powinien. Federer gubi się w swoich poczynaniach, nie ma w nim już tej iskry, dzięki której stał się żyjącą legendą.

Nie chcę tutaj dyskredytować umiejętności Szwajcara, ale solidnie grający Mannarino, tenisista prezentujący taktyczny styl może sporo namieszać w planach wielkiego mistrza co do triumfu w ojczyźnie. Leworęczny, mocno rotowany, wyrzucający serwis i przewaga kondycyjna. Wystarczy, że przytrzyma Szwajcara w wymianach i będzie miał seta na widelcu. Piszę to z bólem serca bo jestem wielkim fanem Federera, ale niestety ten sezon to początek końca jego kariery. Dojdzie presja awansu do WTF, gdzie po piętach depcze mu Gasquet i Tsonga, a wtedy wszystko może się posypać.
⛔100
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar
Spotkanie: Śląsk - Jagiellonia
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Śląsk jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Z pewnością będą chcieli zmazać plamę z piątku gdy w nieprawdopodobnych okolicznościach stracili komplet punktów w Zabrzu mając wcześniej kilka sytuacji na rozstrzygnięcie meczu. Przynajmniej na razie wygląda na to że droga do pucharów może być dla nich łatwiejsza przez puchar niż przez ligę.
W 2 kolejce ligowej Śląsk przegrał 2-3 (0-3) ale w 1 połowie nie grali oszczędzani na mecz pucharowy Mila i Paixao. Gdy weszli po przerwie Śląsk prawie odrobił straty...
Jagiellonia w obecnej formie i z obecną kadrą(bardzo słaba obrona, w pomocy powoli wchodzący do składu młody Dźwigała +wracający po kontuzji ale z tego powodu grający jeszcze bardzo ostrożnie Dzalamidze powoduje że jakość ich gry oparta jest właściwie tylko na Quintanie i ewentualnie Plizdze) powinna odpuścić puchar i skupić się na lidze
⛔100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie KHL
Spotkanie : Dinamo Moskwa - HC Donbass
Typ : Dinamo Moskwa -1,5
Kurs : 2.10
Bukmacher : bwin
Analiza :
Czołowa drużyna KHL Dynamo Moskwa podejmie średniaka HC Donbass. Na dotychczasowe 19 meczy Dynamo wygrało 13 meczy i tylko 6 przegrało. Donbass na 18 meczy ma 10 wygranych (w tym 2 po dogrywkach) ale ma za to 8 przegranych w regulaminowym czasie gry, najwięcej w tej lepszej połowie tabeli. Za Dynamem przemawia przede wszystkim ostatnia dyspozycja, ostatnie 5 meczy to 4 wygrane i w tym meczach strzelane co najmniej 4 bramki, ta jedna przegrana po karnych z silnym przeciwnikiem Barysem Astana. Donbass z kolei zalicza słabszy okres i 4 mecz z rzędu na wyjeździe. Ostatnie 5 meczy to 4 porażki i jedno zwycięstwo. Liczę na kolejną przegraną w regulaminowym czasie gry i przy ewentualnych problemach na bramkę do pustej bramki dającą handi.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Austria Erste Liga
Spotkanie: Horn-A.Lustenau
Typ: wygra A.Lustenau ( 2 )
Kurs: 2,20
Bukmacher: William Hill

W tym meczu głównym faktem który przekonuje mnie o tym że wygra A.Lustenau jest Ich świetna forma gdyż ta drużyna od 10 spotkań ligowych nie przegrała. Notując w tym czasie 4 remisy i 6 zwycięstw. Co daje im 3 lokatę w tabeli. Jeżeli poważnie myślą o awansie do Bundesligi to dzisiaj musza zainkasować 3 pkt. Nie mogą sobie pozwolić na przegrana gdyż ta oznaczała by ucieczkę lidera tabeli Altach na dość bezpieczną odległość 9 punktów. Gospodarze są dopiero na 8 miejscu z 4 zwycięstwami 2 remisami i 7 porażkami. Obie ekipy nie dawno grały ze sobą bo 09,08,2013 i w tedy A.Lustenau gładko wygrała u siebie 3-0. Dzisiaj braki kadrowe po obu stronach, chociaż uważam że bardziej będą dokuczać one gospodarzom. I tak goście bez M.Boltier ( pomocnik 11/0),P.Salomon ( pomocnik 12/2) De Lima Silva ( napastnik 13/4) i nie wiadomo czy zagra L.Kragl (4/0) ale ten mało istotny dla drużyny.
Gospodarze zaś bez M.Stanislaw ( pomocnik 11/0) D.Baugmather ( obrońca 11/1) M.Hartl (pomocnik 13/6), N.Antonitsch ( obrońca 11/0),
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Vladivostok – Barys Astana
Typ: over 7.5
Kurs: 3.85
Buk: unibet
Godz. 11:00
Analiza:
Zespół Barysu jedzie do dalekiego Vladivostoku by kontynuować serię gier wyjazdowych.
Zespół gospodarzy to tegoroczny debiutant i jak na razie radzi sobie dość przyzwoicie ósma lokata w Konferencji Wschodniej. Jak do tej pory siedmiokrotnie wychodzili z pojedynków zwycięsko a dziesięć razy musieli uznać wyższość rywali, bramki 40:46. Na własnej tafli jak do tej pory dwie porażki i cztery zwycięstwa. Dużo o gościach nie trzeba pisać bo już wielokrotnie to robiłem, nadal utrzymują wysoką formę strzelecką, są na razie na drugim miejscu w Konferencji ale mają dwie gry mniej od Kazania i jeśli dziś zwyciężą zostaną liderem. Na wyjazdach jak do tej pory świetnie tylko jedna porażka przy sześciu zwycięstwach. Średnia bramkowa na poziomie 6.6 czyli w ich wykonaniu standard.
Tak jak już wiele razy pisałem jeśli gra Astana to możemy liczyć na bramki. Tak jak wspomniałem w pierwszym zdaniu goście musieli pokonać długą drogę na ten mecz inna strefa czasowa na pewno jakieś znaczenie będzie mieć. Jednego czego można się spodziewać po zespole z Kazachstanu że zagrają swoje w ofensywie i z tymi słabszymi rywalami jak na razie w tym sezonie było zawsze żywo na tablicy wyników kilka przykładów 2:6 z Yugrą, 7:2 z Ektarinburgiem, 3:5 z Novokuznetsk nie tak dawno i dziś problemów ze zdobyciem bramek nie powinni mieć. Zapewne też swoje stracą bo gospodarze ostatnio nieźle w aspekcie ofensywnym min. wygrana w Petersburgu 1:3 a u siebie jak do tej pory średnia 3 bramki na mecze.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Ruch : Pogoń
Typ - rzut karny w meczu ? Tak
Kurs - 3.75
Buk - Betsson

Spotkanie zamykające 12 kolejkę naszej Ekstraklasy i jak do tej pory powiem że ta 12 kolejka była dosyć ciekawa a przede wszystkim padło dużo bramek i oby dziś w spotkaniu pomiędzy Ruchem a Pogonią też było parę goli na to osobiście liczę , w ostatnim pojedynku pomiędzy nimi właśnie tu na ul. Cichej padło 5 goli . Ruch od kiedy w ich zespole nastąpiła zmiana trenera to pod wodzą Jana Kociana nie przegrał ani jednego spotkania 2 zwycięstwa i 2 remisy , zwycięstwa to mecze wyjazdowe natomiast remisy to u siebie i chyba może czas na pierwsze zwycięstwo pod wodzą pana Jana przed własną publicznością a nie powiem przydało by się ono bo w razie wygranej Niebiescy wskakują do grupy mistrzowskiej no ale to dopiero 12 kolejka i wiele się jeszcze może wydarzyć , Pogoń natomiast w tym sezonie zaskakuje w meczach wyjazdowych gdzie nie zaznali jeszcze porażki ba 4 zwycięstwa i 1 remis to może robić wrażenie , ale wracam do mojego typu ....... sędzią tego pojedynku jest pan Szymon Marciniak który w/g mnie i statystyk lubi pokazywać na 11 metr boiska i w tym sezonie w 12 meczach które sędziował na wapno pokazał aż 8 razy ( zastanawiałem się oczywiście też nad czerwienią w tym pojedynku ) a czerwonych kartoników pokazał do tej pory 3 . Mecz z udziałem Ruchu pan Szymon sędziował 2 takie spotkania , w pierwszej kolejce kiedy Ruch podejmował u siebie Lech ( 1:1 ) i 3 żółte i 1 czerwona kartka , natomiast drugie spotkanie to wyjazdowe Ruchu z Widzewem i tu 2 żółte 1 czerwona i karny dla Ruchu , meczy z udziałem Pogoni w tym sezonie jeszcze nie sędziował ale w poprzednim tak ; popatrzmy 3 mecze z udziałem Pogoni i bilans 17 zółtych 1 czerwona i 1 karny a Ruchu w sezonie poprzednim to 5 meczy i 12 żółtych 2 czerwone i 2 karne , wrócę jeszcze do tego sezonu pana Szymona i np. w meczu Górnika z Zawisza nie tak dawno bo w 10 kolejce wynik 3:2 dla Górnika i bilans 2 żółte kartki i uwaga 3 rzuty karne , tak więc odejdę dziś od czerwonej ( nie wiem czy dobrze zrobię ale ...... ) pokuszę się na rzut karny !
⛔100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Hiszpania - Hiszpańska Liga BBVA
Spotkanie.Celta Vigo - Levante
Typ.x
Kurs.3,35
Bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Data.21.10.2013 g.20.00
Analiza.
Spotkanie pomiedzy zespolami Celta Vigo - Levante i stawiam w tym spotkaniu na wynik remisowy.Celta Vigo w tym sezonie jak na razie bardzoi slabiutko bo dopiero 19 miejsce z 6 oczkami (1-3-4),natomiast Levante troche lepiej bo na 12 miejscu i 10 oczek na koncie(2-4-2)...Celta gra u siebie wiec jakas przewga jest,ale za to z kolei Levante prezentuje sie jak na razie lepiej i tu wychodzi na remis...Po drugie obie ekipy stosunkowo duzo meczy remisuja bo Celta Vigo -3, Levante -4 wiec tu takze jestem optymista,ze dzisiaj bedzie podzial punktow.Po trzecie to Celta wszystkie remisy jakie do tej pory osiagnela to wlasnie na swoim boisku wiec dzisiaj takze moze byc podobnie.No i jeszcze jeden argument to ostatnie spotkania tych zespolow na boisku Celty...
02/12/12 PD Celta Vigo - Levante 1:1
12/09/09 SD Celta Vigo - Levante 1:1
26/04/09 SD Celta Vigo - Levante 2:2
Trzy ostatnie mecze i same remisy,wiec czemu dzisiaj mialo by nie byc podobnie tym bardziej,ze gospodarze nie zachwycaja?Ja po takim kursie zaryzykuje.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Division 2013/2014
Spotkanie: Athletic Bilbao - Villarreal
Typ: BTS
Kurs: 1,67
Buk: bet365
Data i godzina: 21.10.13 22:00

Athletic Bilbao kontra Villarreal – ten pojedynek zakończy 9. kolejkę Primiera Divison.

Baskowie zajmują wysoką, siódmą lokatę – zwycięstwo w meczu z beniaminkiem sprawi, iż Athletic przesunie się na piątą pozycję. „Żółta łódź podwodna” jest rewelacją rozgrywek – 17 punktów po 8 meczach daje Villarreal czwarte miejsce, gwarantujące występ w eliminacjach do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Niezależnie od wyniku tego spotkania beniaminek zachowa swoją pozycję... zawszę jednak można uciec rywalom oraz zbliżyć się do Wielkiej Trójki Barca-Atletico-Real.

Goście wygrali 5 pojedynków ligowych, dwukrotnie zremisowali (w tym z Realem Madryt 2:2) i przegrali w tym sezonie tylko z wyjazdowe spotkanie z Betisem. Ostatni mecz „Żółtej łodzi podwodnej” to triumf nad Grenadą 3:0.

Gospodarze wygrali 4 z 8 konfrontacji. Ostatni mecz Basków z Valencią CF zakończył się remisem 1:1. W tym sezonie piłkarze z Bilbao nie przegrali na własnym boisku – 3-krotnie wygrywali oraz zaliczyli wspomniany remis.

Ostatnie mecze między obiema ekipami kończyły się remisami lub zwycięstwami Villarreal. W dzisiejszym meczu również skłaniam się do typowania remisu ze wskazaniem na będących w rewelacyjnej formie gości. Sądzę również, iż obie ekipy strzelą bramki. Działo się tak w 8 z 11 ostatnich spotkań, w tym 4 z 5 spotkań w Bilbao.
⛔100
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ITF KOBIETY - SINGIEL: Poitiers (Francja), twarda (w hali)
Spotkanie: Foretz S. (Fra) - Parmentier P. (Fra)
Typ: DW 1:2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ogólnie staram się unikać ITF&#39;ów jak tylko się da - trzymam się od tego zdala rękoma i nogami, ale dziś nie mogę przejść obojętnie koło tego spotkania. Ja dziś osobiście faworyzuję 27 letnią Paulinę Parmentier, która nie jest może zawodniczką światowej sławy, bądź jakąś wybitną tenisistką ale dziś liczę, że wygra z swoją zawodniczką. Niestety stawiam na DW (tak jak w poprzednim jej spotkaniu z swoją rywalką). Paulina nie ma teraz obecnie swojej najlepszej formy za czym idzie duża możliwość urwania seta i w tym kierunku, po takim kursie śmiało idę. Stephanie jest starszą zawodniczką od swojej rywalki, ale nie mogę powiedzieć tego, że jest lepsza. Od czasu 1999 roku kiedy to była finalistką juniorskiego turnieju Roland Garros nic większego nie osiągneła, słabe returny i backhandy oraz DF&#39;y są u niej normą. Paulina ciągle się uczy i zdecydowanie gra lepiej. Dla osób, które nie lubią ryzykować polecam stawiać na czysty win - w miarę pewny, po takim kursie można spróbować.
⛔100
 
funias 691

funias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Crystal Palace - Fulham Londyn
Typ: Bramki tylko dla Crystal Palace
Kurs: 4.20
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Na dziś ostatnie spotkanie angielskiej PL. Derby Londynu. O tym, że Fulham jest drużyną przede wszystkim własnego boiska wiemy nie od dziś. W tym sezonie zaczynają potwierdzać tą regułę. Mimo, że nieco za szybko na wyciąganie wielkich wniosków to bilans wyjazdowy 1-0-2 i zaledwie 1 strzelona bramka nie świadczy najlepiej o ekipie z Londynu. Nie potrafili strzelić nawet gola w Newcastle u ekipy, która traci najwięcej bramek w całej lidze pomijając Sunderland. Fulham również grali z Czarnymi Kotami na wyjeździe. Wygrali ale skromnie. To tam zdobyli jedyną wyjazdową bramkę. Derbowy pojedynek z Chelsea można brać z dystansem, bo to po prostu różnica klas, ale ze skutecznością w Fulham krucho i tyle. Berbatov, który strzelał jak na zawołanie w poprzednim sezonie nie strzelił jeszcze bramki. Brakuje skuteczności w obu ekipach. Palace gra padakę, tego nie da się ukryć. Seria 4 porażek z rzędu. Bardzo kiepsko to wygląda. Ale gdzie nie szukać przełamania jak nie u siebie z bardzo przeciętnym rywalem? Ta drużyna ma ambicje, widziałem ich kilka razy. Niestety jak na razie PL to nieco za wysokie progi, ale bez walki na pewno się nie poddadzą. Dziś moim zdaniem okazja na punkty. Zwrócić należy uwagę, że cztery ostatnie spotkania Palace rozegrali z dość trudnymi rywalami. Liverpool wyjazd, wyjazd do rewelacji Southampton, u siebie z zawsze groźną Swansea no i mecz na OT z United. Rywale trudni bez wątpienia. Dzisiaj w derbach przed własną publicznością zagrają moim zdaniem o komplet punktów. Wielu bramek się nie spodziewam, bo obie ekipy nie grzeszą skutecznością. Mało tego. Liczę, że Palace zagra dziś na zero z tyłu. Ogólnie to spodziewam się tutaj wyniku 0-0, 1-0. Oczywiście żeby typ wszedł Palace musi strzelić i nie stracić za co trzymam kciuki! Skromne zwycięstwo gospodarzy 1-0 tutaj moim zdaniem najbardziej realne. Powodzenia! ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom