>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.09.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 21. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia- Campeonato Brasileiro
Godzina: 02:00
Spotkanie: Criciuma-Botafogo
Typ: Botafogo
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 2 czasu polskiego na boisko wybiegną drużyny 1 ligi Brazylijskiej Criciuma oraz Botafogo. Gospodarze po 22 kolejkach zajmują w tabeli przedostatnie 19 miejsce z bilansem bramek 11:27. Na własnym boisku do tej pory rozegrali 11 spotkań i 5 razy zwyciężyli, 3 razy zremisowali oraz 3 razy przegrali co daje bilans bramkowy 9:9. Goście również zdobyli 22 punkty po 22 kolejkach ale znajdują się 2 pozycje wyżej w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu, który wynosi 23:28. Na wyjezdach grali 12 razy, raz zwyciężając i remisując a 10 razy przegrywając co daje bilans bramkowy 4:17. Mecz jest o przysłowiowe 6 punktów dlatego stawiam w tym meczu na zespół gości, ponieważ dużo lepiej prezentuje się w ofensywie. Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi zespołami zakończyły się zwycięstwami Botafogo odpowiednio 1:2, 0:3, 0:6.
⛔100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: WTA
Godzina: 05:00
Spotkanie: Carolina Wozniacki – Ana Ianovic
Typ: Carolina Wozniacki
Kurs: 2,2
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś Caro zagrała kapitalne spotkanie przeciwko Muguruzie, która grała jak przed swoim spadkiem dyspozycji, która ją dopadła podczas turniejów w Stanach. Trafiałą w linie i to doprowadziło do 3 seta gdzie Wozniacki po małej sprzeczce z swoim starszym ( ale już razem oglądali mecz Kerber- Ana więc z tymi spięciami to nad wyraz niektórzy interpretują), dostała pozytywnego kopa i wygrałą bodajże 5 gemów z rzędu. Nadal świetnie porusza się po korcie, kapitalne obrony,błyskawiczne przejście do kontrataku.
Po tym co zobaczyłem w dzisiejszym meczu Any to Caro jutro ją zjada na europejskie śniadanie. Iva ma ogromne przestoje w swojej grze, które Dunka skrzętnie wykorzysta. Po „breaku” Any Kerber kompletnie się posypała. Ana według mnie nie będzie w stanie wytrzymać tak długich wymian z Caro dla, której to standard.
Dunka jest w najlepszej formie od 2 lat, nie straszna jej Sharapova na USO czy dziś Muguruza, która zagrała znacznie lepiej niż prezentuje się Ana. Dla mnie jutro wygra zdecydowanie lepsza i piękniejsza zawodniczka, czyli Carolina ;)
⛔100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna, Premier League
Godzina:18:00
Spotkanie:Manchester City-Chelsea
Typ:2
Kurs:3.10
Bukmacher:Bet365
Analiza:Jutro czeka nas niesamowity mecz moim zdaniem głównych kandydatów do tytułu najwyższej klasy rozrywkowej w Anglii. Na Etihad Stadium przyjedzie zespól Chelsea, który raczej nie będzie się bronić, tylko spróbuje powalczyć o 3 punkty. Zdecydowałem się na ten typ nie tylko ze względu na to, że jestem kibicem gości, ale dlatego, że uważam, że w tym sezonie Chelsea prezentuje się lepiej. Gospodarze w Premier League dotychczas zdołali zdobyć jedynie 7 punktów, sensacyjnie przegrywając ze Stoke i remisując na Emirates Stadium z zespołem Arsenalu, natomiast goście we wszystkich spotkaniach sięgali po pełną pulę. Były spekulacje czy w tym meczu z powodu kontuzji nie wystąpi najlepszy strzelec Chelsea Diego Costa, natomiast Jose Mourinho na konferencji prasowej powiedział, że wyjdzie od pierwszej minuty.Dotychczasowa forma Manchesteru nie przekonuje mnie, dlatego mam nadzieję, że uda się wywieźć 3 punkty zespołu ze Stamford Bridge.
⛔100
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Leicester - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Sportingbet
Witam wszystkich, na niedzielę wybrałem tylko jeden typ, ale za to wg mnie bardzo pewny. O godzinie 14:30 zmierzą się ze sobą drużyny Leicester i Manchesteru United. Faworytem, moim jak i bukmacherów jest drużyna gości, która dopiero w poprzedniej kolejce pokazała że zaczyna obierać właściwy kurs (4:0 z QPR). Oglądałem ten mecz i naprawdę gra ekipy z Old Trafford mogła się podobać, a brameczki - cud, miód. Czerwone Diabły muszę zacząć regularnie wygrywać, by czołówka nie uciekła im za bardzo. Gospodarze jak i goście, po identycznym bilansie mają tyle samo punktów i zajmują odpowiednio 13 i 11 miejsce w tabeli. Nie trzeba nikogo przekonywać, że po wielu wzmocnieniach Manchester powinien być zdecydowanie wyżej i sądzę że po tym meczu tak będzie. Obiektywnie patrząc to goście mieli do tej pory trudniejszych przeciwników, lecz jak wspomniałem, Czerwone Diabły zaczynają iść w wyznaczonym przed sezonem kierunku. Jeśli chodzi o składy to ekipa Leicester nie powala na kolana, natomiast goście to paleta gwiazd (szczególnie w ataku). Myślę że Rooney, Van Persie i przede wszystkim Di Maria zrobią robotę i wygrają (niekoniecznie tylko jedną bramką). Teren nie najłatwiejszy (Lisy nie straciły jeszcze u siebie punktów w tym sezonie), ale jak wspomniałem wcześniej po tym meczu to się zmieni. Kurs dobry do gry. Polecam i pozdrawiam.
⛔100
 
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB
Spotkanie: Boltimore Orioles - Boston Red Sox
Typ: Orioles asian handicap -1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle
Start: 01:05

Boston: De La Rosa (4-7, 4.31 ERA)
Baltimore: Tillman (12-5, 3.29 ERA)
Niewielu jest w tej chwili tak konsekwentnych miotaczy jak Chris Tillman.Pisałem juz o nim co nieco kilka dni temu ale
myślę ze warto powtórzyć.Tillman jest numerem 1 w Boltimore i będzie on wystawiany na pierwszy ogień w nadchodzących
play-offach w których to Orioles maja już zapewniony udział.W związku z tym ktoś mógłby powiedzieć ze Orioles
nie muszą się już aż tak przykładać do meczów sezonu zasadniczego i to jest po części prawda ja jednak sadze ze
dziś ta reguła nie będzie obowiązywać dlatego ze Tillman raczej będzie chciał jeszcze bardziej wyśrubować swoje i tak
już niesamowite statystyki w których notuje 1.70 ERA! w swoich 9 ostatnich startach!
To będzie jego 5-ty występ vs Red Sox w tym sezonie a w poprzednich 4-ech pokazał wyraźnie swoja wyższość notując 2.57 ERA!W 2-och występach vs Red Sox w tym sezonie na Camden Yards pozwolił na zdobycie 2-och runnow w 11 inningach.Jeszcze bardziej podoba mi sie dzisiaj propozycja grania na Orioles jak spojrzy się na wczorajsze
przegrane spotkanie ekipy z Boltimore.Wtedy to w dogrywce w 10 inningu przy stanie 3-3 pałkarz gości David Ortiz skutecznie wyniósł Red Sox na 5-3.Takie przegrane mogą jedynie wkurzyć ekipę która przegrała dopiero swój 3 mecz na 15! rozegranych u siebie.
Jak patrze dalej na &quot;kartę&quot; miotacza którego wystawiają dziś goście decyzja może być tylko jedna.De la Rosa nie wygrał od ponad miesiąca.W 6 ostatnich startach notuje bardzo kiepskie 6.91 ERA a w swoim pierwszym w karierze meczu vs Orioles 11 czerwca poległ z kretesem przegrywając 6-0!
Powodzenia!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 25

lexter

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Kanada CLS
Godzina : 21:30
Spotkanie : North York Astros - York Region
Typ : over 2.5
Kurs : 1.65
Bukmacher : sportngbet
Analiza:
Witam ponownie.Na dzień jutrzejszy coś zza oceanu, mianowicie overek w lidze dość że tak to ujmę egzotycznej bo chodzi o Kanadę.Na przeciw siebie drużyny mało mi znane ale po przyjrzeniu się ich h2h doszedłem do wniosku że warto spróbować zagrać taki typ.Na ostatnich 12 meczy tylko trzy razy padł under 2.5 w meczach tych drużyn więc jak widać, gdy spotykają się obie drużyny bramek trochę pada i na to również liczę jutro.Gospodarze to trzecia drużyna w obecnym sezonie, zgromadzili jak do tej pory 22 pkt, sześć razy wygrywając, cztery spotkania remisując oraz ponieśli 5 porażek (bramki 26-19)natomiast goście to zdecydowany lider tabeli, na 15 meczy rozegranych do tej pory bilans drużyny York Region robi wrażenie 12-3-0 bramki 36:10 muszą budzić i za pewne budzą respekt wśród ligowych rywali.Ostatnie 4 spotkania między tymi drużynami to wygrana obecnego lidera.Wygrywali dość pewnie więc oby jutro potwierdzili swoją dominację w lidze strzelając kilka bramek a może i obrona coś zawali co pozwoli patrzeć przychylniejszym okiem na over przeze mnie proponowany.Liga może nie jest zbyt ciekawa, ale przeze mnie grana dość często z uwagi na dużą ilość bramek w meczach i oby jutro to się potwierdziło.Pozdrawiam
⛔100
 
maer 270,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia ( Eredivisie )
Spotkanie: FC Utrecht - FC Groningen
Typ: 1
Kurs: 2.40
Data: 21.09.2014
Godz: 16.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Holandii na 6 kolejkę tamtejszej Eredivisie.
W holenderskim mieście Utrecht liczącym ponad trzysta trzydzieści tysięcy mieszkańców na Galgenwaard mogącym pomieścić prawie dwadzieścia pięć tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Utrecht założonym w 1970 roku z połaczenia trzech innych utrechckich zespołów: DOS, Elinkwijk i Velox który od tamtej pory przywdziewa barwy czerwono-białe a w gości z miasta Groningen liczącego prawie dwieście tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1971 o barwach biało-zielonych a mianowicie Football Club Groningen.
FC Utrecht rozegrał w tym sezonie ligowym 5 spotkań w których zdobył 7 punktów po 2 zwycięstwach, 1 remisie oraz 2 porażkach co daje obecnie 12 pozycję w tabeli holenderskiej Eredivisie, bilans bramkowy 5-7.
FC Groningen zdobył 9 oczek w swoich 5 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach oraz 2 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 8-9.
Gospodarze zagrali w tym sezonie u siebie 2 mecze zdobywając w nich 4 oczka po wygranej oraz remisie, bilans bramek na swoim Galgenwaard 2-1.
Goście zdobyli 3 punkty w swoich 3 spotkaniach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 1 zwycięstwie oraz 2 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 3-8.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie ekipy w tabeli dzieli tylko 2 punkty a ostatnich 18 spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy nimi w mieście Utrecht 10 razy wygrywali miejscowi, 4 razy padły remisy oraz 4 razy trzy oczka pojechały z gośćmi do miasta Groningen, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 31-16 na korzyść FC Utrecht.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy po bardzo dobrym kursie, Football Club Utrecht w tym sezonie u siebie dobrze zaliczając wygrana i remis i do tego ma korzystny bilans z zespołem z miasta Groningen grając z nim na swoim stadionie a Football Club Groningen u siebie gra potrafi zagrać bardzo dobrze lecz na wyjazdach po za pierwszym zwycięstwem w lidze potem dwie porażki i stracone w nich 6 goli bez strzelonej swojej żadnej i do tego dochodzi słaba gra tego zespołu w mieście Utrecht przeciw gospodarzom i moim zdaniem zdarzy się to kolejny raz i FC Utrecht na swoim Galgenwaard wygra to ciekawie zapowiadające się spotkanie.
✅140
 
makaveli23 342,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia
Godzina:00:30
Spotkanie: La Equidad - Once Caldas
Typ:X/X
Kurs: 5
Bukmacher: WH
Analiza:
Nawet nie musialem dlugo szukac typu na jutrzejszą noc, w ciemno zadecydowalem ze w tym meczu padnie remis/remis, nawet nie patrzac na statystyki na livesports. Jak sie później okazało klikając na ten mecz mój czuj okazał się chyba dobry, to zobaczymy, bo druzyna gospodarzy lubi sobie poremisowac i ma juz tych remisow 4 z rzedu (3 X 0-0) i raz 1/X w Copa (2-2). Mysle ze ich forma remisowa tutaj sie przedluzy i goscie rowniez dostosuja sie do remisu, ktory patrzac na tabele ich zadowoli. Jest to mecz ostatniej z pierwsza, wiec goscie beda czekac na kontry ale moga sie nie doczekac, bo gospodarze beda zdesperowani by chociaz nie przegrac.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 14:30
Spotkanie: Tottenham-West Brom
Typ: Totteanham wygra 2 golami
Kurs: 4.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie z Angielskiej Premier League w którym Tottenham przed własną publicznościa podejmię ekipę West Bromwich Albion. Naturalnie faworytem w tym spotkaniu do zdobycia kompletu punktów jest drużyna Tottenhamu, który w swoim spotkaniu rozegranym w czwartek w ramach ligi europejskiej tylko zremisował w spotkaniu wyjazdowym do Partizana Belgrad, jednak w tym spotkaniu popularne &quot;Koguty&quot;powinny przeważać w każdym aspekcie tego spotkania, ponieważ West Brom jest jak na razie bez zwycięstwa a do tego zajmuje ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji po 4 spotkaniach ma zaledwie 2 punkty na koncie , ostatniego spotkania też nie może zaliczyć do udanych bowiem nie udało im się nawet zdobyć bramki na swoim stadionie gdzie przeciwnikiem była druzyna Evertonu , teraz bedzie jeszcze cięzej ponieważ nie dosc że jadą na spotkanie wyjazdowe gdzie zazwyczaj nie szło im dobrze, to jeszcze ich przeciwnikiem bedzie drużyna Tottenhamu , która właśnie najlepiej czuję sie na swoim boisku, West Brom nigdy na tym stadionie nie wygrał , myślę ze tutaj się to nie zmieni , gospodarze na razie zajmuję 7 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 7 punktów na koncie i nie wygrali ostatnich dwóch spotkań, myślę że w tym spotkaniu to Koguty sięgną po kolejne 3 punkty
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB
Spotkanie: Los Angeles Angels - Texas Rangers
Typ: Los Angeles Angels handicap -2,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Start: 03:05

Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z MLB, a dokładniej pojedynek pomiędzy Los Angeles Angels, a Texas Rangers.
Według bukmacherów, a także i mnie faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy w tym sezonie spisują się jak na razie rewelacyjnie i zajmują pierwsze miejsce w tabeli , a dziś stanie na ich drodze słaba drużyna Texasu Rangers który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ( co prawda na 5 ostatnich spotkań odnotowali 5 zwycięstw ale wydaje mi się że dzisiaj dostaną porządna lekcje od aniołów i przegrają minimum 3 punktami ) kurs na ten typ to 2,75 . Dla mniej odważnych polecam zagrać handi -1,5 , które jest jeszcze pewniejsze według mnie po kursie 1,9 . Dzisiejsi miotacze to Weaver J. (17-8) [LAA] 3,50 ERA w tym sezonie , natomiast gości to Lewis C. (10-13) [TEX] 5,12 ERA .

✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa, Polska
Spotkanie:
Wisła - Legia
Typ
: Wynik do 45 minuty dla Wisły Kraków
Kurs: 3,63
Bukmacher: STS
Start: 18:00
Witam. Jutro w Krakowie czeka nas chyba najlepszy mecz do tej pory tego sezonu. Naprzeciw siebie stanie Krakowska Wisła i Warszawska Legia. Oglądałem wszystkie mecze w lidze tych zespołów i jestem pod wrażeniem poziomu jaki reprezentują.
Wisła Kraków - gospodarze zawodów mimo małej liczby zawodników spisuje się wyśmienicie i po 8 kolejkach zajmują pierwsze miejsce w tabeli, nie notując ani jednej porażki! Ich gra w ofensywie jest bardzo dobra. Piłkarze oddają wiele strzałów za czym idą bramki i pozytywne wyniki. Niestety drużyna gubi się w obronie przez co już w tym sezonie i prawdopodobnie Głowacki nie zagra w tych zawodach. Od 17 spotkań Wiślacy są niepokonani! Ostatnią porażkę zanotowali w maju!
Legia Warszawa posiada natomiast indywidualnie lepszych piłkarzy w kadrze. Zawodnicy ponieśli tylko jedną klęskę na wyjeździe z Podbeskidziem. Moim zdaniem będą oni bardziej zmęczeni przez fakt, że mają większa częstotliwość rozgrywanych spotkań(Liga Europejska) i w związku z tym będą musieli pogodzić się z porażką.
W tym roku pomiędzy tymi klubami doszło do 2 potyczek. Raz wygrywali piłkarze z Łazienkowskiej a raz padł remis.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Francuska
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Lyon
Typ: Ibrakadabra strzeli
Kurs: |1.55|
Buk: Betsson !
Jeden z ciekawszych meczy, jakim będzie można być świadkiem niedzielnego wieczoru to mecz PSG, z Lyonem. Na pierwszy rzut oka, od razu idę w stronę Ibrakadabry, zawodniku o ogromnym potencjale, wielkim talencie i co najważniejsze znakomitej technice. Mimo, że ostatnio coś tych bramek nie pada na jego koncie, ja widzę już dzisiaj odwrócenie ról i to właśnie jego na tablicach. Dlaczego? To proste, jest najlepszym zawodnikiem w Lidze Francuskiej, w tamtym roku został królem strzelców, więc i teraz nie będzie spoczywać na laurach. Z Lyonem już nie raz grał i strzelał, więc i nie tylko pod swoją publiką na swoich śmieciach da z siebie wszystko, ale i udowodni wielu zawodnikom, że wciąż jest wielkiej klasy ten zawodnik i trudno go przechytrzyć i zatrzymać. Kurs chyba większy już nie będzie, dlatego ja już teraz to stawiam, bo do jutra mogą być spadki... mimo, że już i tak jest mniejszy od tego co był na początku.
⛔100
 
traperek 149

traperek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Polska - Brazylia
Typ: Polska
Kurs: 2.940
Bukmacher: Pinnacle
Start: 20:25
Już jutro w Katowicach odbędzie się finał MŚ w siatkówce mężczyzn z udziałem polskiej reprezentacji ! Polacy o pierwsze miejsce zagrają z brazylijczykami, którzy w półfinale pokonali francuzów 3:2. Do zagrania takiego typu skusił mnie kurs 2.940, który jest bardzo wysoki jak na finał, dla porównania betsson wystawił kurs 2.65 a expect 2.40. Polacy jak grają każdy wie, wg mnie bet jak najbardziej do grania ponieważ pokonaliśmy już brazylię w poprzedniej fazie turnieju 3:2 przy odrobinie szczęścia przed własną publicznością powinniśmy zostać mistrzami świata ????
Powodzenia !
✅194
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Siatkówka, MŚ
Godzina: 20:25
Spotkanie: Brazylia - Polska
Typ: Brazylia wygra 3:2 w setach
Kurs: 4,75
Bukmacher: Expekt
Analiza: Naprawdę chciałbym się mylić ale uważam, że przegramy ten mecz i to Brazylijczycy będą świętowali sukces jakim jest zdobycie mistrzostwa świata. Po naszej reprezentacji widać już zmęczenie turniejem. W meczu z Niemcami zagraliśmy słabo i powinniśmy się cieszyć, że wygraliśmy 3:1. Niektórzy twierdzą, że gdybyśmy tak słąbo grali z Francją zamiast z Niemcami, to byśmy przegrali i wydaje się, że jest w tym sporo prawdy. Niestety cztery rozegrane pięciosetówki pod rząd musiały się odbić na formie naszych zawodników. Brazylia co prawda wczoraj grała pięć setów z Francją, a my cztery z Niemcami, ale za to wcześniej Brazylijczycy łatwiej roztrzygali swoje mecze, np. łatwe 3:0 z Rosją, więc to oni zachowali więcej sił przed finałową batalią. Na nawiązanie walki z Brazylią jednak na pewno nas stać. W ostatniej fazie grupowej nawet z nimi wygraliśmy 3:2, ale teraz będzie o to o wiele trudniej, bo zmęczenie zawodników coraz bardziej daje o sobie znać. Mecze Polaków są niezwykle zacięte, gdyż cztery z ostatnich pięciu spotkań naszej reprezentacji to pięciosetówki. Teraz też spodziewam się długiego meczu i pięciu setów, jednak więcej sił w końcówce powinni zachować Brazylijczycy, stąd wynik 3:2 dla Brazylii to mój typ na to spotkanie.
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Godzina: 11:00
Spotkanie:Kruoja - Ekranas
Typ: 1
Kurs:1.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziwi mnie ten kurs. Zapewne spadnie!
Ekranas to w tamtym sezonie czołówka. W tym sezonie przeszło już 27 kolejek. 6 pozycję mają dzięki dobremu początkowi sezonu. Potem drużyna zaczęła się sypać i w połowie pierwszych jedenastek na mecze są zawodnicy, którzy byli wcześniej rezerwowymi.
Niedawno z mocnym Atlantas dostali baty 4-0. W czwartek przegrali 2-3 ze słabym Siauliai. Mogło być z 2-5 a najbardziej sprawiedliwy wynik to byłby 1-4 myślę. Wyszło jednak 2-3 &quot;szczęśliwie&quot; dla Ekranas.
Ekranas zagrało niezły mecz z Trakai, wygrywając 2-1, a mogło być nawet wyżej, ogólnie otwarty mecz był i obie ekipy mogły więcej strzelić, lepsze jednak Ekranas. Mecz ten jednak u siebie, gdzie wiadomo gra się lepiej.
W tym spotkaniu są gośćmi i łatwo nie będzie z Kruoją, która ostatnio rozgromiła Atlantas 4-1, zremisowała 0-0 po faktycznie równej grze z Trakai (chyba na sztucznym boisku), nie dali sobie dmuchać w kaszę ze zdecydowanym liderem - Żalgiris i niewiele brakowało, a strzeliliby im bramkę. Jednak to Żalgiris był lepszy, ale na ich boisku gra się naprawdę trudno(nie przegrali jeszcze nic na 14 meczów; w bramkach 40:5).
Kruoja jest lepsze w tym sezonie. W tamtym na 32 spotkania zdobyli 48 punktów, a teraz na 27 spotkań mają 49 punktów. Walczą o ligę Europejską i Ekranas, które nie walczy o nic, nie powinno im zbytnio przeszkodzić. Tak mi się zdaje ????
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Bundes
Godzina: 13:30
Spotkanie: Union Berlin - Leipzig
Typ: 2 + U2.5
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 6 kolejki drugiej Bundesligi. Ostatnio dołujące z formą Union Berlin zmierzy się z kandydatem do awansu RB Lipsk. Poprzedni sezon pokazał, ze gospodarze byli typowa druzyną środka tabeli. Niczym sie nie wyrozniali, mieli bardzo wyrownane bilanse i tylko troszke lepsze wyniki u siebie - z duza iloscia remisow i porazek pod koniec ligi. Na ten moment sytuacja tez nie wyglada ciekawie, bo 3 strzelone bramki, zero wygranych i ostatnio dotkliwe porazki z Nurnberg 0:4 czy z 1:3 z Heindenheim (2 beniaminek). Raczej klarownym faworytem tego spotkania są goście, którzy a chociazby stracili dopiero 1 bramkę i nie przegrali zadnego meczu. Na wyjezdzie 2 mecze, raz 3:0, raz 0:0 choc przewazali. Patrzac na dobra obrone i indolencje strzelecka Union widziałbym tu under, choc trzeba pamietac ze graja u siebie. Moze bezpieczniejszy byłby 3,5 ale kurs jest sporo nizszy. 2 DNB tez ma jakies value. 0:2/1:2.
⛔100
 
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Holandia Eredivisie /
Godz. 14:30
Spotkanie - Feyenoord : Ajax
Typ - czerwona kartka / tak
Kurs - 3.95
Buk - Betsson
Pierwszy Die Klassieker w tym sezonie a tu nigdy nie jest spokojnie , obie ekipy nie za dobrze rozpoczęły sezon a szczególnie Feyenoord który do tej pory ma bilans 1-2-2 no i z bramkami na minus bo 4:5 co daje im bardzo odległe miejsce 14 , natomiast obrońcy tytułu piłkarze Ajaksu też mają na swoim koncie dwie porażki jednak 3 razy wygrali i z 9 pkt zajmują 5 pozycję co jednak ciekawe to stosunek bramkowy bo 10:8 co pokazuje że z obroną nie jest najlepiej ale dziś wiadomo nie jest to zwykły mecz i tu zawodnicy choćby byli w najgorszej dyspozycji dają z siebie wszystko a jak nie idzie to posuwają się do brutalnych zagrań i na coś takiego liczę , w tym sezonie szczególnie u gospodarzy widać że jak nie idzie to trochę brutalność wkrada się w ich szeregi i tak w 5 dotychczas rozegranych meczach aż 11 zawodników zobaczyło żółte kartoniki a w sumie piłkarze Feyenoordu zobaczyli 17 takich kartoników , co do mistrzów Holandii czyli Ajaksu to też widać że nie grają za czysto bo u nich także 11 graczy z kartkami a w sumie 11 kartek żółtych , nie potrafię zdobyć informacji kto jest sędzią tego pojedynku ale pomimo tego liczę że powinno iskrzyć na boisku tym bardziej że wrogiem nr. 1 w tym meczu będzie oczywiście Kenneth Vermeer. Golkiper tego lata zamienił Amsterdam na Rotterdam i stał się dla wielu wrogiem numer jeden , dziś na De Kuip zabraknie kibiców Ajaksu tym bardziej myślę że atmosfera będzie napięta , no a sięgając wstecz na poprzednie Die Klassieker to nie raz czerwona kartka była pokazywana a nie jednokrotnie dwie tak więc patrząc po ilości żółtek obu ekip w dopiero co rozpoczętym sezonie to liczę na czerwoną !
⛔100
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, Regular Season
Godzina: 19:35
Spotkanie: Atlanta Braves - New York Mets
Typ: New York Mets ML
Kurs: 2.06
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pitching MatchUp:
Mets RHP Jacob deGrom (8-6, 2.68 ERA) vs. Braves RHP Ervin Santana (14-9, 3.74 ERA)

Okey ostatnio forma dopisuje więc kujemy żelazo póki gorące :razz:

Dzisiejszego wieczoru o 19:35 na Turner Field odbędzie się close game pomiędzy Atlanta Braves a New York Mets. Gospodarze będą bronić się przed pierwszym od 2007 roku domowym sweepem od Metsów. I od razu na samym początku śmiem twierdzić, że to im się nie uda!

Po pierwsze Braves zostali wyeliminowani praktycznie z udziału w tegorocznym postseason po raz pierwszy od 2011 roku i są aktualnie w opłakanej dyspozycji, gdyż przegrali 11 z ostatnich 13 spotkań. Dodam do tego, że ich dzisiejszym starterem będzie &quot;mój ulubieniec&quot; Erwin Santana, który w 3 ostatnich startach w 17.0 IP oddał rywalom 12 R, 11 ER,7 BB i 2 HR i ma 5.82 ERA, 1.47 WHIP oraz .329 OBP jednak w tym sezonie versus Mets ma bilans 2-1 z 2.05 ERA. Trochę martwi mnie fakt, że w ostatnich 8 występach na Turner Field Santana ma bilans 7-0 z 2.91 ERA ale w ostatnim swoim występie zanotował porażkę przeciwko Nationals i bez wsparcia swojej ofensywy (a raczej za wiele mu nie pomogą) będzie mu ciężko zapisać kolejny win na swoje konto.

Jego oponentem po stronie Metsów będzie mocny kandydat do nagrody Rookie of the Year - Jacob de Grom. Warto podkreślić, że w 11 swoich ostatnich występach ma bilans 7-1 z 1.81 ERA i tylko Alex Cobb (1.61) oraz Clayton Kershaw (1.75) mają ten współczynnik od niego patrząc na okres od początku lipca.
Jego aktualna dyspozycja pozwala być optymistą w typowaniu na Mets gdy on zaczyna jako starter. W 21.0 IP oddał rywalom zaledwie 4 R, 3 ER, TYLKO 3 walki i 0 HR dodając do tego 28K&#39;s co daje mu 1.29 ERA, 0.81 WHIP i .215 OBP.
De Grom 2-krotnie w tym sezonie mierzył się z Braves i najpierw przegrał na Turner Field 3:1 gdy w 5.0 IP oddał 3 runy już w pierwszym inningu, by tydzień później zniszczyć Atlante na City Field 8:3, gdy w 7 iningach nie oddał ani 1 obiegu notując przy tym 11 SO!

Reasumując patrząc na zestawienie aktualnej dyspozycji ofensywy Braves z kapitalną dyspozycją startera Metsów nie widzę innej opcji jak kolejny win zespołu z NY, który dopełni pierwszego od 2007 sweep&#39;u nad Atlantą. A więc...Let&#39;s Go Braves!!!

Na koniec ciekawostki:
  • New York closer Jenrry Mejia is 27-for-30 in save opportunities.
  • Mets are 4-1 in their last 5 games with Fletcher behind home plate.
  • Braves are 1-4 in their last 5 Sunday games with Fletcher behind home plate.
  • Braves are 8-3 in their last 11 games with Fletcher behind home plate.

✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia
Godzina: 14:30
Spotkanie:Feyenoord - Ajax
Typ: Ajax +1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Feyenoord bez formy tylko jedno zwycięstwo i dwa remisy na 5 kolejek.W el. LM
dwie porażki z Besiktasem a w meczach o awans do ligi europejskiej męczyli się z ukraińską Zorya Luhansk( 1:1 i 4:3) W drużynie brakuje konkretnych nazwisk ,a już szczególnie napastników, praktycznie jednym bardzo mocnym punktem jest pomocnik Jordy Clasie, oraz bramkarz Kenneth Vermeer.
Ajax, uznana marka, która mimo co rocznych wyprzedaży potrafi stworzyc zespół walczący o wysokie cele.
W lidze bez rewelacji, dwie porażki, ale jedna to w meczu na szczycie z PSV.
Ewidentnie drużyna z Amsterdamu lubi i potrafi grac z dzisiejszymi gospodarzami w ostatnich 5 meczach 4 wygrane i jeden remis. Szkoda, że z powodu kontuzji nie będzie mógł zagrac chyba najlepszy gracz Ajaxu Lasse Schöne, ale może Milik coś znowu fajnego pokaże.
Po zwycięstwie w lidze oraz po bardzo dobrym meczu z PSG, uważam, że Goście tego meczu łapią formę i nie przegrają.Można też zagrac gołą dwójkę z kursem ok. 2,5.
Powodzenia!!
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom