>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.09.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Division 2014/2015
Spotkanie: Cordoba - Sevilla AHC (1:0)
Typ: 2
Kurs: 3,12
Bukmacher: Pinnacle
Data i godzina: 21.09.14 19:00
Stawka: 5/10

Dziś o godz. 19:00 rozegrany zostanie mecz czwartej kolejki Primiera Division pomiędzy Cordobą a Sevillą. Różnica punktowa po 3 kolejkach między tymi ekipami wynosi już 5 punktów.

Cordoba zdobyła w tym sezonie ledwie dwa punkty – na taki dorobek złożyła się porażka z Realem Madryt oraz remisy z Celtą Vigo i Almerią. Sevilla natomiast nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie ligowym. Piłkarze z Andaluzji wywalczyli 7 z 9 możliwych do zdobycia punktów (zwycięstwa z Getafe i Espanyolem, remis z Valencią), natomiast w LE Sevilla wygrała z Feyenoordem 2:0.

Składy:

Cordoba: Carlos - Gunino, Lopez, Pantić, Crespo - Garai, Rossi, Fede, Borja, Fidel - Havenaar

Sevilla: Beto - Coke Pareja, Carrico, Tremoulinas - Krychowiak, Iborra, Suarez, Vidal, Vitolo – Bacca

Uważam, iż Sevilla zdobędzie na wyjeździe komplet punktów. Po pierwsze, jest w lepszej formie. Piłkarze z Andaluzji od spotkania o Superpuchar Europy z Realem nie przegrali żadnego spotkania, natomiast gospodarze nie posmakowali w tym sezonie zwycięstwa. Po drugie, Sevilla ma większe doświadczenie na tym poziomie rozgrywek. Trzy punkty przypadną ekipie Grzegorza Krychowiaka.
✅212
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Olimpiqe Lyon
Typ: DW 3-1
Kurs: 11
Bukmacher:
Analiza:
Na sam koniec wybrałem meczyk, a nawet można uznać za szlagier 6 kolejki Ligue 1, który odbędzie się w stolicy Francji Paryżu. Miejscowy Paris Saint Germain mistrz Francji podejmuję Olimpiqe Lyon. Wybrałem taki kursik trochę na farta, ale myślę, że jest bardzo prawdopodobny mimo bardzo wysokiego kursu. Paryżanie u siebie są nie do zatrzymania. Od końca stycznia tego roku zaliczyli tylko jedną wpadkę w maju z drużyną Rennes, a takto nie zaliczyli nawet remisu. Same wygrane, z czego większość z handicapem. Ten atut z pewnością przejawia za zwycięstwem obecnych mistrzów Francji. Obstawiam, że Paryżanie w tym meczu strzelą trzy gole i stracą jednego. Drużyna Olimpique Lyon nie za dobrze zaczęła ten sezon. Na obecną chwilę mają bilans dwóch zwycięstw i trzech porażek. Ostatnio ograli Monaco u siebie 2-1, a więc co za tym idzie myślę, że bramkę w Paryżu są w stanie strzelić, lecz będzie to wszystko na co ich stać dzisiejszego wieczoru.
⛔100
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja Ligue I
Spotkanie: PSG - Lyon
Typ: PSG poniżej 7 rzutów rożnych
Kurs: 1.66
Godz:21:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rzuty rożne typy które bywają całkowicie nieprzewidywalne może paśc 6 rożnych pod rząd lub żaden przez godzinę , lecz dzisiaj postanowiłem to zagrać z powodu który zaobserwowałem sprawdzająć w zeszłym tygodniu statystyki PSG. Od 11 meczy nie przekroczyli tej linii więc licze na to że i dzisiaj ten typ wejdzie. PSG zaczęło sezon z małym fal startem , ogólnie spisują się dużo gorzej niżtego oczekiwano. Zremisowali aż trzy spotkania wygrywając tylko dwa , w ich meczach jest sporo sensacji co z pewnościa było spowodowane absencja Ibrahimowica czyli motoru napędowego tego zespołu. Ogólnie nawet z Ibrą zespół gra bardzo słabo cięzko im się dostać do pola karnego rywala. PSG przeważnie zdobywa 4 rzuty rożne więc linia under 7 bardzo mnie ździwiła i uważam że dzisiaj nie będzie wyjątku dodtatkowo z Lyonem który również lubi kontrolować piłke.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom