>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.08.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia - Łęczna
Typ:Goście bez bramki
Kurs: 2.00
Bukmacher: WilliamHill

Dorobek punktowy zespołu z Gdańska jest żenujący na starcie nowego sezonu po 5 kolejkach ledwie uzbierane 3pkt pozycja trenera Brzeczka w klubie wisi na włosku i tak na prawdę każdy pojedynek jest o być albo nie być. Oczywiście można zganiać na terminarz który nie był najłatwiejszy dla nich ale od takiego zespołów wymaga sie więcej tym bardziej że kadra na papierze wygląda wyśmienicie. Łęczna ma 7pkt co jest i tak dobrym wynikiem patrząc na to co ten zespół prezentuje na boisku tam niema tak wielkiego ciśnienia i włożonej kasy by wymagać punktów w każdej kolejce. Lechie teraz czekają spotkania z drużynami których powinna wsysać lecz czy będą wstanie ? na te pytanie poznamy odpowiedz między innymi po dzisiejszym spotkaniu. Pierwszy mój typ idzie na zwycięstwo Lechii zastanawiałem sie nad handicapem ale stwierdziłem że nie warto bo ich wyniki kręcą sie przeważnie na zwycięstwie jedno bramkowym. Drugim typem natomiast to brak bramki dla Łęcznej nie ukrywam że ten zespół kompletnie do mnie nie przemawia na wyjazdach mimo 4 pkt jest lipa i mam nadzieję że defensywa z Gdańska nie pozwoli na za wiele u siebie Gościa.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Cincinnati 2015
Godzina: 21:30
Spotkanie: Gasquet R. - Murray A.
Typ: Gasquet R. +1,5 seta
Kurs: 1.65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 3:5 z lat 2006-2014. Wczorajsze mecze obu panów pokazały jak bardzo w tenisie ważna jest głowa i bez niej tak naprawdę nie wygrasz. Gasquet bronił wielu BP w meczu z Cilicem, jednak w najważniejszych momentach seta to on zachował więcej zimnej krwi i tak oto zamknął mecz w dwóch setach bez tie-break. Murray wyciągnął mecz ze stanu 4:6 1:4, później w trzecim secie z 2:5 na 7:5. Chwała mu za to, na pewno go to podbudowało. Skoro Dimitrov był taki mocny ze swoim jednoręcznym backhandem, to dzisiaj zagra z teoretycznie jeszcze silniejszym zawodnikiem, bo przecież Richard pokonał Bułgara na Wimbledonie za przeproszeniem z palcem wiadomo gdzie. Szykuje się zacięty mecz i kto wie czy wygra go Andy. Oczywiście Szkot, już nie raz pokazał, że w wielu turniejach ma przestoje w pojedynczych meczach to jednak co by nie mówić o nim - zawsze jest groźny. Kiedyś bodajże w ćwierćfinale Wimbledonu 2015 zaczął mecz od stanu 0:2 w setach broniąc później BP z Verdasco, po czym wygrał cały turniej pokonując bodajże po drodze w półfinale naszego Jurka Janowicza. Richard w tym sezonie całkiem przyzwoita forma, półfinał Wimbledonu robi wrażenie. Polecam również over gemowy w tym meczu.

AKO dnia - dubel morderca: Sevilla DNB + Jankovic J.

✅ 65
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Birmingham - Derby
Typ:eek:ver 3,5 goli
Kurs: 3,5
Bukmacher: Sportingbet
Gościom nie udało się awansować do Premier League i kolejny sezon muszą walczyć na zapleczu. W Birmingham już mało kto pamięta o grze w elicie przed dekadą. Tutaj szykuje się wyrównany mecz i mimo, ze bukmacherzy faworyta widzą w Derby byłbym z tym bardzo ostrożny. Derby póki co zremisowało trzy mecze, gospodarze mają 4 oczka w dwóch meczach. Spodziewam się tu trafień z obu stron a h2h pokazuje nam, że w 5 ostatnich meczach tych drużyn 4 razy padł over 3,5 gola. Warto spróbować tak wysoka linię i teraz.
⛔ 100
 
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis ziemny Cincinnati 2015 (USA)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dolgopolov - Berdych
Typ: 0:2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybralem spotkanie cwiercfinalowe do analizy. Na przeciwko siebie stana Ukrainiec i Czech. Ich bilans na hardzie to 4:0 dla Berdycha. Zdecydowanym faworytem wedlug bukow jak i wedlug mnie jest reprezentant Czech. We wczorajszym meczu zmiótł Robredo 6:0 6:1. Dolgo gral wczoraj z naszym Jureczkiem. Janowicz sprawil mu troche klopotow. Jednak niefrasoboliwosc Janowicza doprowadzila do tego ze mecz przegrał. Jak wiemy Dolgopolov to tenisista, ktory ma goraca glowe potrafi przegac &#39;wygrany&#39; mecz. Bedych zas jest bardzo dobrze poukladanym tenisita i mysle, ze zakonczy dzisiejszy mecz w 2 setach jak to bylo do tej pory.
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Niemcy - Regionalliga Bayern
Godzina: 18:30
Spotkanie: Schalding - Bayern II
Typ: powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,69
Bukmacher: Pinnacle
Ostatnie wyniki jakie notują te dwa zespoły to wręcz wyniki hokojowe:
Zespół rezerw Bayernu wygrał swoje ostatnie dwa mecze, tracąc przy tym po 2 bramki.
15.08.15 LIG Bayern II Burghausen 3 : 2
08.08.15 LIG Rain/Lech Bayern II 2 : 7
Gospodarze natomiast przegrali na wyjeździe i wygrali oraz zremisowali.
15.08.15 LIG Schalding Unterhaching 0 : 0
07.08.15 LIG Burghausen Schalding 4 : 1
31.07.15 LIG Schalding Rain/Lech 5 : 3
W pojedynkach bezpośrednich jest 4:0 dla Bayernu a over został pokryty 3 razy w tych spotkaniach.
Takie statystyki skłaniają mnie do tego, że zespoły stawiąją na ofensywny styl gry i niezbyt przejmują się obroną. Wg mnie spokojnie padnie minimum 3 bramki. PS. Mam też mega typ na jutro !!! jeżeli ktoś chce skorzystać to zapraszam do działu rugby: http://forum.bukmacherskie.com/f206/rugby-18947-4.html
✅ 69
 
jahu 6

jahu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Birmingham - Derby
Typ:Birmingham - mecz:remis=zwrot
Kurs: 1,95
Bukmacher: milenium.pl
Analiza:
Birmingham w lidze jak na razie bez porażki na 9 pozycji , stosunek bramek 4-3 ,
Derby miejsce 16 z 3 remisami na koncie , stosunek bramek 2-2
Goście przystąpią do spotkania w sporym osłabieniu , nie zagrają :
J. Hanson - obrona ,J. Hendrick , W. Hughes , C. Bryson- pomocnik ,
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
larkspur 342,9K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy , Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha Berlin - Werder Brema
Typ:Werder Brema lub remis
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Piłkarze Herthy Berlin bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon pokonujac w inauguracyjnej kolejce Bundesligi Augsburg 1:0 po bramce z rzutu karnego Kalou. Niestety czerwoną kartkę w tym meczu obejrzał Beerens, który nie zagra w dzisiejszym spotkaniu.
W drugiej kolejce do Berlina przyjdzie zespół Werderu Brema, który w pierwszym swoim meczu przegrał z Schalke 0:3. Trzeba przyznac ze byl to bardzo slaby mecz w wykonaniu Werderu. Wynik meczu otworzyl samobojczy gol Gebre Selassie, który zdobył jedną z najładniejszych bramek samobójczych jakie mogliśmy w ostatnim czasie zobaczyć.
Zupełnie niewidoczny był napastnik Anthony Ujah, który tak świetnie radził sobie w meczach sparingowych. W Bundeslidze zadebiutował Aron Johannsson, były gracz AZ Alkmaar , ktory takze nic specjalnego nie pokazal.
Hertha wygrała z Augsburgiem, ale powiedzmy sobie szczerze po bardzo przeciętnym meczu. Piłkarze z Berlina pokazali trochę umiejętności technicznych, mogły podobać się indywidualne akcje Schulza czy Daridy. Niestety często zawodziła gra zespołowa. Na brawa zasługuje bramkarz Herthy Thomas Kraft, który w 94 minucie meczu obronił groźny strzał głową Essweina.
W poprzednim sezonie Werder wygrał u siebie z Herthą 2:0, wcześniej w Berlinie był remis 2:2.
Na podstawie pierwszej kolejki nie ocenial bym juz odrazu formy obu zespolow.
Ja wciaz jestem pod wrazeniem formy Werderu z okresu przygotowawczego. Owszem przegrali moze i zasluzenie z Schalke ale to pierwszy mecz w nowym sezonie. Mysle ze trener Bremy wyciagnie wnioski i dzis zagraja duzo lepiej. W koncu Hertha to nie zespol z czolowki . Po wpadce z Schalke dzis przynajmniej stawiam na remis lub win Werderu.
✅ 80
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń-Wisła
Typ;Over 10.5 rożne
Kurs: 1.925
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj w Szczecinie dojdzie do jednego z ciekawszych starć w tej kolejce pomiędzy jedynymi niepokonanymi w tym sezonie ekipami Pogoni i Wisły.
Wisła jak do tej pory rozgrywała całkiem niezłe spotkania i chyba można powiedzieć że dosyć niefortunnie nie zgarnęli kompletu punktów w potyczce z Lechią i Cracovią byli by teraz w czubie tabeli.
Pogoń natomiast rozpoczęła sezon od pokonania mistrza Polski w Poznaniu, potem zremisowała trzy kolejne spotkania ze Śląskiem, Lechią na wyjeździe i Górnikiem Łęczna w Szczecinie, w poprzedniej kolejce pokonali Podbeskidzie w gorących okolicznościach, roztrwonili jak Wisła z Lechią przewagę dwóch goli wyciągając rezultat na 2-3, Wiśle też to się udało lecz nie dotrzymali prowadzenia do końca choć Guerrier miał setkę pod koniec meczu na zdobycie czwartego gola.
Dzisiaj w Szczecinie szykuje się spotkanie w którym każdą drużynę interesować będzie wygrana, Wisła mimo że nie przegrała spotkania zanotowała 4 remisy co sprawia mały dorobek punktowy, Pogoń natomiast będzie się chciała zrównać punktami z aktualnym liderem tabeli.
✅ 93
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Zjednoczone Emiraty Arabskie, Gulf League
Godzina: 18:45
Spotkanie: Al-Jazira - Al-Wasl
Typ: Al-Jazira strzeli więcej niż 2.5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:


Witam...
Ja dzisiaj mam do zaproponowania meczyk w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, troszkę egzotycznie ale można pograć ????
Jak wiadomo piłka nożna w ZEA podnosi swój poziom z roku na rok.... dlaczego ? bo są tam pieniądze i gwiazdy klubów Europejskich chcac dorobić jeszcze do ,,emerytury&quot; a nie chcąc narażać się na męczącą, niekiedy bardzo męczącą grę w Ligach Europejskich decydują się na dokończenie kariery właśnie tam...
Al-Jazira to wicemistrz z poprzedniego sezonu... to że bramki potrafią strzelać to każdy kto zerknie na tabelę z poprz. sezonu to zauważy że tych goli strzelonych mieli dość sporo bo 66 brameczek na 26 spotkań, no ale jak nie strzelać tylu bramek mając na szpicy Serba Mirko Vucinica. Była gwiazda Romy czy Juventusu Turyn w 23 meczach w poprzednim sezonie strzelił 25 goli, zostając jednocześnie królem strzelców tamtejszej ligi ???? dodajmy do tego że mają również że mają w obwodzie takiego grajka jak Jonathan Pitroipa, zawodnika Burkina Faso grającego niegdyś w Hamburg SV czy Rennes... do tego dochodzi (od tego sezonu) Jefferson Farfan, a tego Pana to już chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, zawodnik Peru grający w poprzednim sezonie w barwach schalke także potrafi w piłkę grać i strzelać bramki. Myślę że te 3 nazwiska w kontekście ligi ZEA poradzą sobie z każdą obroną.
Do powodzenia tego typu potrzebne bedą 3 gole Al-Jazira... 3 nazwiska offensywne 3 gole, bardzo realne tym bardziej że jest to liga dość overowa... taktyka czasem schodzi na drugi plan, liczy się tylko gra do przodu i strzelanie goli ????
Co do Al-Wasl, aż takich nazwisk nie mają ale bramki też potrafią strzelać... ale niestety też dość dużo ich tracąc.... poprzedni sezon zakonczyli na 6 pozycji br. 53-45
H2H obydwu drużyn wygląda dość obiecująco ostatni mecz 4-2 dla Al-Jazira wcześniej również 4-2
Al-Jazira chcąc dobrze rozpocząc sezon musi ten mecz wygrać, tym bardziej że grają przed własną publicznością, a żeby wygrać trzeba gole strzelać, tym bardziej że Al-Wasl na pewno coś ustrzeli ????
- Dla mniej odważnych ,,pewny&quot; kurs Al-Jazira wygra i w meczu więcej niż 2.5 gola po kursie 1.85 na sportingbet
Pozdrawiam i życze tego co zawsze ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukoen 19

lukoen

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (Towarzyskie)
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Metallurg Novokuznietsk - Sokol Krasnoyarsk
Typ:
1
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Pinnacle SportsPrawdopodobnie ostatni mecz dla obu ekip przed nowym sezonem. Nie ma co się oszukiwać, Metallurg pewnie kolejny sezon będzie 5 lub 6 drużyną Chernysheva. W drużynie prowadzonej przez Alexandra Kitova nie doszło do nadzwyczajnych zmian w rostarach więc ekipa z Oblastu zapewne utrzyma podobny poziom co w poprzednim sezonie KHL. Metallurg przegrał większość sparingów ale trzeba dodać, że mierzył się z zespołami od siebie zdecydowanie lepszymi. Pocieszające jest to, że w drużynie z Novokuznietska linia obrony prezentuje się coraz lepiej co widać po ostatnich trzech gdzie przegrywali tylko jedną bramką zachowując meczowy 3.5 under. Dzisiejszy przeciwnik? Chyba celowo ustawiony ze średniakiem z VHL żeby poprawić nastroje przed poniedziałkowym startem sezonu. Liczę na gospodarzy, potrzebują tego zwycięstwa.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Montpellier - PSG
Typ: over 4 kartki (azjan)
Kurs: 1,90
Bukmacher:
Bet365
Stawka: 2/10
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Sébastien Moreira, Francuz nie jest sędzią który w każdym meczu wyciąga dużo kartek, zdarza mu się wyciągać więcej kartek praktycznie tyko w meczach pełnych walki, (taki mecz imo będziemy dziś oglądać ale o tym niżej) jego średnia w Ligue 1 to 3,3 (same żółte kartki), razem z czerwonymi średnia wynosi 3,5,


  • faworytem tego spotkania jest PSG, ale czy gospodarze nie mogą przeciwstawić się na swoim stadionie faworytowi do mistrzostwa, moim zdaniem mogą, goście dużo słabiej grają na wyjazdach i do tego stracili względem poprzedniego spotkania ważnego zawodnika jakim jest Verratti, oczywiście to wciąż Paryżanie są faworytem a gospodarze kiepsko zaczęli sezon (2 porażki), myślę że Montpellier musi zagrać agresywnie by coś wywalczyć (dużo fauli=kartki), a gdy przeciwnik gra agresywnie to Paryżanie również i na to przede wszystkim liczę


  • powołując się na h2h między tymi zespołami zauważyłem że w ostatnich 6 meczach między tymi zespołami w 4 meczach over 4 kartki był pokryty i liczę że dziś będzie tak samo

Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
Zwrot
 
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sandhausen - Heidenheim
Typ:zespół 2 powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.90
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Dziś o godz. 18:30 4 kolejka 2 bundesligi. Mój typ to zespół Heidenheim powyżej 1,5 gola.Dlaczego? Ano dlatego iż drużyna gospodarzy jest w niezłym gazie a takie passy- szczególnie w mocnych i wyrównanych ligach nie trwają zbyt długo. Kolejny argument to 5 ostatnich spotkań wyjazdowych drużyny Heidenheim, gdzie ta drużyna strzela co najmniej 2 bramki.Mecz ten może skończyć się powtórką zeszłego sezonu ( 2:2) lub zwycięstwem Heidenheim over 1,5 gola.
⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis, ATP - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda - Ćwierćfinal
Djokovic N. -Wawrinka S. 21.08.2015 17:00
Typ: 2
Kurs: 4,00 Pinnacle Sports
Analiza:
Baaardzo nie lubie Serba, według mnie jest to gracz po prostu solidny. Potrafi wygrać każdy turniej ale w każdym meczu zdobywa punkty w najważniejszych momentach. Stawiając na Szwajcara nie kieruje się brakiem sympati dla Djoko lecz szansą na trafienie znacznie zawyżonego kursu. Djoko gra dziwnie na tym turnieju ma duże przestoje, z Paire czy wczoraj z Goffin. Obaj nie potrafili tego wykorzzystać ale Warwinka jest znacznie doświadczony i moim zdaniem ogra dziś Novaka. Zawsze to powtarzam, że nie wiem jakim cudem Nowak jest pierwszy od tyly lat w rankignu i na dodatek ze znaczną przewagą. Może dlatego, że obecnie nie ma takich tenisistów jak Federer (kilka lat temu) czy też Nadal. Ileż był finałów Nadal kontra Federer a mimo to oglądałem je z dużym zaciekawieniem i podziwiałem fenomenalne zagrania. Nowak ?! Pfff.... Solidna gra i to wszystko. Warwinka pokonał ostatnio młodziutkiego lecz rewelacyjnego Corwata Ciricia oraz wielkiego Karlovicia. W obu meczach nie pokazał jakiegoś nadzwyczajnego byłysku lecz uważam, że jeśli Novak powtórzy grę z ostatnich dwóch spotkań to Szwajcar to wykorzysta. Wydaje mi się, że Warwince będzie bardziej zależało na zwycięstwie....jak będzie zobaczymy mam nadzieje, że bez wpadki tak jak było z Roobredo i Berdychem....

⛔ 100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Tenis, WTA - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda - Ćwierćfinal
Williams - Ivanović . 21.08.2015 19:00
Typ: -20,5 gema
Kurs: 1.59
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Jak dla mnie ten typ ma prawo nie wejść tylko wtedy gdy Serena nagle źle sie poczuje. Serena jak wiadomo na poczatku jak lokomotywa trzeba dac jej sie rozpedzic zeby dobra dzialala na pelnych obrotach. Jej mocny serwis o ile nie bedzie czesto walony w siatke powinen jak zawsze byc atutem Sereny. Jak dobrze wiemy umie ona przelamywac swoje przeciwniczki i to dosyc czesto. Natomiast jej przeciwniczka to fakt rowniez dobra tenisistka ale mysle ze raczej Williams nie bedzie chcialo sie bawic w jakies 3 setówki tylko zakonczyc to w dobrym stylu w 2 setach i pokazac swoja dominacje.Wystarczy tylko po 1 przełamaniu w kazdym secie co jest bardzo realne dla Sereny. Kto oglada Serene ten wie jak ona potrafi grac gdy jej sie chce i nic jej nie dolega.
⛔ 100
 
nwo-will-fall 32

nwo-will-fall

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 2 Liga Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Arminia Bielefeld - Eintracht Braunschweig
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: OtoBet
Analiza:
Spotkanie w ramach 4 kolejki drugiej Bundesligi. Po trzech kolejkach gospodarze zajmują 10 pozycję z trzema pkt na koncie (3 remisy) strzeląc 2 bramki i 2 tracąc. Natomiast goście obecnie są na ostatniej pozycji z jednym punktem, w bramkach 1-5. Dodatkowo oba zespoły rozegrały mecze w Pucharze Niemiec gdzie goście wygrali z trzecioligowym Hellescher (1:0), dzisiejszy gospodarze grali z Hertha Berlin, której ulegli 0:2. Oba zespoły pomiędzy sobą grały tylko raz, wówczas górą była drużyna Arminii. Dzisiejsze spotkanie dla Arminii jest świetną okazją do przerwania serii remisów i zdobyciu pierwszego w tym sezonie kompletu punktów.
Tego celu Arminia była blisko podczas ostatniej kolejki gdzie grała na wyjezdzie z Dusburgiem, gdzie do przerwy prowadzili już 2 do 0, jednak czerwona kartka w 58min dla Behrendta doprowadziła do remisu. Dzisiejsi goście przegrali poprzedni mecz u siebie 0:2 z Leipzig, w którym oddali zeledwie jeden celny strzał na bramkę przeciwnika.
Uważam, że Arminia dzisiaj zgarnie komplet punktów, a kurs 2.20 jest kuszący.
⛔ 100
 
radovan 90

radovan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna POLSKA Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Co tu dużo pisać według mnie Lechia zaczyna się rozkręcać, myślę że powoli nowe nabytki zaczynają się zgrywać po tym jak oglądałem ich z Wisłą, przegrywali 2:0 a jednak potrafili się podnieść z kolan i doprowadzić do remisu ostatecznie 3:3. Co ważne Lechia nie odnotowała ani jednego zwycięstwa w dziewięciu ostatnich meczach, to ja się pytam kiedy jak nie dziś ?! z Łęczną ! Co do Łęcznej jak dla mnie duże zaskoczenie na plus w tym sezonie, ale powoli dopada ich kryzys i mimo wszystko stawiam dziś na gdańszczan. Kurs może nie za rewelacyjny ale trzeba go zaatakować.
✅ 65
 
P 1

pernowak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eredivisie (Holandia)
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Groningen - SBV Excelsior
Typ: FC Groningen
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Goście to drużyna która nie potrafi grać na wyjazdach. Gospodarze za to umieją wygrywać nawet z najlepszymi u siebie. Gospodarze na razie mają 1 pkt. (raz przegrali, gra zremisowali). Ich przeciwnikami byli odpowiednio PSV Eindhoven i Twente Enschede czyli wielcy tej ligi. Myślę, że z Excelsiorem powinni sobie spokojnie poradzić i zacząć marsz w górę tabeli. W ostatnim meczu tych zespołów, który odbył się w kwietniu padł wynik 3-0 dla FC Groningen. Dla mnie typ raczej pewny...
✅ 67
 
stanley-63 859,1K

stanley-63

Typer
⚽ Polska / Ekstraklasa/
Godzina 18:00
Pogoń Sz : Wisła K
- Wisła strzeli over 1.5 gola
- 3.25 / Bet365

Zaczynamy 5 kolejkę , na początek Pogoń z Wisłą , moja opcja jest tak - Wisła strzeli over 1.5 gola . Dlaczego ? a no wrócę do ostatniej kolejki gdzie Pogoń grała z Podbeskidziem i w pierwszej połowie Podbeskidzie nie miało w ogóle pomysłu na grę takie klepanie piłki co Pogoń wykorzystuje i do przerwy 2:0 , Pogoń już dopisała sobie po tej połowie 3 pkt ale zaraz po rozpoczęciu drugiej połówki Podbeskidzie zagrało odważniej i w 55 min gry było już 2:2 no ale ostateczny cios zadaje Pogoń i 3:2 , dziś rywal dużo lepszy bo Wisła , co prawda ta też ma różne okresy gry ale akurat w ostatniej kolejce trochę się rozstrzelali i doprawdy mało zabrakło aby a Lechią zgarnęli komplet pkt ale ostatecznie wynik który rzadko gości na naszych boiskach 3:3 , zaglądając do H2H to Wisła potrafi grać z Portowcami a bilans 2-8-12 i br. 13:35 mówi wiele , a tu na Pogoni 1-4-5 , no i jak Wiśle udawało się tutaj wygrywać to przeważnie strzelili najmniej 2 gole a po ostatnim ich wyniku uważam że i dziś postarają się dwie strzelić !
⛔ 100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Anglia - Championship - Kolejka IV
Godzina: 20:45
Spotkanie: Birmingham - Derby
Typ: 2
Kurs: 2,5
Bukmacher:bet365
Analiza:
Witam! Czas aby Derby Country się obudziły, bo ostatnie trzy mecze były poniżej oczekiwań - no może oprócz tego z mocnym Middlesbrough. Jeżeli chcą walczyć o najwyższe rozgrywki w Anglii, to muszą grać jeszcze lepiej niż sezon temu. W ubiegłym sezonie zabrakło im jedynie oczka do play offów, ale na własne życzenie zmarnowali szansę na awans. W tym sezonie jeszcze nie przegrali, ale nie oszukujmy się ... remisując wszystkie mecze nie zajmą wyższego miejsca niż aktualne (16). Skład jest praktycznie taki sam jak w ubiegłym sezonie, ale widocznie nowy trener nie okazał się dobrym wyborem. Derby do tej pory strzelili dwie bramki i tyle samo stracili, co jak na trzy kolejki jest mało. Jest to drużyna bardziej swojego podwórka, ale na wyjazdach także potrafią się zmobilizować i zdobyć komplet.
Gospodarze, to nie oszukujmy się jest średniak tej ligi. Ostatni sezon zakończony na 10 miejscu i do dzisiejszego rywala brakowało im aż czternaście oczek. Warto zaznaczyć też, że mieli ujemny bilans bramkowy oraz u siebie wygrali niecałe 50% rozegranych spotkań. Aktualnie zajmują dziewiątą pozycję po jednej wygranej oraz jednym remisie. Trzeba zaznaczyć również, że do tej pory rywalizowali ze słabszymi od siebie zespołami.
Może i typ nie jest jakiś bardzo pewny, ale moim zdaniem Derby strzelą szybko bramkę i będą kontrolować przebieg spotkania. Nie zdziwię się nawet jak padnie podobny wynik jak 26 grudnia 2014 roku (0-4).
⛔ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria - Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Fc Liefering - Wiener Neustadt
Typ: Alternatywna azjatycka suma goli - powyżej 3,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz odpowiednio ósmej i dziewiątej drużyny zaplecza austriackiej Bundesligi. FC Liefering w pierwszych 5 kolejkach zdobyło 6 punktów z bilansem bramkowym 10:17. Wiener Neustadt zdobyło zaledwie 1 punkcik, a ponadto nie zdołało jak dotychczas strzelić bramki, tracąc przy tym 8. Sądzę jednak, że dziś nastąpi przełamanie tej drużyny, gdyż Liefering jest zespołem wyjątkowo &quot;overowym&quot;, a w dodatku ma jak dotychczas najsłabszą defensywę w lidze, o czym świadczy wspomniane wyżej 17 straconych goli w pięciu spotkaniach. Komu w końcu strzelać bramki, jeżeli nie takim zespołom jak gospodarze dzisiejszego meczu? Dlatego też moim zdaniem goście zdobędą dziś co najmniej jedną bramkę, ale to FC Liefering odniesie wysokie zwycięstwo.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom