>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.08.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna , Niemcy Bundesliga
Godz. 20:30
Spotkanie - Hertha Berlin : Werder Brema
Typ - obie strzelą
Kurs - 1.80
Buk - Bet365
No to u mnie tradycyjnie Bundesliga , analiza i to bardzo obszerna na to spotkanie została już podana i zgadzam się kompletnie z przedmówcą , jak wiemy na boiskach Niemieckich sporo meczy na które warto popatrzeć i uważam że i ten taki będzie , gospodarze wspaniale zaczęli sezon i wygrali na ciężkim terenie Augsburga 1:0 co zapewne uskrzydli ich w dzisiejszym pojedynku , goście no niestety dostali srogie lanie z Schalke ale zapewne już o tym zapomnieli i dziś trzeba szukać szansy na boisku Herthy a że tutaj potrafią strzelać bramki pokazują mecze bezpośrednie gdzie w większości pojedynków jest over 2.5 gola i przeważnie bramki z obu stron tak więc liczę że i tu obie ekipy powinny coś strzelić a kurs wydaje mi się całkiem dobry , na 13 pojedynków tu w Berlinie zaledwie w 3 meczach nie było BTS dlatego u mnie BTS !
✅ 80
 
P 6

panek07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga polska
Godzina: 20.30
Spotkanie: Lechia Gadńsk - Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Lechia Gdańsk z taką paką mocno rozczarowuję. Górnik teraz nic nie prezentuje . To ostatni dzwonek dla trenera Brzęczka - jak dziś przegra to pewnie leci.
Dla mnie pewny zysk czysta 1 . Napiszcie jak jestescie zainteresowani bo mam fajny typ codziennie zysk 15% min. a szukam chetnych inwestorow do zrzutki.Statystyka bezposrednich spotkań po stronie Lechii! piszta na network małpa wu pe pe el
Powtórzony typ ⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA, Kwalifikacje New Haven
Godzina: 23:30
Spotkanie: Kovinic- Falconi
Typ: 1
Kurs: 2.69
Bukmacher: Pinnacle Sports
analiza: Zawodniczki zajmujące zbliżone pozycje w rankingu WTA. Danka Kovinic zajmuje miejsce nr 79 , zaś Irina Falconi jest na pozycji nr 73. Falconi gra u siebie, jednak Cincinatti pokazało, że nie jest to dla niej żaden wielki atut, gdyż łatwo uległa Barthel i odpadła w kwalifikajach. Zawodniczka ta jest bardzo filigranowa, mierzy 163 cm wzrostu i choć to tylko detal może w jakimś stopniu wpłynąć na jej grę w starciu z legitymującą się dość fizycznym, wręcz &quot;męskim&quot; stylem gry Kovinic. Reprezentantka Czarnogóry ostatni raz grała prawie miesiąc temu w Baku , gdzie skreczowała w pierwszym meczu, odpoczęła i jest gotowa do gry. Ostatnio przegrywała ze Stosur oraz będącą ostatnio w formie Schmiedlovą, a więc dość trudnymi rywalkami. Dysproporcje kursowe są w tym spotkaniu duże, zawodniczki prezentują dość wyrównany poziom, szanse są moim zdaniem zbliżone, może z lekkim wskazaniem na Falconi , ze względu na to iż gra toczyć będzie się na twardej nawierzchni. Nie zmienia to jednak faktu iż Kovinic jest jak najbardziej w stanie ją ograć, a jeśli gra jej będzie leżeć to przewaga warunków fizycznych i świeżość mogą wziąć górę.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom