>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.08.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska: Kwalifikacje
Godzina: 21:15
Spotkanie: Rijeka - S. Tiraspol
Typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie pomiędzy chorwackim, a mołdawskim zespołem. Ogólnie wszystko przemawia za gospodarzami.
Rijeka gra u siebie, gdzie jest bardzo mocna. W tym sezonie w lidze zagrali 2 spotkania na własnym stadionie gdzie oba wygrali nie tracąc ani jednego gola, a strzelili ich 7. W poprzednim sezonie w meczach na własnych podwórku to bilans 11-7-0, a bilans bramek 43-16. Poprzedni dwumecz w LE wygrali 9:1 (1:5, 4:0 (u siebie)). Jak widać, Rijeka u siebie jest bardzo mocnym zespołem.
Tiraspol poprzedni dwumecz zagrał ze Slovan Bratislava (2:1 na wyjeździe, 0:0 u siebie)) w kwalifikacjach LM. Dlatego dzisiaj zagrają o wejście do fazy grupowej LE. Tiraspol także już zaczął rozgrywki ligowe, zagrał dwa mecze na wyjeździe, bilans 1-1-0, a bramki to 2-1. Tamten sezon pokazał, że goście dobrze czują się w meczach wyjazdowych, jednak nie można porównywać ich wyczynów ligowych do LE czy HNL (chorwackiej ligi). Bilans wyjazdowych meczy z sezonu 13/14 to 14-1-1, przy czym ich bilans bramek to 57-9.
Dzisiaj stawiam na gospodarzy, są bardzo mocni u siebie na boisku co pokazują z meczu na mecz i myślę, że zobaczymy sporo bramek, jednak o przynajmniej jedną więcej na korzyść gospodarzy.
✅44
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. Ligi Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Metalist Charków
Typ: X
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie da się ukryć, że na papierze zdecydowanym faworytem jest tutaj Metalist. Warto jednak w tej rywalizacji brać pod uwagę nie tylko względy czysto piłkarskie ale też te pozasportowe. Wiadomo bowiem jak obecnie kształtuje się sytuacja polityczna na Ukrainie, szczególnie na wschodzi państwa gdzie mamy aktualnie konflikt zbrojny. Cherków natomiast to jedno z tych miast w którym sytuacja jest właśnie dość niepokojąca, dlatego też działacze UEFA zgodzili się by rewanż odbył się w Kijowie, a nie w Charkowie.
Nie są to jednak jedyne kłopoty Metalista, swoje problemy ma również prezes tej ekipy, który jest ścigany przez Kijów. Nie ma się więc co dziwić, że piłkarze chcą z tej ekipy jak najszybciej odejść. Z drużyny odeszli już Cristaldo i Azevedo, kolejni czyli Diego Souza i Rodrigo Moledo również wyrażają taką chęć, a Alejando Gomezem nie wrócić z urlopu do klubu.
Oczywiście faworytem tego dwumeczu wciąż jest Metalist ale wydaje się, że i Ruch wcale w tej rywalizacji nie jest bez szans. Zespół trenera Igora Rakhaeva jak na razie nie zachwyca w lidze ukraińskiej po 4 meczach mają na swoim koncie 6 punktów (zwycięstwa z Zorya i Hoverla Uzhhorod oraz porażki z Dynamo Kijów oraz Szachtarem Donieck).
Być może Ruch wcale tego meczu nie wygra ale wydaje mi się, że ekipę Jana Kociana stać w tym meczu na remis. Wszak w dotychczasowych meczach Ruchu w el. Ligi Europy 3 z 4 kończyły się właśnie remisami. Mam nadzieje, że dziś &quot;Niebiescy&quot; będą potrafili potrzymać tą serię i przynajmniej zremisuję z wyżej notowanym Metalistem Charków.
✅275
 
N 14

nixonpol

Użytkownik
Dyscyplina:EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Godzina: 21:15
Spotkanie: Rijeka – S.Tiraspol
Typ: 2 Ah(-1)
Kurs: 1,8
Bukmacher: BET365
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie kwalifikacji ligi europejskiej, pomiędzy Rijeką z Chorwacji a Tiraspolem z Mołdawi. Oba zespoły nigdy wcześniej ze sobą nie grały. Bukmacherzy ewidentnie faworyzują drużynę Rijeki, i mają racje. Rijeka u siebie jest nie do pokonania, na ostanich 20 meczy wygrali 16, tylko 4 zakończyły się remisem. Ostatni mecz zakończony remisem na własnym stadionie rozegrany był 26.02 , był to mecz z Din. Zagreb czyli z liderami 1.HNL w tamtym okrsie. Dlaczego gram handicap -1? Na te 20 spotkań Rijeki u siebie , 12 z nich zakończyło się wygraną 2 bramkami lub więcej.
Tiraspol w meczach rozgrywanych poza ich ligą( rozważam te mecze bo uważam że liga macedońska jest o wiele wiele słabsza od chorwackiej) nie gra najlepiej. Ich bilans to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Liczę dziś na pogrom ze strony Rijeki ;)
zwrot 0jk
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska: Kwalifikacje
Godzina: 20:15
Spotkanie: Asteras Tripolis - Maccabi Tel Aviv
Typ: 1
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Asteras Tripolis podejmuje mistrzów Izraela, Maccabi Tel Aviv.
Grecki zespół słynie z dobrej gry na własnym stadionie, o czym w tej edycji Ligi Europy przekonały się już FSV Mainz (3:1) oraz Rovaniemi Palloseura (4:2).
Jak nieprzyjazny dla gości jest stadion imienia Theodorasa Kolokotronisa, najlepiej świadczą ligowe wyniki Asterasu. W ubiegłym sezonie w Tripolisie poległy wszystkie zespoły z pierwszej trójki: Olympiakos (2:1), Panathinaikos (1:0) i PAOK (2:1). Wygrać udało się tam tylko Ergotelisowi (2:3) w fazie zasadniczej oraz Olympiakosowi (1:3) w fazie play-off. Warto dodać, że w trzech ostatnich sezonach Asteras zdobył u siebie 65 % ligowych punktów i legitymując się w tym okresie ogólnym bilansem 50-23-33 (wygrane, remisy, porażki), u siebie pochwalić się może wynikiem 33-13-7.
Teoretycznie silniejszym kadrowo zespołem wydaje się być Maccabi, jednak oba zespoły nie rozpoczęły jeszcze zmagań ligowych a co za tym idzie trudno w tym czasie o optymalną formę i dyspozycje co też jest pewnym handicapem dla Greków.
Izraelczyków z kwalifikacji do Ligi Mistrzów wyrzucił przeciętny słoweński Maribor (2:2, 0:1), we wcześniejszej rundzie natomiast, Maccabi wyeliminowało andorski, FC Santa Coloma, minimalnie wygrywając w obu spotkaniach (1:0, 2:0).
Myślę że grecko-agrentyńsko-hiszpańska mieszanka graczy Asterasu jest dziś w stanie pokonać wyżej notowanego rywala. Kurs wysoki warto więc spróbować.
✅137
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, Qualification - 2. round, hard
Godzina: 23:00
Spotkanie: Alund Martin-Kudryavtsev Alexander
Typ: Kudryavtsev Alexander HA -3,5 g.
Kurs: 1.69
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Alund (192 ATP) wczoraj w Q-R1 ograł Clezara (191 ATP) w trzech setach .
Alund w ogóle w tym roku na hardzie tylko 1/1 .
Martin praktycznie nie gra na hardzie , jego gra na twardej nawierzchni to tak jak Kuydratseva na ziemi .
Alund poreferuje wyłacznie ziemie .
Z Kudryatsevem (146 ATP) jest odwrotnie , gdzie lubi tylko i wyłacznie twardą nawierzchnie .
Wczoraj ograłw dwóch długich setach Fabbiano (227 ATP).
Alexander w tym roku na hardzie ma dobry bilans , który wynosi 29/14.
Ani jeden , ani drugi to nie jacyś wybitni tenisiści , obaj graja po chalengerach , jak wyzej napisałem jeden na ziemi drugi na hardzie .
Ze względu , że Alex jest lepszym specjalista na hardzie to zagram na niego , fajny jest kurs na -4,5 g. ale dzis nie jestem przekonany do takiego HA i gram troche bezpieczniej .
✅69
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open Kwale
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zverev A. - Ilhan M.
Typ: Ilhan
Kurs: 1.69
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Wszędzie kursy ~ 1.60, a na Sportingbet ku mojemu zdziwieniu mamy 1.69. Będzie to spotkanie 17 letniego Zvereva który dał się już we znaki w cyklu ATP Tour świetnym występem w Hamburgu... i to w zasadzie tyle, naprzeciw niego zagra doświadczony, 27 letni Ilhan. Gdyby spotkanie rozgrywane było na nawierzchni ziemnej, zastanowiłbym się nad tym typem, ale na twardej nie widzę tutaj innego zwycięzcy niż Ilhan. Marcel gra bardzo solidnie na tej nawierzchni w przeciwieństwie do Zvereva który na hardzie głównie może pochwalić się jedynie zwycięstwem na Brownem w styczniu. Po tym słynnym występie młodego Niemca w Hamburgu na 5 meczy przegrał 4. O mobilizacje Ilhana jestem przekonany, to może być jedna z niewielu imprez na których może jeszcze zaistnieć. Po prostu, biorąc pod uwagę solidność i doświadczenie bitym faworytem jest tutaj Ilhan, na młodego Niemca przyjdzie jeszcze czas.
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - Stare Jabłonki - Kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Laboureur/Schumacher vs Gallay/Klug
Typ:
Laboureur/Schumacher
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Mecz I rundy fazy play-off.

W tym spotkaniu zdecydowanie stawiam na Niemki.

Niemki to bardzo solidne i równe zawodniczki. W grupie spisały się bardzo dobrze. Pokonały dwie solidne pary z Kanady i z Australii,a uległy tylko faworytkom Hiszpankom Liliana-Baquerizo.

Obie nie grają zbyt często razem,ale to im w żaden sposób nie przeszkadza. Zagrały w Gstaad gdzie zajęły wysokie 9 miejsce. Zbliżone warunki fizyczne i bardzo dobra technika. Obie szybkie i zwinne co pomaga im w dobrej grze w defensywie. Ta para to taki czarny koń wielkich zawodów. One zawsze są w stanie sprawić niespodziankę,gdyż umiejętności im nie brakuje.

O Argentynkach pisałem w poprzednim poście. W grupie wygrały tylko z Polkami,ale w tym meczu nie pokazały nic nadzwyczajnego. Potrafiły wykorzystać przestoje Kingi i Moniki i to zadecydowało. Na pewno ich atut to niezła obrona,ale bardzo często brakuje im zasięgu i gdy tylko przydarzy się słabsza dyspozycja na przyjęciu to od razu popadają w spore kłopoty.

Myślę,że Niemki to zawodniczki prezentujące wyższy poziom sportowy. Powinny zdecydowanie dominować w ataku i w grze blokiem.
W tym turnieju grają równiejszą siatkówkę, muszą wykorzystać słabszy moment rywalek,który pewnie nastąpi i spokojnie powinny awansować do 1/8 finału.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 0

munchen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Astana - Villarreal CF
Typ: Astana lub Remis
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17:00 w piekielnie gorącej Astanie, przy wsparciu fanatycznych kibiców, zawita europejski zespół, położony ponad 2.500 km od Astany. Gospodarze są u siebie na prawde mocni, co jest zresztą charakterystyczne dla zespołów z Kazachstanu. Sądzę iż piłkarsko hiszpanie są nieco mocniejsi, jednakże przebyta, męcząca droga, fanatyczni kibice gospodarzy i waleczność tamtejszej drużyny sprawi, iż hiszpanie tam nie wygrają. W poprzedniej rundzie Astana zdecydowanie wyeliminowała zespół, który był faworytem tamtego pojedynku AIK Sztokholm - Kolejno 1:1 u siebie by wygrać 3:0 na wyjeździe (!)
Dla przykładu jak radzą sobie europejskie zespoły na takich egzotycznych wojażach:
Aktobe - Steaua 2:2
Karabach- Salzburg 2:1
Besiktas- Arsenal 0:0
Podsumowując: Europa NIE Będzie prawie nigdy wygrywać takich spotkań. U siebie drużyny zachodnie raczej na pewno wygrają zdecydowanie, natomiast tam nie chcą się narazić miejscowym i nie ucierpieć na zdrowiu.
Polecam szansa jest spora.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaeliminacje do Ligi Europy
Spotkanie: Dynamo Mińsk – Nacional Funchal
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek w ramach ostatniej rundy eliminacji do Ligi Europy w którym to zmierzą się gospodarz Białoruskie Dynamo Mińsk z Portugalskim Nacionalem. Gospodarze tego pojedynku są aktualnie w trakcie sezonu ligowego przez co duży plus w ich stronę przed tym pojedynkiem o czym przekonał się Rumuński zespół CFR Cluj który przegrał na Białorusi 1:0 po czym u siebie również przegrał 0:2. Portugalski zespół natomiast zaczyna swoją przygodę z Ligą Europejską od tej rundy lecz trzeba pamiętać, że 5 zespół Portugalskie I ligi to już nie ta sama drużyna co w poprzednim sezonie z racji tego, że odeszło kilku podstawowych zawodników. Reasumując Nacional obecnie jest na innym stopniu przygotowania co Białorusini przez co mogą mieć oni problem w dzisiejszym spotkaniu aby ugrać korzystny dla nich wynik przed rewanżowym pojedynkiem stąd zaryzykuje tutaj i pobiorę 1.
✅150
 
paperwalle 82

paperwalle

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Winston-Halem
Godzina: 18:00
Spotkanie: Andreas Seppi - Yen-Hsun Lu
Typ: Lu
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Tajwanczyk traktuje ten turniej bardzo powaznie i dodatkowo jest w dobrej formie. Seppi z trudem wygrywal z Delbonisem i Mahutem, a jak wiadomo, to zawodnicy, ktorzy hardu z pewnoscia nie preferuja. Wlocha mozna latwo przelamac, bo serwis nie jest jego mocna strona, w tym turnieju mialo to miejsce juz czterokrotnie. Jezeli chodzi o Lu, to bronil on tylko jednego break pointa w tym turnieju w meczu z Blazem Rola. Trzeba dodac, ze dla Lu to pierwszy powazny sprawdzian na tym turnieju, bo w pierwszej rundzie gral z wspomnianym Rola, a w drugiej ogral drewnianego Granollersa.
Seppi gral z Lu na hardzie dwukrotnie i dwa razy wygral, ale to bylo dosc dawno temu, bo w 2009 i 2010 roku. Taki czas to sportowa wiecznosc, bo w piec lat mozna zarowno sie stoczyc jak i wystrzelic z forma, co ma w przypadku Lu miejsce w tym czasie. Kurs bardzo fajny i mozna tu zagrac za nieco wyzsza stawke.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Europejska
Mecz : FK Aktobe - Legia Warszawa
Godzina : 17:00
Typ : BTTS
Kurs : 1.90
Buk : Bet365
Kurs jeszcze przed chwilą wynosił 1.83 i nagle się podniósł, co mnie cieszy. Dziś &quot;nasza&quot; Legia rozgrywa mecz w Kazachstanie, przy ciężkich warunkach. Ponoć ma być 37 stopni. Zobaczymy jak na to zareagują organizmy Legionistów, mam nadzieję, że nie jakoś strasznie. W meczu z Celticiem pokazali że umieją grać dobry, naprawdę dobry futbol. Oby dziś to pokazali. Jedno mnie bardzo dziwi, ta masówka na Legię. Kurs poleciał z 2.20 na 2.05. Legii łatwo na wyjazdach się nie gra, i to chyba wie większość. Szczególnie po takich zajściach jak walkower z Celticiem i odpadnięcie z LM, co na pewno dobrze nie wpłynęło. Grają na cięzkim terenie w Kazachstanie, przy upale i to nie z byle kim. Aktobe u siebie spisuje się bardzo dobrze. Regularnie wygrywa, czasem zremisuje. Raczej wygrywają, a ostatni mecz u siebie przegrali 30 października zeszłego roku. To szmat czasu. Myślę że dziś Legia postara się o bramkę, a Aktobe również musi mocno powalczyć jeśli chce mieć szanse na awans bo w Warszawie będzie im bardzo ciężko. Widzę tutaj 1-1 lub może nawet 2-1 dla Aktobe, co mimo wszystko też byłby korzystny wynik dla Wojskowych. Dzisiaj wierzę w dobry mecz, i mam nadzieję że Legioniści strzelą bramkę w pierwszej połowie, co zwiększy prawdopodobieństwo BTSu, bo Kazachowie przyzwyczajeni do takiej pogody, będą raczej cisnąć cały mecz, żeby osiągnąć jak najlepszy wynik. Będę kibicował Legii ale wiem, że dzisiejszy mecz to nie będzie łatwa przeprawa. Liczę na BTS ;)
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki +&quot; ????
⛔100
 
M 52

marlboro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do LE
Godzina:
17:00
Spotkanie: Aktobe - Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Legia powinna dziś wygrać w Kazachstanie bo jest zdecydowanie lepszą ekipą i fakt że grają dziś na wyjeździe nie powinien mieć wpływu na wynik meczu. Fakt że gospodarze są mocni u siebie, ze Steuą zremisowali 2-2 lecz wyjazd przegrali 2-1 i grają dziś z Legią, która zmiażdżyła celtic lecz niestety grają w LE i nie wyobrażam sobie żeby Legia dziś przegrała i skomplikowała sobie sprawę tym bardziej że mają coś do udowodnienia. Aktobe jest w dobrej formie i Legia jest w dobrej dyspozycji, więc forma wydaję się równa (powiedziałbym że Legia jest w świetnej formie i o nieudanych pierwszych meczach sezonu już zapomnieli). Na pewno piłkarsko Legioniści są lepsi, mają więcej doświadczenia i nie sądzę żeby Legia nie wygrała bo to wyjazd w Kazachstanie, w poprzednim sezonie w LE Legia wygrała tylko raz i to właśnie na wyjeździe, więc czy to wyjazd czy u siebie Legia ze słabszą drużyną (a taką jest gospodarz dzisiejszego meczu) powinni sobie poradzić.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
O 34

owcuu

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ziemny Winston Salem 2014 (USA)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Jurek Janowicz-David Goffin
Typ: 3 sety w meczu
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Pierwszą rzeczą, która rzuca sie w oczy analizując obu panow to... seria belga. 25 wygranych meczy z rzędu musi budzic szacunek i respekt. Nie ważne, ze trafiał na rywali z niższej półki, na minejszych turniejach. Nasz Jurek jakiś czas temu mogl dostać emeryta z rakietą po drugiej stronie siatki i przegrać. Nie czas jednak na krytykuje polaka, ktory widać, ze stara sie odszukać formę i idzie w dobrym kierunku. Gdybym mial wytypować zwycięzce tego meczu miał bym nie lada problem. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wybór typu ktory głosi, ze w tym meczu będziemy świadkiem 3 setów. Seria Goffina wcale nie świadczy o jego sile i umiejętnościach, ale na bank dodaje mu duzo pewności siebie i wiary w swoje umiejętności, co w połączeniu z Jurkiem po drugiej stronie może dać naprawdee dobre widowisko. Co by nie mówić: walka toczy się o miejsce w półfinale.
Dodatkowym motywacyjnym prztyczkiem dla Jerzego jest fakt, ze nigdy nie wygrał żadnego turnieju mimo swojej pozycji w światowym tenisie. Jego rywali udało się to w tym roku.
⛔100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Europejska
Mecz : FK Aktobe - Legia Warszawa
Godzina : 17:00
Typ : 2-3 przedział
Kurs : 1.90
Buk : Bet365
Zapraszam na spotkanie, ligi europy w ktorym drużyna własnego boiska Aktobe zmierzy się z poszkodowanym mistrzem polski..... Na początku chciałem pograć jakiegoś underka ale przypomnialem sobie że wojskowi dają radę strzelać gole nawet celtikowi na wyjeździe...
Typ przedział 2-3 wydaje mi się dobrym typem, dlatego iż po przegladnieciu ostatnich meczy Aaktobe u siebie zauważyłem pewną zgodność... Chodzi mi o mecze u siebie...
Gospodarze praktycznie co każdy mecz strzelają co najmniej 1 bramkę...
Myślę że Legia strzeli 1 bramkę chociaż stać ich na cos więcej... Gradu bramek nie będzie ale 2 gole napewno zobaczymy... Chciałem dodać ze jeśli którąś z drużyn nie będzie w pełni dyspozycji to 2 drużyna ja wyreczy... Tak też się często zdaza wynik 2:0, 3:0
⛔100
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, Regular Season
Godzina:
19:10
Spotkanie: Tampa Bay Rays - Detroit Tigers
Typ: Tampa Bay Rays ML
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Pitching MatchUp:
Tigers LHP David Price (12-8, 3.12 ERA) vs. Rays RHP Alex Cobb (8-6, 3.19 ERA)

Okey dziś bez zbędnych ceregieli...David Price wraca na Tropicana Field jak do domu z tą różnicą, że już nie jako starter Rays a gracz Detroit Tigers. David drużynie z Florydy zawdzięcza wszystko co zdążył w swojej karierze osiągnąć (włącznie z nagrodą AL Cy Young z 2012 roku). Przeciwko sobie będzie miał swoich dobrych kolegów z którymi dzielił szatnię przez 8 lat gry w Tampie. Jak sam przyznaje będzie to dla niego bardzo szczególny i trudny występ. Nie sądzę aby publika zgotowała mu &quot;piekiełko&quot; gdyż zawdzięczają mu troszkę nie mniej jednak raczej nie będzie mógł liczyć na jej wsparcie.
Z dotychczasowych 3 startów Price ma bilans 1-0 z 3.18 ERA jednakże najlepiej wypadł w tym ostatnim, gdzie na Comerica Park zlimitował Seattle Mariners dowodzonych przez King Felixa zapisując na swoje konto win 4-2. Pozostałe 2 występy to były wyjazdy do Yankesów i Toronto, gdzie zaliczył w 14.2 IP - 7 runów, 7 ER i 3 HR jak więc widać szału nie było.
Oponentem Price&#39;a po stronie Rays będzie jego wielki przyjaciel Alex Cobb. I to jest właśnie gość który rewelacyjnie ostatnio wywiązuje się ze swoich obowiązków. W ostatnich 7 występach notuje bilans 4-0 z 1.55 ERA oddając w 46.1 IP - 8 runów, 8 ER i 2 HR. Już raz w tym sezonie Cobb miał okazję zmierzyć się z Tigers a było to 4 lipca w dodatku na Comerica Park wynik? - zwycięstwo 6-3 w którym Cobb miotał przez 5 inningów pozwalając Detroit na 3 runy i 5 hitsów.

Podsumowując ja idę dziś w kierunku Rays, którzy bronią się przed pierwszym od 2009 roku domowym sweepem od Tigers, w których szeregach zobaczymy dziś byłą mega gwiazdę Tampy - Davida Price&#39;a dla którego z pewnością nie będzie to łatwy występ. Ponadto starter gospodarzy Cobb prezentuje ostatnio dobrą formę i myślę, że graczy z Tropicana Field stać dziś na zwycięstwo tym bardziej, iż we wtorek prowadzili 4-0 aby ostatecznie przegrać 6-8 w 11 innie a wczoraj zostali zlimitowani przez Porcello 6-0. Czas na rewanż!!! Tak więc...Let&#39;s Go Rays!!!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Ligi Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Real Sociedad-Krasnodar
Typ: Real Sociedad
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 20:30 dojdzie do jednego z ciekawszych spotkań eliminacyjnych do Ligi Europy, gdzie Sociedad na swoim boisku będzie podejmował Krasnodar.
Zespół z San Sebastian po raz drugi z rzędu walczy o europejskie puchary, jednak poprzednio mieli zaszczyt grać w Lidze Mistrzów. Dotarli aż do fazy grupowej gdzie nieco rozczarowali. Teraz walczą o fazę grupową Ligi Europy, ale będą musieli pokazać naprawdę lepszy football, bo rywal bardziej wymagający niż Aberdeen. Pierwszy mecz wygrali 2:0, strzelając obie bramki dopiero w drugiej połowie, w meczu wyjazdowym było 3:2. Tego lata klub opuściło dwóch ważnych zawodników: bramkarz Brava i pomocnik Griezmann. Z wyjściowego składu wypadł Agirretxe, którego w ataku wygryzł nowy nabytek Finnbogason. Ten sam zespół zagrał dwumecz z Aberdeen, w którym brakował Carlosa Veli, który dziś powinien już się pojawić w wyjściowym składzie.
Przewidywany skład: Zubikarai – Zaldua, Elustondo, I. Martinez, de la Bella – Bergara, Ruben Pardo, Zurutuza – Vela, Xabi Prieto, Finnbogason.
Drużyna z Rosji zapewne jedzie do Hiszpanii po komplet punktów, a predyspozycje do tego mają, dobrze zaczęli sezon i gospodarze spacerku tu na pewno nie będą mieli. W lidze pierwsze dwa mecze zremisowali by potem wygrać 4:0 ze Spartakiem i 2:0 z Rostovem. Stracili tylko jedną bramkę w czterech meczach. W eliminacjach w czterech meczach strzelili aż 17 bramek i stracili także tylko jedną.
W drużynie Krasnodaru trudno wskazać jednego wyróżniającego się zawodnika, bo każdy gracz, nawet wchodzący z ławki gra na sto procent i może decydować o losach spotkania. Letnimi nabytkami są: Ahmed, Izmail, Bystrov i Dykan. W wyjściowym składzie prawdopodobnie zobaczymy drużynę z jednym wysuniętym napastnikiem, pewnie będzie to Ari, który za swoimi plecami będzie miał takich grach jak Izmailov, Bystrov i Joazinho, który zdążył strzelić już sporo bramek dla Krasnodaru od początku sezonu.
Przewidywany skład: Dykan – Jedrzejczyk, Granqvist, Sigurdsson, Petrov – Akhmedov, Gazinskiy – Bystrov, Izmailov, Joaozinho – Ari.
Może i ryzykuję trochę stawiając na zwycięstwo Realu Sociedad, drużyny która jeszcze nie rozpoczeła rozgrywek i do dobrej formy jej daleko, to liczę, że dobra passa drużyny z Rosji kiedyś zostanie przerwana. Atutem gospodarzy będzie własne boisko, widzętu wyrównany mecz z minimalnym zwycięstwem gospodarzy.
Powodzenia ????
✅83
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Winston-Salem
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Seppi A. - Lu Y.H.
Typ:
Seppi A.
Kurs: 2.35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 2:1, ale z lat dość odległych. Ostatnio zawodnicy są w dość podobnej formie, o Seppim już pisałem, że miał pech w losowaniu zawodników w poprzednich turniejach. Zawsze musiał trafić na kogoś w formie, tym razem przed US Open jest dość spora szansa nawet i na półfinał. Lu gorsze mecze przeplata z lepszymi. Do tego niedługo rusza wielki szlem i zapewne Tajwańczykowi bardziej zależy na tym turnieju niż Włochowi. Po takim kursie moim zdaniem warto spróbować.

⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ziemny Winston Salem 2014 (USA)
Godzina:mecz zaplanowano na 21:00
Spotkanie: Jurek Janowicz-David Goffin
Typ: zw Jerzy Janowicz
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zacznę od tego że typ bardzo ryzykowny , a dzisiejszy mecz będzie prawdziwym sprawdzianem dla Janowicza.David Goffin to bardzo sprytny tenisista , który z pozoru nie posiada wielu atutów ale prezentuje bardzo równą , precyzyjną i poukładaną grę.Moim zdaniem umiejętnosci tenisowe obu zawodników zblizone , oczywiscie seria wygranych spotkań przez Goffina budzi respekt , choc przeciwnicy poza pewnymi wyjątkami nie najsilniejsi.Moim zdaniem w tym meczu jest 50/50 więc postanowiłem uderzyć w kierunku Jurka po lepszym kursie ale po spokojnej stawce.Aby pokonać Goffina Jerzy musi dzisiaj zagrać na 110% maxymalnie skoncentrowany.Goffin to taki podobny zawodnik do Robredo jesli dostanie jakiś prezent to już go z reki nie wypuści .Jerzemu dawno żaden mecz nie wyszedł bardzo dobrze , dziś liczę na to że się przelamie i zagra znakomicie , kończąc serię zwycięstw belgijskiego zawodnika.A jak będzie zobaczymy.Jesli Jerzy zagra cały mecz na dobrym poziomie , bez przestojów może się udać , choć łatwo na pewno nie będzie.
jedna analiza dziennie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Zwolle (Ned)-Sparta Praga (Cze)
Typ: BTS
kurs: 1,83
Godzina: 20:00
Bukmacher Bet365
Dziś o godzinie 20:00 w ostatniej rundzie kwalifikacji do LE wybrałem pojedynek pomiędzy Zwolle (Ned)-Sparta Praga (Cze). Typuję tutaj BTS (obie drużyny strzelą gola) . Minimalnym faworytem tego starcia są gracz z Czech. Ja osobiście nie postawiłbym w tym meczu na ich zwycięstwo.Zwolle jak na razie prezentuje bardzo dobrą formę. Ligę rozpoczeli od 2 zwycięstw. Pokonali również w Superpucharze Holandii kandydata do wygrania ligi Ajax. Dziś grają na własnym obiekcie. Sparta natomiast grała w kwalifikacjach do LM. Przegrała w dwumeczu z Malmo. ( W dwumeczu również byli faworytami). W lidze natomiast 3 spotkania wygrane na 4 kolejki. Patrząc na formę obu zespołów nie uważam wcale aby gospodarze odstawili od swoich dzisiejszych rywali.
Myślę że w tym meczu ujrzymy sporo bramek. Zarówno gospodarze jak i goście są nastawieni na atak. Typ BTS uważam za bardzo prawdopodobny.
A jak będzie to zobaczy około godziny 21:50 ;)
✅83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom