>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.08.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 21. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Litwa ( A Lyga )
Spotkanie: FK Šiauliai - Klaipėdos Granitas
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 21.07.2014
Godzina: 16.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na Litwę gdzie odbędzie się 24 kolejka A Lyga.
W mieście Šiauliai liczącym prawie sto dziesięć tysięcy mieszkańców na Savivaldybė Stadium mogącym pomieścić ponad dwa tysiące widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Šiauliai założonym w 1995 roku o barwach żółto-czarnych a w gości z miasta Klaipėda liczącego ponad sto pięćdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 2002 o barwach biało-czarnych a mianowicie Football Club Klaipėdos Granitas.
FK Šiauliai rozegrał w tym sezonie ligowym 23 spotkania w których zdobył 23 punkty po 7 zwycięstwach, 2 remisach oraz 14 porażkach co daje obecnie 8 pozycję w tabeli litewskiej A Lyga, bilans bramkowy 31-39.
Klaipėdos Granitas zdobyło 26 oczek w swoich 23 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 8 remisach oraz 9 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 28-36.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 11 razy zdobywając 17 oczek po 5 wygranych, 2 remisach oraz 4 porażkach, bilans bramkowy na swoim Savivaldybė Stadium 19-16.
Goście zdobyli 11 punktów w swoich 12 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 zwycięstwach, 5 remisach oraz 5 przegranych, bilans bramek w delegacjach 14-18.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli ligowej i dzieli ich 3 punkty a w ostatnim meczu pomiędzy nimi w mieście Šiauliai to gospodarze wygrali 1:0.
Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy, Football Club Šiauliai w tym sezonie ligowym to drużyna swojego podwórka gdzie zdobyła dużą większość ze swojego dorobku punktowego w tabeli ligowej i muszą wygrywać takie mecze na swoim terenie gdyż w delegacjach im nie idzie a Football Club Klaipėdos Granitas gra porównywalnie i u siebie w na wyjazdach lecz z nieźle grającymi na swoim terenie gospodarzami przegrają i 3 oczka zostaną na Savivaldybė Stadium w mieście Šiauliai.
⛔100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball MLB
Godzina : 01:10
Spotkanie : Boston Red Sox : Los Angeles Angels
Typ : 2
Kurs : 1.74
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Red Sox dzisiejszej nocy mieli wielkie szanse pokonać Angels, ale im się to nie udało. Dziś czeka ich jeszcze trudniejsze wyzwanie. Buchholz jest w beznadziejnej formie w tym sezonie. ERA ponad 5, wielkie problemy z kontrolą, tu chociażby 17 walków podczas ostatnich 31 Inn. W FENWAY ma ERA 7.00, a chociażby Angels mają na wyjeździe OPS na świetnym poziomie .755. Do tego Red Sox przegrali jego ostatnich 5 startów, zazwyczaj pokaźnie :
6-4
14-1
8-7
4-3
5-3
Do tego Red Sox po prostu są w słabej formie jako cały zespół. Batting podczas ostatnich 15 spotkań to tylko .229, i zajmują oni przedostatnie miejsce jeśli chodzi o ten aspekt podczas tych 15 spotkań.
Angels wysyłają na górkę świetnego zawodnika jakim jest Garrett Richards 13W 4 L z ERA 2.53. W ostatnim spotkaniu dał Rangersom tylko 2 runy na 7 hitów podczas 7 1/3 INN. Podczas ostatniemu występowi przeciwko Sox dał tylko 1 run podczas 6 2/3 INN. Skoro Richards jest w dobrej formie to powinien porzucać 6/7 Inningów, ale nie ma o co się martwić, ponieważ bullpen Angels jest ostatnio w świetnej formie. Warto tu też wspomnieć, że zawodnicy Angels tacy jak Mike Trout czy Albert Pujols mają świetne statsy przeciwko Buchholzowi. Kolejno 6 na 13 z 2 HR i 5 na 12 z kilkoma doublami.
Angels lubią grać przeciwko Red Sox
Angels are 14W-5L in the last 19 meetings.
The Angels are 12W-0L since April 05, 2014 as a favorite after a win in which they had fewer team-left-on-base than their opponent.
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
makaveli23 255,5K

makaveli23

Użytkownik
Dysc.: Nozna, Brazylia Serie A
Godz. 2:00
Coritiba - Vitoria
Typ: Vitoria
Kurs: 5.00
Buk: bet365
Coritiba to ostatnia druzyna w tabeli i musi zaczac wygrywac zeby sie utrzymac. Co sprawia ze tutaj zagrają ofensywnie od poczatku, narazajac sie na kontry, w ktorych Vitoria jest zabojczo skuteczna co pokazala w meczu z Ciricumą wygrywajac u nich 3-1. Poza tym Vitorii gra sie delikatnie lepiej na wyjazdach 2-2-3 do 1-3-3 u siebie.Coritiba ponadto ma dwie wazne absencje pomocnikow Alex(10/4) i Robinho (9/1), wiec atak powinien ucierpieć. Licze ze goscie wygraja to spotkanie po przepieknym kursie 5.0 nad oslabionymi gospodarzami, ostatnią druzyną w tabeli.
⛔100
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europejska - Kwalifikacje.
Godzina: 20:15
Spotkanie: Partizan (Srb) - Neftci Baku (Aze)
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na pierwszy rzut oka faworytem wydaje się być Partizan, jednak to już nei ten klub co kiedyś świadczy o tym fakt że Serbowie odpadli w kwalifikacjach LM z Ludogorets. Po drugie Partizan w kwalifikacjach LM stracił bramkę gdy grał z zespołem z Wysp Owczych, co nie stawia ich obrony w dobrym świetle. Azerowie zaliczyli malutki falstart w lidze i przegrali w 1 kolejce 3-0, by w drugiej wygrać. Nie zapominajmy o tym że futbol w Azerbejdżanie idzie do przodu i to widać przecież nie tak dawno Netfci grało w fazie grupowej LE. Gdzie remisowało z Interem lub samym Partizanem. Podsumowując Neftci wie jak się strzela bramki a Partizan te bramki traci, sam nie zapominając o ich strzelaniu. Podsumowując moim zdaniem obie drużyny w tym meczu wbiją bramkę.
✅100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ziemny ????Winston Salem 2014 (USA)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Isner John-Kukushkin Mikhail
Typ: 2 handicap +3.5 gemów
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mało kiedy gram przeciwko Isnerowi, w tym roku dał mi wiele zarobić ale uważam, że teraz polegnie w tym meczu, a nawet jeśli nie przegra to Kukushkin pokryje wyżej wymieniony handicap. Ogólnie pierwsze co mi przyszło do głowy jak zobaczyłem te nazwiska to przypomniał mi się ich ostatni, a zarazem pierwszy mecz na tegorocznym French Open gdzie Amerykanin wygrał 6:7, 7:6, 6:3, 7:6. Wiadomo,że John słynie z automatyki serwisowej,lecz Mikhail jak wpadnie w rytm to również potrafi zdobywać łatwo swoje gemy serwisowe tym bardziej jak po drugiej stronie siatki jest słaby returner jakim jest Isner. Mimo,że Kazach ma tylko 183 cm wzrostu to potrafi serwować bardzo konkretnie. W I rundzie Kukushkin pokonał Hasse 7:5, 6:7, 4:6 czyli potwierdziło to jego wcześniejszy wzrost formy. Chodzi mi mianowicie o zameldowaniu się w finale Aptos challengera, tam przegrał z popularnym Bagietą 7:6, 6:4. Ogólnie Kazach plasuje się na 50 miejscu ATP jest to tylko o 2 oczka gorzej od jego rekordu, czyli można stwierdzić,że jest w formie życia. Bilans w tym roku na hardzie dość słaby ponieważ 9/9 i poza wymienionym finałem nie osiągnął nic wielkiego to ma progres dobrej gry. Co do reprezentanta USA, to daje sobie rękę uciąć, że on w tym turnieju daleko nie zajedzie....nie dlatego,że nie będzie chciał ale dlatego,że niebawem rusza US OPEN w jego ojczystym kraju naturalnie. Isner od zawsze powtarza i wiadome to jest,że jego gra jest bardzo męcząca fizycznie, wiele tie breaków oraz serwowanie z taką mocą jak on to robi jest mega męczące. W tym roku prezentuje się wyśmienicie i znając jego wyczyny może odpaść w II czy tam kolejnej rundzie tego turnieju właśnie przed wielkim szlemem aby zachować jak najwięcej energii,tym bardziej podkreślam przed US OPEN. Moim zdaniem jeśli Isner przegra pierwszego seta to będzie jeszcze walczył, ale jak przegra to II może niepozornie oddać. Ale oczywiście mecz może mieć charakter czysto sportowy i wtedy wierzę,że Kukushkin ma na tyle umiejętności oraz formy aby powalczyć z Isnerem na godnym poziomie. Reasumując uważam,że Kazach ogarnie ten handicap.
P.S
Ogólnie stawiam ten typ za mniejszą stawkę na necie ponieważ kolejny raz zagrałem tasiemkę w ziemniaku z dodatkowym handicapem. Został mi właśnie Kukushkin z handicapem zawyżonym +4.5 oraz Ito, lecz o Japończyka się nie martwię zbytnio.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM5MDU0MjMyNDk1MjUwMDq0lRsswBgMIT%2BhHlw%3D&amp;amp;kind=MAIN
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Spotkanie Aktobe- Legia
Typ: Aktobe wygra 1 golem
Kurs 5.00
Buk Unibet
Godz 17:00
Analiza:
Witam, na jutro wybrałem spotkanie w którym Kazachstańskie Aktobe podejmie przed własną publicznością mistrza Polski z poprzedniego sezonu czyli ekipę Warszawskiej Legii. Faworytem bukmacherów przed rozpoczęciem tego spotkania jest drużyna gości, ale ja uważam zupełnie inaczej, wiem że Wojskowi są w gazie że są zespołem piłkarsko lepszym od zawodników z Kazachstanu,ale nie sądzę żeby w tym spotkaniu wygrali, patrząc na poprzednie spotkania Aktobe na własnym terenie to są to albo zwycięstwa,albo mecze zremisowane, ostatnią porażkę gospodarze jutrzejszego spotkania zanotowali 18 spotkań temu dokładnie 30 października poprzedniego roku, Legia jest zespołem ,który lepiej radzi sobie w spotkaniach na własnym stadionie aniżeli na wyjeździe i myślę że tutaj też mistrzowie Polski będą mieli problem żeby wygrać, w Kazachstanie bowiem gra się bardzo trudno, nie wygrała tam nawet Steua Bukareszt z którą Aktobe walczyło o awans do ligi mistrzów w obecnym sezonie, u siebie Aktobe zremisowało po 2 a na wyjeździe przegrało 2:1 i musiało uznać wyższośc zespołu z Rumunii, myślę że Legia awansuję do fazy grupowej ligi europejskiej,ale w tym spotkaniu nie zdoła wygrać , wszystko pewnie rozstrzygnie się w rewanżu rozegranym w Warszawie za tydzień.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Godzina: 3:00
Spotkanie: Internacional - Sao Paulo
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
16 kolejka brazylijskiej Serie A. Drugi w tabeli Internacional podejmuje u siebie piąte Sao Paulo. 5 punktów na korzyść gospodarzy, 4 bramki w bilansie na plus. Imponująca statystyka domowa 7-0-1 15:5 Internacionalu i dość srednia Sao Paulo - 3 zwyciestwa na 7 meczów, przy czym az 11 straconych bramek. Faworytem sa wiec gospodarze i w tym kierunku pójdę, choc druzyny wydaja sie byc wyrownane. W poprzednim sezonie tylko 2 pkty dzieliły te druzyny na koniec sezonu, choc były to raczej doły tabeli (a tabela bardzo scisnieta). Mecze bezposrednie bardzo wyrownane takze. Na 6 ostatnich meczow po 2 wygrane obu druzyn i 2 remisy. Jednak gospodarze w południowej Ameryce wygrywaja wiekszosc spotkan, no i forma Internacionalu pokazuje, ze goscie latwo nie beda mieli - 5 zwyciestw z rzędu bez utraty gola.
⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -KOLUMBIA: Copa Postobon
Godzina:02:30
Spotkanie:Cucuta - Bucaramanga
Typ:1
Kurs:2.25
Bukmacher:William Hill
Analiza:

Gospodarze walczą o awans do następnej rundy w Copa Postobon i potrzebują dzisiaj wygranej,aby przybliżyć sie do wyznaczonego celu.Na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej zespół gości gra już o pietruszkę ,gdyz nie ma juz szans awansu dalej.Trener na ten mecz wystawił podstawowych graczyczyli:Miguel Vargas, Wilder Mosquera, Julio Cesar Ortiz, Pablo Escobar, John Garcia, Luis Vergara, David Gomez Baldomero Perlaza Mauricio Marin, Jhon Ulloque Martín Morel, José Lloreda Steven Pretel Miguel Pérez, José Largacha, Jhonatan Palacios.Skład przeciwników wygląda następująco: James Aguirre; Luis Rivas, Eimer Arevalo, Yosimar Quiñones, Carlos Gallego; Yeison Chacón, Elkin Barrera, Camilo Campo, Cristian Mafla; Emanuel De Porras y Ferney Ríos.Zabraknie,aż pięciu kluczowych zawodników z podstawowej jedenastki:palacios, Sarmiento, Tobar, Nunez, Mosquera Cano. Po za tym w pierwszym meczu tych drużyn Cucuta wygrala na wyjeżdzie 2-0.Czemu więc i tym razem przy oslabionym składzie Bucamaranga nie mogli by tego powtórzyć.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet
Godzina: 08:00
Spotkanie: Chiny - Brazylia
Typ: Chiny
Kurs: 5.8
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Bukmacherzy strasznie rozpędzili się z kursami nie rozumiem tego. Brazylijki nie trafiły z formą na finałowy turniej porażka z Turcją 2-3 a powinno być 0-3. W fazie eliminacyjnej Brazylijki grały świetnie wygrywając wszystkie mecze , ale Chinki niewiele gorsze w bezpośrednim meczu 1-3 Chinki poległy. Jednak teraz stają przed wielką szansą na ogranie Brazylii i wygranie cyklu Grand Prix. W pierwszym meczu wygrana 3-1 z Belgią chociaż gra daleka od normy. Wang i Liu u Chinek zaprezentowały sie najlepiej reszta mogła zagrać lepiej. W meczu gra Jaqlin a szczególnie Thaisy i Fabiany dramat.Jednak po tym co pokazały Brazylijki z Turcją biorę taki kurs w ciemno.
⛔100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera División - Torneo de Invierno - Runda 3
Godzina: 04:00
Spotkanie: Saprissa - Santos De Guapiles
Typ: Powyżej azjatycka suma goli 4
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wybieramy się do Ameryki, gdzie w Kostaryce 3 rundzie rozegrają mecze pomiędzy sobą Saprissa i Santos De Guapiles. Patrząc na formę strzelecką Saprissy to bez problemu powinni ugrać powyżej 4 bramek. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się 4:2, a Saprissa w 1 meczu wygrała tyle samo 4:2. Na wyjeździe też 4:2 ugrywali lub 4:0 u siebie Saprissa z przyjezdną drużyną. Liczę dzisiaj na dużo bramek,a wypadku 4 bramek dostaniemy zwrot stawki.
Za drobne można postawić dokładny wynik dla gospodarzy 4:2.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wta
spotkanie S.Stosur - E.Bouchard
godzina : mecz zaplanowano na 01.00
Typ zw Stosur 2 do 0
kurs 4.00
oto krótkie h2h
28.12.13 HOP Bouchard E. (Can) Stosur S. (Aus) 2 : 1
13.10.13 OSA Stosur S. (Aus) Bouchard E. (Can) 2 : 1
05.04.13 CHA Bouchard E. (Can) Stosur S. (Aus) 1 : 0
Ostatnie 2 mecze zacięte i trzysetowe , wydaje mi się że obie potraktują ten mecz treningowo .Ostatnio w Australi wygrała Canadyjka a dzisiaj na amerykańskiej ziemi pora na Australijkę , zwłaszcza że będzie się chciała zrewanżować i bardziej potrzebuje aklimatyzacji i ogrania .Tak podpowiada moja intuicja (o ile mam coś takiego ) , można spróbować po całkiem sporym kursie więc za drobne , zwłaszcza że to damski tenis w którym jak wiadomo wszystko się może zdarzyć.Raczej obie będą oszczędzać siły na US open.Wczoraj w przypadku Makarovej i Kvitovej się to sprawdziło .Jak będzie dzisiaj ?Chyba nawet nie da się nigdzie tego meczu obejrzeć ale może jestem w błędzie , jeżeli ktoś wie gdzie można znaleźć transmisję to bedę wdzięczny za info.Thx
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Spotkanie Aktobe- Legia
Typ: X/1
Kurs 7.00
Buk Expekt
Godz 17:00
Analiza:Witam na dzisiaj gram takiego typa bo myślę że Legia nie wydoła tego klimatu mecz zaczyna się o godzinie 17 polskiego czasu a jeśli się nie mylę w Kazachstanie będzie 14 i zapowiadają 37 stopni w słońcu wiadomo ile będzie myślę że legia wytrzyma 1 połowę z dorównaniem kroku przeciwnikowi a po przerwie dostanie udaru i przegra i tu może własnie wskoczyć 1-0 co kolega baku już zapowiadał wiec kursik fajny na pewno zaryzykuje pozdrawiam ;)

Masz Jesteś Nasz ;) Nie Masz to Siemasz ;)
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Grand Prix
Spotkanie: Chiny vs Brazylia
Typ: Chiny (+2,5 seta)
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle Sports
Godzina: 08:00
Analiza:
Zapraszam na mecz kolejnej rundy spotkań w finale Grand Prix który odbywa się w Japonii.W tym spotkaniu zmierzą się Chinki oraz Brazylijki.Te pierwsze w swoim pierwszym meczu dobrze rozpoczęły turniej pokonując w stosunku 3 do 1 Belgijki i notując na swoim koncie 3 punkty.Brazylijki które do finału Gran Prix przeszły w bardzo ładnym stylu niespodziewanie okazały się słabsze od Turczynek w stosunku 3:2.Nie była to jednak przypadkowa przegrana, Turczynki obnażyły wszystkie błędy swoich rywalek których w tym meczu było na prawdę sporo.Wtedy na Brazylijki kurs był w okolicach 1.10, teraz jest podobnie i myślę że skutek przynajmniej w jakimś stopniu może być wypełniony czyli albo wtopa albo na pewno ciężki mecz dla zawodniczek z Ameryki Południowej.Finał Grand Prix rozgrywany jest w Japonii.Zawsze na azjatyckiej ziemi przedstawicielkom tego regionu świata gra się łatwiej więc cała otoczka meczu też może mieć znaczenie i być po stronie Chinek.Brazylijki po przegranej z Turcją teraz są pod sporą presją bo muszą zacząć wygrywać a to też może im trochę splątać nogi.Dlatego też stawiam taki handicap w strone Chinek.Brazylijki w meczu z Turcją popełniły aż 27 błędów co pokazuje że oddały rywalkom ponad seta co świadczy o tym że nie najlepiej się czują tutaj i ich forma chyba jednak nie jest jeszcze tak ustabilizowana.To co jeszcze rzuca się w oczy to rozkład sił w obu drużynach.Ostatnio chińska rozgrywająca bardzo dobrze rozprowadzała gre przez co 3 jej zawodniczki zdobyły ponad 10 punktów a kilka z nich było blisko tego wyczynu.W Brazylii wyglądało to zupełnie inaczej.Grę ciągneły Jaqline oraz Caixeta a reszta była trochę w cieniu.Zatrzymanie tych zawodniczek przez &quot;chiński mur&quot; spowoduje że azjatki nie powinny mieć problemu z ugraniem chociaż seta na Brazylijkach.H2H jest zdecydowanie na korzyść Brazylijek bo nie przegrały one z Chinkami ani razu ale traciły często przynajmniej jednego seta i tu też na to liczę a może i na w końcu wygraną Chinek nad Brazylijkami.Wygrana tylko jednego seta z kursem 2 przez Chinki to może być na prawdę łatwy i przyjemny typ na co też liczę.Powodzenia!
⛔100
 
insecto 24

insecto

Użytkownik
Europa, Liga Europejska
17:00 czasu polskiego
Aktobe - Legia Warszawa
over 1.5 w pierwszej połowie
kurs: 3.10
sportingbet
Chyba nawet nie wiem od czego zacząć. Na temat tego meczu, jak i na temat spraw związanych z Legią można dużo pisać. Tak samo wiele jest dziś ciekawych typów na to spotkanie, ja zapewne wybrałem dość niekonwencjonalnie, zaskakująco. Od razu zaznaczam, że ta analiza nie będzie należała do najkrótszych, więc niecierpliwych i nadgorliwych przepraszam bardzo.
Legia mogła... I powinna rozgrywać dwumecz o Ligę Mistrzów, a nie o Ligę Europejską. Tego zdania jest chyba każdy z nas. Co tu dużo mówić, używano już kiedyś takich sformułowań - &quot;UEFA = MAFIA&quot;. Wg. mnie decyzja o wykluczeniu legionistów ma przede wszystkim podłoże kibicowskie. Legia jest bardzo niewygodną drużyną jeśli chodzi o tematykę kibicowską i z tych właśnie względów nie uznano ich odwołania. Tego głośno nikt nie powie, z tym wielu się nie zgodzi, ja jestem o tym wręcz przekonany. Trzeba to jednak zostawić za sobą i zainteresować się zmaganiami o fazę grupową Ligii Europejskiej.
O awans piłkarze z Łazienkowskiej powalczą z kazachstańską drużyną Aktobe. Wielu z Was pewnie dziwi tak wysoki kurs na to spotkanie (średnio 2.2). Ja w tym jednak żadnego przypadku nie widzę. Aktobe to żadne ogórki, ogórasy. Pokazali to chociażby w dwumeczu ze Steauą Bukareszt, gdzie byli o krok od sensacji. Warto zaznaczyć, że bardzo dużym atutem tej drużyny jest własne boisko, na którym już od dosyć dawna nie ponieśli porażki, a do tego częściej wygrywają aniżeli remisują.
Nie ulega żadnym wątpliwością stwierdzenie, że Legia Warszawa jest faworytem. Nawet na wyjeździe. Legioniści są we wspaniałej formie. Wystarczy sobie przypomnieć chociażby mecze z Celtic&#39;iem, gdzie legia była skazywana na porażkę, a dosłownie przejechała walcem po rywalach. Co z tego, skoro ten walkower.. Ach, nie ma co znowu wracać. Henning Berg jest pewny dyspozycji swojej drużyny - zarówno fizycznej, jak i psychicznej.
Przypomnę może jeszcze kilka ostatnich wyników Dumy Warszawy. Wspomniany już Celtic i dwa ostatnie mecze w lidze, odpowiednio 5:0 z Górnikiem Łęczna i 3:0 z Jagiellonią Białystok. Siła ofensywna Legii jest naprawdę bardzo duża. Te 8 bramek nie strzelał jeden zawodnik, a można powiedzieć, że cała przednia formacja - Orlando Sa, Żyro, Vrdoljak, Kucharczyk, Radovic, Kosecki. Podopieczni Berg&#39;a mają więc na kogo liczyć w ataku, a i w obronie radzą sobie całkiem nieźle.
Dlaczego właśnie taki typ? Dlaczego piłkarze obu ekip mieliby strzelić już razem minimum dwie bramki do przerwy? Czynników jest wiele. Wymienię je może od myślników:
- bardzo duży potencjał ofensywny Legii
- chęć ugrania &quot;jak najwięcej&quot; piłkarzy Aktobe na własnym stadionie
- wysoka temperatura, która wg. mnie spowoduję zdecydowaną ofensywę Legii w pierwszej części spotkania i bardziej defensywny styl gry w drugiej połowie.
Oczywiście kusi też wysoki kurs, bo aż 3.2 zaproponowany przez jednego z bukmacherów.
Rozpisałem się już, może tyle wystarczy. Każdy niech dorzuci od siebie jeszcze jakieś trzy grosze, pomyśli, czy warto sieknąć taki typ i zdecyduje, najlepiej niech wygra. Nie udało się awansować do Ligi Mistrzów, to niech uda się do Ligi Europejskiej! A co! Należy się!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 890,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Kwalifikacje LE /
Godz. 19:00
Spotkanie - Kardemir Karabukspor : St. Etienne
Typ - czerwona kartka w meczu
Kurs - 3.55
Buk - Betsson
Ostatnia runda przed fazą grupową w Lidze Europejskiej , ja wybieram mecz na gorącym terenie w Turcji gdzie Kardemir Karabukspor podejmuje dziś Francuskie St. Etienne i uważam że będzie to ostry pojedynek i zobaczymy tu kartkę koloru czerwonego . Liga Turecka jeżeli popatrzymy pod względem kartek to wygląda to dosyć dobrze bo czerwieni jest dosyć sporo no a Francuska też nie odstaje za daleko patrząc pod względem kartek tak więc spotykają się dwa przedstawiciele u których o czerwony kartonik nie jest trudno , w poprzedniej rundzie gospodarze grali dwumecz z Rosenborgiem i w meczu rewanżowym w Norwegii wynik 1:1 ale w meczu zostało pokazanych 8 żółtych kartoników , a dzisiejsze zawody w Turcji poprowadzi bardzo dobrze nam znany z naszych boisk pan Marcin Borski który jak wiemy dosyć często sięga po taki kolor kartonika a jego dorobek to np. w tym nowym sezonie na naszych boiskach sędziował 3 mecze i pokazał 9 żółtych i 1 czerwoną , sędziował też jeden mecz w kwalifikacjach do LE i pokazał 4 żółte kartoniki a ogólnie to kiedy sędziował mecze LE a było ich 13 to pokazał 59 żółtych 4 czerwone i podyktował 4 karne tak więc nie zły ten dorobek pana Marcina no a w dzisiejszym meczu na trudnym ostrym terenie nie powinno być spokojnego meczu i liczę na to że któreś brutalniejsze wejście jakiegoś z zawodników zostanie ocenione przez pana Marcina bardzo surowo i zobaczymy czerwień !
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Spotkanie Panathinaikos-Midtjylland
Typ: wygra Panathinaikos ( AH-1)
Kurs 2,05
Buk bet365
Godz 20:00
Nie ma co się za wiele rozpisywać. Pomimo faktu że Duński klub jest w trakcie rozgrywek ligowych przez co może być w lepszej dyspozycji od dzisiejszych rywali dla których będzie to pierwszy mecz o stawkę to dla mnie faworytem są Grecy. Kadrowo są silniejszą ekipą mają więcej doświadczenia na arenie międzynarodowej.I przede wszystkim grają u siebie gdzie potrafią na 15 spotkań tylko 1 przegrać. Dodatkowo Midtjylland musi sobie radzić bez dwóch kluczowych zawodników Anderrson środkowy pomocnik odpowiedzialny za rozgrywanie ( 4/1) oraz kapitana zespołu Bak Nielsen, prawy obrońca (5/0)
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 0

kucin93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje LE
Godzina:
20:30
Spotkanie: LYON-ASTRA
Typ: LYON i powyżej 2.5 (wynik/suma goli)
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam,
Lyon w tym sezonie zanotował dosyć niezłe występy w meczach przedsezonowych oraz dobre wyniki w wcześniejszej rundzie kwalifikacyjnej gdzie pokonał reprezentanta Czech na wyjeździe 1:4 i u siebie 2:1 (u siebie to awans mieli pewny więc się zbytnio nie wysilali oszczędzając się przed meczem ligowym. W lidze zwycięstwo 2:0 oraz porażka 2:1. Astra wyeliminowała również przedstawiciela z Czech, która potrafi grać na niezłym poziomie europejskim, u siebie wygrała 3:0 a na wyjeździe 2:3 w dwu meczu 6:2 identyczny jak Lyonu. W lidze zanotowała niespodziewaną porażkę 1:0 oraz zwyciężyła 2:1. Mecz zapowiada się bardzo Ciekawie oraz zapowiada się grad bramek obie drużyny potrafią strzelać ale także je tracić. Lyon gra u Siebie dosyć stabilnie i strzela oraz traci dużo bramek. Za wygraną Lyonu jak dla mnie przemawia gra u Siebie, wysokie ambicji młodzieży, która gra w szeregach Lyon oraz fakt, że Lyon rodzi się na nowo(powstaje po ostatnich przeciętnych latach), Lyon zagra podstawową jedenastką, która jak dla mnie jest niepodważalnie lepsza od drużyny wyjściowej gości.

✅120
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina:
20:05
Spotkanie: Zimbru Kiszynow - PAOK Saloniki
Typ: 1X
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie wiem dlaczego wystawili taki kurs.. Jezeli popatrzymy na wyniki tych druzyn. To Zimbru radzi sobie znakomicie w tych rozgrywkach. Wygrali w Grodigu gdzie byli na skazanej pozycji rowniez z CSKA Sofia a co? Jednak graja dalej a PAOK? Wygrali niby ostatnio w towarzyskim z QPR ale jesli zobaczymy wyjazdowe mecze PAOKU sa tragiczne... Duzo porazek przeplatane remisami i malo zwyciestwami a Zimbru? U nich mecz to ciezkie starcie bo maja swoj &quot;klimat&quot; a graja u Siebie calkiem dobrze wiec dlaczego nie mieliby chociaz zremisowac z takim PAOKiem? Nie wolno wcale gospodarzy lekcewazyc.

✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 5

destino

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Liga Europy UEFA (Kwalifikacje)
Spotkanie: Trabzonspor vs Rostov
Typ: 1
Kurs: 1,61
Data: 21.07.2014
Godzina: 20:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzień pod lupę zdecydowałem się wziąć mecz eliminacji do ligi europejskiej. Faworytem dzisiejszego spotkania jest zespół turecki, moim zdaniem to właśnie on gładko dzisiaj wygra. Ekipa rosyjska nie przekonuje mnie od samego początku, za to gra jaką prezentuje zespół Trabzonsporu jest miła dla oka. Uważam, że do tego spotkania opłaca się obstawić wygraną zespołu tureckiego na kursie @1,61 oraz powyżej 2,5 bramek po kursie @2,07. Polecam ten typ, sam gram go za większą kwotę.
✅61
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom