>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.08.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
G 72

grzesiaczek300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Japonia, J2-League
Spotkanie: Mito Hollyhock - Avispa Fukuoka
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.2
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: PO wczorajszym dniu mam kaca przegranej,ale juz dzisiaj kolejny dzien walki a mianowicie Japońska nieprzywidywalna liga, na tapete ida druzyny ktore grają ofensywnie, na ostatnie 6 meczy padały overy 2,5 bramki i to bardzo spokojnie,obie druzyny zajmuje blisko siebie miejsce w tabeli co doda tylko smaczku ze obie druzyny beda chcialy wygrac,ostatnie 5 spotkan duzyny Mito czyli gospodarzy 3 zakonczyly sie wysokimi overami,zas Avispa Fukuoka na ostatnie 5 meczy,zakonczyly sie overem 2,5 bramki az 3,wszystko na niebie wskazuje,ze mecz zakonczy sie overem,obie druzyny dużo strzelaja i tez dużo tracą,wiec polecam i pozdrawiam
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów - Eliminacje
Spotkanie: Ludogorets - Basel
Typ: 1 (-1 AH)
Kurs: 6,4
Bukmacher: Betsafe
Godzina: 20:45
Po Pierwsze trzeba pochwalić grę Ludgoretsu. Serie 7 zwycięstw tracąc 1 gola grając z mocnymi przeciwnikami. M.in 3-0 z CSKA Sofią, które 3 miejsce zajęło w poprzednim sezonie. 3-0 ze Slavią, średniak ligi. 3-0 ze Slovanem (mistrz Słowacji). Basel wygrał mistrzostwo meczami na własnym stadionie, gdzie stracił tylko 9 punktów. Na wyjeździe poszło już sporo słabiej.
Basel radzić sobie będzie dziś bez Strellera, czyli najlepszego strzelca poprzedniego sezonu w drużynie jak i aktualnych rozgrywek. Co prawda jest Frei, kolejny były reprezentant Szwajcarii. Jednak to zgranie tych dwóch zawodników było bardzo ważne dla drużyny, żeby nie powiedzieć kluczowe. Grają ze sobą trzeci sezon, grali też razem w reprezentacji Szwajcarii. W zamian za Strellera zagra nowy napastnik - Ivanov, który wystąpił dopiero raz w barwach Baselu. Zgranie w ofensywnie, które było mocną stroną, teraz może okazać się najsłabszym ogniwem. W dodatku moim zdaniem ten kurs handicapowy trochę &quot;przekręcony&quot; na plus dla nas w, porównaniu do czystej jedynki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson11 862

robson11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, MŚ U19
Spotkanie: Dania - Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:00
Analiza:
Duńczycy z kompletem zwycięstw przemknęli fazę grupową, a następnie w 1/8 i ćwierćfinale zdemolowali Rumunię i Norwegię, wygrywając kolejno 35:14 i 35:19. Dziś w meczu o finał zmierzą się z reprezentacją Hiszpanii, która o ile w grupie odnosiła dość pewne zwycięstwa (porażka z Brazylijczykami chluby Hiszpanom nie przynosi) to w dalszych fazach rozgrywek męczyła się Węgrami (25:23) i Serbami (21:20).
Dziś według mnie zdecydowanym faworytem są Duńczycy, którzy są także najpoważniejszymi kandydatami do wygrania turnieju. Dla Hiszpanów z taką grą pierwsza czwórka to max co mogą osiągnąć. U bukmacherów kursy lecą na łeb na szyję, więc przed meczem pewnie kursy zlecą do~1,30. Ja pobieram już teraz Duńczyków i mam nadzieję, że nie sprawią niemiłej niespodzianki.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Steaua Bukareszt - Legia Warszawa
Typ: Steaua Bukareszt -1.5 AH
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wszyscy wszem i w ogół zapowiadają, że Legia jest tą drużyną, która po 17 latach odczaruje bramy Ligi Mistrzów i awansuje do fazy grupowej. Według mnie na podopiecznych Jana Urbana może dzisiaj spaść kubeł zimnej wody, ponieważ patrząc obiektywnie to jednak mistrz Rumunii jest tutaj zdecydowanym faworytem.
Legia jak na razie ma tylko przebłyski i momenty dobrej gry (nawet w lidze). Skupię się jednak na meczach w eliminacjach Ligi Mistrzów, najpierw był walijski TNS z którym wygrali na wyjeździe 3:1, ale pierwsza połowa była w wykonaniu Legii naprawdę kiepska i tylko szczęściu mogą zawdzięczać, że przegrywali po 45 minutach tylko 0:1. Kolejny mecz wyjazdowy to Molde FK i tutaj też wynik lepszy niż gra (1:1), choć nikt w Legii nie mógłby mieć pretensji gdyby przegrywali już nawet po 45 minutach 3, 4 do 0. Patrząc więc na to z boku i nie podniecając się nad Legią warto zauważyć, że najpierw były 2 zwycięstwa z TNS (w kiepskim stylu), następnie 2 remisy z Molde (również w stylu pozostawiającym wiele do życzenia) czy teraz nadszedł czas na 2 porażki z Steauą? Myślę, że jest to naprawdę możliwe.
Dziś rywal nieporównywalnie silniejszy niż TNS czy Molde i wiedzący o co gra, mający również świadomość swojej siły. Trener Steaua sam mówi, że zależy mu aby jego ekipa przed rewanżem wypracowała sobie 2-3 bramkową przewagę. My natomiast liczymy na łut szczęścia i może jakąś bramkę, która przed rewanżem nie skreśliłaby definitywnie szans Legii w walce o Ligę Mistrzów.
Steaua jest jednak naprawdę bardzo trudnym i wymagającym rywalem i Legia jeżeli zagra tak jak z TNS w pierwszej połowie czy jak z Molde (w obu przypadkach chodzi mi o mecz wyjazdowe) to piłkarze Steaua nie będą już tak wyrozumiali jak wcześniejsi rywale i swoje szansę będą po prostu wykorzystywać.
Osobiście spodziewam się więc Legii, którą miałem już okazję zobaczyć w meczach z TNS i Molde, na obu tych przeciwników gra Legii wystarczyła (choć na Molde ledwo, ledwo) teraz jednak już tak dobrze raczej nie będzie. Spodziewam się pewnego zwycięstwa mistrza Rumunii, takie jak zapowiada szkoleniowiec tej drużyny czyli 2-3 bramkowe.
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaeliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Steaua Bukareszt – Legia Warszawa
Typ: over 1.5 bramki pierwsza połowa
Kurs: 3.40
Buk: William Hill
Godz. 20:45
Analiza:
Jak co roku emocjonujemy się rywalizacją naszego zespołu w walce o upragniona Ligę Mistrzów dziś przed Legią ostatni rywal na tej drodze mistrz Rumunii Steaua.
Obie drużyny rywalizację w eliminacjach rozpoczęły od drugiej rundy
Co do typu do sprawa jest prosta widziałem wszystkie mecz Legii w tym sezonie włącznie z Ligą i Eliminacjami i widać że Legia ma ogromne problemy w pierwsze połowie gdzie najczęściej traci bramki. Patrząc na rywalizację w eliminacjach to styl pozostawi wiele do życzenia o drugiej rundzie nie będą pisał bo byli to amatorzy z którymi i tak do przerwy na wyjeździe powinni przegrywać 2:0. W rywalizacji z Molde nie wygrali żadnego spotkania awans wywalczony dzięki remisowi na wyjeździe 1:1. Kto oglądał mecz w Norwegii to widział z jaką łatwością Molde stwarzało sobie sytuacje tylko nie potrafili ich wykorzystać, w rewanżu nawet grając w osłabieniu goście mieli swoje szanse.
Rumunią są natomiast w świetnej dyspozycji i u siebie przed taką publicznością są wyraźnym faworytem. Widziałem spotkania eliminacyjne u siebie i Steaua gra dwa razy szybciej od Molde, ma lepszych zawodników pod każdym względem. Ich gra przed własną publicznością opiera się od narzucenia szaleńczego tempa gry od początku i zdominowaniu rywala tak było z Vardarem który nie wiedział co się dzieje na boisku przez pierwsze 45 minut które przegrali 3:0 a mogło być znaczniej wyżej, w lidze jest podobnie wszystkie trzy mecz jak do tej pory kończyły się minimum dwiema bramkami do przerwy. Życzę wszystkiego najlepszego Legii ale jak gospodarze zagrają w takim tempie jak do tej pory to Legia tego w pierwszej połowie nie wytrzyma tym bardziej że obrona mistrza kraju to świetnych nie należy.
⛔100
 
the 25

the

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów - 4. runda
Spotkanie: Fenerbahce - Arsenal
Typ: Kto więcej – rzuty rożne? Arsenal
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365

Drugiego dnia 4. Rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, w Turcji odbędzie się według mnie najciekawszy mecz tego dnia. Dlaczego? Ponieważ wszystko zależy od Arsenalu.

Atmosfera w zespole nie najlepsza po przegranej u siebie 1-3 z Aston Villa. Ale to nic w porównaniu z tym jak się czują kibice. Zostali upokorzeni na własnym stadionie przez zespółdrużynę teoretycznie gorszą. To i brak transferów przepełniło czarę goryczy. Kibice chcą, żeby Arsene Wenger odszedł z klubu. Według nich 8 lat bez trofeum to za długo. Zespół miał wielu dobrych zawodników, ale co roku był rozbierany przez inne kluby, nie robiąc przy tym wzmocnień. Fani powiedzieli: koniec! Zarząd dał fundusze na transfery i teraz szkoleniowiec Kanonierów „poluje”, jak na razie nieskutecznie. Nikomu mówić chyba nie trzeba, że odpadnięcie w kwalifikacjach LM będzie gwoździem do trumny dla Wengera.

Fenerbahce gra zdecydowanie lepiej w Stambule. W ciągu ostatnich 6 miesięcy przegrywali tylko na wyjazdach. U siebie w większości wygrywają lub remisują. Dlatego ostrzegam przed stawianiem na zwycięstwo Arsenalu, bo dziś znów może zawieźć.

Zakładam, że zawodnicy Kanonierów będą chcieli przeprosić kibiców Arsenalu, zapewniając sobie awans już w pierwszym meczu. Nie lubię jednak stawiać meczów wyjazdowych na wschód (w tym przypadku Turcja), bo z doświadczenia zauważyłem że lubią tam się dziać różne cuda – przykładem jest wczorajszy Celtic, faworyt który przegrał w Kazachstanie 0:2. Mimo to zakładam, że Kanonierzy od razu przycisną przeciwnika oddając dużo strzałów na bramkę. Myślę również, że większą część meczu zawodnicy spędzą na połowie rywala, a to może zaowocować dużą liczbą rzutów rożnych.

Patrząc na statystyki Fenerbahce ma niewiele rzutów rożnych. W meczu u siebie z Salzburgiem mieli ich tylko dwa, a przeciwnik 7. W meczu rewanżowym Turcy 4, Austriacy 12. Dalej, Superpuchar Turcji w meczu Galatasaray przegrali 1:0 w doliczonym czasie. W całym meczu mieli zaledwie 4 cornery, przeciwnik 8. W wyjątkowo zaciekłym meczu na wyjeździe (przegranym 3:2) z Konyasporem, uzyskali zaledwie 5 rzutów rożnych, przeciwnik również 5.

Arsenal w meczu z Aston Villa w ostatnią niedzielę zdobył 4 cornery, a goście 3. Trzeba jednak dodać, że od 67 minuty grali w 10, więc atakowali głównie z kontry. Mecz z końcówki zeszłego sezonu: wyjazdowy z Newcastle (wygrany 1:0), również remis rzutów rożnych 4-4; u siebie z Wigan (wygrany 4:1) Arsenal 7 cornerów, goście 4; wyjazdowy (wygrany 1:0) z QPQ, Kanonierzy 7, QPR 3. Nawet remisując 1:1 z Manchesterem United wygrali konkurs rzutów rożnych 7-2.

Arsenal będzie dziś atakował i będzie drużyną aktywniejszą,. Będzie chciał strzelić i zyskać szybko bramkę z wyjazdu, z kolei Fenerbahce musi bronić bramki żeby nie stracić bramki u siebie. Nie zdziwię się jeśli gospodarze oddadzą jedynie 2-3 strzały na bramkę, Arsenal ponad 10, a i tak Turcja wygra. Natomiast jestem przekonany, że Kanonierzy wygrają rywalizację rzutów rożnych. Wydaje mi się, że całkiem fajny kurs, a dość pewny. Wahałem się jeszcze nad over 10@2,00, ale uznałem że w Turcji wszystko się może zdarzyć.
Powodzenia.
✅72
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
ATP - Debel - Winston Salem
Huey T. C. / Inglot D. - Cermak F. / Polasek F.
(1.83)
WilliamHill
Druga para, na osobnym kuponie, to Brytyjczycy którzy bardzo dobrze, rozumieją się na kortach. I choć grali ostatnio w singlu przeciwko sobie, to jeszcze przed meczem mówili, że grają o &#39;nic&#39; bo dla nich największy prestiż jest w meczach deblowych. Dziś po drugiej stronie ich siatki, tez para utalentowana, ale do ogrania, wczoraj zagrała bardzo zachowawczo, ale wydaję mi się że dla Brytyjczyków w zasięgu. A ostatni ich mecz, wyglądał bardzo różnie, bo mieli już 6-8 i zdołali wygrać 10-8! Zatem widać, że ten turniej traktują bardzo prestiżowo i chcą zajść jak najdalej. Inglot, poprawił swój serwis i zdarza mu się nawet wbić pare asów na mecz, co dzisiaj to może być kluczem w tym spotkaniu. Stawiam bardziej na parę doświadczoną która w tym meczu powinna spokojnie po wyrównanym meczu przejść do kolejnej fazy.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 71

osk4r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Veikkausliiga
Spotkanie: Jaro - KuPS
Typ: Jaro - 1 bramka
Kurs: 4.0
Bukmacher: WH
Analiza:
Znowu wydaje mi się ciekawy kurs , już mówię dlaczego:
Zespół gospodarzy w obecnym sezonie jest bardzo mocny na swoim terenie, odprawiał z kwitkiem najlepsze zespołu, a KuPS na pewno do czołówki nie należy. Całkiem niedawno bo miesiąc temu Jaro potrafił wygrać z Lahti ( które także nie tak dawno ograło KuPS) 7-1 !! Czyli bramki strzelać potrafią. Właśnie ten atut terenu przemawia najbardziej, na ostatnie 10 meczów 6 razy wygrali 3 razy remisowali i zaliczyli tylko jedną porażkę przy bilansie 23:10 .
Teraz trochę o gościach - ligowy średniak zajmujący 8 miejsce ( na 12 dla tych co nie wiedzą ) ostatnie mecze wyjazdowe to 2 porażki i 2 remisy, także formą specjalnie nie błyszczą. Jedyny plus ( który uważam teraz za atut dla Jaro ) po stronie gości jest fakt iż w tym sezonie pokonali u siebie Jaro aż 3-0 , uważam to za atut dla gospodarzy ponieważ mogą mieć dodatkową mobilizację aby się zrewanżować.
Reasumując , moim zdaniem Jaro ma wszystkie atuty by to spotkanie wygrać , ich szanse oceniam na jakies 80% ( po kursie 2 ) , także pokrycie handi też wydaje mi się prawdopodobne, ponieważ gospodarze ostatnio lekko świecili nieskutecznością ostatnie 3 mecze to uwaga 0 bramek .. ale w 10 spotkań 23 natrzaskali, także uważam , że musi w końcu nastąpić przełamanie i wypunktują dziś ligowego średniaka.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: Halep - Suarez Navarro
Typ: Suarez Navarro
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dziś kolejny mecz na turnieju Nev Haven. Moim zdaniem kurs wystawiony na Hiszpankę należy brać jak najszybciej. Ktos wystawiający kursy na utalentowaną Rumunkę znaną jednak najbardziej z operacji zmniejszenia piersi mocno przesadził. Bilans bezpośrednich pojedynków 4-3 dla Suarez Navarro. Ostatni mecz wygrał aw Hertogenbosch Rumunka jednak na Roland Garros górą była Hiszpanka. Ktoś pewnie zauważy ze oba mecze grane na innych nawierzchniach trawa i mączka. Jednak należy pamiętać że Suarez Navarro potrafi grac na kortach twardych. Pokonanie Vinci w dwóch setach zawodniczki która jest w wysokiej formie dobrze świadczy o grze Hiszpanki. Natomiast Halep ograła emerytkę Hantuchovą która powoli kończy karierę i forma coraz słabsza. Obie zawodniczki mają według mnie dziś szanse 50/50 i nie rozumiem kursu wystawionego na Hiszpankę. Moim zdaniem trochę zamącił obraz gry Rumunki wynik w Cincinnati i ogranie Stosur oraz Bartoli. Jednak będę się upierał i według mnie warto pograć na Hiszpankę , która jest jedną z moich ulubionych zawodnicze z dużym sercem do walki co udowodniła nie raz. W końcu ta dziewczyna grała w ćwierćfinale Australian Open(2009) oraz Roland Garros (2008).
⛔100
 
lucifer 10

lucifer

Użytkownik
Data: 21.08.2013 - 20:45
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Steaua Bukareszt – Legia Warszawa
Typ: Wyścig do 3 bramek - Steaua Bukareszt
Kurs: 4,00
Buk: William Hill
Analiza:
Przed reforma Platiniego o takich przeciwnikach jak Steaua w ostatniej rundzie kwalifikacji moglismy marzyc, przyszla reforma, trwa juz od kilku lat a zmian i tak nie widac, jak awansu do grupy LM nie bylo tak nie ma nadal. Legia doszla do decydujacej rundy ale zrobila to w slabym stylu, w dwumeczu z Molde byla tak naprawde zespolem gorszym i tylko wielkie szczescie ze Norwegowie marnowali sytuacje za sytuacja, nawet w Warszawie w koncowce naciskali i tak naprawde to oni zaslugiwali na awans a nie Legia. Teraz Steaua stoi na drodze mistrzom Polski i tu juz chyba nie bedzie zmilowania ani fury szczescia. Steaua to ograny zespol, bardzo doswiadczony, dzisja pelny stadion oni umieja grac pod presja ktora ich napedza a nie paralizuje tak jak Legie. Chyba tylko najwieksi optymisci widza szanse Polakow na awans z takim zespolem ja do tych optymistow nie naleze bo jestem realista. A fakty sa takie ze Steaua jest druzyna lepsza pod kazdym wzgledem, oni nie przestrasza sie przeciwnika bo grali juz wiele razy z potegami europejskiego futbolu wiec dla nich Legia to jest przeciwnik na poziomie ligowych druzyn. Powinni udowodnic to na boisku i na pewno beda chcieli wypracowac sobie odpowiednia zaliczke przed rewanzem tak zeby wizyta w Warszawie byla tylko formalnoscia takze jak zobacza ze dominuja na boisku to na pewno nie beda odpuszczac po strzeleniu jednej czy drugiej bramki. Jesli Legia bedzie slabo dysponowana to na tych dwoch sie nie skonczy, bo Steaue stac na 3-4 bramki u siebie na pewno.
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowenia Puchar
Spotkanie: Krka Novo Mesto - NK Koper
Typ: over2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Godzina: 16:00
Dzisiaj dzień pucharów.
Krka zanotowało ostatnio bardzo ciekawe wyniki w lidze, w pojedynku beniaminków porażka 3-4 u siebie ze Zavrc, 0-3 wyjazd Maribor, 3-0 dom z Domzale. Wszystkie sierpniowe mecze powyżej 2.5 gola. Po 6 spotkaniach w lidze są na trzecim od końca miejscu, ostatnim dającym utrzymanie.
W przegranym 3-4 meczu hattricka ustrzelił Chorwat Marosevic, nie dało to jednak nawet punktu.
Dzisiaj Koper będzie w zasięgu gospodarzy i mogą nawet pokusić się o wygraną.
Po zwycięstwie w lidze 2-1 z Gorica, Koper poniósł straty kadrowe, zawieszony za kartki jest podstawowy obrońca (lub defensywny pomocnik zależy czy grają 3 obrońcami czy 4) kapitan zespołu Galesić(6/2), drugi podstawowy środkowy obrońca M. Mavrič(5/1) nie wystąpi z powodu kontuzji.
Koper w lidze na 3 miejscu w sierpniu wygrał u siebie z Gorica 2-1, 3-0 wyjazd z Triglav i zremisował na swoim obiekcie 1-1 z Celje.
13 lipca Koper wygrał u siebie 2-1 z dzisiejszym rywalem.
Wynik pozostaje sprawa otwartą, ja stawiam na bramki z dwóch powodów:
- Novo Mesto zalicza bardzo wysokie rezultaty w ostatnim czasie, grając ofensywnie, mogą dzisiaj pójść na wymianę.
- Koper jest osłabiony w defensywie a z przodu mają kim strzelać.
W tej rundzie jest tylko jeden mecz, kto dzisiaj wygra awansuje dalej.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scorpions 12

scorpions

Użytkownik
Data: 21.08.2013 - 20:45
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Steaua Bukareszt – Legia Warszawa
Typ: (under/over 3.5): 2
Kurs: 3.60
Bah
Analiza:
Kolejny wysoki over w moim typie nie jest dziełem przypadku(poprzednie zawsze wchodziły) Steua to bardzo doświadczony zespól na arenie miedzynarodowej z bardzo silnym składem i świetnymi kibicami. Legia to tzw. kopciuszek, który ostatnio zaliczył wtope w meczu z Ruchem Chorzów. Słabe pierwsze połowy to specjalność legii wiec sądzę, że już w pierwszych 45 minutach zobaczymy minimum 3 bramki. Steua to zespół który nie kalkuluje tylko od razu rzuca się na przeciwnika tak aby w drugiej połowie móc spokojnie rozgrywać piłke.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Anglia
spotkanie: Chelsea - Aston Villa
typ: 1 (-2)
kurs: 3.1
bukmacher: expekt
analiza:
Oczekując meczu Chelsea - Aston Villa wciąż mam w głowie wynik z zeszłego sezonu 8-0. Oczywiście nikt nie wierzy w powtórkę takiego wyczyny The Blues, ale sądzę że w psychice gości wynik wciąż jest i może to mieć wpływ na przebieg dzisiejszego spotkania. Swoje pierwsze mecze obie drużyny wygrały. Chelsea zgodnie z planem 2-0 z Hull City, natomiast The Villans sprawili niespodzianke pokonując na wyjeździe Arsenal 1-3 lecz nie upatruję w tym jakichkolwiek plusów. Uważam, że to Londyńczycy zagrali słabo i mało skutecznie niż Aston Villa miała by zdominować mecz.
Obie ekipy bez osłabień. Jedynym faktem przemawiającym za tym, iż Chelsea wymierzy dziś najniższą karę gościom jest zbliżający się szlagier z Manchesterem United już 26 sierpnia. Zapewne The Blues bedą chcieli bez żadnych wykluczeń i kontuzji pojechać na Old Trafford.
⛔100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
1 LIGA POLSKA
PUSZCZA - TERMALICA
TYP: PUSZCZA
KURS: 4.33
BUK: BET365
ANALIZA: Spotkanie odbędzie sie o godzinie 17:00 w Niepolomicach nie tak jak wczesniej to bylo na stadionie Hutnika. Puszcza dostała zgode na gre na wlasnym obiekcie. Jest to na pewno dobra wiadomosc dla sympatykow jak i zawodnikow Puszczy. Po 3 porazkach przyjdzie im sie zmierzyc z silna Termalica, ktora byla rok temu o krok od awansu. Goście jednak nie błyszcza w tym sezonie. Na ostatnie 5 meczy tylko raz wygrali. Mysle, ze to bedzie przelomowy mecz dla gospodarzy i zdobeda pierwsze punkty w 1 lidze.
Ponadto male problemy kadrowe ma Termalica. Dziś w Niepołomicach nie zagrają Jakub Biskup i Sebastian Olszar. Obaj wracają do zdrowia po kontuzjach. Pod znakiem zapytania są występy Karola Piątka i Emila Drozdowicza. O tym również decydują sprawy zdrowotne.
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
dyscyplina: Piłka Nożna, kwalifikacje Champions League:
spotkanie: FC Schalke 04 - PAOK Saloniki
typ: 1 (-1.5)
kurs: 2.10
bukmacher: Bet365
Witam. Szczerze powiem, ze jestem zdziwiony wysokimi kursami na Niemcow. Niezbyt dobrze zaczeli sezon - to fakt. Nie jestem pewien czy zagra dzis Huntelaar - byloby to duze oslabienie. Ciezko mi jednak sobie wyobrazic, zeby PAOK awansowalo do CL kosztem doswiadczonych Niemcow... Grecka liga mocno podupadla, a PAOK bynajmniej nie jest w niej potentatem. Na temat sily Bundesligi powiedziano i napisano juz wiele, wiec nie sugerowalbym sie tak bardzo slabymi wynikami Schalke na poczatku rozgrywek. Pamietajmy, ze potencjal maja nadal bardzo duzy : Draxler, Farfan, Pukki, Szalai czy Barnetta w ofensywie to naprawde spora sila... PAOK wprawdzie moze postarszyc Salpingidisem, Stochem (sprowadzony z Fenerbahce) czy Czechem Necidem ale w moim przkonaniu to niemiecka druzyna w pierwszym spotkaniu od poczatku bedzie w ofensywie i pokusi sie o co najmniej dwubramkowe zwyciestwo.
⛔100
 
D 0

danke

Użytkownik
.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Spotkanie: GKS Bełchatów-GKS Katowice
Typ: Podwójna szansa na GKS Bełchatów
Kurs: 1.52
Bukmacher: totolotek
Godzina: 18:00
Analiza:
To moja pierwsza analiza ale uważam ją za 99% gdyż nie ma stu procentowych pewniaków. Gospodarze po trzech meczach mają na swoim koncie 2 zwycięstwa i remis, który przyznajmy był bardzo pechowy, gdyz zwycięstwo zostało im odebrane w 87 minucie po strzale z rzutu klarnego. GKS będzie jednym z faworytów do awansu i takie mecze musi poprostu wygrywać. Jedyne co może szwankować to skuteczność. Trzy gole po tzrech meczach ze średniakami nie porywają.Dlatego wybrałem podwójną szansę na gospodarzy. Katowice to solidny zespół ale faworytami do awansu nie są, będą okupywać połowę lub dolną część tabeli. Katowice pokonało słabiutką w tym sezonie Sandecję, Skutecznność też marna a do tegko niepewna obrona. Jestem prawie pewnien swojego typu.
⛔100 nieregulaminowy buk
 
V 213

vattek

Użytkownik
Data: 21.08.2013 - 20:45
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Steaua Bukareszt – Legia Warszawa
Typ: Zwyciezca pierwszej połowy - Steaua Bukareszt
Kurs: 2.37
Buk: william hill
ANALIZA: Kolejny mecz z cylku eliminacji ligi mistrzów. Moim zdaniem Legia zakonczy dzis swoj szczesliwy marsz. Gospodarze pokaza dzis Legionistom jak się gra w piłke. Rumunska druzyna jest z jedna z moich ulubionych, ktore typuje. Steaua zajmuje obecnie 3 miejsce w lidze, a ma za soba 3 zalegle spotkania.
Gdy graja u siebie w 80% wygrywaja pierwsza polowe majac wiele lepszych przeciwnikow niz legia.
Steaua - Ceahlaul - 2-1, 1 polowa 2-1
Steaua - Cluj - 3-0, 1 polowa 2-0
Moim zdaniem gospodarze beda sie starali ustanowic wynik meczu juz w 1 polowie.
Smiem wierzyc ze steaua strzeli wlasnie 2 gole w pierwszej polowie ????
pozdro
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Winston-Salem (USA), twarda
Spotkanie: F.Verdasco - R.Haase
Typ: over 22,5
Kurs: 1,96 Pinnacle
Verdasco to jeden z moich ulubionych zawodników. Niestety najlepsze lata ma już za sobą, jednak w tym sezonie pokazał, że nie można go lekceważyć, myślę że zadziwił niejedną osobę swoja grą na Wimbledonie. Teraz czas rozgrzać się trochę przed US Open na hardzie, gdzie mam nadzieję trochę powalczy. Haase to solidny zawodnik, notuję w tym sezonie niezłe wyniki, jest jednak jak dla mnie bardzo nieprzewidywalny. Widziałem kilka jego meczy i praktycznie w każdym z nich ma jakieś przestoje w grze. Ogólnie obaj Panowie mają tendencję do 3-setówek. H2H 2:0 na korzyść Haase, ostatnie spotkanie z tego miesiąca (2:1 Haase, cegła). Trudno mi tu wskazać faworyta, dlatego wg mnie najlepszym rozwiązaniem będzie tu over gemowy.
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Polska I Liga
Arka Gdynia - Flota Świnoujście
1
2,05
Bet365
W dzisiejszym spotkaniu pierwszej ligi Arka będzie podejmować Flote. Gospodarze na 8 miejscu w tabeli natomiast goście nieco wyżej bo na 3 miejscu. Arka sezon rozpoczęła dobrze jeżeli chodzi o spotkania u siebie, gdzie do tej pory zwyciężyli 2 razy (3-2 z Ruchem Chorzów i 3-0 z Tychami). Jeżeli chodzi o zespół gości to w letnim okienku transferowym bardzo się osłabili ( stracili m.in.: Olszara, Niedziele, Aleksandra, Kasprzika). Bardzo słabo zaprezentowali się w ostatnim meczu w Pucharze Polski z Sandecją na wyjeździe gdzie dali sobie strzelić 4 bramki, a jak wiemy ekipa z Nowego Sącza nie jest wybitną drużyną ???? . Jako ciekawostkę dodam, że trener Floty do tej pory nie wygrał ani razu w Gdyni i liczę tutaj na podtrzymanie dobrej passy ze strony Gdynian. Powodzenia.
✅105
 
S 2

sep

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Steaua Bukareszt – Legia Warszawa
Typ: remis
Kurs: 3.6
Buk: Bet365
Analiza: Drużyna z Rumuni podejmuje Legię. Rumuni uznawani są za faworytów. Legia zagrała do tej pory kilka dobrych meczów, m.in. wysoko pokonała Widzew, Pogoń i Podbeskidzie na początku sezonu. Świadczy to o dobrym przygotowaniu. Legia ma w składzie ambitnych, młodych zawodników jak Furman, Bereszyński, Kosecki, Żyro_Ostatni przegrany mecz z Ruchem pokazuje że Legia zbiera siły na LM. Steua Bukareszt jest moim zdaniem przeceniona przez bukmachera. Ta drużyna jest bez większych sukcesów ostatnio poza mistrzostwem Rumunii 2013. Rumuńskie kluby podobnie zresztą tak jak polskie słabo prezentują się w Europie. Poziom obu drużyn jest moim zdaniem porównywalny.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom