>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.05.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na środa - 21. Maja

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Helsingborg vs Atvidaberg
Typ: Helsingborg strzeli gola w obu polowach
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Nikt nie spodziewal sie z pewnoscia,ze po 9 kolejkach Helsingborg bedzie tak nisko,ze nawet Atvidaberg bedzie wyzej..A jednak..
Zaledwie 10 zdobytych punktow i blizej do strefy spadkowej niz do europejskich pucharow z pewnoscia jest mocnym szokiem dla fanow.
Przeglad..
Na ta chwile druzyna odnosila zwyciestwa z Hacken 4:2,z Mjallby 3:1 te mecze rozegrane u siebie i ostatnio przelamanie na wyjezdzie i wygrana z Brommapojkarna 1:0,dwie z tych wygranych byly spowodowane gra w przewadze zawodnika..
Oprocz tego Helsingborg zanotowal jeen remis i to juz na starcie ligi z Djurgarden 1:1.
Byly tez porazki,bylo ich az 5..
0:2 z Norrkoping (W)
0:1 z Elfsborg (W)
1:2 z Halmstad (W)
1:2 z AIK (W)
0:1 z Malmo (D)
Jak widac az 4 z 5 porazek byly wyjazdowe,na wlasnym obiekcie Helsingborg radzi sobie juz zdecydowanie lepiej.
W ostatnich 39 rozegranych meczach na stadionie Olympia zespol zanotowal tylko 6 porazek,5 z 6 porazek konczylo sie przegrana roznica jednej bramki,wyjatkiem byl mecz z Malmo,gdzie skonczylo sie na 0:3.
Atvidaberg nie gra wcale lepiej mimo,ze sa wyzej w tabeli i maja 2 pkt wiecej.
Zaczeli znakomicie,bo na inauguracje ograli mocniejszy Elfsborg 2:1,zremisowali na wyjezdzie z bedacym w niezlej formie Kalmar i ograli Falkenberg 2:0.
Pozniej jednak cos sie zacielo i przyszla kleska z IFK - porazka 0:5,pozniej druzyna nie potrafila wygrac zadnego z 4 rozegranych spotkan,mierzyli sie kolejno z Gefle,Orebro,Djurgarden i Norrkoping.
Przelamanie przyszlo w ostatniej kolejce z Hacken,gdzie gospodarze wygrali 1:0.
Dla mnie murowanym faworytem sa gospodarze,ktorzy regularnie i bez problemow ogrywaja Atvidaberg w bezposrednich starciach,wyjatkiem byl mecz z 2013 roku,gdzie Atvidaberg wygral u siebie wysoko 3:0,oprocz tego meczu Helsingborg wygral 5 spotkan z rzedu,notujac bilans 14-1.
Ostatnie 3 wizyty Atvidaberg na stadionie Olympia konczyly sie solidarnie kleska po 0:3 w kazdym meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Polska II liga
Spotkanie : Z. Sosnowiec - Lechia Zielona G.
Typ : 1 (-1)
Kurs : 1.95
Godzina : 18:00
Bukmacher : Bet365
Dlaczego gram ? Dlatego iż Zagłębie u siebie jest dobrą solidną drużyną - nie, nie oglądałem ich ani jednego meczu - ale tak po prostu można wnioskować po ich wynikach. Ich bilans meczowy &quot;w domu&quot; to 8 wygranych, 5 remisów i 2 porażki. Jest to 4 wynik w lidze, zaraz po Bytovii (wicelider), Polonii ( 8 miejsce - jak mi się zdaję to drużyna własnego boiska) i Chrobrym (liderze). Co do Lechii sprawa jest zupełnie odwrotna, do miejsca ponad spadkiem, w tym momencie brakuje im 12 pkt, z tego co mi się zdaje zostało 6 meczy a więc dla drużyny ich pokroju jest to strata nie do odrobienia. Wyjazdowo grają tragicznie. Bilans na wyjazdach to 2-4-9. No i bramki 13:27 - przedostatni wynik w lidze. Ostatnie 5 meczy wyjazdowych to 4 porażki i remis. Co dla mnie jest kluczowe w tym meczu ? To że Zagłębie ma jeszcze spore szanse na awans ! Do 2 miejsca traci zaledwie 1 pkt (tyle że ekipa z Bytowa ma jeszcze 1 zaległe spotkanie) a do lidera - Chrobrego tylko 2 oczka. Na 6 meczy dla takiej drużyny myślę że spokojnie da się zrobić, i jutro już przybliżą się do awansu pewnie wygrywając jutrzejszy mecz z Lechią. ????
Pomogłem ? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
Typ: 2 DNB (zakład bez remisu)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Sportingbet
Witam, witam po dłuższej przerwie. Na środę (jak to w środku tygodnia) niewiele do pogrania z piłki kopanej, więc bierzemy na warsztat naszą ukochaną ligę, tyle że niższą. I tu widzimy kilka ciekawych meczy (ciekawych, gdyż zostały 4 kolejki do końca). Mi w oczy najbardziej rzucił się pojedynek pomiędzy Sandecją Nowy Sącz i GKS-em Tychy. Patrząc po kursach niewielkim faworytem wg bukmacherów są gospodarze, ale ja się z tym nie zgadzam i już mówię dlaczego. Goście to drużyna która potrzebuje punktów jak tlenu aby utrzymać się w lidze, co jest niewątpliwie ich priorytetem. Pierwszym argumentem za gośćmi jest fakt, że Sandecja zajmuje bezpieczne miejsce w środku tabeli, i żaden awans ani spadek jej nie grozi. Po drugie, piłkarze z Tych będą głodni zwycięstwa po niecodziennej porażce z Flotą w poprzednim meczy (prowadzili bowiem 2:1), choć można ich usprawiedliwiać brakami w składzie. W środowym meczu do składu wraca Mariusz Masternak, co może zniwelować choć z małym stopniu dziury teamu z Tych. Podsumowując liczę na przełamanie i początek serii meczów zakończonych punktami. Gram ten mecz rozsądnie w dnb (polecam też z podpórką) gdyż to Polska Liga właśnie, więc remis może się zdarzyć, ale Tychy tego nie przegrają. Pozdrawiam ;)
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rymu354 177

rymu354

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia B
Spotkanie: Atletico Go - ABC
Typ: ABC + 1; 1,5 HA
Kurs: 1.75
Godz: 00;30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Nie rozumiem kursów na ten mecz typ na ABC kurs 6.50 kurs na Atletico 1,65 nie wiem o co tu chodzi czy to jakaś pomyłka ale ja to gram. Gospodarze fatalny początek sezonu za nami już 5 kolejek a dalej pozostają bez wygranej 4 remisy i jedna porazka to dotychczasowy bilans tej drużyny zajmują 18 na dwadzieścia miejsc w lidze. U siebie grają troche lepiej 2 remisy lecz nadal nie rozumiem dlaczego dzisiejsi gospodarze są faworytami tego meczu. Goście drużyna ABC jak do tej pory w miare dobrze sobie radzi 3 wygrane jedna porażka i jeden remis jest to naprawde dobry bilans tej druzyny na wyjazdach przegrali ostatnio mecz z aktualnym liderem 2:1. Mecze po między tymi dwoma ekipami to nadal całkowita dominacja ABC : 3 wygrane ABC 1 remis i dwa zwycięstwa Atletico. Osatnie 5 męczy po miedzy tymi dwoma zespołami to jedna wygrana Atletico 3 wygrane ABC i 1 remis.
zawyżenie kursu
⛔100
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Polska II liga
Spotkanie : Z. Sosnowiec - Lechia Zielona G.
Typ : 1 (-1)
Kurs : 1.95
Godzina : 18:00
Bukmacher : Bet365
Dlaczego gram ? Dlatego iż Zagłębie u siebie jest dobrą solidną drużyną - nie, nie oglądałem ich ani jednego meczu - ale tak po prostu można wnioskować po ich wynikach. Ich bilans meczowy &quot;w domu&quot; to 8 wygranych, 5 remisów i 2 porażki. Jest to 4 wynik w lidze, zaraz po Bytovii (wicelider), Polonii ( 8 miejsce - jak mi się zdaję to drużyna własnego boiska) i Chrobrym (liderze). Co do Lechii sprawa jest zupełnie odwrotna, do miejsca ponad spadkiem, w tym momencie brakuje im 12 pkt, z tego co mi się zdaje zostało 6 meczy a więc dla drużyny ich pokroju jest to strata nie do odrobienia. Wyjazdowo grają tragicznie. Bilans na wyjazdach to 2-4-9. No i bramki 13:27 - przedostatni wynik w lidze. Ostatnie 5 meczy wyjazdowych to 4 porażki i remis. Co dla mnie jest kluczowe w tym meczu ? To że Zagłębie ma jeszcze spore szanse na awans ! Do 2 miejsca traci zaledwie 1 pkt (tyle że ekipa z Bytowa ma jeszcze 1 zaległe spotkanie) a do lidera - Chrobrego tylko 2 oczka. Na 6 meczy dla takiej drużyny myślę że spokojnie da się zrobić, i jutro już przybliżą się do awansu pewnie wygrywając jutrzejszy mecz z Lechią. ????
Pomogłem ? Kliknij &quot;dzięki&quot;
Po 1 - nie 6 kolejek a 4 zostały.
Po 2 - Zagłębie traci odpowiednio 3 i 4 pkt, a liderem jest Bytovia.
Po 3 - Zeby awansować, potrzebujemy potknięcia Bytovii lub Chrobrego i to nie jednego.
Pozdrawiam, Kibic Zagłębia ????
 
maer 270,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska ( I Liga )
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
Typ: 1
Kurs: 2.30
Data: 21.05.2014
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na 31 kolejkę rozgrywek polskiej I Ligi.
W Nowym Sączu liczącym prawie osiemdziesiąt cztery tysiące mieszkańców na stadionie im. Ojca Władysława Augustynka mogącym pomieścić pięć tysięcy widzów odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Miejskim Klubem Sportowym Sandecja Nowy Sącz założonym w 1910 roku o barwach biało-czarnych a w gości z Tychów liczących ponad sto dwadzieścia dziewięć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1971 o barwach zielono-czarno-czerwonych a mianowicie Górniczy Klub Sportowy Tychy.
Sandecja Nowy Sącz rozegrała w tym sezonie ligowym 30 spotkań w których zdobyła 43 punkty po 11 zwycięstwach, 10 remisach oraz 9 porażkach i zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 29-33.
GKS Tychy zdobył 31 oczek w swoich 30 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 7 zwycięstwach, 10 remisach oraz 13 porażkach co daje obecnie 16 pozycje w tabeli ligowej I Ligi, bilans bramkowy 30-44.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zagrali 15 razy zdobywając 29 oczek po 8 wygranych, 4 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramkowy na swoim terenie 17-13.
Goście na wyjazdach 10 punktów w swoich 15 spotkaniach po 1 zwycięstwie, 7 remisach oraz 7 przegranych, bilans bramek w delegacjach 9-24.
Mecz zapowiada się ciekawie gospodarze są raczej już utrzymani a goście muszą walczyć o uniknięcie degradacji a w ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami w Nowym Sączu to goście wygrali 1:2.
Mój typ w tym spotkaniu to jednak zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy, Miejski Klub Sportowy Sandecja Nowy Sącz w tym sezonie u siebie gra bardzo dobrze ogrywając nawet lepsze od siebie zespoły i moim zdaniem nie odpuszczą tego meczu gdyż będą sobie chcieli odbić swoją ostatnia porażkę u siebie z tyszanami i jak wygrają to spotkanie to będą mieli już zapewnione utrzymanie na kolejny sezon w stu procentach a Górniczy Klub Sportowy Tychy na wyjazdach w tym sezonie gra bardzo słabo i do tego tracą w delegacjach sporo bramek i moim zdaniem przegrają to spotkanie w Nowym Sączu z dobrze dysponowaną na swoim stadionie Sandecją ale i tak myślę że GKS Tychy i tak się utrzyma.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 00:30
Spotkanie: Ponte Preta - Vila Nova
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Brazylijska Serie B i mecz Ponte Preta z Vila Nova. Obie ekipy w tym sezonie awansowały z różnych rozgrywek do tej ligi (Ponte z Paulista A1, a Vila z rozgrywek stanowych), choc mialy okazje sie spotykac ze sobą kilka lat temu, ale to są juz zupełnie inne druzyny. Zdecydowanym faworytem jest tu zespol gospodarzy, ktory w 5 meczach zanotował jedną wygraną i cztery remisy, ale w 3 meczach potrafił strzelic dwie bramki. W kazdym z nich też stracił. Goście z kolei okupują ostatnie miejsce z bilanse bramkowym 0:6 i tylko jednym punkcie po remisie 0:0 (u siebie). W pozostałych meczach przegrywali 0:1 i 0:2. Podobnego rezultatu oczekuje dzisiaj. Raczej under, ale mozliwym jednak jest tu wynik 2:1. Bukmacherzy wg mnie dają zbyt duze szanse gospodarzom tego spotkania bo kurs na czyste zwycięstwo jest niski. W meczach Ponte Preta zaskakująco wiele pada rzutow karnych. Niestety nie znalazłem w ofercie zdarzenia tego typu, ale moze u innego buka jest cos takiego dla Serie B. Ogolnie w tej lidze gospodarze meczów wygrywaja znaczną ilosc spotkan, więc dosc pewnie stawiam na Ponte. Nie mam informacji co do składów, ale jak sądze i tak mało by mi to powiedziało.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia B
Spotkanie: Atletico Go - ABC
Typ: ABC + 1; 1,5 HA
Kurs: 1.75
Godz: 00;30
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Nie rozumiem kursów na ten mecz typ na ABC kurs 6.50 kurs na Atletico 1,65 nie wiem o co tu chodzi czy to jakaś pomyłka ale ja to gram. Gospodarze fatalny początek sezonu za nami już 5 kolejek a dalej pozostają bez wygranej 4 remisy i jedna porazka to dotychczasowy bilans tej drużyny zajmują 18 na dwadzieścia miejsc w lidze. U siebie grają troche lepiej 2 remisy lecz nadal nie rozumiem dlaczego dzisiejsi gospodarze są faworytami tego meczu. Goście drużyna ABC jak do tej pory w miare dobrze sobie radzi 3 wygrane jedna porażka i jeden remis jest to naprawde dobry bilans tej druzyny na wyjazdach przegrali ostatnio mecz z aktualnym liderem 2:1. Mecze po między tymi dwoma ekipami to nadal całkowita dominacja ABC : 3 wygrane ABC 1 remis i dwa zwycięstwa Atletico. Osatnie 5 męczy po miedzy tymi dwoma zespołami to jedna wygrana Atletico 3 wygrane ABC i 1 remis.
Kolega ma chyba jakiś problem z czytaniem kursów, dzisiaj już &quot;zagrał&quot; w Indonezji 1X po kursie jaki był na czystą wygraną... drugi raz zawyżasz kurs, na +1,+1.5 jest @1.325 w bet365 a nie @1.75 ! Wkurwia coś takiego bo tracimy czas żeby zobaczyć ten &quot;okazyjny&quot; typ po wysokim kursie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA, USA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Indiana Pacers - Miami Heat
Typ: Miami Heat
Kurs: 1.74
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oglądam NBA od dłuższego czasu, ale będzie to dopiero moja pierwsza analiza na forum, związana z amerykańską koszykówką. Sytuacja wygląda następująco: po przeciętnej grze Miami przegrywa rywalizację z Indianą 1:0 i sądzę, że nie wywiezienie z hali rywala jednego (jakże ważnego) zwycięstwa, może znacząco wpłynąć na morale zespołu. W mojej opinii widzę tutaj przede wszystkim poprawę gry w defensywie oraz nie grającego w pierwszej piątce Battier&#39;a (zła decyzja trenera - gość po prostu się nie nadaje do walki pod koszem z Westem). Poza tym wydaje mi się, że brakuje koncentracji, przez co kibice oglądali tragiczną skuteczność drużyny z Florydy za 3 punkty. Do poprawy również: Chris Bosh! Genialne jak na centra 49% z obwodu w tych playoffs, w Game 1 katastrofalne 0-5! Do tego dochodzi jak na razie dobrze grający D-Wade oraz skupiony James i mamy drużynę wyrównującą stan rywalizacji na 1:1. Niewątpliwie przed tym spotkaniem trener Heat - Erica Spoelstra - odrobi pracę domową i zobaczymy inną drużynę (dynamiczną, głodną zwycięstwa itd.). Na koniec dodam jeden ciekawy fakt, otóż w dotychczasowych (licząc od 23 maja 2013 roku) spotkaniach pomiędzy Miami Heat, a Indianą Pacers, oba zespoły wygrywały na przemiennie:
18.05.14 NBA Indiana Pacers Miami Heat 107 : 96
12.04.14 NBA Miami Heat Indiana Pacers 98 : 86
27.03.14 NBA Indiana Pacers Miami Heat 84 : 83
19.12.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 97 : 94
11.12.13 NBA Indiana Pacers Miami Heat 90 : 84
04.06.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 99 : 76
02.06.13 NBA Indiana Pacers Miami Heat 91 : 77
31.05.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 90 : 79
29.05.13 NBA Indiana Pacers Miami Heat 99 : 92
27.05.13 NBA Indiana Pacers Miami Heat 96 : 114
25.05.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 93 : 97
23.05.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 103 : 102
Tym razem przyszła kolej na Miami, więc nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Miami i pokrycie handicapu nawet -3 (ale to dla odważnych), zaś ja sam gram na czyste zwycięstwo LeBrona i spółki ????
✅74
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Spotkanie: Indiana - Miami Heat
Typ: Roy Hibbert over 14,5 pkt
Kurs: 1,83
Data: 21.05.2014
Godz: 02:30
Bukmacher: bet365
Analiza: Póki co Hibbert gra nieco nieregularnie, seria z Wizards zbytnio nieciekawa ale przeciwko Heat zagra o wiele lepiej. Poprzedni mecz udowodnił, że jednak potrafi trafiać. Wystarczy sobie przypomnieć ubiegłoroczne playoffy, kiedy Hibbert wręcz zmiażdżył Miami w finale. Tym razem nie wiem czy będzie podobnie, lecz uwazam, ze center Indiany odblokuje sie na dobre w najbliższym czasie. Niewatpliwie przezywal trudne momenty, spotkania z dwoma punktami czy sześcioma jak na takiego gracza to ogromna tragedia. Z drugiej strony nadszedł odpowiedni czas, że Hibbert udowodnił swoja wartość. Bez jego dobrej dyspozycji głównie w ofensywie , Pacers będą mieli ciężko. A warto wykorzystać słabe strony Miami i atakować Hibbertem. To powinien być jeden z kluczowych czynników decydujących o tej serii. Spodziewam się, że dużo piłek poleci do Roya , a on minimum 15 punktów raczej trafi jeżeli się w miarę ogarnie i nie będzie strzelał fochów. Ostatnio 19 oczek, duża szansa na wygraną więc można tutaj liczyć na centra gospodarzy, bo inaczej znajdą się w ciężkiej sytuacji.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 12:00
Spotkanie: Monaco Juan-Granollers-Pujol Marcel
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Juan Monaco w swojej karierze najwyżej plasował się na 10 miejscu,to bardzo wysokie miejsce lecz nie zagościł tam długo ponieważ przez 5 tygodni, miało to miejsce od 01.10.2012 do 29.10.2012 roku. Od tamtego czasu regularnie ma spadek formy,aż do dnia dzisiejszego i zajmuje 54 pozycję w rankingu ATP. Seozn 2014 nie należy do udanych w jego wykonaniu bo maksymalnie zaliczył drugą rundę. W bieżącym turnieju pokonał bardzo pewnie Beckera 6:2, 6:1 no ale bez wielkiego optymizmu należy patrzeć na ten rezultat ponieważ Becker na clayu jest słabym graczem. W Rzymie przegrał z Robredo 7:6, 6:4, w Madrycie pokonał Melzera 6:4, 6:3 aby odpaść w drugiej rundzie z Nadalem 6:1, 6:0,w Houston pokonał Dev Varmana 7:6, 6:2 i odpadł później z Youngiem 6:7, 6:4, 6:3. Popularny, Hiszpański &quot;Groszek&quot; też nie zachwyca swoją grą ostatnio mimo przebłysku w Casablance,dotarł tam do finału przegrywając z Garcia Lopezem 5:7, 6:4, 6:3 pokonując po drodze Ramosa Alberta, Carreno-Busta który nie może się odnaleźć w dorosłym tenisie, Delbonisa który gra raz bardzo dobrze,a następnie fatalnie. Po Casablance już tak dobrze nie było ponieważ porażki z: Dimitrovem,Thiemem, Gimeno Traverem, Copilem i ostatnio z Murrayem który jak wiemy ciągle nie może dojść do siebie po operacji. H2H 1:3 na korzyść Hiszpana,trzy z tych pojedynków odbyły się dość dawno temu. Ostatni raz grali ze sobą w 2013 roku i tam po trzech setach lepszym okazał się Granollers 0:6, 7:6, 6:4 był to finał na nawierzchni ziemnej. Argentyńczyk w tamtym roku wygrał ten turniej ale patrząc obiektywnie to pokonał poza Nieminenem w finale samych kelnerów tj. Ghem, Kamke, Pella. Mimo wszystko na pewno ma sporo motywacji. Oglądając Hiszpana mam często wrażenie,że linie singlowe mylą mu się z deblowymi,bo jak wiadomo w deblu rodzi sobie znacznie lepiej i ma więcej sukcesów niż w grze pojedynczej. Drażni mnie jego serwis,jest strasznie niedopracowany,taki własnie który w deblu funkcjonuje a w singlu nie bardzo. Monaco jak i Marcel nie są jakimś bombardierami którzy cisną piłkami kończącymi,jeden jak i drugi swój tenis opiera na regularności oraz rozrzucaniu przeciwnika po korcie. Groszek pierwszą rundę miał wolną i to raczej będzie na jego niekorzyść ponieważ w porównaniu do jego przeciwnika może jeszcze nie dobrze zaaklimatyzował się w miejscu gdzie jest odbywany turniej. Kurs pewnie do rana jeszcze spadnie,stawiam na wygraną Argentyńczyka.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pater0 17

pater0

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS - ATP NICEA
Godzina: planowo 18:00
Spotkanie: G.Simon- D.Thiem
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3/10
Analiza:
Ciekawe spotkanie. Gil Simon ostatnio przebłysk w meczu z Nadalem, ale patrząc na ich h2h odniosłem wrażenie, że Gil się na Nadala jakoś spina poza tym to bardziej Nadal był na tamtym turnieju jakiś nieogarnięty niż Gil taki niesamowity. Generalnie Gil potrafi przegrać z każdym, np. Kubotem czy Rosolem. Thiem z kolei to gracz w niezłej formie. Ostatnia porażka nielicząc meczu z F.Lopezem (na livesports piszą walkower nie znam powodu) jeszcze w kwietniu z S.Giraldo. Panowie grali przeciwko sobie w marcu i górą na twardej nawierzchni okazał się właśnie Thiem. W tamtym meczu klasyczny wynik G.Simona czyli 5:7 2:6. Wydaje mi się, że w świetle tego 2,25 to troche jednak value na Thiema.
⛔100
 
R 0

raar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA, USA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Miami Heat - Indiana Pacers
Typ: LeBron James powyżej 28,5 pkt
Kurs: 1.74
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moja pierwsza analiza jak i zarazem pierwszy post.
Krótko i zwięźle. Choć wiadomo, że Indiana gra w kratkę a Miami będzie zależeć na tym, żeby zacząć mecze u siebie z dobrym bilansem, tym bardziej że Indiana ma przewagę boiska w serii to i tak wierzę w swój typ, a mianowicie:
LBJ średnią w PO na wyjazdach ma 32.6 pkt/mecz, a dziś grają wyjazd, a kto jak nie LBJ ma im zapewnić wygraną?
STATYSTYKI:
stats.nba.com/playerStats.html?PlayerID=2544&amp;OpponentTeamID=1610612754
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska I LIga
Godzina: 19:00
Spotkanie: ROW - Kolejarz
Typ: Row wygra 1 golem
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie polskiej I ligi , w którym na przeciwko siebie staną ekipy do tej pory zagrożone spadkiem do trzeciej ligi, w lepszej sytuacji przed rozpoczęciem tego spotkania, jest ekipa gospodarzy spotkania, która ma niezłą serię, ponieważ w 4 ostatnich ligowych spotkaniach zdobyła łącznie 10 punktów, to jest 1/3 ich dotychczasowego dorobku. Gospodarze jednak dalej borykają się na dole tabeli i ten mecz , jeśli go wygrają może zapewnić im wyjście ze strefy spadkowej,a przypomnę że kolejek pozostało już coraz mniej , ponieważ już tylko 4. Goście natomiast nie wygrali wyjazdowego spotkania ligowego od września poprzedniego roku, więc nie są w tym meczu na pewno faworytem, przynajmniej ja bym na nich w tym spotkaniu nie postawił, dyzo lepiej idzie im na własnym stadionie. Uważam że większe szanse na zdobycie 3 punktów, ma tutaj ekipa z Rybnika, która ostatnio spisuję się dużo lepiej a co za tym idzie wreszcie zaczęła zdobywać punkty. Stawiam na ich wygraną w tym spotkaniu,ale że mecz zapowiada się na wyrównany zagrałbym tutaj na wygraną gospodarzy różnicą jednej bramki, myśle że możliwy jest rezultat 1:0 lub 2:1.
⛔100
 
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia Nabisco Cup /
Godz. 12:00
Spotkanie - Omiya Ardija : Nagoya Grampus
Typ - over 4.5 gola
Kurs - 6.00
Bukmacher - Bet365
Analiza :
Dziś w Japonii zostanie dokończona 3 kolejka Pucharu J-League , ja wybrałem pojedynek pomiędzy Omiyą a Nagoyą , obie ekipy jak i w lidze tak i tu w Pucharze nie należą do potentatów i tak po 2 rozegranych pojedynkach mają na swoim koncie po 1 pkt i zajmują 5 i 6 miejsce w swojej grupie B , jak już wspomniałem o lidze to tam też są w dolnych rejonach tabeli bo Omiya miejsce przedostatnie z dorobkiem pkt po 14 kolejkach zaledwie 13 pkt i tu zaglądam do bramek 17:24 , natomiast goście piłkarze Nagoyi 15 miejsce z 16 pkt a bramki 18:24 czyli widać obie nadają na tych samych falach dlatego liczę że dziś możemy pokusić się o gole w tym pojedynku , Nagoya w ostatnim meczu pucharowym zadziwiła , przegrywała do przerwy z Albirex Niigata 2:0 a na koniec spotkania był wynik 3:3 tak więc zapowiada się chyba dobrze co do dzisiejszego pojedynku bo zaglądając do ich wspólnych pojedynków to meczy z over 4.5 trochę się dopatrzymy a średnia goli szczególnie kiedy grają tu na Omiyi wynosi 3.00 tak więc liczę na gole !
⛔100
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II Liga Zachód
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - UKP Zielona Góra
Typ: Zielona Góra +2
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam. Dziś zapraszam na mecz mojej ukochanej drużyny Zagłębia Sosnowiec. Na wstępie chciałem zaznaczyć, że podziwiam odwagę kolegi wyżej, który pograł na Zagłębie (-1). Granie czegoś takiego prawdopodobnie przyprawi w tym meczu o palpitację serca. Dlaczego? No cóż, Zagłębie w tym roku walczy o awans, presję wywierają wszyscy na wszystkich przez co wyniki u siebie są takie jakie są. Zagłębie tym składem powinno miażdżyć w Sosnowcu każdego, a tymczasem: 2 remisy, 2 zwycięstwa i porażka. Ktoś mi powie: &quot;ale to był lider i wicelider&quot;. Ja śmiało odpowiem: &quot;Zagłębie walczy o 1 ligę, więc z takimi &quot;bakłażanami&quot; (nie obrażając kibiców tych klubów) wygrywać powinno nie zależnie czy to jest lider czy nie, to dalej jest 2 liga. Jednak rzeczywistość jest inna i chłopaki u siebie automatycznie mają jakiś paraliż, nogi jak z waty, doping paru tysięcy osób nie służy. Z drugiej strony Zagłębie musi wygrać 4 mecze które zostały, aby liczyć na awans. Jednak spójrzmy troszkę głębiej w statystyki: Ostatni mecz o awans Zagłębie Sosnowiec Wygrało uwaga: w sezonie 2003/2004 ze Śląskiem Wrocław w walce o starą 2 ligę. Nasi piłkarze jak zawsze partaczą wszystkie mecze o coś. Sezon 2009/2010 Zagłębie potrzebuje 3 pkt i ma awans, do Sosnowca przyjeżdża Elana Toruń, która nie strzeliła bramki od bodajże 17 meczy (jeżeli było inaczej, niech mnie ktoś poprawi) i wygrywa z Zagłębiem 2-0. Skandal. Jednak przechodząc już do dzisiejszego typu: UKP grał w Sosnowcu zawsze autobus i dziś też tak będzie. Z bólem to mówię, ale jeżeli Zagłębie ten mecz wygra to naprawdę będę zaskoczony. Typ z podpórką jakby chłopakom udało się odnieść zwycięstwo jednobramkowe. Dla odważniejszych remis ;)
✅66
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Kolega ma chyba jakiś problem z czytaniem kursów, dzisiaj już &quot;zagrał&quot; w Indonezji 1X po kursie jaki był na czystą wygraną... drugi raz zawyżasz kurs, na +1,+1.5 jest @1.325 w bet365 a nie @1.75 ! Wkurwia coś takiego bo tracimy czas żeby zobaczyć ten &quot;okazyjny&quot; typ po wysokim kursie...
Nawet na czystą wygraną wczoraj nie było takiego kursu jak podał. Od rana czaiłem się żeby grać ten mecz ale cos mi nie leżał (i słusznie), dlatego od razu zwróciłem uwagę na ten jego typ. Od ok. 8 rano kurs na czystą jedynkę był 1.44 i nie zmieniał się do rozpoczęcia meczu, a on podał 1.51 na 1X
Na dzisiaj kolejna lewizna. Sorry, ale to już nie wygląda na pomyłki a na lecenie w uja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny
Godzina: 14:00
Spotkanie: Guangzhogu Evergrande - Guizhou Renhe
Typ: 1 handicap azjatycki -2
Kurs: 2.10

Bukmacher: Unibet
Analiza:


Guangzhogu aktualnie po dwóch bolesnych porażkach u siebie. Bolesnych bo przegrali mecz derbowy 0:1 oraz mecz w Ligi Mistrzów również 0:1.
Liczę, że lider chińskiej super ligi wyjdzie dzisiaj na boisko podrażniony i zechce wynagrodzić kibicom te potknięcia. Zwłaszcza że średnia ok 3 brameczek na mecz pokazuje że siłę rażenia ma ogromną.
Na ławce lidera zasiada Marcello Lippi. Raczej powinien sobie poradzić z chińską myślą szkoleniową ;)
Wiadomo, że mecz meczowi nie równy, ale żeby porównać potencjał obu drużyn posłużę się spotkaniami obydwu ekip (grane w ciągu ostatniego miesiąca) z drużyną Shanghai SIPG.

Shanghai SIPG 5 - 2 Guizhou Renhe
Guangzhou Ev. 5 - 0 Shanghai SIPG

Albo obie drużyny dzieli różnica klas, albo Guizhou wybitnie nie radzi sobie na wyjazdach. Jedno i drugie przemawia za tym, że mecz będzie z gatunku tych do jednej bramki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA FRENCH OPEN KWALIFIKACJE
Godzina: 10:00
Spotkanie: Bondarenko - De Vroome
Typ: Bondarenko 2-0
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Po tym co wczoraj zrobił syn &quot;króla pampasów&quot; z Argentyny, który zdołał złapać zaledwie gema z Chilijskim potomkiem esesmana dziś biorę do gry WTA. Nie wiem z jakiego powodu miała Bondarenko niemal 2 letnią przerwę od tenisa (nie mroziła rankingu i obecnie jest ok. 1200 miejsca, ale z uwagi na nazwisko dostaje WC), ale ta dziewczyna przed przerwą bywała w top 50 i to kilka lat. Wróciła do grania w tym roku i ostatnio w Pradze pograła 2 mecze, gdzie odniosła gładkie zwycięstwo z przeciętną Malikovą (nieźle jednak grającą na ziemi - oczywiście zachowując pewne rozsądne proporcje;)). W 2 rundzie uległa po zaciętej 3 setowej walce (TB w 3 secie), mocnej i ogranej na clayu Szwajcarce Golubic. Dziś dostaje za rywalkę nastolatkę z Holandii De Vroome, która unika mączki jak tylko może i co dziwić nie może wyniki na tej nawierzchni ma słabe (w sumie poza pokonaniem Solovievej i Ferrer-Suarez nie wygrała z nikim &quot;normalnym&quot; a potrafiła przegrać z kosmitką z Bułgarii Botusharovą). Zdaję sobie jednak sprawę, że to WTA i przestoje w grze wynikające &quot;chu.. wie z czego&quot; mogą spieprzyć ten bet. Dodatkowo to taki bet nieco z sentymentu do Ukrainki, która przed przerwą naprawdę potrafiła grać na bardzo wysokim poziomie (skoro wróciła to pewnie nie po to by &quot;klepać&quot; po ITF, a startując w kwalach zapewne ma przekonanie co do swojej obecnej dyspozycji). Jednak z uwagi na fakt, że na RG zawsze były wolne korty to tak doświadczona, bardzo ograna zawodniczka powinna sobie spokojnie poradzić z taką małolatą, która na mączce grywa tak rzadko (ulubiona nawierzchnia Vroome to hard i niemal wyłącznie tam tłucze turnieje). Dla ludzi z mniejszymi &quot;cohones&quot;do przyjęcia zakład na win Ukrainki, chyba nawet po kursach zbliżonych do 1,8 u niektórych buków.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom