>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.05.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Dusseldorf
Godzina: 12:00
Spotkanie: Karlovic I. - Milojevic N.
Typ: Milojevic N.
Kurs: 5.24
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Po pierwsze kurs uważam za przesadzony, żeby dać 1,15 na takie tenisowe drewno jak Karlovic na nawierzchni ziemnej (bilans od 2010 roku 13-19).
Po drugie Milojevic jest z rocznika 1995 więc dość młody zawodnik, na tym turnieju pokonał już jako nie faworyt (kurs w okolicach 3,50) Mirza Basic. Przypomnę wszystkim, że rok temu również na tym turnieju młody Guido Pella doszedł do półfinału.
Po trzecie jest to turniej sponsorowany przez firmę Bet-at-home. W następnym tygodniu rozpoczyna się Roland Garros, świetna okazja by dzisiaj odpaść bo Chorwat swego czasu dość często przegrywał jako &quot;dog&quot;, ostatnio dawno tego nie zrobił, więc może dzisiaj?
⛔100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -Filipiny 11:45 21.05.2014
Spotkanie: Meralco Bolts - TNT Tropang Texters
Typ: over 194.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Po krótkiej przerwie filipińska koszykówka wraca z kolejnymi rozgrywkami o nazwie Governors Cup. Meralco Bolts podejmować będzie finalistów poprzedniego pucharu- zespół TNT. Meralco już kilka dni temu rozegrali swoje spotkanie. Po ciekawym i otwartym spotkaniu ulegli jednym punktem Barako Bull. U gospodarzy wiele zależy od dyspozycji Hodge&#39;a, Davida czy Dillingera a w pierwszej kolejce wyglądało to nieźle. Do tego bardzo chciał się pokazać nowych zawodnik amerykański Williams. Oddawał mnóstwo rzutów co przełożyło się tylko na 19 pkt. Myślę jednak, że 153 mecze rozegrane w NBA tutaj się przełożą i dzisiaj będzie ze skutecznościa dużo lepiej. TNT poprzednie rozgrywki grali fantastycznie do momentu finału z San Mig. Myślę, że dzisiaj będzie u nich głód gry i próba szybkiej ofensywnej koszykówki. Tym bardziej, że w zespole pojawi się nowy zawodnik, będący ostatnio w składach zespołów NBA - Jeffers. Liczę, że on będzie bardzo często wykorzystywany a mając u boku kolegów , którzy wyróżniają się zdecydowanie na tle innych zespołów będzie grubo z punktami.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja U19
Spotkanie: Hammarby U19 v IFK Lulea U19
Typ: over3.5,4 (azjatycka suma goli)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Godzina: 15:00
W Austrii prześladuje mnie wynik 3-0, ciągle jednej bramki brakuje i połowa stawki idzie w piach. Zapominam już o tym bo dzisiaj piękne spotkanie u Szwedów.
Buk się chyba trochę pospieszył z linią 3.5,4 bo tu może być spokojnie więcej goli niż 4. Linia zaraz pewnie poleci na over4 a może nawet over4.5. Pospiech w tym wypadku mile widziany. Dlatego nie będę przynudzał.
Goście płaca za to że są beniaminkiem bardzo dotkliwie, oto rezultaty na wyjazdach w tym roku: 1-4 0-6 0-7 1-5
Są na 3 miejscu od końca bo na swoim obiekcie wygrali jeden mecz z jeszcze słabszym Åtvidaberg U19 i jeden zremisowali.
Dzisiaj powinni dostać lanie, ale czy na pewno do zera? Wydaje mi się że strzelą chociaż jednego gola, a że bronic się nie potrafią to widać po wynikach, w 7 spotkaniach stracili 28 goli, 4 gole w meczy średnio a strzelili 9.
Gospodarze są w środku tabeli i mają bilans 3-2-2, gole 19-11. Wyniki w tym roku u siebie: 3-1 7-0 0-0 2-4.
Skoro rozgromili 7-0 GIF Sundsvall U19 podobny potencjałem zespół do Lulea, to jest spora szansa że zobaczymy dzisiaj dużo goli.
✅85
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1.liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Dolcan Ząbki - GKS Bełchatów
Typ: over 2.5
Kurs: 2,30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Lider rozgrywek 1.ligi GKS Bełchatów dziś zawita na stadion w Ząbkach gdzie zmierzy się z najskuteczniejszą drużyną 1.ligi Dolcanem (53 gole). Mecz jest istotny przede wszystkim dla gospodarzy, którzy w przypadku zwycięstwa mogą zbliżyć się do Bełchatowa na 3 punkty i wciąż będą mogli realnie myśleć o awansie do Ekstraklasy. W przypadku porażki czy nawet remisu te szansę stopnieją niemal do zera, dlatego podopieczni Roberta Podolińskiego mają o co grać w tym meczu.
Postanowiłem więc zagrać over 2.5 gola. Gospodarze grają u siebie i są jak już wspomniałem najskuteczniej grającą drużyną na zapleczu Ekstraklasy (u siebie strzelili 27 goli co również jest najlepszym wynikiem). Dolcan więc będzie chciał dziś wykorzystać atut własnego boiska i zaatakować, Bełchatów natomiast zapewne zagra dość asekuracyjnie (im remis byłby tutaj nawet na rękę) i będzie próbować swoich sił w kontratakach wykorzystując m.in. szybkich braci Mak.
Obie ekipy mają więc w swoich szeregach zawodników o sporym potencjale ofensywnym i liczę, że to oni dziś będą odgrywać główne role w tym meczu. Dolcan nie ma dziś nic do stracenia musi zaatakować, a jak pokazały ostatnie mecze Bełchatowa z ROW Rybnik i Wisła Płock defensywa GKSu wcale nie jest nie do skruszenia i można tej ekipie strzelać gole. Bełchatów natomiast może być dziś groźny w kontrach, bo to jednak Dolcan dziś zapewne będzie prowadził grę w tym meczu, a nie jak miało to miejsce w meczach z Rybnikiem i Płockiem gdy to jednak GKS musiał kreować grę.
Myślę, że dobrym pomysłem jest tutaj zagranie overu 2.5 goli, są to drużyny ze sporym potencjałem ofensywnym, wspomniałem już o braciach Mak, ale nie zapominajmy też o piłkarzach Dolcanu, wszak Dariusz Zjawiński to najskuteczniejszy strzelec ligi (19 goli) a jest też chociażby Grzegorz Piesio (11 goli). Myślę, że dziś w Ząbkach czeka nas naprawdę niezłe spotkanie i kilka bramek w tym meczu powinno paść - ja typuję over 2.5 goli.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Strasburg (FRA)
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Casey Dellacqua v Christina McHale
Typ: Casey Dellacqua
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
McHale i Dellacqua dobrze zaczęły sezon ziemny, obie niezły run w Rzymie, a przebijały się z kwalifikacji. Australijka to w ogóle notuje chyba życiowy sezon, od początku roku tylko 4 porażki i żadnej z nich nie musi się wstydzić (Bouchard, Halep, Venus, Li). McHale bez takich fajerwerków, ale forma wydaje się odpowiednia, by dać rywalce dobry odpór, w ubiegłym tygodniu 3 runda w Rzymie, a na rozkładzie m. in. Cirstea, Giorgi. Trochę dziwi mnie takie faworyzowanie Amerykanki, bo dla mnie minimalną faworytką jest Australijka, a przy takim kursie, to kurs na doga wydaje się sporym value z którego warto skorzystać, bo Dellacqua w formie. Ale i tak myślę, że ten mecz rozstrzygnie się overowo, może nawet na pełnym dystansie.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros - Kwalifikacje
Godzina: 13:45
Spotkanie: Magda Linette - Ksenia Pervak
Typ: 1
Kurs: 2,54
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza:
Zapraszam na spotkanie pierwszej rundy kwalifikacji, do turnieju WTA Roland Garros rozgrywanego we francuskim Paryżu, pomiędzy Magdą Linette a Ksenią Pervak. Magda Linette (WTA 111) w ubiegłym tygodniu zagrała w mocno obsadzonym turnieju ITF w Pradze, zmierzyła się tam z siostrami Pliskovymi. W I rundzie pokonała Kristynę, by następnie przegrać z Karoliną. Poznanianka po raz siódmy w karierze, a drugi w sezonie, wystąpi w eliminacjach do wielkoszlemowej imprezy. Do tej pory nie udało się jej zadebiutować w głównej drabince tak ogromnego turnieju. W styczniu w Australian Open pokonała Ludmiłę Kiczenok, by następnie przegrać z Lucie Hradecką. Linette w ostatnim czasie grała całkiem przyzwoity tenis. W Katowicach przegrała z Klarą Zakopalovą po wyrównanym meczu, a w Kuala Lumpur doszła do ćwierćfinału. W Paryżu jej pierwszą rywalką w drodze do głównej drabinki będzie Ksenia Pervak (WTA 160), z którą cztery lata temu przegrała w finale turnieju ITF w Toruniu. Rosjanka jedyny tegoroczny występ w głównym cyklu zanotowała w Katowicach, gdzie przeszła eliminacje. W ubiegłym tygodniu rozegrała ona cztery mecze w Pradze - przeszła eliminacje, ale mecz I rundy z Diną Pfizenmaier poddała z powodu kontuzji po przegraniu I seta. Pervak ma większe doświadczenie, grała już 11 razy w głównej drabince wielkoszlemowej imprezy, w tym w IV rundzie Wimbledonu 2011. W tej chwili jednak nie jest w wysokiej dyspozycji, a wszystko to efekt prześladujących ją kontuzji w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Moim zdaniem Linette ma spore szanse na to by poradzić sobie z Rosjanką. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 13:45.
⛔100
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -I Liga Polska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Dolcan Ząbki - GKS Bełchatów
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: bwin
Analiza:
Mecz drużyn ze ścisłej czołówki w którym wszystko może się zdarzyć. Obie ekipy wyraźnie przewyższają umiejętnościami zdecydowaną większość ligi, co potwierdza zresztą tabela. Co ciekawe obie drużyny złapały ostatnio lekką zadyszkę co przekłada się na dość nieoczekiwane potknięcia. Dolcan nie potrafił wygrać u siebie ani z Katowicami 0:0, ani z Łęczną 2:2 (tu trudno mówić o sensacji), a ostatnie spotkanie domowe wprawiło w osłupienie kibiców - 0:2 z ROW-em Rybnik. Widać więc, że zwłaszcza w ostatnim miesiącu Ząbki nie są twierdzą nie do zdobycia. Skoro Dolcan nie potrafi strzelić choćby jednej brami u siebie Katowicom czy Rybnikowi to zwiastuje to spore problemy w grze z liderem i głównym kandydatem do awansu.
Kandydat ten też ostatnio nie rozpieszcza kibiców. Remis z Arką można jeszcze jakość zrozumieć. Porażka wyjazdowa z ROW-em była niespodzianką, ale rywal jest ostanio w znakomitej formie. Jednak ostatnie domowe 0:2 z Wisłą Płock ciężko usprawiedliwić. Myślę, że ostatnie mecze były kubłem zimnej wody dla piłkarzy, którzy zaczęli chyba myśleć że wygrają ligę na stojąco. Nie sądzę, żeby drużyna o takim potencjale przegrała trzeci mecz z rzędu. Wygrali nie tak dawno na wyjeździe z Łęczną, odpowiednio zmotywowani dadzą sobie radę i z Dolcanem.
⛔100
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Hiszpania
Godzina: 20-45
Spotkanie: Estudiantes - Barcelona
Typ: Estudiantes +8,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zalegly mecz 33 kolejki Ligi ACB w Hiszpanii. Estudiantes podejmuje na wlasnym parkiecie Barcelonę. Gospodarze zajmują 12 miejsce, Barcelona jest trzecia i nie ma juz praktycznie szans na awans na wyższą pozycję przed zaczynającymi się niedługo play-offami, z kolei gospodarze bez szans na pierwszą ósemkę.
Katalończycy dopiero co wrócili z final four Euroligi, gdzie zajęli trzecie miejsce, mogą czuć zmęczenie, więc uważam, że trener da odpocząć pierwszej piątce. Jest to mecz typowo o nic przed trudnymi play-offami, więc myślę, ze odpuszczą trochę. Wczoraj grał Real, który rownież uczestniczył w weekend w Final Four, i także nie wygrał za dużo (linia na wysokości +16,5, wygrana drużyny z Madrytu tylko 9 punktami).
Gospodarze to typowy średniak, jednak u siebie potrafią coś tam zagrać. Wiadomo, że jeżeli przyjedzie taka drużyna jak Barca, zawodnicy muszą się spiąć, mimo iż bez stawki, jest to dla nich i tak ważne spotkanie.
Dlatego stawiam dziś, ze Estudiantes nie przegra wyżej niz ośmioma oczkami ;)
⛔100
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Portugalia - rewanżowy mecz barażowy o &quot;extraklasę&quot; xD
Godzina: 21:15
Spotkanie: Ferreira - Aves
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ostatnio pazera mnie zgubiła i nie wiem czy teraz też tak będzie. Nie jestem przekonany w 100% co do tej Ferreiry bo w trakcie całego sezonu dużo razy powtapiałem na niej i dziś znów na nią postawiłem, ale jeżeli się nie mylę... - to najprostszy bet dzisiejszego dnia. Nie za bardzo wiem jak zanalizować to co ja myślę o tym meczu więc zrobię małe porównanie z realiami polskimi żeby przybliżyć sytuacje obu drużyn.... Ferreira dajmy na to - to taki polski Piast Gliwice, po udanym zeszłorocznym sezonie dziś tylko mówi się o tym czy ten zespół spadnie czy nie. Oba te zespoły grały przypomnę nie cały rok temu w europejskich pucharach. Ferreira odpadła z eliminacji Ligi Mistrzów z Zenitem St. Petersburg. A jak wiadomo teraz obie drużyny nie potrafią wygrać meczu, mają z tym ogromny problem (nie licząc tego zwycięstwa Piasta 5:0 nad Cracovią). To tyle na temat Ferreiry teraz Aves - tą drużynę porównałbym do Dolcanu Ząbki, - Dolcan jest w stanie wygrać w I lidze z każdym, ale o awansie do ekstraklasy jakoś nikt nie mówi - może problem jest po prostu w tym jakie są koszta utrzymania zespołu w extraklasie a jakie w I lidze, po cichu powiedziałbym tak, że awans tej druzynie do wyższej klasy rozgrywkowej jest nie potrzebny. I tak pozwolę sobie teraz zamienić te drużyny nazwami i zaanalizować Wam pierwszy mecz barażowy, którego ja nie oglądałem, a wyglądało to tak, że Piast grał na wyjeździe w Ząbkach i skończyło się tam na wyniku 0:0 i jedna żółta kartka dla piłkarzy Piasta, czyli wyglądałoby to na jakiś bezbarwny chyba mecz, Ząbki przeprowadzają zmiany dopiero w ostatnich 10 minutach - by ratować 0:0 ? czy by podziękować nie którym piłkarzom za grę w całym sezonie? Piast prawdopodobnie zamknął się na swojej połowie, zrobił 2 taktyczne zmiany i na tym koniec meczu. Kibice Dolcanu nie zobaczyli zwycięstwa swojej drużyny ale równocześnie nie obejrzeli także porażki swojej drużyny. Teraz sytuacja odwraca się, i tak jak w pierwszym meczu spodziewałem się x2 na korzyśc czy to Piasta czy Ferreiry tak teraz przewiduję czysta 1 na ten mecz, oczywiście może być tez tak, że niespodziewanie bedzie 0:0 do końca meczu i pozniej jakies dogrywki, ale jestem zdania, że Dolcan czy Aves oddało by ten mecz 2:0 albo 1:0 albo mozliwy jest tu już nawet poprostu pogrom Aves ale to może być zbyt optymistyczna opcja. W takiej sytuacji Aves nie traci kasy na kupowanie nowych zawodników czy płacenie naprawdę sporo wyższych stawek piłkarzom bo wiadomo byłaby wyższa liga rozgrywkowa, a tak bez bez awansu może powyprzedawać piłkarzy i dalej jeszcze budowac potege swojego klubu na tym ich zapleczu extraklasy i po prostu zarabiać pieniądze na klubie. Ale to jest tylko moja teoria, że niby Piast Gliwice utrzymałby sie w extraklasie kosztem niby Dolcanu Ząbki, oczywiście pozdrawiam kibiców obu druzyn i nie chce tez obrażać sympatyków obu tych drużyn to tylko moje własne dywagacje a co teraz przedstawię to teraz będą raczej fakty o specyfice portugalskiej piłki - hmm a więc tak, ich extraklasa wydaję się być silniejsza względem zaplecza bo &quot;beniaminkowie&quot; walczyli o utrzymanie praktycznie do końca sezonu i nie mieli po prostu z kim wygrywać meczów co oznacza bardzo dobrze zoorganizowane zespoły w extraklasie względem ich zaplecza - nie ma tak jak w Polsce, że wpadnie Zawisza i jest od razu Puchar Polski i pierwsza ósemka - tam bardzo ciężko było beniaminkom Belenses czy Arouca (te zepoły rok temu wywalczyły awans) wygrać z kimkolwiek a teraz sytuacja wygląda tak, że z zaplecza do portugalskiej ligi wchodzą Moreirense i Penafiel a dopiero aż z czwartego miejsca w lidze w barażu o extraklasę biję się właśnie Aves, a w ogóle w pierwszej szóstce zaplecza znalazły się trzy zespoły takie jak Porto B (Porto B zajęło 3 miejsce w lidze, które uprawniało do barażu, ale z racji tego, że nie może grać w jednej lidze z Porto, baraż rozgrywa czwarty zespół ligi czyli właśnie Aves) Benfica B czy Sporting B, co moim zdaniem świadczy o braku jakości i różnorodności zespołów w tej lidze - jeżeli rezerwowe zespoły osiągają takie wyniki na koniec sezonu. Aha - zapomniałem napisać dlaczego akurat Dolcan porównałem do Aves - z powodu pozycji w tabeli^^ ;) odpowiednio 4 w tabeli Aves jaki teraz 4 w tabeli Dolcan, ale jak tu piszę I liga polska i tak się wydaje lepsza od zaplecza Portugalii względem ich porównania do najwyższych klas rozgrywkowych w danych krajach. Tak więc mam nadzieję, że przybliżyłem Wam sylwetki tych dwóch zespołów - nie znam portugalskiego i nie wiem jak tak naprawdę wygląda sytuacja tych klubów - możliwe, że może być całkowicie inaczej i jak się skończy na 0:2 to nie biorę za to odpowiedzialności. Jednakże ja jestem takiego zdania, że po regulaminowych 90 minutach tego meczu to na koncie Ferreiry będzie widniało więcej zdobytych goli niż na koncie zespołu Aves. Na koniec dorzucę link z livescore jak by ktoś chciał coś poszperać przy tym meczu. - http://www.livesports.pl/mecz/I3VYEEMd/#szczegoly-meczu
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Polska 1 liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Arka-Puszcza
Typ: 2DNB
Kurs: 4.65
Bukmacher: bet365
Analiza: Arka ostatnimi meczami chyba na dobre stracila szanse na awans. W klubie nie dzieje sie dobrze i zaczynaja wkradac sie nerwy. Nie ma chemii miedzy trenerem i pilkarzami i choc szanse matematyczne jeszcze istnieja to glosno mowi sie o tym, ze sezon jest juz stracony. Gospodarze wystapia dzis byc moze w nieco przebudowanym skladzie i trener da szanse kilku rezerwowym. Z zawodnikow zeszlo powietrze i zdaja sobie sprawe, ze ostatnimi meczami na wlasne zyczenie postawili sie w takiej sytuacji. W rozmowach z mediami nie ukrywaja, ze sa zle przygotowani do sezonu i wydaja sie nie wierzyc w awans. Co innego goscie. Dalej walcza o utrzymanie i dzis motywacja oraz wola walki beda po ich stronie. Punkt przewagi nad Stomilem nie daje spokoju i dlatego tez podopieczni trenera Wojtowicza na pewno dzisiejszy mecz potraktuja jak potyczke o zycie, jakkolwiek gornolotnie by to nie brzmialo. Zwlaszcza, ze na pewno jesienna porazka 2:5 dalej siedzi im w glowach. Polecam za drobne zagrac cos w strone Puszczy, niespodziaka jest niewykluczona.
⛔100
 
makaveli23 354,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: MLB
Godzina: 20:20
Chicago Cubs - New York Yankees
Typ: Chicago Cubs -1 alternatywny handicap (PIERWSZE 4.5 INNINGA)
Kurs: 3.75
Buk: bet365
Analiza:

Chase Whitley ktory debiutował w ostatni czwartek przeciwko Mets jest starterem dla Yankesów. Rookie bo takim mianem bedzie sie cieszyl jeszcze przez kilka meczy ten miotacz, rozegral calkiem udany debiut jednak przez tylko 4.2 inningi, byc moze bojac sie by nie zepsuc dobrych statystyk ktore narobil przez te 5 i pol inninga, kiedy to pozwolil tylko na 2 hity miernej ofensywie Mets, strajkujac 4 z 18 batterow. Mysle ze Wrigley Park okaze sie dla niego troche innym doswiadczeniem. Chicago Cubs ktore jest dosc impotentne w ofensywie, wystawia Jeffa Samardzije, ktoremu szczescie nie sprzyja i koledzy z zespolu nie dopomagaja temu swietnemu pitcherowi. Piekna pogoda na Wrigley Field. Ktos z tej dwojki musi miec slaby dzien, mysle ze po dobrym starcie czas na slabszy pitchera Yankesow, natomiast Jeff Samardzija ostatnio zagral slabo puszczajac 4 runy przez 5 inningów.
✅275
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom