>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.04.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, WTA Stuttgart(Q)
21.04.12 13:00
Meusburger - Szavay
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bwin
Pierwsza runda kwalifikacji turnieju WTA rozgrywanego na ziemi w Stuttgarcie. 29-letnia Austriaczka Yvonne Meusburger to 132 zawodniczka rankingu WTA, sezon ma przeciętny, nie osiągała w tym sezonie zbyt dobrych wyników, jednak na ziemi lubi grać i co roku osiąga na tej nawierzchni dobre wyniki. Typ ten jednak gram ze względu na jej rywalkę - 24-letnią Wegierkę Agnes Szavay, która to nie grała w żadnym turnieju od maja zeszłego roku, co spowodowało że w rankingu WTA spadła do piątej setki. Po tak długiej przerwie ciężko jest wrócić i większość takich powrotów z pwoodu braku ogrania kończy się na pierwszym meczu i chwilę trwa zanim dana zawodniczka wróci na dobre do touru. Uważam, że po takim kursie warto zagrać Austriaczkę.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pentel 12

pentel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Gole obie drużyny ? - TAK
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Mecze tych drużyn od zawsze były ciekawe, emocjonujące i emanowały zaciętością.
Real nadal jest liderem Primera Division, ale już tylko 4 pkt. dzieli Barcelonę o zabranie mu tego tytułu, a jak wiadomo czasu jest zawsze tylko mniej.
Barcelona będzie troszkę zmęczona i podrażniona po porażce w Lidze Mistrzów z drużyną Chelsea, co wpłynie, albo na ich kożyść, albo odwrtonie.
Real nie może pozwolić sobie na przegraną z Barceloną, bo nawet jeśli wygra Primera Division, wszyscy będą mówic o tym, że to Barcelona była lepsza. Barcelona będzie walczyć o punkty, a właśnie temu Real będzie próbował zapobiegac.
Porównując obie drużyny, dość łatwo można dostrzec to, że jedna i druga jest na topie, w formie i walczy do końca.
W bezpośrednich spotkaniach tych drużyn działo się wszystko. Biorąc pod lupę 10 ostatnich spotkań w 7 z nich obie drużyny strzeliły gola.
Dzisiaj Barcelona zagra swoje, bo to ostatni gwizdek żeby grać do końca sezonu z nadzieją, że Real się gdzieś potknie, w skutek czego przewiduję przynajmniej jedną bramkę.
Real Madryt również zagra swoje, żeby nie dopuścić do tego o co walczy Barca i ze spokojem ducha grać do końca sezonu, nawet jak gdzieś nie wygra i tu również przewiduję bramkę.
✅ 65
 
R 204

rotfl233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Champions League
Spotkanie: Reading - Crystal Palace
Typ:
Under 3 [w przypadku 3 goli zwrot stawki]
Kurs: 1.6
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Z szerokiej dzis oferty wybrałem spotkanie z Championship. Trudno byłoby mi wytypować rozstrzygnięcie tego spotkania, dlatego proponuje zakład na under. Dlaczego? Jak wiemy we wtorek ekipa gospodarzy świetowała awans do Premier League i myśle, że ten niebiański nastrój mógł im się za długo utrzymać, z drugiej strony trudno się dziwić- awansowali na 2 kolejki przed końcem sezonu. Ekipa gospodarzy ma najlepszą obronę w lidze- tylko 37 straconych bramek. To w połączeniu z jedną z najsłabszych ofensyw gości daje pozytywny wynik mojego typu. Ale zaraz powie no tak a gdzie atak gospodarzy, przecież mogą sobie zrobil festiwal bramek. Gdyby wciąż walczyli o awans- zapewne tak, jednak sytuacja w jakiej się znajdują daje do myślenia. Moim zdaniem gospodarze będą chcieli się &quot;przejść spacerkiem&quot; przez ten mecz, byle rozegrać to 90 minut i sie nie skompromitować przegraną. Coś typu &quot;będzie wygrana- dobrze, będzie remis- też dobrze&quot;. Nie uważam aby się angażowali nadmiernie w ataki ofensywne. Goście natomiast zajmują bezpieczną 16 lokatę i uważam, że też nie będą się jakoś spinać. Sądzę, że to bardziej będzie przypominać mecz towarzyski, niż ligowy pojedynek.

⛔ 100
 
fikumiku707 11

fikumiku707

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka -Polska - Men - PlusLiga
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra
Typ: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów H(0 - 1.5) Asseco Resovia Rzeszów
Kurs: 2.75
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Witam dzisiaj zagram na 3 spotkanie w finale i mysle ze moze ostatnie spotkanie miedzy Asseco i Skra...Wiemy ze 2 mecze Belchatów przegrał 1-3 i jest 2-0 przegrane na własnej hali!!!Zaryzykuje taki handi w zwiazku iz atmosfera nerwowa kary pieniezne( Jacek Nawrocki , Bartosz Kurek i Daniel Pliński )i zamieszanie 2 spotkania nie sprzyjaja atmosferze .Nie raz jak sie bardzo chce a nie ma sie optymalnej formy gra sie nie najlepiej mysle o Skrze .Wielka szansa przed gospodarzami trzeba dzisiaj dobic i swietowac ....Mysle ze moj ty realny ale zalezny duzo od 1 seta ...Pozdro
⛔ 100
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga - Polska
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Typ: PGE Skra Bełchatów wygra 3:1
Kurs: 4.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Przed nami trzeci i moim zdaniem nie ostatni pojedynek w walce Mistrzostwo Polski pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i PGE Skrą Bełchatów. Wiele ciekawych rzeczy działo się we wcześniejszych dwóch spotkaniach, które niespodziewanie na swoją korzyśc rozstrzygnęli siatkarze ze stolicy Podkarpacia wygrywając oba pojedynki w Bełchatowie 3:1. Mojemu typowi - moim zdaniem sprzyja cała ta sensacyjna otoczka związana z sytuacją mającą miejsce w czwartym secie drugiego spotkania w Bełchatowie - Skra Bełchatów zapowiada - że do Rzeszowa przyjechali po dwa zwycięstwa - czy im się to uda?
Nie chcę się doszukiwac analogii - ale osobiście byłem na tegorocznym Pucharze Polski w Rzeszowie, kiedy to Asseco Resovia Rzeszów przegrała w półfinale z dzisiejszym przeciwnikiem 1:3. Dzisiaj liczę na taki sam wynik, dlaczego? Jan Such - szanowany trener, który prowadził między innymi Resovię Rzeszów czy Jadar Radom stwierdził, że jeżeli Skra chce przedłużyc swoje szanse na obrone tytułu w Rzeszowie muszą zachowac się jak Bandyci i wykorzystac wszystkie błędy gospodarzy - czyli... Zagrac w Rzeszowie tak, jak w Bełchatowie zagrała Resovia.
Twierdzę, że dzisiejszy pojedynek będzie wyglądał podobnie do spotkania w ramach Pucharu Polski. Wtedy mecz był bardzo zacięty i losy setów rozstrzygały się w końcówkach - kiedy to Miguel Angel Falasca czy Mariusz Wlazły uruchamiali swoją świetną zagrywkę - która notabene szwankowała w dwóch pierwszych spotkaniach w Bełchatowie. Celem PGE Skry Bełchatów na dzisiejsze spotkanie jest poprawienie i to znacząco skuteczności w zagrywce oraz ataku w którym słabo wypadł Bartek Kurek - widocznie pogłoski o transferze do Dinamo Moskwa nie podziałały pozytywnie na jego postawę na boisku. Wracając do słów Jana Sucha - Skra musi byc skoncentrowana na każdej piłce i odciąc się od tego co będzie się działo na wypełnionej po brzegi hali na Podpromiu. Aby wygrac muszą pokazac dzisiaj wielką - czyli taką jaką posiadają na co dzień - klasę sportową, którą budowali przez ostatnie lata. Potencjał w drużynie Skry jest moim zdaniem większy aniżeli w zespole z Podkarpacia - liczę, że siedmiokrotni Mistrzowie Polski rozstrzygną ten pojedynek na swoją korzyśc bez konieczności rozgrywania pięciu partii.​
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
edyp 186

edyp

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA 1 LIGA POLSKA
Zawisza - GKS Katowice
typ: Zawisza (-1) - GKS Katowice X (Zawisza wygra dokładnie 1 golem)
kurs: 3,60
bwin
Dzisiaj przed nami kolejna kolejki 1 ligi Polskiej. Do wytypowania wybrałem spotkanie Bydgoskiego Zawiszy przeciwko drużynie GKS Katowice. Wg bukmacherów minimalnym faworytem jest ekipa gospodarzy. I moim zdaniem również tak będzie. Zawisza był rewelacją rundy jesiennej kiedy to przez długi czas był liderem. Rundę zakończył na 3 miejscu z takim samym dorobkiem punktowym jak 2 Termalica. Czyli był praktycznie na miejscu dającym awans. Jako beniaminek był to fenomenalny wynik. Na wiosnę się coś zacięło. Zaczęło się dobrze od szczęśliwej wygranej w derbach z Olimpią. Ale potem 5 meczy z rzędu bez wygranej. Moim zdaniem ta passa musi się dzisiaj zakończyć. Do dymisji podał się Janusz Kubot, który nie wytrzymał już presji mediów i kibiców obciążających go o słabe wyniki zespołu. Do Zawiszy przyszedł nowy trener Jurij Szatałow. Jest to bardzo dobry trener z doświadczeniem z Ekstraklasy. Już jednego cudu dokonał utrzymując Cracovie w Ekstraklasie w poprzednim sezonie co wydawało się niemożliwe. A teraz zadanie wydaje się być łatwiejsze. Bo do 2 miejsca dającego awans do Ekstraklasy Zawisza traci &#39;tylko&#39; 4 oczka. Nowy trener już w wywiadach mówił, że będzie grać taktyką 4-4-2, która w Zawiszy sprawdza się świetnie i wiedzieli o tym wszyscy, oprócz poprzedniego trenera, który uparcie grał 1 napastnikiem co przynosiło bardzo mizerne efekty... Dzisiaj czas na przełamanie w Zawiszy a moment do tego idealny. Mecz wydaje się hitem tej kolejki z uwagi na aspekt kibicowski. Do Bydgoszczy ma przyjechać 1000 kibiców GKS, co przy 5-6 tysiącach gospodarzy zapewni nam doping godny Ekstraklasy. Podsumowując spodziewam się bardzo dobrego meczu i przełamania Zawiszy. A dlaczego wygrana akurat jedną bramką? GKS ostatnio w bardzo dobrej formie i o wyższe zwycięstwo będzie bardzo ciężko. Moim zdaniem nawet może nawet pachnieć remisem w tym meczu. Jednak typ troszkę &#39;patriotyczny&#39; na klub z mojego miasta. Wyższa wygrana jest po prostu mało prawdopodobna z uwagi na formę obu drużyn. Ale jednobramkowe zwycięstwo mam nadzieje, że Zawisza niesiony dopingiem 6 tysięcy kibiców wywalczy oraz z nowym trenerem i nowym duchem w drużynie wywalczy!
⛔ 100
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Spotkanie: Werder - Bayern
Typ: Under 3 [w przypadku 3 goli zwrot stawki]
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Spotkanie drużyny niby walczącej o europejskie puchary z drużyną, która ligę już odpuściła i skupia się na rewanżu na Santiago Bernabeu.
Werder NIBY walczy o LE. Niby, bo nie potrafi wygrać meczu od 6-ciu meczy... Ich forma jest tragiczna i tak na prawdę oddają miejsce w LE niż o nie walczą. Z zespołu z czołówki tabeli, którym byli jeszcze pod koniec roku, stali się przeciętniakami, którzy gubią punkty gdzie popadnie. Ich forma strzelecka upadła, w ostatnich meczach tylko raz strzelili 2 gole, reszta to dno, jak choćby 0:3 z Mainz czy remisy z Augsburgiem i Koln (oba po 1:1).
Bayern ligę już odpuścił. Po porażce w Dortmundzie i następnie porażce Schalke z BVB widać, że monachijczycy dbają już tylko o LM i finał na ich stadionie. Kompletnie odpuszczony ostatni mecz z Mainz u siebie (0:0), grany na pół drugim składem. Dziś spodziewam się podobnego meczu. Bayern Myślami jest już przy rewanżu z Realem, dziś pewnie zagrają znowu na piechotę, byle nie stracić za dużo sił. Druga sprawa jest taka, że Bayern połowę meczy wyjazdowych grał na piechotę i ma bardzo słaby bilans bramkowy na wyjeździe.
Dziś pewnie w ataku zagra Olic a Gomes będzie odpoczywał.
Ja dziś tutaj widzę dwie niezainteresowane za bardzo wygraną zespoły, które najchętniej by już ligę zakończyły. Może jeszcze Werder coś szarpnie i wymęczy jakieś 1-0 ale czuję, że mecz zakończy się małobramkowym remisem.
zwrot
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
21.04.2012 13:45
Typ: Ilość żołtych kartek w 1. Połowie? Under 1.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: bwin
Analiza: W dzisiejsze popołudnie czeka nas hit w angielskiej Premier League. Arsenal Londyn podejmie na Emireats Stadium swojego lokalnego rywala Chelsea Londyn. Jest to arcyważny mecz dla oby dwu zespołów. Dla gości to ostatnia szansa na zbliżenie się do Arsenalu i wywalczenie miejsca gwarantującego grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Jak wiemy derby rządzą się swoimi prawami, jednak Chelsea po ostatnich znakomitych meczach z Tottenhamem i Barceloną w dzisiejszym meczu również powinni być naładowani pozytywnym impulsem, który pomoże odnieść końcowy sukces. Należy jednak pamiętać, że Chelsea ma trudne dwa tygodnie (rozgrywa mecze co 3 dni) i jednak Liga Mistrzów, której Chelsea jeszcze nie wygrała, jest nadal priorytetem. Moim zdaniem w pierwszej połowie meczu nie będziemy widzieli zbyt agresywnej gry, a co za tym idzie mało żółtych kartek. Chelsea lubi spokojnie konstruować swoje akcje, dlatego nie będzie zbyt dużo fauli.
✅ 120
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Fulham - Wigan
Typ: Under 2,5
Kurs: 2.00
Bukmacher: bwin
Analiza: Londyńskie Fulham podejmuje spisujący się ostatnio wyśmienicie Wigan. Wigan ostatnie 5 meczów to 4 zwycięstwa (z Arsenalem, Man United, Stoke i Liverpoolem) i jedna porażka z Chelsea. A więc są w formie. Jak na drużynę broniącą się przed spadkiem ich wyniki zadziwiają. Jeśli chodzi o historię H2H to zaskakująca jest statystyka Under/Over. Na 13 ostatnich meczów w Premier League aż 12 razy był Under 2,5. Fulham w meczach zdobywało średnio 1 gol, natomiast zespół Wigan 0,53 bramki. Najwięcej też między drużynami padał remis, bo sześciokrotnie. Wigan w dobrej formie, ale to samo można powiedzieć o Fulham, które ostatnio zremisowało z Chelsea (w jakiej formie Chelsea jest, wszyscy wiedzą). Wigan w 94% wyjazdowych meczów traci przynajmniej jedną bramkę, natomiast w ostatnich 7 meczach strzelali także co najmniej jedną bramkę. Myślę, że mecz skończy się wynikiem 1:1.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: Kto strzeli więcej Walcott czy Sturridge? Walcott
Kurs: 5,80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Chelsea przystępuje do meczu z Arsenalem bez kilku kluczowych zawodników, a w oficjalnej jedenastce The Blues zobaczymy takich zawodników jak Malouda, Kalou, czy też Bertrand. Trudno się dziwić, w końcu goście grają co kilka dni i nie są w stanie występować na 100 % w każdym spotkaniu. Dochodzi do tego pojedynek z Barceloną o awans do finału LM, więc jest o co walczyć. Dla Di Matteo jest to prawdopodobnie ważniejsze niż PL, bo konkurencja w lidze angielskiej jest kolosalna i każda strata pkt może się okazać kluczowa w walce o trzecie i czwartek miejsce w tabeli. Może zacznijmy od mojego typu. Chelsea zagra z dwoma rezerwowymi na bokach obrony, a przeciwko Walcottowi zagra młody Bertrand. Spodziewam się ogromnego zapału ze strony tego gracza, ale nawet gdyby grał Cole&#39;a, postawiłbym na Theo. Skrzydłowy Arsenalu ma patent na Niebieskich, strzela niemal w każdym starciu z Niebieskimi, a przy obstawieniu van Persiego, Anglik będzie w głównej mierze odpowiedzialny za zdobywaniem bramek. Z drugiej strony mamy Sturridge&#39;a, który trochę odpoczął w między czasie i jest w pełni gotowy na Kanonierów. Daniel jednak nie ma najlepszej skuteczności, owszem - strzeliłem 12 goli w tym sezonie, lecz moim zdaniem nie jest jeszcze w pełni ukształtowanym zawodnikiem, który byłby w stanie zastąpić chociażby Drogbę. Sturridge lubi zaprzepaszczać sytuację, chociażby w meczu z Arsenalem na Stamford Bridge zmarnował sporo akcji. Myślę, że za niewielkie pieniądze można spróbować, zwłaszcza przy takim świetnym kursie.
⛔ 100
 
titko 0

titko

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna - Hiszpania - Grand Derbi
Spotkanie - FC Barcelona - CF Real Madryt
Typ - Posiadanie piłki - Barcelona over 64 %
Kurs - 1.85
Buk - Betsafe
Analiza - Cześć wszystkim użytkownikom. Konto na forum mam od dawna ale dopiero dziś postanowiłem napisać pierwszy post. Mój post będzie w dziale konkursowym - typy dnia. Po przeczytaniu regulaminu jestem świadomy że aby powalczyć o wygraną muszę podawać typ na każdy dzień. Jednak dla mnie to najmniejszy problem. Dziś myślę że bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty Betsafe. Wystawił on bowiem typ na posiadanie piłki w najlepszym meczu kolejki, tygodnia, sezonu. Ja uważam że linia w postaci 64% jest odpowiednia aby zagrać na Barcelonę. Wszyscy wiedzą jak FCB kocha bawić się piłką. Jest to nie do opisania. Nie ważne czy u siebie czy dalekie wyjazdy. Mam tu na myśli ostatni mecz który FCB rozegrała w Ledze Mistrzów z Chelsea Londyn. Posiadanie piłki w tym meczu wyglądało następująco : 28-72 na korzyść Barcy. Za to w ostatnim meczu ligowym z Levante wyglądało to również dobrze 31-69 oczywiście nie muszę pisać dla kogo. Po obejrzeniu dwóch półfinałów nasuwa mi się pewna myśl : Bayern grał, Bayern strzelał, Barcelona grała, Chelsea strzelała. Tak więc na dziś przewiduję pewne zwycięstwo Dumy Katalonii.

✅ 85
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina : P.Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie : Podbeskidzie - Wisła
Typ : Wisła (-1.5)
Kurs : 5.25
Bukmacher : Bet365
Witam. Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie w którym zagrają Podbeskidzie z Wisłą. Faworytem tego spotkania wg. mnie jest Wisłą. Wisła to jednak marka, może nie gra nic wielkiego ale na takiego rywala jak Podbeskidzie powinna się odpowiednio zmotywować i chociaż dla kibiców wygrać okazale mecz z beniaminkiem. Ostatnie spotkanie Wisły to wygrana u siebie z Widzewem 3:2. I jestem przekonany że jeśli zagrają z Podbeskidziem tak jak w pierwszej połowie w meczu z Łódzką drużyną to wynik może być naprawdę okazały. Wisła potrafi grać w piłkę i tego nikomu nie można mówić. Nowy szkoleniowiec ( Probierz ) próbuję poukładać drużynę i zrobić z niej po raz kolejny potęgę jaką była jeszcze kilka lat temu. A gdyby Wisła dziś wygrała w co mocno wierzę dopisze do swojego konta punktowego 3 oczka, a wtedy posiadać i będzie 41. Idąc dalej moją myślę strata do trzeciego Śląska wyniesie już tylko 5 punktów. 5 punktów w 3 kolejki będzie bardzo ciężko odrobić. Jednak nie skreślajmy jeszcze Mistrzów Polski. Tak więc. Zapraszam na spotkanie które rozpocznie się już za 2 godziny. Kibicujmy Wiśle aby tabela zrobiła się jeszcze ciekawsze. I powtarzam jeszcze raz. Liczę na mecz taki jaki Wisła zagrała z Widzewem w pierwszej połowie. Liczę z Biton nie zawiedzie fanów Wisły i strzeli może i nawet kolejnego hat-tricka. Zapraszam do Cyfry Plus.

✅ 400
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Beerschot vs Zulte-Waregem (PN - Jupiler Pro League)
1 (DNB),
1.80
Betsson
Oba zespoły dotychczas grały przeciętnie w PO. Gospodarze dzisiejszej rywalizacji mają następujący bilans: 1-0-2. Porażki na wyjazdach z Mons, które o dziwo gra bardzo dobrze jak na razie oraz w ostatniej kolejce właśnie z Waregemem. Zwycięstwo odnieśli z Lokeren, które gra tragedie. Waregem: 1-1-1. Porażka z Mons (u siebie), wyjazdowy remis z Lokeren, no i ostatnio wygrali właśnie z Germinalem. Dzisiaj będzie to wyglądało nieco inaczej. Gospodarze na własnym terenie czują się nieźle, ich bilans z ostatnich 5 spotkań to: 3-2-0, a ogółem to od 7 spotkań nie przegrali w Beerschot. Essevee na wyjazdach gra bardzo słabo: 0-1-4, a nie wygrali od dawna. Co prawda jestem amatorem gry na przerwanie serii, ale dzisiaj nie wygląda tutaj na to by goście mieli wygrać... Kadrowo Germinal wygląda o niebo lepiej - w zasadzie pełny skład. U gości natomiast zabraknie: Habobou (14/2 atk.), Chevallier (30/3 atk.), Streckx (13/0 mid.), Delaplace (29/2 mid.), Matton (12/2 mid.). Kadra Essevee opiera się głównie na młodzikach: Trajkovski 19 lat, Naessenss 21 l., Hinostroza 18l. etc. W tym wypadku przewaga gospodarzy rośnie. Dzisiaj oba zespoły tak naprawdę muszą zdobyć 3 pkt., ale to Germinal jest w gorszej sytuacji. Mają na pewno motywację i wysokie morale ze względu na przewagę mentalną-doświadczenie. H2H to przeplatane zwycięstwa, ale zawsze wygrywa gospodarz. Kolejny powód by zagrać na przełamanie serii, ale nie - dzisiaj gospodarze wyglądają po prostu lepiej. Trzeba to pobrać, bo kurs atrakcyjny.
Powodzenia.
✅ 80
 
mateoosz 0

mateoosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Jupiler League
Spotkanie:Leuven - Mechelen
Typ: 1
Kurs: 2.95
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj zmierza sie dwa zespoly walczace w grupie o miejsce w Lidze Europejskiej. Moim kandydatem do zwyciestwa w tym meczu jes ekipa gospodarzy i teraz napisze dlaczego tak sadze. Po pierwsze po spotkaniach Leuven widac ze nie odpuszczaja tych meczy i mysla o zwyciestwie w grupie co mowi o tym np ich ostatnie wyniki: porazka z Mechelen 1:2, z Cercle Brugge 6:4, oraz remis z Lierse 1:1, w kazdym z tych meczy pokazali chec walki. Nastepnie druzyna gosci podobnie jak gospodarze nie sa faworytami do wygrania grupy. Nastepnie Leuven na wlasnym boisku radzi sobie dosc niezle(nie przegrali meczu u siebie od 18.02): maja 5W, 5R i 6P przy czym strzelili 26 goli i stracili 25 wiec bilans maja na plus a sa zespolem z dolnej czesci tabeli. Mechelen na wyjazdach za to gra bardzo slabo poniewaz na 16 meczow wyjazdowych wygrali tylko 3 tracac przy tym az 32 gole i strzelajac jedynie 19. Ostatnia rzecza jaka postanowilem uwzglednic w mej analizie to absencje. Ekipa gosci przyjedzie bez swego glownego bramkarza Renarda (zastapi go Biebauw ktory w tym sezonie rozegral tylko 4 spotkania), zabraknie rowniez Ghomisa OBR 32/0 oraz Diabanga POM 23/5. Za to w Leuven zabraknie Annysa POM 25/0 oraz Raymaekersa OBR 28/1. Mysle ze mimo tych dwoch oslabien to brak bramkarza gosci zadecyduje o losach meczu z ktorego zwyciesko wyjda gospodarze
✅ 195
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, 1. HNL, Chorwacja, 16:30
Sibenik – Belupo
Typ: Belupo (remis nie ma zakładu)
Kurs: 1,78
Bukmacher: Betsson


W 27. kolejce ligi chorwackiej zmierzą się ze sobą ekipy Sibenik oraz Belupo. Początek meczu o godzinie 16:30. Sibenik to jeden z najsłabszych zespołów w lidze. W tabeli zajmuje 14. miejsce (na 16 zespołów) i już raczej nie uratuje się przed spadkiem. Drużyna znajduje się ostatnio w fatalnej dyspozycji. Przegrała 1:5 z Cibalia, a wcześniej uległa 0:3 Dinamo Zagrzeb oraz 0:2 RNK Split. Belupo natomiast w lidze jest 3. Pozycja ta daje im możliwość gry w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie i na pewno będą chcieli ją utrzymać. Zespół jak do tej pory wygrał 13 spotkań, 7 zremisował i 6 przegrał, co pozwoliło zdobyć 46 punktów. W poprzedniej kolejce pokonali 3:1 Lokomotiv Zagrzeb. Warto również zaznaczyć, że Belupo nie przegrało z Sibenikiem już od 2008 roku. Jestem przekonany, że i tym razem goście nie przegrają.
zwrot
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: DANIA: AL-Bank Ligaen (HOKEJ)
Spotkanie:
Odense Bulldogs - Herning Blue Fox
Typ: Gole drużyny: drużyna gospodarzy powyżej/poniżej
Kurs: poniżej 2.5 goli - 1.75
Bukmacher: expekt
Analiza:
Odense Bulldogs (II) - Herning Blue Fox (III)
finał - stan rywalizacji 3-3
przebieg spotkań:

19/04 19:00 Herning vs. Odense 3:0 ✅
17/04 19:00 Odense vs. Herning 0:2 ✅
14/04 19:45 Herning vs. Odense 1:2 ✅
12/04 20:45 Odense vs. Herning 1:8 ✅
09/04 18:30 Herning vs. Odense 2:2✅
2:3 (OT)
07/04 17:30 Odense vs. Herning 2:0✅
✅ poniżej 2.5 goli na mecz strzelonych przez Odense
Sonderjyske (I) vs. Herning (III)
półfinał: stan rywalizacji 1-4
przebieg spotkań:
24/03-12 Sonderjyske vs. Herning 1:2 ✅
22/03-12 Herning vs. Sonderjyske 2:1 ✅
20/03-12 Sonderjyske vs. Herning 2:0 ✅
17/03-12 Herning vs. Sonderjyske 3:2 ✅
15/03-12 Sonderjyske vs. Herning 1:2✅
✅ poniżej 2.5 goli na mecz straconych przez Herning
Herning w rozgrywkach ligowych zaraz po Sonderjyske jest drużyną która straciła najmniej bramek. Myślę, że w dzisiejszym pojedynku jest w stanie zagrać na tyle skutecznie aby nie tylko wygrać lecz zachować bilans 11 meczów bez utraty więcej niż dwóch goli w meczu.
typ : 8/10
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - Borussia M&#39;gladbach
Typ: Remis
Kurs: 4.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj na Signal-Iduna-Park Borussia Dortmund ma według wielu świętować obronę tytułu mistrzowskiego. Wszyscy liczą na zwycięstwo ekipy Jürgen Klopp, które da im drugi z rzędu tytuł mistrzowski. Może się jednak tak stać, że Borussia już przed meczem będzie wiedziała, że jest mistrzem, wszystko zależy bowiem od wyniku Werderu z Bayernem, który na daną chwilę jest korzystny dla Dortmundu.
Dlatego wydaje mi się, że Borussia może już przystąpić do meczu jako nowy/stary mistrz Niemiec. Postanowiłem więc zagrać w spotkaniu z M&#39;gladbach podział punktów. M&#39;gladbach nigdy nie był wygodnym przeciwnikiem dla drużyny z Dortmundu co pokazują statystyki: 26 zwycięstw, 27 remisów i 26 porażek, w Dortmundzie natomiast 17 zwycięstw, 12 remisów i 10 porażek. Ponadto pamiętajmy, że Moenchengladbach ma jeszcze szansę na zajęcie 3.miejsce w lidze (tracą punkt do Schalke), a przecież 3. miejsce daje bezpośredni awans do Ligi Mistrzów, piłkarze z M&#39;gladbach mają więc o co jeszcze grać w tym sezonie.
Jeśli chodzi o nieobecnych to obie ekipy przystępują do meczu w niemal optymalnych zestawieniach. U gospodarzy brakuje jedynie Kringe natomiast u gości natomiast nie ma Igora de Camargo (23/4) i Thorbena Marxa (19/0),
PS: W Bremie Werder prowadzi po 56 minutach z Bayernem więc wszystko wskazuje na to, że jeszcze przed pierwszym gwizdkiem piłkarze Borussii Dortmund zostaną mistrzami Niemiec.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: P.Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie - Wisła
Typ: powyżej 2.5 goli
Kurs: 2.66
Bukmacher: Pinnacle Sports
Aż trudno w to uwierzyć, ale na boisku Podbeskidzia w tym sezonie padło zaledwie 20 goli na 13 rozegranych tu spotkań, czyli bardzo mało. Tylko 2 razy padł wynik powyżej 2.5. Liczę, że dzisiaj pierwszy raz w rundzie wiosennej zobaczymy taki over. Pojedynek beniaminka z mistrzem powinien dostarczyć wiele emocji. Podbeskidzie cieszyć się może utrzymaniem w ekstraklasie, co na pewno zasługuje na uznanie. Plan na ten sezon został wykonany, jednak mobilizacji na mecz z Wisłą na pewno nie zabraknie. Pokonanie krakowskiego klubu będzie wielkim wydarzeniem oraz promocją dla zawodników, dlatego możemy spodziewać się ich ofensywnej gry. Co do Wisły to ma ona jeszcze iluzoryczne szanse na zajęcie trzeciego miejsca, gwarantującego udział w europejskich pucharach, pod warunkiem zwycięstwa z zespołem z Bielska. Odkąd trenerem jest Michał Probierz ich gra zdecydowanie się polepszyła, jednak wciąż brakuje wyników. Ostatnio wygrali i teraz czują się pewniej. W pojedynku z ŁKS-em zaliczyli 3 trafienia, co potwierdza niezłą dyspozycje zawodników ofensywy, jednak dali sobie strzelić 2 bramki, czyli obrona wciąż spisuje się nienajlepiej. Sądzę, że dzisiaj mecz będzie wyglądał bardzo podobnie – Wisła strzeli kilka bramek, ale nie zachowa czystego konta.
✅ 166
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL - start: 21:00
Spotkanie: Washington Capitals @ Boston Bruins
Typ: Washington Capitals (wraz z dogrywką)
Kurs: 2,74
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Stołeczni na tle Niedźwiedzi nie wypadają źle jak mogłoby się wydawać, mogę nawet rzec że radzą sobie całkiem nieźle i niewykluczone (choć nie chcę spekulować), że mogą tutaj sprawić niespodziankę już w I rundzie. Stan serii 2:2. W pierwszy meczu w Waszyngtonie przegrali dość pechowo, gdzie słabszy dzień zaliczył wychwalany przezemnie w bramce Holtby, jednak poza tym pozostali spisali się całkiem przyzwoicie. W drugim meczu wspomniany Holtby zagrał już po profesorsku, podobnie jak pozostali gracze, którzy wykonali swoją robotę jak należy i moim zdaniem spokojnie można ich obarczyć optymizmem przed dzisiejszym meczem w Bostonie. Bruins mają Thomasa, na którego zawsze można liczyć, jednak pozostałej śmietance widać że brakuje już tego głodu sukcesu jak chociażby w poprzednich playoffach oraz pewnej dominacji w ofensywie, a mam na myśli Lucic`a , Seguin`a , Bergeron`a czy Marchanda i Kreiciego , którzy nie zanotowali a ni jednego punktu na obu liniach w ciągu ostatnich 4 spotkań, choć mimo wszystko zdołali wygrać dwa mecze. Imponujące. Dokładnie tydzień temu również Bostonie, Capitals grali ze sporym nakładem w swoją defensywę i konsekwentnie - lecz dopiero po dogrywce zanotowali sukces. Dziś poszukam swojej szansy po raz drugi.
✅ 174
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
masakrowicz 0

masakrowicz

Użytkownik
Dyscyplina :NBA
Spotkanie : Denver Nuggets - Phoenix Suns
Typ : 1
Kurs : 2.55
Bukmacher : Bwin
Analiza :
8 spotkań w tym 2 spotania w 2012 dla Nuggets, Suns potrafiło wygrać z Nuggetsami tylko 2 razy kierując sie statystykami i wysokim kursem stawiam dzis na Nuggetsów
07/04/2012 NBA Denver Nuggets - Phoenix Suns 105:99
15/02/2012 NBA Denver Nuggets - Phoenix Suns 109:92
23/12/2011 NBA Preseason Phoenix Suns - Denver Nuggets 85:110
21/12/2011 NBA Preseason Denver Nuggets - Phoenix Suns 127:110
11/03/2011 NBA Phoenix Suns - Denver Nuggets 97:116
12/01/2011 NBA Denver Nuggets - Phoenix Suns 132:98
29/11/2010 NBA Denver Nuggets - Phoenix Suns 138:133
16/11/2010 NBA Phoenix Suns - Denver Nuggets 100:94
23/10/2010 NBA Preseason Phoenix Suns - Denver Nuggets 106:144
14/04/2010 NBA Phoenix Suns - Denver Nuggets 123:101
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom