>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.04.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
ATP - Barcelona - Kwalifikacje
To już jutro, wielki finał turnieju w Monte Carlo, rewanż za finałowe spotkanie Australia Open czyli mecz pomiędzy Novakiem Djokovicem, a Rafaelem Nadalem, jednak mój typ nie ma nic wspólnego z tym spotkaniem.
Przeglądając ofertę na jutro wpadł mi do głowy jeden ciekawy typ z kwalifikacji do turnieju rangi ATP 500 w Barcelonie. Mianowicie jest to spotkanie pomiędzy Portugalczykiem Joao Sousa a Kazachem Evgenyem Korolevem. Poniżej słów kilka o obu graczach.
Joao Sousa to młody ciągle rozwijający się tenisista. Obecnie znajduje się na 146 miejscu rankingu ATP, jednak z ciągle pnie się w górę. Zawodnik ten wygrał tydzień temu turniej rozgrywany w tureckim Mersin. W tym turnieju wcale nie był faworytem. Sousa to zawodnik, który na cegle czuje się świetnie. Stara się dopierać turnieje właśnie pod kątem tej nawierzchni. W pierwszej rundziej kwalifikacji do Barcelony odprawił dużo słabszego od siebie Stevena Dieza. Podsumowując, moim zdaniem Joao Sousa to taki typ zawodnika, który wygrywa z tym z kim wygrać powinien - aby to zauważyć wystarczy spojrzeć na jego kilkanaście ostatnich spotkań. ????
Evgeny Korolev to z kolei zawodnik pochodzący z Kazachstanu. Ostatnimi czasy radzi sobie baaardzo przeciętnie. W większości turniejów, w których brał udział odpadał już w kwalifikacjach bądź pierwszych rundach. Nie jest to również specjalista od gry na cegle - zdecydowanie częściej występuje on na twardych nawierzchniach. Co do turnieju w Barcelonie, to Korolev sprawił już jedną niespodziankę pokonując faworyzowanego Simone Vagnozziego.
Joao Suosa z pewnością będzie chciał teraz coś osiągnąć na wyższym szczeblu niż challengery i właśnie takie mecze jak ten jutrzejszy Portugalczyk musi wygrywać. Co do Kazacha to myślę, że to i tak dużo, że znalazł się w Q2. Moim zdaniem właśnie na tym etapie skończy się jego przygoda z tym turniejem.
Kupon 47
???? Joao Sousa vs. Evgeny Korolev ▶ 1 @ 1,38
5/10
Bwin
Zły zapis, nieregulaminowy kurs, ⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom