>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.01.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 21. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open 2015
Godzina:
2:30
Spotkanie:
Troicki V. - Mayer L.
Typ:
Troicki V.
Kurs:
1.70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Mayer przegrał bardzo gładko w półfinale w Sydney z Kukushkinem, z którym Troicki wygrał bez najmniejszych problemów w finale. Serb zaskoczył mnie ostatnio mocno pozytywnie, ciągnie passę 9 meczów wygranych pod rząd. Po powrocie z &quot;banicji&quot; na tenis, chce powrócić do swojego dawnego rankingu. Widać, że podczas meczów jest mocno zmobilizowany. Potwierdził swoją dobrą formę w pierwszym meczu przeciwko Vesleyowi który wygrał turniej w Auckland. Mecz był niekiedy bardzo mocno zacięty. Leonardo Mayer co prawda też ostatnio gra dość dobrze to jednak nawierzchnia typu hard bardziej sprzyja grze pod Troickiego. Po takim kursie warto spróbować, bo Victor Troicki jest w niezłej formie.

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, USA - NHL
Godzina:
02:30
Spotkanie:
Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes
Typ:
B.Saad strzeli gola
Kurs:
3.60
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Chicago w nowym roku nie prezentuje nadzwyczajnej formy. Osiem spotkań i tylko trzy wygrane to dość lichy wskaźnik Hawks. Na szczęście dzisiaj jest szansa te osiągniecie poprawić, gdyż w &quot;Wietrznym Mieście&quot; zagości dzisiaj Arizona. &quot;Kojoty&quot; przegrały pięć kolejnych spotkań i wrócili do swojej normalnej dyspozycji po kilku lepszych wynikach. Do tego dochodzi też fakt, że ta drużyna nie radzi sobie w meczach wyjazdowych. Ostatnie 9 spotkań, to, aż siedem porażek, a jedyne wygrane jakie odnieśli to przeciwko najsłabszej drużynie ligi Edmonton Oilers. Dość regularnie tracą ostatnio po 3-4 bramki i więcej w meczach na obcych lodowiskach. Więc patrząc na potencjał jaki drzemie w Chicago to dzisiaj może być podobnie. Wyraźnie Hakws brakuje takiego pewnego, wysokiego zwycięstwa, które przywróciłoby ich na odpowiednie tory. Chicago nie gra najlepiej, ale jest ktoś kto nowy rok zaczął wyśmienicie. Lewoskrzydłowy pierwszego ataku Brandon Saad. 22-latek gra w jednym ataku z Jonathanem Toewsem oraz Marianem Hossom. Wychodzi mu to ostatnio na dobre, gdyż z ośmiu spotkań w 2015 roku, aż w pięciu strzelał bramki, łącznie zdobywając ich, aż siedem. Taka dobra seria pozwoliła mu wysunąć się na pozycję wicelidera wśród strzelców drużyny z 15 trafieniami na koncie. Ustępuje jedynie Patrickowi Kane&#39;owi, który ma w dorobku 21 goli. Do tego przy typach na strzelców ważne jest także czy dany zawodnik gra w formacjach w czasie przewag. Brandon co prawda gra w drugiej formacji, ale towarzyszą mu Marian Hossa i Patrick Sharp, więc zawodnicy, którzy są w stanie wykreować młodemu graczowi dobrą pozycję strzelecką. Ostatnio też Saad dość regularnie i często uderza. W czterech ostatnich meczach jedno zero z Minnesotą, ale w pozostałych spotkań już bardzo dobre osiągnięcia 7 strzałów z Dallas, 5 z Winnpeg oraz 3 z Edmonton. Lewoskrzydłowy jest na dobrej pozycji, aby osiągnąć swój pierwszy sezon z bramkami na poziomie powyżej 20. Najlepsza do tej pory była ostatnia kampania, gdzie Saad strzelił 19 goli i przy 28 asystował. Swoją przydatność potwierdza również w tym sezonie. Na pewno jest obecnie najjaśniejsza postacią w Hawks i liczę, że dzisiaj to udowodni. Liczyłem na kurs w okolicach 3.50 i Unibet takowy przedstawił dokładnie 3.60. Jednak DOXXbet znów zaszalał i rzucił na Brandona... 5.00! Jak dla mnie warto sobie takie coś w DOXXbet puścić singlem, bo kurs naprawdę dali bardzo dobry. Rywal z dolnej półki, więc liczę, że Saad pójdzie w ślady ostatnio polecanych przeze mnie Steena i Tatara, którzy w spotkaniach z gorszymi rywalami strzelali swoje bramki.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Australian open
spotkanie Pliskova Ka.- Dodin O.
Typ zwycięstwo Dodin
kurs 7.37
pinnacle
Typ do zagrania za DROBNIUTKIE z minimalnymi szansami na powodzenie , taki do konkursu ale SZCZESCIU TRZEBA POMAGAĆ .
A teraz do rzeczy :OCEAN DODIN to młodziutka 18 letnia ledwie wschodząca gwiazdeczka na firmamencie francuskiego tenisa .Sklasyfikowana jest na 183 miejscu rankingu WTA
no ale rankingu nie zdołała się jeszcze lepszego dorobić(to taki powiedział bym Borna Coric tylko w spudnicy) gra fajny tenis i ma już na swoim koncie kilka małych i większych osiągnięć , najnowsze to pokonanie dwa dni temu Alison Riske WTA 40 która do ułomków tenisowych nie należy .Szczerze mówiąc myslałem zeby to obstawić zabrakło mi wiary w młodą frazcuzkę a kurs na nią był 5.0.Oglądałem w akcji kilka tygodni temu Ocean w meczu z Mladenovic który przegrała 2 do 1 ale był to zacięty i wyrównany ********iskovą bedzie pokonać bardzo trudno bo Karolina w życiowej chyba formie 23 lata ranking 20 poległa kilka dni temu z Kvitową 2 do 0 (nawet tak typowałem tutaj ) ale 7:6 7:6 ku mojemu zaskoczeniu oba sety minimalnie przegrane w Tiebreaku.Karolina na 15 ostatnich meczy wygrała 11 w tym pogoniła Suarez - Navarro , Azarenkę i Kerber.A w śród porażek wspomniana wyżej Kvitova , Pennetta i wspomniana wyżej Mladenovic. Oczzywiscie mega favorytką jest dzisiaj Pliskova ale moim zdaniem Dodin tanio skóry nie sprzeda.
Ja ciut grubiej próbuję postawic ze Ocean ugra seta Williamhill oferuje to po kurskie 3.25 ,
a za większą stawkę pewnie wejdę w jakiś handicap gemowy w stronę francuski ale z tym to się chyba zaczaje na Livie .Powinien być fajny ładny dla oka mecz.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nożna Hiszpania
Spotkanie : Barcelona-Atletico
Typ: Barca 1 golem
Kurs 3.70
Buk Unibet
Godz: 22:00
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie pucharowe w którym barcelona przed własną publicznością podejmowała będzie Atletico Madryt, faworytem dla mnie do zwycięstwa,oraz awansu do dalszych gier jest ekipa Barcelony, która w poprzedniej rundzie miała zdecydowanie słabszego rywala anizeli drużyna Atletico, które po dwumeczu okazał się zespołem lepszym od Madryckiego Realu , Barcelona natomiast dwukrotnie wysoko pokonała Elche i można powiedzieć że za bardzo w tym spotkaniu się nie namęczyła. Niedawno obydwa zespoły spotkały się ze sobą w starciu ligowym, tam Barca wygrała 3:1,ale Atletico nie było nawet w stanie stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramek w tym spotkaniu, dopiero udało im się to po rzucie karnym , był to jednocześnie pierwsze celny strzał na bramke barcy dopiero po godzinie gry, co jak na mistrza Hiszpanii z poprzedniego sezonu nie może napawać optymizmem przed tym spotkaniem. Moim zdaniem w tym meczu faworytem jest Barcelona , która w poprzednich spotkaniach pokazywała że jest obecnie w lepszej dyspozycji niż ekipa prowadzona przez Simeone. Stawiam na gospodarzy.
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja ( Premiership )
Spotkanie: Dundee F.C. - Kilmarnock F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.05
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 23 kolejkę ligową do szkockiej Premiership.
Dundee F.C. rozegrało w tym sezonie ligowym 22 spotkania w których zdobyli 26 punktów po 6 zwycięstwach, 8 remisach oraz 8 porażkach i zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 33-36.
Kilmarnock F.C. zdobył 27 oczek w swoich 21 rozegranych meczach w tym sezonie ligowym po 8 zwycięstwach, 3 remisach oraz 10 porażkach co daje obecnie 7 pozycję w tabeli szkockiej Premiership, bilans bramek 21-27.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 11 razy zdobywając 11 oczek po 2 wygranych, 5 remisach oraz 4 porażkach, bilans bramek na swoim Dens Park 16-18.
Goście zdobyli 12 punktów w swoich 10 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 3 zwycięstwach, 4 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 9-13.
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż oba zespoły potrzebują tych 3 oczek aby nawiązać walkę o czołową 8 całej ligi i dzieli ich tylko 1 oczko w tabeli ligowej a w ostatnich 19 spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy tymi zespołami w mieście Dundee 7 razy wygrali gospodarze, 7 razy podzielono się punktami oraz 5 razy komplet oczek pojechał do miasta Kilmarnock, bilans bramek w tamtych meczach 25-20 na korzyść Dundee F.C..
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Dundee Football Club w tym sezonie ligowym więcej oczek zdobyło w delegacjach lecz ostatnio to na swoim terenie gra lepiej i zrobi wszystko aby pokonać gości w bardzo ważnym dla nich spotkaniu a Kilmarnock Football Club lepiej w tym sezonie ligowym gra na swoim stadionie i moim zdaniem w meczu w mieście Dundee poniosą porażkę i komplet 3 oczek pozostanie na Dens Park.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka ręczna MŚ Katar
Godzina:17:00
Spotkanie:Macedonia-Chorwacja
Typ:eek:ver 57,5 bramki
Kurs:3,04
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj znów wybrałem mecz z mistrzostw świata a mianowicie mecz Macedonia Chorwacja czy można powiedzieć ze w piłce ręcznej są overowe drużyny myślę ze nie bo to zależy jak mecz się układa ale Macedonia jest w stanie dotrzymać kroku drużynie Chorwackiej ale nie mam złudzeń że ten mecz Chorwacji wygrają chorwacka drużyna w ostatnim meczu rzuciła 42 punkty ale według mnie Chorwacji w tym meczu także rzucą przynajmniej te 35 punktów a Macedonia która gra w meczu z lepszym przeciwnikiem także jest w stanie rzucić około 30 punktów po prostu dostosują się do przeciwnika.
Mam nadzieje że typ wejdzie bez żadnych problemów i da mi zarobić. Dziękuję za uwagę i życzę wszystkim trafnych typów.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Australian Open 2015 (Australia)
Godzina: 02:30
Spotkanie: Goffin David-Baghdatis Marcos
Typ: 2 handicap +5.5 gemów
Kurs: Pinnacle Sports
Bukmacher: 1.78
Analiza:


W kobiecej edycji Australian Open mamy już wiele sensacji,a u Panów bez większego zamieszania. Jeśli w tym meczu wygra Marcos to na pewno będzie nie małe zaskoczenie. Uważam,że popularna &quot;Bagieta&quot; może wygrać ten mecz czy też nawiązać walkę aby pokryć powyższy handicap.
Baghdatis, w chwili obecnej plasuje się na 78 miejscu ATP,a w przeszłości był bardzo wysoko ponieważ 8 lecz było to bardzo dawno temu ponieważ w 2006 roku. Najlepszym osiągnięciem Cypryjczyka w tym turnieju było dojście do finału właśnie w 2006 roku i przegrał on tam nie z byle kim ponieważ z Federerem w czterech setach. Marcos ma 29 lat czyli doszedł w do tego finału w bardzo młodym wieku. Jego problemem nie są braki w umiejętnościach lecz od kilku sezonów facet się bardzo paskudnie zaciął pod względem gry. Doszedł do finału i swego czasu pokonywał takich zawodników jak: Roddick, Ljubicic, Nalbandian, Berdych, Murray, Hewwit, Monfils i wielu ciekawych tenisistów...tylko właśnie to było dawno temu przez duże D.
Marcos nie jest jeszcze wrakiem tenisisty i wiele jeszcze przed nim a jak wiadomo,że wiele sportowców osiąga swoje największe sukcesy dopiero koło 30 także nadzieja jest. Ogólnie sezon zaczął nieźle ponieważ doszedł do finału Happy Valley challenger gdzie przegrał jako faworyt w dwóch setach z Harriosnem. Później w pokazówkach pokonał Youzhnego oraz Saville. Podczas Australian Open pokonał Gabashviliego w 3:2 i miał trochę problemów z serwisem. Mógł ten mecz wygrać nawet trzy zero lecz w drugim secie miał 5:4 i serwis, połamał się i w konsekwencji później przegrał seta.
Jego przeciwnikiem będzie 24 letni Goffin który w poprzednim roku wrócił do swojego wielkiego tenisa z przytupem nawet. W chwili obecnej jest na 22 pozycji ATP i jest to jego najlepszy wynik. Belg, sezon zaczął od turnieju w Chennai gdzie przegrał w półfinale z Wawrinką 7:5, 6:3 pokonując po drodze Berankisa oraz Haider-Maurera, a w Sydney odpadł z Bolellim w pierwszej rundzie. W Melbourne pokonał weterana Russella ze stratą seta. Jeśli stracił seta z Berankisem, Russeellem czy przegrał z Bolellim to i z Baghdatisem może mieć problem. David w tym turnieju występuje 4 raz i jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie do pierwszej rundy w 2013 roku.
Jeśli chodzi o style gry to Goffin mimo swojej cherlawej budowy ciała prezentuje bardzo ofensywny tenis i jest bardzo szybki na korcie. Jego największym minusem jest podanie podobne do kobiecego tenisa. Baghdadis do wieżowców również się nie zalicza ponieważ ma 178 cm ale serwis ma na pewno mocniejszy od przeciwnika. Cypryjczyk jest graczem kompletnym lecz jak będzie miał zły dzień ponownie to może i ten mecz przegrać 6:2, 6:2, 6:2.
Jeśli Marcos da siebie 100%,a Belg nie da 110% to możemy być świadkami bardzo ładnego widowiska. Typ jest na granicy ryzyka lecz wszystko moim zdaniem będzie zależało od Bagietki który może zagrać kapitalny mecz. Tym bardziej,że grali ze sobą raz na hali w 2012 roku i wygrał starszy 6:4, 6:2. Także...do boju wyspiarzu!!!
✅ 78
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Spotkanie : Gajdosova J. - Halep S.
Typ: +1,5 seta dla Gajdosovej
Kurs: 2.80
Buk: Pinnacle Sports
Godz: 11:00
Analiza: Jutrzejsze spotkanie w drugiej rundzie turnieju wielkoszlemowego w Australii, zapowiada się bardzo ciekawie. Zacznę od Australijki, która już w pierwszym meczu, przy własnej publiczności dała nie lada pokaz swoich umiejętności i zdecydowanie udowodniła to, że można na nią liczyć. Nie był to jakiś wielki mecz w jej wykonaniu, jednak popisała się skutecznością, nie popełniała błędów i przede wszystkim niesiona dopingiem kibiców zagrała bardzo odważnie. Podejmując jutro Halep, która jak walec przejeżdżała swoje rywalki w poprzednich meczach, myślę, że ma spore szanse na ugranie choć seta. Rumunka w poprzednim turnieju wygrała pokonując o wiele lepsze rywalki do zera jednak na kortach w Australii, nie czuje się już tak dobrze. Poprzednie jej spotkanie mocno, odbiegało poziomem sportowym do jakiego zdążyła nas przyzwyczaić, niemniej jednak to wystarczyło na Włoszkę Knapp. Myślę że skończy się ten mecz zaciętym trzy setowym zwycięstwem dla Rumunki, niemniej jednak przezorny zawsze ubezpieczony i w razie niespodzianki najbezpieczniejsza opcją jest hendicap na gospodynie tego pojedynku. Powodzenia
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:35
Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins
{Over 1,5} Total Goals 1 Period @ 1,77 Unibet !
Dzisiaj upragnione derby Pensylwanii! A że mecz jeszcze całkiem wcześnie, to postanowiłem dołożyć ku temu kilka swoich przemyśleń. Takie mecze jak ten chyba każdy fanatyk i zagorzały kibic czekał. W takich meczach jest podwójna motywacja i determinacja obu drużyn jest kolosalna niż taki mecz w którym grają Oilers z Panterami. Tutaj będzie prawdziwa wojna i zacznę może od tego, że Lotnicy całkiem solidnie sobie radzą z Pingwinami. Dzisiaj mecz na terenie Lotników, z pewnością będą za wszelką cenę dyktować warunki w meczu, ale na tak ofensywę jaką są gracze Pittts na pewno na to nie pozwolą. Pozwoliłem sobie zagrać over w pierwszej odsłonie meczu. Bo oba teamy wyjdą na pełnej korbie, a że derby rządzą się swoimi prawami to i wymiana ognia jak i po jednej jak i po drugiej będzie widoczna. Flyers mają patent na dzisiejszych gości ale jakoś nie przekonuję mnie ich gra ostatnio a Pingwiny lekki zastój złapali, dlatego więc liczę że będzie bombardowanie bramek. Zwykle pierwsze tercje w tych meczach był over pokryty, liczę że i dziś będzie to samo. Mam nadzieje, że po pierwszej tercji będą z tego owoce i będą sypać się bramki bo goalies obu ekip nie grzeszą w obronach. Symboliczna stawka, nie gruba. Jak dla mnie warto.
⛔ 100
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Spotkanie: Lucie Hradecka - Polona Hercog
Typ: -1,5 gema Hradecka
Kurs: 2,00
Buk: Bet365
Wszyscy oczywiście trąbią i bębnią o Czeszce która wyeliminowała turniejową piątkę i sprawiła chyba największą sensacje pierwszego dnia AO. Nic dziwnego, Hradecka weszła niesamowicie w nowy sezon, rozgrywając do tej pory 9 meczy przegrywając zaledwie jeden z dobrze dysponowaną Goerges, a pokonując Serbkę Anę i min. Kuznietsovą. Hercog jak do tej pory nie pokazała nic specjalnego męcząc się w pierwszej rundzie z Chinką Wang w trzech setach. Myślę, że przy ogromnych moralach doświadczona Czeszka będzie w stanie pokonać Słowenkę i to różnicą 2 gemów.
✅100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Miami Heat - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma -12.5
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj znowu typuję mecz z NBA. Spotykają się dwie drużyny z podobnym bilansem, podobnych miejscach w tabeli (Miami 7 na zachodzie, Oklahoma 9 na wschodzie). Typuję dosyć wysoka wygraną gości. Dlaczego ? Bo według mnie mają lepszy skład, ostatni mecz wyjazdowy z Orlando wygrali różnicą prawie 30 punktów, a jeśli chcą awansowac do najlepszej 8-mki w swoje konferencji, to taki mecz jak dzisiejszej nocy, muszą wygrać. Miami na własnym parkiecie idzie dosyć słabo, na 15 ostatnich meczy, wygrali tylko 4 razy. A skoro przegrywali np z Orlando, czy Philadelphia, to oznacza, że w tym roku nie są zbyt mocni. Nie jest to takie same Miami jak kilka lat temu. Z kolei Oklahoma w ostatnich meczach radzi sobie całkiem dobrze, kilka dni temu wygrali z Golden State. Uważam, że jak Oklahoma zagra na swoim poziomie, to powinna spokojnie wygrać z Miami różnicą co najmniej kilkunastu punktów. Ale jak będzie, przekonamy się juz niedługo.
Pozdro
⛔100
 
P 5

pep_guardiola

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nożna Hiszpania
Spotkanie : Barcelona-Atletico
Typ: BTTS (Dwa zespoły strzelą bramkę)
Kurs 1.82
Buk Expekt
Godz: 22:00

Duma katalonii podejmuje o godzinie 22:00 wciąż niesamowicie mocną ekipę podopiecznych Diego Simeone. Oczywiście mamy do czynienia z zupełnie innymi filozofiami gry. 11.01 na Camp Nou wygrała FC Barcelona 3:1. W przypadku FC Barcelony o potencjale ofensywnym nie ma nawet co się rozpisywać, ale nawiązując do Atletico, widzimy wracającego Fernando Torresa, który zdaję się nawiązywać do swojej optymalnej formy jeszcze choćby z czasów gry w Liverpoolu. Ostatnio strzelone dwie bramki przeciwko Realowi Madryt tylko to potwierdzają. Oprócz niego oczywiście jest bramkostrzelny Mandzukic, świetnie ofensywnie grający Arda Turan czy Grizeman, który na skrzydle jest niesamowicie szybki. Polecam ten typ.
⛔100
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Anglia, Championship
Spotkanie: Fulham - Nottingham Forest
Typ: X
Kurs: 3.24
Bukmacher: Bet-at-home
Godz: 20:45
Analiza:
Witam. Na srode wybralem mecz pomiedzy Fulham a Nottingham Forest w ramach 27 kolejki angielskiej Championship. Moim zdaniem nie ma tutaj glownego faworyta, gdyz obie druzyny graja w kratke. Biorac pod uwage pozycje w tabeli, obie druzyny po prostu chca sie utrzymac, gdyz nie maja realnych szans na nic wiecej w tym sezonie. Nottingam po 4 porazkach z rzedu w koncu 3 dni temu odnioslo wyjazdowa wygrana z solidnym Derby. Przelamali swoja zla passe, ale watpie w kolejna wygrana z rzedu - na pocieszenie mysle, ze dadza rade wywiezc 1 punkt. Z kolei Fulham gra u siebie i ma 3 punkty mniej niz Nottingham. Nie moze sobie pozwolic na porazke, gdyz strefa spadkowa niedaleko. Podsumowujac obie druzyny graja na podobnym poziomie i wydaje mi sie ze bedzie remis. Powodzenia.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Mexico
Godzina: 4:00
Spotkanie: Merida - Toluca
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
1 runda Pucharu Meksyku w rundzie Clausura. Drugoligowa Merida podejmuje pierwszoligową Tolucę. Merida zajęła przedostatnie miejsce w drugiej lidze, w rundzie &quot;jesiennej&quot; zdobywając tylko 9 pkt na 13 spotkań. Toluca ligę wyżej zajęła miejsce 4, wystąpiła w play-off, gdzie przegrali z Tigres półfinał po dwóch remisach 0:0.
Czystym faworytem tej rywalizacji jest zespół rozstawiony wyżej, czyli goście.
Problemem są składy, bo Toluca dziś wystąpi bez 5 podstawowych zawodników, oraz po przerwie między rundami. Merida grała juz 2 mecze. Jeden wygrała, jeden przegrała. 0:2 i 2:0. Toluca grała u siebie z Chiapas wygrywając 3:0. Wczesniej 5 meczów zremisowała, wiele razy 0:0. Ofensywa na wyjazdach im nie trybi. Wczoraj podobnie było z Audax Italiano i skonczyło się to 0:0. Mysle, ze jednak tu jest roznica, bo druzyny roznia sie ligą i jednak Toluca da radę.
⛔100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Brazylia NBB
Godzina: 23:00
Spotkanie: Uberlandia - Mogi
Typ: Mogi(-3)
Kurs: 1.92
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Mogi kontynuuje serie wyjazdową i dzisiaj kolejna okazja na wygraną.Dziwne są te kursy, buki wyraźnie sugerują przełamanie Uberlandi ale ja raczej nie daje im dzisiaj szans.Poza własnym parkietem wyglądają słabiutko.Na dziesieć ostatnich spotkań tylko jedna wygrana nad słabiutką sorocabaną.Dzisiaj przyjeżdża do nich silne Mogi z najlepszym strzelcem ligi Stallworthem i cieżko będzie cokolwiek tutaj ugrać.
Mogi w ostatnim meczu po thrillerze ograli mocną u siebie brasilie.To tylko ich dodatkowo zmotywuje na dzisiejszy mecz, to jest silny zespół któy spokojnie powienien być w pierwszej czwórce.Mają teraz długą serię wyjazdów, Uberlandia zdecydowanie do ogrania bo później będzie m.in Minas i Flamengo.
Zastanawiają mnie tylko cały czas te kursy, dla mnie tutaj powinno być spokojnie z -5 na Mogi.Kontuzji żadnych nie ma, pełny skład.Miałem do wyboru Mogi albo Paulistiano ale wybrałem Mogi co nie znaczy, że typ na Paulistiano jest zły.Powodzenia
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia , puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gil Vicente v Maritimo
Typ: Martimo
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Marimo musi wygrac jesli chce przejsc do nastepnej rundy . Trener Gil Vicente powiedzial na konferencji ,ze da zagrac zawodnikom którzy są rotacyjnymi lub tym którzy nie maja szans na gre i caly czas grzeja ławe lub sa wdrugim zespole. Tym sposobem na powołanych 18 tylko 5 grała w zeszlym ligowym spotkaniu ( Enza-Yamissi, Cadú, Jander, Luís Silva i Caetano ) pozostałych 6 graczy to 4 juniorów i dwóch z rezerw. Mariomo gra składem tym samym co grają w lidze , bodajże odpadł tylko Raul i Micolta ale nie ze wzgledu na oszczedzanie ich sił tylko ze wzgledu na to ,ze nie zaprezentowali sie oni dobrze w spotkaniu ligowym.
Gil Vincente otwarcie przyznaje ,ze ich priorytetem jest utrzymac sie w lidze ( a są ostatni) a pozniej dopiero puchary.
tak wiec nie widze innego wyjscia dzis jak wygrana gości
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja-MhL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Kuznetskie Medvedi - Avto Yekaterinburg
Typ: 1
Kurs: 2,16
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam dzis wybrałem spotkanie Rosyjskiej ligi hokeja Mhl .spotkanie pomiedzy 33 w tabeli Kuznetskie Medvedi podejmują 31 w tabeli Avto Yekaterinburg. Dlaczego taki typ? mam kilka argumentow
po pierwsze bedzie to że oba zespoły są bardzo blisko siebie w tabeli a wiec bedzie to bardzo zaciety pojedynek statystycznie ostatnie pieć meczów cztery wygrali Kuznetskie Medvedi i to zawsze jedną bramką Avto Yekaterinburg wygrali tylko jedno spotkanie .Uważam że Kuznetskie Medvedi bardzo dobrze radza sobie u siebie dlatego to im powino pomoc w wygranej. Według bukmacherów tez faworytem są
gospodarze .
Pozdrawiam
⛔100
 
maciek94 75

maciek94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 15.00
Spotkanie: Słowenia ; Brazylia
Typ: poniżej 58.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam. Po wczorajszej wygranej po kursie 3.2 dziś troszkę mniejszy kurs ale jakże atrakcyjny. Dla mnie jest to nie lada promocja od bukmachera. Może to z okazji dnia babci? Nie wiem. W meczu dwóch drużyn które moim zdaniem awansują do dalszej fazy nie padnie aż 59 bramek! Owszem ostatni mecz Brazylii to over 58.5 ale ze słaba na tym turnieju Białorusią. Słowenia także pokryła ta linie z Katarem. Dzisiaj jednak to całkiem inny mecz. Będzie to mecz walki, emocji i myślę słabej gry w ofensywie. Bohaterem jedna z drużyn uczyni bramkarza drużyny przeciwnej. Linia będzie ok. 54 bramek. Jeden mecz między tymi drużynami to wynik 30:27 ale dawno temu w 2003 roku. Zatem nic więcej nie dodam poza tym ze gorąco polecam granie ???? do dzieła!
⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Mistrzów
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Asseco Resovia Rzeszów - ACH Volley Lublana
Typ:
ACH Volley Lublana +18.5 pkt (handicap)
Kurs:
1.85
Bukmacher:
William Hill
Analiza:

Mecz na arenie międzynarodowej pomiędzy 6-krotnym
Mistrzem Polski i medalistą Pucharu Zdobywców Pucharów Asseco Resovia Rzeszów, a ACH Volley Lublana 11-krotnym Mistrzem Słowenii. Spotkanie o wysokiej randzie europejskiej w Lidze Mistrzów. Gospodarze walczą o awans do kolejnej fazy rozgrywek i aby utrzymać pierwsze miejsce w grupie muszą to spotkanie wygrać. Gościom zdecydowanie trudniej będzie odbić się od dna grupowej tabeli z tak zmotywowanym przeciwnikiem, niemniej nie odbieram im szans na dobry wynik. Asseco w ostatnim czasie gra nierówno. Zacięty bój ze słabym Olsztynem zakończony przegraną 2-3 i stracony set z mocno rozbitą Politechniką Warszawska to rezultaty dwóch ostatnich spotkań. Z całym szacunkiem do zawodników Politechniki, ale poziom gry jak prezentuje Ach Bled jest wyższy. Goście w rodzimej lidze w tym sezonie jeszcze nie zaznali smaku porażki, wygrywając wszystkie 18 spotkań z bilansem setów 54-7.
Pierwsze bezpośrednie spotkanie w Słowenii nie stało na wysokim poziomie. Gospodarze grali nerwowo i z dużym respektem dla przeciwnika. Goście zachowywali spokój, ale z przebiegiem spotkania nie ustrzegli się coraz więcej błędów własnych. Siatkarze trenera Kowala wygrali 3-0 z bilansem +14 pkt przewagi.
ACH Volley Lublana od tamtego spotkania gra zdecydowanie lepiej. Przede wszystkim zespół wzmocnił się na pozycji rozgrywającego o byłego zawodnika Asseco Resovii Michała Kozłowskiego. Rozgrywający ma pewne miejsce w szóstce. Zawodnicy z Lublany kilka dni temu zdobyli Puchar Słowenii, pokonując w finale Salonit Anhovo 3:1 a 30-latek został wybrany najlepszym na swojej pozycji. Filarami w drużynie prowadzonej przez Tomislava Šmuca są atakujący Nathan Roberts, Eric Mochalski. W zespole gospodarzy w Fabianem Drzyzgą na rozegraniu i Jochenem Schoepsem w ataku w meczu na pewno nie zagrają: Dawid Konarski i Olieg Achrem.
Wierzę, że młoda drużyna gości podparta kilkoma doświadczonym zawodnikami łatwo skóry nie odda i udowodni, że potrafi grać na wysokim poziomie. Może nie aż tak jak za czasów kiedy sprawili sensację kilka lat temu gdy trenerem był Glenn Hoag, ale z takim handicapem powinni wygrać pojedynek z Rzeszowem.
⛔
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom