>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.01.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
E 68

ewiszon26

Użytkownik
witam!
Włochy: Copa Italia
Roma - Juventus
Typ: 1 DNB 1.75
Bwin
Wybrałem ten typ ponieważ wydaje mi się bezpieczniejszy niż czysta 1. Juve nawet w rezerwowym składzie( a taki jest awizowany) może być groźne dla romy. Z kolei Roma pała żądzą rewanżu za ostatnie spotkanie w lidze, a kurs i tak jest niezły. Polecam
KIEPSKA ANALIZA
⛔100
 
kostek876 32

kostek876

Użytkownik
Dyscyplina - Pilka nożna
Puchar Francji
Spotkanie : Boulogne - Rennes
Typ : Rennes
Bukmacher : bet365
Kurs - 1.73
Spotkanie pomiedzy 10 druzyna 3 ligi francuskiej , a 15 w tabeli Ligue 1. Gospodarze zaszli juz na prawde wysoko w rozgrywkach pucharowych , ale nie sadze zeby byli w stanie nawiazac rownorzedna walke z przedstawicielem najwyzszej klasy rozgrywkowej. Pomimo , iz trener gosci da odpoczac kilku podstawowym zawodnikom to pilkarze Rennes sa zdecydowanie lepsza druzyna i spokojnie awansuja do kolejnej rundy. Krajowy puchar to dla nich jedyna szansa na rehabilitacje przed kibicami , ktorzy sa mocno zawiedzeni postawa swoich pupili w lidze. Nie powinno im zabraknac dzis motywacji. Dlatego stawiam pewna 2.
⛔ 100
1 dzień = 1 typ
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwajcaria
Spotkanie: Kloten vs Biel
Typ: Over 5,5
Kurs: 1,96
Bukmacher: Unibet
Godzina 19,45
Ten mecz obserwowałem już wcześniej i dam go przed typem z NHL.
Szwajcarska liga ma to do siebie, że na wysoka ilość bramek zawsze jest dobry. Najbardziej lubię grać Davos w kontekście takich typów, lecz dziś będzie to trudne.
Kloten to jeden z lepszych zespołów w lidze, tyle ze jest chimeryczny i potwierdził to ostatnio przegrywając z bardzo dobrą ekipą Bern 6-0. Nie ma większych osłabień u gospodarzy, co ważne gra Mueller i Bieber z 1 ataku oraz będący w niezłej formie Liniger. Po blamażu 6-0 Kloten na pewno wykorzysta atut gry na własnym lodzie i będzie strzelał bramki.
Biel to średnia ekipa ligi i przeciętnie gra, pracuje więcej w obronie i tym samym ma mniejsze wyniki. Nie przekłada się to na punkty, a zdarzały się mecze, że ofensywna gra dała im wygrane np. z niezłym Fribourgiem 7-2.
Zbyt dużo nazbierało sie małych, niskich rezultatów po stornie Biel i dziś powinno być przełamanie na korzyść większej ilości bramek. Delegacja to slaby punkt Biel i przegrane są często seryjne. Juz ostatnio potrafili strzelić 2 bramki Zug na niełatwym terenie, mając do tego kilka okazji na lepszy wynik. Dziś broni Meili, który przeplata mecze dobre ze słabymi i jest dobrą opcją na typ.
Ostatni wynik to 6-3 dla Kloten, dziś Biel może ustrzelić 2 bramki, ale zapewne przegra, wiec skłaniam się ku linii 5,5 bramek.
Polecam.
⛔100
 
kudel 300,8K

kudel

Znawca - Tenis
EUROPA: Mistrzostwa Europy
Polska - Szwecja
Polska (-1,5)
2,97 @ bet365
analiza:
Dzisiaj nasi szczypiorniści rozegrają bardzo ważny, a zarazem bardzo trudny mecz ze Szwecją. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 20:45. Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Szwecja. Jednak ja uważam, że szanse są 50 na 50 dlatego decyduje się na patriotyczny typ i zagram w stronę Polaków.
Pojedynki bezpośrednie: POLSKA - SZWECJA
02.11.13 MEC Polska Szwecja 29 : 28
04.06.13 MEC Szwecja Polska 29 : 27
07.04.13 MIS Polska Szwecja 22 : 18
Ostatnie 3 spotkania miedzy tymi drużynami były bardzo zacięte raz wygrywali biało-czerwoni raz Szwedzi. Po ostatnim emocjonującym meczu myślę, że dziś Polacy będą chcieli od początku narzucić swój styl gry i wygrają minimum 2 bramkami. Sławomir Szmal jest w bardzo dobrej formie, a to dobry prognostyk na dzisiejszy mecz. Jego skuteczność obronionych rzutów jest wysoka. Mam nadzieję, że zawodnicy dzisiaj grający spiszą się, dostarczą nam wiele emocji i wygrają spotkanie przybliżające ich do awansu
✅197
 
morawski 23

morawski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie : Espanyol Barcelona - Real Madryt
Typ : over 3,5
Bukmacher : Expekt
Kurs: 2,35

Dzisiejsze spotkanie to konfrontacja jednej z najciekawszych par ćwierćfinałowych Copa del Rey. Rozpędzający się Real i jednak dość mocny Espanyol. Niezłym pomysłem na dzisiaj wydaje się BTS (kurs około 1,9), jednak czemu nie zaryzykować i załapać się na dodatkowe 0,5?
Espanyol musi zaatakować. Dzisiaj. Grają w Barcelonie, na swoim stadionie, przy swoich kibicach i prezentują zbyt dobry futbol, aby po prostu się bronić. Spodziewam się dzisiaj przede wszystkim naprawdę dobrego meczu i bramek z obu stron.
Real jak to Real. Wiadomo. Grają naprawdę dobrze i będą chcieli zapewnić sobie awans już dzisiaj. Kto widział ostatnie spotkanie z Betisem powinien być przekonany, co do dzisiejszego typu (zwłaszcza biorąc pod uwagę dość niezłą grę Espanyolu).
Do wtorkowego meczu Real przystąpi osłabiony brakiem kontuzjowanych Samiego Khediry i Raphaela Varane&#39;a, a także pauzującego za kartki Fabio Coentrao. W zespole gospodarzy pod znakiem zapytania stoją występy Thievy&#39;ego i Davida Lopeza.
Przewidywane składy:
Espanyol: Casilla - Lopez, Colotto, Moreno, Fuentes - Stuani, Sanchez, Abraham, Simao - Garcia, Cordoba
Real: Casillas - Carvajal, Nacho, Ramos, Arbeloa - Illarramendi, Alonso, Modrić - Bale, Benzema, Ronaldo
⛔100
 
smarkinfl 39

smarkinfl

Użytkownik
Copa Del Rey - Hiszpania - Piłka nożna
Espanyol - Real Madryt
Real Madryt -1.75 AH
1.93
Bet-at-home
Jako fan Realu dzisiaj zrobie stawke wlasnie na ta druzyne, wedlug mnie ekipa ze stolicy prezentuje sie bardzo dobrze w 2014. Ogladalem ostatnie pare meczy i wszystko mowi za siebie, mysle ze Carlo dzisiaj wyjdzie z standardowym/mocnym skladem i nie bedzie zostawiac np. Modrica na lawce poniewaz musze zagrac dobrze pierwszy mecz a nastepny mecz graja z &quot;slabiakami&quot; Granada wiec nie musza jakos dac do odpoczynku podstawowym graczom. Wedlug mnie Real dzis zagra dobrze i wygra wiec oto moj typ.
POWTÓRZONY TYP
⛔100
 
j1mi 1

j1mi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup - Top 32
Spotkanie : Nanterre - Ulm

Typ : 2
Bukmacher : bet365
Kurs: 2,45
Godzina : 20:30

Pierwszy mój typ na forum, który mam nadzieję się sprawdzi.
Zacznę od sytuacji w tabeli :
Nanterre wygrało dwa spotkania (jedno po dogrywce), pierwsze spotkanie wygrane dosyć skromnie z najsłabszą drużyną w grupie Pinarem Karsiyaka (84:79), a drugie po bardzo wyrównanym pojedynku z Cantu wygrane czteroma punktami w dogrywce.
Zupełnie inaczej przedstawia się to w ekipie Ulm, która jedzie jak walec pozostałych rywali.
Ulm to świetna drużyna i moim zdaniem nie powinna mieć dziś problemu z przeciętnie grającym Nanterre, po takim kursie żal nie spróbować.
Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
dyscyplina : piłka nożna
mecz : west ham - man city
typ : HC +1.5 west ham
kurs : 1.68
buk : bet365
Witam wszystkich, co wpadło dzis mi w oczy to mecz w pucharze Capital One. w pierwszym meczu the citizens zmiażdzyli swoich rywali, lecz wiemy jak radzi sobie city u siebie, strzela mase goli i kompromituje obrone, na wyjazdach to juz inna bajka. Dziś własnie licze na luźniejsze podejscie city do meczu z powodu ogromnej przewagi z pierwszego meczu ale tez allardyce zapowiedział ze w składzie wystapia podstawowi piłkarze jak Andy Carroll, Ravel Morrison i Alou Diarra więc młotki bedą grać o podniesienie morali w drużynie bowiem w lidze bardzo słabo. ostatnie mecze city na wyjazdach to nie sa zdecydowane zwyciestwa, obstawiam tu jakis underowy wynik, a zabezpieczenie sie dodatnim HC dla West Ham wydaje sie rozsadnym posunieciem. manuel pellegrini bedzie pewnie dosc mocno rotował składem w czasie meczu.
⛔100
 
booyan1 0

booyan1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Polska vs Szwecja
Typ: Powyżej 48,5
Kurs: 1,52
Bukmacher: Expekt
Godzina 20 ;15
Witam wszystkich.
Jestem tu nowy co nie oznacza że wcześniej nie bawiłem się w bukmacherke. Zakład prosty i powinien wejść
Analizując wszystkie wyniki zazwyczaj Polska potrafi zdobyć powyżej 25 pkt tym bardziej Szwecja ;) życzę szczęścia.

kiepska analiza
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom