>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.11.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Juve - Chelsea
BTS
1.67
Tobet
Chelsea bliska awansu w sumie, bo Duńczyków u siebie powinni pchnąć w kolejnym spotkaniu, przy remisie w Turynie tego awansu będą już pewni (zakładam, że Duńczyków jakimś cudem ograją).
Hity ciężko się typuje, a takim niewątpliwie jest dzisiejszy pojedynek mistrza Włoch i drużyny z Londynu. Dziś Chelsea osłabiona brakiem Johna Terry&#39;ego, podejrzewam więc, że przyciśnie od początku Juve, a Chelsea bardzo uważnie w tyłach z kontrami. A kontrować też ma kto, bo Ramires, Mata i pewnie też Sturridge i Oscar, przód bardzo się mnie osobiście podoba, poza Matą nie są to jeszcze gwiazdy tego największego formatu, ale naprawdę gra ich może się podobać.
W Juve liczę na Pirlo, który jak dotąd jeszcze nie błyszczy, bardziej zajmuje się destrukcją, z przodu prawdopodobnie Quagliarella, który w meczu w Londynie miał dobrą sytuację na wygraną.
Juve pewnie zaatakuje od początku, a gol wpadnie dość szybko, może niekoniecznie dla Juve, bo pewnie kontrę mogą piłkarze Chelsea jakoś pociągnąć. Niewątpliwie hit dnia i oby nie został zepsuty przez kunktatorstwo.
⛔ 100
 
M 0

moremore

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka LM
Spotkanie: Cuneo - Resovia
Typ: Resovia (+13,5 małych pkt)
Kurs: 1,80
Bukmacher: STS
Analiza:
Jeżeli Resovia przegra to spotkanie pozbawi się szans na awans z pierwszego miejsca do Play-Off. Zwycięstwo daje Cuneo pierwsze miejsce i ostatnie dwa mecze w grupie bez presji. Obie drużyny mają o co walczyć. Resovia otrząsnęła się chyba po dwóch niespodziewanych porażkach w PlusLidze. Mecz powinien być zacięty, a sety wyrównane. Dotkliwa porażka 0:3 tydzień temu w Rzeszowie była efektem chwilowego kryzysu mistrza Polski. Nawet jeśli Resovia dziś przegra, nie powinno to być 3:0, a na pewno Cuneo nie będzie wygrywać setów do 20 - 21 jak przed tygodniem.
Polecam typ.
⛔ 100
Bukmacher
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - Bayern
Typ: 1
Kurs: 3.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Bayern w tym sezonie gra świetnie. Strzela bardzo dużo goli i praktycznie nie przegrywa. Jednak tym razem zmierzy się na wyjeździe z co by nie mówić - najlepszą obok niego drużyną w grupie, bo BATE mimo wszystko to inny poziom. Valencia u siebie jest bardzo trudna do pokonania; ba - ciężko z nią zremisować. Tymczasem Bayern pokazał, np. w meczu z BATE, że na wyjazdach może się potknąć. Skoro potknął się w Mińsku, gdzie grał z BATE, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że potknie się na Estadio Mestalla. Valencia ostatni raz przegrała u siebie w kwietniu. 2 tygodnie temu pokonała rewelacyjne w tym sezonie Atletico Madryt. Według mnie Bayern z Walencji będzie wracał na tarczy.
⛔ 100
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Galatasaray Stambuł - Manchester United
Typ : W której połowie Galatasaray zdobędzie więcej bramek ? W 2 połowie.
Kurs : 2,45
Buk: gamebookers

Analiza: Mecz rozpoczyna się o 20:45. Uważam, że gospodarze zaczną strzelać dopiero w 2 połowie. Dzisiaj faworytem jest Galatasaray ze względu na to, że MAN UTD ma już pewny awans i grają w dużo słabszym składzie niż zawsze:

Sam Johnstone, Anders Lindegaard - Rafael da Silva, Alexander Buttner, Phil Jones, Tom Thorpe, Marnick Vermijl, Scott Wootton - Michael Carrick, Davide Petrucci, Larnell Cole, Tom Cleverley, Darren Fletcher, Anderson, Nick Powell, Ashley Young, Ryan Tunnicliffe - Javier Hernandez, Joshua King, Danny Welbeck, Federico Macheda.

Na pierwszy rzut oka widać, że nie ma kilku podstawowych zawodników. Będą się bronić, grać spokojnie, a Glatasaray jeśli marzy o awansie musi po prostu zwyciężyć. MYślę, że w 1 połowie nie strzelą gola, dopiero w 2 im to się uda. MAN UTD klasa sama w sobie, łatwo nie przegrają, młodzi piłkarze mają szanse się pokazać z jak najlepszej strony. Warto wspomnieć, że Galatasaray często remisuje do przerwy 0-0, także to też ma znaczenie, biorąc pod uwagę to, że muszą wygrać.
Jeśli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 5

butchelfker

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Galatasaray Stambuł - Manchester United
Typ : Manchester United
Kurs : 3.25
Buk: Sportingbet
Analiza: Uważam, że Manchester United jest zdecydowanie lepszym zespołem i wygra ten mecz. Mają zdecydowanie lepszych zawodników niż Galatasraj co świadczy o sile tego zespołu. Zespół ten jest bardzo silny. Pamiętajmy, że zapewnili sobie już awans do kolejnego etapu i to z pierwszego miejsca (!!!). Myślę, że Manchester United to zdecydowanie faworyt tegorocznych rozgrywek Chempions Lig. Spójrzmy na tabele Premierszip: Manchester United gdyby nie dał dupy w ostatnim meczu z jakimiś pomiotami byłby na czele tabeli wyprzedzając Manchester City, który jak wiemy jest sponsorowany przez Szejki i ma hajsów tyle, że mogą sobie kupić nawet Kristiano Ronaldo. Spójrzcie na to z troszkę innej perspektywy. City ma dobrych piłkarzy a United mają mniej znanych a i tak depczą im po piętach. Dlatego też uważam, że wygra Manchester United i ****.

kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
luk83bb 0

luk83bb

Użytkownik
@ up bez urazy, ale z dupy ta Twoja analiza, śmierdzi &quot;fanboyem&quot;...żadnego konkretnego argumentu, jakieś niepotrzebne wycieczki osobiste i porównania z City, do tego nie zdajesz sobie sprawy, że ManUtd pojechał tam w dużej mierze rezerwą...
aaa i pisownię popraw
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Benfica Lizbona - Celtic Glasgow
Typ : Benfica
Kurs : 1.45
Buk: Expekt
Mały kurs, ale nie przeszkadza mi to uznać za pewniak. Benfica gra dobrze u siebie (gorzej z wyjazdami) a Celtic co miał ugrać to ugrał. Autobus w bramce pozwoli im co najwyżej na stratę nie więcej niż 2 goli a strzelić będą mieli trudno przy swojej taktyce i możliwościach ofensywnych. Zresztą Benfica musi wygrać jeśli chce awansować.
Bardzo kiepska analiza
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,szwecja
Spotkanie: Frolunda - Modo
Typ: X
Kurs:4,20
Bukmacher: Pinnacle
20.11.2012 19:00
Analiza:
Kolejne zmagania w szszwedzkiej lidze hokejowej.To już dwudziesta trzecia kolejka w tej mało padającej over 5,5 bramki.dzis nie typuję zwycięscy ale wynik nie rozstrzygniety w regulaminowym czasie.Oba zespoły są obok siebie w tabeli,bilanse mają podobne.Zapowiada się zacięte widowisko ale czy ktoś wygra w regulaminowym czasie?Zespoły z ostatnich pięciu meczu wygrali zaledwie dwa razy.Trzy porażki ujmy nie przynosi ale także w tych pięciu spotkaniach padło aż dwa razy remis.Modo ostatnio z mistrzem kraju.Gospodarze nieznacznie przegrali z liderem rozgrywek na ich tafli.Dziś myślę że w ich kolejnym spotkaniu może paść remis.Fro jest na fali tzn, lepiej zaczęli grać i walczyć a goście odbijają sie powoli od dna.Mieli okres w którym przegrywali spotkanie za spotkaniem.teraz sie ogarnęli i graja coraz lepiej.Tak więć oba zespoły będą walczyć o wygraną ale dziś między nimi może paść wynik nie rozstrzygniety w regulaminowym czasie na który typuje.Mam nadzieję ze mnie nie zawiodą.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Galatasaray Stambuł - Manchester United
Typ : Powyżej 3.5 goli
Kurs : 2.85
Buk: Expekt
&quot;Czerwone Diabły&quot; po 4 kolejkach fazy grupowej mają 12 punktów na koncie i pewne pierwsze miejsce w grupie H. Stąd też Sir Alex Ferguson postanowił nieco ulgowo potraktować spotkanie z Galatasaray Stambuł. Do Turcji nie polecieli tacy zawodnicy jak David de Gea, Wayne Rooney, Robin van Persie, Antonio Valencia, Rio Ferdinand, Patrice Evra, Ryan Giggs i Paul Scholes, Nani czy Nemanja Vidić.
MU zagra więc dzisiaj z Galatasaray w mocno okrojonym (rezerwowym) składzie. Będzie to więc szansa dla gospodarzy, którzy wciąż walczą o 2.miejsce w grupie i jeżeli chcą je osiągnąć to powinni wykorzystać fakt, że MU zagra w takim a nie innym zestawieniu.
Ja zamiast grać tutaj zwycięstwo Galatasaray czy jakieś handi postanowiłem zagrać powyżej 3.5 goli w meczu. Galatasaray musi atakować, bo ich zadanie na ten mecz jest proste wygrać i zdobyć komplet punktów. Ponadto będą na pewno chcieli wykorzystać fakt, że MU zagra w mocno eksperymentalnym zestawieniu linii obrony z Rafaelem da Silvą, Scottem Woottonem, Chrisem Smallingiem czy Alexanderem Buttnerem, a jak pamiętamy już mecz z Bragą pokazał, że MU jeżeli nie gra w najlepszym zestawieniu w obronie to potrafi prezentować rywalom bramki.
Oczywiście nie liczę, że wszystkie bramki w tym spotkaniu strzelą piłkarze Galatasaray liczę bowiem również na kontry &quot;Czerwonych Diabłów&quot;. Sir Alex Ferguson może nie zabrał czołowych swoich graczy ale w kadrze znaleźli się tacy zawodnicy jak Javier Hernandez, Federico Macheda, Danny Welbeck, Ashley Young, Michael Carrick i Darren Fletcher, co pokazuje, że jeśli chodzi o atak i pomoc to MU ma naprawdę solidnych zmienników i według mnie wcale nie będą skazani na porażkę w tym spotkaniu. Owszem komplikuję nieco sytuacja w obronie i myślę, że Galata jakieś bramki dziś strzeli ale według mnie nie będzie to jednostronne widowisko i obie drużyny powinny stwarzać sobie sytuacje bramkowe i je wykorzystywać.
⛔ 100
 
P 10

pentos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , RPA- Pierwsza liga g.18-30
Spotkanie: Maritzburg United - Supersport
Typ: 2
Kurs:2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza: W 11 kolejce I ligi RPA zmierzą się czwarta i jedenasta drużyna w tabeli. Ostatnie spotkanie pomiędzy nimi odbyło się 2.11.2012 kiedy to ekipa Supersports wygrała 2-0 po bramkach Nkoany i Zumy i wyeliminowała gospodarzy z pucharu tego kraju. Jednak nie to przykuło moją uwagę najbardziej ale fakt historii gry pomiędzy obiema drużynami. Mianowicie oba zespoły spotkały się ze sobą 17 razy w historii... i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to że drużyna Maritzburgu nigdy nie pokonała dzisiejszych gości!!! Według mnie coś w tym jest i jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie , że gospodarze mają &quot;kompleks&quot; drużyny Supersports. Biorąc pod uwagę elementy czysto sportowe to drużyna Supersports zdecydowanie bardziej woli grać na wyjazdach gdyż w ostatnich 14 meczach wyjazdowych pozostaje niepokonana. Celem gości jest ukończenie ligi w czołówce tak jak miało to miejsce w zeszłym sezonie ( 3 lokata) więc myślę że dzięki zwycięstwu w tym meczu zaczną piąć się w górę tabeli i ograją ligowego &quot; przeciętniaka&quot; . Jeżeli klub Supersports myśli o sukcesach w tym sezonie nie może już tracić punktów. Typuję skromne zwycięstwo gości 0-1.
⛔ 100
 
klaudiarts 14

klaudiarts

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,szwecja
Spotkanie: Skelleftea-Linkopings
Typ: X
Kurs:4,10
Bukmacher: bet365
Analiza; dobry wieczor wszystkim. lidz liga mistrzow a Klaudia zagra sobie na hokej ???? liga szwecka to dla mnie najciekawsza liga z hokeja i na nia dzisiaj stawiam. gospodarz jest w transie ale nie alkoholowym he he:razz: 5 meczow bez straty punktu no niezle sobie chlopaki pogrywaja. ale jak to mowia zawsze trawisz na silniejszego. w dzisiejszym meczu wlasnie na takich trawia. goscie graja modnie bo w kratke he he he:razz: raz wygrana raz remisik a potem porazka. ale na wyjazdach chlopaki niezle cisna. w tym sezonie grali juz ze soba 2 razy raz wygrali gospodarze 4;1 a potem goscie 3;5. gospodarze chyba sie juz troche zmeczyli i dzisiaj druzyny zremisuja spotkanie. ale pocichu licze ze po dogrywce wygraja goscie
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Spartak Moskwa - FC Barcelona
Typ:0-4.0-5 lub 0-6
Kurs: 6,75
Bukmacher: Bwin
Analiza: Liga Mistrzów mecz Barcelony ze Spartakiem. Wybrałem typ na który jest ładny kurs i jest to dość możliwe rozwiązanie. Oglądałem kilka meczy Saprtaka i wiem że tacy zawodnicy jak Ari dość często popadają w konflikty z rywalami a szczególnie gdy im nie idzie. Z Benfiką kilku piłkarzy Spartaka powinno wylecieć z boiska podobnie jak rywali. Tutaj dodatkowo Barca jest pewnie jedną z najczęściej faulowanych drużyn świata. Drewniani Rosjanie będą mieli duże problemy a brazylijczycy grający w Spartaku nie będa się mogli pogodzić z wynikiem....i podostają czerwone kartki
Dodatkowo media donoszą że Spartak ma bardzo duże problemy z podstawową jedenastką,co sugeruję wielkie problemy.Barca ostatnio wyjazd przegrała więc tu będzie dwójeczka.A Spartak wygrał z Benfiką u siebie i tym muszą się zadowolić.
⛔ 100
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 20.11.12 (18:00)
Dyscyplina: Pilka nozna, LM
Spotkanie: Spartak Moskwa - FC Barcelona
Typ: over 5,5 goli
Kurs: 6,50
Bukmacher: Bet365
To jest piata kolejka Ligi Mistrzow i postanowilem sobie wybrac do konkursu mecz Spartaka z Barcelona bo uwazam, ze moze to byc tak samo emocjonujace spotkanie jak to pierwsze w Barcelonie gdy Barca wygrala 3:2. Teraz mecz rewanzowy i on dla Rosjan nie ma realnie wiekszego znaczenia bo i tak zajma ostatnie miejsce w grupie bo dzisiaj nie ugraja zadnych punktow a tez malo prawdopodobne zeby wyprzedzili w ostatniej kolejce Benfice i zajeli 3 miejsce zeby grac dalej w LE. Tak wiec jesli Spartak nie ma nic do stracenia to powinien zagrac odwaznie i do przodu bo juz sie przekonal na Camp Nou ze mozna Barcelonie strzelac bramki a tam do 72 minuty przeciez Rosjanie nawet prowadzili. To dzisiaj u siebie powinni zagrac jeszcze odwazniej. A Barcelona to wiadomo ze pojdzie do przodu. Teraz prowadza w grupie ale po blamazu w Glasgow z Celticiem maja tylko 2 punkty przewagi nad Szkotami i to nie jest takie 100% zeby mogli sobie na luzie dzisiaj grac bo drugi taki slaby mecz i moga spasc zaraz na 2 miejsce. Mysle ze tak na pewno nie bedzie a Barca wygra wysoko bo bedzie mocno zmotywowana zeby sie zrehabilitowac za mecz z Celticiem bo dzisiaj bedzie to pierwszy wystep w LM od tamtej porazki w Glasgow. Rywal w sam raz do rehabilitacji bo Spartak to taki zespol ze ma dobra ofensywe ale slaba defensywe i jak cos strzeli to dwa razy tyle straci. Dlatego spodziewam sie fajnego widowiska z golami obu zespolow. Sztuczna murawa nie powinna byc przeszkoda dla Barcelony a nawet z ich technika gra na takim dywaniku rownym jak stol moze byc atutem Hiszpanow. Licze ze Barca wygra dzisiaj wysoko i zmaze plame po Celticu a przy okazji zapewni sobie 1 miejsce w grupie chociaz tu jeszcze by musial celtic punkty stracic w lizbonie no ale to akurat tez bardzo mozliwe.
⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spartak Moskwa - FC Barcelona
Piłka nożna, liga mistrzów, 18:00
Typ: AH(3:0) 2
Kurs: 5.00
Bet365
Zdaję sobie sprawę z faktów, które dają nadzieję gospodarzom, są to niewątpliwie wyniki z poprzednich lat osiągane na sztucznej nawierzchni stadionu Łużniki w Moskwie zarówno Barcelony i innych ekip hiszpańskich, często zespoły te sobie nie radziły. Za Spartakiem można rzec że przemawiają również dobre występy u siebie w tym, wygrali 5 z 6 spotkań, jednak były to przeważnie nikłe wygrane, a ogólnie w lidze nie spisują się jakoś rewelacyjnie i nie będzie łatwo zagrać w przyszłym sezonie znów w lidze mistrzów. Na pewno w temperaturze bliskiej 0, na sztucznej nawierzchni nie jest łatwo grać, jednak spróbuję przedstawić dlaczego jednak uważam że Barcelona dziś wygra pewnie. Spartak w meczu tym ma problemy kadrowe, w bramce zagra młody zawodnik poniżej 21 roku życia, ponieważ trzej zgłoszeni bramkarze do ligi mistrzów nie mogą zagrać z powodu urazów, dodatkowo w obronie która nie jest od dawna mocnym punktem Spartaka, ogólnie rosyjskich ekip nie zagra dziś Parshivlyuka. W pomocy radzić sobie będą musieli bez defensywnego Romulo, oraz skrzydłowych: Bilyaletdinova i McGeady&#39;ego, a w ataku zagrać nie mogą Dzyuba i Welliton. Barcelona ma dziś o co grać i wydaje mi się że w pełni skoncentrowani osiągną swój cel. Spartak zapewne będzie chciał zagrać jak niedawno Celtic z Barceloną, jednak twierdzę że nie będą w stanie tego zrobić, ponieważ nie potrafią tak grać w defensywie, jedna stracona bramka i cały plan się rozsypie, a konsekwencją tego będzię ostateczna wysoka porażka. Barcelona zagra dziś w najsilniejszym zestawieniu z powracającymi do gry obrońcami: Pique i Puyolem. Trener Emery nie powinien dziś przerwać swej passy i w kolejnym trzynastym spotkaniu nie wygra z Barceloną. Według uznania można grać tylko zwycięstwo gości, ale dla odważniejszych proponuję zagrać któryś handicap.
⛔ 100
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa F
Spotkanie: BATE Borisov – OSC Lille
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 3.40 Bukmacher: bwin
BATE zupełnie zdominowało ligę białoruską (20-5-4) z 65 punktami w 29 meczach przewodzą tabeli. Przed ostatnią kolejką mają 4 punkty przewagi nad Szachtiorem Soligorsk, więc są już pewni siódmego z rzędu mistrzostwa kraju i mogą w pełni skupić się na Lidze Mistrzów. Po atomowym starcie i dwóch efektownych wygranych (po 3-1 z Lille i Bayernem) Valencia sprowadziła ich na ziemię pewnie wygrywając oba mecze (3-0 na wyjeździe i 4-2 u siebie). Oznacza, że BATE pozostaje na trzecim miejscu i potrzebuje zwycięstwa w dzisiejszym meczu, żeby mieć jakiekolwiek szanse na awans. Lille na początku tego sezonu zawodzi swoich kibiców z 20 punktami w 13 meczach (5-5-3) zajmując 8 miejsce w Ligue 1, chociaż trzeba przyznać, że wygrali 3 z 4 ostatnich meczy i powoli pną się w górę tabeli. Za to sezon w Lidze Mistrzów jest już stracony po 4 katastrofalnych porażkach w 4 meczach, co oznacza szorowanie po dnie tabeli bez żadnych szans nawet na 3 miejsce i grę w Lidze Europejskiej. BATE zaskoczyło wielu swoją grą w LM i nadal mają realne szanse na awans do fazy pucharowej. Po zapewnieniu sobie kolejnego mistrzostwa kraju mogą w pełni skoncentrować się pozostałych dwóch meczach w LM. Gospodarze, ze swoim świetnym rekordem 0.5 traconego gola w meczu, mają poczucie, że mogą przeciwstawić się każdemu przeciwnikowi, zwłaszcza na własnym stadionie. Lille potrzebuje cudu, by mieć matematyczne szanse na 3 miejsce w grupie, musieliby wysoko wygrać pozostałe mecze i liczyć, że BATE nie zdobędzie już punktu. Dużo bardziej prawdopodobne, że zawodnicy LOSC pogodzili się z losem i będą raczej koncentrować na powrocie do czołówki Ligue 1 niż gonić za wyimaginowanym celem w LM. Dotychczasowe mecze obu zespołów w tej LM obfitują w grad goli (BATE 4.25, Lille 3.5), jeśli dodamy do tego, że sami gospodarze strzelają średnio 2 gole w meczu LM, to można spodziewać się dzisiaj overowego wyniku. Nie zdziwiłbym się gdyby sami gospodarze przekroczyli linię 2.5 goli w meczu. W moim przekonaniu gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Przede wszystkim mają o co walczyć i mogą się skoncentrować tylko na tym celu, a że potrafią wygrywać na własnym stadionie udowodnili już w ostatnich tygodniach. Wprawdzie ostatnio doznali zawstydzającej porażki z Valencią, ale wcześniej potrafili wygrać 5 meczy z rzędu, w tym Bayernem w LM. W starciu zmotywowanych z zespołem bez szans na awans prawie zawsze wygrywają ci pierwsi, tym bardziej jeśli są gospodarzami meczu. N a dodatek wydaje się, że t ren er Lille nie chce zbytnio utrudnia ć gospodarz om sprawy i nie zabrał do Mi ńska kilku kluczowych graczy o czym pisał omerta w swoim p o ście . Zbyt wiele argumentów przemawia za BATE, by przejść obok tych typów obojętnie. ⛔ 100
Powtórka typu ...
 
C 55

casinojack

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Juventus Turyn- Chelsea
20.11.2012 godz. 20:45
Typ : Chelsea
Kurs : 4.75
Buk: Pinnacle

Wielki mecz dzisiaj w Turynie, naprzeciwko siebie stana mistrz Italii z Turynu oraz mistrz Anglii. Chelsea wyraznie obnizylo loty w ostatnim czasie i na pewno nie jest to powod do dumy dla wlasciciela tego klubu Romana Abramovicha. Dzis jego klub zagra o byc albo nie byc w dalszej fazie tych elitarnych rozgrywek, obie druzyny nieco oslabione przed tym wielkim klasykiem. Didier Deschamps w wywiadach dawal wiecej szans Juve, generalnie Juve u siebie nie przegrywa, jednak na 7 ostatnich meczy w Europejskich Pucharach &#39;Stara Dama&#39; wygrala zaledwie 2. Chelsea zagra dzis bez Franka Lampard i John Terry, oboje zostali w Londynie bo lecza kontuzje. Do tego dochodzi fakt bardzo istotny wrecz kluczowy dla mnie, do skladu powracaja na to spotkanie Juan Mata, Oscar, Ramires i Branislav Ivanovic. Ostatnia porazka na The Hawthorns z WBA 2-1 pokazala jak duze to oslabienie, brak tych graczy. Dzis do skladu powinien wrocic takze Ashley Cole, po kontuzji reki.
Juve bez pwoaznych oslabien, ostatnie newsy mowia ze jednak Vucinic zagra dzis od pcozatku w ataku Juve. Chelsea powinna zagrac z Torresem, ostatnio nie prezentowal on wysokiej formy ale to jest chytry lis, on czeka na swoja okazje, i tu powinien blysnac. Wierze w Chelsea i taktyke Di Matteo dzis. Kurs bardzo wysoki, jak dla mnie mocno przesadzony.
⛔ 100
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna -Anglia League One
Spotkanie : Carlisle - Doncaster
Typ : Doncaster -1 bramka
Kurs :6.00
Buk:WilliamHill
Dzisiaj o godzinie 20:45 w ramach 19 kolejki League One zmierzą się Carlisle - Doncaster.Gospodarze obecnie zajmują 18 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów i mają na swoim koncie 5 zwycięstw 5 remisów i aż 8 porażek.Cumbrians grają słabiej u siebie niż na wyjazdach na rozegranych 9 kolejek w roli gospodarza wygrali tylko 2 mecze zremisowali 2 i przegrali aż 5 przy czym strzelili 12 goli a stracili az 22.Cumbrians w czterech poprzednich kolejkach ugrali tylko punkt.Goście obecnie zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 30 punktów i mają do rozegrania jeden mecz zaległy.Goście na wyjazdach grają całkiem niezle lepiej niż u siebie po 9 kolejkach rozegranych mają 20 punktów na swoim koncie.Wikingowie wygrali ostatnie 3 mecze na wyjezdzie pokonali lidera tabeli Tranmere1-2,
Notts County0-2 i Portsmouth0-1.Dzisiaj stawiam na gości handicap i liczę na ich czwarte wyjazdowe zwycięstwo z rzędu .
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 5

wilkowyja

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn vs Chelsea (20:45)
Typ: remis
Kurs: 3,90
Buk: bwin
ANALIZA:
W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu dzisiejszego wieczoru, Juventus na własnym stadionie podejmować będzie Mistrza Anglii - Chelsea Londyn. Nie rozumiem dlaczego bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo dają drużynie z Turynu. Faktem jest, że w ostatniej kolejce ligowej, Chelsea dość niespodziewanie uległa na wyjeździe WBA. Pomimo tego, Londyńczycy dysponują przynajmniej w mojej opinii dużo mocniejszym zespołem na papierze. Obydwu drużynom bardzo potrzebne są punkty gdyż tuż za ich plecami jest drużyna z Doniecka. Zważywszy na atut własnej murawy jestem skłonny postawić dzisiaj remis w tym pojedynku przy przyzwoitym kursie.
kiepska analiza
G\\ Chelsea Mistrzem Anglii ... ciekawe ....
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Juventus Turyn- Chelsea
Typ : X
Kurs : 4.02
Buk: PinnacleSports
Analiza: Spotykają sie ze sobą ciekawe zespoły. Chelsea która miała mnóstwo szczęścia w starciu z Shakhtarem i szczęliwie wygrała 3-2 oraz Juve, które mimo ogromnej liczby sytuacji nie wygrało na wyjeździe z jakimiś Nordsjaelland. Czyli zespół, który mówiac potocznie farci, z drużyną która ma pecha. Ta druga zagra na własnym boisku i ma być dzisiaj gotowa na 100%. Juventus w praktyce musi ten mecz wygrać. Pirlo był szykowany szczególnie na to spotkanie. Z Lazio też zabrakło zęba, który zostawili celowo na dzisiaj. Poza tym fart Chelsea musi się wreszcie skończyć. Wydaje się więc, że Juve piłkarsko jest lepsze. I że wygra. Ale tylko wydaje się. Bo jeśli Chelsea ustawi właściwe szyki obronne i będzie wychodzić z kontrami to nie powinno być bez szans. Inter skaleczył Juventus z kontrataku.Sporą liczbę kontr w Turynie wyprowadził też Shakhtar. Poza tym Vucinic nie jest w pełni zdrów. Wątpie tez czy Quagliarella jest w stanie sprostać oczekiwaniom. Dlatego ja tu widze remis, który sprawe awansu do końca pozostawi nierozstrzygniętą.
⛔ 100
 
stanley-63 895,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Anglia League One
Spotkanie - Shrewsbury : Milton Keynes Dons
Typ - powyżej 3,5 gola
Kurs - 3.80
Buk - Bwin
Analiza:
Widać że w dzisiejszych typach przeważa LM no ale nie ma się czemu dziwić , ja jednak postawię na spotkanie w Angielskiej League One które wydaje mi się być ciekawym widowiskiem a mianowicie Shrewsbury które w lidze zajmuje 20 czyli niby bezpieczne miejsce podejmuje na swoim stadionie Milton Keynes Dons zespół który ma duże szanse na awans i zajmuje wysokie 4 miejsce . Gospodarze pomimo że zajmują ostatnie miejsce gwarantujące byt w lidze to wcale nie są tacy bezpieczni bo tylko lepszym stosunkiem bramkowym sa na tej pozycji gdyż po tyle samo 17 pkt mają 2 drużyny z miejsc spadkowych tak więc ich sytuacja jest nie za wesoła . Shrewsbury większosc swoich pkt bo 14 zdobyła na swoim terenie a ich bilans to 4-2-3 bramki 11:9 czyli widzimy że tak tragicznie u siebie to nie wygląda dlatego liczę na ich dobrą grę no a przede wszystkim gole w ich wykonaniu . Z drugiej strony goscie którzy jak wspomniałem zajmują 4 pozycję jednak mają zaledwie 3 pkt straty do miejsca 2 gwarantującego bezposredni awans do Championship , gra Milton Keynes Dons w tym sezonie w meczach wyjazdowych no powiedzmy żadna rewelacja bo 3-3-3 bramki 10:7 jednak napewno dzisiaj będą chcieli zgarnąć pełną pulę , zajrzałem też w ich H2H i powiem szczerze że gospodarze także nie stoją w dzisiejszym spotkaniu na straconej pozycji bo ta statystyka wychodzi na remis 2-2-2 i 7:10 a gdy mecz odbywa się na terenie Shrewsbury to o dziwo gospodarze jeszcze nie przegrali spotkania z Milton Keynes Dons 1-2-0 i 5:4 w bramkach a ostatni ich mecz to wynik 3:3 tak więc jest szansa na over 3,5 gola . Pozdrawiam !
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Juventus Turyn – Chelsea Londyn
Typ: 2DNB
Kurs: 3,40
Buk: bet365

Dziś o 20:45 na Juventus Arena odbędzie się rewanżowe spotkanie między Juventusem a Chelsea Londyn. Juventus wygrał tylko z Mistrzem Danii, Chelsea oprócz zwycięstwa z najsłabszym grupowym rywalem odniosła zwycięstwo w konfrontacji z Szachtarem Donieck.

Miałem przyjemność (wątpliwą) obejrzeć pierwszą połowę meczu Juve-Lazio w miniony weekend, bowiem ta transmisja pojawiła się chwile po wielkiej wygranej Manchesteru City nad Aston Villa. Miałem duże nadzieje związane z tym spotkaniem, po fantastycznym widowisku na City of Manchester Stadium ja jak i wielu fanów światowej piłki mieliśmy apetyt na włoski deser czyli pojedynek ekipy Klosego z drużyną Conte okraszony fenomenalnymi akcjami Juventusu i zabójczymi kontrami Lazio. Do tej pory czuje absmak po tym „widowisku”…

Owszem, nie był to jakiś szczególnie nieciekawy mecz - trudno mi byłoby obronić tą tezę gdy już w 2. minucie bramkarz Lazio dał popis swoich umiejętności technicznych dryblingiem oszukując napastnika Juventusu. Blado jednak wypadłaby jego akcja gdybym porównał to z wyczynem Cecha w ostatnich minutach meczu z WBA. Ogólnie jednak grę Marchettiego musze ocenić bardzo bardzo wysoko – przy tak nieudolnie grającej obronie Lazio, która dopuszczała co chwila do 100% sytuacji pod swoją bramką, czyste konto tego bramkarza jest Wyczynem przez duże W. Giovinco i jego forma to temat na osobna analizę – tak dramatycznego występu napastnika nie widziałem już dawno – miał on 100% nawet 200% sytuacje które jedna po drugiej marnował. Na spółkę z Quagiarellą i Marchisio pozbawili Juventus pewnych 3 punktów.

Pierwsza połowa oraz skrót drugiej dają obraz Juventusu jako ekipy umiejącej stwarzać sobie sytuację, ale mającej na czubie piłkarskich impotentów. Zaraz podniesie się larum – oceniam po jednym meczu, mieli pecha… miałem przyjemność obejrzeć kilka meczy Juventusu w tym sezonie, w tym z Interem oraz z Chelsea (coś Stara Dama ma w tym sezonie szczęście do mnie, co oglądam ich to strata punktów) i dochodzę do takich samych wniosków – stwarzanie okazji to mocna strona Mistrza Włoch. Minusem jest jednak wykończenie, przestoje w grze, nierówna forma w czasie meczu, gra impulsywna, na zrywy. Juve potrafi grać padakę 20 minut by nagłym zrywem zagrać genialne 10 minut, gdzie absolutnie dominuje na boisku … i nagle oddać inicjatywę i znów grać bez przekonania. Asamoah i Isla – jestem fanem ich gry na skrzydłach – gdyby Juventus miał na szpicy np. Dzeko, komplet punktów w LM byłby pewny jak korki na Mikołowskiej w Katowicach w godzinach szczytu. Juve dysponuje jednak Bendtnerem i Vuciniciem. Gdzie pan, gdzie kram.

Pojechałem po Juve, czekam na uszczypliwe komentarze fanów Starej Damy na PW. Nie pisze tego ze złą wola, bardzo cenie Juve i darze ta ekipę sympatią. Jednak słabości Mistrza Włoch kują w oczy – mówią o tym sami kibice Juventusu. „Naszym głównym problemem jest atak” – tak zaczyna się 90% komentarzy po słabych meczach Starej Damy na forach kibiców Juventusu Turyn.

Czas na Chelsea. Tu też różowo nie będzie – o tym jaki sezon ma Chelsea za sobą nie muszę chyba się rozpisywać. Passa The Blues minęła, spadli na 3. miejsce w tabeli za Manchesterem City przeżywającym zastój na początku sezonu i grającym w pierwszych tygodniach sezonu piłkę na przeciętnym poziomie oraz za United z van Persie’m w ataku i z ewidentnym poparciem sędziów. Szkoda rozpisywać się nad podłym, niegodnym Premier League sędziowaniem meczu Chelsea- United. Wszystko zostało już powiedziane i zmemowane na temat tego „spektaklu” – mam tylko wrażenie że niebawem zamiast wielkich pokazów umiejętności piłkarskich m.in. w Teatrze Marzeń ludzie na całym świecie zobaczą raczej mieszankę Strasznego Dworu i Rosyjskiej Ruletki – bo nie wiadomo czy przerazić się kolejny raz nad skalą wypaczania meczów przez sędziów czy oczekiwać kogo znów niesłusznie skrzywdzi arbiter ze spokojem, traktując to jako fakt nieunikniony. Nie jest to zarzut w stronę jakiegokolwiek klubu, tylko w stronę FA. Nie chcę by po raz kolejny po meczach tak wielkiej firmy jak Manchester United mówiło się o błędach sędziów na ich korzyść, a raczej nad stylem z jakim Czerwone Diabły pokonują kolejnych przeciwników. Myślę, ze tej „łatki” kibice ManU też mają serdecznie dość.

Chelsea przegrało ostatni mecz z świetnie grającym WBA 2:1. Mimo wszystko uważam, ze prezentują oni futbol jakościowo lepszy od Juventusu. Świadczy o tym niedawny mecz z United w pucharze gdzie The Blues pokazali swój charakter i w niesamowitych okolicznościach wygrali 5:4, a także mecz z Szachatarem wygrany 3:2. Jestem pewien, że Chelsea rzuci na ten mecz wszystko to co ma najlepszego, czyli Hazarda, Oscara, Ramiresa, Cecha, Terrego i Mate w najwyższej formie. Dlatego też ostatnią porażkę z WBA traktuje jako dobrą lekcję przed starciem o wszystko z Juve. Gdyby miał wyróżnić jakiegoś gracza Chelsea byłby to na pewno Eden Hazard – jego talent powinien mieć osobny pokój w hotelu, to on jest sercem nowej Chelsea idealnie zgrywając się ze swoimi kolegami w linii pomocy i ataku.

To tyle na dziś z mojej publicystyki. Uważam, że Chelsea stać na zgarniecie 3 punktów, ponieważ są ekipą lepszą. Są w stanie to zrobić, biorąc pod uwagę formę w jakiej są obecnie podopieczni Conte.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom