>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.10.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 20. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Juventus - Genoa
Typ: gol Piątka
Kurs: 4.50
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Genoa zagra w wyjazdowym meczu z absolutnym hegemonem ligi włoskiej - Juventusem.
W tym meczu faworytem jest oczywiście ekipa z Turynu, ale czy dobrze dysponowany Piątek musi zakończyć swoją passę z takim rywalem? Niekoniecznie.
W ostatnich meczach Juve straciło gola tylko z Napoli, jednak w każdym kolejnym meczu było coraz bliżej gola rywala - choćby z Udinese, które dwa razy obijało obramowanie bramki i nie wykorzystywało przynajmniej dwóch 100-procentowych sytuacji. Czego brakowało rywalom Juventusu? Przede wszystkim skuteczności, której na pewno nie brakuje Piątkowi przeżywającego najlepsze chwile w swoim życiu - co dotknie, to wpada do bramki. Ostatnim trudnym meczem dla Piątka było wyjazdowe spotkanie z Lazio, w którym mimo porażki (1-4), Piątkowi udało się trafić do siatki. Mecz z Portugalczykami w każde także miał być przerwaniem dobrej serii, a mimo to Krzysztof po raz kolejny utarł nosa hejterom.
W tym spotkaniu spodziewam się wygranej Juventusu, ale też liczę się z golem Piątka, który na 100 procent będzie mieć swoje sytuacje w tym meczu. Przewidywany wynik 3-1 dla Juventusu
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00

Spotkanie: Toronto - Boston
Typ: Match Winner and Total Points 207.5 - Including Overtime - Away and Under

Kurs: 4,40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zastanawiałem się co dziś zagrać, a ten mecz chciałem pominąć, aczkolwiek po zobaczeniu kursu 2,30 na Boston mówię ... to jest to czego szukam. Wchodzę na Unibet, a tam jakże piękny kurs na Under + Boston. Ale zacznijmy powoli, a więc jak narazie 3/3 z NBA, ale wszystko na styk, dosłownie JJ Redick, Bucks i Ingram wszystko 1 punkt, ale dla mnie na korzyść. Korzystam z mojego dotychczasowego szczęścia i zaryzykuję taki kurs. Od razu mówię nie polecam wchodzić grubo, ale ja postaram się przedstawić dlaczego akurat ten mecz wybrałem i taki kurs. Toronto i Boston to 2 bardzo mocne drużyny. Jak wspominałem w poprzedniej rozpisce o Bostonie, to jest według mnie jedyną drużyną, która może zatrzymać maszynę z Oakland. Mają bardzo mocną ławkę, co pokazuje mecz z sixers96 w pierwszym dniu (Żaden zawodnik nie przekroczył granicy 30 minut, a dodatkowo 9 przekroczyło 20minut, nie licząc jednego, który miał 19, ale podniosłem mu). Potrafili rozbić mocną Philladelphie pomimo skuteczność: Irving (2-14, 1-8), Hayward (4-12, 1-3). Obaj drugiego tak słabego meczu napewno nie zagrają ja w to wierzę. Toronto zaczęło sezon również od zwycięstwa tyle że na Cleveland 12 pkt, a coś czuję, że ta drużyna nie będzie nawet w 10 pomimo naprawdę słabej konferencji. W ich meczu zawodził tylko Ibaka, a miał i tak lepszą skutecznośc od Irvinga. Leonard w debiucie zdobył 24 pkt oddając 25 rzutów. Musimy poczekać na gwiazdy, a ten mecz powinien wskazać mocne i słabe punkty drużyn po przerwie. Kadrowo Boston jest dużo lepszy, mają bardziej wyrównany skład wraz z ławką, a Toronto? Dużo młodych, Leonard, Lowery, Ibaka i Valanciunas. To może nie wystarczyć dziś na Boston. Dodatkowo geniusz Stevensa powinien zdetronizować Leonarda i Lowerego, a Leonard jako chyba najelpszy obrońca ligi powinien również poprzeszkadzać w atakach gości. Leonard jest dużo lepszy po broniącej części parkietu od De Rozana, ale może nie być tak skuteczny z przodu, ale uważam że to zmiana na +. Spodziewam się dziś wyrównanego spotakania, które swoją ławką wygra Boston, a dodatkowo uważam że nie będzie 208 pkt w meczu, ponieważ i Toronto i Boston nie cechują się szybką grą, a raczej szczelnymi obronami. Boston z Sixers stracił TYLKO 87 pkt. Mam wrażenie, że dziś padnie wynik hmmm... 102-94 dla Bostonu. Obym i dziś miał szczęście xD Powodzenia
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II Liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Olimpia Elbląg - ROW Rybnik
Typ: 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Kolejny mecz o życie jak podkreślił trener Olimpii. Drużyna z Elbląga fatalnie zaczęła ten sezon w 11 kolejkach zdobyli 6pkt co skutkowało zmiana trenera. Obecny Trener- Adam Nocoń w 3 kolejkach zdobył już 7pkt. Widać, ze efekt nowej miotły zadziałał i Olimpia, który w zeszłym sezonie otarł się o baraże do 1 ligi zaczął punktować w tym sezonie.ROW Rybnik, który ostatnie sezony dryfował blisko strefy spadkowej i do samego końca walczyli o utrzymanie. Jeśli chodzi o h2h- Olimpia na własnym stadionie nie przegrała meczu z ROW’em, fakt, ze grali tylko dwa razy z nimi u siebie ale dwa razy wygrali. Dodatkowo Rybnik nie gra wyśmienicie na wyjazdach w 6 meczach zdobyli 5pkt, strzelili tylko 3 bramki. Trener gospodarzy mocno studzi głowy i mówi, ze nadal są w złej sytuacji i maja wiele problemów chociażby ze składem. W Jutrzejszym meczu nie zagra 3 zawodników z formacji obronnej Korkliniewski(d 13/0), Lewandowski(d 10/1) oraz Bogdanowicz(d 11/0) wygląda to niezbyt dobrze, ale kolejny raz powołam się na słowa trenera, który chwali podejście drużyny do każdego następnego meczu, zaangażowanie i koncentracje. Typ dość ryzykowany ale uważam, ze jak drużynie zaczęło iść to i poprawiły się morale, dodatkowa mobilizacja dla zawodników jest to, że przy wygranej mogą wyskoczyć ze strefy spadkowej. Jest to bardzo możliwe bo Resovia jedzie do Grudziądza i nie będzie to łatwy pojedynek dla ekipy z Rzeszowa. Liczę na kolejne zwycięstwo Olimpii i moje przełamanie! Powodzenia ????
⛔100
 
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile , Primera Division
Godzina: 22:30
Spotkanie: Unión La Calera vs Huachipato
Typ: Huachipato
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W sobotni wieczór jedziemy do Chile gdzie będziemy świadkami bitwy jednostronnej którą oczywiście wygra Huachipato, czemuż tak? A no to już tłumaczę:
Na chłopski rozum, człowiek spojrzy na tabele powie: &quot;Gospodarze na 5 miejscu w tabeli, goście 7 miejsce to na pewno będzie wyrównany mecz!&quot; Bzdura! Zacznijmy więc od gospodarzy którzy początek sezonu miało wyśmienity wręcz idealny -&gt; 18 meczy i tylko 3 porażki! Chciało by się rzec: &quot;Beniaminek objawieniem sezonu! Czarny koń ligi!&quot; ,ale jak wszyscy wiemy: wszystko co piękne szybko się kończy -&gt; Dokładnie! Nie analizujemy tutaj sezonu tej drużyny a mecz który ma dzisiaj miejsce więc skupmy się na tym co się dzieję z drużyną od 24.06.2018 (połowy sezonu).
Statystyki gospodarzy od 24.06.2018 do dnia dzisiejszego:
07.10.2018 CHI D1 Audax Italiano 4-0 Unión La Calera

29.09.2018 CHI D1 Univ de Chile 1-0 Unión La Calera

22.09.2018 CHI D1 Unión La Calera 0-4 Everton Viña del Mar

02.09.2018 CHI D1 Univ de Concepcion 2-1 Unión La Calera

26.08.2018 CHI D1 Unión La Calera 1-0 Deportes Iquique

18.08.2018 CHI D1 Antofagasta 0-2 Unión La Calera

11.08.2018 CHI D1 Unión La Calera 2-2 Universidad Católica

04.08.2018 CHI D1 Unión La Calera 1-1 CD Palestino

30.07.2018 CHI D1 O&#39;Higgins 2-3 Unión La Calera

21.07.2018 CHI D1 Unión La Calera 1-2 Colo Colo

01.07.2018 CHI Cup Unión La Calera 0-2 CD Palestino

24.06.2018 CHI Cup CD Palestino 1-1 Unión La Calera

Bańka strzeliła, sen o powtórzeniu niemożliwego się skończył. Tak, Nie będzie drugiej historii takiej jak &quot;Leicester Won Premier League!&quot;. Unión La Calera na ostatnie 12 meczy wygrała tylko 3! &quot;Karma is a bitch&quot; -&gt; Dokładnie, 3 porażki w pierwsze pół sezonu to teraz czas na 3 wygrane w pół sezonu &lt;żart&gt;. Beniaminek zrobił i tak więcej niż od niego wymagano, nabił dużo punktów, zostaną w najwyższej lidze i to się najbardziej liczy. Spójrzcie ile goli strzelili w ostatnich 4 meczach -&gt; 1 BRAMKA ma 360 minut gry, forma pikuje -&gt; widać gołym okiem.
Huachipato jest totalną odwrotnością dzisiejszych gospodarzy. Mieli problemy, były porażki, ale jak przystało na doświadczoną drużynę, wynieśli wnioski -&gt; odrobili prace domową i na rezultaty nie trzeba było długo czekać.
Statystyki gości od przełomu(22.07.2018):
06.10.2018 CHI D1 CD Huachipato 3-0 Universidad Católica

29.09.2018 CHI D1 San Luis Quillota 2-4 CD Huachipato

22.09.2018 CHI D1 Deportes Temuco 0-4 CD Huachipato

02.09.2018 CHI D1 CD Huachipato 1-0 Curicó Unido

25.08.2018 CHI D1 CD Huachipato 0-0 Antofagasta

19.08.2018 CHI D1 Everton Viña del Mar 0-0 CD Huachipato

13.08.2018 CHI D1 CD Huachipato 1-0 Audax Italiano


Na ostatnie 10 meczy przegrali tylko raz i to z Vice Liderem na wyjeżdzie. Ostatnie 4 mecze to już pogrom, rozjechać liderów tabeli u siebie 3:0 to robi wrażenie! Huachipato ma aspiracje co roku na TOP3 i ja wierzę że w tym roku im się uda i tego im bardzo serdecznie życzę! Stawiamy pieniążki po znakomitym kursie 2.50!
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
stanley-63 843,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J-Liga
Godzina 7:00
Spotkanie : Shimizu : Hiroshima
Typ : Hiroshima over 2.5 gola
Kurs : 5.00
Bukmacher : Unibet
No cóż Kashiwa zawiodła na całej linii i widmo spadku coraz realniejsze ale dobrze to już za nami , dziś liczę na Hiroshimę która przez dłuższy czas była samodzielnym liderem i wszystko wskazywało że tytuł coraz bliżej ale ostatnio słaba forma spowodowała iż są wiceliderem ze stratą zaledwie 1 małego punktu do Kawasaki i to pomiędzy tymi zespołami będzie walka do końca sezonu , ale wracam do meczu , liczę na gości i przebudzenie się ich najlepszego strzelca Patrica który ma na koncie 20 bramek . ostatni raz trafił do bramki rywala dwie kolejki wstecz w meczu Hiroshimy u siebie z FC Tokio , w pierwszym meczu u siebie Hiroshima pokonała Shimizu 2:0 a Patric w 17 minucie gry dał prowadzenie Hiroshimie , ogólnie to Hiroshima ma od już dosyć paru meczy z Shimizu dobry bilans , w poprzednim sezonie kiedy to Hiroshima do samego końca sezonu walczyła o być albo nie być to w dwumeczu przeciwko Shimizu najpierw polegli u siebie 0:1 by w rewanżu wygrać 3:1 , sezon 2015 wygrali tutaj 5:1 tak więc liczę na Patrica i cały zespół że powalczą i komplet pkt dopiszą do swojego konta !
⛔100
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - premier league
Godzina: 13:30
Spotkanie: Chelsea - Manchester Utd
Typ: obie druzyny strzela gola- NIE
Kurs: 2.66
Bukmacher: fortuna

Na rozpoczęcie dziewiątej kolejki Premier League mamy bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Na Stamford Bridge dojdzie do starcia numer 181 w historii bezpośrednich konfrontacji.
Dla podopiecznych Maurizio Sarriego, którzy nie przegrali od początku sezonu żadnego spotkania będzie to trudny sprawdzian ale myślę, że dadzą radę pokonać Czerwone Diabły. Hazard w doskonałej formie, trener The Blues świetnie poukładał ten zespół i wg mnie na tą chwile to drużyna która jako jedyna może zagrozić The Citizens w walce o tytuł. Chelsea wygrała ostatnie trzy domowe spotkania z Manchesterem United u siebie, co daje na pewno jakąś przewagę mentalną, wszystkie mecze zakończyły się wynikiem 1:0 stąd też skłoniłem sie zagrać ten typ, na 6 bezpośrednich meczy tylko w 1 obie drużyny strzeliły bramkę. Na dodatek żadne z dziesięciu poprzednich ligowych spotkań pomiędzy tymi ekipami nie zakończyło się wygraną gości!
Co do gry Manchesteru United to wygląda to naprawdę słabo, w ostatnim spotkaniu po dziesięciu minutach Czerwone Diabły sensacyjnie przegrywały u siebie z Newcastle ostatecznie wygrywając 3:2 strzelając trzy bramki w ostaniach minutach, jednak każdy kto ogląda Premier League wie, jak słabą dyspozycją obecnie dysponuje zespół Beniteza. Obecna forma graczy z Old trafford to za mało by pokonać Chelsea, a nawet strzelić im bramkę-przeczuwam wygraną The Blues 1 bądź 2:0
Powodzenia!
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wolverhampton Wanderers-Watford
Typ: Wolverhampton
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po przerwie na reprezentacje, w Europie wznowiono rozgrywki ligowe. Spektakularnie (jak na razie, po 8-miu kolejkach) spisujący się beniaminek (7 miejsce, 15 pkt, 4-3-1), podejmuje Watford (9 miejsce, 13 pkt, 4-1-3).
Goście w ostatnim czasie niezbyt okazale, w 4 poprzednich meczach - 3 porażki i remis. Po za tym z dużymi kłopotami w obronie, pauzują postawowi gracze defensywy: za kartki Holebas i Kabasele oraz przez kontuzje Janmaat.
Gospodarze przeciwnie, na koncie tylko jedna porażka 18.08 z Leicester, 3 cenne remisy z Evertonem, MC i MU i 4 wygrane.
Stawiam na być może niezbyt okazałe, ale zawsze zwycięstwo Wilków, w stosunku 1:0 - 2:0. Powodzenia!
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie , NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Capitals - Florida Panthers
Typ: Washington Capitals
Kurs: 2,05
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Ważny mecz rozegra Washington dzisiejszej nocy, 6 spotkań rozegranych, 3 wygrane, 3 porażki. Mają mocną siłę w ofensywie co pisałem juz nie raz, duet Rosjan gra znakomicie lecz brakowało ostatnio wsparcia i dobrej zmiany, słabo rozegrana gra w defensywie i gra nie układała się najlepiej. Czytałem wypowiedzi trenera gospodarzy i dzisiaj wierze , że uda sie wypunktować pantery . Ma pomysł na grę, jeśli jego zadania będą konsekwentnie realizowane i dodatkowo atut własnego lodowiska pomoże im w zdobyciu punktów. Florida nie wygrała jeszcze spotkania , przegrała dwukrotnie po dogrywce, toczyli bardzo wyrównane pojedynki, w bramce zagra Reimer który zastępuje kontuzjowanego Luongo, a tu Washington upatruje swoje szanse. Goście jak na razie czekają na pierwsze zwycięstwo , na pewno bedą w stanie ugrać punkty z mocnymi rywalami lecz myślę, że jeszcze nie dzisiaj.
Grasz ? Daj ????
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando vs Charlotte
Typ: Charlotte -3,5
Kurs: 2,12
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Charlotte jak dla mnie fajna ekipa, powalczą o PO. Pokazali się z dobrej strony z Bucks w pierwszym meczu. Teraz grają na wyjeździe z Orlando, czyli z ekipą z dołu i pewnie znowu tankującą, kolejny już sezon. Początek sezonu, więc jeszcze kursy są w miarę wyrównane. Ja tutaj stawiam na Hornets. Orlando niby pierwszy mecz wygrało, ale nie był to pojedynek wysokich lotów z Miami. Stawiam wyżej ekipę z Hornets i moim zdaniem sprawią sporo kłopotów w tym sezonie. Walker powinien poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Grają trochę inny basket niż wcześniej, nowy trener wprowadził trochę świeżości. Szybko atakują, trójka jak siądzie to Orlando się nie podniesie. Jak dla mnie Hornets tutaj zdecydowanym faworytem. Powodzenia!
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,
Godzina: 19:45
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec-Miedź Legnica
Typ: obie strzelą i +2,5 gola
Kurs: 2,11
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Drużyny ze średnią goli na mecz powyżej 3.Ze strzelaniem goli średnio.....strzelili po 15.
Natomiast 2 najgorsze defensywy extraklasy.
Dziurawe obrony z obu stron.
Zagłębie 24 wpuszczone bramki -1 miejsce od końca i tylko 1 wygrany mecz.
Miedź 20 goli-2 miejsce/razem z W.Płock/-3 wygrane/1 na wyjeździe 2-3 z liderem,Jagiellonią.
Co do faworyta?50/50 w/g mnie.Każda z drużyn może wygrać.Liczę na otwarte spotkanie .
Starcie beniaminków może być ciekawym meczem obfitującym w bramki.
✅ 111
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:39
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers
Typ: match parlay: Los Angeles Dodgers wygra i w spotkaniu będzie ponad 7,5 runów
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po rozegraniu pięciu spotkań jest 3:2 dla Los Angeles Dodgers. Tej drużynie wystarczy więc wygrać jeden mecz, by awansować i moim zdaniem wygrają już teraz. Milwaukee Brewers mają w tej serii dużego pecha(zwłaszcza w drugim meczu serii, kiedy to prowadzili 3:0 i przegrali) i w końcu mogą mieć tego wszystkiego dosyć. Dla mnie Dodgers mają dużo mocniejszy skład, dużo większe doświadczenie(w końcu byli w zeszłym roku w wielkim finale) oraz byli dużo lepsi w ostatnim meczu i dlatego sądzę, że już teraz wygrają i awansują. Zaskoczeniem dla mnie jest to, że tylko w jednym meczu było więcej niż 7,5 runów. Spodziewałem się bardziej overowej serii. To jest mecz o być albo nie być dla Milwaukee Brewers, więc nerwowość u nich może być naprawdę duża biorąc pod uwagę ich brak doświadczenia w playoffach. Czuję, że w obronie mogą popełnić kilka prostych błędów, a jeśli tak będzie, to Dodgersi bezlitośnie to wykorzystają, do tego drużyna z Los Angeles zaczyna grać coraz lepiej. Widzę tu zwycięstwo Los Angeles Dodgers i ponad 7,5 runów w meczu.
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Basel
Godzina: 15:00

Spotkanie: Granollers M. - McDonald M.
Typ: McDonald 2:0
Kurs: 3.30
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Tak sobie przeglądam ofertę, patrzę, myślę o perełka. Mam nadzieje, że się nie mylę, czas trafić większy
kurs. Dla mnie kursy niezrozumiałe, gdyż Granollers jest na etapie kariery, gdzie nie wie, czy grać
jeszcze w singlu, czy może poważniej w deblu i dlatego ostatnie turnieje to albo ogrywanie ogórków
w czekach albo przechodzenie w kfalach, by przegrywać w pierwszej rundzie. Ostatni mecz z Norrie
tragiczny. Po drugiej stronie wciąż młody (23) Amerykanin wychowany na hardzie i w hali.
Notuje z roku na rok ciągły progres, ostatnio wygrany mecz z Raoniciem, Jarrym, urwany set
Bautiscie. Porządne nazwiska na rozkładzie, w porządnych turniejach, jest bardzo sprawny
fizycznie, dobry technicznie, przyzwoity serwis jak na swoje warunki, ulubiona nawierzchnia,
nie może być inaczej jak jego zwycięstwo po zacnym kursie 2.01 na potrzeby konkursu 2:0.
Polecam ????


✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie , NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Capitals - Florida Panthers
Typ: Washington Capitals - Alexander Ovechkin zgobędzie 2+ bramki (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym)
Kurs: 5.5
Bukmacher: fortuna
Analiza: Już nie będę wrzuć mojej starej, dobrej analizy, będzie krótko zwięźle i na temat. W ostatnim meczu przeciwko NY Rangers Ovechkin zaliczył udany mecz, strzelił on 2 bramki. Dzisiaj również idę w ten sam typ, który podałem dwa dni temu. Podczas oglądania zapisu meczu zaobserwowałem że strasznie mało podać wymienił ze swoim kolegą z drużyny, Kuznetsov`em. Trener Cupsów wspominał po meczu, że ma pomysł na wygraną, moim zdaniem nie ma co myśleć tylko wystawić dwóch najlepszych napastników z Washington i niech grają swoje. Florida nie jest wymagającym przeciwnikiem na 4 rozegrane mecze 4 porażki, dwie po rzutach karnych. W meczu liczę na kolejny dublet Alexandra i również dwie asysty jego dobrego przyjaciela a może i nawet hat-trick wpadnie? Kto wie. Za +/- 2.5h się przekonamy. Pozdrawiam i życzę wygranych ;)
⛔100
 
larkspur 331,8K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zurich - Young Boys
Typ: Young Boys
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Young Boys przegrał tylko jedną z ostatnich ośmiu wyjazdowych gier i do tego meczu przystępują jako faworyci. W tym sezonie pokonali już 4:0 Zürich, a poza ostatnia wpadka są nie do zatrzymania w lidze. Young Boys są świetną drużyna wciąż mają 11 punktów przewagi nad Zurichem. Zaledwie 9 straconych bramek i aż 34 zdobytych sprawia że aktualnie dominują w Super League.
We wtorek stocza ważny mecz w lidze mistrzów z Valencia, ale według mnie dzisiejszy ligowy mecz wygrają, będą chcieli uniknąć dwóch porażek z rzędu zagrają w pełni zmotywowani i zgarna 3 pkt co w rezultacie przyniesie dobra atmosferę przed LM. Przewiduje wynik 2:1 dla gości
⛔100
 
elalma 125,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester City - Burnley FC
Typ: Rzuty rożne: Drużyna 1. Powyżej (8.0)
Kurs: 1.57
Bukmacher: LVbet
Analiza: Czas wrócić po przerwie do rzutów rożnych. Na sobotę zdecydowałem się postawić na powyżej 8 kornerów dla Manchesteru City w meczu z Burnley. Na pozór linia wydaje się wysoka, ale jeśli popatrzymy na statystyki graczy Guardioli, wcale nie wydaje się to liczba niemożliwa do osiągnięcia. City mają w meczach u siebie średnią 8.5 rzutu rożnego na mecz. W ostatnich spotkaniach u siebie wyglądało to świetnie: 10 kornerów przeciwko Brighton i 10 przeciwko Fulham. Myślę, że to są dwa zespoły prezentujące podobny poziom jak Burnley. Goście to dodatkowo zespół, przeciwko któremu wykonywanych jest najwięcej (oprócz Fulham) rzutów rożnych gdy występują na wyjeździe - średnio przeciwnicy Burnley wykonują ich 8 na mecz. Jest to drugi wynik w lidze pod tym względem, wspomniane Fulham ma średnio 8.5 kornera dla rywali w meczach wyjazdowych. Piłkarze gości w ostatnich 3 meczach nie przegrali i pozwoliło im to wydostać się z końcowych pozycji w tabeli, ale nie sądzę, aby byli w stanie powalczyć z City. Być może będą długo stawiać opór, dzięki czemu gospodarze będą mogli nabijać kolejne kornery. Bez względu jednak na przebieg meczu City jeśli chodzi o rożne zwykle nie zawodzi i oby było tak samo w sobotnie popołudnie.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Stuttgart - Dortmund
Typ: Dortmund i Alcacer strzeli (wystąpi od początku)
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie! 8 kolejka pierwszej niemieckiej. Lider jedzie do ostatniej przed tą kolejką drużyny. Wynik wydaje się sprawą zamkniętą. Skupmy się na Paco Alcacerze. Dwa ostatnie sezony w Barcelonie, ale niezmiernie rzadko łapał się do gry. We wrześniu zadebiutował w drużynie Borussii. Trener Favre wpuścił go w 67 minucie meczu z Eintrachtem i bramka! Następnie ani minuty z Norymbergą. Wchodzi w 63 w Leverkusen, gdy jego zespół przegrywa 2:0 i odmienia losy meczu, strzelając 2 bramki (Borussia wygrywa 4:2). W meczu z Augsburgiem wchodzi w 59 minucie i hattrick!!! W sumie 81 minut na boisku i 6 bramek! Ta genialna forma zaowocowała powołaniem po dwuletniej przerwie do reprezentacji z czego skwapliwie skorzystał. 2 bramki z Walią i jedna z Anglią. Do wczoraj lider klasyfikacji strzelców, wyprzedzony przez Lukę Jovicia (patrz mój post z wczoraj z typów dnia;)). Zagrał jeszcze w LM z Monako, zdobywając jednego gola. Jestem przekonany, że typ baaardzo prawdopodobny, o ile Paco wyjdzie w podstawowym składzie. Liczę na to i polecam, ale buta nie zjem ;)
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅ 215
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
kamasutra10 623,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia / Premier League
Godzina : 16:00
Spotkanie : West Ham - Tottenham
Typ: West Ham DNB
Kurs: 2.78
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Kolejne derby Londynu. Biorąc pod uwagę formę obu drużyn z ostatnich 2-3 tygodni uważam ten bet za spore value. Nie można sie sugerować pozycją obydwu ekip w tabeli ponieważ wyraźnie &quot; Młoty&quot; wskoczyły na lepsze tory pokonując Everton , MU , remisując w Chelsea , natomiast &quot; Koguty&quot; mimo tego że nie przegrywają to jednak nie błyszczą formą tak jak w ubiegłym sezonie. Wyraźnie widać że trzon drużyny będący na MS jest jakiś zamulony i otępiały. Najlepszy strzelec Harry Kane nadal groźny ale już nie tak przebojowy.
W przerwie ligowej na rozgrywki Ligii Narodów kilku piłkarzy Tottenhamau ( Kane,Tripper,Dier , Winks) było zajętych obowiązkami reprezentacyjnymi i musiało podróżować do Sevilli na mecz z Hiszpanią udany co prawda ,ale w głównych rolach występowali inni koledzy z boiska. Ja wiem że to są profesjonaliści i przy ich trybie pracy i częstotliwości gier to nic nowego lecz zawsze lepiej odpoczywać w domu niż podróżować i grać po Europie.
Reasumując uważam że w tak specyficznym , derbowym pojedynku wszystko może się zdarzyć dlatego wygrana gospodarzy nie powinna być dużą niespodzianką zważywszy że potrafili ograć na własnym obiekcie MU kilka tygodni temu. Ja zagram wersję bezpieczniejszą DNB , natomiast ktoś lubiący ryzyko może zdecyduje się na czyste win.
⛔100
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka NożnaRosja, Premier League
Godzina: 10:30
FC Orenburg (8) – Yenisey (16)
Typ:
Orenburg wygra
Kurs: @ 2.00
Bukmacher: Unibet

Gospodarze mają jak na razie zupełnie przyzwoity sezon jak na beniaminka ligowego, choć nie tak dawno wydawało się, że ponownie sytuacja wymyka się spod kontroli kiedy to mieli piec meczy bez strzelonej bramki i na dodatek przegrali trzy spotkania. Tyle tylko że te porażki miały miejsce przeciwko takim zespołom jak Zenith, Dynamo Moskwa i CSKA, a wiec jak dla mnie to konsekwencja różnicy jakości i nie ma w tym niczego dziwnego. Tuż przed przerwą na reprezentację wygrana na wyjeździe z FK Rostow i teraz na własnym boisku na pewno będą mieli o wiele więcej zaufania do swoich możliwości tym bardziej, że po zawieszeniu wraca do składu doświadczony Silvije Begic, ale z drugiej strony zawieszony jest za kartki Aleksei Sutormin.

Yenisej to również beniaminek ligi, ale w przeciwieństwie do gospodarzy oni mają sezon typowy dla drużyny nowo promowanej. Do tej pory tylko jedna wygrana w lidze na własnym boisku z Samara, ale było to dawno temu. Teraz piec ostatnich meczy to cztery porażki i jeden remis. Na wyjazdach bez żadnego punktu i tylko z jedną strzelona bramką i ośmioma straconymi golami. Mają najgorszy bilans straconych goli (-16). Dzisiaj maja też kilka nieobecności. Za kartki nie może zagrać Rade Dugalic a kontuzjowani są David Yurchenko i Egor Ivanov.

Ponownie wygląda mi ten mecz na bankiera jeżeli chodzi o zakłady under 2,5 bramki ale oczywiście i bukmacherzy spodziewają się takiego rozwiązania wiec kursy słabiutkie. Widząc dyspozycję w ostatnich meczach stawiam tutaj na wygraną gospodarzy będących ogólnie lepiej zorganizowana drużyną i jakoś jest po ich stronie. Takie 1-0 nie będzie tutaj zaskoczeniem.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-league
Godzina: 09:00
Spotkanie: Urawa vs Kashima
Typ: Urawa over 1.5 gola
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz poiedzy calkiem dobrze spisujacych sie zespolow. Chociaz, jezeli mowic o Urawie, to w tym sezonie troche zawiedli, no ale odrabiaja w ostatnich meczach. Kashima w ostatnim meczu bezbramkowy remis z liderem Kawasaki, wygladalo to troche jak bez pomyslu na gre, albo postawa lidera. W pierwszym meczu Kashima wygrala minimalnie u siebie. Tutaj licze na maly rewanz ze strony gospodarzy. Ale nie wykluczam tutaj dobrej gry i wygranej Kashimy..
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom